Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 147,60 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 156,84 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 48,26 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 40,21 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 162,47 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 66,76 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 247,32 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 99,73 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższ cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 147,60 zł 147,60 zł
.co 156,84 zł 156,84 zł
.org 147,60 zł 147,60 zł
.net 147,60 zł 147,60 zł
.eu 24,48 zł 147,60 zł
.info 147,60 zł 147,60 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.co.gl 1278,83 zł 1198,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.alto-adige.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gg 1098,27 zł 1103,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.av.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.udine.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qpon Dla każdego 108,98 zł 108,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 706,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gunma.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tel Strony infromacyjne 86,86 zł 86,86 zł 0,00 zł 86,86 zł
.fj.cn 365,15 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.pics Fotografia i grafika 195,04 zł 195,04 zł 0,00 zł 195,04 zł
.energy 559,39 zł 557,78 zł 0,00 zł 559,39 zł
.co.fk 627,35 zł 623,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cremona.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.click 68,37 zł 68,37 zł 0,00 zł 68,37 zł
.mar.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.crotone.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wine 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.co.im 754,83 zł 754,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 160,86 zł 160,86 zł 0,00 zł 160,86 zł
.kagoshima.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.il 688,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 655,90 zł
.hosting Dla każdego 2646,14 zł 2646,14 zł 0,00 zł 2646,14 zł
.co.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ceo CEO 618,10 zł 618,10 zł 0,00 zł 618,10 zł
.piedmont.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gold 554,96 zł 554,96 zł 0,00 zł 554,96 zł
.golf 306,04 zł 306,04 zł 0,00 zł 306,04 zł
.co.je 1536,21 zł 554,96 zł 0,00 zł 1536,21 zł
.trento.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cfd 138339,08 zł 138339,08 zł 0,00 zł 138339,08 zł
.net.za 522,79 zł 394,11 zł 0,00 zł 394,11 zł
.int.vn 2046,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1914,23 zł
.co.hu 1439,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ts.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vgs.no 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spreadbetting 184184,01 zł 184184,01 zł 0,00 zł 184184,01 zł
.sale 196,25 zł 206,70 zł 0,00 zł 196,25 zł
.pv.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 132,87 zł 114,37 zł 0,00 zł 132,87 zł
.co.id 1230,57 zł 989,29 zł 0,00 zł 989,29 zł
.surgery Dla każdego 325,34 zł 325,34 zł 0,00 zł 304,43 zł
.co.cg 3571,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.uk 164,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,33 zł
.taipei 128,69 zł 128,69 zł 0,00 zł 128,69 zł
.co.cm 265,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 265,42 zł
.mi.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ci 3370,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.miami 168,90 zł 168,90 zł 0,00 zł 168,90 zł
.xn--1qqw23a 120,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cr 737,54 zł 739,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 316,49 zł 320,91 zł 0,00 zł 300,40 zł
.oslo.no 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.bb 1238,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.como.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 324,53 zł 324,94 zł 0,00 zł 304,43 zł
.co.bi 402,15 zł 402,15 zł 0,00 zł 402,15 zł
.co.bw 643,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 643,44 zł
.toscana.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.claims Dla każdego 317,70 zł 317,70 zł 0,00 zł 317,70 zł
.co.bz 944,65 zł 944,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sicilia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 554,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 554,96 zł
.nagano.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.za 522,79 zł 394,11 zł 0,00 zł 394,11 zł
.venice.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ancona.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 145,98 zł 145,98 zł 0,00 zł 145,98 zł
.radio.am 281,50 zł 201,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realty 2344,53 zł 2344,53 zł 0,00 zł 2344,53 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 353,89 zł 353,89 zł 0,00 zł 353,89 zł
.friulivegiulia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mt.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggiocalabria.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.dm 1760,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 1679,77 zł
.coffee Miłośnicy kawy 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.enna.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kochi.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.brescia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 792,63 zł 738,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ve 1074,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vc 281,50 zł 281,50 zł 0,00 zł 281,50 zł
.net.ua 404,56 zł 635,39 zł 0,00 zł 404,56 zł
.com.uz 1542,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.oristano.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1524,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.net.tr 1117,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tc 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 313,68 zł
.trentino-a-adige.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pet 132,87 zł 132,87 zł 0,00 zł 132,87 zł
.com.ug 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 361,93 zł
.africa 126,68 zł 126,68 zł 0,00 zł 126,68 zł
.po.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ua 112,60 zł 112,60 zł 0,00 zł 404,56 zł
.pharmacien.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law.pro 1447,73 zł 1447,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 558,18 zł 582,31 zł 0,00 zł 541,29 zł
.tw.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.sydney 319,71 zł 319,71 zł 0,00 zł 319,71 zł
.net.sl 1274,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cal.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 546,92 zł 546,92 zł 0,00 zł 546,92 zł
.com.tr 1117,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1612,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1117,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.net.sg 611,27 zł 554,96 zł 0,00 zł 530,84 zł
.pd.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coach 304,43 zł 304,43 zł 0,00 zł 304,43 zł
.sarl 207,11 zł 207,11 zł 0,00 zł 198,26 zł
.com.tj 1204,03 zł 850,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1510,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 132,87 zł 114,37 zł 0,00 zł 132,87 zł
.protection 18498,83 zł 18498,83 zł 0,00 zł 18498,83 zł
.aero Przemysł lotniczy 1010,20 zł 1076,95 zł 0,00 zł 1042,37 zł
.gs.cn 365,15 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.net.ru 269,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1446,53 zł 1148,94 zł 0,00 zł 1446,53 zł
.co.at 458,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 112,60 zł 112,60 zł 0,00 zł 112,60 zł
.co.ao 3233,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.az 1922,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.haus Nieruchomości 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 184,59 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 204,29 zł 206,70 zł 0,00 zł 204,29 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.kaufen Dla każdego 210,32 zł 210,32 zł 0,00 zł 184,59 zł
.gorizia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 210,32 zł 210,32 zł 0,00 zł 198,26 zł
.xxx Branża porno 672,39 zł 672,39 zł 0,00 zł 672,39 zł
.okayama.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokushima.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vn 1646,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 1619,85 zł
.com.vi 2537,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.ac.vn 2046,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1914,23 zł
.capital Biznes 325,34 zł 325,34 zł 0,00 zł 325,34 zł
.ar.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ye 1617,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.xn--fiq228c5hs Dla każdego 667,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.charity 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 196,25 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 129,89 zł 129,89 zł 0,00 zł 129,89 zł
.xyz Dla każdego 78,02 zł 78,02 zł 0,00 zł 78,02 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.lat 191,02 zł 191,02 zł 0,00 zł 191,02 zł
.law 639,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 639,42 zł
.yamaguchi.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.int.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.veneto.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 2026,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wales 111,40 zł 111,40 zł 0,00 zł 111,40 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 440,35 zł 440,35 zł 0,00 zł 440,35 zł
.org.za 522,79 zł 394,11 zł 0,00 zł 394,11 zł
.army 205,10 zł 205,10 zł 0,00 zł 205,10 zł
.pordenone.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.markets 386,06 zł 386,06 zł 0,00 zł 386,06 zł
.roma.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bingo 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 318,10 zł
.radio.fm 281,50 zł 201,07 zł 0,00 zł 278,13 zł
.university Dla każdego 325,34 zł 325,34 zł 0,00 zł 304,43 zł
.sch.uk 152,82 zł 152,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1644,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 1619,85 zł
.fukuoka.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 281,50 zł 298,80 zł 0,00 zł 298,80 zł
.land Nieruchomości 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.net.vi 2373,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 2040,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 1619,85 zł
.se.net 633,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 552,95 zł
.va.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vc 281,50 zł 281,50 zł 0,00 zł 281,50 zł
.frosinone.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.uy 1455,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pz.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 554,96 zł 554,96 zł 0,00 zł 554,96 zł
