Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 147,60 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 157,93 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 48,59 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 40,49 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 163,60 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 67,22 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 249,04 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 100,42 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższ cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 147,60 zł 147,60 zł
.co 157,93 zł 157,93 zł
.org 147,60 zł 147,60 zł
.net 147,60 zł 147,60 zł
.eu 24,48 zł 147,60 zł
.info 147,60 zł 147,60 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.co.gl 1287,71 zł 1206,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.alto-adige.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gg 1105,89 zł 1111,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.av.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.udine.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qpon Dla każdego 109,74 zł 109,74 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 711,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gunma.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tel Strony infromacyjne 87,47 zł 87,47 zł 0,00 zł 87,47 zł
.fj.cn 367,68 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.pics Fotografia i grafika 196,40 zł 196,40 zł 0,00 zł 196,40 zł
.energy 563,27 zł 561,65 zł 0,00 zł 563,27 zł
.co.fk 631,70 zł 627,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cremona.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.click 68,84 zł 68,84 zł 0,00 zł 68,84 zł
.mar.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.crotone.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wine 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.co.im 760,07 zł 760,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 161,98 zł 161,98 zł 0,00 zł 161,98 zł
.kagoshima.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.il 692,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 660,46 zł
.hosting Dla każdego 2664,50 zł 2664,50 zł 0,00 zł 2664,50 zł
.co.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ceo CEO 622,39 zł 622,39 zł 0,00 zł 622,39 zł
.piedmont.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gold 558,82 zł 558,82 zł 0,00 zł 558,82 zł
.golf 308,16 zł 308,16 zł 0,00 zł 308,16 zł
.co.je 1546,87 zł 558,82 zł 0,00 zł 1546,87 zł
.trento.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cfd 139298,93 zł 139298,93 zł 0,00 zł 139298,93 zł
.net.za 526,42 zł 396,84 zł 0,00 zł 396,84 zł
.int.vn 2060,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 1927,51 zł
.co.hu 1449,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ts.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vgs.no 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spreadbetting 185461,95 zł 185461,95 zł 0,00 zł 185461,95 zł
.sale 197,61 zł 208,14 zł 0,00 zł 197,61 zł
.pv.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 133,79 zł 115,16 zł 0,00 zł 133,79 zł
.co.id 1239,11 zł 996,15 zł 0,00 zł 996,15 zł
.surgery Dla każdego 327,60 zł 327,60 zł 0,00 zł 306,54 zł
.co.cg 3595,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.uk 165,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,77 zł
.taipei 129,58 zł 129,58 zł 0,00 zł 129,58 zł
.co.cm 267,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 267,26 zł
.mi.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ci 3393,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.miami 170,07 zł 170,07 zł 0,00 zł 170,07 zł
.xn--1qqw23a 121,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cr 742,66 zł 744,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 318,69 zł 323,14 zł 0,00 zł 302,49 zł
.oslo.no 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.bb 1247,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.como.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 326,79 zł 327,19 zł 0,00 zł 306,54 zł
.co.bi 404,94 zł 404,94 zł 0,00 zł 404,94 zł
.co.bw 647,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 647,90 zł
.toscana.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.claims Dla każdego 319,90 zł 319,90 zł 0,00 zł 319,90 zł
.co.bz 951,20 zł 951,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sicilia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 558,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 558,82 zł
.nagano.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.za 526,42 zł 396,84 zł 0,00 zł 396,84 zł
.venice.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ancona.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 146,99 zł 146,99 zł 0,00 zł 146,99 zł
.radio.am 283,46 zł 202,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realty 2360,79 zł 2360,79 zł 0,00 zł 2360,79 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 356,35 zł 356,35 zł 0,00 zł 356,35 zł
.friulivegiulia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mt.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggiocalabria.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.dm 1772,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 1691,43 zł
.coffee Miłośnicy kawy 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.enna.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kochi.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.brescia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 798,13 zł 743,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ve 1082,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vc 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.net.ua 407,37 zł 639,80 zł 0,00 zł 407,37 zł
.com.uz 1553,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.oristano.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1535,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.net.tr 1125,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tc 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 315,85 zł
.trentino-a-adige.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pet 133,79 zł 133,79 zł 0,00 zł 133,79 zł
.com.ug 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 364,44 zł
.africa 127,56 zł 127,56 zł 0,00 zł 127,56 zł
.po.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ua 113,38 zł 113,38 zł 0,00 zł 407,37 zł
.pharmacien.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law.pro 1457,78 zł 1457,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 562,05 zł 586,35 zł 0,00 zł 545,05 zł
.tw.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.sydney 321,93 zł 321,93 zł 0,00 zł 321,93 zł
.net.sl 1283,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cal.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 550,72 zł 550,72 zł 0,00 zł 550,72 zł
.com.tr 1125,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1623,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1125,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.net.sg 615,51 zł 558,82 zł 0,00 zł 534,52 zł
.pd.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coach 306,54 zł 306,54 zł 0,00 zł 306,54 zł
.sarl 208,54 zł 208,54 zł 0,00 zł 199,63 zł
.com.tj 1212,39 zł 856,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1520,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 133,79 zł 115,16 zł 0,00 zł 133,79 zł
.protection 18627,18 zł 18627,18 zł 0,00 zł 18627,18 zł
.aero Przemysł lotniczy 1017,21 zł 1084,43 zł 0,00 zł 1049,60 zł
.gs.cn 367,68 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.net.ru 271,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1456,56 zł 1156,91 zł 0,00 zł 1456,56 zł
.co.at 461,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 113,38 zł 113,38 zł 0,00 zł 113,38 zł
.co.ao 3255,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.az 1936,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.haus Nieruchomości 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 185,87 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 205,71 zł 208,14 zł 0,00 zł 205,71 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.kaufen Dla każdego 211,78 zł 211,78 zł 0,00 zł 185,87 zł
.gorizia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 211,78 zł 211,78 zł 0,00 zł 199,63 zł
.xxx Branża porno 677,06 zł 677,06 zł 0,00 zł 677,06 zł
.okayama.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokushima.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vn 1657,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 1631,09 zł
.com.vi 2555,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.ac.vn 2060,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 1927,51 zł
.capital Biznes 327,60 zł 327,60 zł 0,00 zł 327,60 zł
.ar.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ye 1628,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.xn--fiq228c5hs Dla każdego 672,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.charity 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 197,61 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 130,80 zł 130,80 zł 0,00 zł 130,80 zł
.xyz Dla każdego 78,56 zł 78,56 zł 0,00 zł 78,56 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.lat 192,35 zł 192,35 zł 0,00 zł 192,35 zł
.law 643,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 643,85 zł
.yamaguchi.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.int.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.veneto.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 2040,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wales 112,17 zł 112,17 zł 0,00 zł 112,17 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 443,41 zł 443,41 zł 0,00 zł 443,41 zł
.org.za 526,42 zł 396,84 zł 0,00 zł 396,84 zł
.army 206,52 zł 206,52 zł 0,00 zł 206,52 zł
.pordenone.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.markets 388,74 zł 388,74 zł 0,00 zł 388,74 zł
.roma.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bingo 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 320,31 zł
.radio.fm 283,46 zł 202,47 zł 0,00 zł 280,06 zł
.university Dla każdego 327,60 zł 327,60 zł 0,00 zł 306,54 zł
.sch.uk 153,88 zł 153,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1656,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 1631,09 zł
.fukuoka.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 283,46 zł 300,87 zł 0,00 zł 300,87 zł
.land Nieruchomości 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.net.vi 2389,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 2054,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 1631,09 zł
.se.net 637,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 556,79 zł
.va.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vc 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.frosinone.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.uy 1465,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pz.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 558,82 zł 558,82 zł 0,00 zł 558,82 zł
