Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 136,11 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 41,88 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 34,90 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 139,61 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 57,94 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 214,64 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 86,56 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 136,11 zł 136,11 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 228,95 zł 225,11 zł 0,00 zł 228,95 zł
.co.gl 1109,86 zł 1040,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1775,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1661,30 zł
.co.gg 953,15 zł 958,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 129,13 zł 129,13 zł 0,00 zł 129,13 zł
.qpon Dla każdego 94,58 zł 94,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 265,25 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.or.th 677,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 613,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 312,37 zł 205,92 zł 0,00 zł 205,92 zł
.farm Rolnictwo 171,02 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.tel Strony infromacyjne 75,39 zł 75,39 zł 0,00 zł 75,39 zł
.vin 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.fj.cn 316,90 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.vip 165,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 165,78 zł
.pics Fotografia i grafika 110,29 zł 110,29 zł 0,00 zł 110,29 zł
.energy 468,03 zł 466,63 zł 0,00 zł 466,63 zł
.sh.cn 307,13 zł 272,23 zł 0,00 zł 258,27 zł
.co.fk 544,46 zł 540,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 596,46 zł 565,40 zł 0,00 zł 596,46 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1399,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1605,46 zł 1605,46 zł 0,00 zł 1605,46 zł
.lighting Oświetlenie 114,83 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.community Społeczność 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.click 41,88 zł 41,88 zł 0,00 zł 41,88 zł
.ltda 217,09 zł 217,09 zł 0,00 zł 217,09 zł
.science 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 141,35 zł
.institute Instytuty 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.wine 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.co.im 655,10 zł 655,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 139,61 zł 139,61 zł 0,00 zł 139,61 zł
.co.il 597,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 162,29 zł
.co.it 481,64 zł 481,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 549,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 481,64 zł
.ceo CEO 536,43 zł 536,43 zł 0,00 zł 536,43 zł
.cq.cn 251,29 zł 272,23 zł 0,00 zł 258,27 zł
.porn 466,28 zł 466,28 zł 0,00 zł 466,28 zł
.gold 464,19 zł 464,19 zł 0,00 zł 464,19 zł
.golf 248,85 zł 248,85 zł 0,00 zł 248,85 zł
.co.je 1333,23 zł 481,64 zł 0,00 zł 1333,23 zł
.cfd 120060,30 zł 120060,30 zł 0,00 zł 120060,30 zł
.net.za 453,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.website Dla każdego 119,01 zł 106,45 zł 0,00 zł 129,13 zł
.ha.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.int.vn 1776,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1661,30 zł
.photo Fotografia 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 162,29 zł
.co.hu 1249,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.vgs.no 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 160,55 zł 169,62 zł 0,00 zł 160,55 zł
.spreadbetting 159847,73 zł 159847,73 zł 0,00 zł 159847,73 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 94,58 zł 78,53 zł 0,00 zł 94,58 zł
.schule Dla każdego 113,78 zł 113,78 zł 0,00 zł 113,78 zł
.co.id 1067,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 858,57 zł
.lease Dla każdego 265,60 zł 265,60 zł 0,00 zł 247,45 zł
.hl.cn 316,90 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.surgery Dla każdego 265,60 zł 265,60 zł 0,00 zł 247,45 zł
.co.cg 3099,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 101,21 zł 101,21 zł 0,00 zł 101,21 zł
.me.uk 141,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 52,70 zł
.gop Dla każdego 116,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 144,14 zł
.co.cm 230,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 230,35 zł
.ist 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 162,29 zł
.co.ci 2924,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 94,58 zł 78,53 zł 0,00 zł 94,58 zł
.miami 146,59 zł 146,59 zł 0,00 zł 146,59 zł
.fitness Dla każdego 171,71 zł 171,71 zł 0,00 zł 162,29 zł
.co.cr 640,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 261,41 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.oslo.no 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 169,97 zł 169,97 zł 0,00 zł 162,29 zł
.co.bb 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 264,90 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.co.bw 553,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 972,35 zł
.ninja Dla każdego 106,80 zł 106,80 zł 0,00 zł 94,23 zł
.claims Dla każdego 262,46 zł 262,46 zł 0,00 zł 247,45 zł
.exchange Dla każdego 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 173,46 zł
.nm.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.co.bz 819,83 zł 819,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 481,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 481,64 zł
.pro.tc 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 272,23 zł
.web.za 453,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.nom.co 342,03 zł 202,43 zł 0,00 zł 342,03 zł
.directory Katalogi 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.pro.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.dating Randki 265,25 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.name.az 1653,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 244,31 zł 174,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 120,41 zł 120,41 zł 0,00 zł 120,41 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 110,29 zł 110,29 zł 0,00 zł 110,29 zł
.rich Dobra luksusowe 13386,37 zł 13386,37 zł 0,00 zł 13386,37 zł
.co.dm 1527,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.airforce 168,22 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.family 120,41 zł 120,41 zł 0,00 zł 120,41 zł
.ind.in 139,61 zł 139,61 zł 0,00 zł 139,61 zł
.gift Prezenty, fundacje 110,29 zł 110,29 zł 0,00 zł 110,29 zł
.college 321,09 zł 339,94 zł 0,00 zł 339,94 zł
.career 558,42 zł 558,42 zł 0,00 zł 558,42 zł
.com.ve 932,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 687,90 zł 641,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.net.ua 351,11 zł 551,44 zł 0,00 zł 351,11 zł
.com.vc 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.movie 1458,87 zł 1458,87 zł 0,00 zł 1458,87 zł
.com.uz 1338,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1323,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.nom.es 132,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 132,62 zł
.net.tr 970,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 162,29 zł
.rip 101,91 zł 101,91 zł 0,00 zł 94,23 zł
.rio 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.net.tc 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 272,23 zł
.pet 94,58 zł 94,58 zł 0,00 zł 94,58 zł
.com.ug 314,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 314,11 zł
.com.ua 97,72 zł 97,72 zł 0,00 zł 351,11 zł
.pharmacien.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 684,06 zł 684,06 zł 0,00 zł 684,06 zł
.law.pro 1256,45 zł 1256,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 484,43 zł 505,37 zł 0,00 zł 469,77 zł
.tw.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.sydney 277,46 zł 277,46 zł 0,00 zł 277,46 zł
.ae.org 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.net.sl 1106,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 219,88 zł 202,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 970,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1399,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 970,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.net.sg 530,50 zł 481,64 zł 0,00 zł 460,70 zł
.coach 247,45 zł 247,45 zł 0,00 zł 247,45 zł
