Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 139,49 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 42,92 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 35,77 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 143,07 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 59,37 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 219,97 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 88,70 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 139,49 zł 139,49 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 234,63 zł 230,70 zł 0,00 zł 234,63 zł
.co.gl 1137,39 zł 1065,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1819,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 1702,50 zł
.co.gg 976,79 zł 981,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 132,34 zł 132,34 zł 0,00 zł 132,34 zł
.qpon Dla każdego 96,93 zł 96,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.or.th 693,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 628,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 320,11 zł 211,02 zł 0,00 zł 211,02 zł
.farm Rolnictwo 175,26 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.tel Strony infromacyjne 77,26 zł 77,26 zł 0,00 zł 77,26 zł
.vin 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.fj.cn 324,76 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.vip 169,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 169,89 zł
.pics Fotografia i grafika 113,02 zł 113,02 zł 0,00 zł 113,02 zł
.energy 479,63 zł 478,20 zł 0,00 zł 478,20 zł
.sh.cn 314,75 zł 278,98 zł 0,00 zł 264,67 zł
.co.fk 557,96 zł 554,39 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 611,26 zł 579,42 zł 0,00 zł 611,26 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1434,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1645,28 zł 1645,28 zł 0,00 zł 1645,28 zł
.lighting Oświetlenie 117,67 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.community Społeczność 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.click 42,92 zł 42,92 zł 0,00 zł 42,92 zł
.ltda 222,47 zł 222,47 zł 0,00 zł 222,47 zł
.science 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 144,86 zł
.institute Instytuty 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.wine 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.co.im 671,34 zł 671,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 143,07 zł 143,07 zł 0,00 zł 143,07 zł
.co.il 611,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 166,32 zł
.co.it 493,58 zł 493,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 563,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,58 zł
.ceo CEO 549,74 zł 549,74 zł 0,00 zł 549,74 zł
.cq.cn 257,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 264,67 zł
.porn 477,85 zł 477,85 zł 0,00 zł 477,85 zł
.gold 475,70 zł 475,70 zł 0,00 zł 475,70 zł
.golf 255,02 zł 255,02 zł 0,00 zł 255,02 zł
.co.je 1366,29 zł 493,58 zł 0,00 zł 1366,29 zł
.cfd 123038,01 zł 123038,01 zł 0,00 zł 123038,01 zł
.net.za 464,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.website Dla każdego 121,97 zł 109,09 zł 0,00 zł 132,34 zł
.ha.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.int.vn 1820,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1702,50 zł
.photo Fotografia 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 166,32 zł
.co.hu 1280,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.vgs.no 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 164,53 zł 173,83 zł 0,00 zł 164,53 zł
.spreadbetting 163812,23 zł 163812,23 zł 0,00 zł 163812,23 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 96,93 zł 80,48 zł 0,00 zł 96,93 zł
.schule Dla każdego 116,60 zł 116,60 zł 0,00 zł 116,60 zł
.co.id 1094,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 879,86 zł
.lease Dla każdego 272,19 zł 272,19 zł 0,00 zł 253,59 zł
.hl.cn 324,76 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.surgery Dla każdego 272,19 zł 272,19 zł 0,00 zł 253,59 zł
.co.cg 3176,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 103,72 zł 103,72 zł 0,00 zł 103,72 zł
.me.uk 144,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,01 zł
.gop Dla każdego 119,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,72 zł
.co.cm 236,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 236,06 zł
.ist 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 166,32 zł
.co.ci 2997,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 96,93 zł 80,48 zł 0,00 zł 96,93 zł
.miami 150,22 zł 150,22 zł 0,00 zł 150,22 zł
.fitness Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 166,32 zł
.co.cr 655,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 267,89 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.oslo.no 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 174,18 zł 174,18 zł 0,00 zł 166,32 zł
.co.bb 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 271,47 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.co.bw 567,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 996,46 zł
.ninja Dla każdego 109,45 zł 109,45 zł 0,00 zł 96,57 zł
.claims Dla każdego 268,97 zł 268,97 zł 0,00 zł 253,59 zł
.exchange Dla każdego 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 177,76 zł
.nm.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.co.bz 840,16 zł 840,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 493,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,58 zł
.pro.tc 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,98 zł
.web.za 464,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.nom.co 350,52 zł 207,45 zł 0,00 zł 350,52 zł
.directory Katalogi 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.pro.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.dating Randki 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.name.az 1694,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 250,37 zł 178,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 123,40 zł 123,40 zł 0,00 zł 123,40 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 113,02 zł 113,02 zł 0,00 zł 113,02 zł
.rich Dobra luksusowe 13718,38 zł 13718,38 zł 0,00 zł 13718,38 zł
.co.dm 1565,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.airforce 172,40 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.family 123,40 zł 123,40 zł 0,00 zł 123,40 zł
.ind.in 143,07 zł 143,07 zł 0,00 zł 143,07 zł
.gift Prezenty, fundacje 113,02 zł 113,02 zł 0,00 zł 113,02 zł
.college 329,06 zł 348,37 zł 0,00 zł 348,37 zł
.career 572,27 zł 572,27 zł 0,00 zł 572,27 zł
.com.ve 955,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 704,96 zł 657,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.net.ua 359,81 zł 565,12 zł 0,00 zł 359,81 zł
.com.vc 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.movie 1495,05 zł 1495,05 zł 0,00 zł 1495,05 zł
.com.uz 1372,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1356,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.nom.es 135,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,91 zł
.net.tr 994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 166,32 zł
.rip 104,44 zł 104,44 zł 0,00 zł 96,57 zł
.rio 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.net.tc 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,98 zł
.pet 96,93 zł 96,93 zł 0,00 zł 96,93 zł
.com.ug 321,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 321,90 zł
.com.ua 100,15 zł 100,15 zł 0,00 zł 359,81 zł
.pharmacien.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 701,03 zł 701,03 zł 0,00 zł 701,03 zł
.law.pro 1287,61 zł 1287,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 496,44 zł 517,90 zł 0,00 zł 481,42 zł
.tw.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.sydney 284,35 zł 284,35 zł 0,00 zł 284,35 zł
.ae.org 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.net.sl 1133,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 225,33 zł 207,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1434,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.net.sg 543,66 zł 493,58 zł 0,00 zł 472,12 zł
.coach 253,59 zł 253,59 zł 0,00 zł 253,59 zł
.sarl 174,18 zł 174,18 zł 0,00 zł 166,32 zł
