Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 49,20 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 132,52 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 40,77 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 33,98 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 129,12 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 47,57 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 88,34 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 71,36 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 73,68 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,35 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 24,48 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 73,68 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 49,20 zł 60,27 zł
.co 132,52 zł 132,52 zł
.org 49,20 zł 60,27 zł
.net 49,20 zł 60,27 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 49,20 zł 60,27 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 202,17 zł 202,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gl 1080,52 zł 1012,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1617,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1617,39 zł
.co.gg 903,83 zł 903,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 125,72 zł 125,72 zł 0,00 zł 125,72 zł
.qpon Dla każdego 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.or.th 659,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.farm Rolnictwo 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.tel Strony infromacyjne 62,86 zł 62,86 zł 0,00 zł 135,92 zł
.pics Fotografia i grafika 93,44 zł 93,44 zł 0,00 zł 93,44 zł
.energy 387,36 zł 387,36 zł 0,00 zł 387,36 zł
.sh.cn 299,01 zł 265,03 zł 0,00 zł 251,44 zł
.co.fk 530,07 zł 526,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 550,46 zł 550,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1230,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lighting Oświetlenie 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.community Społeczność 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.click 35,68 zł 35,68 zł 0,00 zł 35,68 zł
.ltda 181,79 zł 181,79 zł 0,00 zł 181,79 zł
.science 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.institute Instytuty 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.co.im 618,41 zł 618,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 135,92 zł 197,08 zł 0,00 zł 203,87 zł
.co.il 564,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.co.it 468,91 zł 468,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 502,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 468,91 zł
.ceo CEO 414,54 zł 414,54 zł 0,00 zł 414,54 zł
.cq.cn 244,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 251,44 zł
.porn 426,43 zł 426,43 zł 0,00 zł 426,43 zł
.gold 451,92 zł 451,92 zł 0,00 zł 451,92 zł
.golf 237,85 zł 237,85 zł 0,00 zł 237,85 zł
.co.je 1624,18 zł 251,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.za 441,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 103,64 zł 103,64 zł 0,00 zł 103,64 zł
.int.vn 1617,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1617,39 zł
.xn--80ao21a Dla każdego 536,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photo Fotografia 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.co.hu 1216,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 76,45 zł
.schule Dla każdego 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.co.id 1039,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 835,88 zł
.lease Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.surgery Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.co.cg 3017,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 98,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 98,54 zł
.gop Dla każdego 113,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cm 224,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 224,26 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 76,45 zł
.fitness Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.co.cr 598,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.gifts 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,61 zł
.co.bb 1046,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.co.bw 502,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 910,63 zł
.ninja Dla każdego 86,65 zł 86,65 zł 0,00 zł 86,65 zł
.claims Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.exchange Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 468,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 468,91 zł
.web.za 441,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.co 332,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.directory Katalogi 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.dating Randki 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.name.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 93,44 zł 93,44 zł 0,00 zł 93,44 zł
.rich Dobra luksusowe 10533,41 zł 10533,41 zł 0,00 zł 10533,41 zł
.co.dm 1386,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.airforce 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.ind.in 1862,04 zł 1794,08 zł 0,00 zł 1794,08 zł
.gift Prezenty, fundacje 93,44 zł 93,44 zł 0,00 zł 93,44 zł
.college 312,60 zł 312,60 zł 0,00 zł 312,60 zł
.career 441,72 zł 441,72 zł 0,00 zł 441,72 zł
.com.ve 856,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.net.ua 1970,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uz 1230,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1230,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 129,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 129,12 zł
.property Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.rip 86,65 zł 86,65 zł 0,00 zł 86,65 zł
.com.ua 95,14 zł 95,14 zł 0,00 zł 332,99 zł
.pharmacien.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 455,32 zł 475,70 zł 0,00 zł 455,32 zł
.sydney 270,13 zł 270,13 zł 0,00 zł 270,13 zł
.com.tr 944,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1230,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sg 516,48 zł 468,91 zł 0,00 zł 448,52 zł
.coach 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.sarl 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.tj 985,38 zł 679,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1216,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 76,45 zł
.city 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.club.tw 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero Przemysł lotniczy 849,47 zł 876,65 zł 0,00 zł 876,65 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.net.ru 224,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1168,87 zł 917,43 zł 0,00 zł 1168,87 zł
.healthcare 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.net.rw 3323,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 387,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 95,14 zł 95,14 zł 0,00 zł 95,14 zł
