Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 135,28 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 41,62 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 34,69 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 138,75 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 57,58 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 213,32 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 86,02 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 135,28 zł 135,28 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 227,55 zł 223,73 zł 0,00 zł 227,55 zł
.co.gl 1103,04 zł 1033,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1764,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 1651,09 zł
.co.gg 947,30 zł 952,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 128,34 zł 128,34 zł 0,00 zł 128,34 zł
.qpon Dla każdego 94,00 zł 94,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 263,62 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.or.th 672,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 609,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 310,45 zł 204,65 zł 0,00 zł 204,65 zł
.farm Rolnictwo 169,97 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.tel Strony infromacyjne 74,92 zł 74,92 zł 0,00 zł 74,92 zł
.vin 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.fj.cn 314,96 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.vip 164,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 164,76 zł
.pics Fotografia i grafika 109,61 zł 109,61 zł 0,00 zł 109,61 zł
.energy 465,15 zł 463,76 zł 0,00 zł 463,76 zł
.sh.cn 305,24 zł 270,56 zł 0,00 zł 256,68 zł
.co.fk 541,11 zł 537,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 592,80 zł 561,93 zł 0,00 zł 592,80 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1390,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1595,59 zł 1595,59 zł 0,00 zł 1595,59 zł
.lighting Oświetlenie 114,12 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.community Społeczność 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.click 41,62 zł 41,62 zł 0,00 zł 41,62 zł
.ltda 215,75 zł 215,75 zł 0,00 zł 215,75 zł
.science 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 140,48 zł
.institute Instytuty 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.wine 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.co.im 651,07 zł 651,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 138,75 zł 138,75 zł 0,00 zł 138,75 zł
.co.il 593,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 161,29 zł
.co.it 478,68 zł 478,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 546,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 478,68 zł
.ceo CEO 533,14 zł 533,14 zł 0,00 zł 533,14 zł
.cq.cn 249,74 zł 270,56 zł 0,00 zł 256,68 zł
.porn 463,42 zł 463,42 zł 0,00 zł 463,42 zł
.gold 461,33 zł 461,33 zł 0,00 zł 461,33 zł
.golf 247,32 zł 247,32 zł 0,00 zł 247,32 zł
.co.je 1325,03 zł 478,68 zł 0,00 zł 1325,03 zł
.cfd 119322,48 zł 119322,48 zł 0,00 zł 119322,48 zł
.net.za 450,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.website Dla każdego 118,28 zł 105,79 zł 0,00 zł 128,34 zł
.ha.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.int.vn 1765,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 1651,09 zł
.photo Fotografia 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 161,29 zł
.co.hu 1241,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.vgs.no 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 159,56 zł 168,58 zł 0,00 zł 159,56 zł
.spreadbetting 158865,40 zł 158865,40 zł 0,00 zł 158865,40 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 94,00 zł 78,05 zł 0,00 zł 94,00 zł
.schule Dla każdego 113,08 zł 113,08 zł 0,00 zł 113,08 zł
.co.id 1061,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 853,29 zł
.lease Dla każdego 263,97 zł 263,97 zł 0,00 zł 245,93 zł
.hl.cn 314,96 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.surgery Dla każdego 263,97 zł 263,97 zł 0,00 zł 245,93 zł
.co.cg 3080,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 100,59 zł 100,59 zł 0,00 zł 100,59 zł
.me.uk 140,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 52,38 zł
.gop Dla każdego 116,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 143,26 zł
.co.cm 228,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 228,93 zł
.ist 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 161,29 zł
.co.ci 2906,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 94,00 zł 78,05 zł 0,00 zł 94,00 zł
.miami 145,68 zł 145,68 zł 0,00 zł 145,68 zł
.fitness Dla każdego 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 161,29 zł
.co.cr 636,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 259,80 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.oslo.no 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 168,92 zł 168,92 zł 0,00 zł 161,29 zł
.co.bb 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 263,27 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.co.bw 550,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 966,37 zł
.ninja Dla każdego 106,14 zł 106,14 zł 0,00 zł 93,65 zł
.claims Dla każdego 260,84 zł 260,84 zł 0,00 zł 245,93 zł
.exchange Dla każdego 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 172,39 zł
.nm.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.co.bz 814,79 zł 814,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 478,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 478,68 zł
.pro.tc 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 270,56 zł
.web.za 450,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.nom.co 339,93 zł 201,18 zł 0,00 zł 339,93 zł
.directory Katalogi 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.pro.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.dating Randki 263,62 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.name.az 1643,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 242,81 zł 173,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 119,67 zł 119,67 zł 0,00 zł 119,67 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 109,61 zł 109,61 zł 0,00 zł 109,61 zł
.rich Dobra luksusowe 13304,11 zł 13304,11 zł 0,00 zł 13304,11 zł
.co.dm 1518,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.airforce 167,19 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.family 119,67 zł 119,67 zł 0,00 zł 119,67 zł
.ind.in 138,75 zł 138,75 zł 0,00 zł 138,75 zł
.gift Prezenty, fundacje 109,61 zł 109,61 zł 0,00 zł 109,61 zł
.college 319,12 zł 337,85 zł 0,00 zł 337,85 zł
.career 554,99 zł 554,99 zł 0,00 zł 554,99 zł
.com.ve 926,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 683,68 zł 637,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.net.ua 348,95 zł 548,05 zł 0,00 zł 348,95 zł
.com.vc 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.movie 1449,91 zł 1449,91 zł 0,00 zł 1449,91 zł
.com.uz 1330,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1315,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.nom.es 131,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 131,81 zł
.net.tr 964,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 161,29 zł
.rip 101,29 zł 101,29 zł 0,00 zł 93,65 zł
.rio 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.net.tc 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 270,56 zł
.pet 94,00 zł 94,00 zł 0,00 zł 94,00 zł
.com.ug 312,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 312,18 zł
.com.ua 97,12 zł 97,12 zł 0,00 zł 348,95 zł
.pharmacien.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 679,86 zł 679,86 zł 0,00 zł 679,86 zł
.law.pro 1248,72 zł 1248,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 481,45 zł 502,26 zł 0,00 zł 466,88 zł
.tw.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.sydney 275,76 zł 275,76 zł 0,00 zł 275,76 zł
.ae.org 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.net.sl 1099,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 218,53 zł 201,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 964,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1390,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 964,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.net.sg 527,24 zł 478,68 zł 0,00 zł 457,87 zł
.coach 245,93 zł 245,93 zł 0,00 zł 245,93 zł