.com.tj 1070,86 zł 756,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.co.ae 1343,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 96,93 zł 80,48 zł 0,00 zł 96,93 zł
.city 116,96 zł 116,96 zł 0,00 zł 110,52 zł
.club.tw 422,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16452,76 zł 16452,76 zł 0,00 zł 16452,76 zł
.nx.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.aero Przemysł lotniczy 898,46 zł 957,84 zł 0,00 zł 927,08 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 271,47 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.net.ru 240,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 324,76 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.co.ag 1286,53 zł 1021,86 zł 0,00 zł 1286,53 zł
.healthcare 269,68 zł 269,68 zł 0,00 zł 253,59 zł
.net.rw 3498,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 407,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 100,15 zł 100,15 zł 0,00 zł 100,15 zł
.co.ao 2875,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 96,93 zł 96,93 zł 0,00 zł 102,29 zł
.co.az 1710,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 245,36 zł 207,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 80,48 zł 80,48 zł 0,00 zł 80,48 zł
.haus Nieruchomości 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 154,16 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 175,26 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 177,05 zł 177,05 zł 0,00 zł 154,16 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 177,05 zł 177,05 zł 0,00 zł 166,32 zł
.xxx Branża porno 438,50 zł 505,74 zł 0,00 zł 505,74 zł
.com.vn 1464,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 1440,69 zł
.pro.pr 12143,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2257,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1820,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1702,50 zł
.capital Biznes 272,19 zł 272,19 zł 0,00 zł 253,59 zł
.net.ye 1438,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.us.org 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 92,99 zł 92,99 zł 0,00 zł 92,99 zł
.xyz Dla każdego 69,39 zł 69,39 zł 0,00 zł 69,39 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 169,89 zł 169,89 zł 0,00 zł 169,89 zł
.jur.pro 1065,85 zł 1065,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 518,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 518,62 zł
.int.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.name.fj 1571,60 zł 972,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1802,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.domains Domeny internetowe 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.wales 99,07 zł 99,07 zł 0,00 zł 99,07 zł
.moda Dla każdego 177,05 zł 177,05 zł 0,00 zł 154,16 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 166,32 zł
.org.za 464,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.army 172,40 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 271,47 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.markets 343,36 zł 343,36 zł 0,00 zł 343,36 zł
.versicherung 801,18 zł 801,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.villas Nieruchomości 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.bingo 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 265,75 zł
.radio.fm 250,37 zł 178,83 zł 0,00 zł 247,36 zł
.emp.br 922,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 398,80 zł 398,80 zł 0,00 zł 398,80 zł
.financial Dla każdego 272,19 zł 272,19 zł 0,00 zł 272,19 zł
.university Dla każdego 272,19 zł 272,19 zł 0,00 zł 253,59 zł
.qh.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.msk.ru 240,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 177,76 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 96,93 zł 80,48 zł 0,00 zł 96,93 zł
.sch.uk 135,91 zł 135,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1462,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 1440,69 zł
.vodka Dla każdego 177,76 zł 144,86 zł 0,00 zł 177,76 zł
.design 250,37 zł 265,75 zł 0,00 zł 265,75 zł
.today Dla każdego 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.ngo 230,70 zł 243,57 zł 0,00 zł 243,57 zł
.land Nieruchomości 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.construction Przemysł budowlany 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 894,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1814,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 1440,69 zł
.net.vi 2110,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 563,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 491,79 zł
.sucks 1716,81 zł 1716,81 zł 0,00 zł 1716,81 zł
.whoswho 561,54 zł 561,54 zł 0,00 zł 497,16 zł
.net.vc 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.net.uy 1294,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 593,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 475,70 zł 475,70 zł 0,00 zł 475,70 zł
.singles Randki online 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.immo 172,40 zł 172,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.net.uk 141,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 141,28 zł
.org.ug 321,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 321,90 zł
.com.mx 301,51 zł 324,41 zł 0,00 zł 301,51 zł
.com.my 640,58 zł 708,54 zł 0,00 zł 615,55 zł
.com.mv 1788,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 359,81 zł 565,12 zł 0,00 zł 359,81 zł
.com.mt 872,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1017,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.com.ms 1065,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.com.mo 2417,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 422,05 zł 350,52 zł 0,00 zł 393,44 zł
.com.mm 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 257,52 zł 257,52 zł 0,00 zł 264,67 zł
.com.mk 636,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,58 zł
.org.tr 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1752,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 384,85 zł 309,38 zł 0,00 zł 384,85 zł
.dance Dla każdego 131,98 zł 131,98 zł 0,00 zł 115,88 zł
.org.tl 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.events Wydarzenia 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.shopping 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 110,88 zł
.org.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.sx.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.org.vi 2088,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 894,17 zł 894,17 zł 0,00 zł 894,17 zł
.com.ly 700,32 zł 700,32 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 741,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 693,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.com.lv 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3183,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.com.lr 1423,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 629,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 63,31 zł 63,31 zł 0,00 zł 63,31 zł
.health.vn 1813,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1702,50 zł
.com.lc 550,81 zł 565,47 zł 0,00 zł 550,81 zł
.com.lb Liban 1573,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.org.uk 54,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,01 zł
.org.sg 543,66 zł 300,44 zł 0,00 zł 543,66 zł
.bj.cn 331,92 zł 294,36 zł 0,00 zł 281,84 zł
.org.sc 1137,39 zł 1065,85 zł 0,00 zł 493,58 zł
.biz.fj 1571,60 zł 972,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 414,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 464,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.juegos Dla każdego 74,75 zł 74,75 zł 0,00 zł 74,75 zł
.org.ru 587,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 917,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 822,64 zł
.com.om 1725,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1208,92 zł 1208,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1344,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1307,99 zł 1160,28 zł 0,00 zł 1169,93 zł
.co.zw 1015,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.gives 172,40 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.art 73,32 zł 73,32 zł 0,00 zł 73,32 zł