.sarl 169,97 zł 169,97 zł 0,00 zł 162,29 zł
.com.tj 1044,94 zł 737,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.co.ae 1310,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 94,58 zł 78,53 zł 0,00 zł 94,58 zł
.city 114,13 zł 114,13 zł 0,00 zł 107,84 zł
.club.tw 411,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16054,58 zł 16054,58 zł 0,00 zł 16054,58 zł
.nx.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.aero Przemysł lotniczy 876,72 zł 934,66 zł 0,00 zł 904,64 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 264,90 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.net.ru 234,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 316,90 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.co.ag 1255,40 zł 997,13 zł 0,00 zł 1255,40 zł
.healthcare 263,16 zł 263,16 zł 0,00 zł 247,45 zł
.net.rw 3413,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 397,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 97,72 zł 97,72 zł 0,00 zł 97,72 zł
.co.ao 2806,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 94,58 zł 94,58 zł 0,00 zł 99,82 zł
.co.az 1668,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 239,42 zł 202,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 78,53 zł 78,53 zł 0,00 zł 78,53 zł
.haus Nieruchomości 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 150,42 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 171,02 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 172,76 zł 172,76 zł 0,00 zł 150,42 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 172,76 zł 172,76 zł 0,00 zł 162,29 zł
.xxx Branża porno 427,89 zł 493,50 zł 0,00 zł 493,50 zł
.com.vn 1428,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 1405,82 zł
.pro.pr 11850,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2202,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1776,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1661,30 zł
.capital Biznes 265,60 zł 265,60 zł 0,00 zł 247,45 zł
.net.ye 1403,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.us.org 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 90,74 zł 90,74 zł 0,00 zł 90,74 zł
.xyz Dla każdego 67,71 zł 67,71 zł 0,00 zł 67,71 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 165,78 zł 165,78 zł 0,00 zł 165,78 zł
.jur.pro 1040,06 zł 1040,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 506,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 506,07 zł
.int.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.name.fj 1533,56 zł 949,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1758,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.domains Domeny internetowe 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.wales 96,68 zł 96,68 zł 0,00 zł 96,68 zł
.moda Dla każdego 172,76 zł 172,76 zł 0,00 zł 150,42 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 162,29 zł
.org.za 453,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.army 168,22 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 264,90 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.markets 335,05 zł 335,05 zł 0,00 zł 335,05 zł
.versicherung 781,79 zł 781,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.villas Nieruchomości 265,25 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.bingo 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 259,32 zł
.radio.fm 244,31 zł 174,51 zł 0,00 zł 241,38 zł
.emp.br 899,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 389,15 zł 389,15 zł 0,00 zł 389,15 zł
.financial Dla każdego 265,60 zł 265,60 zł 0,00 zł 265,60 zł
.university Dla każdego 265,60 zł 265,60 zł 0,00 zł 247,45 zł
.qh.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.msk.ru 234,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 173,46 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 94,58 zł 78,53 zł 0,00 zł 94,58 zł
.sch.uk 132,62 zł 132,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1427,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 1405,82 zł
.vodka Dla każdego 173,46 zł 141,35 zł 0,00 zł 173,46 zł
.design 244,31 zł 259,32 zł 0,00 zł 259,32 zł
.today Dla każdego 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.ngo 225,11 zł 237,68 zł 0,00 zł 237,68 zł
.land Nieruchomości 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.construction Przemysł budowlany 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 872,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1770,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1405,82 zł
.net.vi 2059,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 549,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 479,89 zł
.sucks 1675,26 zł 1675,26 zł 0,00 zł 1675,26 zł
.whoswho 547,95 zł 547,95 zł 0,00 zł 485,13 zł
.net.vc 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.net.uy 1263,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 579,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 464,19 zł 464,19 zł 0,00 zł 464,19 zł
.singles Randki online 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.immo 168,22 zł 168,22 zł 0,00 zł 162,29 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.net.uk 137,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,86 zł
.org.ug 314,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 314,11 zł
.com.mx 294,22 zł 316,55 zł 0,00 zł 294,22 zł
.com.my 625,08 zł 691,39 zł 0,00 zł 600,65 zł
.com.mv 1745,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 351,11 zł 551,44 zł 0,00 zł 351,11 zł
.com.mt 851,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 992,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.com.ms 1040,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.com.mo 2359,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 411,83 zł 342,03 zł 0,00 zł 383,91 zł
.com.mm 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 251,29 zł 251,29 zł 0,00 zł 258,27 zł
.com.mk 621,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 481,64 zł
.org.tr 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1710,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 375,54 zł 301,90 zł 0,00 zł 375,54 zł
.dance Dla każdego 128,79 zł 128,79 zł 0,00 zł 113,08 zł
.org.tl 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.events Wydarzenia 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.shopping 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 108,19 zł
.org.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.sx.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.org.vi 2038,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 872,53 zł 872,53 zł 0,00 zł 872,53 zł
.com.ly 683,37 zł 683,37 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 723,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 677,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.com.lv 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3106,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.com.lr 1389,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 614,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 61,78 zł 61,78 zł 0,00 zł 61,78 zł
.health.vn 1769,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 1661,30 zł
.com.lc 537,48 zł 551,79 zł 0,00 zł 537,48 zł
.com.lb Liban 1535,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.org.uk 52,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 52,70 zł
.org.sg 530,50 zł 293,17 zł 0,00 zł 530,50 zł
.bj.cn 323,88 zł 287,24 zł 0,00 zł 275,02 zł
.org.sc 1109,86 zł 1040,06 zł 0,00 zł 481,64 zł
.biz.fj 1533,56 zł 949,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 970,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 404,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 453,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.juegos Dla każdego 72,94 zł 72,94 zł 0,00 zł 72,94 zł
.org.ru 573,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 895,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 802,73 zł
.com.om 1683,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1179,66 zł 1179,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1312,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1276,34 zł 1132,20 zł 0,00 zł 1141,62 zł
