71 342 10 30    Moje Konto   Poczta

Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 55,35 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 135,52 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 41,70 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 34,75 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 132,04 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 48,65 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 90,34 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 72,97 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 55,35 zł 60,27 zł
.co 135,52 zł 135,52 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 55,35 zł 60,27 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 206,75 zł 206,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gl 1104,97 zł 1035,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1653,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1653,98 zł
.co.gg 924,28 zł 924,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 128,57 zł 128,57 zł 0,00 zł 128,57 zł
.qpon Dla każdego 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.or.th 674,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.farm Rolnictwo 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.tel Strony infromacyjne 64,28 zł 64,28 zł 0,00 zł 138,99 zł
.pics Fotografia i grafika 95,56 zł 95,56 zł 0,00 zł 95,56 zł
.energy 396,12 zł 396,12 zł 0,00 zł 396,12 zł
.sh.cn 305,78 zł 271,03 zł 0,00 zł 257,13 zł
.co.fk 542,06 zł 538,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 562,91 zł 562,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1257,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lighting Oświetlenie 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.community Społeczność 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.click 36,48 zł 36,48 zł 0,00 zł 36,48 zł
.ltda 185,90 zł 185,90 zł 0,00 zł 185,90 zł
.science 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.institute Instytuty 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.co.im 632,40 zł 632,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 138,99 zł 201,54 zł 0,00 zł 208,49 zł
.co.il 576,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.co.it 479,52 zł 479,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 514,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 479,52 zł
.ceo CEO 423,92 zł 423,92 zł 0,00 zł 423,92 zł
.cq.cn 250,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 257,13 zł
.porn 436,08 zł 436,08 zł 0,00 zł 436,08 zł
.gold 462,14 zł 462,14 zł 0,00 zł 462,14 zł
.golf 243,23 zł 243,23 zł 0,00 zł 243,23 zł
.co.je 1660,93 zł 257,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.za 451,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 105,98 zł 105,98 zł 0,00 zł 105,98 zł
.int.vn 1653,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1653,98 zł
.xn--80ao21a Dla każdego 549,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photo Fotografia 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.co.hu 1243,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 78,18 zł
.schule Dla każdego 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.co.id 1063,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 854,79 zł
.lease Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.surgery Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.co.cg 3085,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 100,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 100,77 zł
.gop Dla każdego 116,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cm 229,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 229,33 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 78,18 zł
.fitness Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.co.cr 611,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.gifts 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 140,73 zł
.co.bb 1070,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.co.bw 514,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 931,23 zł
.ninja Dla każdego 88,61 zł 88,61 zł 0,00 zł 88,61 zł
.claims Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.exchange Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 479,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 479,52 zł
.web.za 451,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.co 340,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.directory Katalogi 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.dating Randki 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.name.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 95,56 zł 95,56 zł 0,00 zł 95,56 zł
.rich Dobra luksusowe 10771,73 zł 10771,73 zł 0,00 zł 10771,73 zł
.co.dm 1417,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.airforce 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.ind.in 1904,16 zł 1834,67 zł 0,00 zł 1834,67 zł
.gift Prezenty, fundacje 95,56 zł 95,56 zł 0,00 zł 95,56 zł
.college 319,68 zł 319,68 zł 0,00 zł 319,68 zł
.career 451,72 zł 451,72 zł 0,00 zł 451,72 zł
.com.ve 875,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.net.ua 2015,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uz 1257,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1257,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 132,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 132,04 zł
.property Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.rip 88,61 zł 88,61 zł 0,00 zł 88,61 zł
.com.ua 97,29 zł 97,29 zł 0,00 zł 340,53 zł
.pharmacien.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 465,62 zł 486,47 zł 0,00 zł 465,62 zł
.sydney 276,24 zł 276,24 zł 0,00 zł 276,24 zł
.com.tr 965,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1257,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sg 528,16 zł 479,52 zł 0,00 zł 458,67 zł
.coach 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.sarl 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.tj 1007,68 zł 694,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1243,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 78,18 zł
.city 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.club.tw 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero Przemysł lotniczy 868,69 zł 896,49 zł 0,00 zł 896,49 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.net.ru 229,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1195,31 zł 938,18 zł 0,00 zł 1195,31 zł
.healthcare 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.net.rw 3398,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 396,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 97,29 zł 97,29 zł 0,00 zł 97,29 zł
.co.ao 2793,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 83,39 zł 83,39 zł 0,00 zł 152,89 zł