.consulting Dla każdego 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 151,65 zł
.org.tc 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,98 zł
.black Dla każdego 248,22 zł 202,08 zł 0,00 zł 202,08 zł
.team 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.services Usługi 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 166,32 zł
.broker 5543,86 zł 5543,86 zł 0,00 zł 5543,86 zł
.com.nr 1029,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.com.np Nepal 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.watch Zegarki 175,26 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.partners Dla każdego 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.com.ni 1794,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 776,14 zł 797,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 225,33 zł 207,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4900,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1133,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5043,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 3304,86 zł
.fashion 181,70 zł 164,53 zł 0,00 zł 181,70 zł
.mobi.gp 1280,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 300,44 zł 300,44 zł 0,00 zł 300,44 zł
.run 110,88 zł 110,88 zł 0,00 zł 110,88 zł
.co.th 693,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.cymru 99,07 zł 99,07 zł 0,00 zł 99,07 zł
.org.ps 643,09 zł 643,09 zł 0,00 zł 565,12 zł
.furniture Dla każdego 268,97 zł 268,97 zł 0,00 zł 253,59 zł
.school 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.homes 865,56 zł 865,56 zł 0,00 zł 865,56 zł
.org.ph 859,12 zł 207,45 zł 0,00 zł 859,12 zł
.co.tj 893,46 zł 757,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 262,89 zł 262,89 zł 0,00 zł 262,89 zł
.co.rw 3498,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 241,43 zł 241,43 zł 0,00 zł 241,43 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.com.qa 660,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 177,76 zł
.co.rs 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1438,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 490,01 zł 490,01 zł 0,00 zł 490,01 zł
.engineering Dla każdego 272,19 zł 272,19 zł 0,00 zł 253,59 zł
.boats 815,48 zł 815,48 zł 0,00 zł 815,48 zł
.pro Specjaliści 278,98 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.pp.ru 400,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 643,09 zł 643,09 zł 0,00 zł 599,09 zł
.com.pt 422,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 70,46 zł 70,46 zł 0,00 zł 60,80 zł
.camp Turystyka i kampingi 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.com.pr 1500,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 166,32 zł
.name Dla każdego 58,30 zł 58,30 zł 0,00 zł 114,45 zł
.clothing Odzież 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.com.ph 913,49 zł 913,49 zł 0,00 zł 916,35 zł
.com.pe 608,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 865,56 zł
.co.uz 1372,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,98 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.voto 393,44 zł 393,44 zł 0,00 zł 393,44 zł
.shop 196,72 zł 196,72 zł 0,00 zł 196,72 zł
.show 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.org.nz 593,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 123,40 zł 123,40 zł 0,00 zł 123,40 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.bbs.tr 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1100,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1410,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 1273,30 zł
.experts-comptables.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.org.nr 2525,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2257,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 263,60 zł 263,60 zł 0,00 zł 253,59 zł
.com.sn 1423,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 955,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 225,33 zł 207,45 zł 0,00 zł 221,40 zł
.com.sl 1133,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1716,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 253,59 zł 253,59 zł 0,00 zł 253,59 zł
.org.ng Dla każdego 243,21 zł 243,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 393,44 zł 393,44 zł 0,00 zł 393,44 zł
.com.sg 543,66 zł 300,44 zł 0,00 zł 472,12 zł
.news 123,40 zł 123,40 zł 0,00 zł 123,40 zł
.org.pe 135,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,91 zł
.com.se 78,69 zł 78,69 zł 0,00 zł 78,69 zł
.delivery 254,30 zł 254,30 zł 0,00 zł 253,59 zł
.com.sb 994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 386,28 zł 343,36 zł 0,00 zł 343,36 zł
.toys Dla każdego 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.com.sc 1314,43 zł 1210,35 zł 0,00 zł 1230,38 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.engineer 172,40 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.co.tz 613,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 76,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 60,80 zł 64,38 zł 0,00 zł 60,80 zł
.medecin.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.co.ug 321,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1973,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 268,97 zł 268,97 zł 0,00 zł 253,59 zł
.mobi.ke 1100,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 154,16 zł
.buzz Marketing i social media 211,38 zł 211,38 zł 0,00 zł 211,38 zł
.co.uk 54,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,01 zł
.finance Dla każdego 268,97 zł 268,97 zł 0,00 zł 253,59 zł
.studio 123,40 zł 123,40 zł 0,00 zł 123,40 zł
.or.kr 1307,64 zł 1160,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 25,75 zł 144,86 zł 0,00 zł 147,36 zł
.com.es 193,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 193,14 zł
.co.om 1761,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 708,18 zł 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 636,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 339,79 zł 339,79 zł 0,00 zł 339,79 zł
.tips Dla stron z poradami 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.org.ls 1426,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2693,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 2328,78 zł
.com.ee 515,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 529,35 zł
.gent 155,59 zł 155,59 zł 0,00 zł 155,59 zł
.he.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.or.ke 1100,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1413,86 zł 429,20 zł 0,00 zł 978,22 zł
.org.lk 629,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 166,32 zł
.com.dz 3742,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.org.lb 1573,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 808,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5043,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 3304,86 zł
.flowers 145,93 zł 145,93 zł 0,00 zł 145,93 zł
.gouv.ht 1327,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 125,18 zł 125,18 zł 0,00 zł 125,18 zł
.co.no 593,73 zł 593,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1459,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 593,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 386,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 637,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 301,51 zł 324,41 zł 0,00 zł 301,51 zł
.org.mw 2067,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 701,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1166,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1065,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 422,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16452,76 zł 16452,76 zł 0,00 zł 16452,76 zł
.nrw 212,81 zł 212,81 zł 0,00 zł 212,81 zł
.webcam Kamery internetowe 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 144,86 zł
.org.mm 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 173,83 zł
.com.cx 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 658,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 177,76 zł
.apartments 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.yn.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.com.gy 628,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 207,45 zł 207,45 zł 0,00 zł 207,45 zł
