Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 140,01 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 43,08 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 35,90 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 143,60 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 59,60 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 220,79 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 89,03 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 140,01 zł 140,01 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 235,51 zł 231,56 zł 0,00 zł 235,51 zł
.co.gl 1141,64 zł 1069,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1825,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 1708,87 zł
.co.gg 980,45 zł 985,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 132,83 zł 132,83 zł 0,00 zł 132,83 zł
.qpon Dla każdego 97,29 zł 97,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 272,84 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.or.th 696,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 631,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 321,31 zł 211,81 zł 0,00 zł 211,81 zł
.farm Rolnictwo 175,91 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.tel Strony infromacyjne 77,55 zł 77,55 zł 0,00 zł 77,55 zł
.vin 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.fj.cn 325,98 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.vip 170,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 170,53 zł
.pics Fotografia i grafika 113,45 zł 113,45 zł 0,00 zł 113,45 zł
.energy 481,43 zł 479,99 zł 0,00 zł 479,99 zł
.sh.cn 315,93 zł 280,02 zł 0,00 zł 265,66 zł
.co.fk 560,05 zł 556,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 613,54 zł 581,59 zł 0,00 zł 613,54 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1439,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1651,43 zł 1651,43 zł 0,00 zł 1651,43 zł
.lighting Oświetlenie 118,11 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.community Społeczność 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.click 43,08 zł 43,08 zł 0,00 zł 43,08 zł
.ltda 223,30 zł 223,30 zł 0,00 zł 223,30 zł
.science 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 145,40 zł
.institute Instytuty 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.wine 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.co.im 673,85 zł 673,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 143,60 zł 143,60 zł 0,00 zł 143,60 zł
.co.il 614,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.co.it 495,43 zł 495,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 565,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 495,43 zł
.ceo CEO 551,79 zł 551,79 zł 0,00 zł 551,79 zł
.cq.cn 258,48 zł 280,02 zł 0,00 zł 265,66 zł
.porn 479,63 zł 479,63 zł 0,00 zł 479,63 zł
.gold 477,48 zł 477,48 zł 0,00 zł 477,48 zł
.golf 255,97 zł 255,97 zł 0,00 zł 255,97 zł
.co.je 1371,40 zł 495,43 zł 0,00 zł 1371,40 zł
.cfd 123498,15 zł 123498,15 zł 0,00 zł 123498,15 zł
.net.za 466,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.website Dla każdego 122,42 zł 109,50 zł 0,00 zł 132,83 zł
.ha.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.int.vn 1826,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1708,87 zł
.photo Fotografia 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.co.hu 1285,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.vgs.no 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 165,14 zł 174,48 zł 0,00 zł 165,14 zł
.spreadbetting 164424,86 zł 164424,86 zł 0,00 zł 164424,86 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 97,29 zł 80,78 zł 0,00 zł 97,29 zł
.schule Dla każdego 117,04 zł 117,04 zł 0,00 zł 117,04 zł
.co.id 1098,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 883,16 zł
.lease Dla każdego 273,20 zł 273,20 zł 0,00 zł 254,54 zł
.hl.cn 325,98 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.surgery Dla każdego 273,20 zł 273,20 zł 0,00 zł 254,54 zł
.co.cg 3187,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 104,11 zł 104,11 zł 0,00 zł 104,11 zł
.me.uk 145,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,21 zł
.gop Dla każdego 120,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 148,27 zł
.co.cm 236,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 236,94 zł
.ist 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.co.ci 3008,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 97,29 zł 80,78 zł 0,00 zł 97,29 zł
.miami 150,78 zł 150,78 zł 0,00 zł 150,78 zł
.fitness Dla każdego 176,63 zł 176,63 zł 0,00 zł 166,94 zł
.co.cr 658,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 268,90 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.oslo.no 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 174,84 zł 174,84 zł 0,00 zł 166,94 zł
.co.bb 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 272,49 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.co.bw 569,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1000,19 zł
.ninja Dla każdego 109,86 zł 109,86 zł 0,00 zł 96,93 zł
.claims Dla każdego 269,97 zł 269,97 zł 0,00 zł 254,54 zł
.exchange Dla każdego 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 178,43 zł
.nm.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.co.bz 843,31 zł 843,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 495,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 495,43 zł
.pro.tc 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 280,02 zł
.web.za 466,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.nom.co 351,83 zł 208,22 zł 0,00 zł 351,83 zł
.directory Katalogi 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.pro.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.dating Randki 272,84 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.name.az 1700,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 251,30 zł 179,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 123,86 zł 123,86 zł 0,00 zł 123,86 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 113,45 zł 113,45 zł 0,00 zł 113,45 zł
.rich Dobra luksusowe 13769,68 zł 13769,68 zł 0,00 zł 13769,68 zł
.co.dm 1571,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.airforce 173,04 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.family 123,86 zł 123,86 zł 0,00 zł 123,86 zł
.ind.in 143,60 zł 143,60 zł 0,00 zł 143,60 zł
.gift Prezenty, fundacje 113,45 zł 113,45 zł 0,00 zł 113,45 zł
.college 330,29 zł 349,67 zł 0,00 zł 349,67 zł
.career 574,41 zł 574,41 zł 0,00 zł 574,41 zł
.com.ve 959,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 707,60 zł 659,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.net.ua 361,16 zł 567,23 zł 0,00 zł 361,16 zł
.com.vc 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.movie 1500,65 zł 1500,65 zł 0,00 zł 1500,65 zł
.com.uz 1377,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1361,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.nom.es 136,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,42 zł
.net.tr 998,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.rip 104,83 zł 104,83 zł 0,00 zł 96,93 zł
.rio 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.net.tc 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 280,02 zł
.pet 97,29 zł 97,29 zł 0,00 zł 97,29 zł
.com.ug 323,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 323,11 zł
.com.ua 100,52 zł 100,52 zł 0,00 zł 361,16 zł
.pharmacien.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 703,65 zł 703,65 zł 0,00 zł 703,65 zł
.law.pro 1292,42 zł 1292,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 498,30 zł 519,84 zł 0,00 zł 483,22 zł
.tw.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.sydney 285,41 zł 285,41 zł 0,00 zł 285,41 zł
.ae.org 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.net.sl 1138,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 226,17 zł 208,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 998,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1439,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 998,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.net.sg 545,69 zł 495,43 zł 0,00 zł 473,89 zł
.coach 254,54 zł 254,54 zł 0,00 zł 254,54 zł
