71 342 10 30    Moje Konto   Poczta

Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 55,35 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 141,21 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 43,45 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 36,21 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 144,83 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 60,11 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 222,68 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 89,80 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 55,35 zł 60,27 zł
.co 141,21 zł 141,21 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 55,35 zł 60,27 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 237,53 zł 233,54 zł 0,00 zł 237,53 zł
.co.gl 1151,42 zł 1079,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1841,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 1723,51 zł
.co.gg 988,84 zł 993,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 133,97 zł 133,97 zł 0,00 zł 133,97 zł
.qpon Dla każdego 98,12 zł 98,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 275,18 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.or.th 702,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 636,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 324,06 zł 213,63 zł 0,00 zł 213,63 zł
.farm Rolnictwo 177,42 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.tel Strony infromacyjne 78,21 zł 78,21 zł 0,00 zł 78,21 zł
.vin 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.fj.cn 328,77 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.vip 171,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 171,99 zł
.pics Fotografia i grafika 114,42 zł 114,42 zł 0,00 zł 114,42 zł
.energy 485,55 zł 484,10 zł 0,00 zł 484,10 zł
.sh.cn 318,63 zł 282,42 zł 0,00 zł 267,94 zł
.co.fk 564,85 zł 561,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 618,80 zł 586,57 zł 0,00 zł 618,80 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1451,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1665,57 zł 1665,57 zł 0,00 zł 1665,57 zł
.lighting Oświetlenie 119,12 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.community Społeczność 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.click 43,45 zł 43,45 zł 0,00 zł 43,45 zł
.ltda 225,21 zł 225,21 zł 0,00 zł 225,21 zł
.science 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 146,64 zł
.institute Instytuty 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.wine 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.co.im 679,63 zł 679,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 144,83 zł 144,83 zł 0,00 zł 144,83 zł
.co.il 619,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 168,37 zł
.co.it 499,67 zł 499,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 570,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 499,67 zł
.ceo CEO 556,52 zł 556,52 zł 0,00 zł 556,52 zł
.cq.cn 260,70 zł 282,42 zł 0,00 zł 267,94 zł
.porn 483,74 zł 483,74 zł 0,00 zł 483,74 zł
.gold 481,57 zł 481,57 zł 0,00 zł 481,57 zł
.golf 258,16 zł 258,16 zł 0,00 zł 258,16 zł
.co.je 1383,15 zł 499,67 zł 0,00 zł 1383,15 zł
.cfd 124555,95 zł 124555,95 zł 0,00 zł 124555,95 zł
.net.za 470,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.website Dla każdego 123,47 zł 110,43 zł 0,00 zł 133,97 zł
.ha.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.int.vn 1842,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 1723,51 zł
.photo Fotografia 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 168,37 zł
.co.hu 1296,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.vgs.no 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 166,56 zł 175,97 zł 0,00 zł 166,56 zł
.spreadbetting 165833,21 zł 165833,21 zł 0,00 zł 165833,21 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 98,12 zł 81,47 zł 0,00 zł 98,12 zł
.schule Dla każdego 118,04 zł 118,04 zł 0,00 zł 118,04 zł
.co.id 1107,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 890,72 zł
.lease Dla każdego 275,54 zł 275,54 zł 0,00 zł 256,72 zł
.hl.cn 328,77 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.surgery Dla każdego 275,54 zł 275,54 zł 0,00 zł 256,72 zł
.co.cg 3215,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 105,00 zł 105,00 zł 0,00 zł 105,00 zł
.me.uk 146,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,67 zł
.gop Dla każdego 121,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 149,54 zł
.co.cm 238,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 238,97 zł
.ist 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 168,37 zł
.co.ci 3034,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 98,12 zł 81,47 zł 0,00 zł 98,12 zł
.miami 152,07 zł 152,07 zł 0,00 zł 152,07 zł
.fitness Dla każdego 178,14 zł 178,14 zł 0,00 zł 168,37 zł
.co.cr 664,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 271,20 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.oslo.no 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 168,37 zł
.co.bb 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 274,82 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.co.bw 574,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 1008,76 zł
.ninja Dla każdego 110,80 zł 110,80 zł 0,00 zł 97,76 zł
.claims Dla każdego 272,29 zł 272,29 zł 0,00 zł 256,72 zł
.exchange Dla każdego 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 179,95 zł
.nm.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.co.bz 850,53 zł 850,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 499,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 499,67 zł
.pro.tc 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,42 zł
.web.za 470,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.nom.co 354,84 zł 210,01 zł 0,00 zł 354,84 zł
.directory Katalogi 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.pro.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.dating Randki 275,18 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.name.az 1715,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 253,46 zł 181,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 124,92 zł 124,92 zł 0,00 zł 124,92 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 114,42 zł 114,42 zł 0,00 zł 114,42 zł
.rich Dobra luksusowe 13887,63 zł 13887,63 zł 0,00 zł 13887,63 zł
.co.dm 1584,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.airforce 174,52 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.family 124,92 zł 124,92 zł 0,00 zł 124,92 zł
.ind.in 144,83 zł 144,83 zł 0,00 zł 144,83 zł
.gift Prezenty, fundacje 114,42 zł 114,42 zł 0,00 zł 114,42 zł
.college 333,11 zł 352,67 zł 0,00 zł 352,67 zł
.career 579,33 zł 579,33 zł 0,00 zł 579,33 zł
.com.ve 967,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 713,66 zł 665,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.net.ua 364,25 zł 572,09 zł 0,00 zł 364,25 zł
.com.vc 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.movie 1513,50 zł 1513,50 zł 0,00 zł 1513,50 zł
.com.uz 1388,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1373,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.nom.es 137,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,59 zł
.net.tr 1006,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 168,37 zł
.rip 105,73 zł 105,73 zł 0,00 zł 97,76 zł
.rio 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.net.tc 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,42 zł
.pet 98,12 zł 98,12 zł 0,00 zł 98,12 zł
.com.ug 325,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 325,87 zł
.com.ua 101,38 zł 101,38 zł 0,00 zł 364,25 zł
.pharmacien.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 709,68 zł 709,68 zł 0,00 zł 709,68 zł
.law.pro 1303,49 zł 1303,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 502,57 zł 524,29 zł 0,00 zł 487,36 zł
.tw.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.sydney 287,85 zł 287,85 zł 0,00 zł 287,85 zł
.ae.org 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.net.sl 1147,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 228,11 zł 210,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 1006,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1451,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1006,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.net.sg 550,36 zł 499,67 zł 0,00 zł 477,95 zł