.co.ao 2731,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 81,55 zł 81,55 zł 0,00 zł 149,51 zł
.co.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 224,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 76,45 zł
.haus Nieruchomości 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 24,48 zł
.kaufen Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.xxx Branża porno 400,95 zł 400,95 zł 0,00 zł 604,82 zł
.com.vn 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 1284,40 zł
.com.vi 1984,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 49,20 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.ac.vn 1617,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1617,39 zł
.capital Biznes 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.net.ye 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 88,34 zł 88,34 zł 0,00 zł 88,34 zł
.xyz Dla każdego 54,37 zł 54,37 zł 0,00 zł 54,37 zł
.net 49,20 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.lat 161,40 zł 161,40 zł 0,00 zł 161,40 zł
.com.ye 1556,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.domains Domeny internetowe 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.wales 86,65 zł 86,65 zł 0,00 zł 86,65 zł
.moda Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.org.za 441,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 332,99 zł
.army 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.versicherung 761,12 zł 761,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.villas Nieruchomości 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.bingo 237,85 zł 237,85 zł 0,00 zł 237,85 zł
.emp.br 856,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 378,86 zł 378,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.financial Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.university Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.media Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 76,45 zł
.net.vn 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 1284,40 zł
.vodka Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 237,85 zł 237,85 zł 0,00 zł 237,85 zł
.xn--wgbl6a Dla każdego 577,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.today Dla każdego 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.ngo 219,16 zł 219,16 zł 0,00 zł 219,16 zł
.land Nieruchomości 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.construction Przemysł budowlany 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.org.vn 1617,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1284,40 zł
.net.vi 1984,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 502,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 434,93 zł
.sucks 1630,98 zł 1630,98 zł 0,00 zł 1630,98 zł
.whoswho 472,30 zł 472,30 zł 0,00 zł 472,30 zł
.net.uy 1230,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 564,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.immo 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.mx 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 271,83 zł
.com.my 577,64 zł 645,60 zł 0,00 zł 557,25 zł
.org.ua 332,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mt 829,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 876,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.chambagri.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2296,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 400,95 zł 332,99 zł 0,00 zł 373,77 zł
.ah.cn 244,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 251,44 zł
.com.mk 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 468,91 zł
.org.tr 944,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1664,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 293,92 zł 293,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 103,64 zł 103,64 zł 0,00 zł 103,64 zł
.events Wydarzenia 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.ly 638,80 zł 638,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 672,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 659,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lv 536,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3024,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lr 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 598,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 49,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 1617,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1617,39 zł
.com.lc 509,68 zł 509,68 zł 0,00 zł 509,68 zł
.com.lb Liban 332,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.org.uk 42,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 42,47 zł
.org.sg 516,48 zł 285,42 zł 0,00 zł 516,48 zł
.bj.cn 299,01 zł 265,03 zł 0,00 zł 251,44 zł
.org.sc 1080,52 zł 1012,57 zł 0,00 zł 468,91 zł
.or.at 394,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 441,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 332,99 zł
.juegos Dla każdego 61,16 zł 61,16 zł 0,00 zł 61,16 zł
.org.ru 536,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 829,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 781,51 zł
.com.om 1542,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1277,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 965,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.gives 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.consulting Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.black Dla każdego 191,98 zł 191,98 zł 0,00 zł 191,98 zł
.team 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.services Usługi 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.nr 924,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.np Nepal 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.watch Zegarki 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.partners Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.com.ni 1630,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 727,15 zł 740,74 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4655,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 4791,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 3139,64 zł
.fashion 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.voting Dla każdego 285,42 zł 285,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 659,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cymru 86,65 zł 86,65 zł 0,00 zł 86,65 zł
.furniture Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.school 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.xn--mgbaam7a8h Dla każdego 740,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.tj 808,69 zł 679,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 249,74 zł 249,74 zł 0,00 zł 249,74 zł