.sarl 168,92 zł 168,92 zł 0,00 zł 161,29 zł
.com.tj 1038,52 zł 733,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.co.ae 1302,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 94,00 zł 78,05 zł 0,00 zł 94,00 zł
.city 113,43 zł 113,43 zł 0,00 zł 107,18 zł
.club.tw 409,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 15955,91 zł 15955,91 zł 0,00 zł 15955,91 zł
.nx.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.aero Przemysł lotniczy 871,33 zł 928,91 zł 0,00 zł 899,08 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 263,27 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.net.ru 232,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 314,96 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.co.ag 1247,68 zł 991,00 zł 0,00 zł 1247,68 zł
.healthcare 261,54 zł 261,54 zł 0,00 zł 245,93 zł
.net.rw 3392,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 395,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 97,12 zł 97,12 zł 0,00 zł 97,12 zł
.co.ao 2788,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 94,00 zł 94,00 zł 0,00 zł 99,20 zł
.co.az 1658,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 237,95 zł 201,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 78,05 zł 78,05 zł 0,00 zł 78,05 zł
.haus Nieruchomości 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 149,50 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 169,97 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 171,70 zł 171,70 zł 0,00 zł 149,50 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 171,70 zł 171,70 zł 0,00 zł 161,29 zł
.xxx Branża porno 425,26 zł 490,47 zł 0,00 zł 490,47 zł
.com.vn 1420,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1397,18 zł
.pro.pr 11777,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2189,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1765,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 1651,09 zł
.capital Biznes 263,97 zł 263,97 zł 0,00 zł 245,93 zł
.net.ye 1394,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.us.org 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 90,19 zł 90,19 zł 0,00 zł 90,19 zł
.xyz Dla każdego 67,29 zł 67,29 zł 0,00 zł 67,29 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 164,76 zł 164,76 zł 0,00 zł 164,76 zł
.jur.pro 1033,67 zł 1033,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 502,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 502,96 zł
.int.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.name.fj 1524,14 zł 943,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1747,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.domains Domeny internetowe 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.wales 96,08 zł 96,08 zł 0,00 zł 96,08 zł
.moda Dla każdego 171,70 zł 171,70 zł 0,00 zł 149,50 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 161,29 zł
.org.za 450,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.army 167,19 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 263,27 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.markets 332,99 zł 332,99 zł 0,00 zł 332,99 zł
.versicherung 776,98 zł 776,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.villas Nieruchomości 263,62 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.bingo 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 257,72 zł
.radio.fm 242,81 zł 173,43 zł 0,00 zł 239,89 zł
.emp.br 894,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 386,76 zł 386,76 zł 0,00 zł 386,76 zł
.financial Dla każdego 263,97 zł 263,97 zł 0,00 zł 263,97 zł
.university Dla każdego 263,97 zł 263,97 zł 0,00 zł 245,93 zł
.qh.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.msk.ru 232,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 172,39 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 94,00 zł 78,05 zł 0,00 zł 94,00 zł
.sch.uk 131,81 zł 131,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1418,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1397,18 zł
.vodka Dla każdego 172,39 zł 140,48 zł 0,00 zł 172,39 zł
.design 242,81 zł 257,72 zł 0,00 zł 257,72 zł
.today Dla każdego 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.ngo 223,73 zł 236,22 zł 0,00 zł 236,22 zł
.land Nieruchomości 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.construction Przemysł budowlany 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 867,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1760,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 1397,18 zł
.net.vi 2046,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 546,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 476,94 zł
.sucks 1664,96 zł 1664,96 zł 0,00 zł 1664,96 zł
.whoswho 544,58 zł 544,58 zł 0,00 zł 482,15 zł
.net.vc 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.net.uy 1255,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 575,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 461,33 zł 461,33 zł 0,00 zł 461,33 zł
.singles Randki online 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.immo 167,19 zł 167,19 zł 0,00 zł 161,29 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.net.uk 137,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,01 zł
.org.ug 312,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 312,18 zł
.com.mx 292,41 zł 314,61 zł 0,00 zł 292,41 zł
.com.my 621,24 zł 687,14 zł 0,00 zł 596,96 zł
.com.mv 1734,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 348,95 zł 548,05 zł 0,00 zł 348,95 zł
.com.mt 846,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 986,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.com.ms 1033,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.com.mo 2344,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 409,30 zł 339,93 zł 0,00 zł 381,55 zł
.com.mm 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 249,74 zł 249,74 zł 0,00 zł 256,68 zł
.com.mk 617,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 478,68 zł
.org.tr 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1699,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 373,23 zł 300,04 zł 0,00 zł 373,23 zł
.dance Dla każdego 127,99 zł 127,99 zł 0,00 zł 112,39 zł
.org.tl 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.events Wydarzenia 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.shopping 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 107,53 zł
.org.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.sx.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.org.vi 2025,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 867,17 zł 867,17 zł 0,00 zł 867,17 zł
.com.ly 679,17 zł 679,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 719,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 672,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.com.lv 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3087,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.com.lr 1380,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 610,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 61,40 zł 61,40 zł 0,00 zł 61,40 zł
.health.vn 1758,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 1651,09 zł
.com.lc 534,18 zł 548,40 zł 0,00 zł 534,18 zł
.com.lb Liban 1526,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.org.uk 52,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 52,38 zł
.org.sg 527,24 zł 291,37 zł 0,00 zł 527,24 zł
.bj.cn 321,89 zł 285,47 zł 0,00 zł 273,33 zł
.org.sc 1103,04 zł 1033,67 zł 0,00 zł 478,68 zł
.biz.fj 1524,14 zł 943,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 964,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 402,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 450,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.juegos Dla każdego 72,50 zł 72,50 zł 0,00 zł 72,50 zł
.org.ru 569,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 890,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 797,80 zł
.com.om 1673,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1172,41 zł 1172,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1304,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1268,50 zł 1125,24 zł 0,00 zł 1134,60 zł