.com.gu 2138,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 166,32 zł
.com.gp 994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 236,06 zł 236,06 zł 0,00 zł 236,06 zł
.lol 169,89 zł 169,89 zł 0,00 zł 169,89 zł
.solar Energia słoneczna 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.com.gn 1967,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 958,55 zł 1065,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 986,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1513,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.yachts 865,56 zł 865,56 zł 0,00 zł 865,56 zł
.blackfriday Dla każdego 212,81 zł 212,81 zł 0,00 zł 212,81 zł
.com.ge 758,62 zł 771,49 zł 0,00 zł 729,64 zł
.corsica 248,58 zł 248,58 zł 0,00 zł 248,58 zł
.or.id 357,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,67 zł
.co.ro 600,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1366,29 zł 493,58 zł 0,00 zł 1366,29 zł
.cooking Kulinaria 177,76 zł 144,86 zł 0,00 zł 177,76 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 271,47 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.berlin Dla każdego 248,58 zł 248,58 zł 0,00 zł 248,58 zł
.me.ke 1100,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 248,58 zł 248,58 zł 0,00 zł 248,58 zł
.vegas Hazard 323,33 zł 323,33 zł 0,00 zł 323,33 zł
.co.pn 1500,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 1402,06 zł
.org.kz 622,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5207,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 265,75 zł
.com.fj 1571,60 zł 972,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 175,26 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.org.kn 1500,06 zł 493,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 552,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 481,06 zł
.chat 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 173,83 zł
.org.ki 2167,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 701,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 181,70 zł 164,53 zł 0,00 zł 181,70 zł
.travel Turystyka 1195,69 zł 1195,69 zł 0,00 zł 1195,69 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 271,47 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.navy 172,75 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.uk.com 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,58 zł
.org.hu 1280,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1666,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1307,99 zł 1160,28 zł 0,00 zł 1169,93 zł
.org.hn 844,46 zł 844,46 zł 0,00 zł 708,18 zł
.cloud 126,97 zł 126,97 zł 0,00 zł 126,97 zł
.ryukyu Dla każdego 60,80 zł 64,38 zł 0,00 zł 60,80 zł
.org.hk 622,34 zł 493,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1280,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1280,45 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.zone Dla każdego 175,26 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.xn--rhqv96g 175,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 565,47 zł 565,12 zł 0,00 zł 574,42 zł
.group 110,88 zł 110,88 zł 0,00 zł 110,88 zł
.jewelry 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 265,75 zł
.za.com 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 552,60 zł
.amsterdam 212,81 zł 212,81 zł 0,00 zł 212,81 zł
.com.ht 1327,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 901,32 zł 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.com.hn 844,46 zł 844,46 zł 0,00 zł 708,18 zł
.co.jp 1273,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 1201,77 zł
.com.hk 622,34 zł 622,34 zł 0,00 zł 550,81 zł
.voyage Turystyka 271,47 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.org.in 143,07 zł 143,07 zł 0,00 zł 143,07 zł
.market 172,75 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.org.im 671,34 zł 657,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 611,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1351,99 zł 1351,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.co.ke 1100,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.biz.bb 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 731,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2575,21 zł 2575,21 zł 0,00 zł 2575,21 zł
.com.ky 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.co.mz 1199,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 786,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 177,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 177,05 zł
.biz.az 1694,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1516,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1065,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.my.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.org.fj 1571,60 zł 972,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1280,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 994,32 zł
.rocks Dla każdego 70,10 zł 70,10 zł 0,00 zł 60,80 zł
.com.kh 1017,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2167,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 314,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.diet 113,02 zł 113,02 zł 0,00 zł 113,02 zł
.co.ni 1811,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.ltd 110,88 zł 110,88 zł 0,00 zł 110,88 zł
.lawyer 212,81 zł 212,46 zł 0,00 zł 184,91 zł
.xn--55qx5d.hk 622,34 zł 493,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 213,89 zł 173,47 zł 0,00 zł 173,47 zł
.soccer 110,88 zł 110,88 zł 0,00 zł 110,88 zł
.gouv.fr 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 569,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 599,09 zł
.com.jo 1513,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 933,16 zł
.com.jm 722,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1967,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1426,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1461,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 357,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 397,37 zł 397,37 zł 0,00 zł 397,37 zł
.org.gg 1566,59 zł 422,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 894,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 177,76 zł
.clinic Dla każdego 272,19 zł 272,19 zł 0,00 zł 272,19 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.co.me 929,94 zł 929,94 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 307,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.per.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.hk.org 80,48 zł 80,48 zł 0,00 zł 80,48 zł
.info.vn 1820,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1819,10 zł
.biz.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.fit 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 181,70 zł
.bar Bary i puby 395,58 zł 314,75 zł 0,00 zł 395,58 zł
.dental Medycyna 272,19 zł 272,19 zł 0,00 zł 253,59 zł
.coupons 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.beer Dla każdego 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 176,33 zł
.us.com 412,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.surf Dla każdego 176,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 176,33 zł
.recipes Kulinaria 271,47 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 981,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 779,72 zł 443,51 zł 0,00 zł 708,18 zł
.af Afganistan 2081,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1314,43 zł 1130,23 zł 0,00 zł 1314,43 zł
.org.es 135,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,91 zł
.per.sg 543,66 zł 436,36 zł 0,00 zł 414,90 zł
.am Armenia 1416,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.ac.cn 314,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 71,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.deals Biznes 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 166,32 zł