.abruzzo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.immo 205,10 zł 205,10 zł 0,00 zł 198,26 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.brindisi.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sport 2613,97 zł 2613,97 zł 0,00 zł 2613,97 zł
.net.uk 160,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 160,46 zł
.org.ug 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 361,93 zł
.com.mx 339,01 zł 364,75 zł 0,00 zł 339,01 zł
.com.my 720,25 zł 796,66 zł 0,00 zł 692,10 zł
.org.ua 404,56 zł 635,39 zł 0,00 zł 404,56 zł
.com.mt 981,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1143,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.com.ms 1198,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2718,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 474,54 zł 394,11 zł 0,00 zł 442,36 zł
.com.mm 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 289,55 zł 289,55 zł 0,00 zł 297,59 zł
.com.mk 715,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 554,96 zł
.org.tr 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1970,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 432,71 zł 432,71 zł 0,00 zł 432,71 zł
.miyagi.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tl 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.events Wydarzenia 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,73 zł
.sx.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.org.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.org.vi 2348,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 1005,37 zł 1005,37 zł 0,00 zł 1005,37 zł
.com.ly 787,41 zł 787,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 833,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 281,50 zł 281,50 zł 0,00 zł 281,50 zł
.com.lv 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3579,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 707,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 71,18 zł 71,18 zł 0,00 zł 71,18 zł
.fc.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lc 619,31 zł 635,80 zł 0,00 zł 619,31 zł
.valle-aosta.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lb Liban 1769,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.uk 62,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,33 zł
.org.sg 611,27 zł 337,80 zł 0,00 zł 611,27 zł
.bj.cn 373,19 zł 330,97 zł 0,00 zł 316,89 zł
.org.sc 1317,04 zł 1236,61 zł 0,00 zł 593,17 zł
.biz.fj 1767,04 zł 1093,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1117,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 522,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.juegos Dla każdego 2646,14 zł 2646,14 zł 0,00 zł 2646,14 zł
.org.ru 660,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zm 1588,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 1031,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 924,94 zł
.com.om 1940,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1512,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 1142,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kumamoto.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.gives 205,10 zł 205,10 zł 0,00 zł 205,10 zł
.consulting Dla każdego 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 201,88 zł
.org.tc 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 313,68 zł
.tottori.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.team 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 196,25 zł
.services Usługi 207,11 zł 207,11 zł 0,00 zł 194,24 zł
.com.nr 1156,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.com.np Nepal 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sld.do 981,24 zł 981,24 zł 0,00 zł 981,24 zł
.ln.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.watch Zegarki 208,31 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.napoli.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ni 2017,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 872,66 zł 897,19 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 546,92 zł 546,92 zł 0,00 zł 546,92 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 5509,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1274,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5670,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 3715,85 zł
.fashion 204,29 zł 184,99 zł 0,00 zł 204,29 zł
.pescara.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.gp 1439,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 6876,74 zł 6876,74 zł 0,00 zł 6876,74 zł
.sondrio.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 780,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 627,35 zł
.org.pt 474,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ps 723,06 zł 723,06 zł 0,00 zł 635,39 zł
.org.pr 1686,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.school 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 196,25 zł
.homes 973,20 zł 973,20 zł 0,00 zł 973,20 zł
.org.ph 1022,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 1022,26 zł
.co.tj 1004,57 zł 851,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 295,58 zł 295,58 zł 0,00 zł 295,58 zł
.co.rw 3933,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.kanagawa.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.qa 742,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1617,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro Specjaliści 337,24 zł 337,24 zł 0,00 zł 337,24 zł
.com.ps 723,06 zł 723,06 zł 0,00 zł 673,60 zł
.com.pt 474,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 83,24 zł 83,24 zł 0,00 zł 83,24 zł
.com.pr 1686,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.page 94,50 zł 94,50 zł 0,00 zł 94,50 zł
.com.ph 1083,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1086,61 zł
.com.pe 683,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 973,20 zł
.xn--czr694b 2694,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uz 1542,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cs.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 313,68 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,73 zł
.voto 442,36 zł 442,36 zł 0,00 zł 442,36 zł
.pr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nz 667,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 571,05 zł
.video 145,98 zł 145,98 zł 0,00 zł 145,98 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.bbs.tr 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1586,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 1431,65 zł
.experts-comptables.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.co.vi 2537,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padova.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sn 1600,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 546,92 zł 546,92 zł 0,00 zł 546,92 zł
.co.ve 1074,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sl 1274,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1930,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pg.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ng Dla każdego 273,46 zł 273,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 442,36 zł 442,36 zł 0,00 zł 442,36 zł
.com.sg 611,27 zł 337,80 zł 0,00 zł 530,84 zł
.org.pe 152,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 152,82 zł
.com.se 88,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 88,47 zł
.llc 206,38 zł 206,38 zł 0,00 zł 206,38 zł
.com.sb 1117,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1516,10 zł 1399,07 zł 0,00 zł 1421,59 zł
.perugia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 139,55 zł
.engineer 205,10 zł 205,10 zł 0,00 zł 205,10 zł
.co.tz 689,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 85,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.co.ug 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 2218,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 1117,97 zł
.fund Dla każdego 317,70 zł 317,70 zł 0,00 zł 317,70 zł
.cuneo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.ke 1237,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 198,26 zł 198,26 zł 0,00 zł 184,59 zł
.buzz Marketing i social media 237,67 zł 237,67 zł 0,00 zł 237,67 zł
.co.uk 62,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 61,93 zł
.finance Dla każdego 321,72 zł 321,72 zł 0,00 zł 321,72 zł
.studio 145,98 zł 145,98 zł 0,00 zł 145,98 zł
.com.es 217,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 217,16 zł
.co.om 1980,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 796,25 zł 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 715,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.org.ls 1603,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.potenza.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 3028,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 2618,39 zł
.com.ee 579,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 595,18 zł
.saitama.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1589,69 zł 482,58 zł 0,00 zł 1099,88 zł
.org.lk 707,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.terni.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.prato.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bozen.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lc.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dz 4208,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 139,55 zł
.org.lb 1769,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 908,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5670,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 3715,85 zł
.flowers 949,07 zł 949,07 zł 0,00 zł 949,07 zł
.gouv.ht 1492,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.no 667,57 zł 667,57 zł 0,00 zł 667,57 zł
.co.nl 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.do 981,24 zł 981,24 zł 0,00 zł 981,24 zł
.co.nz 667,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 603,22 zł
.org.my 716,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 339,01 zł 364,75 zł 0,00 zł 339,01 zł
.org.mw 2324,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 788,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1311,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1198,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 474,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentino-s-tirol.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massacarrara.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 199,47 zł 199,47 zł 0,00 zł 162,87 zł
.org.mm 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sardegna.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cx 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 739,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yn.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.com.gy 706,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gt 811,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 1173,07 zł
.com.gu 2404,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 2404,85 zł
.lol 191,02 zł 191,02 zł 0,00 zł 191,02 zł