.co.zw 985,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.gives 167,19 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.art 71,11 zł 71,11 zł 0,00 zł 71,11 zł
.consulting Dla każdego 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 147,07 zł
.org.tc 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 270,56 zł
.black Dla każdego 240,73 zł 195,98 zł 0,00 zł 195,98 zł
.team 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.services Usługi 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 161,29 zł
.broker 5376,45 zł 5376,45 zł 0,00 zł 5376,45 zł
.com.nr 997,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.com.np Nepal 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.watch Zegarki 169,97 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.partners Dla każdego 263,62 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.com.ni 1739,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 752,70 zł 773,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 218,53 zł 201,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4752,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1099,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 4890,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 3205,06 zł
.fashion 176,21 zł 159,56 zł 0,00 zł 176,21 zł
.mobi.gp 1241,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 291,37 zł 291,37 zł 0,00 zł 291,37 zł
.run 107,53 zł 107,53 zł 0,00 zł 107,53 zł
.co.th 672,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.cymru 96,08 zł 96,08 zł 0,00 zł 96,08 zł
.org.ps 623,67 zł 623,67 zł 0,00 zł 548,05 zł
.furniture Dla każdego 260,84 zł 260,84 zł 0,00 zł 245,93 zł
.school 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.homes 839,42 zł 839,42 zł 0,00 zł 839,42 zł
.org.ph 833,18 zł 201,18 zł 0,00 zł 833,18 zł
.co.tj 866,48 zł 734,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 254,95 zł 254,95 zł 0,00 zł 254,95 zł
.co.rw 3392,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 234,14 zł 234,14 zł 0,00 zł 234,14 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.com.qa 640,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 172,39 zł
.co.rs 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1394,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 475,21 zł 475,21 zł 0,00 zł 475,21 zł
.engineering Dla każdego 263,97 zł 263,97 zł 0,00 zł 245,93 zł
.boats 790,86 zł 790,86 zł 0,00 zł 790,86 zł
.pro Specjaliści 270,56 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.pp.ru 388,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 623,67 zł 623,67 zł 0,00 zł 581,00 zł
.com.pt 409,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 68,33 zł 68,33 zł 0,00 zł 58,97 zł
.camp Turystyka i kampingi 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.com.pr 1454,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 161,29 zł
.name Dla każdego 56,54 zł 56,54 zł 0,00 zł 111,00 zł
.clothing Odzież 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.com.ph 885,90 zł 885,90 zł 0,00 zł 888,68 zł
.com.pe 589,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 839,42 zł
.co.uz 1330,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 270,56 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.voto 381,55 zł 381,55 zł 0,00 zł 381,55 zł
.shop 190,78 zł 190,78 zł 0,00 zł 190,78 zł
.show 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.org.nz 575,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 119,67 zł 119,67 zł 0,00 zł 119,67 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.bbs.tr 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1067,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1368,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1234,85 zł
.experts-comptables.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.org.nr 2448,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2189,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 255,64 zł 255,64 zł 0,00 zł 245,93 zł
.com.sn 1380,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 926,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 218,53 zł 201,18 zł 0,00 zł 214,71 zł
.com.sl 1099,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1664,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 245,93 zł 245,93 zł 0,00 zł 245,93 zł
.org.ng Dla każdego 235,87 zł 235,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 381,55 zł 381,55 zł 0,00 zł 381,55 zł
.com.sg 527,24 zł 291,37 zł 0,00 zł 457,87 zł
.news 119,67 zł 119,67 zł 0,00 zł 119,67 zł
.org.pe 131,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 131,81 zł
.com.se 76,31 zł 76,31 zł 0,00 zł 76,31 zł
.delivery 246,62 zł 246,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.com.sb 964,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 374,62 zł 332,99 zł 0,00 zł 332,99 zł
.toys Dla każdego 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.com.sc 1274,74 zł 1173,80 zł 0,00 zł 1193,22 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.engineer 167,19 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.co.tz 594,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 73,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 58,97 zł 62,44 zł 0,00 zł 58,97 zł
.medecin.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.co.ug 312,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1913,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 260,84 zł 260,84 zł 0,00 zł 245,93 zł
.mobi.ke 1067,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 149,50 zł
.buzz Marketing i social media 205,00 zł 205,00 zł 0,00 zł 205,00 zł
.co.uk 52,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 52,38 zł
.finance Dla każdego 260,84 zł 260,84 zł 0,00 zł 245,93 zł
.studio 119,67 zł 119,67 zł 0,00 zł 119,67 zł
.or.kr 1268,15 zł 1125,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 24,97 zł 140,48 zł 0,00 zł 142,91 zł
.com.es 187,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 187,31 zł
.co.om 1708,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 686,80 zł 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 617,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 329,52 zł 329,52 zł 0,00 zł 329,52 zł
.tips Dla stron z poradami 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.org.ls 1383,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2612,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 2258,46 zł
.com.ee 499,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 513,36 zł
.gent 150,89 zł 150,89 zł 0,00 zł 150,89 zł
.he.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.or.ke 1067,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1371,17 zł 416,24 zł 0,00 zł 948,68 zł
.org.lk 610,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 161,29 zł
.com.dz 3629,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.org.lb 1526,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 783,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 4890,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 3205,06 zł
.flowers 141,52 zł 141,52 zł 0,00 zł 141,52 zł
.gouv.ht 1287,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 121,40 zł 121,40 zł 0,00 zł 121,40 zł
.co.no 575,80 zł 575,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1415,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 575,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 374,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 617,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 292,41 zł 314,61 zł 0,00 zł 292,41 zł
.org.mw 2004,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 679,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1130,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1033,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 409,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 15955,91 zł 15955,91 zł 0,00 zł 15955,91 zł
.nrw 206,39 zł 206,39 zł 0,00 zł 206,39 zł
.webcam Kamery internetowe 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 140,48 zł
.org.mm 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 168,58 zł
.com.cx 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 638,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 172,39 zł