.ax Åland 622,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1633,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.adult 448,87 zł 448,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 35,77 zł 35,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1571,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1423,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2656,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 741,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1190,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.bh Bahrain 5304,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1083,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2854,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1771,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1728,97 zł
.biz.vn 1464,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 1440,69 zł
.org.bn 1571,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1097,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1097,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 464,25 zł 478,20 zł 0,00 zł 478,20 zł
.bo Dla każdego 2666,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 2522,99 zł
.info.tr 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 116,96 zł 118,03 zł 0,00 zł 110,52 zł
.org.bh 5730,57 zł 528,63 zł 0,00 zł 4048,81 zł
.how 168,46 zł 168,46 zł 0,00 zł 168,46 zł
.bt Bhutan 1571,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.org.bb 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 651,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 505,39 zł 534,00 zł 0,00 zł 505,39 zł
.gen.tr 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 181,70 zł 164,53 zł 0,00 zł 181,70 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 594,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1694,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 300,44 zł 300,44 zł 0,00 zł 228,91 zł
.cc Wyspy Kokoswe 496,09 zł 496,09 zł 0,00 zł 496,09 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 877,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 822,64 zł
.yokohama Dla każdego 60,80 zł 64,38 zł 0,00 zł 60,80 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 608,04 zł 393,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 114,45 zł 114,45 zł 0,00 zł 110,52 zł
.cg Kongo 3176,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 73,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2997,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1355,21 zł 1355,21 zł 0,00 zł 1355,21 zł
.sex 461,39 zł 461,39 zł 0,00 zł 461,39 zł
.org.cn 270,76 zł 348,73 zł 0,00 zł 277,91 zł
.cm Kamerun 1251,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 1251,84 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 219,97 zł 219,97 zł 0,00 zł 219,97 zł
.co Kolumbia 139,49 zł 139,49 zł 0,00 zł 139,49 zł
.shoes Obuwie 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.cr Kostaryka 1441,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 213,89 zł 213,89 zł 0,00 zł 184,91 zł
.cu Kuba 5000,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 658,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1287,61 zł 1287,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 202,08 zł 202,08 zł 0,00 zł 202,08 zł
.org.cd 875,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 875,22 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1395,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.cz Republika Czeska 64,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 64,38 zł
.inc.hk 80,48 zł 80,48 zł 0,00 zł 80,48 zł
.org.bz 840,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 629,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 858,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1104,48 zł 1051,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 35,77 zł 35,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 159,16 zł 159,16 zł 0,00 zł 157,37 zł
.london Dla każdego 240,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 240,71 zł
.accountant 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.dj Dżibuti 980,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 59,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1395,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 41,13 zł 41,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1571,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 117,67 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.com.af 623,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 627,71 zł
.info.ro 1344,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 96,93 zł 96,93 zł 0,00 zł 96,93 zł
.abogado 198,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 198,51 zł
.dz Algieria 3682,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 253,59 zł 253,59 zł 0,00 zł 253,59 zł
.club Polecane dla klubów 95,86 zł 95,50 zł 0,00 zł 92,64 zł
.ec Ekwador 1413,86 zł 1056,91 zł 0,00 zł 978,22 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 464,25 zł 464,25 zł 0,00 zł 464,25 zł
.ee Estonia 529,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 529,35 zł
.eg Egipt 1920,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 1920,68 zł
.org.ar 1201,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 536,50 zł 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 57,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 57,23 zł
.org.ag 936,02 zł 826,21 zł 0,00 zł 936,02 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 623,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 166,32 zł
.info.pr 12286,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 622,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 177,05 zł 177,05 zł 0,00 zł 166,32 zł
.bc.ca 300,44 zł 300,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1694,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 166,32 zł
.accountants Księgowość 475,70 zł 475,70 zł 0,00 zł 475,70 zł
.salon 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.com.cu 3433,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 3369,24 zł
.loan 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.fi Finlandia 114,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 114,45 zł
.com.cn 268,97 zł 289,35 zł 0,00 zł 276,12 zł
.com.co 323,69 zł 321,90 zł 0,00 zł 323,69 zł
.fm Mikronezja 1004,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1004,33 zł
.edu.mm 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 236,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 236,06 zł
.fo Wyspy Owcze 2897,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.per.nf 5207,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 67,96 zł 67,96 zł 0,00 zł 67,96 zł
.com.ci 2997,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3176,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 875,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 875,22 zł
.gb.com 457,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 457,82 zł
.edu.lv 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.company Biznes i organizacje 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.ga Gabon 225,33 zł 536,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 674,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 840,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 314,75 zł 207,45 zł 0,00 zł 314,75 zł
.gd Grenada 537,22 zł 537,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1060,49 zł 1015,78 zł 0,00 zł 1015,78 zł
.gf Gujana Francuska 1516,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 166,32 zł
.gg Guernsey 1335,53 zł 250,37 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2656,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 464,97 zł 464,97 zł 0,00 zł 464,97 zł
.com.br 901,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1771,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1728,97 zł
.gl Grenlandia 958,55 zł 958,55 zł 0,00 zł 815,48 zł
.gm Gambia 517,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1097,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 88,70 zł 88,70 zł 0,00 zł 88,70 zł
.com.bn 1571,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1280,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 350,52 zł 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 125,18 zł 125,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 110,88 zł 110,88 zł 0,00 zł 110,88 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 348,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5304,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2138,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 2138,86 zł