.co.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 229,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 78,18 zł
.haus Nieruchomości 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.xxx Branża porno 410,02 zł 410,02 zł 0,00 zł 618,51 zł
.com.vn 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 1313,46 zł
.com.vi 2029,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.ac.vn 1653,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1653,98 zł
.capital Biznes 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.net.ye 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 90,34 zł 90,34 zł 0,00 zł 90,34 zł
.xyz Dla każdego 55,60 zł 55,60 zł 0,00 zł 55,60 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.lat 165,05 zł 165,05 zł 0,00 zł 165,05 zł
.com.ye 1591,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.domains Domeny internetowe 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.wales 88,61 zł 88,61 zł 0,00 zł 88,61 zł
.moda Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.org.za 451,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 340,53 zł
.army 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.versicherung 778,34 zł 778,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.villas Nieruchomości 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.bingo 243,23 zł 243,23 zł 0,00 zł 243,23 zł
.emp.br 875,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 387,43 zł 387,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.financial Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.university Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.media Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 78,18 zł
.net.vn 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 1313,46 zł
.vodka Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 243,23 zł 243,23 zł 0,00 zł 243,23 zł
.xn--wgbl6a Dla każdego 590,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.today Dla każdego 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.ngo 224,12 zł 224,12 zł 0,00 zł 224,12 zł
.land Nieruchomości 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.construction Przemysł budowlany 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.org.vn 1653,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1313,46 zł
.net.vi 2029,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 514,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 444,77 zł
.sucks 1667,88 zł 1667,88 zł 0,00 zł 1667,88 zł
.whoswho 482,99 zł 482,99 zł 0,00 zł 482,99 zł
.net.uy 1257,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 576,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.immo 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.mx 277,98 zł 277,98 zł 0,00 zł 277,98 zł
.com.my 590,71 zł 660,20 zł 0,00 zł 569,86 zł
.org.ua 340,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mt 847,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 896,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.chambagri.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2348,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 410,02 zł 340,53 zł 0,00 zł 382,22 zł
.ah.cn 250,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 257,13 zł
.com.mk 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 479,52 zł
.org.tr 965,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1702,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 300,57 zł 300,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 105,98 zł 105,98 zł 0,00 zł 105,98 zł
.events Wydarzenia 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.ly 653,25 zł 653,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 688,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 674,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lv 549,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3092,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lr 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 611,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 50,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 1653,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1653,98 zł
.com.lc 521,21 zł 521,21 zł 0,00 zł 521,21 zł
.com.lb Liban 340,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.org.uk 43,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 43,43 zł
.org.sg 528,16 zł 291,88 zł 0,00 zł 528,16 zł
.bj.cn 305,78 zł 271,03 zł 0,00 zł 257,13 zł
.org.sc 1104,97 zł 1035,48 zł 0,00 zł 479,52 zł
.or.at 403,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 451,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 340,53 zł
.juegos Dla każdego 62,55 zł 62,55 zł 0,00 zł 62,55 zł
.org.ru 549,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 847,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 799,19 zł
.com.om 1577,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1306,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 986,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.gives 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.consulting Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.black Dla każdego 196,32 zł 196,32 zł 0,00 zł 196,32 zł
.team 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.services Usługi 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.nr 945,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.np Nepal 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.watch Zegarki 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.partners Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.com.ni 1667,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 743,60 zł 757,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4760,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 4899,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 3210,67 zł
.fashion 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.voting Dla każdego 291,88 zł 291,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 674,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cymru 88,61 zł 88,61 zł 0,00 zł 88,61 zł
.furniture Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.school 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.xn--mgbaam7a8h Dla każdego 757,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.tj 826,99 zł 694,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 255,39 zł 255,39 zł 0,00 zł 255,39 zł
.co.rw 3398,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.qa 625,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 549,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 396,12 zł 396,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.engineering Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.pro Specjaliści 1188,36 zł 833,94 zł 0,00 zł 840,89 zł