.co.rw 3323,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.qa 611,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 536,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 387,36 zł 387,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.engineering Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.pro Specjaliści 1162,07 zł 815,49 zł 0,00 zł 822,29 zł
.com.ps 584,43 zł 584,43 zł 0,00 zł 767,92 zł
.com.pt 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 54,37 zł 54,37 zł 0,00 zł 54,37 zł
.camp Turystyka i kampingi 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.pr 1318,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.name Dla każdego 47,57 zł 47,57 zł 0,00 zł 101,94 zł
.clothing Odzież 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.ph 835,88 zł 835,88 zł 0,00 zł 835,88 zł
.com.pe 863,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 822,29 zł
.co.uz 1230,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.voto 351,68 zł 351,68 zł 0,00 zł 351,68 zł
.show 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.org.nz 835,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 117,23 zł 117,23 zł 0,00 zł 117,23 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.sv 1270,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 1209,64 zł
.experts-comptables.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nr 2398,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 1984,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.com.sn 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 856,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 197,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 197,08 zł
.com.sl 1012,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1630,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.org.ng Dla każdego 727,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 351,68 zł 351,68 zł 0,00 zł 351,68 zł
.com.sg 516,48 zł 285,42 zł 0,00 zł 448,52 zł
.news 117,23 zł 117,23 zł 0,00 zł 117,23 zł
.com.se 74,75 zł 74,75 zł 0,00 zł 74,75 zł
.delivery 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.com.sb 944,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 326,20 zł 326,20 zł 0,00 zł 326,20 zł
.toys Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1168,87 zł 1012,57 zł 0,00 zł 1168,87 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 332,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.engineer 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.co.tz 550,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 67,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 57,76 zł 61,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1828,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.pub Bary i puby 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.buzz Marketing i social media 164,80 zł 164,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uk 42,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 42,47 zł
.finance Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.or.kr 1216,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 22,09 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.es 183,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 183,49 zł
.org.ly 672,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.com.eg 2351,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 2052,32 zł
.com.ee 489,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 502,89 zł
.gent 147,81 zł 147,81 zł 0,00 zł 147,81 zł
.com.ec 1257,21 zł 332,99 zł 0,00 zł 869,86 zł
.cash Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.dz 3207,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.org.na 4791,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 3139,64 zł
.flowers 124,02 zł 124,02 zł 0,00 zł 124,02 zł
.durban Dla każdego 118,93 zł 118,93 zł 0,00 zł 118,93 zł
.co.no 564,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 332,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1386,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 564,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 366,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 577,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 271,83 zł
.org.mw 1963,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1107,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nrw 202,17 zł 202,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--yfro4i67o Dla każdego 747,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.style 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.com.cv 625,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.apartments 237,85 zł 237,85 zł 0,00 zł 237,85 zł
.com.gy 570,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gu 2031,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.solar Energia słoneczna 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.gn 1868,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 910,63 zł 1012,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 890,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.blackfriday Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 174,99 zł
.com.ge 693,17 zł 693,17 zł 0,00 zł 693,17 zł
.or.id 679,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,79 zł
.org.je 2310,56 zł 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cooking Kulinaria 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.berlin Dla każdego 202,17 zł 202,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 202,17 zł 202,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 244,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1318,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1331,97 zł
.tennis 237,85 zł 237,85 zł 0,00 zł 237,85 zł
.com.fj 1386,33 zł 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.br.com 502,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 434,93 zł
.chat 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.garden 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.travel Turystyka 1216,44 zł 1080,52 zł 0,00 zł 1080,52 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.navy 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.uk.com 536,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 468,91 zł
.org.hu 1216,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1216,44 zł 1080,52 zł 0,00 zł 1080,52 zł
.ryukyu Dla każdego 57,76 zł 61,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hk 591,23 zł 468,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 951,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.zone Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.co.lc 509,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 509,68 zł
.jewelry 237,85 zł 237,85 zł 0,00 zł 237,85 zł
.za.com 536,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 502,89 zł
.amsterdam 202,17 zł 202,17 zł 0,00 zł 202,17 zł