.co.zw 991,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.gives 168,22 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.art 71,55 zł 71,55 zł 0,00 zł 71,55 zł
.consulting Dla każdego 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 147,98 zł
.org.tc 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 272,23 zł
.black Dla każdego 242,21 zł 197,19 zł 0,00 zł 197,19 zł
.team 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.services Usługi 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 162,29 zł
.broker 5409,69 zł 5409,69 zł 0,00 zł 5409,69 zł
.com.nr 1004,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.com.np Nepal 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.watch Zegarki 171,02 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.partners Dla każdego 265,25 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.com.ni 1750,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 757,36 zł 778,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 219,88 zł 202,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4781,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1106,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 4921,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 3224,88 zł
.fashion 177,30 zł 160,55 zł 0,00 zł 177,30 zł
.mobi.gp 1249,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 293,17 zł 293,17 zł 0,00 zł 293,17 zł
.run 108,19 zł 108,19 zł 0,00 zł 108,19 zł
.co.th 677,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.cymru 96,68 zł 96,68 zł 0,00 zł 96,68 zł
.org.ps 627,52 zł 627,52 zł 0,00 zł 551,44 zł
.furniture Dla każdego 262,46 zł 262,46 zł 0,00 zł 247,45 zł
.school 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.homes 844,61 zł 844,61 zł 0,00 zł 844,61 zł
.org.ph 838,33 zł 202,43 zł 0,00 zł 838,33 zł
.co.tj 871,83 zł 739,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 256,52 zł 256,52 zł 0,00 zł 256,52 zł
.co.rw 3413,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 235,58 zł 235,58 zł 0,00 zł 235,58 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.com.qa 644,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 173,46 zł
.co.rs 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1403,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 478,15 zł 478,15 zł 0,00 zł 478,15 zł
.engineering Dla każdego 265,60 zł 265,60 zł 0,00 zł 247,45 zł
.boats 795,75 zł 795,75 zł 0,00 zł 795,75 zł
.pro Specjaliści 272,23 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.pp.ru 390,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 627,52 zł 627,52 zł 0,00 zł 584,60 zł
.com.pt 411,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 68,76 zł 68,76 zł 0,00 zł 59,33 zł
.camp Turystyka i kampingi 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.com.pr 1463,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 162,29 zł
.name Dla każdego 56,89 zł 56,89 zł 0,00 zł 111,68 zł
.clothing Odzież 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.com.ph 891,38 zł 891,38 zł 0,00 zł 894,17 zł
.com.pe 593,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 844,61 zł
.co.uz 1338,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 272,23 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.voto 383,91 zł 383,91 zł 0,00 zł 383,91 zł
.shop 191,96 zł 191,96 zł 0,00 zł 191,96 zł
.show 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.org.nz 579,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 120,41 zł 120,41 zł 0,00 zł 120,41 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.bbs.tr 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1073,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1376,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 1242,48 zł
.experts-comptables.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.org.nr 2464,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2202,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 257,22 zł 257,22 zł 0,00 zł 247,45 zł
.com.sn 1389,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 932,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 219,88 zł 202,43 zł 0,00 zł 216,04 zł
.com.sl 1106,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1675,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 247,45 zł 247,45 zł 0,00 zł 247,45 zł
.org.ng Dla każdego 237,33 zł 237,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 383,91 zł 383,91 zł 0,00 zł 383,91 zł
.com.sg 530,50 zł 293,17 zł 0,00 zł 460,70 zł
.news 120,41 zł 120,41 zł 0,00 zł 120,41 zł
.org.pe 132,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 132,62 zł
.com.se 76,78 zł 76,78 zł 0,00 zł 76,78 zł
.delivery 248,15 zł 248,15 zł 0,00 zł 247,45 zł
.com.sb 970,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 376,93 zł 335,05 zł 0,00 zł 335,05 zł
.toys Dla każdego 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.com.sc 1282,62 zł 1181,06 zł 0,00 zł 1200,60 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.engineer 168,22 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.co.tz 598,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 74,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 59,33 zł 62,82 zł 0,00 zł 59,33 zł
.medecin.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.co.ug 314,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1925,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 262,46 zł 262,46 zł 0,00 zł 247,45 zł
.mobi.ke 1073,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 150,42 zł
.buzz Marketing i social media 206,27 zł 206,27 zł 0,00 zł 206,27 zł
.co.uk 52,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 52,70 zł
.finance Dla każdego 262,46 zł 262,46 zł 0,00 zł 247,45 zł
.studio 120,41 zł 120,41 zł 0,00 zł 120,41 zł
.or.kr 1275,99 zł 1132,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 25,13 zł 141,35 zł 0,00 zł 143,79 zł
.com.es 188,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 188,47 zł
.co.om 1718,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 691,04 zł 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 621,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 331,56 zł 331,56 zł 0,00 zł 331,56 zł
.tips Dla stron z poradami 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.org.ls 1391,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2628,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 2272,42 zł
.com.ee 502,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 516,54 zł
.gent 151,82 zł 151,82 zł 0,00 zł 151,82 zł
.he.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.or.ke 1073,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1379,65 zł 418,82 zł 0,00 zł 954,55 zł
.org.lk 614,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 171,71 zł 171,71 zł 0,00 zł 162,29 zł
.com.dz 3652,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.org.lb 1535,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 788,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 4921,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 3224,88 zł
.flowers 142,40 zł 142,40 zł 0,00 zł 142,40 zł
.gouv.ht 1295,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 122,15 zł
.co.no 579,36 zł 579,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1423,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 579,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 376,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 621,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 294,22 zł 316,55 zł 0,00 zł 294,22 zł
.org.mw 2017,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 684,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1137,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1040,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 411,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16054,58 zł 16054,58 zł 0,00 zł 16054,58 zł
.nrw 207,66 zł 207,66 zł 0,00 zł 207,66 zł
.webcam Kamery internetowe 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 141,35 zł
.org.mm 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 169,62 zł
.com.cx 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 642,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 173,46 zł
.apartments 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.yn.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.com.gy 613,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 202,43 zł 202,43 zł 0,00 zł 202,43 zł