.gy Gujana 628,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.uno Hiszpańska strona www 160,24 zł 160,24 zł 0,00 zł 153,44 zł
.com.az 1511,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 380,92 zł 380,92 zł 0,00 zł 380,92 zł
.ac.at 414,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 144,86 zł
.zj.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.expert Dla każdego 267,89 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.rehab 172,75 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.hk Hongkong 615,19 zł 650,96 zł 0,00 zł 636,65 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 933,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 978,22 zł 978,22 zł 0,00 zł 915,63 zł
.gen.in 143,07 zł 143,07 zł 0,00 zł 143,07 zł
.discount Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 166,32 zł
.bio Biotechnologie 291,50 zł 291,50 zł 0,00 zł 291,50 zł
.hr Chorwacja 1080,16 zł 1251,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5207,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1385,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1273,30 zł 608,04 zł 0,00 zł 1108,77 zł
.ski 212,81 zł 212,81 zł 0,00 zł 212,81 zł
.biz Dla firm 71,53 zł 71,53 zł 0,00 zł 71,53 zł
.supplies Biznes 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.id Indonezja 393,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1065,85 zł 422,05 zł 0,00 zł 994,32 zł
.frl 212,81 zł 212,81 zł 0,00 zł 212,81 zł
.biz.ki 2167,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 671,34 zł 657,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 85,84 zł 85,84 zł 0,00 zł 178,83 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 175,26 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 996,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1001,83 zł
.aca.pro 1208,92 zł 1208,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 166,32 zł
.iq Irak 2710,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1394,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4113,19 zł 4113,19 zł 0,00 zł 4113,19 zł
.is Islandia 1638,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 42,92 zł 42,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 113,02 zł 113,02 zł 0,00 zł 113,02 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 271,83 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.web.id 357,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,67 zł
.js.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.je Jersey 2126,34 zł 1289,40 zł 0,00 zł 1289,40 zł
.dog 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.trading 386,28 zł 386,28 zł 0,00 zł 386,28 zł
.works Dla każdego 175,26 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.jo Jordania 2399,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 1380,24 zł
.biz.nr 5636,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 808,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 167,39 zł 167,39 zł 0,00 zł 166,32 zł
.stream 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.camera Biznes filmowy 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.kg Kirgistan 1023,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7582,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1500,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1303,34 zł 1164,57 zł 0,00 zł 1160,28 zł
.restaurant 266,11 zł 266,11 zł 0,00 zł 253,59 zł
.xn--d1alf 636,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1100,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 162,74 zł 162,74 zł 0,00 zł 162,74 zł
.menu Restauracje 213,89 zł 213,53 zł 0,00 zł 213,89 zł
.mba 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 110,88 zł
.info.ki 2167,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 724,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 637,37 zł 207,45 zł 0,00 zł 543,66 zł
.lc Saint Lucia 513,61 zł 513,61 zł 0,00 zł 520,05 zł
.report Biznes 116,96 zł 118,03 zł 0,00 zł 110,52 zł
.li Liechtenstein 73,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 629,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 267,89 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.auto 16452,76 zł 16452,76 zł 0,00 zł 16452,76 zł
.biz.pr 8963,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 493,58 zł 493,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 699,24 zł 699,24 zł 0,00 zł 699,24 zł
.lv Łotwa 636,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 117,32 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.ly Libia 1407,43 zł 1478,96 zł 0,00 zł 1407,43 zł
.download 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.hi.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.ma Maroko 1461,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 133,41 zł 133,41 zł 0,00 zł 115,88 zł
.mc Monako 1344,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2252,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 100,15 zł 100,15 zł 0,00 zł 207,45 zł
.host Hosting 518,62 zł 418,47 zł 0,00 zł 518,62 zł
.mg Madagaskar 2138,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.soy 145,21 zł 125,18 zł 0,00 zł 145,21 zł
.credit Dla każdego 464,25 zł 509,32 zł 0,00 zł 478,20 zł
.navarra.museum 1137,39 zł 922,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 422,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 422,05 zł
.mk Macedonia 636,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 608,04 zł 278,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 840,16 zł 840,16 zł 0,00 zł 801,18 zł
.mo Makao 2417,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 416,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 416,33 zł
.mp Mariany Północne 600,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1516,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 858,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1190,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 400,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 628,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 245,00 zł 245,00 zł 0,00 zł 245,00 zł
.mu Mauritius 1041,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 117,67 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.game.tw 422,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1788,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5207,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 621,27 zł 610,54 zł 0,00 zł 621,27 zł
.film 448,87 zł 448,87 zł 0,00 zł 448,87 zł
.my Malezja 666,34 zł 666,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 207,81 zł 207,81 zł 0,00 zł 184,91 zł
.tirol 162,74 zł 162,74 zł 0,00 zł 162,74 zł
.plus 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.na Namibia 26646,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 21667,57 zł
.tv.bb 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1037,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8254,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 240,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1480,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5100,35 zł 4642,54 zł 0,00 zł 4642,54 zł
.nl Holandia 46,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1280,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.no Norwegia 92,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5046,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.nu Niue 228,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 228,91 zł
.best Dla każdego 550,81 zł 436,36 zł 0,00 zł 550,81 zł
.storage 370,19 zł 370,19 zł 0,00 zł 370,19 zł
.hiroshima.jp 808,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 808,33 zł
.nz Nowa Zelandia 593,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.tur.br 1596,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1761,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1273,30 zł
.edu.vn 1819,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 1702,50 zł
.social Dla każdego 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.srl 209,24 zł 209,24 zł 0,00 zł 209,24 zł