.com.gp 1117,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solar Energia słoneczna 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.com.gn 2211,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 1077,76 zł 1198,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 1108,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1701,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.sassari.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yachts 973,20 zł 973,20 zł 0,00 zł 973,20 zł
.corsica 279,49 zł 279,49 zł 0,00 zł 279,49 zł
.blackfriday Dla każdego 949,07 zł 949,07 zł 0,00 zł 949,07 zł
.com.ge 852,96 zł 867,43 zł 0,00 zł 820,38 zł
.co.ro 675,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1536,21 zł 554,96 zł 0,00 zł 1536,21 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 320,51 zł 320,91 zł 0,00 zł 300,40 zł
.me.ke 1237,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 279,49 zł 279,49 zł 0,00 zł 279,49 zł
.trentinoaadige.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ao.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1686,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 1576,42 zł
.org.kz 699,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 318,10 zł
.com.fj 1767,04 zł 1093,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kn 1686,61 zł 924,94 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 621,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 540,89 zł
.chat 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 206,70 zł
.org.ki 2437,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 788,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 204,29 zł 184,99 zł 0,00 zł 204,29 zł
.travel Turystyka 1344,38 zł 1344,38 zł 0,00 zł 1344,38 zł
.bari.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kn 924,94 zł 924,94 zł 0,00 zł 924,94 zł
.uk.com 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 554,96 zł
.org.hu 1439,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.iq 3047,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1873,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hn 949,47 zł 949,47 zł 0,00 zł 796,25 zł
.co.kr 1470,66 zł 1304,57 zł 0,00 zł 1315,43 zł
.org.hk 699,74 zł 554,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1439,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1439,69 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 324,94 zł 324,94 zł 0,00 zł 304,43 zł
.zone Dla każdego 208,31 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.group 90,89 zł 90,89 zł 0,00 zł 90,89 zł
.co.lc 635,80 zł 635,39 zł 0,00 zł 645,85 zł
.jewelry 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 318,10 zł
.rugby 343,84 zł 343,84 zł 0,00 zł 343,84 zł
.com.ht 1492,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamagata.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 1013,41 zł 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł
.varese.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wakayama.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 949,47 zł 949,47 zł 0,00 zł 796,25 zł
.com.hk 699,74 zł 699,74 zł 0,00 zł 619,31 zł
.co.jp 1431,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.in 160,86 zł 160,86 zł 0,00 zł 160,86 zł
.org.im 754,83 zł 738,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vallee-aoste.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 688,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pesaro-urbino.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 320,91 zł 320,91 zł 0,00 zł 320,91 zł
.co.ke 1237,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.biz.bb 1238,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 821,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 619,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mz 1349,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 884,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 215,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 215,15 zł
.com.kn 1705,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1904,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1198,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.org.fj 1767,04 zł 1093,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1439,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1117,97 zł
.com.kh 1144,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2437,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 353,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shizuoka.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agrigento.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.co.ni 2036,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florence.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hospital 310,86 zł 310,86 zł 0,00 zł 310,86 zł
.ltd 131,90 zł 131,90 zł 0,00 zł 131,90 zł
.vercelli.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.fr 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.to.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jo 1701,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1049,21 zł
.org.gn 2211,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jm 812,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1603,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1643,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 402,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 446,79 zł 446,79 zł 0,00 zł 446,79 zł
.org.gg 1761,41 zł 474,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 1005,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art.do 981,24 zł 981,24 zł 0,00 zł 981,24 zł
.co.me 1045,59 zł 1045,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.akita.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aostavalley.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.lazio.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--3ds443g Dla każdego 1793,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dev 134,72 zł 134,72 zł 0,00 zł 134,72 zł
.dental Medycyna 325,34 zł 325,34 zł 0,00 zł 325,34 zł
.coupons 296,79 zł 296,79 zł 0,00 zł 296,79 zł
.beer Dla każdego 198,26 zł 198,26 zł 0,00 zł 198,26 zł
.us.com 463,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.cn.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 353,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.deals Biznes 209,52 zł 209,52 zł 0,00 zł 209,52 zł
.hb.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.adult 640,62 zł 640,62 zł 0,00 zł 640,62 zł
.compare 233,25 zł 233,25 zł 0,00 zł 233,25 zł
.ms.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 572,66 zł 537,67 zł 0,00 zł 537,67 zł
.how 189,41 zł 189,41 zł 0,00 zł 189,41 zł
.wedding 204,29 zł 184,99 zł 0,00 zł 204,29 zł
.catania.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fvg.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massa-carrara.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.torino.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yokohama Dla każdego 68,37 zł 72,39 zł 0,00 zł 68,37 zł
.business 132,71 zł 132,71 zł 0,00 zł 132,71 zł
.rn.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shoes Obuwie 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.viterbo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.inc.hk 90,48 zł 90,48 zł 0,00 zł 90,48 zł
.rc.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1241,83 zł 1182,32 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 964,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascolipiceno.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 270,65 zł 270,65 zł 0,00 zł 270,65 zł
.accountant 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.com.am 1569,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 46,25 zł 46,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.af 700,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 705,77 zł
.com.ag 831,24 zł 831,24 zł 0,00 zł 831,24 zł
.abogado 223,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 223,19 zł
.okinawa.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.club Polecane dla klubów 118,39 zł 117,99 zł 0,00 zł 114,77 zł
.legal 304,43 zł 304,43 zł 0,00 zł 304,43 zł
.info Dla każdego 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.reggio-calabria.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 198,26 zł
.com.cu 3860,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 3788,24 zł
.loan 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.campania.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 302,42 zł 325,34 zł 0,00 zł 310,46 zł
.com.co 363,94 zł 361,93 zł 0,00 zł 363,94 zł
.treviso.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 265,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 265,42 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.com.ci 3370,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3571,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sp.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lom.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.abr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 139,55 zł
.bl.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.company Biznes i organizacje 135,52 zł 136,33 zł 0,00 zł 136,33 zł
.com.by 758,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 944,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 522,79 zł 522,79 zł 0,00 zł 522,79 zł
.com.bs 2987,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bt 1767,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 1013,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1991,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 1943,99 zł
.com.bm 1233,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 99,73 zł 99,73 zł 0,00 zł 99,73 zł
.com.bn 1767,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5964,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cyou 60,32 zł 56,30 zł 0,00 zł 56,30 zł
.com.bb 1238,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uno Hiszpańska strona www 220,38 zł 220,38 zł 0,00 zł 220,38 zł
.baby 428,29 zł 428,29 zł 0,00 zł 428,29 zł
.com.az 1699,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.at 466,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.aw 957,11 zł 957,11 zł 0,00 zł 957,11 zł
.com.au 357,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,91 zł
.rehab 205,50 zł 205,10 zł 0,00 zł 184,59 zł
.discount Dla każdego 209,12 zł 209,12 zł 0,00 zł 209,12 zł
.supplies Biznes 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.umb.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milan.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 208,31 zł 210,73 zł 0,00 zł 208,31 zł
.aca.pro 1359,26 zł 1359,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taranto.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 949,07 zł 949,07 zł 0,00 zł 949,07 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 324,94 zł 324,94 zł 0,00 zł 304,43 zł
.reggio-emilia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dog 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.trading 434,32 zł 434,32 zł 0,00 zł 434,32 zł
.si.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pn.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.en.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bolzano.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.stream 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.pc.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health 440,35 zł 440,35 zł 0,00 zł 440,35 zł