.abruzzo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.immo 206,52 zł 206,52 zł 0,00 zł 199,63 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.brindisi.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sport 2632,10 zł 2632,10 zł 0,00 zł 2632,10 zł
.net.uk 161,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 161,57 zł
.org.ug 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 364,44 zł
.com.mx 341,36 zł 367,28 zł 0,00 zł 341,36 zł
.com.my 725,25 zł 802,18 zł 0,00 zł 696,90 zł
.org.ua 407,37 zł 639,80 zł 0,00 zł 407,37 zł
.com.mt 988,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1151,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.com.ms 1206,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2737,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 477,83 zł 396,84 zł 0,00 zł 445,43 zł
.com.mm 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 291,56 zł 291,56 zł 0,00 zł 299,65 zł
.com.mk 720,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 558,82 zł
.org.tr 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1984,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 435,71 zł 435,71 zł 0,00 zł 435,71 zł
.miyagi.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tl 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.events Wydarzenia 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 212,19 zł
.sx.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.org.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.org.vi 2364,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 1012,35 zł 1012,35 zł 0,00 zł 1012,35 zł
.com.ly 792,87 zł 792,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 839,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.com.lv 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3603,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 712,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 71,67 zł 71,67 zł 0,00 zł 71,67 zł
.fc.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lc 623,61 zł 640,21 zł 0,00 zł 623,61 zł
.valle-aosta.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lb Liban 1781,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.uk 62,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,77 zł
.org.sg 615,51 zł 340,15 zł 0,00 zł 615,51 zł
.bj.cn 375,78 zł 333,26 zł 0,00 zł 319,09 zł
.org.sc 1326,17 zł 1245,19 zł 0,00 zł 597,28 zł
.biz.fj 1779,30 zł 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1125,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 526,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.juegos Dla każdego 2664,50 zł 2664,50 zł 0,00 zł 2664,50 zł
.org.ru 664,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zm 1599,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 1039,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 931,36 zł
.com.om 1953,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1522,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 1150,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kumamoto.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.gives 206,52 zł 206,52 zł 0,00 zł 206,52 zł
.consulting Dla każdego 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 203,28 zł
.org.tc 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 315,85 zł
.tottori.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.team 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 197,61 zł
.services Usługi 208,54 zł 208,54 zł 0,00 zł 195,59 zł
.com.nr 1165,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.com.np Nepal 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sld.do 988,05 zł 988,05 zł 0,00 zł 988,05 zł
.ln.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.watch Zegarki 209,76 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.napoli.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ni 2031,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 878,72 zł 903,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 550,72 zł 550,72 zł 0,00 zł 550,72 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 5547,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1283,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5709,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 3741,63 zł
.fashion 205,71 zł 186,27 zł 0,00 zł 205,71 zł
.pescara.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.gp 1449,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 6924,45 zł 6924,45 zł 0,00 zł 6924,45 zł
.sondrio.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 785,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 631,70 zł
.org.pt 477,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ps 728,08 zł 728,08 zł 0,00 zł 639,80 zł
.org.pr 1698,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.school 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 197,61 zł
.homes 979,95 zł 979,95 zł 0,00 zł 979,95 zł
.org.ph 1029,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 1029,35 zł
.co.tj 1011,54 zł 857,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 297,63 zł 297,63 zł 0,00 zł 297,63 zł
.co.rw 3960,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.kanagawa.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.qa 747,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1628,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro Specjaliści 339,58 zł 339,58 zł 0,00 zł 339,58 zł
.com.ps 728,08 zł 728,08 zł 0,00 zł 678,27 zł
.com.pt 477,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 83,82 zł 83,82 zł 0,00 zł 83,82 zł
.com.pr 1698,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.page 95,16 zł 95,16 zł 0,00 zł 95,16 zł
.com.ph 1090,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 1094,14 zł
.com.pe 688,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 979,95 zł
.xn--czr694b 2713,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uz 1553,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cs.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 315,85 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 212,19 zł
.voto 445,43 zł 445,43 zł 0,00 zł 445,43 zł
.pr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nz 672,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 575,01 zł
.video 146,99 zł 146,99 zł 0,00 zł 146,99 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.bbs.tr 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1597,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1441,58 zł
.experts-comptables.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.co.vi 2555,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padova.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sn 1611,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 550,72 zł 550,72 zł 0,00 zł 550,72 zł
.co.ve 1082,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sl 1283,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1943,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pg.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ng Dla każdego 275,36 zł 275,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 445,43 zł 445,43 zł 0,00 zł 445,43 zł
.com.sg 615,51 zł 340,15 zł 0,00 zł 534,52 zł
.org.pe 153,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 153,88 zł
.com.se 89,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 89,09 zł
.llc 207,81 zł 207,81 zł 0,00 zł 207,81 zł
.com.sb 1125,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1526,62 zł 1408,78 zł 0,00 zł 1431,46 zł
.perugia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 140,51 zł
.engineer 206,52 zł 206,52 zł 0,00 zł 206,52 zł
.co.tz 694,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 86,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.co.ug 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 2234,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1125,73 zł
.fund Dla każdego 319,90 zł 319,90 zł 0,00 zł 319,90 zł
.cuneo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.ke 1246,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 199,63 zł 199,63 zł 0,00 zł 185,87 zł
.buzz Marketing i social media 239,32 zł 239,32 zł 0,00 zł 239,32 zł
.co.uk 62,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,36 zł
.finance Dla każdego 323,95 zł 323,95 zł 0,00 zł 323,95 zł
.studio 146,99 zł 146,99 zł 0,00 zł 146,99 zł
.com.es 218,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 218,67 zł
.co.om 1994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 801,78 zł 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 720,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.org.ls 1614,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.potenza.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 3050,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 2636,56 zł
.com.ee 583,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 599,31 zł
.saitama.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1600,72 zł 485,93 zł 0,00 zł 1107,51 zł
.org.lk 712,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.terni.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.prato.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bozen.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lc.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dz 4237,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 140,51 zł
.org.lb 1781,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 915,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5709,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 3741,63 zł
.flowers 955,66 zł 955,66 zł 0,00 zł 955,66 zł
.gouv.ht 1502,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.no 672,20 zł 672,20 zł 0,00 zł 672,20 zł
.co.nl 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.do 988,05 zł 988,05 zł 0,00 zł 988,05 zł
.co.nz 672,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 607,41 zł
.org.my 721,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 341,36 zł 367,28 zł 0,00 zł 341,36 zł
.org.mw 2340,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 793,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1320,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1206,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 477,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentino-s-tirol.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massacarrara.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 200,85 zł 200,85 zł 0,00 zł 164,00 zł
.org.mm 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sardegna.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cx 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 745,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yn.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.com.gy 711,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gt 816,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 1181,21 zł
.com.gu 2421,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 2421,53 zł
.lol 192,35 zł 192,35 zł 0,00 zł 192,35 zł