.com.gu 2087,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 172,06 zł 172,06 zł 0,00 zł 162,29 zł
.com.gp 970,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 230,35 zł 230,35 zł 0,00 zł 230,35 zł
.lol 165,78 zł 165,78 zł 0,00 zł 165,78 zł
.solar Energia słoneczna 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.com.gn 1919,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 935,35 zł 1040,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 962,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1477,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.yachts 844,61 zł 844,61 zł 0,00 zł 844,61 zł
.blackfriday Dla każdego 207,66 zł 207,66 zł 0,00 zł 207,66 zł
.com.ge 740,26 zł 752,82 zł 0,00 zł 711,99 zł
.corsica 242,56 zł 242,56 zł 0,00 zł 242,56 zł
.or.id 349,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,01 zł
.co.ro 586,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1333,23 zł 481,64 zł 0,00 zł 1333,23 zł
.cooking Kulinaria 173,46 zł 141,35 zł 0,00 zł 173,46 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 264,90 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.berlin Dla każdego 242,56 zł 242,56 zł 0,00 zł 242,56 zł
.me.ke 1073,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 242,56 zł 242,56 zł 0,00 zł 242,56 zł
.vegas Hazard 315,51 zł 315,51 zł 0,00 zł 315,51 zł
.co.pn 1463,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 1368,13 zł
.org.kz 607,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5081,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 259,32 zł
.com.fj 1533,56 zł 949,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 171,02 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.org.kn 1463,76 zł 481,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 539,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 469,42 zł
.chat 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 169,62 zł
.org.ki 2115,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 684,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 177,30 zł 160,55 zł 0,00 zł 177,30 zł
.travel Turystyka 1166,75 zł 1166,75 zł 0,00 zł 1166,75 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 264,90 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.navy 168,57 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.uk.com 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 481,64 zł
.org.hu 1249,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1625,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1276,34 zł 1132,20 zł 0,00 zł 1141,62 zł
.org.hn 824,02 zł 824,02 zł 0,00 zł 691,04 zł
.cloud 123,90 zł 123,90 zł 0,00 zł 123,90 zł
.ryukyu Dla każdego 59,33 zł 62,82 zł 0,00 zł 59,33 zł
.org.hk 607,28 zł 481,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1249,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 1249,46 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 265,25 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.zone Dla każdego 171,02 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.xn--rhqv96g 171,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 551,79 zł 551,44 zł 0,00 zł 560,51 zł
.group 108,19 zł 108,19 zł 0,00 zł 108,19 zł
.jewelry 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 259,32 zł
.za.com 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 539,22 zł
.amsterdam 207,66 zł 207,66 zł 0,00 zł 207,66 zł
.com.ht 1295,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 879,51 zł 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.com.hn 824,02 zł 824,02 zł 0,00 zł 691,04 zł
.co.jp 1242,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1172,68 zł
.com.hk 607,28 zł 607,28 zł 0,00 zł 537,48 zł
.voyage Turystyka 264,90 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.org.in 139,61 zł 139,61 zł 0,00 zł 139,61 zł
.market 168,57 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.org.im 655,10 zł 641,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 597,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1319,27 zł 1319,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 265,25 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.co.ke 1073,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.biz.bb 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 713,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2512,89 zł 2512,89 zł 0,00 zł 2512,89 zł
.com.ky 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.co.mz 1170,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 767,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 172,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 172,76 zł
.biz.az 1653,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1479,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1040,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.my.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.org.fj 1533,56 zł 949,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1249,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 970,25 zł
.rocks Dla każdego 68,41 zł 68,41 zł 0,00 zł 59,33 zł
.com.kh 993,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2115,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 306,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.diet 110,29 zł 110,29 zł 0,00 zł 110,29 zł
.co.ni 1767,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.ltd 108,19 zł 108,19 zł 0,00 zł 108,19 zł
.lawyer 207,66 zł 207,31 zł 0,00 zł 180,44 zł
.xn--55qx5d.hk 607,28 zł 481,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 208,71 zł 169,27 zł 0,00 zł 169,27 zł
.soccer 108,19 zł 108,19 zł 0,00 zł 108,19 zł
.gouv.fr 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 555,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 584,60 zł
.com.jo 1477,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 910,57 zł
.com.jm 705,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1919,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1391,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1426,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 349,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 387,75 zł 387,75 zł 0,00 zł 387,75 zł
.org.gg 1528,67 zł 411,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 872,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 173,46 zł
.clinic Dla każdego 265,60 zł 265,60 zł 0,00 zł 265,60 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 265,25 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.co.me 907,43 zł 907,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 300,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.per.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.hk.org 78,53 zł 78,53 zł 0,00 zł 78,53 zł
.info.vn 1776,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1775,08 zł
.biz.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.fit 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 177,30 zł
.bar Bary i puby 386,01 zł 307,13 zł 0,00 zł 386,01 zł
.dental Medycyna 265,60 zł 265,60 zł 0,00 zł 247,45 zł
.coupons 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.beer Dla każdego 172,06 zł 172,06 zł 0,00 zł 172,06 zł
.us.com 402,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.surf Dla każdego 172,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 172,06 zł
.recipes Kulinaria 264,90 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 958,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 760,85 zł 432,78 zł 0,00 zł 691,04 zł
.af Afganistan 2031,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1282,62 zł 1102,88 zł 0,00 zł 1282,62 zł
.org.es 132,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 132,62 zł
.per.sg 530,50 zł 425,80 zł 0,00 zł 404,85 zł
.am Armenia 1382,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.ac.cn 307,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 69,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.deals Biznes 172,06 zł 172,06 zł 0,00 zł 162,29 zł