.sarl 174,84 zł 174,84 zł 0,00 zł 166,94 zł
.com.tj 1074,86 zł 758,94 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.co.ae 1348,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 97,29 zł 80,78 zł 0,00 zł 97,29 zł
.city 117,40 zł 117,40 zł 0,00 zł 110,93 zł
.club.tw 423,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16514,29 zł 16514,29 zł 0,00 zł 16514,29 zł
.nx.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.aero Przemysł lotniczy 901,82 zł 961,42 zł 0,00 zł 930,54 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 272,49 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.net.ru 240,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 325,98 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.co.ag 1291,35 zł 1025,68 zł 0,00 zł 1291,35 zł
.healthcare 270,69 zł 270,69 zł 0,00 zł 254,54 zł
.net.rw 3511,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 409,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 100,52 zł 100,52 zł 0,00 zł 100,52 zł
.co.ao 2886,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 97,29 zł 97,29 zł 0,00 zł 102,68 zł
.co.az 1716,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 246,28 zł 208,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 80,78 zł 80,78 zł 0,00 zł 80,78 zł
.haus Nieruchomości 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 154,73 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 175,91 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 177,71 zł 177,71 zł 0,00 zł 154,73 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 177,71 zł 177,71 zł 0,00 zł 166,94 zł
.xxx Branża porno 440,14 zł 507,63 zł 0,00 zł 507,63 zł
.com.vn 1469,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1446,08 zł
.pro.pr 12189,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2265,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1826,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1708,87 zł
.capital Biznes 273,20 zł 273,20 zł 0,00 zł 254,54 zł
.net.ye 1443,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.us.org 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 93,34 zł 93,34 zł 0,00 zł 93,34 zł
.xyz Dla każdego 69,65 zł 69,65 zł 0,00 zł 69,65 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 170,53 zł 170,53 zł 0,00 zł 170,53 zł
.jur.pro 1069,84 zł 1069,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 520,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 520,56 zł
.int.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.name.fj 1577,47 zł 976,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1809,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.domains Domeny internetowe 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.wales 99,44 zł 99,44 zł 0,00 zł 99,44 zł
.moda Dla każdego 177,71 zł 177,71 zł 0,00 zł 154,73 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.org.za 466,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.army 173,04 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 272,49 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.markets 344,65 zł 344,65 zł 0,00 zł 344,65 zł
.versicherung 804,17 zł 804,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.villas Nieruchomości 272,84 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.bingo 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 266,74 zł
.radio.fm 251,30 zł 179,50 zł 0,00 zł 248,29 zł
.emp.br 925,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 400,29 zł 400,29 zł 0,00 zł 400,29 zł
.financial Dla każdego 273,20 zł 273,20 zł 0,00 zł 273,20 zł
.university Dla każdego 273,20 zł 273,20 zł 0,00 zł 254,54 zł
.qh.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.msk.ru 240,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 178,43 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 97,29 zł 80,78 zł 0,00 zł 97,29 zł
.sch.uk 136,42 zł 136,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1468,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 1446,08 zł
.vodka Dla każdego 178,43 zł 145,40 zł 0,00 zł 178,43 zł
.design 251,30 zł 266,74 zł 0,00 zł 266,74 zł
.today Dla każdego 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.ngo 231,56 zł 244,48 zł 0,00 zł 244,48 zł
.land Nieruchomości 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.construction Przemysł budowlany 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 897,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1821,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 1446,08 zł
.net.vi 2118,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 565,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,63 zł
.sucks 1723,23 zł 1723,23 zł 0,00 zł 1723,23 zł
.whoswho 563,64 zł 563,64 zł 0,00 zł 499,02 zł
.net.vc 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.net.uy 1299,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 595,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 477,48 zł 477,48 zł 0,00 zł 477,48 zł
.singles Randki online 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.immo 173,04 zł 173,04 zł 0,00 zł 166,94 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.net.uk 141,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 141,81 zł
.org.ug 323,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 323,11 zł
.com.mx 302,64 zł 325,62 zł 0,00 zł 302,64 zł
.com.my 642,98 zł 711,19 zł 0,00 zł 617,85 zł
.com.mv 1795,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 361,16 zł 567,23 zł 0,00 zł 361,16 zł
.com.mt 875,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1021,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.com.ms 1069,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.com.mo 2426,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 423,63 zł 351,83 zł 0,00 zł 394,91 zł
.com.mm 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 258,48 zł 258,48 zł 0,00 zł 265,66 zł
.com.mk 639,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 495,43 zł
.org.tr 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1759,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 386,29 zł 310,54 zł 0,00 zł 386,29 zł
.dance Dla każdego 132,47 zł 132,47 zł 0,00 zł 116,32 zł
.org.tl 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.events Wydarzenia 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.shopping 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 111,29 zł
.org.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.sx.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.org.vi 2096,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 897,52 zł 897,52 zł 0,00 zł 897,52 zł
.com.ly 702,93 zł 702,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 744,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 696,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.com.lv 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3195,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.com.lr 1428,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 631,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 63,54 zł 63,54 zł 0,00 zł 63,54 zł
.health.vn 1820,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 1708,87 zł
.com.lc 552,87 zł 567,59 zł 0,00 zł 552,87 zł
.com.lb Liban 1579,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.org.uk 54,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,21 zł
.org.sg 545,69 zł 301,57 zł 0,00 zł 545,69 zł
.bj.cn 333,16 zł 295,46 zł 0,00 zł 282,90 zł
.org.sc 1141,64 zł 1069,84 zł 0,00 zł 495,43 zł
.biz.fj 1577,47 zł 976,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 998,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 416,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 466,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.juegos Dla każdego 75,03 zł 75,03 zł 0,00 zł 75,03 zł
.org.ru 589,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 921,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 825,71 zł
.com.om 1732,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1213,44 zł 1213,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1349,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1312,89 zł 1164,62 zł 0,00 zł 1174,31 zł