.com.gp 1125,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solar Energia słoneczna 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.com.gn 2227,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 1085,24 zł 1206,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 1116,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1713,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.sassari.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yachts 979,95 zł 979,95 zł 0,00 zł 979,95 zł
.corsica 281,43 zł 281,43 zł 0,00 zł 281,43 zł
.blackfriday Dla każdego 955,66 zł 955,66 zł 0,00 zł 955,66 zł
.com.ge 858,88 zł 873,45 zł 0,00 zł 826,08 zł
.co.ro 680,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1546,87 zł 558,82 zł 0,00 zł 1546,87 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 322,74 zł 323,14 zł 0,00 zł 302,49 zł
.me.ke 1246,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 281,43 zł 281,43 zł 0,00 zł 281,43 zł
.trentinoaadige.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ao.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1698,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 1587,36 zł
.org.kz 704,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 320,31 zł
.com.fj 1779,30 zł 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kn 1698,31 zł 931,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 625,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 544,64 zł
.chat 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 208,14 zł
.org.ki 2453,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 793,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 205,71 zł 186,27 zł 0,00 zł 205,71 zł
.travel Turystyka 1353,71 zł 1353,71 zł 0,00 zł 1353,71 zł
.bari.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kn 931,36 zł 931,36 zł 0,00 zł 931,36 zł
.uk.com 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 558,82 zł
.org.hu 1449,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.iq 3068,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1886,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hn 956,06 zł 956,06 zł 0,00 zł 801,78 zł
.co.kr 1480,86 zł 1313,62 zł 0,00 zł 1324,55 zł
.org.hk 704,59 zł 558,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1449,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 1449,68 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 327,19 zł 327,19 zł 0,00 zł 306,54 zł
.zone Dla każdego 209,76 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.group 91,52 zł 91,52 zł 0,00 zł 91,52 zł
.co.lc 640,21 zł 639,80 zł 0,00 zł 650,33 zł
.jewelry 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 320,31 zł
.rugby 346,22 zł 346,22 zł 0,00 zł 346,22 zł
.com.ht 1502,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamagata.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 1020,45 zł 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.varese.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wakayama.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 956,06 zł 956,06 zł 0,00 zł 801,78 zł
.com.hk 704,59 zł 704,59 zł 0,00 zł 623,61 zł
.co.jp 1441,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.in 161,98 zł 161,98 zł 0,00 zł 161,98 zł
.org.im 760,07 zł 743,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vallee-aoste.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 692,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pesaro-urbino.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 323,14 zł 323,14 zł 0,00 zł 323,14 zł
.co.ke 1246,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.biz.bb 1247,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 827,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 623,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mz 1358,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 890,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 216,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 216,64 zł
.com.kn 1716,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1918,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1206,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.org.fj 1779,30 zł 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1449,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 1125,73 zł
.com.kh 1152,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2453,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 355,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shizuoka.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agrigento.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.co.ni 2050,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florence.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hospital 313,02 zł 313,02 zł 0,00 zł 313,02 zł
.ltd 132,82 zł 132,82 zł 0,00 zł 132,82 zł
.vercelli.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.fr 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.to.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jo 1713,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 1056,49 zł
.org.gn 2227,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jm 817,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1614,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1654,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 404,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 449,89 zł 449,89 zł 0,00 zł 449,89 zł
.org.gg 1773,63 zł 477,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 1012,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art.do 988,05 zł 988,05 zł 0,00 zł 988,05 zł
.co.me 1052,84 zł 1052,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.akita.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aostavalley.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.lazio.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--3ds443g Dla każdego 1806,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dev 135,65 zł 135,65 zł 0,00 zł 135,65 zł
.dental Medycyna 327,60 zł 327,60 zł 0,00 zł 327,60 zł
.coupons 298,84 zł 298,84 zł 0,00 zł 298,84 zł
.beer Dla każdego 199,63 zł 199,63 zł 0,00 zł 199,63 zł
.us.com 466,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.cn.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 356,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.deals Biznes 210,97 zł 210,97 zł 0,00 zł 210,97 zł
.hb.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.adult 645,07 zł 645,07 zł 0,00 zł 645,07 zł
.compare 234,86 zł 234,86 zł 0,00 zł 234,86 zł
.ms.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 576,63 zł 541,40 zł 0,00 zł 541,40 zł
.how 190,73 zł 190,73 zł 0,00 zł 190,73 zł
.wedding 205,71 zł 186,27 zł 0,00 zł 205,71 zł
.catania.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fvg.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massa-carrara.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.torino.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yokohama Dla każdego 68,84 zł 72,89 zł 0,00 zł 68,84 zł
.business 133,63 zł 133,63 zł 0,00 zł 133,63 zł
.rn.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shoes Obuwie 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.viterbo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.inc.hk 91,11 zł 91,11 zł 0,00 zł 91,11 zł
.rc.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1250,45 zł 1190,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 971,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascolipiceno.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 272,52 zł 272,52 zł 0,00 zł 272,52 zł
.accountant 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.com.am 1580,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 46,57 zł 46,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.af 705,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 710,67 zł
.com.ag 837,01 zł 837,01 zł 0,00 zł 837,01 zł
.abogado 224,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 224,74 zł
.okinawa.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.club Polecane dla klubów 119,21 zł 118,81 zł 0,00 zł 115,57 zł
.legal 306,54 zł 306,54 zł 0,00 zł 306,54 zł
.info Dla każdego 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.reggio-calabria.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 199,63 zł
.com.cu 3887,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 3814,52 zł
.loan 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.campania.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 304,51 zł 327,60 zł 0,00 zł 312,61 zł
.com.co 366,47 zł 364,44 zł 0,00 zł 366,47 zł
.treviso.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 267,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 267,26 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.com.ci 3393,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3595,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sp.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lom.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.abr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 140,51 zł
.bl.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.company Biznes i organizacje 136,46 zł 137,27 zł 0,00 zł 137,27 zł
.com.by 763,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 951,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 526,42 zł 526,42 zł 0,00 zł 526,42 zł
.com.bs 3007,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bt 1779,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 1020,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 2005,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 1957,47 zł
.com.bm 1242,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 100,42 zł 100,42 zł 0,00 zł 100,42 zł
.com.bn 1779,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 6006,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cyou 60,74 zł 56,69 zł 0,00 zł 56,69 zł
.com.bb 1247,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uno Hiszpańska strona www 221,91 zł 221,91 zł 0,00 zł 221,91 zł
.baby 431,26 zł 431,26 zł 0,00 zł 431,26 zł
.com.az 1711,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.at 469,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.aw 963,75 zł 963,75 zł 0,00 zł 963,75 zł
.com.au 360,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 360,40 zł
.rehab 206,92 zł 206,52 zł 0,00 zł 185,87 zł
.discount Dla każdego 210,57 zł 210,57 zł 0,00 zł 210,57 zł
.supplies Biznes 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.umb.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milan.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 209,76 zł 212,19 zł 0,00 zł 209,76 zł
.aca.pro 1368,69 zł 1368,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taranto.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 955,66 zł 955,66 zł 0,00 zł 955,66 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 327,19 zł 327,19 zł 0,00 zł 306,54 zł
.reggio-emilia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dog 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.trading 437,33 zł 437,33 zł 0,00 zł 437,33 zł
.si.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pn.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.en.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bolzano.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.stream 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.pc.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health 443,41 zł 443,41 zł 0,00 zł 443,41 zł