.coach 256,72 zł 256,72 zł 0,00 zł 256,72 zł
.sarl 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 168,37 zł
.com.tj 1084,07 zł 765,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.co.ae 1359,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 98,12 zł 81,47 zł 0,00 zł 98,12 zł
.city 118,40 zł 118,40 zł 0,00 zł 111,88 zł
.club.tw 427,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16655,74 zł 16655,74 zł 0,00 zł 16655,74 zł
.nx.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.aero Przemysł lotniczy 909,55 zł 969,65 zł 0,00 zł 938,51 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 274,82 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.net.ru 242,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 328,77 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.co.ag 1302,41 zł 1034,47 zł 0,00 zł 1302,41 zł
.healthcare 273,01 zł 273,01 zł 0,00 zł 256,72 zł
.net.rw 3541,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 412,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 101,38 zł 101,38 zł 0,00 zł 101,38 zł
.co.ao 2911,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 98,12 zł 98,12 zł 0,00 zł 103,56 zł
.co.az 1731,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 248,39 zł 210,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 81,47 zł 81,47 zł 0,00 zł 81,47 zł
.haus Nieruchomości 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 156,06 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 177,42 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 179,23 zł 179,23 zł 0,00 zł 156,06 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 179,23 zł 179,23 zł 0,00 zł 168,37 zł
.xxx Branża porno 443,91 zł 511,98 zł 0,00 zł 511,98 zł
.com.vn 1482,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 1458,46 zł
.pro.pr 12293,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2285,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.ac.vn 1842,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 1723,51 zł
.capital Biznes 275,54 zł 275,54 zł 0,00 zł 256,72 zł
.net.ye 1455,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.us.org 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 94,14 zł 94,14 zł 0,00 zł 94,14 zł
.xyz Dla każdego 70,24 zł 70,24 zł 0,00 zł 70,24 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.lat 171,99 zł 171,99 zł 0,00 zł 171,99 zł
.jur.pro 1079,00 zł 1079,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 525,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 525,02 zł
.int.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.name.fj 1590,99 zł 984,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1824,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.domains Domeny internetowe 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.wales 100,30 zł 100,30 zł 0,00 zł 100,30 zł
.moda Dla każdego 179,23 zł 179,23 zł 0,00 zł 156,06 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 168,37 zł
.org.za 470,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.army 174,52 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 274,82 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.markets 347,60 zł 347,60 zł 0,00 zł 347,60 zł
.versicherung 811,06 zł 811,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.villas Nieruchomości 275,18 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.bingo 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 269,03 zł
.radio.fm 253,46 zł 181,04 zł 0,00 zł 250,42 zł
.emp.br 933,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 403,72 zł 403,72 zł 0,00 zł 403,72 zł
.financial Dla każdego 275,54 zł 275,54 zł 0,00 zł 275,54 zł
.university Dla każdego 275,54 zł 275,54 zł 0,00 zł 256,72 zł
.qh.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.msk.ru 242,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 179,95 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 98,12 zł 81,47 zł 0,00 zł 98,12 zł
.sch.uk 137,59 zł 137,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1480,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 1458,46 zł
.vodka Dla każdego 179,95 zł 146,64 zł 0,00 zł 179,95 zł
.design 253,46 zł 269,03 zł 0,00 zł 269,03 zł
.today Dla każdego 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.ngo 233,54 zł 246,58 zł 0,00 zł 246,58 zł
.land Nieruchomości 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.construction Przemysł budowlany 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 905,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1837,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 1458,46 zł
.net.vi 2136,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 570,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 497,86 zł
.sucks 1737,99 zł 1737,99 zł 0,00 zł 1737,99 zł
.whoswho 568,47 zł 568,47 zł 0,00 zł 503,29 zł
.net.vc 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.net.uy 1310,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 601,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 481,57 zł 481,57 zł 0,00 zł 481,57 zł
.singles Randki online 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.immo 174,52 zł 174,52 zł 0,00 zł 168,37 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.net.uk 143,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 143,02 zł
.org.ug 325,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 325,87 zł
.com.mx 305,23 zł 328,41 zł 0,00 zł 305,23 zł
.com.my 648,49 zł 717,28 zł 0,00 zł 623,14 zł
.com.mv 1810,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 364,25 zł 572,09 zł 0,00 zł 364,25 zł
.com.mt 883,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1029,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.com.ms 1079,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.com.mo 2447,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 427,26 zł 354,84 zł 0,00 zł 398,29 zł
.com.mm 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 260,70 zł 260,70 zł 0,00 zł 267,94 zł
.com.mk 644,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 499,67 zł
.org.tr 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1774,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 389,60 zł 313,20 zł 0,00 zł 389,60 zł
.dance Dla każdego 133,61 zł 133,61 zł 0,00 zł 117,31 zł
.org.tl 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.events Wydarzenia 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.shopping 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 112,25 zł
.org.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.sx.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.org.vi 2114,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 905,20 zł 905,20 zł 0,00 zł 905,20 zł
.com.ly 708,96 zł 708,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 750,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 702,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.com.lv 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3222,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.com.lr 1441,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 637,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 64,09 zł 64,09 zł 0,00 zł 64,09 zł
.health.vn 1835,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 1723,51 zł
.com.lc 557,61 zł 572,45 zł 0,00 zł 557,61 zł
.com.lb Liban 1593,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.org.uk 54,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,67 zł
.org.sg 550,36 zł 304,15 zł 0,00 zł 550,36 zł
.bj.cn 336,01 zł 297,99 zł 0,00 zł 285,32 zł
.org.sc 1151,42 zł 1079,00 zł 0,00 zł 499,67 zł
.biz.fj 1590,99 zł 984,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1006,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 420,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 470,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.juegos Dla każdego 75,67 zł 75,67 zł 0,00 zł 75,67 zł
.org.ru 594,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 929,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 832,79 zł
.com.om 1747,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1223,83 zł 1223,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1361,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1324,13 zł 1174,59 zł 0,00 zł 1184,37 zł