.ax Åland 607,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1593,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.adult 438,01 zł 438,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 970,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 34,90 zł 34,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1533,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1389,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2592,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 723,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1161,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.bh Bahrain 5176,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1057,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2785,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1728,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 1687,13 zł
.biz.vn 1428,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 1405,82 zł
.org.bn 1533,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1070,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1070,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 453,02 zł 466,63 zł 0,00 zł 466,63 zł
.bo Dla każdego 2601,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 2461,93 zł
.info.tr 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 114,13 zł 115,17 zł 0,00 zł 107,84 zł
.org.bh 5591,88 zł 515,84 zł 0,00 zł 3950,82 zł
.how 164,38 zł 164,38 zł 0,00 zł 164,38 zł
.bt Bhutan 1533,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.org.bb 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 635,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 493,15 zł 521,08 zł 0,00 zł 493,15 zł
.gen.tr 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 177,30 zł 160,55 zł 0,00 zł 177,30 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 579,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1653,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 293,17 zł 293,17 zł 0,00 zł 223,37 zł
.cc Wyspy Kokoswe 484,08 zł 484,08 zł 0,00 zł 484,08 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 856,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 802,73 zł
.yokohama Dla każdego 59,33 zł 62,82 zł 0,00 zł 59,33 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 593,32 zł 383,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 111,68 zł 111,68 zł 0,00 zł 107,84 zł
.cg Kongo 3099,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 71,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2924,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1322,41 zł 1322,41 zł 0,00 zł 1322,41 zł
.sex 450,23 zł 450,23 zł 0,00 zł 450,23 zł
.org.cn 264,20 zł 340,29 zł 0,00 zł 271,18 zł
.cm Kamerun 1221,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 1221,54 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 214,64 zł 214,64 zł 0,00 zł 214,64 zł
.co Kolumbia 136,11 zł 136,11 zł 0,00 zł 136,11 zł
.shoes Obuwie 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.cr Kostaryka 1406,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 208,71 zł 208,71 zł 0,00 zł 180,44 zł
.cu Kuba 4879,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 642,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1256,45 zł 1256,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 197,19 zł 197,19 zł 0,00 zł 197,19 zł
.org.cd 854,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 854,03 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1361,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.cz Republika Czeska 62,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,82 zł
.inc.hk 78,53 zł 78,53 zł 0,00 zł 78,53 zł
.org.bz 819,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 614,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 837,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1077,75 zł 1026,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 34,90 zł 34,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 155,31 zł 155,31 zł 0,00 zł 153,57 zł
.london Dla każdego 234,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 234,89 zł
.accountant 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.dj Dżibuti 956,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 57,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1361,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 40,14 zł 40,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1533,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 114,83 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.com.af 607,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 612,52 zł
.info.ro 1312,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 94,58 zł 94,58 zł 0,00 zł 94,58 zł
.abogado 193,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 193,70 zł
.dz Algieria 3593,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 247,45 zł 247,45 zł 0,00 zł 247,45 zł
.club Polecane dla klubów 93,54 zł 93,19 zł 0,00 zł 90,39 zł
.ec Ekwador 1379,65 zł 1031,33 zł 0,00 zł 954,55 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 453,02 zł 453,02 zł 0,00 zł 453,02 zł
.ee Estonia 516,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 516,54 zł
.eg Egipt 1874,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 1874,20 zł
.org.ar 1172,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 523,52 zł 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 55,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,84 zł
.org.ag 913,37 zł 806,22 zł 0,00 zł 913,37 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 607,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 162,29 zł
.info.pr 11989,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 607,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 172,76 zł 172,76 zł 0,00 zł 162,29 zł
.bc.ca 293,17 zł 293,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1653,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 162,29 zł
.accountants Księgowość 464,19 zł 464,19 zł 0,00 zł 464,19 zł
.salon 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.com.cu 3350,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 3287,70 zł
.loan 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.fi Finlandia 111,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 111,68 zł
.com.cn 262,46 zł 282,35 zł 0,00 zł 269,44 zł
.com.co 315,86 zł 314,11 zł 0,00 zł 315,86 zł
.fm Mikronezja 980,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 980,03 zł
.edu.mm 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 230,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 230,35 zł
.fo Wyspy Owcze 2827,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.per.nf 5081,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 66,31 zł 66,31 zł 0,00 zł 66,31 zł
.com.ci 2924,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3099,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 854,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 854,03 zł
.gb.com 446,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 446,74 zł
.edu.lv 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.company Biznes i organizacje 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.ga Gabon 219,88 zł 523,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 658,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 819,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 307,13 zł 202,43 zł 0,00 zł 307,13 zł
.gd Grenada 524,22 zł 524,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1034,82 zł 991,20 zł 0,00 zł 991,20 zł
.gf Gujana Francuska 1479,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 171,71 zł 171,71 zł 0,00 zł 162,29 zł
.gg Guernsey 1303,21 zł 244,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2592,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 453,72 zł 453,72 zł 0,00 zł 453,72 zł
.com.br 879,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1728,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 1687,13 zł
.gl Grenlandia 935,35 zł 935,35 zł 0,00 zł 795,75 zł
.gm Gambia 505,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1070,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 86,56 zł 86,56 zł 0,00 zł 86,56 zł
.com.bn 1533,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1249,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 342,03 zł 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 108,19 zł 108,19 zł 0,00 zł 108,19 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 339,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5176,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2087,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 2087,09 zł