.com.ps 597,66 zł 597,66 zł 0,00 zł 785,29 zł
.com.pt 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 55,60 zł 55,60 zł 0,00 zł 55,60 zł
.camp Turystyka i kampingi 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.pr 1348,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.name Dla każdego 48,65 zł 48,65 zł 0,00 zł 104,24 zł
.clothing Odzież 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.ph 854,79 zł 854,79 zł 0,00 zł 854,79 zł
.com.pe 882,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 840,89 zł
.co.uz 1257,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.voto 359,64 zł 359,64 zł 0,00 zł 359,64 zł
.show 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.org.nz 854,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 119,88 zł 119,88 zł 0,00 zł 119,88 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.sv 1299,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 1237,01 zł
.experts-comptables.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nr 2453,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2029,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.com.sn 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 875,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 201,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 201,54 zł
.com.sl 1035,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1667,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.org.ng Dla każdego 743,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 359,64 zł 359,64 zł 0,00 zł 359,64 zł
.com.sg 528,16 zł 291,88 zł 0,00 zł 458,67 zł
.news 119,88 zł 119,88 zł 0,00 zł 119,88 zł
.com.se 76,44 zł 76,44 zł 0,00 zł 76,44 zł
.delivery 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.com.sb 965,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 333,58 zł 333,58 zł 0,00 zł 333,58 zł
.toys Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1195,31 zł 1035,48 zł 0,00 zł 1195,31 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 340,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.engineer 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.co.tz 562,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 69,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 59,07 zł 62,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1869,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.pub Bary i puby 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.buzz Marketing i social media 168,53 zł 168,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uk 43,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 43,43 zł
.finance Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.or.kr 1243,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 22,59 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.es 187,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 187,64 zł
.org.ly 688,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.com.eg 2404,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 2098,75 zł
.com.ee 500,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 514,26 zł
.gent 151,15 zł 151,15 zł 0,00 zł 151,15 zł
.com.ec 1285,66 zł 340,53 zł 0,00 zł 889,54 zł
.cash Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.dz 3280,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.org.na 4899,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 3210,67 zł
.flowers 126,83 zł 126,83 zł 0,00 zł 126,83 zł
.durban Dla każdego 121,62 zł 121,62 zł 0,00 zł 121,62 zł
.co.no 576,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 340,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1417,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 576,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 375,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 590,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 277,98 zł 277,98 zł 0,00 zł 277,98 zł
.org.mw 2008,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1132,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nrw 206,75 zł 206,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--yfro4i67o Dla każdego 764,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.style 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.com.cv 639,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.apartments 243,23 zł 243,23 zł 0,00 zł 243,23 zł
.com.gy 583,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gu 2077,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.solar Energia słoneczna 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.gn 1911,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 931,23 zł 1035,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 910,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.blackfriday Dla każdego 178,95 zł 178,95 zł 0,00 zł 178,95 zł
.com.ge 708,85 zł 708,85 zł 0,00 zł 708,85 zł
.or.id 694,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 347,48 zł
.org.je 2362,83 zł 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cooking Kulinaria 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.berlin Dla każdego 206,75 zł 206,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 206,75 zł 206,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 250,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1348,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 1362,10 zł
.tennis 243,23 zł 243,23 zł 0,00 zł 243,23 zł
.com.fj 1417,70 zł 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.br.com 514,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 444,77 zł
.chat 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.garden 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.travel Turystyka 1243,96 zł 1104,97 zł 0,00 zł 1104,97 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.navy 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.uk.com 549,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 479,52 zł
.org.hu 1243,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1243,96 zł 1104,97 zł 0,00 zł 1104,97 zł
.ryukyu Dla każdego 59,07 zł 62,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hk 604,61 zł 479,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 972,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.zone Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.co.lc 521,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 521,21 zł
.jewelry 243,23 zł 243,23 zł 0,00 zł 243,23 zł
.za.com 549,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 514,26 zł
.amsterdam 206,75 zł 206,75 zł 0,00 zł 206,75 zł
.com.ht 1264,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 875,64 zł 549,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 757,50 zł 757,50 zł 0,00 zł 688,00 zł