.co.zw 1028,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.gives 174,52 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.art 74,23 zł 74,23 zł 0,00 zł 74,23 zł
.consulting Dla każdego 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 153,52 zł
.org.tc 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,42 zł
.black Dla każdego 251,28 zł 204,58 zł 0,00 zł 204,58 zł
.team 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.services Usługi 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 168,37 zł
.broker 5612,26 zł 5612,26 zł 0,00 zł 5612,26 zł
.com.nr 1041,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.com.np Nepal 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.watch Zegarki 177,42 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.partners Dla każdego 275,18 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.com.ni 1816,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 785,72 zł 807,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 228,11 zł 210,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4960,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1147,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5105,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 3345,63 zł
.fashion 183,94 zł 166,56 zł 0,00 zł 183,94 zł
.mobi.gp 1296,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 304,15 zł 304,15 zł 0,00 zł 304,15 zł
.run 112,25 zł 112,25 zł 0,00 zł 112,25 zł
.co.th 702,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.cymru 100,30 zł 100,30 zł 0,00 zł 100,30 zł
.org.ps 651,02 zł 651,02 zł 0,00 zł 572,09 zł
.furniture Dla każdego 272,29 zł 272,29 zł 0,00 zł 256,72 zł
.school 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.homes 876,24 zł 876,24 zł 0,00 zł 876,24 zł
.org.ph 869,72 zł 210,01 zł 0,00 zł 869,72 zł
.co.tj 904,48 zł 766,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 266,13 zł 266,13 zł 0,00 zł 266,13 zł
.co.rw 3541,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 244,40 zł 244,40 zł 0,00 zł 244,40 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.com.qa 668,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 179,95 zł
.co.rs 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1455,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 496,05 zł 496,05 zł 0,00 zł 496,05 zł
.engineering Dla każdego 275,54 zł 275,54 zł 0,00 zł 256,72 zł
.boats 825,55 zł 825,55 zł 0,00 zł 825,55 zł
.pro Specjaliści 282,42 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.pp.ru 405,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 651,02 zł 651,02 zł 0,00 zł 606,49 zł
.com.pt 427,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 71,33 zł 71,33 zł 0,00 zł 61,55 zł
.camp Turystyka i kampingi 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.com.pr 1518,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 168,37 zł
.name Dla każdego 59,02 zł 59,02 zł 0,00 zł 115,87 zł
.clothing Odzież 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.com.ph 924,76 zł 924,76 zł 0,00 zł 927,65 zł
.com.pe 615,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 876,24 zł
.co.uz 1388,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,42 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.voto 398,29 zł 398,29 zł 0,00 zł 398,29 zł
.shop 199,14 zł 199,14 zł 0,00 zł 199,14 zł
.show 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.org.nz 601,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 124,92 zł 124,92 zł 0,00 zł 124,92 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.bbs.tr 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1114,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1428,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1289,01 zł
.experts-comptables.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.org.nr 2556,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2285,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 266,85 zł 266,85 zł 0,00 zł 256,72 zł
.com.sn 1441,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 967,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 228,11 zł 210,01 zł 0,00 zł 224,13 zł
.com.sl 1147,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1737,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 256,72 zł 256,72 zł 0,00 zł 256,72 zł
.org.ng Dla każdego 246,22 zł 246,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 398,29 zł 398,29 zł 0,00 zł 398,29 zł
.com.sg 550,36 zł 304,15 zł 0,00 zł 477,95 zł
.news 124,92 zł 124,92 zł 0,00 zł 124,92 zł
.org.pe 137,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,59 zł
.com.se 79,66 zł 79,66 zł 0,00 zł 79,66 zł
.delivery 257,44 zł 257,44 zł 0,00 zł 256,72 zł
.com.sb 1006,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 391,05 zł 347,60 zł 0,00 zł 347,60 zł
.toys Dla każdego 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.com.sc 1330,65 zł 1225,28 zł 0,00 zł 1245,56 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.engineer 174,52 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.co.tz 620,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 77,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 61,55 zł 65,17 zł 0,00 zł 61,55 zł
.medecin.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.co.ug 325,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1997,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 272,29 zł 272,29 zł 0,00 zł 256,72 zł
.mobi.ke 1114,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 156,06 zł
.buzz Marketing i social media 213,99 zł 213,99 zł 0,00 zł 213,99 zł
.co.uk 54,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,67 zł
.finance Dla każdego 272,29 zł 272,29 zł 0,00 zł 256,72 zł
.studio 124,92 zł 124,92 zł 0,00 zł 124,92 zł
.or.kr 1323,77 zł 1174,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 26,07 zł 146,64 zł 0,00 zł 149,18 zł
.com.es 195,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 195,52 zł
.co.om 1783,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 716,92 zł 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 644,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 343,98 zł 343,98 zł 0,00 zł 343,98 zł
.tips Dla stron z poradami 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.org.ls 1443,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2727,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 2357,51 zł
.com.ee 521,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 535,88 zł
.gent 157,51 zł 157,51 zł 0,00 zł 157,51 zł
.he.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.or.ke 1114,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1431,31 zł 434,50 zł 0,00 zł 990,29 zł
.org.lk 637,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 178,14 zł 178,14 zł 0,00 zł 168,37 zł
.com.dz 3788,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.org.lb 1593,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 818,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5105,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 3345,63 zł
.flowers 147,73 zł 147,73 zł 0,00 zł 147,73 zł
.gouv.ht 1343,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 126,73 zł 126,73 zł 0,00 zł 126,73 zł
.co.no 601,05 zł 601,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1477,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 601,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 391,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 644,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 305,23 zł 328,41 zł 0,00 zł 305,23 zł
.org.mw 2092,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 709,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1180,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1079,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 427,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16655,74 zł 16655,74 zł 0,00 zł 16655,74 zł
.nrw 215,44 zł 215,44 zł 0,00 zł 215,44 zł
.webcam Kamery internetowe 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 146,64 zł
.org.mm 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 175,97 zł
.com.cx 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 666,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 179,95 zł