.gy Gujana 613,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.uno Hiszpańska strona www 156,36 zł 156,36 zł 0,00 zł 149,73 zł
.com.az 1474,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 371,70 zł 371,70 zł 0,00 zł 371,70 zł
.ac.at 404,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 141,35 zł
.zj.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.expert Dla każdego 261,41 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.rehab 168,57 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.hk Hongkong 600,30 zł 635,20 zł 0,00 zł 621,24 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 910,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 954,55 zł 954,55 zł 0,00 zł 893,47 zł
.gen.in 139,61 zł 139,61 zł 0,00 zł 139,61 zł
.discount Dla każdego 171,71 zł 171,71 zł 0,00 zł 162,29 zł
.bio Biotechnologie 284,45 zł 284,45 zł 0,00 zł 284,45 zł
.hr Chorwacja 1054,02 zł 1221,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5081,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1352,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1242,48 zł 593,32 zł 0,00 zł 1081,94 zł
.ski 207,66 zł 207,66 zł 0,00 zł 207,66 zł
.biz Dla firm 69,80 zł 69,80 zł 0,00 zł 69,80 zł
.supplies Biznes 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.id Indonezja 383,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1040,06 zł 411,83 zł 0,00 zł 970,25 zł
.frl 207,66 zł 207,66 zł 0,00 zł 207,66 zł
.biz.ki 2115,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 655,10 zł 641,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 83,76 zł 83,76 zł 0,00 zł 174,51 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 171,02 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 972,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 977,58 zł
.aca.pro 1179,66 zł 1179,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 162,29 zł
.iq Irak 2644,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1361,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4013,64 zł 4013,64 zł 0,00 zł 4013,64 zł
.is Islandia 1598,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 41,88 zł 41,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 110,29 zł 110,29 zł 0,00 zł 110,29 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 265,25 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.web.id 349,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,01 zł
.js.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.je Jersey 2074,88 zł 1258,19 zł 0,00 zł 1258,19 zł
.dog 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.trading 376,93 zł 376,93 zł 0,00 zł 376,93 zł
.works Dla każdego 171,02 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.jo Jordania 2341,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1346,84 zł
.biz.nr 5500,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 788,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 163,34 zł 163,34 zł 0,00 zł 162,29 zł
.stream 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.camera Biznes filmowy 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.kg Kirgistan 998,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7399,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1463,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1271,80 zł 1136,38 zł 0,00 zł 1132,20 zł
.restaurant 259,67 zł 259,67 zł 0,00 zł 247,45 zł
.xn--d1alf 621,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1073,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 158,80 zł 158,80 zł 0,00 zł 158,80 zł
.menu Restauracje 208,71 zł 208,36 zł 0,00 zł 208,71 zł
.mba 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 108,19 zł
.info.ki 2115,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 706,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 621,94 zł 202,43 zł 0,00 zł 530,50 zł
.lc Saint Lucia 501,18 zł 501,18 zł 0,00 zł 507,46 zł
.report Biznes 114,13 zł 115,17 zł 0,00 zł 107,84 zł
.li Liechtenstein 71,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 614,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 261,41 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.auto 16054,58 zł 16054,58 zł 0,00 zł 16054,58 zł
.biz.pr 8746,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 481,64 zł 481,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 682,32 zł 682,32 zł 0,00 zł 682,32 zł
.lv Łotwa 621,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 114,48 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.ly Libia 1373,36 zł 1443,17 zł 0,00 zł 1373,36 zł
.download 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.hi.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.ma Maroko 1426,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 130,18 zł 130,18 zł 0,00 zł 113,08 zł
.mc Monako 1312,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2198,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 97,72 zł 97,72 zł 0,00 zł 202,43 zł
.host Hosting 506,07 zł 408,34 zł 0,00 zł 506,07 zł
.mg Madagaskar 2087,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.soy 141,70 zł 122,15 zł 0,00 zł 141,70 zł
.credit Dla każdego 453,02 zł 496,99 zł 0,00 zł 466,63 zł
.navarra.museum 1109,86 zł 900,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 411,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 411,83 zł
.mk Macedonia 621,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 593,32 zł 272,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 819,83 zł 819,83 zł 0,00 zł 781,79 zł
.mo Makao 2359,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 406,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 406,25 zł
.mp Mariany Północne 586,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1479,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 837,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1161,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 390,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 613,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 239,07 zł 239,07 zł 0,00 zł 239,07 zł
.mu Mauritius 1016,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 114,83 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.game.tw 411,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1745,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5081,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 606,23 zł 595,76 zł 0,00 zł 606,23 zł
.film 438,01 zł 438,01 zł 0,00 zł 438,01 zł
.my Malezja 650,21 zł 650,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 202,78 zł 202,78 zł 0,00 zł 180,44 zł
.tirol 158,80 zł 158,80 zł 0,00 zł 158,80 zł
.plus 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.na Namibia 26001,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 21143,18 zł
.tv.bb 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1012,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8055,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 234,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1444,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 4976,92 zł 4530,18 zł 0,00 zł 4530,18 zł
.nl Holandia 45,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1249,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.no Norwegia 90,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 4924,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.nu Niue 223,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 223,37 zł
.best Dla każdego 537,48 zł 425,80 zł 0,00 zł 537,48 zł
.storage 361,23 zł 361,23 zł 0,00 zł 361,23 zł
.hiroshima.jp 788,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 788,77 zł
.nz Nowa Zelandia 579,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.tur.br 1557,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1718,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1242,48 zł
.edu.vn 1775,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1661,30 zł
.social Dla każdego 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 150,42 zł
.srl 204,17 zł 204,17 zł 0,00 zł 204,17 zł