.contractors Dla każdego 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.ebiz.tw 479,28 zł 422,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 908,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 865,56 zł
.pf Polinezja Francuska 894,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1571,60 zł 972,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 110,88 zł 110,88 zł 0,00 zł 110,88 zł
.earth 126,97 zł 126,97 zł 0,00 zł 126,97 zł
.ph Filipiny 921,00 zł 863,77 zł 0,00 zł 867,35 zł
.luxury Dla każdego 3169,66 zł 3169,66 zł 0,00 zł 3169,66 zł
.online 203,87 zł 203,87 zł 0,00 zł 203,87 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 67,96 zł 278,98 zł 0,00 zł 67,96 zł
.properties Nieruchomości 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.pn Pitcairn 1557,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 1373,45 zł
.pr Puerto Rico 8634,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 647,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 918,85 zł 894,89 zł 0,00 zł 879,86 zł
.pt Portugalia 422,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.se.com 529,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 457,82 zł
.net.ly 779,72 zł 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 213,89 zł 207,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5207,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 177,05 zł 177,05 zł 0,00 zł 177,05 zł
.qa Katar 722,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4292,02 zł 4292,02 zł 0,00 zł 4292,02 zł
.ac.rw 3498,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 622,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 125,54 zł 125,54 zł 0,00 zł 115,88 zł
.name.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.melbourne 284,35 zł 284,35 zł 0,00 zł 284,35 zł
.nom.ni 1645,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 514,69 zł 514,69 zł 0,00 zł 514,69 zł
.taxi 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.net.kn 1500,06 zł 493,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 177,76 zł 144,86 zł 0,00 zł 177,76 zł
.re Reunion 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.no.com 400,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 400,59 zł
.store.bb 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 212,46 zł 212,46 zł 0,00 zł 184,91 zł
.net.ki 2167,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 701,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1173,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1571,60 zł 972,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 116,96 zł 116,60 zł 0,00 zł 110,52 zł
.rs Serbia 636,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.ru Rosja 42,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3938,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.yoga 166,67 zł 144,86 zł 0,00 zł 166,67 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 398,80 zł 398,80 zł 0,00 zł 398,80 zł
.sc.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.sa Arabia Saudyjska 350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1513,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1314,43 zł 1314,43 zł 0,00 zł 1230,38 zł
.se Szwecja 100,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 100,15 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 154,16 zł
.sg Singapur 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 543,66 zł
.net.je 2432,15 zł 493,58 zł 0,00 zł 1366,29 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 962,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 550,81 zł 250,37 zł 0,00 zł 493,58 zł
.ac.tz 613,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 679,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1133,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 560,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 457,82 zł
.name.vn 1819,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 1702,50 zł
.sn.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.sm San Marino 1301,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 74,75 zł 74,75 zł 0,00 zł 74,75 zł
.sn Senegal 1423,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 247,15 zł 247,15 zł 0,00 zł 1180,31 zł
.ostfold.no 386,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.sr Surinam 1348,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5207,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 600,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 600,88 zł
.su ZSSR 652,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1786,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 166,32 zł
.sx Sint Maarten 371,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 55,44 zł 55,44 zł 0,00 zł 55,44 zł
.ong 230,70 zł 230,70 zł 0,00 zł 230,70 zł
.cn.com 82,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,22 zł
.store 305,81 zł 305,81 zł 0,00 zł 305,81 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 123,75 zł 107,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 671,34 zł 657,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 143,07 zł 143,07 zł 0,00 zł 143,07 zł
.tc Turks i Caicos 1313,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 422,05 zł 422,05 zł 0,00 zł 422,05 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 67,96 zł 278,98 zł 0,00 zł 67,96 zł
.tg Togo 1330,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 375,19 zł 375,19 zł 0,00 zł 375,19 zł
.alsace 248,58 zł 248,58 zł 0,00 zł 248,58 zł
.tj Tadżykistan 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 166,32 zł
.tl Timor Wschodni 1280,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 608,04 zł
.tn Tunezja 1434,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1645,28 zł 1645,28 zł 0,00 zł 1645,28 zł
.k12.tr 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 177,76 zł 144,86 zł 0,00 zł 177,76 zł
.tv Tuvalu 173,47 zł 173,47 zł 0,00 zł 408,10 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.pro.az 1694,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 496,44 zł 517,90 zł 0,00 zł 496,44 zł
.ltd.hk 80,48 zł 80,48 zł 0,00 zł 80,48 zł
.express 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.info.az 1643,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 359,81 zł 565,12 zł 0,00 zł 359,81 zł
.net.ps 643,09 zł 599,09 zł 0,00 zł 565,12 zł
.ooo 167,39 zł 167,39 zł 0,00 zł 167,39 zł
.net.ph 913,84 zł 207,45 zł 0,00 zł 859,12 zł
.ug Uganda 694,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 694,95 zł
.uk Wielka Brytania 143,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 143,07 zł
.ac.nz 593,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 59,37 zł 59,37 zł 0,00 zł 59,37 zł
.net.pe 135,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,91 zł
.uy Urugwaj 1367,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1372,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.solutions Usługi 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.istanbul 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 166,32 zł
.museum.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.degree 229,62 zł 243,57 zł 0,00 zł 211,38 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 557,25 zł 557,25 zł 0,00 zł 529,35 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 542,94 zł 515,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 168,10 zł 168,10 zł 0,00 zł 168,10 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2138,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1927,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1820,18 zł
.ruhr Turystyka i biznes 177,05 zł 177,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 109,80 zł 109,80 zł 0,00 zł 109,80 zł
.support Pomoc 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.net.nz 593,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 324,76 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.id.lv 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 177,76 zł 144,86 zł 0,00 zł 177,76 zł
.wien Dla każdego 162,74 zł 162,74 zł 0,00 zł 162,74 zł
.net.nr 1029,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 96,93 zł 80,48 zł 0,00 zł 96,93 zł
.life Dla każdego 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 166,32 zł