.chiba.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 184,25 zł 184,25 zł 0,00 zł 184,25 zł
.menu Restauracje 242,15 zł 241,75 zł 0,00 zł 242,15 zł
.mba 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 197,61 zł
.nara.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fe.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostirol.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 322,74 zł 327,19 zł 0,00 zł 322,74 zł
.casino 813,93 zł 813,93 zł 0,00 zł 813,93 zł
.hi.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.reviews Opinie 158,33 zł 158,33 zł 0,00 zł 138,49 zł
.lu.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.host Hosting 587,16 zł 587,16 zł 0,00 zł 587,16 zł
.grosseto.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.credit Dla każdego 576,63 zł 576,63 zł 0,00 zł 576,63 zł
.molise.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 971,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1347,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 140,51 zł 140,51 zł 0,00 zł 140,51 zł
.arts.nf 5895,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.film 508,20 zł 508,20 zł 0,00 zł 508,20 zł
.vv.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 315,45 zł 315,45 zł 0,00 zł 315,45 zł
.tv.bb 1247,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 271,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tos.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.best Dla każdego 623,61 zł 623,61 zł 0,00 zł 623,61 zł
.laspezia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.genova.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.matera.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rg.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.online 230,82 zł 230,82 zł 0,00 zł 230,82 zł
.properties Nieruchomości 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.mo.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.theatre 4859,27 zł 4859,27 zł 0,00 zł 4859,27 zł
.observer 97,19 zł 97,19 zł 0,00 zł 97,19 zł
.ac.rw 3960,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 149,42 zł 149,42 zł 0,00 zł 149,42 zł
.name.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.melbourne 321,93 zł 321,93 zł 0,00 zł 321,93 zł
.taxi 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.campobasso.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.siracusa.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.go.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verbania.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.xn--90ae 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 451,51 zł 451,51 zł 0,00 zł 451,51 zł
.sa.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ehime.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tz 694,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 634,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 518,32 zł
.name.vn 2059,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1927,51 zł
.ac.ug 153,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 340,15 zł
.name.tr 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 212,59 zł
.cn.com 93,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 391,98 zł
.alsace 281,43 zł 281,43 zł 0,00 zł 281,43 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 212,59 zł
.k12.tr 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifu.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ltd.hk 91,11 zł 91,11 zł 0,00 zł 91,11 zł
.xn--9dbq2a 242,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vda.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.icu 72,89 zł 72,89 zł 0,00 zł 72,89 zł
.ac.nz 672,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 607,41 zł
.vc.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.solutions Usługi 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.cr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ruhr Turystyka i biznes 200,44 zł 200,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marche.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 367,68 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.ven.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.id.lv 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.livorno.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 104,07 zł 66,81 zł 0,00 zł 104,07 zł
.auction 206,52 zł 206,52 zł 0,00 zł 206,52 zł
.koeln Dla każdego 103,26 zł 103,26 zł 0,00 zł 103,26 zł
.organic 446,65 zł 364,44 zł 0,00 zł 446,65 zł
.name.pr 13910,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rentals Nieruchomości 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.money 199,63 zł 199,63 zł 0,00 zł 199,63 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 212,19 zł
.moe Dla każdego 127,56 zł 127,56 zł 0,00 zł 127,56 zł
.ravenna.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.an.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jx.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.mom 230,82 zł 230,82 zł 0,00 zł 230,82 zł
.minsk.by 1279,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm.br 275,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 275,36 zł
.games 131,20 zł 131,20 zł 0,00 zł 131,20 zł
.umbria.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.ke 1246,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.work 60,74 zł 60,74 zł 0,00 zł 60,74 zł
.ishikawa.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 93,14 zł 93,14 zł 0,00 zł 93,14 zł
.forsale 200,04 zł 200,04 zł 0,00 zł 200,04 zł
.fail Dla każdego 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 212,59 zł
.tattoo Tatuaże 275,36 zł 275,36 zł 0,00 zł 275,36 zł
.ltd.uk 119,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 119,05 zł
.rome.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 296,01 zł 296,01 zł 0,00 zł 296,01 zł
.love 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.osaka 237,70 zł 237,70 zł 0,00 zł 237,70 zł
.lucania.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.republican Dla partii republikańskich 210,97 zł 210,97 zł 0,00 zł 185,87 zł
.church Wyznanie 210,97 zł 210,97 zł 0,00 zł 210,97 zł
.foundation Dla każdego 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 212,19 zł
.pictures Fotografia 75,72 zł 75,72 zł 0,00 zł 71,27 zł
.mortgage 291,15 zł 291,15 zł 0,00 zł 275,76 zł
.bologna.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vicenza.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.hockey 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 138,89 zł
.kiev.ua 1049,20 zł 1049,20 zł 0,00 zł 1049,20 zł
.guitars Dla każdego 955,66 zł 955,66 zł 0,00 zł 955,66 zł
.ac.mu 890,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pmn.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guru Dla każdego 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.saga.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tn.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dyn.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.tours 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.space Kosmos 135,65 zł 127,56 zł 0,00 zł 135,65 zł
.eco 443,41 zł 443,41 zł 0,00 zł 443,41 zł
.basketball 346,22 zł 346,22 zł 0,00 zł 346,22 zł
.theater 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.gmbh 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 197,61 zł
.vet 206,92 zł 206,52 zł 0,00 zł 185,87 zł
.sardinia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lotto 11338,29 zł 11338,29 zł 0,00 zł 11338,29 zł
.edu 1077,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tuscany.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.tickets 3320,50 zł 3320,50 zł 0,00 zł 3320,50 zł
.paris.notaires.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.insure Dla każdego 323,95 zł 323,95 zł 0,00 zł 306,54 zł
.modena.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.laz.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.network 136,87 zł 136,87 zł 0,00 zł 132,41 zł
.pu.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp.net 809,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 801,78 zł
.catanzaro.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sic.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.inc 18627,18 zł 18627,18 zł 0,00 zł 18627,18 zł
.ink Dla kreatywnych 182,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 182,63 zł
.fans 89,09 zł 89,09 zł 0,00 zł 89,09 zł
.trade Biznes 200,85 zł 200,85 zł 0,00 zł 164,00 zł
.fi.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.scot 265,64 zł 261,19 zł 0,00 zł 265,64 zł
.pro.vn 2059,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1927,51 zł
.saarland Dla każdego 149,83 zł 149,83 zł 0,00 zł 149,83 zł
.cruises Biznes i Turystyka 323,14 zł 323,14 zł 0,00 zł 323,14 zł
.or.th 785,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 362,42 zł 238,91 zł 0,00 zł 238,91 zł
.farm Rolnictwo 209,76 zł 212,19 zł 0,00 zł 209,76 zł
.vin 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.pisa.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vip 200,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 200,44 zł
.sh.cn 356,35 zł 315,85 zł 0,00 zł 299,65 zł
.or.tz 692,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 692,04 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1623,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1862,72 zł 1862,72 zł 0,00 zł 1862,72 zł
.lighting Oświetlenie 140,51 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.community Społeczność 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 212,19 zł
.ltda 251,87 zł 251,87 zł 0,00 zł 251,87 zł
.latina.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.science 188,30 zł 188,30 zł 0,00 zł 164,00 zł
.institute Instytuty 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.altoadige.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boston 107,31 zł 107,31 zł 0,00 zł 107,31 zł
.sa.com 791,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 712,69 zł
.cq.cn 291,56 zł 315,85 zł 0,00 zł 299,65 zł
.porn 645,47 zł 645,47 zł 0,00 zł 645,47 zł
.asti.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 138,08 zł 149,83 zł 0,00 zł 149,83 zł
.ha.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.photo Fotografia 188,30 zł 188,30 zł 0,00 zł 188,30 zł
.tj.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.schule Dla każdego 139,30 zł 139,30 zł 0,00 zł 139,30 zł
.lease Dla każdego 323,55 zł 323,55 zł 0,00 zł 302,49 zł
.hl.cn 367,68 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.ferrara.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ist 188,30 zł 188,30 zł 0,00 zł 188,30 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 133,79 zł 115,16 zł 0,00 zł 133,79 zł
.fitness Dla każdego 210,57 zł 210,57 zł 0,00 zł 210,57 zł
.florist Kwiaty 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.ren 566,91 zł 566,91 zł 0,00 zł 566,91 zł
.gifts 208,54 zł 208,54 zł 0,00 zł 208,54 zł
.ninja Dla każdego 131,20 zł 131,20 zł 0,00 zł 116,62 zł