.apartments 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.yn.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.com.gy 636,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 210,01 zł 210,01 zł 0,00 zł 210,01 zł
.com.gu 2165,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 178,51 zł 178,51 zł 0,00 zł 168,37 zł
.com.gp 1006,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 238,97 zł 238,97 zł 0,00 zł 238,97 zł
.lol 171,99 zł 171,99 zł 0,00 zł 171,99 zł
.solar Energia słoneczna 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.com.gn 1991,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 970,38 zł 1079,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 998,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1532,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.yachts 876,24 zł 876,24 zł 0,00 zł 876,24 zł
.blackfriday Dla każdego 215,44 zł 215,44 zł 0,00 zł 215,44 zł
.com.ge 767,97 zł 781,01 zł 0,00 zł 738,65 zł
.corsica 251,65 zł 251,65 zł 0,00 zł 251,65 zł
.or.id 362,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 362,08 zł
.co.ro 608,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1383,15 zł 499,67 zł 0,00 zł 1383,15 zł
.cooking Kulinaria 179,95 zł 146,64 zł 0,00 zł 179,95 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 274,82 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.berlin Dla każdego 251,65 zł 251,65 zł 0,00 zł 251,65 zł
.me.ke 1114,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 251,65 zł 251,65 zł 0,00 zł 251,65 zł
.vegas Hazard 327,32 zł 327,32 zł 0,00 zł 327,32 zł
.co.pn 1518,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 1419,36 zł
.org.kz 630,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5271,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 269,03 zł
.com.fj 1590,99 zł 984,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 177,42 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.org.kn 1518,57 zł 499,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 487,00 zł
.chat 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 175,97 zł
.org.ki 2194,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 709,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 183,94 zł 166,56 zł 0,00 zł 183,94 zł
.travel Turystyka 1210,44 zł 1210,44 zł 0,00 zł 1210,44 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 274,82 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.navy 174,89 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.uk.com 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 499,67 zł
.org.hu 1296,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1686,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1324,13 zł 1174,59 zł 0,00 zł 1184,37 zł
.org.hn 854,87 zł 854,87 zł 0,00 zł 716,92 zł
.cloud 128,54 zł 128,54 zł 0,00 zł 128,54 zł
.ryukyu Dla każdego 61,55 zł 65,17 zł 0,00 zł 61,55 zł
.org.hk 630,02 zł 499,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1296,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 1296,25 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 275,18 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.zone Dla każdego 177,42 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.xn--rhqv96g 177,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 572,45 zł 572,09 zł 0,00 zł 581,50 zł
.group 112,25 zł 112,25 zł 0,00 zł 112,25 zł
.jewelry 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 269,03 zł
.za.com 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 559,42 zł
.amsterdam 215,44 zł 215,44 zł 0,00 zł 215,44 zł
.com.ht 1343,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 912,44 zł 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.com.hn 854,87 zł 854,87 zł 0,00 zł 716,92 zł
.co.jp 1289,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 1216,59 zł
.com.hk 630,02 zł 630,02 zł 0,00 zł 557,61 zł
.voyage Turystyka 274,82 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.org.in 144,83 zł 144,83 zł 0,00 zł 144,83 zł
.market 174,89 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.org.im 679,63 zł 665,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 619,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1368,67 zł 1368,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 275,18 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.co.ke 1114,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.biz.bb 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 740,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2606,99 zł 2606,99 zł 0,00 zł 2606,99 zł
.com.ky 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.co.mz 1214,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 796,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 179,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 179,23 zł
.biz.az 1715,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1535,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1079,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.my.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.org.fj 1590,99 zł 984,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1296,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 1006,59 zł
.rocks Dla każdego 70,97 zł 70,97 zł 0,00 zł 61,55 zł
.com.kh 1030,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2194,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 317,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.diet 114,42 zł 114,42 zł 0,00 zł 114,42 zł
.co.ni 1833,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.ltd 112,25 zł 112,25 zł 0,00 zł 112,25 zł
.lawyer 215,44 zł 215,08 zł 0,00 zł 187,20 zł
.xn--55qx5d.hk 630,02 zł 499,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 216,52 zł 175,61 zł 0,00 zł 175,61 zł
.soccer 112,25 zł 112,25 zł 0,00 zł 112,25 zł
.gouv.fr 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 576,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 606,49 zł
.com.jo 1532,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 944,67 zł
.com.jm 731,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1991,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1443,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1479,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 362,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 402,27 zł 402,27 zł 0,00 zł 402,27 zł
.org.gg 1585,92 zł 427,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 905,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 179,95 zł
.clinic Dla każdego 275,54 zł 275,54 zł 0,00 zł 275,54 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 275,18 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.co.me 941,41 zł 941,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 311,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.per.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.hk.org 81,47 zł 81,47 zł 0,00 zł 81,47 zł
.info.vn 1842,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 1841,55 zł
.biz.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.fit 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 183,94 zł
.bar Bary i puby 400,46 zł 318,63 zł 0,00 zł 400,46 zł
.dental Medycyna 275,54 zł 275,54 zł 0,00 zł 256,72 zł
.coupons 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.beer Dla każdego 178,51 zł 178,51 zł 0,00 zł 178,51 zł
.us.com 417,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.surf Dla każdego 178,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 178,51 zł
.recipes Kulinaria 274,82 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 993,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 789,34 zł 448,98 zł 0,00 zł 716,92 zł
.af Afganistan 2107,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1330,65 zł 1144,18 zł 0,00 zł 1330,65 zł
.org.es 137,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,59 zł
.per.sg 550,36 zł 441,74 zł 0,00 zł 420,01 zł
.am Armenia 1433,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.ac.cn 318,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 72,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.deals Biznes 178,51 zł 178,51 zł 0,00 zł 168,37 zł