.co.zw 1019,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.gives 173,04 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.art 73,60 zł 73,60 zł 0,00 zł 73,60 zł
.consulting Dla każdego 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 152,22 zł
.org.tc 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 280,02 zł
.black Dla każdego 249,15 zł 202,84 zł 0,00 zł 202,84 zł
.team 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.services Usługi 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 166,94 zł
.broker 5564,60 zł 5564,60 zł 0,00 zł 5564,60 zł
.com.nr 1032,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.com.np Nepal 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.watch Zegarki 175,91 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.partners Dla każdego 272,84 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.com.ni 1800,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 779,04 zł 800,94 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 226,17 zł 208,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4918,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1138,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5061,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 3317,22 zł
.fashion 182,38 zł 165,14 zł 0,00 zł 182,38 zł
.mobi.gp 1285,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 301,57 zł 301,57 zł 0,00 zł 301,57 zł
.run 111,29 zł 111,29 zł 0,00 zł 111,29 zł
.co.th 696,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.cymru 99,44 zł 99,44 zł 0,00 zł 99,44 zł
.org.ps 645,49 zł 645,49 zł 0,00 zł 567,23 zł
.furniture Dla każdego 269,97 zł 269,97 zł 0,00 zł 254,54 zł
.school 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.homes 868,80 zł 868,80 zł 0,00 zł 868,80 zł
.org.ph 862,33 zł 208,22 zł 0,00 zł 862,33 zł
.co.tj 896,80 zł 760,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 263,87 zł 263,87 zł 0,00 zł 263,87 zł
.co.rw 3511,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 242,33 zł 242,33 zł 0,00 zł 242,33 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.com.qa 663,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 178,43 zł
.co.rs 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1443,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 491,84 zł 491,84 zł 0,00 zł 491,84 zł
.engineering Dla każdego 273,20 zł 273,20 zł 0,00 zł 254,54 zł
.boats 818,53 zł 818,53 zł 0,00 zł 818,53 zł
.pro Specjaliści 280,02 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.pp.ru 402,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 645,49 zł 645,49 zł 0,00 zł 601,34 zł
.com.pt 423,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 70,72 zł 70,72 zł 0,00 zł 61,03 zł
.camp Turystyka i kampingi 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.com.pr 1505,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 166,94 zł
.name Dla każdego 58,52 zł 58,52 zł 0,00 zł 114,88 zł
.clothing Odzież 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.com.ph 916,90 zł 916,90 zł 0,00 zł 919,77 zł
.com.pe 610,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 868,80 zł
.co.uz 1377,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 280,02 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.voto 394,91 zł 394,91 zł 0,00 zł 394,91 zł
.shop 197,45 zł 197,45 zł 0,00 zł 197,45 zł
.show 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.org.nz 595,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 123,86 zł 123,86 zł 0,00 zł 123,86 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.bbs.tr 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1104,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1415,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 1278,06 zł
.experts-comptables.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.org.nr 2534,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2265,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 264,59 zł 264,59 zł 0,00 zł 254,54 zł
.com.sn 1428,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 959,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 226,17 zł 208,22 zł 0,00 zł 222,22 zł
.com.sl 1138,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1723,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 254,54 zł 254,54 zł 0,00 zł 254,54 zł
.org.ng Dla każdego 244,12 zł 244,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 394,91 zł 394,91 zł 0,00 zł 394,91 zł
.com.sg 545,69 zł 301,57 zł 0,00 zł 473,89 zł
.news 123,86 zł 123,86 zł 0,00 zł 123,86 zł
.org.pe 136,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,42 zł
.com.se 78,98 zł 78,98 zł 0,00 zł 78,98 zł
.delivery 255,25 zł 255,25 zł 0,00 zł 254,54 zł
.com.sb 998,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 387,73 zł 344,65 zł 0,00 zł 344,65 zł
.toys Dla każdego 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.com.sc 1319,35 zł 1214,88 zł 0,00 zł 1234,98 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.engineer 173,04 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.co.tz 615,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 76,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 61,03 zł 64,62 zł 0,00 zł 61,03 zł
.medecin.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.co.ug 323,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1980,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 269,97 zł 269,97 zł 0,00 zł 254,54 zł
.mobi.ke 1104,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 154,73 zł
.buzz Marketing i social media 212,17 zł 212,17 zł 0,00 zł 212,17 zł
.co.uk 54,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,21 zł
.finance Dla każdego 269,97 zł 269,97 zł 0,00 zł 254,54 zł
.studio 123,86 zł 123,86 zł 0,00 zł 123,86 zł
.or.kr 1312,53 zł 1164,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 25,85 zł 145,40 zł 0,00 zł 147,91 zł
.com.es 193,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 193,86 zł
.co.om 1768,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 710,83 zł 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 639,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 341,06 zł 341,06 zł 0,00 zł 341,06 zł
.tips Dla stron z poradami 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.org.ls 1431,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2704,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 2337,49 zł
.com.ee 516,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 531,33 zł
.gent 156,17 zł 156,17 zł 0,00 zł 156,17 zł
.he.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.or.ke 1104,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1419,15 zł 430,81 zł 0,00 zł 981,88 zł
.org.lk 631,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 176,63 zł 176,63 zł 0,00 zł 166,94 zł
.com.dz 3756,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.org.lb 1579,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 811,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5061,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 3317,22 zł
.flowers 146,47 zł 146,47 zł 0,00 zł 146,47 zł
.gouv.ht 1332,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 125,65 zł 125,65 zł 0,00 zł 125,65 zł
.co.no 595,95 zł 595,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1464,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 595,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 387,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 639,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 302,64 zł 325,62 zł 0,00 zł 302,64 zł
.org.mw 2075,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 703,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1170,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1069,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 423,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16514,29 zł 16514,29 zł 0,00 zł 16514,29 zł
.nrw 213,61 zł 213,61 zł 0,00 zł 213,61 zł
.webcam Kamery internetowe 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 145,40 zł
.org.mm 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 174,48 zł
.com.cx 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 660,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 178,43 zł