.apartments 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.yn.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.com.gy 609,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 201,18 zł 201,18 zł 0,00 zł 201,18 zł
.com.gu 2074,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 171,01 zł 171,01 zł 0,00 zł 161,29 zł
.com.gp 964,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 228,93 zł 228,93 zł 0,00 zł 228,93 zł
.lol 164,76 zł 164,76 zł 0,00 zł 164,76 zł
.solar Energia słoneczna 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.com.gn 1907,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 929,61 zł 1033,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 956,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1467,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.yachts 839,42 zł 839,42 zł 0,00 zł 839,42 zł
.blackfriday Dla każdego 206,39 zł 206,39 zł 0,00 zł 206,39 zł
.com.ge 735,71 zł 748,19 zł 0,00 zł 707,61 zł
.corsica 241,07 zł 241,07 zł 0,00 zł 241,07 zł
.or.id 346,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,87 zł
.co.ro 582,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1325,03 zł 478,68 zł 0,00 zł 1325,03 zł
.cooking Kulinaria 172,39 zł 140,48 zł 0,00 zł 172,39 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 263,27 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.berlin Dla każdego 241,07 zł 241,07 zł 0,00 zł 241,07 zł
.me.ke 1067,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 241,07 zł 241,07 zł 0,00 zł 241,07 zł
.vegas Hazard 313,57 zł 313,57 zł 0,00 zł 313,57 zł
.co.pn 1454,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 1359,72 zł
.org.kz 603,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5050,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 257,72 zł
.com.fj 1524,14 zł 943,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 169,97 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.org.kn 1454,76 zł 478,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 535,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 466,54 zł
.chat 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 168,58 zł
.org.ki 2102,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 679,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 176,21 zł 159,56 zł 0,00 zł 176,21 zł
.travel Turystyka 1159,58 zł 1159,58 zł 0,00 zł 1159,58 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 263,27 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.navy 167,54 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.uk.com 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 478,68 zł
.org.hu 1241,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1615,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1268,50 zł 1125,24 zł 0,00 zł 1134,60 zł
.org.hn 818,95 zł 818,95 zł 0,00 zł 686,80 zł
.cloud 123,14 zł 123,14 zł 0,00 zł 123,14 zł
.ryukyu Dla każdego 58,97 zł 62,44 zł 0,00 zł 58,97 zł
.org.hk 603,55 zł 478,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1241,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 1241,79 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 263,62 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.zone Dla każdego 169,97 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.xn--rhqv96g 169,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 548,40 zł 548,05 zł 0,00 zł 557,07 zł
.group 107,53 zł 107,53 zł 0,00 zł 107,53 zł
.jewelry 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 257,72 zł
.za.com 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 535,91 zł
.amsterdam 206,39 zł 206,39 zł 0,00 zł 206,39 zł
.com.ht 1287,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 874,11 zł 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.com.hn 818,95 zł 818,95 zł 0,00 zł 686,80 zł
.co.jp 1234,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 1165,48 zł
.com.hk 603,55 zł 603,55 zł 0,00 zł 534,18 zł
.voyage Turystyka 263,27 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.org.in 138,75 zł 138,75 zł 0,00 zł 138,75 zł
.market 167,54 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.org.im 651,07 zł 637,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 593,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1311,16 zł 1311,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 263,62 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.co.ke 1067,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.biz.bb 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 709,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2497,45 zł 2497,45 zł 0,00 zł 2497,45 zł
.com.ky 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.co.mz 1163,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 763,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 171,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 171,70 zł
.biz.az 1643,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1470,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1033,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.my.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.org.fj 1524,14 zł 943,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1241,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 964,29 zł
.rocks Dla każdego 67,99 zł 67,99 zł 0,00 zł 58,97 zł
.com.kh 987,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2102,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 304,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.diet 109,61 zł 109,61 zł 0,00 zł 109,61 zł
.co.ni 1756,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.ltd 107,53 zł 107,53 zł 0,00 zł 107,53 zł
.lawyer 206,39 zł 206,04 zł 0,00 zł 179,33 zł
.xn--55qx5d.hk 603,55 zł 478,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 207,43 zł 168,23 zł 0,00 zł 168,23 zł
.soccer 107,53 zł 107,53 zł 0,00 zł 107,53 zł
.gouv.fr 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 552,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 581,00 zł
.com.jo 1467,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 904,98 zł
.com.jm 700,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1907,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1383,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1417,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 346,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 385,37 zł 385,37 zł 0,00 zł 385,37 zł
.org.gg 1519,28 zł 409,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 867,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 172,39 zł
.clinic Dla każdego 263,97 zł 263,97 zł 0,00 zł 263,97 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 263,62 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.co.me 901,86 zł 901,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 298,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.per.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.hk.org 78,05 zł 78,05 zł 0,00 zł 78,05 zł
.info.vn 1765,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 1764,17 zł
.biz.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.fit 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 176,21 zł
.bar Bary i puby 383,64 zł 305,24 zł 0,00 zł 383,64 zł
.dental Medycyna 263,97 zł 263,97 zł 0,00 zł 245,93 zł
.coupons 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.beer Dla każdego 171,01 zł 171,01 zł 0,00 zł 171,01 zł
.us.com 399,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.surf Dla każdego 171,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 171,01 zł
.recipes Kulinaria 263,27 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 952,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 756,17 zł 430,12 zł 0,00 zł 686,80 zł
.af Afganistan 2018,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1274,74 zł 1096,10 zł 0,00 zł 1274,74 zł
.org.es 131,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 131,81 zł
.per.sg 527,24 zł 423,18 zł 0,00 zł 402,37 zł
.am Armenia 1373,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.ac.cn 305,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 69,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.deals Biznes 171,01 zł 171,01 zł 0,00 zł 161,29 zł
