Jeżeli posiadasz konto w starym systemie, który nie pozwala m.in. na proste i szybkie zarządzanie domenami .pl (np. przedłużenia ich ważności z wirtualnego portfela) lub też zarządzania wieloma abonentami domen z jednego miejsca. Powinieneś przenieś swoje konto domenowe do nowego systemu.

Procedura przeniesienia konta domenowego (czynność jest całkowicie bezpłatna)

  1. Rejestracja nowego konta na naszej platformie registro.pl (jeżeli jesteś klientem hostit.pl, masz także utworzone konto rozliczeniowe w registro.pl, wystarczy tylko skorzystać z opcji przypomnienia hasła)

  2. Wysłanie wiadomości email z autoryzowanego adresu email na info@hostit.pl (w wiadomości podaj nazwę domeny) z informacją o chęci przystąpienia do nowego systemu - podając jednocześnie login w systemie registro.

  3. Poczekaj na naszą odpowiedź i przydzielony nr CSP, który prześlemy w odpowiedzi na Twój email

  4. Do wniosku prosimy o dołączenie dokumentów rejestrowych; dla firmy dokumenty rejestrowe (np. CEIDG + skan dowodu właściciela, KRS + pełnomocnictwo) dla osób prywatnych skan dowodu osobistego (możesz zakryć dane wrażliwe).

  5. Po otrzymaniu kod autoryzującego domenę, wprowadź go na stronie lub prześlij go nam drogą mailową, podając jednoczenie login konta w registro.

  6. Na Twój mail, zostanie przesłany przez NASK link, którego odwiedzenie zakończy migrację konta.