.com.ht 1236,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 856,26 zł 536,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 740,74 zł 740,74 zł 0,00 zł 672,78 zł
.co.jp 1209,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 1141,69 zł
.com.hk 591,23 zł 591,23 zł 0,00 zł 523,27 zł
.voyage Turystyka 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.org.in 135,92 zł 197,08 zł 0,00 zł 135,92 zł
.market 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.org.il 564,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1284,40 zł 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1046,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.co.ke 992,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.bb 1046,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 672,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.bayern Dla każdego 168,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1318,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.co.na 1216,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 944,61 zł
.rocks Dla każdego 54,37 zł 54,37 zł 0,00 zł 54,37 zł
.com.kh 876,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2059,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 292,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 93,44 zł 93,44 zł 0,00 zł 93,44 zł
.co.ni 1630,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lawyer 164,80 zł 164,80 zł 0,00 zł 164,80 zł
.rest Dla każdego 164,80 zł 164,80 zł 0,00 zł 164,80 zł
.uk.net 536,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 536,86 zł
.com.jo 1304,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 849,47 zł
.com.jm 686,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1311,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1297,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 305,81 zł 305,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gg 1488,27 zł 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 849,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.clinic Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.biz.tr 292,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.org 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 76,45 zł
.info.vn 1617,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1617,39 zł
.fit 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.bar Bary i puby 299,01 zł 299,01 zł 0,00 zł 299,01 zł
.dental Medycyna 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.beer Dla każdego 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.com 380,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 332,99 zł
.surf Dla każdego 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.recipes Kulinaria 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 903,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 740,74 zł 421,34 zł 0,00 zł 672,78 zł
.af Afganistan 1896,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1168,87 zł 917,43 zł 0,00 zł 1168,87 zł
.org.es 129,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 129,12 zł
.per.sg 516,48 zł 414,54 zł 0,00 zł 394,15 zł
.am Armenia 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 299,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 67,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.deals Biznes 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.ax Åland 591,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.adult 426,43 zł 426,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 944,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1046,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 33,98 zł 33,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 672,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1107,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bh Bahrain 4682,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1029,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 1698,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 1284,40 zł
.bm Bermudy 978,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 387,36 zł 387,36 zł 0,00 zł 387,36 zł
.bo Dla każdego 2303,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 2167,84 zł
.info.tr 672,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.org.bh 4682,27 zł 468,91 zł 0,00 zł 3846,39 zł
.how 139,31 zł 139,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bt Bhutan 1386,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.org.bb 1046,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 462,11 zł 489,29 zł 0,00 zł 462,11 zł
.gen.tr 366,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 536,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 285,42 zł 285,42 zł 0,00 zł 217,46 zł
.cc Wyspy Kokoswe 455,32 zł 455,32 zł 0,00 zł 455,32 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 829,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 781,51 zł
.yokohama Dla każdego 57,76 zł 61,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 577,64 zł 373,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.cg Kongo 3017,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 69,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2847,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1284,40 zł 1148,48 zł 0,00 zł 1148,48 zł
.org.cn 244,65 zł 319,40 zł 0,00 zł 251,44 zł
.cm Kamerun 1189,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 1189,26 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 88,34 zł 88,34 zł 0,00 zł 299,01 zł
.co Kolumbia 132,52 zł 132,52 zł 0,00 zł 132,52 zł
.shoes Obuwie 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.cr Kostaryka 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 164,80 zł 164,80 zł 0,00 zł 164,80 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 625,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 191,98 zł 191,98 zł 0,00 zł 191,98 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1216,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz Republika Czeska 61,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 61,16 zł
.inc.hk 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 76,45 zł
.tokyo.jp 767,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 998,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 33,98 zł 33,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 151,21 zł 151,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 202,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 202,17 zł
.dj Dżibuti 931,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 56,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 39,08 zł 39,08 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1386,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.com.af 570,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 570,84 zł