.apartments 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.yn.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.com.gy 631,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 208,22 zł 208,22 zł 0,00 zł 208,22 zł
.com.gu 2146,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 176,99 zł 176,99 zł 0,00 zł 166,94 zł
.com.gp 998,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 236,94 zł 236,94 zł 0,00 zł 236,94 zł
.lol 170,53 zł 170,53 zł 0,00 zł 170,53 zł
.solar Energia słoneczna 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.com.gn 1974,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 962,14 zł 1069,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 989,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1519,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.yachts 868,80 zł 868,80 zł 0,00 zł 868,80 zł
.blackfriday Dla każdego 213,61 zł 213,61 zł 0,00 zł 213,61 zł
.com.ge 761,45 zł 774,38 zł 0,00 zł 732,37 zł
.corsica 249,51 zł 249,51 zł 0,00 zł 249,51 zł
.or.id 359,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 359,01 zł
.co.ro 603,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1371,40 zł 495,43 zł 0,00 zł 1371,40 zł
.cooking Kulinaria 178,43 zł 145,40 zł 0,00 zł 178,43 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 272,49 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.berlin Dla każdego 249,51 zł 249,51 zł 0,00 zł 249,51 zł
.me.ke 1104,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 249,51 zł 249,51 zł 0,00 zł 249,51 zł
.vegas Hazard 324,54 zł 324,54 zł 0,00 zł 324,54 zł
.co.pn 1505,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1407,30 zł
.org.kz 624,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5227,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 266,74 zł
.com.fj 1577,47 zł 976,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 175,91 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.org.kn 1505,67 zł 495,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 554,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 482,86 zł
.chat 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 174,48 zł
.org.ki 2175,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 703,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 182,38 zł 165,14 zł 0,00 zł 182,38 zł
.travel Turystyka 1200,16 zł 1200,16 zł 0,00 zł 1200,16 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 272,49 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.navy 173,40 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.uk.com 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 495,43 zł
.org.hu 1285,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1672,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1312,89 zł 1164,62 zł 0,00 zł 1174,31 zł
.org.hn 847,61 zł 847,61 zł 0,00 zł 710,83 zł
.cloud 127,45 zł 127,45 zł 0,00 zł 127,45 zł
.ryukyu Dla każdego 61,03 zł 64,62 zł 0,00 zł 61,03 zł
.org.hk 624,67 zł 495,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1285,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 1285,24 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 272,84 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.zone Dla każdego 175,91 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.xn--rhqv96g 175,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 567,59 zł 567,23 zł 0,00 zł 576,56 zł
.group 111,29 zł 111,29 zł 0,00 zł 111,29 zł
.jewelry 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 266,74 zł
.za.com 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 554,66 zł
.amsterdam 213,61 zł 213,61 zł 0,00 zł 213,61 zł
.com.ht 1332,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 904,70 zł 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.com.hn 847,61 zł 847,61 zł 0,00 zł 710,83 zł
.co.jp 1278,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 1206,26 zł
.com.hk 624,67 zł 624,67 zł 0,00 zł 552,87 zł
.voyage Turystyka 272,49 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.org.in 143,60 zł 143,60 zł 0,00 zł 143,60 zł
.market 173,40 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.org.im 673,85 zł 659,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 614,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1357,04 zł 1357,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 272,84 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.co.ke 1104,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.biz.bb 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 733,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2584,85 zł 2584,85 zł 0,00 zł 2584,85 zł
.com.ky 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.co.mz 1204,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 789,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 177,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 177,71 zł
.biz.az 1700,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1522,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1069,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.my.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.org.fj 1577,47 zł 976,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1285,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 998,04 zł
.rocks Dla każdego 70,37 zł 70,37 zł 0,00 zł 61,03 zł
.com.kh 1021,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2175,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 315,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.diet 113,45 zł 113,45 zł 0,00 zł 113,45 zł
.co.ni 1818,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.ltd 111,29 zł 111,29 zł 0,00 zł 111,29 zł
.lawyer 213,61 zł 213,25 zł 0,00 zł 185,61 zł
.xn--55qx5d.hk 624,67 zł 495,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 214,69 zł 174,12 zł 0,00 zł 174,12 zł
.soccer 111,29 zł 111,29 zł 0,00 zł 111,29 zł
.gouv.fr 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 571,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 601,34 zł
.com.jo 1519,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 936,65 zł
.com.jm 725,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1974,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1431,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1466,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 359,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 398,86 zł 398,86 zł 0,00 zł 398,86 zł
.org.gg 1572,45 zł 423,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 897,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 178,43 zł
.clinic Dla każdego 273,20 zł 273,20 zł 0,00 zł 273,20 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 272,84 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.co.me 933,42 zł 933,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 308,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.per.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.hk.org 80,78 zł 80,78 zł 0,00 zł 80,78 zł
.info.vn 1826,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1825,91 zł
.biz.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.fit 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 182,38 zł
.bar Bary i puby 397,06 zł 315,93 zł 0,00 zł 397,06 zł
.dental Medycyna 273,20 zł 273,20 zł 0,00 zł 254,54 zł
.coupons 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.beer Dla każdego 176,99 zł 176,99 zł 0,00 zł 176,99 zł
.us.com 413,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.surf Dla każdego 176,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 176,99 zł
.recipes Kulinaria 272,49 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 985,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 782,63 zł 445,17 zł 0,00 zł 710,83 zł
.af Afganistan 2089,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1319,35 zł 1134,46 zł 0,00 zł 1319,35 zł
.org.es 136,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,42 zł
.per.sg 545,69 zł 437,99 zł 0,00 zł 416,45 zł
.am Armenia 1421,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.ac.cn 315,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 71,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.deals Biznes 176,99 zł 176,99 zł 0,00 zł 166,94 zł