.ax Åland 603,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1584,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.adult 435,32 zł 435,32 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 964,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 34,69 zł 34,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1524,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1380,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2576,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 719,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1154,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.bh Bahrain 5144,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1051,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2768,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1718,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1676,76 zł
.biz.vn 1420,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1397,18 zł
.org.bn 1524,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1064,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1064,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 450,23 zł 463,76 zł 0,00 zł 463,76 zł
.bo Dla każdego 2585,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 2446,80 zł
.info.tr 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 113,43 zł 114,47 zł 0,00 zł 107,18 zł
.org.bh 5557,51 zł 512,67 zł 0,00 zł 3926,54 zł
.how 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.bt Bhutan 1524,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.org.bb 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 631,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 490,12 zł 517,87 zł 0,00 zł 490,12 zł
.gen.tr 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 176,21 zł 159,56 zł 0,00 zł 176,21 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 576,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1643,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 291,37 zł 291,37 zł 0,00 zł 222,00 zł
.cc Wyspy Kokoswe 481,11 zł 481,11 zł 0,00 zł 481,11 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 851,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 797,80 zł
.yokohama Dla każdego 58,97 zł 62,44 zł 0,00 zł 58,97 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 589,68 zł 381,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 111,00 zł 111,00 zł 0,00 zł 107,18 zł
.cg Kongo 3080,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 71,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2906,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1314,28 zł 1314,28 zł 0,00 zł 1314,28 zł
.sex 447,46 zł 447,46 zł 0,00 zł 447,46 zł
.org.cn 262,58 zł 338,20 zł 0,00 zł 269,52 zł
.cm Kamerun 1214,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1214,04 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 213,32 zł 213,32 zł 0,00 zł 213,32 zł
.co Kolumbia 135,28 zł 135,28 zł 0,00 zł 135,28 zł
.shoes Obuwie 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.cr Kostaryka 1398,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 207,43 zł 207,43 zł 0,00 zł 179,33 zł
.cu Kuba 4849,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 638,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1248,72 zł 1248,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 195,98 zł 195,98 zł 0,00 zł 195,98 zł
.org.cd 848,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 848,79 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1353,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.cz Republika Czeska 62,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,44 zł
.inc.hk 78,05 zł 78,05 zł 0,00 zł 78,05 zł
.org.bz 814,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 610,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 832,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1071,13 zł 1019,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 34,69 zł 34,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 154,36 zł 154,36 zł 0,00 zł 152,62 zł
.london Dla każdego 233,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 233,44 zł
.accountant 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.dj Dżibuti 950,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 57,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1353,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 39,89 zł 39,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1524,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 114,12 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.com.af 604,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 608,75 zł
.info.ro 1304,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 94,00 zł 94,00 zł 0,00 zł 94,00 zł
.abogado 192,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 192,51 zł
.dz Algieria 3571,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 245,93 zł 245,93 zł 0,00 zł 245,93 zł
.club Polecane dla klubów 92,96 zł 92,61 zł 0,00 zł 89,84 zł
.ec Ekwador 1371,17 zł 1024,99 zł 0,00 zł 948,68 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 450,23 zł 450,23 zł 0,00 zł 450,23 zł
.ee Estonia 513,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 513,36 zł
.eg Egipt 1862,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 1862,68 zł
.org.ar 1165,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 520,30 zł 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 55,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,50 zł
.org.ag 907,75 zł 801,26 zł 0,00 zł 907,75 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 604,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 161,29 zł
.info.pr 11915,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 603,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 171,70 zł 171,70 zł 0,00 zł 161,29 zł
.bc.ca 291,37 zł 291,37 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1643,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 161,29 zł
.accountants Księgowość 461,33 zł 461,33 zł 0,00 zł 461,33 zł
.salon 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.com.cu 3329,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 3267,49 zł
.loan 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.fi Finlandia 111,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 111,00 zł
.com.cn 260,84 zł 280,62 zł 0,00 zł 267,78 zł
.com.co 313,92 zł 312,18 zł 0,00 zł 313,92 zł
.fm Mikronezja 974,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 974,00 zł
.edu.mm 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 228,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 228,93 zł
.fo Wyspy Owcze 2809,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.per.nf 5050,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 65,90 zł 65,90 zł 0,00 zł 65,90 zł
.com.ci 2906,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3080,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 848,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 848,79 zł
.gb.com 443,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 443,99 zł
.edu.lv 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.company Biznes i organizacje 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.ga Gabon 218,53 zł 520,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 654,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 814,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 305,24 zł 201,18 zł 0,00 zł 305,24 zł
.gd Grenada 521,00 zł 521,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1028,46 zł 985,10 zł 0,00 zł 985,10 zł
.gf Gujana Francuska 1470,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 161,29 zł
.gg Guernsey 1295,20 zł 242,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2576,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 450,93 zł 450,93 zł 0,00 zł 450,93 zł
.com.br 874,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1718,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1676,76 zł
.gl Grenlandia 929,61 zł 929,61 zł 0,00 zł 790,86 zł
.gm Gambia 501,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1064,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 86,02 zł 86,02 zł 0,00 zł 86,02 zł