.exchange Dla każdego 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 212,59 zł
.cb.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nm.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.pro.tc 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 315,85 zł
.nom.co 396,84 zł 234,86 zł 0,00 zł 396,84 zł
.directory Katalogi 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 140,51 zł
.pro.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.alessandria.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dating Randki 327,19 zł 327,19 zł 0,00 zł 327,19 zł
.am.br 275,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 275,36 zł
.name.az 1918,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.turin.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rich Dobra luksusowe 15531,43 zł 15531,43 zł 0,00 zł 15531,43 zł
.chieti.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.avellino.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.airforce 206,52 zł 206,52 zł 0,00 zł 206,52 zł
.family 146,99 zł 146,99 zł 0,00 zł 146,99 zł
.ind.in 161,98 zł 161,98 zł 0,00 zł 161,98 zł
.siena.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.college 372,54 zł 394,41 zł 0,00 zł 394,41 zł
.gift Prezenty, fundacje 127,96 zł 127,96 zł 0,00 zł 127,96 zł
.career 647,90 zł 647,90 zł 0,00 zł 647,90 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 140,51 zł
.movie 1692,64 zł 1692,64 zł 0,00 zł 1692,64 zł
.sicily.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 153,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 153,88 zł
.valleeaoste.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 955,66 zł 955,66 zł 0,00 zł 955,66 zł
.rip 125,53 zł 125,53 zł 0,00 zł 116,62 zł
.rio 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.genoa.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 793,68 zł 793,68 zł 0,00 zł 793,68 zł
.balsan.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pavia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--j6w193g Dla każdego 696,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae.org 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.messina.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.venezia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibo-valentia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.city 139,70 zł 139,70 zł 0,00 zł 139,70 zł
.at.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nx.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.rimini.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 326,79 zł 327,19 zł 0,00 zł 306,54 zł
.healthcare 324,76 zł 324,76 zł 0,00 zł 306,54 zł
.bergamo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 168,21 zł 168,21 zł 0,00 zł 174,29 zł
.ibaraki.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 277,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aichi.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 91,11 zł 91,11 zł 0,00 zł 91,11 zł
.shimane.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fin.ec 315,85 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.lt.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.pr 13748,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bas.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.org 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.net 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.jur.pro 1206,72 zł 1206,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.new 3846,92 zł 3846,92 zł 0,00 zł 3846,92 zł
.name.fj 1779,30 zł 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggioemilia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.domains Domeny internetowe 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.moda Dla każdego 211,78 zł 211,78 zł 0,00 zł 185,87 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 326,79 zł 327,19 zł 0,00 zł 326,79 zł
.parma.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.versicherung 907,06 zł 907,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 197,61 zł
.villas Nieruchomości 327,19 zł 327,19 zł 0,00 zł 306,54 zł
.emp.br 1043,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 451,51 zł 451,51 zł 0,00 zł 451,51 zł
.financial Dla każdego 327,60 zł 327,60 zł 0,00 zł 327,60 zł
.msk.ru 271,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qh.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 133,95 zł 115,33 zł 0,00 zł 133,95 zł
.media Dla każdego 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 212,59 zł
.vodka Dla każdego 201,25 zł 164,00 zł 0,00 zł 201,25 zł
.ngo 261,19 zł 275,76 zł 0,00 zł 275,76 zł
.today Dla każdego 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.construction Przemysł budowlany 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.firenze.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sucks 1943,71 zł 1943,71 zł 0,00 zł 1943,71 zł
.kiwi.nz 672,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 607,41 zł
.ss.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 207,73 zł 208,14 zł 0,00 zł 195,59 zł
.kagawa.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.cr 742,66 zł 744,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.ua 2348,64 zł 2348,64 zł 0,00 zł 2348,64 zł
.chambagri.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.shiga.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 156,71 zł 156,71 zł 0,00 zł 156,71 zł
.shopping 193,56 zł 193,56 zł 0,00 zł 193,56 zł
.app 119,46 zł 119,46 zł 0,00 zł 119,46 zł
.aq.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 785,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pug.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.xn--90ais 24288,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 2053,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1927,51 zł
.ri.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.lecco.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.niigata.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 469,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1368,69 zł 1368,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--nqv7f 80,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1480,86 zł 1313,62 zł 0,00 zł 1324,55 zł
.or.bi 1226,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art 83,01 zł 83,01 zł 0,00 zł 83,01 zł
.black Dla każdego 359,10 zł 345,33 zł 0,00 zł 359,10 zł
.broker 6276,55 zł 6276,55 zł 0,00 zł 6276,55 zł
.bs.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ud.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aomori.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.partners Dla każdego 327,19 zł 327,19 zł 0,00 zł 306,54 zł
.run 132,82 zł 132,82 zł 0,00 zł 132,82 zł
.jl.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.cymru 112,17 zł 112,17 zł 0,00 zł 112,17 zł
.furniture Dla każdego 323,95 zł 323,95 zł 0,00 zł 323,95 zł
.kyoto.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 273,33 zł 273,33 zł 0,00 zł 273,33 zł
.lombardia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 212,59 zł
.physio 554,77 zł 554,77 zł 0,00 zł 554,77 zł
.mn.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.my.id 445,43 zł 445,43 zł 0,00 zł 445,43 zł
.engineering Dla każdego 327,60 zł 327,60 zł 0,00 zł 327,60 zł
.boats 923,26 zł 923,26 zł 0,00 zł 923,26 zł
.reit 9062,53 zł 9062,53 zł 0,00 zł 9062,53 zł
.pp.ru 453,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mc.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camp Turystyka i kampingi 306,13 zł 306,13 zł 0,00 zł 306,13 zł
.taa.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 212,59 zł
.name Dla każdego 66,01 zł 66,01 zł 0,00 zł 129,58 zł
.clothing Odzież 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.novara.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sar.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.kr 1480,86 zł 1320,10 zł 0,00 zł 1324,55 zł
.belluno.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shop 222,72 zł 222,72 zł 0,00 zł 222,72 zł
.show 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 197,61 zł
.savona.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1246,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 321,12 zł 321,12 zł 0,00 zł 309,78 zł
.hyogo.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 306,54 zł 306,54 zł 0,00 zł 306,54 zł
.news 146,99 zł 146,99 zł 0,00 zł 146,99 zł
.delivery 307,35 zł 307,35 zł 0,00 zł 307,35 zł
.green 437,33 zł 437,33 zł 0,00 zł 437,33 zł
.toys Dla każdego 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.bond 890,87 zł 890,87 zł 0,00 zł 890,87 zł
.tokyo Dla każdego 80,99 zł 85,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.imperia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 184,25 zł 184,25 zł 0,00 zł 187,08 zł
.or.kr 1480,46 zł 1313,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pt.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 384,69 zł 384,69 zł 0,00 zł 384,69 zł
.fan 242,15 zł 242,15 zł 0,00 zł 242,15 zł
.he.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.gent 176,15 zł 176,15 zł 0,00 zł 176,15 zł
.or.ke 1246,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pi.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 210,57 zł 210,57 zł 0,00 zł 210,57 zł
.durban Dla każdego 141,73 zł 141,73 zł 0,00 zł 141,73 zł
.cars 18627,18 zł 18627,18 zł 0,00 zł 18627,18 zł
.nrw 261,19 zł 261,19 zł 0,00 zł 261,19 zł
.style 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 208,14 zł
.care Dla każdego 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 212,59 zł
.apartments 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.study 234,86 zł 234,86 zł 0,00 zł 234,86 zł
.or.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 210,97 zł 210,97 zł 0,00 zł 210,97 zł
.irish 271,31 zł 271,31 zł 0,00 zł 271,31 zł
.or.id 404,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 404,94 zł
.cooking Kulinaria 201,25 zł 164,00 zł 0,00 zł 201,25 zł
.berlin Dla każdego 281,43 zł 281,43 zł 0,00 zł 281,43 zł
.oita.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 366,06 zł 366,06 zł 0,00 zł 366,06 zł
.other.nf 5895,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 205,71 zł 208,14 zł 0,00 zł 205,71 zł
.xn--kpry57d Dla każdego 570,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trapani.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 326,79 zł 327,19 zł 0,00 zł 326,79 zł
.navy 206,92 zł 206,52 zł 0,00 zł 185,87 zł
.cloud 143,75 zł 143,75 zł 0,00 zł 143,75 zł
.ryukyu Dla każdego 93,14 zł 93,14 zł 0,00 zł 93,14 zł
.miyazaki.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.za.com 793,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 779,51 zł
.amsterdam 240,94 zł 240,94 zł 0,00 zł 240,94 zł
.sd.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.calabria.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lodi.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voyage Turystyka 326,79 zł 327,19 zł 0,00 zł 306,54 zł
.market 202,87 zł 202,47 zł 0,00 zł 181,82 zł
.tm.mc 1522,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2915,56 zł 2915,56 zł 0,00 zł 2915,56 zł