.co.jp 1237,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 1167,52 zł
.com.hk 604,61 zł 604,61 zł 0,00 zł 535,11 zł
.voyage Turystyka 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.org.in 138,99 zł 201,54 zł 0,00 zł 138,99 zł
.market 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.org.il 576,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1313,46 zł 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1070,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.co.ke 1014,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.bb 1070,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 688,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.bayern Dla każdego 172,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1348,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.co.na 1243,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 965,98 zł
.rocks Dla każdego 55,60 zł 55,60 zł 0,00 zł 55,60 zł
.com.kh 896,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2105,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 298,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 95,56 zł 95,56 zł 0,00 zł 95,56 zł
.co.ni 1667,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lawyer 168,53 zł 168,53 zł 0,00 zł 168,53 zł
.rest Dla każdego 168,53 zł 168,53 zł 0,00 zł 168,53 zł
.uk.net 549,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 549,01 zł
.com.jo 1334,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 868,69 zł
.com.jm 701,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1341,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1327,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 312,73 zł 312,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gg 1521,94 zł 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 868,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.clinic Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.biz.tr 298,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.org 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 78,18 zł
.info.vn 1653,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1653,98 zł
.fit 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.bar Bary i puby 305,78 zł 305,78 zł 0,00 zł 305,78 zł
.dental Medycyna 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.beer Dla każdego 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.com 389,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 340,53 zł
.surf Dla każdego 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.recipes Kulinaria 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 924,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 757,50 zł 430,87 zł 0,00 zł 688,00 zł
.af Afganistan 1938,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1195,31 zł 938,18 zł 0,00 zł 1195,31 zł
.org.es 132,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 132,04 zł
.per.sg 528,16 zł 423,92 zł 0,00 zł 403,07 zł
.am Armenia 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 305,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 69,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.deals Biznes 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.ax Åland 604,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.adult 436,08 zł 436,08 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 965,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1070,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 34,75 zł 34,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 688,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1132,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bh Bahrain 4788,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1052,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 1737,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 1313,46 zł
.bm Bermudy 1000,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 396,12 zł 396,12 zł 0,00 zł 396,12 zł
.bo Dla każdego 2355,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 2216,89 zł
.info.tr 688,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.org.bh 4788,21 zł 479,52 zł 0,00 zł 3933,42 zł
.how 142,46 zł 142,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bt Bhutan 1417,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.org.bb 1070,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 472,57 zł 500,36 zł 0,00 zł 472,57 zł
.gen.tr 375,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 549,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 291,88 zł 291,88 zł 0,00 zł 222,38 zł
.cc Wyspy Kokoswe 465,62 zł 465,62 zł 0,00 zł 465,62 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 847,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 799,19 zł
.yokohama Dla każdego 59,07 zł 62,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 590,71 zł 382,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.cg Kongo 3085,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 71,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2911,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1313,46 zł 1174,47 zł 0,00 zł 1174,47 zł
.org.cn 250,18 zł 326,63 zł 0,00 zł 257,13 zł
.cm Kamerun 1216,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 1216,16 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 90,34 zł 90,34 zł 0,00 zł 305,78 zł
.co Kolumbia 135,52 zł 135,52 zł 0,00 zł 135,52 zł
.shoes Obuwie 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.cr Kostaryka 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 168,53 zł 168,53 zł 0,00 zł 168,53 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 639,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 196,32 zł 196,32 zł 0,00 zł 196,32 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1243,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz Republika Czeska 62,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,55 zł
.inc.hk 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 78,18 zł
.tokyo.jp 785,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1021,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 34,75 zł 34,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 154,63 zł 154,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 206,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 206,75 zł
.dj Dżibuti 952,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 57,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 39,96 zł 39,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1417,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.com.af 583,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 583,76 zł