.chiba.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 182,98 zł 182,98 zł 0,00 zł 182,98 zł
.menu Restauracje 240,48 zł 240,08 zł 0,00 zł 240,48 zł
.mba 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 196,25 zł
.nara.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fe.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostirol.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 320,51 zł 324,94 zł 0,00 zł 320,51 zł
.casino 808,32 zł 808,32 zł 0,00 zł 808,32 zł
.hi.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.reviews Opinie 157,24 zł 157,24 zł 0,00 zł 137,53 zł
.lu.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.host Hosting 583,12 zł 583,12 zł 0,00 zł 583,12 zł
.grosseto.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.credit Dla każdego 572,66 zł 572,66 zł 0,00 zł 572,66 zł
.molise.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 964,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1338,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 139,55 zł 139,55 zł 0,00 zł 139,55 zł
.arts.nf 5855,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.film 504,70 zł 504,70 zł 0,00 zł 504,70 zł
.vv.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 313,27 zł 313,27 zł 0,00 zł 313,27 zł
.tv.bb 1238,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 269,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tos.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.best Dla każdego 619,31 zł 619,31 zł 0,00 zł 619,31 zł
.laspezia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.genova.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.matera.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rg.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.online 229,22 zł 229,22 zł 0,00 zł 229,22 zł
.properties Nieruchomości 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.mo.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.theatre 4825,78 zł 4825,78 zł 0,00 zł 4825,78 zł
.observer 96,52 zł 96,52 zł 0,00 zł 96,52 zł
.ac.rw 3933,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 148,39 zł 148,39 zł 0,00 zł 148,39 zł
.name.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.melbourne 319,71 zł 319,71 zł 0,00 zł 319,71 zł
.taxi 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.campobasso.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.siracusa.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.go.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verbania.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.xn--90ae 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 448,40 zł 448,40 zł 0,00 zł 448,40 zł
.sa.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ehime.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tz 689,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 630,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 514,75 zł
.name.vn 2045,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1914,23 zł
.ac.ug 152,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 337,80 zł
.name.tr 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 211,13 zł
.cn.com 92,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 389,28 zł
.alsace 279,49 zł 279,49 zł 0,00 zł 279,49 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 211,13 zł
.k12.tr 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifu.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ltd.hk 90,48 zł 90,48 zł 0,00 zł 90,48 zł
.xn--9dbq2a 241,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vda.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.icu 72,39 zł 72,39 zł 0,00 zł 72,39 zł
.ac.nz 667,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 603,22 zł
.vc.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.solutions Usługi 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.cr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ruhr Turystyka i biznes 199,06 zł 199,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marche.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 365,15 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.ven.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.id.lv 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.livorno.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 103,35 zł 66,35 zł 0,00 zł 103,35 zł
.auction 205,10 zł 205,10 zł 0,00 zł 205,10 zł
.koeln Dla każdego 102,55 zł 102,55 zł 0,00 zł 102,55 zł
.organic 443,57 zł 361,93 zł 0,00 zł 443,57 zł
.name.pr 13815,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rentals Nieruchomości 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.money 198,26 zł 198,26 zł 0,00 zł 198,26 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,73 zł
.moe Dla każdego 126,68 zł 126,68 zł 0,00 zł 126,68 zł
.ravenna.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.an.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jx.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.mom 229,22 zł 229,22 zł 0,00 zł 229,22 zł
.minsk.by 1270,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm.br 273,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 273,46 zł
.games 130,30 zł 130,30 zł 0,00 zł 130,30 zł
.umbria.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.ke 1237,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.work 60,32 zł 60,32 zł 0,00 zł 60,32 zł
.ishikawa.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 92,49 zł 92,49 zł 0,00 zł 92,49 zł
.forsale 198,66 zł 198,66 zł 0,00 zł 198,66 zł
.fail Dla każdego 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 211,13 zł
.tattoo Tatuaże 273,46 zł 273,46 zł 0,00 zł 273,46 zł
.ltd.uk 118,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 118,23 zł
.rome.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 293,97 zł 293,97 zł 0,00 zł 293,97 zł
.love 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.osaka 236,06 zł 236,06 zł 0,00 zł 236,06 zł
.lucania.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.republican Dla partii republikańskich 209,52 zł 209,52 zł 0,00 zł 184,59 zł
.church Wyznanie 209,52 zł 209,52 zł 0,00 zł 209,52 zł
.foundation Dla każdego 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,73 zł
.pictures Fotografia 75,20 zł 75,20 zł 0,00 zł 70,78 zł
.mortgage 289,14 zł 289,14 zł 0,00 zł 273,86 zł
.bologna.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vicenza.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.hockey 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 137,94 zł
.kiev.ua 1041,97 zł 1041,97 zł 0,00 zł 1041,97 zł
.guitars Dla każdego 949,07 zł 949,07 zł 0,00 zł 949,07 zł
.ac.mu 884,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pmn.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guru Dla każdego 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.saga.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tn.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dyn.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.tours 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.space Kosmos 134,72 zł 126,68 zł 0,00 zł 134,72 zł
.eco 440,35 zł 440,35 zł 0,00 zł 440,35 zł
.basketball 343,84 zł 343,84 zł 0,00 zł 343,84 zł
.theater 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.gmbh 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 196,25 zł
.vet 205,50 zł 205,10 zł 0,00 zł 184,59 zł
.sardinia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lotto 11260,16 zł 11260,16 zł 0,00 zł 11260,16 zł
.edu 1069,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tuscany.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.tickets 3297,62 zł 3297,62 zł 0,00 zł 3297,62 zł
.paris.notaires.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.insure Dla każdego 321,72 zł 321,72 zł 0,00 zł 304,43 zł
.modena.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.laz.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.network 135,93 zł 135,93 zł 0,00 zł 131,50 zł
.pu.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp.net 804,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 796,25 zł
.catanzaro.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sic.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.inc 18498,83 zł 18498,83 zł 0,00 zł 18498,83 zł
.ink Dla kreatywnych 181,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 181,37 zł
.fans 88,47 zł 88,47 zł 0,00 zł 88,47 zł
.trade Biznes 199,47 zł 199,47 zł 0,00 zł 162,87 zł
.fi.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.scot 263,81 zł 259,39 zł 0,00 zł 263,81 zł
.pro.vn 2045,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1914,23 zł
.saarland Dla każdego 148,79 zł 148,79 zł 0,00 zł 148,79 zł
.cruises Biznes i Turystyka 320,91 zł 320,91 zł 0,00 zł 320,91 zł
.or.th 780,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 359,92 zł 237,27 zł 0,00 zł 237,27 zł
.farm Rolnictwo 208,31 zł 210,73 zł 0,00 zł 208,31 zł
.vin 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.pisa.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vip 199,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 199,06 zł
.sh.cn 353,89 zł 313,68 zł 0,00 zł 297,59 zł
.or.tz 687,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 687,27 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1612,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1849,88 zł 1849,88 zł 0,00 zł 1849,88 zł
.lighting Oświetlenie 139,55 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.community Społeczność 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,73 zł
.ltda 250,14 zł 250,14 zł 0,00 zł 250,14 zł
.latina.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.science 187,00 zł 187,00 zł 0,00 zł 162,87 zł
.institute Instytuty 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.altoadige.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boston 106,57 zł 106,57 zł 0,00 zł 106,57 zł
.sa.com 786,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 707,78 zł
.cq.cn 289,55 zł 313,68 zł 0,00 zł 297,59 zł
.porn 641,02 zł 641,02 zł 0,00 zł 641,02 zł
.asti.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 137,13 zł 148,79 zł 0,00 zł 148,79 zł
.ha.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.photo Fotografia 187,00 zł 187,00 zł 0,00 zł 187,00 zł
.tj.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.schule Dla każdego 138,34 zł 138,34 zł 0,00 zł 138,34 zł
.lease Dla każdego 321,32 zł 321,32 zł 0,00 zł 300,40 zł
.hl.cn 365,15 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.ferrara.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ist 187,00 zł 187,00 zł 0,00 zł 187,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 132,87 zł 114,37 zł 0,00 zł 132,87 zł
.fitness Dla każdego 209,12 zł 209,12 zł 0,00 zł 209,12 zł
.florist Kwiaty 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.ren 563,01 zł 563,01 zł 0,00 zł 563,01 zł
.gifts 207,11 zł 207,11 zł 0,00 zł 207,11 zł
.ninja Dla każdego 130,30 zł 130,30 zł 0,00 zł 115,82 zł
.exchange Dla każdego 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 211,13 zł