.ax Åland 624,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1639,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.adult 450,55 zł 450,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 998,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 35,90 zł 35,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1577,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1428,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2666,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 744,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1194,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.bh Bahrain 5324,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1087,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2864,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1778,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 1735,44 zł
.biz.vn 1469,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1446,08 zł
.org.bn 1577,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 465,99 zł 479,99 zł 0,00 zł 479,99 zł
.bo Dla każdego 2676,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 2532,43 zł
.info.tr 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 117,40 zł 118,47 zł 0,00 zł 110,93 zł
.org.bh 5752,00 zł 530,61 zł 0,00 zł 4063,95 zł
.how 169,09 zł 169,09 zł 0,00 zł 169,09 zł
.bt Bhutan 1577,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.org.bb 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 653,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 507,28 zł 536,00 zł 0,00 zł 507,28 zł
.gen.tr 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 182,38 zł 165,14 zł 0,00 zł 182,38 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 596,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1700,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 301,57 zł 301,57 zł 0,00 zł 229,76 zł
.cc Wyspy Kokoswe 497,94 zł 497,94 zł 0,00 zł 497,94 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 881,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 825,71 zł
.yokohama Dla każdego 61,03 zł 64,62 zł 0,00 zł 61,03 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 610,31 zł 394,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 114,88 zł 114,88 zł 0,00 zł 110,93 zł
.cg Kongo 3187,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 73,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3008,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1360,27 zł 1360,27 zł 0,00 zł 1360,27 zł
.sex 463,12 zł 463,12 zł 0,00 zł 463,12 zł
.org.cn 271,77 zł 350,03 zł 0,00 zł 278,95 zł
.cm Kamerun 1256,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1256,52 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 220,79 zł 220,79 zł 0,00 zł 220,79 zł
.co Kolumbia 140,01 zł 140,01 zł 0,00 zł 140,01 zł
.shoes Obuwie 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.cr Kostaryka 1447,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 214,69 zł 214,69 zł 0,00 zł 185,61 zł
.cu Kuba 5018,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 660,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1292,42 zł 1292,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 202,84 zł 202,84 zł 0,00 zł 202,84 zł
.org.cd 878,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 878,49 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1400,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.cz Republika Czeska 64,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 64,62 zł
.inc.hk 80,78 zł 80,78 zł 0,00 zł 80,78 zł
.org.bz 843,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 631,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 861,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1108,61 zł 1055,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 35,90 zł 35,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 159,76 zł 159,76 zł 0,00 zł 157,96 zł
.london Dla każdego 241,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 241,61 zł
.accountant 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.dj Dżibuti 983,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 59,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1400,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 41,29 zł 41,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1577,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 118,11 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.com.af 625,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 630,06 zł
.info.ro 1349,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 97,29 zł 97,29 zł 0,00 zł 97,29 zł
.abogado 199,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 199,25 zł
.dz Algieria 3696,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 254,54 zł 254,54 zł 0,00 zł 254,54 zł
.club Polecane dla klubów 96,21 zł 95,85 zł 0,00 zł 92,98 zł
.ec Ekwador 1419,15 zł 1060,86 zł 0,00 zł 981,88 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 465,99 zł 465,99 zł 0,00 zł 465,99 zł
.ee Estonia 531,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 531,33 zł
.eg Egipt 1927,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 1927,86 zł
.org.ar 1206,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 538,51 zł 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 57,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 57,44 zł
.org.ag 939,52 zł 829,30 zł 0,00 zł 939,52 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 625,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 166,94 zł
.info.pr 12332,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 624,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 177,71 zł 177,71 zł 0,00 zł 166,94 zł
.bc.ca 301,57 zł 301,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1700,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.accountants Księgowość 477,48 zł 477,48 zł 0,00 zł 477,48 zł
.salon 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.com.cu 3446,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 3381,84 zł
.loan 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.fi Finlandia 114,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 114,88 zł
.com.cn 269,97 zł 290,44 zł 0,00 zł 277,15 zł
.com.co 324,90 zł 323,11 zł 0,00 zł 324,90 zł
.fm Mikronezja 1008,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1008,09 zł
.edu.mm 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 236,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 236,94 zł
.fo Wyspy Owcze 2907,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.per.nf 5227,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 68,21 zł 68,21 zł 0,00 zł 68,21 zł
.com.ci 3008,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3187,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 878,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 878,49 zł
.gb.com 459,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 459,53 zł
.edu.lv 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.company Biznes i organizacje 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.ga Gabon 226,17 zł 538,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 677,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 843,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 315,93 zł 208,22 zł 0,00 zł 315,93 zł
.gd Grenada 539,23 zł 539,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1064,45 zł 1019,58 zł 0,00 zł 1019,58 zł
.gf Gujana Francuska 1522,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 176,63 zł 176,63 zł 0,00 zł 166,94 zł
.gg Guernsey 1340,53 zł 251,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2666,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 466,71 zł 466,71 zł 0,00 zł 466,71 zł
.com.br 904,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1778,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 1735,44 zł
.gl Grenlandia 962,14 zł 962,14 zł 0,00 zł 818,53 zł
.gm Gambia 519,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 89,03 zł 89,03 zł 0,00 zł 89,03 zł
.com.bn 1577,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1285,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 351,83 zł 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 125,65 zł 125,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 111,29 zł 111,29 zł 0,00 zł 111,29 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 349,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5324,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2146,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 2146,86 zł