.wf Wallis i Futuna 67,96 zł 278,98 zł 0,00 zł 67,96 zł
.auction 172,40 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.net.nf 5207,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 398,80 zł 398,80 zł 0,00 zł 398,80 zł
.koeln Dla każdego 51,86 zł 51,86 zł 0,00 zł 51,86 zł
.net.ni 1716,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 274,33 zł 345,51 zł 0,00 zł 274,33 zł
.de.com 404,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,52 zł
.organic 394,51 zł 321,90 zł 0,00 zł 394,51 zł
.hu.com 457,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,58 zł
.net.mu 748,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 608,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 300,80 zł 324,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12286,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 565,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.rentals Nieruchomości 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.jpn.com 563,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 529,35 zł
.forex 11087,73 zł 11087,73 zł 0,00 zł 11087,73 zł
.net.me 207,45 zł 207,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 166,32 zł
.sch.lk 629,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.notaires.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.geometre-expert.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.moe Dla każdego 112,67 zł 112,67 zł 0,00 zł 112,67 zł
.software 172,75 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.jx.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.mom 203,87 zł 203,87 zł 0,00 zł 203,87 zł
.ye Jemen 1843,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5715,54 zł 5715,54 zł 0,00 zł 5715,54 zł
.bzh 284,35 zł 284,35 zł 0,00 zł 284,35 zł
.minsk.by 1130,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.games 109,45 zł 109,45 zł 0,00 zł 109,45 zł
.yt Majotta 67,96 zł 278,98 zł 0,00 zł 67,96 zł
.reise Dla każdego 531,14 zł 531,14 zł 0,00 zł 531,14 zł
.guide Dla każdego 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 166,32 zł
.nagoya Dla każdego 60,80 zł 64,38 zł 0,00 zł 60,80 zł
.net.cm 185,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 185,99 zł
.ac.ke 1100,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 323,69 zł 323,69 zł 0,00 zł 323,69 zł
.net.cn 268,97 zł 348,73 zł 0,00 zł 298,65 zł
.work 46,50 zł 46,50 zł 0,00 zł 46,50 zł
.net.ci 2997,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 60,80 zł 64,38 zł 0,00 zł 60,80 zł
.gdn 1344,83 zł 436,36 zł 0,00 zł 436,36 zł
.net.bz 840,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 166,67 zł 166,67 zł 0,00 zł 154,16 zł
.fail Dla każdego 177,76 zł 177,76 zł 0,00 zł 166,32 zł
.net.by 1130,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 177,05 zł 177,05 zł 0,00 zł 166,32 zł
.gb.net 501,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 501,09 zł
.avocat.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.net.br 901,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2656,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 240,71 zł 240,71 zł 0,00 zł 240,71 zł
.love 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.osaka 209,95 zł 209,95 zł 0,00 zł 209,95 zł
.racing 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.republican Dla partii republikańskich 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 154,16 zł
.church Wyznanie 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 166,32 zł
.net.bo 1771,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1728,97 zł
.net.bb 1101,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.tools Narzędzia 177,05 zł 177,05 zł 0,00 zł 166,32 zł
.pictures Fotografia 63,31 zł 63,31 zł 0,00 zł 59,37 zł
.promo 125,18 zł 125,18 zł 0,00 zł 125,18 zł
.mortgage 243,57 zł 243,57 zł 0,00 zł 216,03 zł
.net.az 1694,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 176,33 zł 176,33 zł 0,00 zł 166,32 zł
.net.ar 1104,48 zł 1051,55 zł 0,00 zł 752,53 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.archi Architektura 355,88 zł 355,88 zł 0,00 zł 355,88 zł
.hockey 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.edu.az 1439,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1208,92 zł 1208,92 zł 0,00 zł 1208,92 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 116,96 zł 117,67 zł 0,00 zł 110,52 zł
.kiev.ua 926,72 zł 926,72 zł 0,00 zł 926,72 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 175,26 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.gx.cn 329,77 zł 329,77 zł 0,00 zł 329,77 zł
.mil.az 1710,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 166,32 zł 166,32 zł 0,00 zł 166,32 zł
.net.af 623,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 786,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 113,02 zł 113,02 zł 0,00 zł 113,02 zł
.site 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.date 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.guru Dla każdego 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.net.ht 1255,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 159,16 zł 158,09 zł 0,00 zł 130,55 zł
.dyn.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.blog 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 164,53 zł
.tours 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.net.hk 493,58 zł 1244,69 zł 0,00 zł 550,81 zł
.space Kosmos 51,86 zł 44,71 zł 0,00 zł 51,86 zł
.rec.nf 5207,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 708,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1566,59 zł 1566,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.cologne Dla każdego 51,86 zł 51,86 zł 0,00 zł 51,86 zł
.net.gy 1137,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 164,53 zł 164,53 zł 0,00 zł 110,88 zł
.web.tj 1070,86 zł 321,90 zł 0,00 zł 999,33 zł
.joburg Dla każdego 125,18 zł 125,18 zł 0,00 zł 125,18 zł
.net.gn 1967,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 994,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 172,75 zł 172,40 zł 0,00 zł 154,16 zł
.loans Dla każdego 464,25 zł 478,20 zł 0,00 zł 478,20 zł
.net.gg 1566,59 zł 422,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 268,97 zł 268,97 zł 0,00 zł 253,59 zł
.lotto 10014,72 zł 10014,72 zł 0,00 zł 10014,72 zł
.brussels 177,05 zł 177,05 zł 0,00 zł 177,05 zł
.net.gl 1137,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 143,07 zł 143,07 zł 0,00 zł 214,60 zł
.edu 753,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5207,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.tickets 2932,88 zł 2932,88 zł 0,00 zł 2932,88 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 177,05 zł 177,40 zł 0,00 zł 166,32 zł
.paris.notaires.fr 350,52 zł 278,98 zł 0,00 zł 278,98 zł
.link Dla wszystkich 57,58 zł 57,58 zł 0,00 zł 57,58 zł
.insure Dla każdego 268,97 zł 268,97 zł 0,00 zł 253,59 zł
.net.fj 1571,60 zł 972,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 175,26 zł
.network 114,45 zł 114,45 zł 0,00 zł 110,52 zł
.capetown Dla każdego 125,18 zł 125,18 zł 0,00 zł 125,18 zł
.security 16452,76 zł 16452,76 zł 0,00 zł 16452,76 zł
.paris 241,43 zł 241,43 zł 0,00 zł 241,43 zł
.car 16452,76 zł 16452,76 zł 0,00 zł 16452,76 zł
.cat Dla każdego 393,44 zł 393,44 zł 0,00 zł 393,44 zł
.jp.net 715,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 708,18 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 154,16 zł
.co.com 208,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,98 zł
.gr.com 411,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 411,32 zł
.cleaning Usługi porządkowe 250,37 zł 250,37 zł 0,00 zł 250,37 zł
.limited Dla każdego 209,95 zł 209,95 zł 0,00 zł 209,95 zł
.fishing Dla każdego 177,76 zł 144,86 zł 0,00 zł 177,76 zł
.ink Dla kreatywnych 161,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 161,31 zł
.int.az 1694,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 271,47 zł 271,83 zł 0,00 zł 253,59 zł
.creditcard Dla każdego 749,67 zł 749,67 zł 0,00 zł 706,40 zł
.fans 380,92 zł 380,92 zł 0,00 zł 380,92 zł
.trade Biznes 177,40 zł 177,40 zł 0,00 zł 144,86 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1323,37 zł 1056,91 zł 0,00 zł 715,34 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.