.cb.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nm.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.pro.tc 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 313,68 zł
.nom.co 394,11 zł 233,25 zł 0,00 zł 394,11 zł
.directory Katalogi 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 139,55 zł
.pro.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.alessandria.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dating Randki 324,94 zł 324,94 zł 0,00 zł 324,94 zł
.am.br 273,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 273,46 zł
.name.az 1904,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.turin.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rich Dobra luksusowe 15424,41 zł 15424,41 zł 0,00 zł 15424,41 zł
.chieti.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.avellino.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.airforce 205,10 zł 205,10 zł 0,00 zł 205,10 zł
.family 145,98 zł 145,98 zł 0,00 zł 145,98 zł
.ind.in 160,86 zł 160,86 zł 0,00 zł 160,86 zł
.siena.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.college 369,98 zł 391,69 zł 0,00 zł 391,69 zł
.gift Prezenty, fundacje 127,08 zł 127,08 zł 0,00 zł 127,08 zł
.career 643,44 zł 643,44 zł 0,00 zł 643,44 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 139,55 zł
.movie 1680,98 zł 1680,98 zł 0,00 zł 1680,98 zł
.sicily.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 152,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 152,82 zł
.valleeaoste.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 949,07 zł 949,07 zł 0,00 zł 949,07 zł
.rip 124,67 zł 124,67 zł 0,00 zł 115,82 zł
.rio 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.genoa.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 788,21 zł 788,21 zł 0,00 zł 788,21 zł
.balsan.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pavia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--j6w193g Dla każdego 691,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae.org 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.messina.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.venezia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibo-valentia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.city 138,74 zł 138,74 zł 0,00 zł 138,74 zł
.at.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nx.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.rimini.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 324,53 zł 324,94 zł 0,00 zł 304,43 zł
.healthcare 322,52 zł 322,52 zł 0,00 zł 304,43 zł
.bergamo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 167,05 zł 167,05 zł 0,00 zł 173,08 zł
.ibaraki.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 275,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aichi.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 90,48 zł 90,48 zł 0,00 zł 90,48 zł
.shimane.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fin.ec 313,68 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.lt.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.pr 13654,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bas.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.org 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.net 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.jur.pro 1198,40 zł 1198,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.new 3820,41 zł 3820,41 zł 0,00 zł 3820,41 zł
.name.fj 1767,04 zł 1093,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggioemilia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.domains Domeny internetowe 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.moda Dla każdego 210,32 zł 210,32 zł 0,00 zł 184,59 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 324,53 zł 324,94 zł 0,00 zł 324,53 zł
.parma.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.versicherung 900,81 zł 900,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 196,25 zł
.villas Nieruchomości 324,94 zł 324,94 zł 0,00 zł 304,43 zł
.emp.br 1036,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 448,40 zł 448,40 zł 0,00 zł 448,40 zł
.financial Dla każdego 325,34 zł 325,34 zł 0,00 zł 325,34 zł
.msk.ru 269,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qh.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 133,03 zł 114,53 zł 0,00 zł 133,03 zł
.media Dla każdego 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 211,13 zł
.vodka Dla każdego 199,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 199,87 zł
.ngo 259,39 zł 273,86 zł 0,00 zł 273,86 zł
.today Dla każdego 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.construction Przemysł budowlany 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.firenze.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sucks 1930,31 zł 1930,31 zł 0,00 zł 1930,31 zł
.kiwi.nz 667,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 603,22 zł
.ss.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 206,30 zł 206,70 zł 0,00 zł 194,24 zł
.kagawa.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.cr 737,54 zł 739,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.ua 2332,46 zł 2332,46 zł 0,00 zł 2332,46 zł
.chambagri.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.shiga.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 155,63 zł 155,63 zł 0,00 zł 155,63 zł
.shopping 192,23 zł 192,23 zł 0,00 zł 192,23 zł
.app 118,63 zł 118,63 zł 0,00 zł 118,63 zł
.aq.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 780,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pug.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.xn--90ais 24120,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 2038,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1914,23 zł
.ri.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.lecco.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.niigata.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 466,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1359,26 zł 1359,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--nqv7f 80,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1470,66 zł 1304,57 zł 0,00 zł 1315,43 zł
.or.bi 1218,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art 82,44 zł 82,44 zł 0,00 zł 82,44 zł
.black Dla każdego 356,63 zł 342,95 zł 0,00 zł 356,63 zł
.broker 6233,30 zł 6233,30 zł 0,00 zł 6233,30 zł
.bs.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ud.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aomori.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.partners Dla każdego 324,94 zł 324,94 zł 0,00 zł 304,43 zł
.run 131,90 zł 131,90 zł 0,00 zł 131,90 zł
.jl.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.cymru 111,40 zł 111,40 zł 0,00 zł 111,40 zł
.furniture Dla każdego 321,72 zł 321,72 zł 0,00 zł 321,72 zł
.kyoto.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 271,45 zł
.lombardia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 211,13 zł
.physio 550,94 zł 550,94 zł 0,00 zł 550,94 zł
.mn.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.my.id 442,36 zł 442,36 zł 0,00 zł 442,36 zł
.engineering Dla każdego 325,34 zł 325,34 zł 0,00 zł 325,34 zł
.boats 916,90 zł 916,90 zł 0,00 zł 916,90 zł
.reit 9000,08 zł 9000,08 zł 0,00 zł 9000,08 zł
.pp.ru 450,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mc.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camp Turystyka i kampingi 304,02 zł 304,02 zł 0,00 zł 304,02 zł
.taa.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 211,13 zł
.name Dla każdego 65,55 zł 65,55 zł 0,00 zł 128,69 zł
.clothing Odzież 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.novara.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sar.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.kr 1470,66 zł 1311,00 zł 0,00 zł 1315,43 zł
.belluno.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shop 221,18 zł 221,18 zł 0,00 zł 221,18 zł
.show 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 196,25 zł
.savona.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1237,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 318,90 zł 318,90 zł 0,00 zł 307,64 zł
.hyogo.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 304,43 zł 304,43 zł 0,00 zł 304,43 zł
.news 145,98 zł 145,98 zł 0,00 zł 145,98 zł
.delivery 305,23 zł 305,23 zł 0,00 zł 305,23 zł
.green 434,32 zł 434,32 zł 0,00 zł 434,32 zł
.toys Dla każdego 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.bond 884,73 zł 884,73 zł 0,00 zł 884,73 zł
.tokyo Dla każdego 80,43 zł 84,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.imperia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 182,98 zł 182,98 zł 0,00 zł 185,79 zł
.or.kr 1470,25 zł 1304,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pt.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 382,04 zł 382,04 zł 0,00 zł 382,04 zł
.fan 240,48 zł 240,48 zł 0,00 zł 240,48 zł
.he.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.gent 174,93 zł 174,93 zł 0,00 zł 174,93 zł
.or.ke 1237,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pi.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 209,12 zł 209,12 zł 0,00 zł 209,12 zł
.durban Dla każdego 140,75 zł 140,75 zł 0,00 zł 140,75 zł
.cars 18498,83 zł 18498,83 zł 0,00 zł 18498,83 zł
.nrw 259,39 zł 259,39 zł 0,00 zł 259,39 zł
.style 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 206,70 zł
.care Dla każdego 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 211,13 zł
.apartments 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.study 233,25 zł 233,25 zł 0,00 zł 233,25 zł
.or.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 209,52 zł 209,52 zł 0,00 zł 209,52 zł
.irish 269,44 zł 269,44 zł 0,00 zł 269,44 zł
.or.id 402,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 402,15 zł
.cooking Kulinaria 199,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 199,87 zł
.berlin Dla każdego 279,49 zł 279,49 zł 0,00 zł 279,49 zł
.oita.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 363,54 zł 363,54 zł 0,00 zł 363,54 zł
.other.nf 5855,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 204,29 zł 206,70 zł 0,00 zł 204,29 zł
.xn--kpry57d Dla każdego 566,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trapani.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 324,53 zł 324,94 zł 0,00 zł 324,53 zł
.navy 205,50 zł 205,10 zł 0,00 zł 184,59 zł
.cloud 142,76 zł 142,76 zł 0,00 zł 142,76 zł
.ryukyu Dla każdego 92,49 zł 92,49 zł 0,00 zł 92,49 zł
.miyazaki.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.za.com 788,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 774,14 zł
.amsterdam 239,28 zł 239,28 zł 0,00 zł 239,28 zł
.sd.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.calabria.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lodi.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voyage Turystyka 324,53 zł 324,94 zł 0,00 zł 304,43 zł
.market 201,48 zł 201,07 zł 0,00 zł 180,56 zł
.tm.mc 1512,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2895,47 zł 2895,47 zł 0,00 zł 2895,47 zł
.salerno.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rm.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.my.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.rocks Dla każdego 82,84 zł 82,84 zł 0,00 zł 78,82 zł