.contractors Dla każdego 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.ebiz.tw 467,68 zł 411,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 886,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 844,61 zł
.pf Polinezja Francuska 872,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1533,56 zł 949,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 108,19 zł 108,19 zł 0,00 zł 108,19 zł
.earth 123,90 zł 123,90 zł 0,00 zł 123,90 zł
.ph Filipiny 898,71 zł 842,87 zł 0,00 zł 846,36 zł
.luxury Dla każdego 3092,95 zł 3092,95 zł 0,00 zł 3092,95 zł
.online 198,94 zł 198,94 zł 0,00 zł 198,94 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 66,31 zł 272,23 zł 0,00 zł 66,31 zł
.properties Nieruchomości 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.pn Pitcairn 1519,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 1340,21 zł
.pr Puerto Rico 8425,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 631,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 896,61 zł 873,23 zł 0,00 zł 858,57 zł
.pt Portugalia 411,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.se.com 516,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 446,74 zł
.net.ly 760,85 zł 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 208,71 zł 202,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5081,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 172,76 zł 172,76 zł 0,00 zł 172,76 zł
.qa Katar 705,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4188,15 zł 4188,15 zł 0,00 zł 4188,15 zł
.ac.rw 3413,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 607,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 122,50 zł 122,50 zł 0,00 zł 113,08 zł
.name.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.melbourne 277,46 zł 277,46 zł 0,00 zł 277,46 zł
.nom.ni 1605,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 502,23 zł 502,23 zł 0,00 zł 502,23 zł
.taxi 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.net.kn 1463,76 zł 481,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 173,46 zł 141,35 zł 0,00 zł 173,46 zł
.re Reunion 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.no.com 390,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 390,89 zł
.store.bb 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 207,31 zł 207,31 zł 0,00 zł 180,44 zł
.net.ki 2115,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 684,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1144,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1533,56 zł 949,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 114,13 zł 113,78 zł 0,00 zł 107,84 zł
.rs Serbia 621,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.ru Rosja 41,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3843,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.yoga 162,64 zł 141,35 zł 0,00 zł 162,64 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 389,15 zł 389,15 zł 0,00 zł 389,15 zł
.sc.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.sa Arabia Saudyjska 342,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1477,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1282,62 zł 1282,62 zł 0,00 zł 1200,60 zł
.se Szwecja 97,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 97,72 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 171,02 zł 171,02 zł 0,00 zł 150,42 zł
.sg Singapur 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 530,50 zł
.net.je 2373,29 zł 481,64 zł 0,00 zł 1333,23 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 939,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 537,48 zł 244,31 zł 0,00 zł 481,64 zł
.ac.tz 598,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 663,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1106,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 547,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 446,74 zł
.name.vn 1775,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1661,30 zł
.sn.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.sm San Marino 1270,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 72,94 zł 72,94 zł 0,00 zł 72,94 zł
.sn Senegal 1389,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 241,17 zł 241,17 zł 0,00 zł 1151,74 zł
.ostfold.no 376,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.sr Surinam 1315,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5081,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 586,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 586,34 zł
.su ZSSR 636,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1742,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 162,29 zł
.sx Sint Maarten 362,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 54,10 zł 54,10 zł 0,00 zł 54,10 zł
.ong 225,11 zł 225,11 zł 0,00 zł 225,11 zł
.cn.com 80,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 337,84 zł
.store 298,41 zł 298,41 zł 0,00 zł 298,41 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 120,76 zł 104,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 655,10 zł 641,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 139,61 zł 139,61 zł 0,00 zł 139,61 zł
.tc Turks i Caicos 1281,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 411,83 zł 411,83 zł 0,00 zł 411,83 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 66,31 zł 272,23 zł 0,00 zł 66,31 zł
.tg Togo 1298,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 366,11 zł 366,11 zł 0,00 zł 366,11 zł
.alsace 242,56 zł 242,56 zł 0,00 zł 242,56 zł
.tj Tadżykistan 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 162,29 zł
.tl Timor Wschodni 1249,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 593,32 zł
.tn Tunezja 1399,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1605,46 zł 1605,46 zł 0,00 zł 1605,46 zł
.k12.tr 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 173,46 zł 141,35 zł 0,00 zł 173,46 zł
.tv Tuvalu 169,27 zł 169,27 zł 0,00 zł 398,22 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.pro.az 1653,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 484,43 zł 505,37 zł 0,00 zł 484,43 zł
.ltd.hk 78,53 zł 78,53 zł 0,00 zł 78,53 zł
.express 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.info.az 1603,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 351,11 zł 551,44 zł 0,00 zł 351,11 zł
.net.ps 627,52 zł 584,60 zł 0,00 zł 551,44 zł
.ooo 163,34 zł 163,34 zł 0,00 zł 163,34 zł
.net.ph 891,73 zł 202,43 zł 0,00 zł 838,33 zł
.ug Uganda 678,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 678,13 zł
.uk Wielka Brytania 139,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 139,61 zł
.ac.nz 579,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 57,94 zł 57,94 zł 0,00 zł 57,94 zł
.net.pe 132,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 132,62 zł
.uy Urugwaj 1334,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1338,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.solutions Usługi 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.istanbul 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 162,29 zł
.museum.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.degree 224,07 zł 237,68 zł 0,00 zł 206,27 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 543,76 zł 543,76 zł 0,00 zł 516,54 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 529,80 zł 502,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 164,04 zł 164,04 zł 0,00 zł 164,04 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2087,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1880,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1776,12 zł
.ruhr Turystyka i biznes 172,76 zł 172,76 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 107,15 zł 107,15 zł 0,00 zł 107,15 zł
.support Pomoc 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.net.nz 579,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 316,90 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.id.lv 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 173,46 zł 141,35 zł 0,00 zł 173,46 zł
.wien Dla każdego 158,80 zł 158,80 zł 0,00 zł 158,80 zł
.net.nr 1004,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 94,58 zł 78,53 zł 0,00 zł 94,58 zł
.life Dla każdego 172,06 zł 172,06 zł 0,00 zł 162,29 zł