.com.bn 1524,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1241,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 339,93 zł 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 121,40 zł 121,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 107,53 zł 107,53 zł 0,00 zł 107,53 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 337,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5144,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2074,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 2074,27 zł
.gy Gujana 609,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.uno Hiszpańska strona www 155,40 zł 155,40 zł 0,00 zł 148,81 zł
.com.az 1465,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 369,41 zł 369,41 zł 0,00 zł 369,41 zł
.ac.at 402,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 140,48 zł
.zj.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.expert Dla każdego 259,80 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.rehab 167,54 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.hk Hongkong 596,61 zł 631,30 zł 0,00 zł 617,42 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 904,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 948,68 zł 948,68 zł 0,00 zł 887,98 zł
.gen.in 138,75 zł 138,75 zł 0,00 zł 138,75 zł
.discount Dla każdego 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 161,29 zł
.bio Biotechnologie 282,70 zł 282,70 zł 0,00 zł 282,70 zł
.hr Chorwacja 1047,54 zł 1214,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5050,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1344,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1234,85 zł 589,68 zł 0,00 zł 1075,29 zł
.ski 206,39 zł 206,39 zł 0,00 zł 206,39 zł
.biz Dla firm 69,37 zł 69,37 zł 0,00 zł 69,37 zł
.supplies Biznes 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.id Indonezja 381,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1033,67 zł 409,30 zł 0,00 zł 964,29 zł
.frl 206,39 zł 206,39 zł 0,00 zł 206,39 zł
.biz.ki 2102,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 651,07 zł 637,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 83,25 zł 83,25 zł 0,00 zł 173,43 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 169,97 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 966,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 971,58 zł
.aca.pro 1172,41 zł 1172,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 161,29 zł
.iq Irak 2628,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1352,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 3988,98 zł 3988,98 zł 0,00 zł 3988,98 zł
.is Islandia 1588,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 41,62 zł 41,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 109,61 zł 109,61 zł 0,00 zł 109,61 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 263,62 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.web.id 346,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,87 zł
.js.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.je Jersey 2062,13 zł 1250,46 zł 0,00 zł 1250,46 zł
.dog 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.trading 374,62 zł 374,62 zł 0,00 zł 374,62 zł
.works Dla każdego 169,97 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.jo Jordania 2326,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 1338,56 zł
.biz.nr 5466,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 783,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 162,33 zł 162,33 zł 0,00 zł 161,29 zł
.stream 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.camera Biznes filmowy 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.kg Kirgistan 992,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7353,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1454,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1263,99 zł 1129,40 zł 0,00 zł 1125,24 zł
.restaurant 258,07 zł 258,07 zł 0,00 zł 245,93 zł
.xn--d1alf 617,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1067,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 157,82 zł 157,82 zł 0,00 zł 157,82 zł
.menu Restauracje 207,43 zł 207,08 zł 0,00 zł 207,43 zł
.mba 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 107,53 zł
.info.ki 2102,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 702,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 618,12 zł 201,18 zł 0,00 zł 527,24 zł
.lc Saint Lucia 498,10 zł 498,10 zł 0,00 zł 504,35 zł
.report Biznes 113,43 zł 114,47 zł 0,00 zł 107,18 zł
.li Liechtenstein 71,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 610,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 259,80 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.auto 15955,91 zł 15955,91 zł 0,00 zł 15955,91 zł
.biz.pr 8692,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 478,68 zł 478,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 678,13 zł 678,13 zł 0,00 zł 678,13 zł
.lv Łotwa 617,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 113,77 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.ly Libia 1364,92 zł 1434,30 zł 0,00 zł 1364,92 zł
.download 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.hi.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.ma Maroko 1417,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 129,38 zł 129,38 zł 0,00 zł 112,39 zł
.mc Monako 1304,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2184,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 97,12 zł 97,12 zł 0,00 zł 201,18 zł
.host Hosting 502,96 zł 405,84 zł 0,00 zł 502,96 zł
.mg Madagaskar 2074,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.soy 140,83 zł 121,40 zł 0,00 zł 140,83 zł
.credit Dla każdego 450,23 zł 493,94 zł 0,00 zł 463,76 zł
.navarra.museum 1103,04 zł 894,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 409,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 409,30 zł
.mk Macedonia 617,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 589,68 zł 270,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 814,79 zł 814,79 zł 0,00 zł 776,98 zł
.mo Makao 2344,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 403,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 403,75 zł
.mp Mariany Północne 582,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1470,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 832,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1154,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 388,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 609,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 237,60 zł 237,60 zł 0,00 zł 237,60 zł
.mu Mauritius 1010,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 114,12 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.game.tw 409,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1734,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5050,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 602,51 zł 592,10 zł 0,00 zł 602,51 zł
.film 435,32 zł 435,32 zł 0,00 zł 435,32 zł
.my Malezja 646,21 zł 646,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 201,53 zł 201,53 zł 0,00 zł 179,33 zł
.tirol 157,82 zł 157,82 zł 0,00 zł 157,82 zł
.plus 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.na Namibia 25841,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 21013,24 zł
.tv.bb 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1005,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8005,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 232,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1435,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 4946,33 zł 4502,34 zł 0,00 zł 4502,34 zł
.nl Holandia 45,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1241,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.no Norwegia 90,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 4894,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.nu Niue 222,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 222,00 zł
.best Dla każdego 534,18 zł 423,18 zł 0,00 zł 534,18 zł
.storage 359,01 zł 359,01 zł 0,00 zł 359,01 zł
.hiroshima.jp 783,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 783,92 zł
.nz Nowa Zelandia 575,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.tur.br 1548,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1708,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 1234,85 zł
.edu.vn 1764,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 1651,09 zł