.salerno.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rm.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.my.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.rocks Dla każdego 83,42 zł 83,42 zł 0,00 zł 79,37 zł
.lviv.ua 1049,20 zł 1049,20 zł 0,00 zł 1049,20 zł
.macerata.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 955,66 zł 955,66 zł 0,00 zł 955,66 zł
.win 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 189,51 zł
.lawyer 321,12 zł 320,71 zł 0,00 zł 289,53 zł
.le.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.soccer 132,82 zł 132,82 zł 0,00 zł 132,82 zł
.xn--55qx5d.hk 704,59 zł 558,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 242,15 zł 196,40 zł 0,00 zł 242,15 zł
.uk.net 644,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 678,27 zł
.palermo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostyrol.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 201,25 zł 201,25 zł 0,00 zł 201,25 zł
.clinic Dla każdego 327,60 zł 327,60 zł 0,00 zł 327,60 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 327,19 zł 327,19 zł 0,00 zł 327,19 zł
.biz.tr 348,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.net 234,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 234,86 zł
.per.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.rovigo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascoli-piceno.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.hk.org 91,11 zł 91,11 zł 0,00 zł 91,11 zł
.info.vn 2060,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 2059,52 zł
.fit 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 205,71 zł
.bar Bary i puby 447,86 zł 447,86 zł 0,00 zł 447,86 zł
.aoste.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verona.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padua.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pa.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.surf Dla każdego 199,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 199,63 zł
.recipes Kulinaria 322,74 zł 323,14 zł 0,00 zł 302,49 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 1111,56 zł 1111,56 zł 0,00 zł 1111,56 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 882,77 zł 502,12 zł 0,00 zł 801,78 zł
.af Afganistan 2356,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1488,15 zł 1279,61 zł 0,00 zł 1488,15 zł
.org.es 153,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 153,88 zł
.per.sg 615,51 zł 494,03 zł 0,00 zł 469,73 zł
.nuoro.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.hk 704,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 680,30 zł
.al Albania 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.am Armenia 1603,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 1441,58 zł
.aero.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.xn--e1a4c 87,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar 890,87 zł 890,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 80,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aw Aruba 963,75 zł 963,75 zł 0,00 zł 963,75 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.ax Åland 704,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamanashi.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1849,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1125,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1247,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1779,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 40,49 zł 40,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 2518,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 3007,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1347,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.emiliaromagna.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 839,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 677,87 zł
.bh Bahrain 6006,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.al.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1226,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 2005,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 1957,47 zł
.bj Benin 3231,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1657,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 1631,09 zł
.org.bm 1242,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1242,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tr 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo Dla każdego 3018,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 2856,44 zł
.reisen Dla każdego 139,70 zł 140,92 zł 0,00 zł 132,41 zł
.org.bh 6487,93 zł 598,50 zł 0,00 zł 4583,91 zł
.bt Bhutan 1779,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.bw Botswana 647,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bb 1247,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 737,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 572,18 zł 604,57 zł 0,00 zł 572,18 zł
.gen.tr 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1918,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 340,15 zł 340,15 zł 0,00 zł 259,16 zł
.naples.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cc Wyspy Kokoswe 561,65 zł 561,65 zł 0,00 zł 561,65 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 688,40 zł 445,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cg Kongo 3595,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 85,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3393,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fhbed7t1n.xn--mgbbh1a71e 153,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1534,31 zł 1534,31 zł 0,00 zł 1534,31 zł
.sex 626,85 zł 626,85 zł 0,00 zł 626,85 zł
.cl Chile 566,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 526,42 zł
.org.cn 306,54 zł 394,82 zł 0,00 zł 314,64 zł
.cm Kamerun 1417,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 1417,29 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 249,04 zł 249,04 zł 0,00 zł 249,04 zł
.co Kolumbia 157,93 zł 157,93 zł 0,00 zł 157,93 zł
.forli-cesena.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cr Kostaryka 1632,31 zł 1608,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 253,49 zł 253,49 zł 0,00 zł 253,49 zł
.sc.ug 153,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 340,15 zł
.cu Kuba 5661,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1457,78 zł 1457,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 745,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.cd 990,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 990,89 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1580,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 1131,80 zł
.cz Republika Czeska 72,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 72,89 zł
.org.bz 951,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 40,49 zł 40,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 178,17 zł
.dj Dżibuti 1109,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 71,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1779,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 1698,31 zł
.graphics Grafika 140,51 zł 140,51 zł 0,00 zł 140,51 zł
.do Republika Dominikany 930,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ro 1522,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 308,73 zł 308,73 zł 0,00 zł 308,73 zł
.dz Algieria 4169,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contact 70,86 zł 70,86 zł 0,00 zł 70,86 zł
.ec Ekwador 1600,72 zł 1196,59 zł 0,00 zł 1107,51 zł
.tires 598,50 zł 598,50 zł 0,00 zł 598,50 zł
.ee Estonia 599,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 599,31 zł
.eg Egipt 2174,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 2174,52 zł
.org.ar 1360,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 607,41 zł 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 64,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 64,79 zł
.gen.nz 672,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 607,41 zł
.org.ag 1059,72 zł 935,41 zł 0,00 zł 1059,72 zł
.eu 24,48 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.org.af 705,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.pr 13910,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fg.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 704,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 211,78 zł 211,78 zł 0,00 zł 199,63 zł
.bc.ca 340,15 zł 340,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1918,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 188,30 zł 188,30 zł 0,00 zł 188,30 zł
.salon 306,13 zł 306,13 zł 0,00 zł 306,13 zł
.accountants Księgowość 558,82 zł 558,82 zł 0,00 zł 558,82 zł
.fi Finlandia 129,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 129,58 zł
.laquila.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm Mikronezja 1137,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 1137,07 zł
.edu.mm 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.isernia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fo Wyspy Owcze 3280,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.nf 5895,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 76,94 zł 76,94 zł 0,00 zł 76,94 zł
.fukui.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lv 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--5tzm5g 111,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.toyama.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ga Gabon 255,11 zł 607,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 356,35 zł 234,86 zł 0,00 zł 356,35 zł
.gd Grenada 608,22 zł 608,22 zł 0,00 zł 583,92 zł
.ge Gruzja 1200,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 1150,03 zł
.gf Gujana Francuska 1716,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gg Guernsey 1512,04 zł 283,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 210,57 zł 210,57 zł 0,00 zł 210,57 zł
.gl Grenlandia 1085,24 zł 1085,24 zł 0,00 zł 923,26 zł
.gm Gambia 585,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1449,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 141,73 zł 141,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 132,82 zł 132,82 zł 0,00 zł 132,82 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 394,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.puglia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gt Gwatemala 1083,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1223,72 zł
.gu Guam 2421,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 2421,53 zł
.vt.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 711,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.bid Aukcje online 200,85 zł 200,85 zł 0,00 zł 200,44 zł
.mie.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.zj.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.expert Dla każdego 322,74 zł 327,19 zł 0,00 zł 322,74 zł
.hk Hongkong 696,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 720,79 zł
.select 234,86 zł 234,86 zł 0,00 zł 234,86 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 1056,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 1107,51 zł 1107,51 zł 0,00 zł 1036,64 zł
.gen.in 161,98 zł 161,98 zł 0,00 zł 161,98 zł
.bio Biotechnologie 402,59 zł 402,59 zł 0,00 zł 402,59 zł