.gy Gujana 631,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.uno Hiszpańska strona www 160,83 zł 160,83 zł 0,00 zł 154,01 zł
.com.az 1517,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 382,34 zł 382,34 zł 0,00 zł 382,34 zł
.ac.at 416,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 145,40 zł
.zj.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.expert Dla każdego 268,90 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.rehab 173,40 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.hk Hongkong 617,49 zł 653,39 zł 0,00 zł 639,03 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 936,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 981,88 zł 981,88 zł 0,00 zł 919,06 zł
.gen.in 143,60 zł 143,60 zł 0,00 zł 143,60 zł
.discount Dla każdego 176,63 zł 176,63 zł 0,00 zł 166,94 zł
.bio Biotechnologie 292,59 zł 292,59 zł 0,00 zł 292,59 zł
.hr Chorwacja 1084,20 zł 1256,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5227,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1391,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1278,06 zł 610,31 zł 0,00 zł 1112,92 zł
.ski 213,61 zł 213,61 zł 0,00 zł 213,61 zł
.biz Dla firm 71,80 zł 71,80 zł 0,00 zł 71,80 zł
.supplies Biznes 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.id Indonezja 394,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1069,84 zł 423,63 zł 0,00 zł 998,04 zł
.frl 213,61 zł 213,61 zł 0,00 zł 213,61 zł
.biz.ki 2175,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 673,85 zł 659,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 86,16 zł 86,16 zł 0,00 zł 179,50 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 175,91 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 999,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 1005,58 zł
.aca.pro 1213,44 zł 1213,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 166,94 zł
.iq Irak 2720,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1400,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4128,57 zł 4128,57 zł 0,00 zł 4128,57 zł
.is Islandia 1644,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 43,08 zł 43,08 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 113,45 zł 113,45 zł 0,00 zł 113,45 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 272,84 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.web.id 359,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 359,01 zł
.js.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.je Jersey 2134,29 zł 1294,22 zł 0,00 zł 1294,22 zł
.dog 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.trading 387,73 zł 387,73 zł 0,00 zł 387,73 zł
.works Dla każdego 175,91 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.jo Jordania 2408,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 1385,41 zł
.biz.nr 5657,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 811,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 168,01 zł 168,01 zł 0,00 zł 166,94 zł
.stream 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.camera Biznes filmowy 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.kg Kirgistan 1027,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7610,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1505,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1308,22 zł 1168,92 zł 0,00 zł 1164,62 zł
.restaurant 267,10 zł 267,10 zł 0,00 zł 254,54 zł
.xn--d1alf 639,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1104,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 163,35 zł 163,35 zł 0,00 zł 163,35 zł
.menu Restauracje 214,69 zł 214,33 zł 0,00 zł 214,69 zł
.mba 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 111,29 zł
.info.ki 2175,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 726,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 639,75 zł 208,22 zł 0,00 zł 545,69 zł
.lc Saint Lucia 515,53 zł 515,53 zł 0,00 zł 522,00 zł
.report Biznes 117,40 zł 118,47 zł 0,00 zł 110,93 zł
.li Liechtenstein 73,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 631,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 268,90 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.auto 16514,29 zł 16514,29 zł 0,00 zł 16514,29 zł
.biz.pr 8996,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 495,43 zł 495,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 701,86 zł 701,86 zł 0,00 zł 701,86 zł
.lv Łotwa 639,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 117,75 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.ly Libia 1412,69 zł 1484,49 zł 0,00 zł 1412,69 zł
.download 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.hi.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.ma Maroko 1466,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 133,91 zł 133,91 zł 0,00 zł 116,32 zł
.mc Monako 1349,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2261,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 100,52 zł 100,52 zł 0,00 zł 208,22 zł
.host Hosting 520,56 zł 420,04 zł 0,00 zł 520,56 zł
.mg Madagaskar 2146,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.soy 145,76 zł 125,65 zł 0,00 zł 145,76 zł
.credit Dla każdego 465,99 zł 511,22 zł 0,00 zł 479,99 zł
.navarra.museum 1141,64 zł 926,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 423,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 423,63 zł
.mk Macedonia 639,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 610,31 zł 280,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 843,31 zł 843,31 zł 0,00 zł 804,17 zł
.mo Makao 2426,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 417,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 417,88 zł
.mp Mariany Północne 603,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1522,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 861,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1194,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 402,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 631,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 245,92 zł 245,92 zł 0,00 zł 245,92 zł
.mu Mauritius 1045,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 118,11 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.game.tw 423,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1795,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5227,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 623,59 zł 612,82 zł 0,00 zł 623,59 zł
.film 450,55 zł 450,55 zł 0,00 zł 450,55 zł
.my Malezja 668,83 zł 668,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 208,58 zł 208,58 zł 0,00 zł 185,61 zł
.tirol 163,35 zł 163,35 zł 0,00 zł 163,35 zł
.plus 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.na Namibia 26745,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 21748,60 zł
.tv.bb 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1041,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8285,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 240,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1485,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5119,43 zł 4659,90 zł 0,00 zł 4659,90 zł
.nl Holandia 46,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1285,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.no Norwegia 93,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5065,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.nu Niue 229,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 229,76 zł
.best Dla każdego 552,87 zł 437,99 zł 0,00 zł 552,87 zł
.storage 371,57 zł 371,57 zł 0,00 zł 371,57 zł
.hiroshima.jp 811,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 811,35 zł
.nz Nowa Zelandia 595,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.tur.br 1602,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1768,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1278,06 zł
.edu.vn 1825,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 1708,87 zł