.social Dla każdego 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 149,50 zł
.srl 202,92 zł 202,92 zł 0,00 zł 202,92 zł
.contractors Dla każdego 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.ebiz.tw 464,80 zł 409,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 881,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 839,42 zł
.pf Polinezja Francuska 867,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1524,14 zł 943,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 107,53 zł 107,53 zł 0,00 zł 107,53 zł
.earth 123,14 zł 123,14 zł 0,00 zł 123,14 zł
.ph Filipiny 893,18 zł 837,69 zł 0,00 zł 841,15 zł
.luxury Dla każdego 3073,94 zł 3073,94 zł 0,00 zł 3073,94 zł
.online 197,71 zł 197,71 zł 0,00 zł 197,71 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 65,90 zł 270,56 zł 0,00 zł 65,90 zł
.properties Nieruchomości 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.pn Pitcairn 1510,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 1331,97 zł
.pr Puerto Rico 8373,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 627,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 891,10 zł 867,86 zł 0,00 zł 853,29 zł
.pt Portugalia 409,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.se.com 513,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 443,99 zł
.net.ly 756,17 zł 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 207,43 zł 201,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5050,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 171,70 zł 171,70 zł 0,00 zł 171,70 zł
.qa Katar 700,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4162,41 zł 4162,41 zł 0,00 zł 4162,41 zł
.ac.rw 3392,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 603,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 121,75 zł 121,75 zł 0,00 zł 112,39 zł
.name.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.melbourne 275,76 zł 275,76 zł 0,00 zł 275,76 zł
.nom.ni 1595,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 499,14 zł 499,14 zł 0,00 zł 499,14 zł
.taxi 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.net.kn 1454,76 zł 478,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 172,39 zł 140,48 zł 0,00 zł 172,39 zł
.re Reunion 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.no.com 388,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,49 zł
.store.bb 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 206,04 zł 206,04 zł 0,00 zł 179,33 zł
.net.ki 2102,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 679,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1137,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1524,14 zł 943,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 113,43 zł 113,08 zł 0,00 zł 107,18 zł
.rs Serbia 617,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.ru Rosja 41,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3819,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.yoga 161,64 zł 140,48 zł 0,00 zł 161,64 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 386,76 zł 386,76 zł 0,00 zł 386,76 zł
.sc.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.sa Arabia Saudyjska 339,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1467,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1274,74 zł 1274,74 zł 0,00 zł 1193,22 zł
.se Szwecja 97,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 97,12 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 169,97 zł 169,97 zł 0,00 zł 149,50 zł
.sg Singapur 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 527,24 zł
.net.je 2358,70 zł 478,68 zł 0,00 zł 1325,03 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 933,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 534,18 zł 242,81 zł 0,00 zł 478,68 zł
.ac.tz 594,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 659,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1099,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 543,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 443,99 zł
.name.vn 1764,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 1651,09 zł
.sn.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.sm San Marino 1262,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 72,50 zł 72,50 zł 0,00 zł 72,50 zł
.sn Senegal 1380,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 239,69 zł 239,69 zł 0,00 zł 1144,66 zł
.ostfold.no 374,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.sr Surinam 1307,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5050,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 582,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 582,74 zł
.su ZSSR 632,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1732,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 161,29 zł
.sx Sint Maarten 360,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 53,76 zł 53,76 zł 0,00 zł 53,76 zł
.ong 223,73 zł 223,73 zł 0,00 zł 223,73 zł
.cn.com 79,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 335,77 zł
.store 296,57 zł 296,57 zł 0,00 zł 296,57 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 120,02 zł 104,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 651,07 zł 637,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 138,75 zł 138,75 zł 0,00 zł 138,75 zł
.tc Turks i Caicos 1273,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 409,30 zł 409,30 zł 0,00 zł 409,30 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 65,90 zł 270,56 zł 0,00 zł 65,90 zł
.tg Togo 1290,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 363,86 zł 363,86 zł 0,00 zł 363,86 zł
.alsace 241,07 zł 241,07 zł 0,00 zł 241,07 zł
.tj Tadżykistan 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 161,29 zł
.tl Timor Wschodni 1241,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 589,68 zł
.tn Tunezja 1390,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1595,59 zł 1595,59 zł 0,00 zł 1595,59 zł
.k12.tr 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 172,39 zł 140,48 zł 0,00 zł 172,39 zł
.tv Tuvalu 168,23 zł 168,23 zł 0,00 zł 395,78 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.pro.az 1643,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 481,45 zł 502,26 zł 0,00 zł 481,45 zł
.ltd.hk 78,05 zł 78,05 zł 0,00 zł 78,05 zł
.express 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.info.az 1593,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 348,95 zł 548,05 zł 0,00 zł 348,95 zł
.net.ps 623,67 zł 581,00 zł 0,00 zł 548,05 zł
.ooo 162,33 zł 162,33 zł 0,00 zł 162,33 zł
.net.ph 886,25 zł 201,18 zł 0,00 zł 833,18 zł
.ug Uganda 673,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 673,96 zł
.uk Wielka Brytania 138,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 138,75 zł
.ac.nz 575,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 57,58 zł 57,58 zł 0,00 zł 57,58 zł
.net.pe 131,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 131,81 zł
.uy Urugwaj 1326,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1330,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.solutions Usługi 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.istanbul 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 161,29 zł
.museum.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.degree 222,69 zł 236,22 zł 0,00 zł 205,00 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 540,42 zł 540,42 zł 0,00 zł 513,36 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 526,55 zł 499,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 163,03 zł 163,03 zł 0,00 zł 163,03 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2074,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1868,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 1765,21 zł
.ruhr Turystyka i biznes 171,70 zł 171,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 106,49 zł 106,49 zł 0,00 zł 106,49 zł
.support Pomoc 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.net.nz 575,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 314,96 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.id.lv 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 172,39 zł 140,48 zł 0,00 zł 172,39 zł
.wien Dla każdego 157,82 zł 157,82 zł 0,00 zł 157,82 zł
.net.nr 997,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 94,00 zł 78,05 zł 0,00 zł 94,00 zł