.wf Wallis i Futuna 66,31 zł 272,23 zł 0,00 zł 66,31 zł
.auction 168,22 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.net.nf 5081,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 389,15 zł 389,15 zł 0,00 zł 389,15 zł
.koeln Dla każdego 50,61 zł 50,61 zł 0,00 zł 50,61 zł
.net.ni 1675,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 267,69 zł 337,15 zł 0,00 zł 267,69 zł
.de.com 394,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,03 zł
.organic 384,96 zł 314,11 zł 0,00 zł 384,96 zł
.hu.com 446,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 481,64 zł
.net.mu 730,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 593,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 293,52 zł 316,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 11989,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 551,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.rentals Nieruchomości 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.jpn.com 549,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 516,54 zł
.forex 10819,39 zł 10819,39 zł 0,00 zł 10819,39 zł
.net.me 202,43 zł 202,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 162,29 zł
.sch.lk 614,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.notaires.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.geometre-expert.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.moe Dla każdego 109,94 zł 109,94 zł 0,00 zł 109,94 zł
.software 168,57 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.jx.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.mom 198,94 zł 198,94 zł 0,00 zł 198,94 zł
.ye Jemen 1798,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5577,22 zł 5577,22 zł 0,00 zł 5577,22 zł
.bzh 277,46 zł 277,46 zł 0,00 zł 277,46 zł
.minsk.by 1102,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.games 106,80 zł 106,80 zł 0,00 zł 106,80 zł
.yt Majotta 66,31 zł 272,23 zł 0,00 zł 66,31 zł
.reise Dla każdego 518,28 zł 518,28 zł 0,00 zł 518,28 zł
.guide Dla każdego 172,06 zł 172,06 zł 0,00 zł 162,29 zł
.nagoya Dla każdego 59,33 zł 62,82 zł 0,00 zł 59,33 zł
.net.cm 181,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 181,49 zł
.ac.ke 1073,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 315,86 zł 315,86 zł 0,00 zł 315,86 zł
.net.cn 262,46 zł 340,29 zł 0,00 zł 291,43 zł
.work 45,37 zł 45,37 zł 0,00 zł 45,37 zł
.net.ci 2924,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 59,33 zł 62,82 zł 0,00 zł 59,33 zł
.gdn 1312,29 zł 425,80 zł 0,00 zł 425,80 zł
.net.bz 819,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 162,64 zł 162,64 zł 0,00 zł 150,42 zł
.fail Dla każdego 173,46 zł 173,46 zł 0,00 zł 162,29 zł
.net.by 1102,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 172,76 zł 172,76 zł 0,00 zł 162,29 zł
.gb.net 488,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 488,97 zł
.avocat.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.net.br 879,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2592,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 234,89 zł 234,89 zł 0,00 zł 234,89 zł
.love 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.osaka 204,87 zł 204,87 zł 0,00 zł 204,87 zł
.racing 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.republican Dla partii republikańskich 172,06 zł 172,06 zł 0,00 zł 150,42 zł
.church Wyznanie 172,06 zł 172,06 zł 0,00 zł 162,29 zł
.net.bo 1728,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 1687,13 zł
.net.bb 1074,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.tools Narzędzia 172,76 zł 172,76 zł 0,00 zł 162,29 zł
.pictures Fotografia 61,78 zł 61,78 zł 0,00 zł 57,94 zł
.promo 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 122,15 zł
.mortgage 237,68 zł 237,68 zł 0,00 zł 210,80 zł
.net.az 1653,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 172,06 zł 172,06 zł 0,00 zł 162,29 zł
.net.ar 1077,75 zł 1026,10 zł 0,00 zł 734,32 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.archi Architektura 347,27 zł 347,27 zł 0,00 zł 347,27 zł
.hockey 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.edu.az 1405,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1179,66 zł 1179,66 zł 0,00 zł 1179,66 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 114,13 zł 114,83 zł 0,00 zł 107,84 zł
.kiev.ua 904,29 zł 904,29 zł 0,00 zł 904,29 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 171,02 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.gx.cn 321,79 zł 321,79 zł 0,00 zł 321,79 zł
.mil.az 1668,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 162,29 zł 162,29 zł 0,00 zł 162,29 zł
.net.af 607,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 767,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 110,29 zł 110,29 zł 0,00 zł 110,29 zł
.site 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.date 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.guru Dla każdego 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.net.ht 1225,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 155,31 zł 154,26 zł 0,00 zł 127,39 zł
.dyn.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.blog 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 160,55 zł
.tours 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.net.hk 481,64 zł 1214,56 zł 0,00 zł 537,48 zł
.space Kosmos 50,61 zł 43,63 zł 0,00 zł 50,61 zł
.rec.nf 5081,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 691,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1528,67 zł 1528,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.cologne Dla każdego 50,61 zł 50,61 zł 0,00 zł 50,61 zł
.net.gy 1109,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 160,55 zł 160,55 zł 0,00 zł 108,19 zł
.web.tj 1044,94 zł 314,11 zł 0,00 zł 975,14 zł
.joburg Dla każdego 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 122,15 zł
.net.gn 1919,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 970,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 168,57 zł 168,22 zł 0,00 zł 150,42 zł
.loans Dla każdego 453,02 zł 466,63 zł 0,00 zł 466,63 zł
.net.gg 1528,67 zł 411,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 262,46 zł 262,46 zł 0,00 zł 247,45 zł
.lotto 9772,35 zł 9772,35 zł 0,00 zł 9772,35 zł
.brussels 172,76 zł 172,76 zł 0,00 zł 172,76 zł
.net.gl 1109,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 139,61 zł 139,61 zł 0,00 zł 209,41 zł
.edu 735,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5081,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.tickets 2861,90 zł 2861,90 zł 0,00 zł 2861,90 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 172,76 zł 173,11 zł 0,00 zł 162,29 zł
.paris.notaires.fr 342,03 zł 272,23 zł 0,00 zł 272,23 zł
.link Dla wszystkich 56,19 zł 56,19 zł 0,00 zł 56,19 zł
.insure Dla każdego 262,46 zł 262,46 zł 0,00 zł 247,45 zł
.net.fj 1533,56 zł 949,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 171,02 zł 171,02 zł 0,00 zł 171,02 zł
.network 111,68 zł 111,68 zł 0,00 zł 107,84 zł
.capetown Dla każdego 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 122,15 zł
.security 16054,58 zł 16054,58 zł 0,00 zł 16054,58 zł
.paris 235,58 zł 235,58 zł 0,00 zł 235,58 zł
.car 16054,58 zł 16054,58 zł 0,00 zł 16054,58 zł
.cat Dla każdego 383,91 zł 383,91 zł 0,00 zł 383,91 zł
.jp.net 698,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 691,04 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 171,02 zł 171,02 zł 0,00 zł 150,42 zł
.co.com 203,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 272,23 zł
.gr.com 401,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 401,36 zł
.cleaning Usługi porządkowe 244,31 zł 244,31 zł 0,00 zł 244,31 zł
.limited Dla każdego 204,87 zł 204,87 zł 0,00 zł 204,87 zł
.fishing Dla każdego 173,46 zł 141,35 zł 0,00 zł 173,46 zł
.ink Dla kreatywnych 157,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 157,40 zł
.int.az 1653,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 264,90 zł 265,25 zł 0,00 zł 247,45 zł
.creditcard Dla każdego 731,53 zł 731,53 zł 0,00 zł 689,30 zł
.fans 371,70 zł 371,70 zł 0,00 zł 371,70 zł
.trade Biznes 173,11 zł 173,11 zł 0,00 zł 141,35 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1291,35 zł 1031,33 zł 0,00 zł 698,03 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.