.social Dla każdego 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 154,73 zł
.srl 210,02 zł 210,02 zł 0,00 zł 210,02 zł
.contractors Dla każdego 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.ebiz.tw 481,07 zł 423,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 911,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 868,80 zł
.pf Polinezja Francuska 897,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1577,47 zł 976,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 111,29 zł 111,29 zł 0,00 zł 111,29 zł
.earth 127,45 zł 127,45 zł 0,00 zł 127,45 zł
.ph Filipiny 924,44 zł 867,00 zł 0,00 zł 870,59 zł
.luxury Dla każdego 3181,51 zł 3181,51 zł 0,00 zł 3181,51 zł
.online 204,63 zł 204,63 zł 0,00 zł 204,63 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 68,21 zł 280,02 zł 0,00 zł 68,21 zł
.properties Nieruchomości 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.pn Pitcairn 1563,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1378,58 zł
.pr Puerto Rico 8666,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 649,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 922,29 zł 898,23 zł 0,00 zł 883,16 zł
.pt Portugalia 423,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.se.com 531,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 459,53 zł
.net.ly 782,63 zł 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 214,69 zł 208,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5227,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 177,71 zł 177,71 zł 0,00 zł 177,71 zł
.qa Katar 725,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4308,08 zł 4308,08 zł 0,00 zł 4308,08 zł
.ac.rw 3511,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 624,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 126,01 zł 126,01 zł 0,00 zł 116,32 zł
.name.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.melbourne 285,41 zł 285,41 zł 0,00 zł 285,41 zł
.nom.ni 1651,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 516,61 zł 516,61 zł 0,00 zł 516,61 zł
.taxi 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.net.kn 1505,67 zł 495,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 178,43 zł 145,40 zł 0,00 zł 178,43 zł
.re Reunion 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.no.com 402,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 402,09 zł
.store.bb 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 213,25 zł 213,25 zł 0,00 zł 185,61 zł
.net.ki 2175,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 703,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1177,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1577,47 zł 976,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 117,40 zł 117,04 zł 0,00 zł 110,93 zł
.rs Serbia 639,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.ru Rosja 43,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3953,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.yoga 167,30 zł 145,40 zł 0,00 zł 167,30 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 400,29 zł 400,29 zł 0,00 zł 400,29 zł
.sc.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 351,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1519,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1319,35 zł 1319,35 zł 0,00 zł 1234,98 zł
.se Szwecja 100,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 100,52 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 175,91 zł 175,91 zł 0,00 zł 154,73 zł
.sg Singapur 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 545,69 zł
.net.je 2441,24 zł 495,43 zł 0,00 zł 1371,40 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 966,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 552,87 zł 251,30 zł 0,00 zł 495,43 zł
.ac.tz 615,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 682,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1138,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 562,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 459,53 zł
.name.vn 1825,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 1708,87 zł
.sn.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.sm San Marino 1306,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 75,03 zł 75,03 zł 0,00 zł 75,03 zł
.sn Senegal 1428,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 248,07 zł 248,07 zł 0,00 zł 1184,72 zł
.ostfold.no 387,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.sr Surinam 1353,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5227,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 603,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 603,13 zł
.su ZSSR 654,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1792,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 166,94 zł
.sx Sint Maarten 373,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 55,65 zł 55,65 zł 0,00 zł 55,65 zł
.ong 231,56 zł 231,56 zł 0,00 zł 231,56 zł
.cn.com 82,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 347,52 zł
.store 306,95 zł 306,95 zł 0,00 zł 306,95 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 124,22 zł 107,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 673,85 zł 659,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 143,60 zł 143,60 zł 0,00 zł 143,60 zł
.tc Turks i Caicos 1317,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 423,63 zł 423,63 zł 0,00 zł 423,63 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 68,21 zł 280,02 zł 0,00 zł 68,21 zł
.tg Togo 1335,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 376,60 zł 376,60 zł 0,00 zł 376,60 zł
.alsace 249,51 zł 249,51 zł 0,00 zł 249,51 zł
.tj Tadżykistan 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 166,94 zł
.tl Timor Wschodni 1285,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 610,31 zł
.tn Tunezja 1439,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1651,43 zł 1651,43 zł 0,00 zł 1651,43 zł
.k12.tr 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 178,43 zł 145,40 zł 0,00 zł 178,43 zł
.tv Tuvalu 174,12 zł 174,12 zł 0,00 zł 409,63 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.pro.az 1700,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 498,30 zł 519,84 zł 0,00 zł 498,30 zł
.ltd.hk 80,78 zł 80,78 zł 0,00 zł 80,78 zł
.express 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.info.az 1649,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 361,16 zł 567,23 zł 0,00 zł 361,16 zł
.net.ps 645,49 zł 601,34 zł 0,00 zł 567,23 zł
.ooo 168,01 zł 168,01 zł 0,00 zł 168,01 zł
.net.ph 917,26 zł 208,22 zł 0,00 zł 862,33 zł
.ug Uganda 697,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 697,55 zł
.uk Wielka Brytania 143,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 143,60 zł
.ac.nz 595,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 59,60 zł 59,60 zł 0,00 zł 59,60 zł
.net.pe 136,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,42 zł
.uy Urugwaj 1372,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1377,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.solutions Usługi 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.istanbul 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.museum.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.degree 230,48 zł 244,48 zł 0,00 zł 212,17 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 559,33 zł 559,33 zł 0,00 zł 531,33 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 544,97 zł 516,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 168,73 zł 168,73 zł 0,00 zł 168,73 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2146,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1934,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1826,98 zł
.ruhr Turystyka i biznes 177,71 zł 177,71 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 110,21 zł 110,21 zł 0,00 zł 110,21 zł
.support Pomoc 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.net.nz 595,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 325,98 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.id.lv 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 178,43 zł 145,40 zł 0,00 zł 178,43 zł
.wien Dla każdego 163,35 zł 163,35 zł 0,00 zł 163,35 zł
.net.nr 1032,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 97,29 zł 80,78 zł 0,00 zł 97,29 zł