.lviv.ua 1041,97 zł 1041,97 zł 0,00 zł 1041,97 zł
.macerata.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 949,07 zł 949,07 zł 0,00 zł 949,07 zł
.win 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 188,21 zł
.lawyer 318,90 zł 318,50 zł 0,00 zł 287,54 zł
.le.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.soccer 131,90 zł 131,90 zł 0,00 zł 131,90 zł
.xn--55qx5d.hk 699,74 zł 554,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 240,48 zł 195,04 zł 0,00 zł 240,48 zł
.uk.net 640,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 673,60 zł
.palermo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostyrol.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 199,87 zł 199,87 zł 0,00 zł 199,87 zł
.clinic Dla każdego 325,34 zł 325,34 zł 0,00 zł 325,34 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 324,94 zł 324,94 zł 0,00 zł 324,94 zł
.biz.tr 345,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.net 233,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 233,25 zł
.per.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.rovigo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascoli-piceno.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.hk.org 90,48 zł 90,48 zł 0,00 zł 90,48 zł
.info.vn 2046,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 2045,33 zł
.fit 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 204,29 zł
.bar Bary i puby 444,78 zł 444,78 zł 0,00 zł 444,78 zł
.aoste.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verona.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padua.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pa.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.surf Dla każdego 198,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 198,26 zł
.recipes Kulinaria 320,51 zł 320,91 zł 0,00 zł 300,40 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 1103,90 zł 1103,90 zł 0,00 zł 1103,90 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 876,68 zł 498,66 zł 0,00 zł 796,25 zł
.af Afganistan 2340,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1477,90 zł 1270,79 zł 0,00 zł 1477,90 zł
.org.es 152,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 152,82 zł
.per.sg 611,27 zł 490,62 zł 0,00 zł 466,49 zł
.nuoro.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.hk 699,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 675,61 zł
.al Albania 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.am Armenia 1592,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 1431,65 zł
.aero.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.xn--e1a4c 86,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar 884,73 zł 884,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 80,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aw Aruba 957,11 zł 957,11 zł 0,00 zł 957,11 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.ax Åland 699,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamanashi.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1836,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1117,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1238,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1767,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 40,21 zł 40,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 2501,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2987,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1338,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.emiliaromagna.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 834,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 673,20 zł
.bh Bahrain 5964,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.al.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1218,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1991,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 1943,99 zł
.bj Benin 3209,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1646,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 1619,85 zł
.org.bm 1233,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1233,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tr 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo Dla każdego 2997,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 2836,76 zł
.reisen Dla każdego 138,74 zł 139,95 zł 0,00 zł 131,50 zł
.org.bh 6443,22 zł 594,38 zł 0,00 zł 4552,32 zł
.bt Bhutan 1767,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.bw Botswana 643,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bb 1238,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 732,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 568,24 zł 600,41 zł 0,00 zł 568,24 zł
.gen.tr 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1904,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 337,80 zł 337,80 zł 0,00 zł 257,38 zł
.naples.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cc Wyspy Kokoswe 557,78 zł 557,78 zł 0,00 zł 557,78 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 683,65 zł 442,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cg Kongo 3571,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 85,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3370,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fhbed7t1n.xn--mgbbh1a71e 152,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1523,74 zł 1523,74 zł 0,00 zł 1523,74 zł
.sex 622,53 zł 622,53 zł 0,00 zł 622,53 zł
.cl Chile 563,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 522,79 zł
.org.cn 304,43 zł 392,09 zł 0,00 zł 312,47 zł
.cm Kamerun 1407,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1407,52 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 247,32 zł 247,32 zł 0,00 zł 247,32 zł
.co Kolumbia 156,84 zł 156,84 zł 0,00 zł 156,84 zł
.forli-cesena.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cr Kostaryka 1621,06 zł 1596,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 251,74 zł 251,74 zł 0,00 zł 251,74 zł
.sc.ug 152,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 337,80 zł
.cu Kuba 5622,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1447,73 zł 1447,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 739,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.cd 984,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 984,06 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1569,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1124,01 zł
.cz Republika Czeska 72,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 72,39 zł
.org.bz 944,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 40,21 zł 40,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 178,96 zł 178,96 zł 0,00 zł 176,95 zł
.dj Dżibuti 1101,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 70,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1767,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1686,61 zł
.graphics Grafika 139,55 zł 139,55 zł 0,00 zł 139,55 zł
.do Republika Dominikany 923,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ro 1512,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 306,60 zł 306,60 zł 0,00 zł 306,60 zł
.dz Algieria 4140,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contact 70,38 zł 70,38 zł 0,00 zł 70,38 zł
.ec Ekwador 1589,69 zł 1188,35 zł 0,00 zł 1099,88 zł
.tires 594,38 zł 594,38 zł 0,00 zł 594,38 zł
.ee Estonia 595,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 595,18 zł
.eg Egipt 2159,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 2159,54 zł
.org.ar 1351,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 603,22 zł 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 64,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 64,34 zł
.gen.nz 667,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 603,22 zł
.org.ag 1052,42 zł 928,96 zł 0,00 zł 1052,42 zł
.eu 24,48 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.org.af 700,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.pr 13815,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fg.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 699,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 210,32 zł 210,32 zł 0,00 zł 198,26 zł
.bc.ca 337,80 zł 337,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1904,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 187,00 zł 187,00 zł 0,00 zł 187,00 zł
.salon 304,02 zł 304,02 zł 0,00 zł 304,02 zł
.accountants Księgowość 554,96 zł 554,96 zł 0,00 zł 554,96 zł
.fi Finlandia 128,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 128,69 zł
.laquila.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm Mikronezja 1129,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 1129,23 zł
.edu.mm 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.isernia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fo Wyspy Owcze 3257,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.nf 5855,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 76,41 zł 76,41 zł 0,00 zł 76,41 zł
.fukui.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lv 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--5tzm5g 110,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.toyama.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ga Gabon 253,35 zł 603,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 353,89 zł 233,25 zł 0,00 zł 353,89 zł
.gd Grenada 604,03 zł 604,03 zł 0,00 zł 579,90 zł
.ge Gruzja 1192,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1142,10 zł
.gf Gujana Francuska 1705,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gg Guernsey 1501,62 zł 281,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 209,12 zł 209,12 zł 0,00 zł 209,12 zł
.gl Grenlandia 1077,76 zł 1077,76 zł 0,00 zł 916,90 zł
.gm Gambia 581,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1439,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 140,75 zł 140,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 131,90 zł 131,90 zł 0,00 zł 131,90 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 391,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.puglia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gt Gwatemala 1075,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 1215,29 zł
.gu Guam 2404,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 2404,85 zł
.vt.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 706,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.bid Aukcje online 199,47 zł 199,47 zł 0,00 zł 199,06 zł
.mie.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.zj.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.expert Dla każdego 320,51 zł 324,94 zł 0,00 zł 320,51 zł
.hk Hongkong 691,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 715,82 zł
.select 233,25 zł 233,25 zł 0,00 zł 233,25 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 1049,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 1099,88 zł 1099,88 zł 0,00 zł 1029,50 zł
.gen.in 160,86 zł 160,86 zł 0,00 zł 160,86 zł
.bio Biotechnologie 399,82 zł 399,82 zł 0,00 zł 399,82 zł