.life Dla każdego 171,01 zł 171,01 zł 0,00 zł 161,29 zł
.wf Wallis i Futuna 65,90 zł 270,56 zł 0,00 zł 65,90 zł
.auction 167,19 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.net.nf 5050,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 386,76 zł 386,76 zł 0,00 zł 386,76 zł
.koeln Dla każdego 50,30 zł 50,30 zł 0,00 zł 50,30 zł
.net.ni 1664,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 266,05 zł 335,07 zł 0,00 zł 266,05 zł
.de.com 392,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 339,93 zł
.organic 382,60 zł 312,18 zł 0,00 zł 382,60 zł
.hu.com 443,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 478,68 zł
.net.mu 725,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 589,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 291,72 zł 314,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 11915,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 548,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.rentals Nieruchomości 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.jpn.com 546,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 513,36 zł
.forex 10752,90 zł 10752,90 zł 0,00 zł 10752,90 zł
.net.me 201,18 zł 201,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 161,29 zł
.sch.lk 610,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.notaires.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.geometre-expert.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.moe Dla każdego 109,26 zł 109,26 zł 0,00 zł 109,26 zł
.software 167,54 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.jx.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.mom 197,71 zł 197,71 zł 0,00 zł 197,71 zł
.ye Jemen 1787,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5542,95 zł 5542,95 zł 0,00 zł 5542,95 zł
.bzh 275,76 zł 275,76 zł 0,00 zł 275,76 zł
.minsk.by 1096,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.games 106,14 zł 106,14 zł 0,00 zł 106,14 zł
.yt Majotta 65,90 zł 270,56 zł 0,00 zł 65,90 zł
.reise Dla każdego 515,10 zł 515,10 zł 0,00 zł 515,10 zł
.guide Dla każdego 171,01 zł 171,01 zł 0,00 zł 161,29 zł
.nagoya Dla każdego 58,97 zł 62,44 zł 0,00 zł 58,97 zł
.net.cm 180,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 180,37 zł
.ac.ke 1067,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 313,92 zł 313,92 zł 0,00 zł 313,92 zł
.net.cn 260,84 zł 338,20 zł 0,00 zł 289,63 zł
.work 45,09 zł 45,09 zł 0,00 zł 45,09 zł
.net.ci 2906,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 58,97 zł 62,44 zł 0,00 zł 58,97 zł
.gdn 1304,22 zł 423,18 zł 0,00 zł 423,18 zł
.net.bz 814,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 161,64 zł 161,64 zł 0,00 zł 149,50 zł
.fail Dla każdego 172,39 zł 172,39 zł 0,00 zł 161,29 zł
.net.by 1096,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 171,70 zł 171,70 zł 0,00 zł 161,29 zł
.gb.net 485,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 485,96 zł
.avocat.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.net.br 874,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2576,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 233,44 zł 233,44 zł 0,00 zł 233,44 zł
.love 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.osaka 203,61 zł 203,61 zł 0,00 zł 203,61 zł
.racing 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.republican Dla partii republikańskich 171,01 zł 171,01 zł 0,00 zł 149,50 zł
.church Wyznanie 171,01 zł 171,01 zł 0,00 zł 161,29 zł
.net.bo 1718,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1676,76 zł
.net.bb 1068,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.tools Narzędzia 171,70 zł 171,70 zł 0,00 zł 161,29 zł
.pictures Fotografia 61,40 zł 61,40 zł 0,00 zł 57,58 zł
.promo 121,40 zł 121,40 zł 0,00 zł 121,40 zł
.mortgage 236,22 zł 236,22 zł 0,00 zł 209,51 zł
.net.az 1643,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 171,01 zł 171,01 zł 0,00 zł 161,29 zł
.net.ar 1071,13 zł 1019,79 zł 0,00 zł 729,81 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.archi Architektura 345,13 zł 345,13 zł 0,00 zł 345,13 zł
.hockey 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.edu.az 1396,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1172,41 zł 1172,41 zł 0,00 zł 1172,41 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 113,43 zł 114,12 zł 0,00 zł 107,18 zł
.kiev.ua 898,73 zł 898,73 zł 0,00 zł 898,73 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 169,97 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.gx.cn 319,81 zł 319,81 zł 0,00 zł 319,81 zł
.mil.az 1658,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 161,29 zł 161,29 zł 0,00 zł 161,29 zł
.net.af 604,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 763,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 109,61 zł 109,61 zł 0,00 zł 109,61 zł
.site 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.date 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.guru Dla każdego 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.net.ht 1217,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 154,36 zł 153,32 zł 0,00 zł 126,61 zł
.dyn.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.blog 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 159,56 zł
.tours 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.net.hk 478,68 zł 1207,10 zł 0,00 zł 534,18 zł
.space Kosmos 50,30 zł 43,36 zł 0,00 zł 50,30 zł
.rec.nf 5050,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 686,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1519,28 zł 1519,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.cologne Dla każdego 50,30 zł 50,30 zł 0,00 zł 50,30 zł
.net.gy 1103,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 159,56 zł 159,56 zł 0,00 zł 107,53 zł
.web.tj 1038,52 zł 312,18 zł 0,00 zł 969,15 zł
.joburg Dla każdego 121,40 zł 121,40 zł 0,00 zł 121,40 zł
.net.gn 1907,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 964,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 167,54 zł 167,19 zł 0,00 zł 149,50 zł
.loans Dla każdego 450,23 zł 463,76 zł 0,00 zł 463,76 zł
.net.gg 1519,28 zł 409,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 260,84 zł 260,84 zł 0,00 zł 245,93 zł
.lotto 9712,30 zł 9712,30 zł 0,00 zł 9712,30 zł
.brussels 171,70 zł 171,70 zł 0,00 zł 171,70 zł
.net.gl 1103,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 138,75 zł 138,75 zł 0,00 zł 208,12 zł
.edu 730,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5050,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.tickets 2844,32 zł 2844,32 zł 0,00 zł 2844,32 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 171,70 zł 172,05 zł 0,00 zł 161,29 zł
.paris.notaires.fr 339,93 zł 270,56 zł 0,00 zł 270,56 zł
.link Dla wszystkich 55,85 zł 55,85 zł 0,00 zł 55,85 zł
.insure Dla każdego 260,84 zł 260,84 zł 0,00 zł 245,93 zł
.net.fj 1524,14 zł 943,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 169,97 zł 169,97 zł 0,00 zł 169,97 zł
.network 111,00 zł 111,00 zł 0,00 zł 107,18 zł
.capetown Dla każdego 121,40 zł 121,40 zł 0,00 zł 121,40 zł
.security 15955,91 zł 15955,91 zł 0,00 zł 15955,91 zł
.paris 234,14 zł 234,14 zł 0,00 zł 234,14 zł
.car 15955,91 zł 15955,91 zł 0,00 zł 15955,91 zł
.cat Dla każdego 381,55 zł 381,55 zł 0,00 zł 381,55 zł
.jp.net 693,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 686,80 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 169,97 zł 169,97 zł 0,00 zł 149,50 zł
.co.com 202,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 270,56 zł
.gr.com 398,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 398,90 zł
.cleaning Usługi porządkowe 242,81 zł 242,81 zł 0,00 zł 242,81 zł
.limited Dla każdego 203,61 zł 203,61 zł 0,00 zł 203,61 zł
.fishing Dla każdego 172,39 zł 140,48 zł 0,00 zł 172,39 zł
.ink Dla kreatywnych 156,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 156,44 zł
.int.az 1643,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 263,27 zł 263,62 zł 0,00 zł 245,93 zł
.creditcard Dla każdego 727,03 zł 727,03 zł 0,00 zł 685,06 zł
.fans 369,41 zł 369,41 zł 0,00 zł 369,41 zł
.trade Biznes 172,05 zł 172,05 zł 0,00 zł 140,48 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1283,41 zł 1024,99 zł 0,00 zł 693,74 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.