.ax Åland 630,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1653,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.adult 454,41 zł 454,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1006,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 36,21 zł 36,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1590,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1441,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2689,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 750,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1205,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.bh Bahrain 5370,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1097,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2889,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1793,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1750,30 zł
.biz.vn 1482,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 1458,46 zł
.org.bn 1590,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1110,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1110,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 469,98 zł 484,10 zł 0,00 zł 484,10 zł
.bo Dla każdego 2698,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 2554,12 zł
.info.tr 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 118,40 zł 119,49 zł 0,00 zł 111,88 zł
.org.bh 5801,27 zł 535,16 zł 0,00 zł 4098,76 zł
.how 170,54 zł 170,54 zł 0,00 zł 170,54 zł
.bt Bhutan 1590,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.org.bb 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 659,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 511,62 zł 540,59 zł 0,00 zł 511,62 zł
.gen.tr 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 183,94 zł 166,56 zł 0,00 zł 183,94 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 601,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1715,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 304,15 zł 304,15 zł 0,00 zł 231,73 zł
.cc Wyspy Kokoswe 502,21 zł 502,21 zł 0,00 zł 502,21 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 888,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 832,79 zł
.yokohama Dla każdego 61,55 zł 65,17 zł 0,00 zł 61,55 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 615,54 zł 398,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 115,87 zł 115,87 zł 0,00 zł 111,88 zł
.cg Kongo 3215,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 74,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3034,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1371,93 zł 1371,93 zł 0,00 zł 1371,93 zł
.sex 467,08 zł 467,08 zł 0,00 zł 467,08 zł
.org.cn 274,10 zł 353,03 zł 0,00 zł 281,34 zł
.cm Kamerun 1267,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 1267,28 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 222,68 zł 222,68 zł 0,00 zł 222,68 zł
.co Kolumbia 141,21 zł 141,21 zł 0,00 zł 141,21 zł
.shoes Obuwie 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.cr Kostaryka 1459,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 216,52 zł 216,52 zł 0,00 zł 187,20 zł
.cu Kuba 5061,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 666,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1303,49 zł 1303,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 204,58 zł 204,58 zł 0,00 zł 204,58 zł
.org.cd 886,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 886,01 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1412,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.cz Republika Czeska 65,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 65,17 zł
.inc.hk 81,47 zł 81,47 zł 0,00 zł 81,47 zł
.org.bz 850,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 637,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 868,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1118,11 zł 1064,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 36,21 zł 36,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 161,13 zł 161,13 zł 0,00 zł 159,32 zł
.london Dla każdego 243,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 243,68 zł
.accountant 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.dj Dżibuti 992,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 59,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1412,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 41,64 zł 41,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1590,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 119,12 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.com.af 630,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 635,45 zł
.info.ro 1361,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 98,12 zł 98,12 zł 0,00 zł 98,12 zł
.abogado 200,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 200,96 zł
.dz Algieria 3727,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 256,72 zł 256,72 zł 0,00 zł 256,72 zł
.club Polecane dla klubów 97,04 zł 96,68 zł 0,00 zł 93,78 zł
.ec Ekwador 1431,31 zł 1069,95 zł 0,00 zł 990,29 zł
.info Dla każdego 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.tires 469,98 zł 469,98 zł 0,00 zł 469,98 zł
.ee Estonia 535,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 535,88 zł
.eg Egipt 1944,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1944,38 zł
.org.ar 1216,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 543,12 zł 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 57,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 57,93 zł
.org.ag 947,57 zł 836,41 zł 0,00 zł 947,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 630,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 168,37 zł
.info.pr 12438,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 630,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 179,23 zł 179,23 zł 0,00 zł 168,37 zł
.bc.ca 304,15 zł 304,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1715,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 168,37 zł
.accountants Księgowość 481,57 zł 481,57 zł 0,00 zł 481,57 zł
.salon 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.com.cu 3475,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 3410,81 zł
.loan 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.fi Finlandia 115,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 115,87 zł
.com.cn 272,29 zł 292,92 zł 0,00 zł 279,53 zł
.com.co 327,68 zł 325,87 zł 0,00 zł 327,68 zł
.fm Mikronezja 1016,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 1016,72 zł
.edu.mm 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 238,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 238,97 zł
.fo Wyspy Owcze 2932,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.per.nf 5271,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 68,80 zł 68,80 zł 0,00 zł 68,80 zł
.com.ci 3034,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3215,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 886,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 886,01 zł
.gb.com 463,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 463,46 zł
.edu.lv 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.company Biznes i organizacje 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.ga Gabon 228,11 zł 543,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 682,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 850,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 318,63 zł 210,01 zł 0,00 zł 318,63 zł
.gd Grenada 543,85 zł 543,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1073,57 zł 1028,31 zł 0,00 zł 1028,31 zł
.gf Gujana Francuska 1535,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 178,14 zł 178,14 zł 0,00 zł 168,37 zł
.gg Guernsey 1352,01 zł 253,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2689,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 470,71 zł 470,71 zł 0,00 zł 470,71 zł
.com.br 912,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1793,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1750,30 zł
.gl Grenlandia 970,38 zł 970,38 zł 0,00 zł 825,55 zł
.gm Gambia 523,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1110,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 89,80 zł 89,80 zł 0,00 zł 89,80 zł