.hr Chorwacja 1214,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5855,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1558,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1477,90 zł
.hu Węgry 1431,65 zł 683,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trieste.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ski 295,82 zł 295,82 zł 0,00 zł 295,82 zł
.biz Dla firm 104,24 zł 104,24 zł 0,00 zł 104,24 zł
.id Indonezja 442,36 zł 442,36 zł 0,00 zł 442,36 zł
.ie Irlandia 1198,40 zł 474,54 zł 0,00 zł 1117,97 zł
.frl 239,28 zł 239,28 zł 0,00 zł 239,28 zł
.biz.ki 2437,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 754,83 zł 738,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 96,52 zł 96,52 zł 0,00 zł 201,07 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1119,98 zł 1119,98 zł 0,00 zł 1126,42 zł
.wtf Dla każdego 211,13 zł 211,13 zł 0,00 zł 198,26 zł
.iq Irak 3047,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1568,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4624,71 zł 4624,71 zł 0,00 zł 4624,71 zł
.is Islandia 1841,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 48,26 zł 48,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.pt 474,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.id 402,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 402,15 zł
.js.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.je Jersey 2390,77 zł 1449,75 zł 0,00 zł 1449,75 zł
.works Dla każdego 208,31 zł 210,73 zł 0,00 zł 198,26 zł
.trentino-s-tyrol.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jo Jordania 2697,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 1551,89 zł
.jp Japonia 908,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lig.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 195,44 zł 195,44 zł 0,00 zł 194,24 zł
.rieti.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ke Kenia 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 796,25 zł
.kg Kirgistan 1150,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camera Biznes filmowy 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.ki Kiribati 8525,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1686,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.restaurant 318,50 zł 318,50 zł 0,00 zł 304,43 zł
.kr Korea Południowa 1465,43 zł 1309,40 zł 0,00 zł 1304,57 zł
.xn--d1alf 715,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1237,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fukushima.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ki 2437,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 482,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 814,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cl.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 716,63 zł 636,20 zł 0,00 zł 636,20 zł
.lc Saint Lucia 577,49 zł 577,49 zł 0,00 zł 584,72 zł
.report Biznes 138,74 zł 139,95 zł 0,00 zł 131,50 zł
.na.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li Liechtenstein 85,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fun 142,76 zł 142,76 zł 0,00 zł 142,76 zł
.forlicesena.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 707,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.auto 18498,83 zł 18498,83 zł 0,00 zł 18498,83 zł
.biz.pr 10077,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 554,96 zł 554,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lv Łotwa 715,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 139,14 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.ly Libia 1582,45 zł 1662,88 zł 0,00 zł 1582,45 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.teramo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.download 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 188,21 zł
.sr.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ma Maroko 1552,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 1552,29 zł
.mc Monako 1512,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2533,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 112,60 zł 112,60 zł 0,00 zł 233,25 zł
.mg Madagaskar 2404,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.navarra.museum 1278,83 zł 1037,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 474,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 474,54 zł
.soy 163,27 zł 163,27 zł 0,00 zł 163,27 zł
.mk Macedonia 715,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 683,65 zł 313,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 944,65 zł 944,65 zł 0,00 zł 900,81 zł
.mo Makao 2718,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 468,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 468,10 zł
.mp Mariany Północne 675,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1705,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 706,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 351,72 zł 351,72 zł 0,00 zł 351,72 zł
.mt Malta 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mu Mauritius 1171,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 2010,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 698,53 zł 686,47 zł 0,00 zł 698,53 zł
.my Malezja 749,20 zł 749,20 zł 0,00 zł 780,17 zł
.tirol 231,24 zł 231,24 zł 0,00 zł 231,24 zł
.plus 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 196,25 zł
.na Namibia 29960,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 24362,16 zł
.nf Terytorium Norfolk 9281,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1664,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5734,64 zł 5219,89 zł 0,00 zł 5219,89 zł
.nl Holandia 53,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1439,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.no Norwegia 104,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5674,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.nu Niue 268,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 268,72 zł
.storage 4174,30 zł 4174,30 zł 0,00 zł 4174,30 zł
.hiroshima.jp 908,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 680,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 616,09 zł
.benevento.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1794,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1980,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 1431,65 zł
.edu.vn 2045,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1914,23 zł
.ge.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.social Dla każdego 210,73 zł 210,73 zł 0,00 zł 184,59 zł
.srl 235,26 zł 235,26 zł 0,00 zł 235,26 zł
.piemonte.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.basilicata.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contractors Dla każdego 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.ebiz.tw 538,88 zł 474,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 1021,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 973,20 zł
.pf Polinezja Francuska 1005,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1767,04 zł 1093,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.earth 142,76 zł 142,76 zł 0,00 zł 142,76 zł
.fyi 131,90 zł 131,90 zł 0,00 zł 131,90 zł
.ph Filipiny 1091,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 1022,26 zł
.luxury Dla każdego 507,51 zł 507,51 zł 0,00 zł 507,51 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 76,41 zł 313,68 zł 0,00 zł 76,41 zł
.pn Pitcairn 1750,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 1544,25 zł
.friuli-ve-giulia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pr Puerto Rico 9707,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 727,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 1033,12 zł 1006,18 zł 0,00 zł 989,29 zł
.luxe 138,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 138,74 zł
.pt Portugalia 474,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.net.ly 876,68 zł 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 306,84 zł 299,60 zł 0,00 zł 299,60 zł
.lecce.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5855,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 199,06 zł 199,06 zł 0,00 zł 199,06 zł
.br.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qa Katar 812,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 635,39 zł
.net.kz 699,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ragusa.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.ni 1849,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.caserta.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 578,69 zł 578,69 zł 0,00 zł 578,69 zł
.net.kn 1686,61 zł 924,94 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ec 313,68 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.horse Dla każdego 199,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 199,87 zł
.cagliari.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.store.bb 1238,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ki 2437,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 318,50 zł 318,50 zł 0,00 zł 318,50 zł
.net.kh 788,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.madrid 241,29 zł 241,29 zł 0,00 zł 241,29 zł
.ro Rumunia 1319,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.pro.fj 1767,04 zł 1093,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 138,74 zł 138,34 zł 0,00 zł 138,34 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.rs Serbia 715,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 48,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 4428,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 187,40 zł 162,87 zł 0,00 zł 187,40 zł
.sc.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.trentino.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1701,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sb Wyspy Salomona 442,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1516,10 zł 1516,10 zł 0,00 zł 1421,59 zł
.se Szwecja 129,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 129,01 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 208,31 zł 208,31 zł 0,00 zł 208,31 zł
.sg Singapur 281,50 zł 281,50 zł 0,00 zł 611,27 zł
.net.je 2734,61 zł 554,96 zł 0,00 zł 1536,21 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 1082,18 zł 1082,18 zł 0,00 zł 1047,60 zł
.si Słowenia 619,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 554,96 zł
.sk Słowacja 764,08 zł 715,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1274,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.sm San Marino 1463,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn Senegal 1600,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 949,07 zł 949,07 zł 0,00 zł 949,07 zł
.so Somalia 546,92 zł 546,92 zł 0,00 zł 546,92 zł
.ostfold.no 434,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 139,55 zł
.sr Surinam 1515,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5855,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milano.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ct.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realestate 587,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 587,14 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 675,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 675,61 zł