.hr Chorwacja 1222,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5895,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1569,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 1488,15 zł
.hu Węgry 1441,58 zł 688,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trieste.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ski 297,87 zł 297,87 zł 0,00 zł 297,87 zł
.biz Dla firm 104,96 zł 104,96 zł 0,00 zł 104,96 zł
.id Indonezja 445,43 zł 445,43 zł 0,00 zł 445,43 zł
.ie Irlandia 1206,72 zł 477,83 zł 0,00 zł 1125,73 zł
.frl 240,94 zł 240,94 zł 0,00 zł 240,94 zł
.biz.ki 2453,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 760,07 zł 743,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 97,19 zł 97,19 zł 0,00 zł 202,47 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1127,75 zł 1127,75 zł 0,00 zł 1134,23 zł
.wtf Dla każdego 212,59 zł 212,59 zł 0,00 zł 199,63 zł
.iq Irak 3068,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1579,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4656,80 zł 4656,80 zł 0,00 zł 4656,80 zł
.is Islandia 1854,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 48,59 zł 48,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.pt 477,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.id 404,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 404,94 zł
.js.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.je Jersey 2407,36 zł 1459,80 zł 0,00 zł 1459,80 zł
.works Dla każdego 209,76 zł 212,19 zł 0,00 zł 199,63 zł
.trentino-s-tyrol.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jo Jordania 2716,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1562,66 zł
.jp Japonia 915,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lig.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 196,80 zł 196,80 zł 0,00 zł 195,59 zł
.rieti.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ke Kenia 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 801,78 zł
.kg Kirgistan 1158,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camera Biznes filmowy 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.ki Kiribati 8584,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1698,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.restaurant 320,71 zł 320,71 zł 0,00 zł 306,54 zł
.kr Korea Południowa 1475,60 zł 1318,48 zł 0,00 zł 1313,62 zł
.xn--d1alf 720,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1246,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fukushima.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ki 2453,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 485,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 820,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cl.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 721,60 zł 640,61 zł 0,00 zł 640,61 zł
.lc Saint Lucia 581,49 zł 581,49 zł 0,00 zł 588,78 zł
.report Biznes 139,70 zł 140,92 zł 0,00 zł 132,41 zł
.na.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li Liechtenstein 85,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fun 143,75 zł 143,75 zł 0,00 zł 143,75 zł
.forlicesena.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 712,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.auto 18627,18 zł 18627,18 zł 0,00 zł 18627,18 zł
.biz.pr 10147,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 558,82 zł 558,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lv Łotwa 720,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 140,11 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.ly Libia 1593,43 zł 1674,42 zł 0,00 zł 1593,43 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.teramo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.download 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 189,51 zł
.sr.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ma Maroko 1563,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 1563,06 zł
.mc Monako 1522,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2550,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 113,38 zł 113,38 zł 0,00 zł 234,86 zł
.mg Madagaskar 2421,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.navarra.museum 1287,71 zł 1044,74 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 477,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 477,83 zł
.soy 164,41 zł 164,41 zł 0,00 zł 164,41 zł
.mk Macedonia 720,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 688,40 zł 315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 951,20 zł 951,20 zł 0,00 zł 907,06 zł
.mo Makao 2737,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 471,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 471,35 zł
.mp Mariany Północne 680,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1716,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 711,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 354,16 zł 354,16 zł 0,00 zł 354,16 zł
.mt Malta 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mu Mauritius 1179,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 2024,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 703,38 zł 691,23 zł 0,00 zł 703,38 zł
.my Malezja 754,40 zł 754,40 zł 0,00 zł 785,58 zł
.tirol 232,84 zł 232,84 zł 0,00 zł 232,84 zł
.plus 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 197,61 zł
.na Namibia 30167,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 24531,19 zł
.nf Terytorium Norfolk 9345,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1676,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5774,43 zł 5256,11 zł 0,00 zł 5256,11 zł
.nl Holandia 53,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1449,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.no Norwegia 105,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5713,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.nu Niue 270,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 270,58 zł
.storage 4203,26 zł 4203,26 zł 0,00 zł 4203,26 zł
.hiroshima.jp 915,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 685,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 620,37 zł
.benevento.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1807,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 1441,58 zł
.edu.vn 2059,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1927,51 zł
.ge.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.social Dla każdego 212,19 zł 212,19 zł 0,00 zł 185,87 zł
.srl 236,89 zł 236,89 zł 0,00 zł 236,89 zł
.piemonte.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.basilicata.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contractors Dla każdego 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.ebiz.tw 542,62 zł 477,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 1028,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 979,95 zł
.pf Polinezja Francuska 1012,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1779,30 zł 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.earth 143,75 zł 143,75 zł 0,00 zł 143,75 zł
.fyi 132,82 zł 132,82 zł 0,00 zł 132,82 zł
.ph Filipiny 1099,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 1029,35 zł
.luxury Dla każdego 511,03 zł 511,03 zł 0,00 zł 511,03 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 76,94 zł 315,85 zł 0,00 zł 76,94 zł
.pn Pitcairn 1763,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 1554,96 zł
.friuli-ve-giulia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pr Puerto Rico 9775,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 732,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 1040,29 zł 1013,16 zł 0,00 zł 996,15 zł
.luxe 139,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 139,70 zł
.pt Portugalia 477,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.net.ly 882,77 zł 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 308,97 zł 301,68 zł 0,00 zł 301,68 zł
.lecce.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5895,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 200,44 zł 200,44 zł 0,00 zł 200,44 zł
.br.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qa Katar 817,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 639,80 zł
.net.kz 704,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ragusa.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.ni 1862,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.caserta.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 582,71 zł 582,71 zł 0,00 zł 582,71 zł
.net.kn 1698,31 zł 931,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ec 315,85 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.horse Dla każdego 201,25 zł 164,00 zł 0,00 zł 201,25 zł
.cagliari.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.store.bb 1247,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ki 2453,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 320,71 zł 320,71 zł 0,00 zł 320,71 zł
.net.kh 793,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.madrid 242,96 zł 242,96 zł 0,00 zł 242,96 zł
.ro Rumunia 1328,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.pro.fj 1779,30 zł 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 139,70 zł 139,30 zł 0,00 zł 139,30 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.rs Serbia 720,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 48,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 4459,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 188,70 zł 164,00 zł 0,00 zł 188,70 zł
.sc.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.trentino.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1713,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sb Wyspy Salomona 445,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1526,62 zł 1526,62 zł 0,00 zł 1431,46 zł
.se Szwecja 129,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 129,90 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 209,76 zł 209,76 zł 0,00 zł 209,76 zł
.sg Singapur 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 615,51 zł
.net.je 2753,58 zł 558,82 zł 0,00 zł 1546,87 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 1089,69 zł 1089,69 zł 0,00 zł 1054,87 zł
.si Słowenia 623,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 558,82 zł
.sk Słowacja 769,38 zł 720,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1283,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.sm San Marino 1473,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn Senegal 1611,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 955,66 zł 955,66 zł 0,00 zł 955,66 zł
.so Somalia 550,72 zł 550,72 zł 0,00 zł 550,72 zł
.ostfold.no 437,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 140,51 zł
.sr Surinam 1526,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5895,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milano.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ct.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realestate 591,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 591,21 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 680,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 680,30 zł