.com.bn 1590,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1296,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 354,84 zł 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 126,73 zł 126,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 112,25 zł 112,25 zł 0,00 zł 112,25 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 352,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5370,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2165,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 2165,25 zł
.gy Gujana 636,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.uno Hiszpańska strona www 162,21 zł 162,21 zł 0,00 zł 155,33 zł
.com.az 1530,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 385,62 zł 385,62 zł 0,00 zł 385,62 zł
.ac.at 420,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 146,64 zł
.zj.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.expert Dla każdego 271,20 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.rehab 174,89 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.hk Hongkong 622,78 zł 658,99 zł 0,00 zł 644,50 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 944,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 990,29 zł 990,29 zł 0,00 zł 926,93 zł
.gen.in 144,83 zł 144,83 zł 0,00 zł 144,83 zł
.discount Dla każdego 178,14 zł 178,14 zł 0,00 zł 168,37 zł
.bio Biotechnologie 295,10 zł 295,10 zł 0,00 zł 295,10 zł
.hr Chorwacja 1093,49 zł 1267,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5271,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1403,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1289,01 zł 615,54 zł 0,00 zł 1122,45 zł
.ski 215,44 zł 215,44 zł 0,00 zł 215,44 zł
.biz Dla firm 72,42 zł 72,42 zł 0,00 zł 72,42 zł
.supplies Biznes 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.id Indonezja 398,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1079,00 zł 427,26 zł 0,00 zł 1006,59 zł
.frl 215,44 zł 215,44 zł 0,00 zł 215,44 zł
.biz.ki 2194,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 679,63 zł 665,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 86,90 zł 86,90 zł 0,00 zł 181,04 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 177,42 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1008,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 1014,19 zł
.aca.pro 1223,83 zł 1223,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 168,37 zł
.iq Irak 2743,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1412,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4163,93 zł 4163,93 zł 0,00 zł 4163,93 zł
.is Islandia 1658,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 43,45 zł 43,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 114,42 zł 114,42 zł 0,00 zł 114,42 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 275,18 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.web.id 362,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 362,08 zł
.js.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.je Jersey 2152,57 zł 1305,30 zł 0,00 zł 1305,30 zł
.dog 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.trading 391,05 zł 391,05 zł 0,00 zł 391,05 zł
.works Dla każdego 177,42 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.jo Jordania 2428,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 1397,27 zł
.biz.nr 5706,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 818,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 169,45 zł 169,45 zł 0,00 zł 168,37 zł
.stream 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.camera Biznes filmowy 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.kg Kirgistan 1036,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7676,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1518,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1319,42 zł 1178,94 zł 0,00 zł 1174,59 zł
.restaurant 269,39 zł 269,39 zł 0,00 zł 256,72 zł
.xn--d1alf 644,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1114,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 164,75 zł 164,75 zł 0,00 zł 164,75 zł
.menu Restauracje 216,52 zł 216,16 zł 0,00 zł 216,52 zł
.mba 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 112,25 zł
.info.ki 2194,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 733,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 645,23 zł 210,01 zł 0,00 zł 550,36 zł
.lc Saint Lucia 519,95 zł 519,95 zł 0,00 zł 526,47 zł
.report Biznes 118,40 zł 119,49 zł 0,00 zł 111,88 zł
.li Liechtenstein 74,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 637,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 271,20 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.auto 16655,74 zł 16655,74 zł 0,00 zł 16655,74 zł
.biz.pr 9073,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 499,67 zł 499,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 707,87 zł 707,87 zł 0,00 zł 707,87 zł
.lv Łotwa 644,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 118,76 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.ly Libia 1424,79 zł 1497,21 zł 0,00 zł 1424,79 zł
.download 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.hi.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.ma Maroko 1479,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 135,06 zł 135,06 zł 0,00 zł 117,31 zł
.mc Monako 1361,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2280,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 101,38 zł 101,38 zł 0,00 zł 210,01 zł
.host Hosting 525,02 zł 423,64 zł 0,00 zł 525,02 zł
.mg Madagaskar 2165,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.soy 147,00 zł 126,73 zł 0,00 zł 147,00 zł
.credit Dla każdego 469,98 zł 515,60 zł 0,00 zł 484,10 zł
.navarra.museum 1151,42 zł 934,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 427,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 427,26 zł
.mk Macedonia 644,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 615,54 zł 282,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 850,53 zł 850,53 zł 0,00 zł 811,06 zł
.mo Makao 2447,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 421,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 421,46 zł
.mp Mariany Północne 608,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1535,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 868,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1205,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 405,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 636,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 248,03 zł 248,03 zł 0,00 zł 248,03 zł
.mu Mauritius 1054,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 119,12 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.game.tw 427,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1810,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5271,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 628,94 zł 618,07 zł 0,00 zł 628,94 zł
.film 454,41 zł 454,41 zł 0,00 zł 454,41 zł
.my Malezja 674,56 zł 674,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 210,37 zł 210,37 zł 0,00 zł 187,20 zł
.tirol 164,75 zł 164,75 zł 0,00 zł 164,75 zł
.plus 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.na Namibia 26975,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 21934,88 zł
.tv.bb 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1050,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8356,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 242,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1498,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5163,28 zł 4699,81 zł 0,00 zł 4699,81 zł
.nl Holandia 47,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1296,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.no Norwegia 94,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5108,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.nu Niue 231,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 231,73 zł
.best Dla każdego 557,61 zł 441,74 zł 0,00 zł 557,61 zł
.storage 374,75 zł 374,75 zł 0,00 zł 374,75 zł
.hiroshima.jp 818,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 818,30 zł
.nz Nowa Zelandia 601,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.tur.br 1615,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1783,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 1289,01 zł
.edu.vn 1841,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 1723,51 zł