.su ZSSR 733,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 2008,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sx Sint Maarten 418,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 62,33 zł 62,33 zł 0,00 zł 65,95 zł
.ve.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ong 259,39 zł 259,39 zł 0,00 zł 259,39 zł
.store 343,84 zł 343,84 zł 0,00 zł 343,84 zł
.la-spezia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 754,83 zł 738,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 139,14 zł 120,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 160,86 zł 160,86 zł 0,00 zł 160,86 zł
.monster 98,53 zł 98,53 zł 0,00 zł 98,53 zł
.tc Turks i Caicos 1476,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 474,54 zł 474,54 zł 0,00 zł 474,54 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 76,41 zł 313,68 zł 0,00 zł 76,41 zł
.tg Togo 1495,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1238,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 421,85 zł 421,85 zł 0,00 zł 421,85 zł
.aosta-valley.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj Tadżykistan 1204,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.tk Tokelau 442,36 zł 442,36 zł 0,00 zł 442,36 zł
.tl Timor Wschodni 1439,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 683,65 zł
.dealer 17686,49 zł 17686,49 zł 0,00 zł 17686,49 zł
.tn Tunezja 1612,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 68365,25 zł 44236,34 zł 0,00 zł 1849,88 zł
.country Dla każdego 199,87 zł 199,87 zł 0,00 zł 199,87 zł
.tv Tuvalu 213,94 zł 213,94 zł 0,00 zł 213,94 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.pro.az 1904,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 558,18 zł 582,31 zł 0,00 zł 558,18 zł
.express 196,25 zł 196,25 zł 0,00 zł 196,25 zł
.info.az 1847,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 404,56 zł 635,39 zł 0,00 zł 404,56 zł
.net.ps 723,06 zł 673,60 zł 0,00 zł 635,39 zł
.ooo 188,21 zł 188,21 zł 0,00 zł 188,21 zł
.net.ph 1083,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 1022,26 zł
.ug Uganda 781,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 781,37 zł
.uk Wielka Brytania 162,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 162,47 zł
.us USA 66,76 zł 66,76 zł 0,00 zł 66,76 zł
.net.pe 152,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 152,82 zł
.pesarourbino.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uy Urugwaj 1537,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1542,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.istanbul 187,00 zł 187,00 zł 0,00 zł 187,00 zł
.museum.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.iwate.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.degree 273,46 zł 289,14 zł 0,00 zł 273,46 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 626,55 zł 626,55 zł 0,00 zł 595,18 zł
.tochigi.jp 361,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 610,46 zł 579,09 zł 0,00 zł 586,33 zł
.tube 189,01 zł 189,01 zł 0,00 zł 189,01 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2404,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 2166,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 2046,53 zł
.desi Dla każdego 123,46 zł 123,46 zł 0,00 zł 123,46 zł
.support Pomoc 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 131,50 zł
.vu Vanuatu 828,43 zł 828,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ap.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mol.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ta.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nz 667,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 603,22 zł
.caltanissetta.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nr 1156,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 223,19 zł 223,19 zł 0,00 zł 223,19 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 132,87 zł 114,37 zł 0,00 zł 132,87 zł
.life Dla każdego 205,50 zł 205,50 zł 0,00 zł 194,24 zł
.wf Wallis i Futuna 76,41 zł 313,68 zł 0,00 zł 76,41 zł
.net.nf 5855,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vao.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 448,40 zł 448,40 zł 0,00 zł 448,40 zł
.net.ni 1930,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 308,45 zł 388,48 zł 0,00 zł 308,45 zł
.gay 233,25 zł 233,25 zł 0,00 zł 233,25 zł
.de.com 454,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,11 zł
.bg.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mu 841,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 683,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.net.mx 338,21 zł 364,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.ec 313,68 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.net.mm 635,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 138,74 zł 139,55 zł 0,00 zł 139,55 zł
.jpn.com 633,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 595,18 zł
.forex 12466,60 zł 12466,60 zł 0,00 zł 12466,60 zł
.net.me 233,25 zł 233,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.lk 707,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.notaires.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.geometre-expert.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.software 205,50 zł 205,10 zł 0,00 zł 184,59 zł
.ye Jemen 2072,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 6426,33 zł 6426,33 zł 0,00 zł 6426,33 zł
.bzh 319,71 zł 319,71 zł 0,00 zł 319,71 zł
.review 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.yt Majotta 76,41 zł 313,68 zł 0,00 zł 76,41 zł
.biella.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lombardy.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reise Dla każdego 597,19 zł 597,19 zł 0,00 zł 597,19 zł
.guide Dla każdego 209,52 zł 209,52 zł 0,00 zł 209,52 zł
.nagoya Dla każdego 80,43 zł 80,43 zł 0,00 zł 80,43 zł
.net.cm 209,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 209,12 zł
.net.co 363,94 zł 363,94 zł 0,00 zł 363,94 zł
.net.cn 302,42 zł 392,09 zł 0,00 zł 335,79 zł
.liguria.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 3370,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gdn 1512,08 zł 490,62 zł 0,00 zł 490,62 zł
.net.bz 944,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.by 1270,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gb.net 563,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 563,41 zł
.avocat.fr 394,11 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.net.br 1013,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ra.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bt 1767,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2987,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.racing 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.mantova.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pistoia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bo 1991,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 1943,99 zł
.net.bb 1238,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cosenza.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tp.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tools Narzędzia 210,32 zł 210,32 zł 0,00 zł 198,26 zł
.promo 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.net.az 1904,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.te.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ar 1241,83 zł 1182,32 zł 0,00 zł 846,12 zł
.place Dla każdego 129,89 zł 129,89 zł 0,00 zł 118,63 zł
.archi Architektura 475,34 zł 475,34 zł 0,00 zł 475,34 zł
.edu.az 1619,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1359,26 zł 1359,26 zł 0,00 zł 1359,26 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 208,31 zł 210,73 zł 0,00 zł 208,31 zł
.gx.cn 370,78 zł 370,78 zł 0,00 zł 370,78 zł
.net.ag 831,24 zł 831,24 zł 0,00 zł 831,24 zł
.net.af 700,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 195,04 zł 195,04 zł 0,00 zł 195,04 zł
.site 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.date 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.net.ht 1411,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibovalentia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 178,96 zł 177,75 zł 0,00 zł 146,78 zł
.blog 184,99 zł 184,99 zł 0,00 zł 184,99 zł
.net.hk 554,96 zł 1399,48 zł 0,00 zł 619,31 zł
.piacenza.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emilia-romagna.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rec.nf 5855,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 796,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aosta.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1761,41 zł 1761,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ce.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 102,55 zł 102,55 zł 0,00 zł 102,55 zł
.net.gy 1278,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bn.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tj 1204,03 zł 361,93 zł 0,00 zł 1123,60 zł
.joburg Dla każdego 140,75 zł 140,75 zł 0,00 zł 140,75 zł
.net.gn 2211,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1117,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loans Dla każdego 574,27 zł 537,67 zł 0,00 zł 537,67 zł
.net.gg 1761,41 zł 474,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 321,72 zł 321,72 zł 0,00 zł 304,43 zł
.brussels 199,06 zł 199,06 zł 0,00 zł 199,06 zł
.net.gl 1278,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 160,86 zł 160,86 zł 0,00 zł 241,29 zł
.suedtirol.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foggia.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5855,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.ec 313,68 zł 313,68 zł 0,00 zł 313,68 zł
.arezzo.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 210,32 zł 210,73 zł 0,00 zł 210,32 zł
.lucca.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.link Dla wszystkich 68,37 zł 68,37 zł 0,00 zł 68,37 zł
.net.fj 1767,04 zł 1093,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 197,05 zł 197,05 zł 0,00 zł 197,05 zł
.capetown Dla każdego 140,75 zł 140,75 zł 0,00 zł 140,75 zł
.security 18498,83 zł 18498,83 zł 0,00 zł 18498,83 zł
.edu.do 981,24 zł 981,24 zł 0,00 zł 981,24 zł
.paris 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 271,45 zł
.car 18498,83 zł 18498,83 zł 0,00 zł 18498,83 zł
.cat Dla każdego 442,36 zł 442,36 zł 0,00 zł 442,36 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 208,31 zł 208,31 zł 0,00 zł 184,59 zł
.co.com 234,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 313,68 zł
.gr.com 462,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 462,47 zł
.valleaosta.it 394,11 zł 394,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 300,81 zł 300,81 zł 0,00 zł 300,81 zł
.limited Dla każdego 247,32 zł 247,32 zł 0,00 zł 247,32 zł
.fishing Dla każdego 199,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 199,87 zł
.int.az 1904,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.creditcard Dla każdego 842,90 zł 842,90 zł 0,00 zł 842,90 zł
.limo Limuzyny i transport 327,75 zł 328,15 zł 0,00 zł 307,64 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.net.ec 1487,95 zł 1188,35 zł 0,00 zł 804,30 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.