.info.ro 1306,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dz Algieria 3294,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.club Polecane dla klubów 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ec Ekwador 1285,66 zł 965,98 zł 0,00 zł 889,54 zł
.info Dla każdego 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.tires 396,12 zł 396,12 zł 0,00 zł 396,12 zł
.ee Estonia 514,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 514,26 zł
.eg Egipt 1730,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 521,21 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 55,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,60 zł
.org.ag 854,79 zł 757,50 zł 0,00 zł 854,79 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.vision Optycy 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.info.pr 10973,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.bc.ca 291,88 zł 291,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.accountants Księgowość 396,12 zł 396,12 zł 0,00 zł 396,12 zł
.fi Finlandia 118,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 250,18 zł 271,03 zł 0,00 zł 257,13 zł
.com.co 305,78 zł 312,73 zł 0,00 zł 305,78 zł
.fm Mikronezja 910,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 910,38 zł
.com.cm 229,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 229,33 zł
.fo Wyspy Owcze 2814,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.fr Francja 66,02 zł 66,02 zł 0,00 zł 66,02 zł
.com.ci 2911,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3085,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 847,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 847,84 zł
.gb.com 444,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 444,77 zł
.exposed Dla każdego 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.company Biznes i organizacje 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.ga Gabon 218,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 778,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 305,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 257,13 zł
.gd Grenada 500,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 986,83 zł 986,83 zł 0,00 zł 986,83 zł
.gf Gujana Francuska 1473,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.gg Guernsey 1257,86 zł 243,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2362,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 875,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1660,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 1591,44 zł
.gl Grenlandia 931,23 zł 931,23 zł 0,00 zł 792,24 zł
.gm Gambia 486,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1000,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 72,97 zł 72,97 zł 0,00 zł 138,99 zł
.com.bn 1417,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 121,62 zł 121,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 107,72 zł 107,72 zł 0,00 zł 107,72 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 305,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 4788,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 583,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1070,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.uno Hiszpańska strona www 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.com.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.expert Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.rehab 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.hk Hongkong 597,66 zł 632,40 zł 0,00 zł 618,51 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 868,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 889,54 zł 889,54 zł 0,00 zł 889,54 zł
.gen.in 277,98 zł 576,81 zł 0,00 zł 750,55 zł
.discount Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.bio Biotechnologie 283,19 zł 283,19 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hr Chorwacja 1049,37 zł 1216,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1264,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1237,01 zł 590,71 zł 0,00 zł 1077,17 zł
.biz Dla firm 50,73 zł 50,73 zł 0,00 zł 50,73 zł
.supplies Biznes 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.id Indonezja 382,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1035,48 zł 410,02 zł 0,00 zł 965,98 zł
.frl 206,75 zł 206,75 zł 0,00 zł 206,75 zł
.im Wyspa Man 632,40 zł 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 83,39 zł 83,39 zł 0,00 zł 173,74 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 938,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 938,18 zł
.wtf Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.iq Irak 2362,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is Islandia 1591,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 41,70 zł 41,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 95,56 zł 95,56 zł 0,00 zł 95,56 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.web.id 694,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 347,48 zł
.je Jersey 2036,20 zł 1278,71 zł 0,00 zł 0,00 zł
.works Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.jo Jordania 2112,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 1264,81 zł
.biz.nr 5476,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 785,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.camera Biznes filmowy 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.kg Kirgistan 952,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7366,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1348,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1243,96 zł 1104,97 zł 0,00 zł 1104,97 zł
.restaurant 211,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 211,96 zł
.quebec 158,10 zł 158,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.menu Restauracje 168,53 zł 168,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 688,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 597,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 528,16 zł
.lc Saint Lucia 479,52 zł 479,52 zł 0,00 zł 479,52 zł
.report Biznes 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.li Liechtenstein 71,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 611,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.lt Litwa 340,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 479,52 zł 479,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 679,31 zł 679,31 zł 0,00 zł 679,31 zł
.lv Łotwa 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.ly Libia 1285,66 zł 1355,15 zł 0,00 zł 1285,66 zł
.ma Maroko 1327,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 105,98 zł 105,98 zł 0,00 zł 105,98 zł
.mc Monako 1306,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2036,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 97,29 zł 97,29 zł 0,00 zł 201,54 zł
.host Hosting 406,55 zł 406,55 zł 0,00 zł 406,55 zł