.social Dla każdego 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 156,06 zł
.srl 211,82 zł 211,82 zł 0,00 zł 211,82 zł
.contractors Dla każdego 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.ebiz.tw 485,19 zł 427,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 919,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 876,24 zł
.pf Polinezja Francuska 905,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1590,99 zł 984,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 112,25 zł 112,25 zł 0,00 zł 112,25 zł
.earth 128,54 zł 128,54 zł 0,00 zł 128,54 zł
.ph Filipiny 932,36 zł 874,43 zł 0,00 zł 878,05 zł
.luxury Dla każdego 3208,76 zł 3208,76 zł 0,00 zł 3208,76 zł
.online 206,39 zł 206,39 zł 0,00 zł 206,39 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 68,80 zł 282,42 zł 0,00 zł 68,80 zł
.properties Nieruchomości 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.pn Pitcairn 1576,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 1390,39 zł
.pr Puerto Rico 8740,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 655,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 930,19 zł 905,93 zł 0,00 zł 890,72 zł
.pt Portugalia 427,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.se.com 535,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 463,46 zł
.net.ly 789,34 zł 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 216,52 zł 210,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5271,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 179,23 zł 179,23 zł 0,00 zł 179,23 zł
.qa Katar 731,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4344,98 zł 4344,98 zł 0,00 zł 4344,98 zł
.ac.rw 3541,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 630,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 127,09 zł 127,09 zł 0,00 zł 117,31 zł
.name.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.melbourne 287,85 zł 287,85 zł 0,00 zł 287,85 zł
.nom.ni 1665,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 521,03 zł 521,03 zł 0,00 zł 521,03 zł
.taxi 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.net.kn 1518,57 zł 499,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 179,95 zł 146,64 zł 0,00 zł 179,95 zł
.re Reunion 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.no.com 405,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 405,53 zł
.store.bb 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 215,08 zł 215,08 zł 0,00 zł 187,20 zł
.net.ki 2194,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 709,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1187,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1590,99 zł 984,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 118,40 zł 118,04 zł 0,00 zł 111,88 zł
.rs Serbia 644,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.ru Rosja 43,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3987,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.yoga 168,73 zł 146,64 zł 0,00 zł 168,73 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 403,72 zł 403,72 zł 0,00 zł 403,72 zł
.sc.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.sa Arabia Saudyjska 354,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1532,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1330,65 zł 1330,65 zł 0,00 zł 1245,56 zł
.se Szwecja 101,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 101,38 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 177,42 zł 177,42 zł 0,00 zł 156,06 zł
.sg Singapur 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 550,36 zł
.net.je 2462,15 zł 499,67 zł 0,00 zł 1383,15 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 974,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 557,61 zł 253,46 zł 0,00 zł 499,67 zł
.ac.tz 620,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 687,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1147,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 567,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 463,46 zł
.name.vn 1841,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 1723,51 zł
.sn.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.sm San Marino 1317,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 75,67 zł 75,67 zł 0,00 zł 75,67 zł
.sn Senegal 1441,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 250,20 zł 250,20 zł 0,00 zł 1194,87 zł
.ostfold.no 391,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.sr Surinam 1364,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5271,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 608,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 608,30 zł
.su ZSSR 660,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1808,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 168,37 zł
.sx Sint Maarten 376,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 56,12 zł 56,12 zł 0,00 zł 56,12 zł
.ong 233,54 zł 233,54 zł 0,00 zł 233,54 zł
.cn.com 83,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,49 zł
.store 309,58 zł 309,58 zł 0,00 zł 309,58 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 125,28 zł 108,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 679,63 zł 665,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 144,83 zł 144,83 zł 0,00 zł 144,83 zł
.tc Turks i Caicos 1329,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 427,26 zł 427,26 zł 0,00 zł 427,26 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 68,80 zł 282,42 zł 0,00 zł 68,80 zł
.tg Togo 1346,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 379,82 zł 379,82 zł 0,00 zł 379,82 zł
.alsace 251,65 zł 251,65 zł 0,00 zł 251,65 zł
.tj Tadżykistan 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 168,37 zł
.tl Timor Wschodni 1296,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 615,54 zł
.tn Tunezja 1451,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1665,57 zł 1665,57 zł 0,00 zł 1665,57 zł
.k12.tr 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 179,95 zł 146,64 zł 0,00 zł 179,95 zł
.tv Tuvalu 175,61 zł 175,61 zł 0,00 zł 413,13 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.pro.az 1715,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 502,57 zł 524,29 zł 0,00 zł 502,57 zł
.ltd.hk 81,47 zł 81,47 zł 0,00 zł 81,47 zł
.express 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.info.az 1663,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 364,25 zł 572,09 zł 0,00 zł 364,25 zł
.net.ps 651,02 zł 606,49 zł 0,00 zł 572,09 zł
.ooo 169,45 zł 169,45 zł 0,00 zł 169,45 zł
.net.ph 925,12 zł 210,01 zł 0,00 zł 869,72 zł
.ug Uganda 703,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 703,52 zł
.uk Wielka Brytania 144,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 144,83 zł
.ac.nz 601,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 60,11 zł 60,11 zł 0,00 zł 60,11 zł
.net.pe 137,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,59 zł
.uy Urugwaj 1384,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1388,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.solutions Usługi 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.istanbul 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 168,37 zł
.museum.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.degree 232,46 zł 246,58 zł 0,00 zł 213,99 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 564,12 zł 564,12 zł 0,00 zł 535,88 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 549,64 zł 521,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 170,18 zł 170,18 zł 0,00 zł 170,18 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2165,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1950,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1842,63 zł
.ruhr Turystyka i biznes 179,23 zł 179,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 111,16 zł 111,16 zł 0,00 zł 111,16 zł
.support Pomoc 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.net.nz 601,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 328,77 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.id.lv 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 179,95 zł 146,64 zł 0,00 zł 179,95 zł
.wien Dla każdego 164,75 zł 164,75 zł 0,00 zł 164,75 zł
.net.nr 1041,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 98,12 zł 81,47 zł 0,00 zł 98,12 zł