.info.ro 1277,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dz Algieria 3221,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.club Polecane dla klubów 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ec Ekwador 1257,21 zł 944,61 zł 0,00 zł 869,86 zł
.info Dla każdego 49,20 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.tires 387,36 zł 387,36 zł 0,00 zł 387,36 zł
.ee Estonia 502,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 502,89 zł
.eg Egipt 1692,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 509,68 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 54,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,37 zł
.org.ag 835,88 zł 740,74 zł 0,00 zł 835,88 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.vision Optycy 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.info.pr 10730,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.bc.ca 285,42 zł 285,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.accountants Księgowość 387,36 zł 387,36 zł 0,00 zł 387,36 zł
.fi Finlandia 115,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 244,65 zł 265,03 zł 0,00 zł 251,44 zł
.com.co 299,01 zł 305,81 zł 0,00 zł 299,01 zł
.fm Mikronezja 890,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 890,24 zł
.com.cm 224,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 224,26 zł
.fo Wyspy Owcze 2752,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.fr Francja 64,56 zł 64,56 zł 0,00 zł 64,56 zł
.com.ci 2847,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3017,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 829,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 829,08 zł
.gb.com 434,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 434,93 zł
.exposed Dla każdego 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.company Biznes i organizacje 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.ga Gabon 214,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 761,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 299,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 251,44 zł
.gd Grenada 489,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 965,00 zł 965,00 zł 0,00 zł 965,00 zł
.gf Gujana Francuska 1440,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.gg Guernsey 1230,03 zł 237,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2310,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 856,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1624,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1556,23 zł
.gl Grenlandia 910,63 zł 910,63 zł 0,00 zł 774,72 zł
.gm Gambia 475,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 978,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 71,36 zł 71,36 zł 0,00 zł 135,92 zł
.com.bn 1386,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 118,93 zł 118,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 105,33 zł 105,33 zł 0,00 zł 105,33 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 299,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 4682,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 570,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1046,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.uno Hiszpańska strona www 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.com.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.expert Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.rehab 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.hk Hongkong 584,43 zł 618,41 zł 0,00 zł 604,82 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 849,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 869,86 zł 869,86 zł 0,00 zł 869,86 zł
.gen.in 271,83 zł 564,05 zł 0,00 zł 733,94 zł
.discount Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.bio Biotechnologie 276,93 zł 276,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hr Chorwacja 1026,16 zł 1189,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1236,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1209,64 zł 577,64 zł 0,00 zł 1053,34 zł
.biz Dla firm 49,61 zł 49,61 zł 0,00 zł 49,61 zł
.supplies Biznes 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.id Indonezja 373,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1012,57 zł 400,95 zł 0,00 zł 944,61 zł
.frl 202,17 zł 202,17 zł 0,00 zł 202,17 zł
.im Wyspa Man 618,41 zł 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 81,55 zł 81,55 zł 0,00 zł 169,89 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 917,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 917,43 zł
.wtf Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.iq Irak 2310,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is Islandia 1556,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 40,77 zł 40,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 93,44 zł 93,44 zł 0,00 zł 93,44 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.web.id 679,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,79 zł
.je Jersey 1991,15 zł 1250,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.works Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.jo Jordania 2065,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 1236,83 zł
.biz.nr 5355,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 767,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.camera Biznes filmowy 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.kg Kirgistan 931,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7203,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1318,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1216,44 zł 1080,52 zł 0,00 zł 1080,52 zł
.restaurant 207,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 207,27 zł
.quebec 154,60 zł 154,60 zł 0,00 zł 0,00 zł
.menu Restauracje 164,80 zł 164,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 672,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 584,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 516,48 zł
.lc Saint Lucia 468,91 zł 468,91 zł 0,00 zł 468,91 zł
.report Biznes 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.li Liechtenstein 69,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 598,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.lt Litwa 332,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 468,91 zł 468,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 664,28 zł 664,28 zł 0,00 zł 664,28 zł
.lv Łotwa 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.ly Libia 1257,21 zł 1325,17 zł 0,00 zł 1257,21 zł
.ma Maroko 1297,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 103,64 zł 103,64 zł 0,00 zł 103,64 zł
.mc Monako 1277,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 1991,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 95,14 zł 95,14 zł 0,00 zł 197,08 zł
.host Hosting 397,55 zł 397,55 zł 0,00 zł 397,55 zł