.mg Madagaskar 2077,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.soy 121,62 zł 121,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.credit Dla każdego 396,12 zł 396,12 zł 0,00 zł 396,12 zł
.mk Macedonia 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 590,71 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 778,34 zł 778,34 zł 0,00 zł 778,34 zł
.eu.com 389,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 389,17 zł
.mq Martynika 1473,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 785,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1132,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 389,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 583,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 224,12 zł 224,12 zł 0,00 zł 224,12 zł
.mu Mauritius 952,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.game.tw 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 555,96 zł 555,96 zł 0,00 zł 555,96 zł
.my Malezja 611,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 168,53 zł 168,53 zł 0,00 zł 168,53 zł
.tirol 158,10 zł 158,10 zł 0,00 zł 158,10 zł
.plus 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.na Namibia 25886,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 21050,04 zł
.tv.bb 1070,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1007,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8019,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1313,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 4510,23 zł 4510,23 zł 0,00 zł 4510,23 zł
.nl Holandia 45,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no Norwegia 90,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 4357,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu Niue 222,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 222,38 zł
.best Dla każdego 423,92 zł 423,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 576,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1521,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1577,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 1237,01 zł
.edu.vn 1653,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1653,98 zł
.social Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.contractors Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.ebiz.tw 465,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 882,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 840,89 zł
.pf Polinezja Francuska 868,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ph Filipiny 854,79 zł 799,19 zł 0,00 zł 799,19 zł
.luxury Dla każdego 2494,87 zł 2494,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 66,02 zł 271,03 zł 0,00 zł 66,02 zł
.properties Nieruchomości 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.pn Pitcairn 1403,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 1334,30 zł
.pr Puerto Rico 7296,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 854,79 zł 854,79 zł 0,00 zł 854,79 zł
.pt Portugalia 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.com 514,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 444,77 zł
.net.ly 757,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 201,54 zł 201,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 172,00 zł 172,00 zł 0,00 zł 172,00 zł
.qa Katar 701,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 105,98 zł 105,98 zł 0,00 zł 105,98 zł
.melbourne 276,24 zł 276,24 zł 0,00 zł 276,24 zł
.africa.com 479,52 zł 479,52 zł 0,00 zł 479,52 zł
.horse Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 271,03 zł
.no.com 389,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 389,17 zł
.attorney 168,53 zł 168,53 zł 0,00 zł 168,53 zł
.ro Rumunia 1139,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1417,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.rs Serbia 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 41,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3398,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 312,73 zł 312,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 340,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1195,31 zł 1195,31 zł 0,00 zł 1195,31 zł
.se Szwecja 97,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 97,29 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.sg Singapur 243,23 zł 243,23 zł 0,00 zł 528,16 zł
.net.je 2362,83 zł 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 875,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 535,11 zł 243,23 zł 0,00 zł 479,52 zł
.sk Słowacja 660,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 931,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 514,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 444,77 zł
.name.vn 1653,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1653,98 zł
.sm San Marino 1264,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 62,55 zł 62,55 zł 0,00 zł 62,55 zł
.sn Senegal 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 229,33 zł 229,33 zł 0,00 zł 229,33 zł
.ostfold.no 375,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.sr Surinam 1271,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 583,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.su ZSSR 618,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1577,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.sx Sint Maarten 340,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 53,86 zł 53,86 zł 0,00 zł 53,86 zł
.ong 224,12 zł 224,12 zł 0,00 zł 224,12 zł
.cn.com 375,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 305,78 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 104,24 zł 104,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 173,74 zł 201,54 zł 0,00 zł 173,74 zł
.tc Turks i Caicos 1188,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 410,02 zł 410,02 zł 0,00 zł 410,02 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 66,02 zł 271,03 zł 0,00 zł 66,02 zł
.tg Togo 1292,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1070,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 312,73 zł 312,73 zł 0,00 zł 312,73 zł
.alsace 241,50 zł 241,50 zł 0,00 zł 241,50 zł
.tj Tadżykistan 1007,68 zł 312,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.tl Timor Wschodni 1243,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 590,71 zł
.tn Tunezja 1257,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv Tuvalu 138,99 zł 138,99 zł 0,00 zł 354,42 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.pro.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 465,62 zł 486,47 zł 0,00 zł 465,62 zł
.ltd.hk 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 78,18 zł
.express 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 2015,36 zł 1556,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ooo 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.ug Uganda 639,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 882,59 zł