.life Dla każdego 178,51 zł 178,51 zł 0,00 zł 168,37 zł
.wf Wallis i Futuna 68,80 zł 282,42 zł 0,00 zł 68,80 zł
.auction 174,52 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.net.nf 5271,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 403,72 zł 403,72 zł 0,00 zł 403,72 zł
.koeln Dla każdego 52,50 zł 52,50 zł 0,00 zł 52,50 zł
.net.ni 1737,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 277,72 zł 349,77 zł 0,00 zł 277,72 zł
.de.com 409,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,84 zł
.organic 399,38 zł 325,87 zł 0,00 zł 399,38 zł
.hu.com 463,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 499,67 zł
.net.mu 757,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 615,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.net.mx 304,51 zł 328,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12438,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 572,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.rentals Nieruchomości 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.jpn.com 570,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 535,88 zł
.forex 11224,52 zł 11224,52 zł 0,00 zł 11224,52 zł
.net.me 210,01 zł 210,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 168,37 zł
.sch.lk 637,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.notaires.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.geometre-expert.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.moe Dla każdego 114,06 zł 114,06 zł 0,00 zł 114,06 zł
.software 174,89 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.jx.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.mom 206,39 zł 206,39 zł 0,00 zł 206,39 zł
.ye Jemen 1866,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5786,06 zł 5786,06 zł 0,00 zł 5786,06 zł
.bzh 287,85 zł 287,85 zł 0,00 zł 287,85 zł
.minsk.by 1144,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.games 110,80 zł 110,80 zł 0,00 zł 110,80 zł
.yt Majotta 68,80 zł 282,42 zł 0,00 zł 68,80 zł
.reise Dla każdego 537,69 zł 537,69 zł 0,00 zł 537,69 zł
.guide Dla każdego 178,51 zł 178,51 zł 0,00 zł 168,37 zł
.nagoya Dla każdego 61,55 zł 65,17 zł 0,00 zł 61,55 zł
.net.cm 188,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 188,28 zł
.ac.ke 1114,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 327,68 zł 327,68 zł 0,00 zł 327,68 zł
.net.cn 272,29 zł 353,03 zł 0,00 zł 302,34 zł
.work 47,07 zł 47,07 zł 0,00 zł 47,07 zł
.net.ci 3034,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 61,55 zł 65,17 zł 0,00 zł 61,55 zł
.gdn 1361,43 zł 441,74 zł 0,00 zł 441,74 zł
.net.bz 850,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 168,73 zł 168,73 zł 0,00 zł 156,06 zł
.fail Dla każdego 179,95 zł 179,95 zł 0,00 zł 168,37 zł
.net.by 1144,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 179,23 zł 179,23 zł 0,00 zł 168,37 zł
.gb.net 507,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 507,28 zł
.avocat.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.net.br 912,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2689,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 243,68 zł 243,68 zł 0,00 zł 243,68 zł
.love 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.osaka 212,54 zł 212,54 zł 0,00 zł 212,54 zł
.racing 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.republican Dla partii republikańskich 178,51 zł 178,51 zł 0,00 zł 156,06 zł
.church Wyznanie 178,51 zł 178,51 zł 0,00 zł 168,37 zł
.net.bo 1793,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1750,30 zł
.net.bb 1115,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.tools Narzędzia 179,23 zł 179,23 zł 0,00 zł 168,37 zł
.pictures Fotografia 64,09 zł 64,09 zł 0,00 zł 60,11 zł
.promo 126,73 zł 126,73 zł 0,00 zł 126,73 zł
.mortgage 246,58 zł 246,58 zł 0,00 zł 218,70 zł
.net.az 1715,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 178,51 zł 178,51 zł 0,00 zł 168,37 zł
.net.ar 1118,11 zł 1064,52 zł 0,00 zł 761,82 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.archi Architektura 360,27 zł 360,27 zł 0,00 zł 360,27 zł
.hockey 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.edu.az 1457,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1223,83 zł 1223,83 zł 0,00 zł 1223,83 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 118,40 zł 119,12 zł 0,00 zł 111,88 zł
.kiev.ua 938,15 zł 938,15 zł 0,00 zł 938,15 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 177,42 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.gx.cn 333,84 zł 333,84 zł 0,00 zł 333,84 zł
.mil.az 1731,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 168,37 zł 168,37 zł 0,00 zł 168,37 zł
.net.af 630,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 796,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 114,42 zł 114,42 zł 0,00 zł 114,42 zł
.site 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.date 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.guru Dla każdego 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.net.ht 1271,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 161,13 zł 160,04 zł 0,00 zł 132,16 zł
.dyn.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.blog 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 166,56 zł
.tours 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.net.hk 499,67 zł 1260,04 zł 0,00 zł 557,61 zł
.space Kosmos 52,50 zł 45,26 zł 0,00 zł 52,50 zł
.rec.nf 5271,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 716,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1585,92 zł 1585,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.cologne Dla każdego 52,50 zł 52,50 zł 0,00 zł 52,50 zł
.net.gy 1151,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 166,56 zł 166,56 zł 0,00 zł 112,25 zł
.web.tj 1084,07 zł 325,87 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.joburg Dla każdego 126,73 zł 126,73 zł 0,00 zł 126,73 zł
.net.gn 1991,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1006,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 174,89 zł 174,52 zł 0,00 zł 156,06 zł
.loans Dla każdego 469,98 zł 484,10 zł 0,00 zł 484,10 zł
.net.gg 1585,92 zł 427,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 272,29 zł 272,29 zł 0,00 zł 256,72 zł
.lotto 10138,28 zł 10138,28 zł 0,00 zł 10138,28 zł
.brussels 179,23 zł 179,23 zł 0,00 zł 179,23 zł
.net.gl 1151,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 144,83 zł 144,83 zł 0,00 zł 217,25 zł
.edu 762,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5271,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.tickets 2969,07 zł 2969,07 zł 0,00 zł 2969,07 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 179,23 zł 179,59 zł 0,00 zł 168,37 zł
.paris.notaires.fr 354,84 zł 282,42 zł 0,00 zł 282,42 zł
.link Dla wszystkich 58,30 zł 58,30 zł 0,00 zł 58,30 zł
.insure Dla każdego 272,29 zł 272,29 zł 0,00 zł 256,72 zł
.net.fj 1590,99 zł 984,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 177,42 zł 177,42 zł 0,00 zł 177,42 zł
.network 115,87 zł 115,87 zł 0,00 zł 111,88 zł
.capetown Dla każdego 126,73 zł 126,73 zł 0,00 zł 126,73 zł
.security 16655,74 zł 16655,74 zł 0,00 zł 16655,74 zł
.paris 244,40 zł 244,40 zł 0,00 zł 244,40 zł
.car 16655,74 zł 16655,74 zł 0,00 zł 16655,74 zł
.cat Dla każdego 398,29 zł 398,29 zł 0,00 zł 398,29 zł
.jp.net 724,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 716,92 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 177,42 zł 177,42 zł 0,00 zł 156,06 zł
.co.com 211,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,42 zł
.gr.com 416,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 416,39 zł
.cleaning Usługi porządkowe 253,46 zł 253,46 zł 0,00 zł 253,46 zł
.limited Dla każdego 212,54 zł 212,54 zł 0,00 zł 212,54 zł
.fishing Dla każdego 179,95 zł 146,64 zł 0,00 zł 179,95 zł
.ink Dla kreatywnych 163,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 163,30 zł
.int.az 1715,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 274,82 zł 275,18 zł 0,00 zł 256,72 zł
.creditcard Dla każdego 758,92 zł 758,92 zł 0,00 zł 715,11 zł
.fans 385,62 zł 385,62 zł 0,00 zł 385,62 zł
.trade Biznes 179,59 zł 179,59 zł 0,00 zł 146,64 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1339,70 zł 1069,95 zł 0,00 zł 724,16 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.