.life Dla każdego 176,99 zł 176,99 zł 0,00 zł 166,94 zł
.wf Wallis i Futuna 68,21 zł 280,02 zł 0,00 zł 68,21 zł
.auction 173,04 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.net.nf 5227,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 400,29 zł 400,29 zł 0,00 zł 400,29 zł
.koeln Dla każdego 52,06 zł 52,06 zł 0,00 zł 52,06 zł
.net.ni 1723,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 275,36 zł 346,80 zł 0,00 zł 275,36 zł
.de.com 406,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,83 zł
.organic 395,98 zł 323,11 zł 0,00 zł 395,98 zł
.hu.com 459,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 495,43 zł
.net.mu 751,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 610,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 301,92 zł 325,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12332,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 567,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.rentals Nieruchomości 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.jpn.com 565,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 531,33 zł
.forex 11129,19 zł 11129,19 zł 0,00 zł 11129,19 zł
.net.me 208,22 zł 208,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.sch.lk 631,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.notaires.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.geometre-expert.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.moe Dla każdego 113,09 zł 113,09 zł 0,00 zł 113,09 zł
.software 173,40 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.jx.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.mom 204,63 zł 204,63 zł 0,00 zł 204,63 zł
.ye Jemen 1850,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5736,92 zł 5736,92 zł 0,00 zł 5736,92 zł
.bzh 285,41 zł 285,41 zł 0,00 zł 285,41 zł
.minsk.by 1134,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.games 109,86 zł 109,86 zł 0,00 zł 109,86 zł
.yt Majotta 68,21 zł 280,02 zł 0,00 zł 68,21 zł
.reise Dla każdego 533,12 zł 533,12 zł 0,00 zł 533,12 zł
.guide Dla każdego 176,99 zł 176,99 zł 0,00 zł 166,94 zł
.nagoya Dla każdego 61,03 zł 64,62 zł 0,00 zł 61,03 zł
.net.cm 186,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 186,68 zł
.ac.ke 1104,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 324,90 zł 324,90 zł 0,00 zł 324,90 zł
.net.cn 269,97 zł 350,03 zł 0,00 zł 299,77 zł
.work 46,67 zł 46,67 zł 0,00 zł 46,67 zł
.net.ci 3008,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 61,03 zł 64,62 zł 0,00 zł 61,03 zł
.gdn 1349,86 zł 437,99 zł 0,00 zł 437,99 zł
.net.bz 843,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 167,30 zł 167,30 zł 0,00 zł 154,73 zł
.fail Dla każdego 178,43 zł 178,43 zł 0,00 zł 166,94 zł
.net.by 1134,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 177,71 zł 177,71 zł 0,00 zł 166,94 zł
.gb.net 502,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 502,97 zł
.avocat.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.net.br 904,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2666,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 241,61 zł 241,61 zł 0,00 zł 241,61 zł
.love 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.osaka 210,74 zł 210,74 zł 0,00 zł 210,74 zł
.racing 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.republican Dla partii republikańskich 176,99 zł 176,99 zł 0,00 zł 154,73 zł
.church Wyznanie 176,99 zł 176,99 zł 0,00 zł 166,94 zł
.net.bo 1778,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 1735,44 zł
.net.bb 1105,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.tools Narzędzia 177,71 zł 177,71 zł 0,00 zł 166,94 zł
.pictures Fotografia 63,54 zł 63,54 zł 0,00 zł 59,60 zł
.promo 125,65 zł 125,65 zł 0,00 zł 125,65 zł
.mortgage 244,48 zł 244,48 zł 0,00 zł 216,84 zł
.net.az 1700,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 176,99 zł 176,99 zł 0,00 zł 166,94 zł
.net.ar 1108,61 zł 1055,48 zł 0,00 zł 755,35 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.archi Architektura 357,21 zł 357,21 zł 0,00 zł 357,21 zł
.hockey 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.edu.az 1445,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1213,44 zł 1213,44 zł 0,00 zł 1213,44 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 117,40 zł 118,11 zł 0,00 zł 110,93 zł
.kiev.ua 930,19 zł 930,19 zł 0,00 zł 930,19 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 175,91 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.gx.cn 331,00 zł 331,00 zł 0,00 zł 331,00 zł
.mil.az 1716,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.net.af 625,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 789,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 113,45 zł 113,45 zł 0,00 zł 113,45 zł
.site 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.date 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.guru Dla każdego 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.net.ht 1260,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 159,76 zł 158,68 zł 0,00 zł 131,04 zł
.dyn.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.blog 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 165,14 zł
.tours 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.net.hk 495,43 zł 1249,34 zł 0,00 zł 552,87 zł
.space Kosmos 52,06 zł 44,88 zł 0,00 zł 52,06 zł
.rec.nf 5227,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 710,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1572,45 zł 1572,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.cologne Dla każdego 52,06 zł 52,06 zł 0,00 zł 52,06 zł
.net.gy 1141,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 165,14 zł 165,14 zł 0,00 zł 111,29 zł
.web.tj 1074,86 zł 323,11 zł 0,00 zł 1003,06 zł
.joburg Dla każdego 125,65 zł 125,65 zł 0,00 zł 125,65 zł
.net.gn 1974,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 998,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 173,40 zł 173,04 zł 0,00 zł 154,73 zł
.loans Dla każdego 465,99 zł 479,99 zł 0,00 zł 479,99 zł
.net.gg 1572,45 zł 423,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 269,97 zł 269,97 zł 0,00 zł 254,54 zł
.lotto 10052,18 zł 10052,18 zł 0,00 zł 10052,18 zł
.brussels 177,71 zł 177,71 zł 0,00 zł 177,71 zł
.net.gl 1141,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 143,60 zł 143,60 zł 0,00 zł 215,40 zł
.edu 756,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5227,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.tickets 2943,85 zł 2943,85 zł 0,00 zł 2943,85 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 177,71 zł 178,07 zł 0,00 zł 166,94 zł
.paris.notaires.fr 351,83 zł 280,02 zł 0,00 zł 280,02 zł
.link Dla wszystkich 57,80 zł 57,80 zł 0,00 zł 57,80 zł
.insure Dla każdego 269,97 zł 269,97 zł 0,00 zł 254,54 zł
.net.fj 1577,47 zł 976,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 175,91 zł 175,91 zł 0,00 zł 175,91 zł
.network 114,88 zł 114,88 zł 0,00 zł 110,93 zł
.capetown Dla każdego 125,65 zł 125,65 zł 0,00 zł 125,65 zł
.security 16514,29 zł 16514,29 zł 0,00 zł 16514,29 zł
.paris 242,33 zł 242,33 zł 0,00 zł 242,33 zł
.car 16514,29 zł 16514,29 zł 0,00 zł 16514,29 zł
.cat Dla każdego 394,91 zł 394,91 zł 0,00 zł 394,91 zł
.jp.net 718,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 710,83 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 175,91 zł 175,91 zł 0,00 zł 154,73 zł
.co.com 209,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 280,02 zł
.gr.com 412,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 412,86 zł
.cleaning Usługi porządkowe 251,30 zł 251,30 zł 0,00 zł 251,30 zł
.limited Dla każdego 210,74 zł 210,74 zł 0,00 zł 210,74 zł
.fishing Dla każdego 178,43 zł 145,40 zł 0,00 zł 178,43 zł
.ink Dla kreatywnych 161,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 161,91 zł
.int.az 1700,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 272,49 zł 272,84 zł 0,00 zł 254,54 zł
.creditcard Dla każdego 752,48 zł 752,48 zł 0,00 zł 709,04 zł
.fans 382,34 zł 382,34 zł 0,00 zł 382,34 zł
.trade Biznes 178,07 zł 178,07 zł 0,00 zł 145,40 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1328,32 zł 1060,86 zł 0,00 zł 718,01 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.