.mg Madagaskar 2031,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.soy 118,93 zł 118,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.credit Dla każdego 387,36 zł 387,36 zł 0,00 zł 387,36 zł
.mk Macedonia 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 577,64 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 761,12 zł 761,12 zł 0,00 zł 761,12 zł
.eu.com 380,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,56 zł
.mq Martynika 1440,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 767,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1107,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 380,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 570,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 219,16 zł 219,16 zł 0,00 zł 219,16 zł
.mu Mauritius 931,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.game.tw 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 543,66 zł 543,66 zł 0,00 zł 543,66 zł
.my Malezja 598,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 164,80 zł 164,80 zł 0,00 zł 164,80 zł
.tirol 154,60 zł 154,60 zł 0,00 zł 154,60 zł
.plus 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.na Namibia 25314,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 20584,33 zł
.tv.bb 1046,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 985,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 7842,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1284,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 4410,44 zł 4410,44 zł 0,00 zł 4410,44 zł
.nl Holandia 44,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no Norwegia 88,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 4260,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu Niue 217,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 217,46 zł
.best Dla każdego 414,54 zł 414,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 564,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1488,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1542,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 1209,64 zł
.edu.vn 1617,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1617,39 zł
.social Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.contractors Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.ebiz.tw 455,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 863,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 822,29 zł
.pf Polinezja Francuska 849,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ph Filipiny 835,88 zł 781,51 zł 0,00 zł 781,51 zł
.luxury Dla każdego 2439,67 zł 2439,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 73,68 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 64,56 zł 265,03 zł 0,00 zł 64,56 zł
.properties Nieruchomości 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.pn Pitcairn 1372,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 1304,78 zł
.pr Puerto Rico 7135,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 835,88 zł 835,88 zł 0,00 zł 835,88 zł
.pt Portugalia 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.com 502,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 434,93 zł
.net.ly 740,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 197,08 zł 197,08 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 168,19 zł 168,19 zł 0,00 zł 168,19 zł
.qa Katar 686,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 103,64 zł 103,64 zł 0,00 zł 103,64 zł
.melbourne 270,13 zł 270,13 zł 0,00 zł 270,13 zł
.africa.com 468,91 zł 468,91 zł 0,00 zł 468,91 zł
.horse Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 265,03 zł
.no.com 380,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,56 zł
.attorney 164,80 zł 164,80 zł 0,00 zł 164,80 zł
.ro Rumunia 1114,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1386,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.rs Serbia 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 40,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3323,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 305,81 zł 305,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 332,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1168,87 zł 1168,87 zł 0,00 zł 1168,87 zł
.se Szwecja 95,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 95,14 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.sg Singapur 237,85 zł 237,85 zł 0,00 zł 516,48 zł
.net.je 2310,56 zł 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 856,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 523,27 zł 237,85 zł 0,00 zł 468,91 zł
.sk Słowacja 645,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 910,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 502,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 434,93 zł
.name.vn 1617,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1617,39 zł
.sm San Marino 1236,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 61,16 zł 61,16 zł 0,00 zł 61,16 zł
.sn Senegal 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 224,26 zł 224,26 zł 0,00 zł 224,26 zł
.ostfold.no 366,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.sr Surinam 1243,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 570,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.su ZSSR 604,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1542,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.sx Sint Maarten 332,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 52,67 zł 52,67 zł 0,00 zł 52,67 zł
.ong 219,16 zł 219,16 zł 0,00 zł 219,16 zł
.cn.com 366,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 299,01 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 101,94 zł 101,94 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 169,89 zł 197,08 zł 0,00 zł 169,89 zł
.tc Turks i Caicos 1162,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 400,95 zł 400,95 zł 0,00 zł 400,95 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 64,56 zł 265,03 zł 0,00 zł 64,56 zł
.tg Togo 1264,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1046,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 305,81 zł 305,81 zł 0,00 zł 305,81 zł
.alsace 236,15 zł 236,15 zł 0,00 zł 236,15 zł
.tj Tadżykistan 985,38 zł 305,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.tl Timor Wschodni 1216,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 577,64 zł
.tn Tunezja 1230,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv Tuvalu 135,92 zł 135,92 zł 0,00 zł 346,58 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.pro.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 455,32 zł 475,70 zł 0,00 zł 455,32 zł
.ltd.hk 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 76,45 zł