.su ZSSR 738,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 2022,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sx Sint Maarten 421,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 62,77 zł 62,77 zł 0,00 zł 66,41 zł
.ve.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ong 261,19 zł 261,19 zł 0,00 zł 261,19 zł
.store 346,22 zł 346,22 zł 0,00 zł 346,22 zł
.la-spezia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 760,07 zł 743,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 140,11 zł 121,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 161,98 zł 161,98 zł 0,00 zł 161,98 zł
.monster 99,21 zł 99,21 zł 0,00 zł 99,21 zł
.tc Turks i Caicos 1486,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 477,83 zł 477,83 zł 0,00 zł 477,83 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 76,94 zł 315,85 zł 0,00 zł 76,94 zł
.tg Togo 1506,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1247,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 424,78 zł 424,78 zł 0,00 zł 424,78 zł
.aosta-valley.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj Tadżykistan 1212,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.tk Tokelau 445,43 zł 445,43 zł 0,00 zł 445,43 zł
.tl Timor Wschodni 1449,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 688,40 zł
.dealer 17809,21 zł 17809,21 zł 0,00 zł 17809,21 zł
.tn Tunezja 1623,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 68839,59 zł 44543,26 zł 0,00 zł 1862,72 zł
.country Dla każdego 201,25 zł 201,25 zł 0,00 zł 201,25 zł
.tv Tuvalu 215,43 zł 215,43 zł 0,00 zł 215,43 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.pro.az 1918,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 562,05 zł 586,35 zł 0,00 zł 562,05 zł
.express 197,61 zł 197,61 zł 0,00 zł 197,61 zł
.info.az 1860,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 407,37 zł 639,80 zł 0,00 zł 407,37 zł
.net.ps 728,08 zł 678,27 zł 0,00 zł 639,80 zł
.ooo 189,51 zł 189,51 zł 0,00 zł 189,51 zł
.net.ph 1091,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 1029,35 zł
.ug Uganda 786,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 786,80 zł
.uk Wielka Brytania 163,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 163,60 zł
.us USA 67,22 zł 67,22 zł 0,00 zł 67,22 zł
.net.pe 153,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 153,88 zł
.pesarourbino.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uy Urugwaj 1548,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1553,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.istanbul 188,30 zł 188,30 zł 0,00 zł 188,30 zł
.museum.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.iwate.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.degree 275,36 zł 291,15 zł 0,00 zł 275,36 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 630,89 zł 630,89 zł 0,00 zł 599,31 zł
.tochigi.jp 364,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 614,70 zł 583,11 zł 0,00 zł 590,40 zł
.tube 190,32 zł 190,32 zł 0,00 zł 190,32 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2421,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 2181,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 2060,73 zł
.desi Dla każdego 124,32 zł 124,32 zł 0,00 zł 124,32 zł
.support Pomoc 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 132,41 zł
.vu Vanuatu 834,17 zł 834,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ap.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mol.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ta.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nz 672,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 607,41 zł
.caltanissetta.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nr 1165,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 224,74 zł 224,74 zł 0,00 zł 224,74 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 133,79 zł 115,16 zł 0,00 zł 133,79 zł
.life Dla każdego 206,92 zł 206,92 zł 0,00 zł 195,59 zł
.wf Wallis i Futuna 76,94 zł 315,85 zł 0,00 zł 76,94 zł
.net.nf 5895,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vao.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 451,51 zł 451,51 zł 0,00 zł 451,51 zł
.net.ni 1943,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 310,59 zł 391,17 zł 0,00 zł 310,59 zł
.gay 234,86 zł 234,86 zł 0,00 zł 234,86 zł
.de.com 457,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,84 zł
.bg.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mu 847,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 688,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.net.mx 340,55 zł 367,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.ec 315,85 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.net.mm 639,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 139,70 zł 140,51 zł 0,00 zł 140,51 zł
.jpn.com 637,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 599,31 zł
.forex 12553,10 zł 12553,10 zł 0,00 zł 12553,10 zł
.net.me 234,86 zł 234,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.lk 712,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.notaires.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.geometre-expert.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.software 206,92 zł 206,52 zł 0,00 zł 185,87 zł
.ye Jemen 2087,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 6470,92 zł 6470,92 zł 0,00 zł 6470,92 zł
.bzh 321,93 zł 321,93 zł 0,00 zł 321,93 zł
.review 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.yt Majotta 76,94 zł 315,85 zł 0,00 zł 76,94 zł
.biella.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lombardy.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reise Dla każdego 601,33 zł 601,33 zł 0,00 zł 601,33 zł
.guide Dla każdego 210,97 zł 210,97 zł 0,00 zł 210,97 zł
.nagoya Dla każdego 80,99 zł 80,99 zł 0,00 zł 80,99 zł
.net.cm 210,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 210,57 zł
.net.co 366,47 zł 366,47 zł 0,00 zł 366,47 zł
.net.cn 304,51 zł 394,82 zł 0,00 zł 338,12 zł
.liguria.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 3393,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gdn 1522,57 zł 494,03 zł 0,00 zł 494,03 zł
.net.bz 951,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.by 1279,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gb.net 567,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 567,32 zł
.avocat.fr 396,84 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.net.br 1020,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ra.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bt 1779,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 3007,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.racing 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.mantova.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pistoia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bo 2005,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 1957,47 zł
.net.bb 1247,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cosenza.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tp.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tools Narzędzia 211,78 zł 211,78 zł 0,00 zł 199,63 zł
.promo 165,78 zł 165,78 zł 0,00 zł 165,78 zł
.net.az 1918,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.te.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ar 1250,45 zł 1190,52 zł 0,00 zł 851,99 zł
.place Dla każdego 130,80 zł 130,80 zł 0,00 zł 119,46 zł
.archi Architektura 478,64 zł 478,64 zł 0,00 zł 478,64 zł
.edu.az 1630,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1368,69 zł 1368,69 zł 0,00 zł 1368,69 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 209,76 zł 212,19 zł 0,00 zł 209,76 zł
.gx.cn 373,35 zł 373,35 zł 0,00 zł 373,35 zł
.net.ag 837,01 zł 837,01 zł 0,00 zł 837,01 zł
.net.af 705,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 196,40 zł 196,40 zł 0,00 zł 196,40 zł
.site 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.date 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.net.ht 1421,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibovalentia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 180,20 zł 178,98 zł 0,00 zł 147,80 zł
.blog 186,27 zł 186,27 zł 0,00 zł 186,27 zł
.net.hk 558,82 zł 1409,19 zł 0,00 zł 623,61 zł
.piacenza.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emilia-romagna.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rec.nf 5895,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 801,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aosta.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1773,63 zł 1773,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ce.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 103,26 zł 103,26 zł 0,00 zł 103,26 zł
.net.gy 1287,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bn.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tj 1212,39 zł 364,44 zł 0,00 zł 1131,40 zł
.joburg Dla każdego 141,73 zł 141,73 zł 0,00 zł 141,73 zł
.net.gn 2227,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1125,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loans Dla każdego 578,25 zł 541,40 zł 0,00 zł 541,40 zł
.net.gg 1773,63 zł 477,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 323,95 zł 323,95 zł 0,00 zł 306,54 zł
.brussels 200,44 zł 200,44 zł 0,00 zł 200,44 zł
.net.gl 1287,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 161,98 zł 161,98 zł 0,00 zł 242,96 zł
.suedtirol.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foggia.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5895,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.ec 315,85 zł 315,85 zł 0,00 zł 315,85 zł
.arezzo.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 211,78 zł 212,19 zł 0,00 zł 211,78 zł
.lucca.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.link Dla wszystkich 68,84 zł 68,84 zł 0,00 zł 68,84 zł
.net.fj 1779,30 zł 1101,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 198,42 zł 198,42 zł 0,00 zł 198,42 zł
.capetown Dla każdego 141,73 zł 141,73 zł 0,00 zł 141,73 zł
.security 18627,18 zł 18627,18 zł 0,00 zł 18627,18 zł
.edu.do 988,05 zł 988,05 zł 0,00 zł 988,05 zł
.paris 273,33 zł 273,33 zł 0,00 zł 273,33 zł
.car 18627,18 zł 18627,18 zł 0,00 zł 18627,18 zł
.cat Dla każdego 445,43 zł 445,43 zł 0,00 zł 445,43 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 209,76 zł 209,76 zł 0,00 zł 185,87 zł
.co.com 236,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 315,85 zł
.gr.com 465,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 465,68 zł
.valleaosta.it 396,84 zł 396,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 302,89 zł 302,89 zł 0,00 zł 302,89 zł
.limited Dla każdego 249,04 zł 249,04 zł 0,00 zł 249,04 zł
.fishing Dla każdego 201,25 zł 164,00 zł 0,00 zł 201,25 zł
.int.az 1918,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.creditcard Dla każdego 848,75 zł 848,75 zł 0,00 zł 848,75 zł
.limo Limuzyny i transport 330,03 zł 330,43 zł 0,00 zł 309,78 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.net.ec 1498,27 zł 1196,59 zł 0,00 zł 809,88 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.