.uk Wielka Brytania 132,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 132,04 zł
.us USA 48,65 zł 48,65 zł 0,00 zł 48,65 zł
.uy Urugwaj 1257,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1257,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solutions Usługi 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.degree 196,32 zł 196,32 zł 0,00 zł 196,32 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 514,26 zł 514,26 zł 0,00 zł 514,26 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 500,36 zł 500,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 903,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1653,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1653,98 zł
.ruhr Turystyka i biznes 172,00 zł 172,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 88,61 zł 88,61 zł 0,00 zł 88,61 zł
.support Pomoc 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.net.nz 576,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 158,10 zł 158,10 zł 0,00 zł 158,10 zł
.net.nr 945,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 78,18 zł 78,18 zł 0,00 zł 78,18 zł
.life Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.wf Wallis i Futuna 66,02 zł 271,03 zł 0,00 zł 66,02 zł
.auction 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.gal 387,43 zł 387,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.koeln Dla każdego 50,38 zł 50,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ni 1667,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 250,18 zł 319,68 zł 0,00 zł 250,18 zł
.de.com 389,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 340,53 zł
.organic 312,73 zł 312,73 zł 0,00 zł 312,73 zł
.hu.com 444,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 479,52 zł
.net.my 590,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.net.mx 277,98 zł 277,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.rentals Nieruchomości 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.jpn.com 514,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 514,26 zł
.money 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.notaires.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.geometre-expert.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moe Dla każdego 90,34 zł 90,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.software 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.ye Jemen 1591,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bzh 276,24 zł 276,24 zł 0,00 zł 276,24 zł
.review 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.yt Majotta 66,02 zł 271,03 zł 0,00 zł 66,02 zł
.reise Dla każdego 516,00 zł 516,00 zł 0,00 zł 516,00 zł
.guide Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.nagoya Dla każdego 59,07 zł 62,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 305,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.cn 250,18 zł 326,63 zł 0,00 zł 277,98 zł
.work 22,59 zł 22,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 2911,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 59,07 zł 62,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.fail Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.tattoo Tatuaże 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.gb.net 444,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 444,77 zł
.avocat.fr 340,53 zł 271,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--90a3ac Dla każdego 868,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.br 875,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 208,49 zł 208,49 zł 0,00 zł 208,49 zł
.love 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.osaka 192,85 zł 192,85 zł 0,00 zł 192,85 zł
.republican Dla partii republikańskich 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.church Wyznanie 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.net.bb 1070,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.tools Narzędzia 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.pictures Fotografia 50,38 zł 50,38 zł 0,00 zł 50,38 zł
.mortgage 196,32 zł 196,32 zł 0,00 zł 196,32 zł
.net.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.archi Architektura 345,74 zł 345,74 zł 0,00 zł 345,74 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1243,96 zł 1243,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.guitars Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.help 95,56 zł 95,56 zł 0,00 zł 95,56 zł
.site 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.date 159,84 zł 159,84 zł 0,00 zł 159,84 zł
.guru Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.wiki Dla każdego 126,83 zł 126,83 zł 0,00 zł 126,83 zł
.tours 243,23 zł 243,23 zł 0,00 zł 243,23 zł
.net.hk 479,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.space Kosmos 43,43 zł 43,43 zł 0,00 zł 43,43 zł
.web.tr 375,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 50,38 zł 50,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.joburg Dla każdego 121,62 zł 121,62 zł 0,00 zł 121,62 zł
.vet 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.loans Dla każdego 396,12 zł 396,12 zł 0,00 zł 396,12 zł
.net.gg 1521,94 zł 410,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.brussels 172,00 zł 172,00 zł 0,00 zł 172,00 zł
.net.gl 1104,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 138,99 zł 138,99 zł 0,00 zł 208,49 zł
.edu 694,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.link Dla wszystkich 48,65 zł 48,65 zł 0,00 zł 48,65 zł
.insure Dla każdego 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.network 93,82 zł 93,82 zł 0,00 zł 93,82 zł
.capetown Dla każdego 121,62 zł 121,62 zł 0,00 zł 121,62 zł
.paris 234,55 zł 234,55 zł 0,00 zł 234,55 zł
.cat Dla każdego 416,97 zł 757,50 zł 0,00 zł 382,22 zł
.jp.net 688,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 688,00 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.co.com 173,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.com 389,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.limited Dla każdego 172,00 zł 172,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fishing Dla każdego 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ink Dla kreatywnych 126,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 126,83 zł
.int.az 1382,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 211,96 zł 211,96 zł 0,00 zł 211,96 zł
.creditcard Dla każdego 580,28 zł 580,28 zł 0,00 zł 583,76 zł
.trade Biznes 140,73 zł 140,73 zł 0,00 zł 140,73 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1285,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 694,95 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.