.express 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 1970,77 zł 1522,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ooo 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.ug Uganda 625,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 863,06 zł
.uk Wielka Brytania 129,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 129,12 zł
.us USA 47,57 zł 47,57 zł 0,00 zł 47,57 zł
.uy Urugwaj 1230,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1230,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solutions Usługi 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.degree 191,98 zł 191,98 zł 0,00 zł 191,98 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 502,89 zł 502,89 zł 0,00 zł 502,89 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 489,29 zł 489,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 883,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1617,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1617,39 zł
.ruhr Turystyka i biznes 168,19 zł 168,19 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 86,65 zł 86,65 zł 0,00 zł 86,65 zł
.support Pomoc 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.net.nz 564,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 154,60 zł 154,60 zł 0,00 zł 154,60 zł
.net.nr 924,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 76,45 zł 76,45 zł 0,00 zł 76,45 zł
.life Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.wf Wallis i Futuna 64,56 zł 265,03 zł 0,00 zł 64,56 zł
.auction 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.gal 378,86 zł 378,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.koeln Dla każdego 49,27 zł 49,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ni 1630,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 244,65 zł 312,60 zł 0,00 zł 244,65 zł
.de.com 380,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 332,99 zł
.organic 305,81 zł 305,81 zł 0,00 zł 305,81 zł
.hu.com 434,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 468,91 zł
.net.my 577,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 49,20 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.net.mx 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.rentals Nieruchomości 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.jpn.com 502,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 502,89 zł
.money 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.notaires.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.geometre-expert.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moe Dla każdego 88,34 zł 88,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.software 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.ye Jemen 1556,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bzh 270,13 zł 270,13 zł 0,00 zł 270,13 zł
.review 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.yt Majotta 64,56 zł 265,03 zł 0,00 zł 64,56 zł
.reise Dla każdego 504,58 zł 504,58 zł 0,00 zł 504,58 zł
.guide Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.nagoya Dla każdego 57,76 zł 61,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 299,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.cn 244,65 zł 319,40 zł 0,00 zł 271,83 zł
.work 22,09 zł 22,09 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 2847,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 57,76 zł 61,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.fail Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.tattoo Tatuaże 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.gb.net 434,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 434,93 zł
.avocat.fr 332,99 zł 265,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--90a3ac Dla każdego 849,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.br 856,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 203,87 zł 203,87 zł 0,00 zł 203,87 zł
.love 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.osaka 188,58 zł 188,58 zł 0,00 zł 188,58 zł
.republican Dla partii republikańskich 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.church Wyznanie 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.net.bb 1046,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.tools Narzędzia 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.pictures Fotografia 49,27 zł 49,27 zł 0,00 zł 49,27 zł
.mortgage 191,98 zł 191,98 zł 0,00 zł 191,98 zł
.net.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.archi Architektura 338,09 zł 338,09 zł 0,00 zł 338,09 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1216,44 zł 1216,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.guitars Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.help 93,44 zł 93,44 zł 0,00 zł 93,44 zł
.site 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.date 156,30 zł 156,30 zł 0,00 zł 156,30 zł
.guru Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.wiki Dla każdego 124,02 zł 124,02 zł 0,00 zł 124,02 zł
.tours 237,85 zł 237,85 zł 0,00 zł 237,85 zł
.net.hk 468,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.space Kosmos 42,47 zł 42,47 zł 0,00 zł 42,47 zł
.web.tr 366,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 49,27 zł 49,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.joburg Dla każdego 118,93 zł 118,93 zł 0,00 zł 118,93 zł
.vet 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.loans Dla każdego 387,36 zł 387,36 zł 0,00 zł 387,36 zł
.net.gg 1488,27 zł 400,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.brussels 168,19 zł 168,19 zł 0,00 zł 168,19 zł
.net.gl 1080,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 135,92 zł 135,92 zł 0,00 zł 203,87 zł
.edu 679,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.link Dla wszystkich 47,57 zł 47,57 zł 0,00 zł 47,57 zł
.insure Dla każdego 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.network 91,74 zł 91,74 zł 0,00 zł 91,74 zł
.capetown Dla każdego 118,93 zł 118,93 zł 0,00 zł 118,93 zł
.paris 229,36 zł 229,36 zł 0,00 zł 229,36 zł
.cat Dla każdego 407,75 zł 740,74 zł 0,00 zł 373,77 zł
.jp.net 672,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 672,78 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.co.com 169,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.com 380,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.limited Dla każdego 168,19 zł 168,19 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fishing Dla każdego 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ink Dla kreatywnych 124,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 124,02 zł
.int.az 1352,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 207,27 zł 207,27 zł 0,00 zł 207,27 zł
.creditcard Dla każdego 567,45 zł 567,45 zł 0,00 zł 570,84 zł
.trade Biznes 137,61 zł 137,61 zł 0,00 zł 137,61 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,35 zł
.net.ec 1257,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 679,58 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.