Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 142,41 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 43,82 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 36,52 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 146,06 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 60,62 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 224,57 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 90,56 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 142,41 zł 142,41 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 239,54 zł 235,53 zł 0,00 zł 239,54 zł
.co.gl 1161,20 zł 1088,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1857,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1738,14 zł
.co.gg 997,24 zł 1002,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 135,11 zł 135,11 zł 0,00 zł 135,11 zł
.qpon Dla każdego 98,96 zł 98,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 277,52 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.or.th 708,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 641,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 326,81 zł 215,44 zł 0,00 zł 215,44 zł
.farm Rolnictwo 178,93 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.tel Strony infromacyjne 78,87 zł 78,87 zł 0,00 zł 78,87 zł
.vin 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.fj.cn 331,56 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.vip 173,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 173,45 zł
.pics Fotografia i grafika 115,39 zł 115,39 zł 0,00 zł 115,39 zł
.energy 489,67 zł 488,21 zł 0,00 zł 488,21 zł
.sh.cn 321,34 zł 284,82 zł 0,00 zł 270,22 zł
.co.fk 569,64 zł 565,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 624,05 zł 591,55 zł 0,00 zł 624,05 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1464,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1679,72 zł 1679,72 zł 0,00 zł 1679,72 zł
.lighting Oświetlenie 120,14 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.community Społeczność 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.click 43,82 zł 43,82 zł 0,00 zł 43,82 zł
.ltda 227,13 zł 227,13 zł 0,00 zł 227,13 zł
.science 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 147,89 zł
.institute Instytuty 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.wine 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.co.im 685,40 zł 685,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 146,06 zł 146,06 zł 0,00 zł 146,06 zł
.co.il 624,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 169,80 zł
.co.it 503,92 zł 503,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 575,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 503,92 zł
.ceo CEO 561,25 zł 561,25 zł 0,00 zł 561,25 zł
.cq.cn 262,91 zł 284,82 zł 0,00 zł 270,22 zł
.porn 487,85 zł 487,85 zł 0,00 zł 487,85 zł
.gold 485,66 zł 485,66 zł 0,00 zł 485,66 zł
.golf 260,36 zł 260,36 zł 0,00 zł 260,36 zł
.co.je 1394,90 zł 503,92 zł 0,00 zł 1394,90 zł
.cfd 125613,75 zł 125613,75 zł 0,00 zł 125613,75 zł
.net.za 474,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.website Dla każdego 124,52 zł 111,37 zł 0,00 zł 135,11 zł
.ha.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.int.vn 1858,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 1738,14 zł
.photo Fotografia 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 169,80 zł
.co.hu 1307,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.vgs.no 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 167,97 zł 177,47 zł 0,00 zł 167,97 zł
.spreadbetting 167241,56 zł 167241,56 zł 0,00 zł 167241,56 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 98,96 zł 82,16 zł 0,00 zł 98,96 zł
.schule Dla każdego 119,04 zł 119,04 zł 0,00 zł 119,04 zł
.co.id 1117,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 898,28 zł
.lease Dla każdego 277,88 zł 277,88 zł 0,00 zł 258,90 zł
.hl.cn 331,56 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.surgery Dla każdego 277,88 zł 277,88 zł 0,00 zł 258,90 zł
.co.cg 3242,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 105,90 zł 105,90 zł 0,00 zł 105,90 zł
.me.uk 147,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,14 zł
.gop Dla każdego 122,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 150,81 zł
.co.cm 241,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 241,00 zł
.ist 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 169,80 zł
.co.ci 3060,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 98,96 zł 82,16 zł 0,00 zł 98,96 zł
.miami 153,37 zł 153,37 zł 0,00 zł 153,37 zł
.fitness Dla każdego 179,66 zł 179,66 zł 0,00 zł 169,80 zł
.co.cr 669,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 273,50 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.oslo.no 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 177,83 zł 177,83 zł 0,00 zł 169,80 zł
.co.bb 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 277,15 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.co.bw 579,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 1017,33 zł
.ninja Dla każdego 111,74 zł 111,74 zł 0,00 zł 98,59 zł
.claims Dla każdego 274,60 zł 274,60 zł 0,00 zł 258,90 zł
.exchange Dla każdego 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 181,48 zł
.nm.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.co.bz 857,75 zł 857,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 503,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 503,92 zł
.pro.tc 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 284,82 zł
.web.za 474,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.nom.co 357,85 zł 211,79 zł 0,00 zł 357,85 zł
.directory Katalogi 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.pro.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.dating Randki 277,52 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.name.az 1729,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 255,61 zł 182,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 125,98 zł 125,98 zł 0,00 zł 125,98 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 115,39 zł 115,39 zł 0,00 zł 115,39 zł
.rich Dobra luksusowe 14005,57 zł 14005,57 zł 0,00 zł 14005,57 zł
.co.dm 1598,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.airforce 176,01 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.family 125,98 zł 125,98 zł 0,00 zł 125,98 zł
.ind.in 146,06 zł 146,06 zł 0,00 zł 146,06 zł
.gift Prezenty, fundacje 115,39 zł 115,39 zł 0,00 zł 115,39 zł
.college 335,94 zł 355,66 zł 0,00 zł 355,66 zł
.career 584,25 zł 584,25 zł 0,00 zł 584,25 zł
.com.ve 975,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 719,72 zł 670,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.net.ua 367,35 zł 576,95 zł 0,00 zł 367,35 zł
.com.vc 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.movie 1526,35 zł 1526,35 zł 0,00 zł 1526,35 zł
.com.uz 1400,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1384,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.nom.es 138,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 138,76 zł
.net.tr 1015,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 169,80 zł
.rip 106,63 zł 106,63 zł 0,00 zł 98,59 zł
.rio 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.net.tc 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 284,82 zł
.pet 98,96 zł 98,96 zł 0,00 zł 98,96 zł
.com.ug 328,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 328,64 zł
.com.ua 102,24 zł 102,24 zł 0,00 zł 367,35 zł
.pharmacien.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 715,71 zł 715,71 zł 0,00 zł 715,71 zł
.law.pro 1314,56 zł 1314,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 506,84 zł 528,75 zł 0,00 zł 491,50 zł
.tw.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.sydney 290,30 zł 290,30 zł 0,00 zł 290,30 zł
.ae.org 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.net.sl 1157,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 230,05 zł 211,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 1015,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1464,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1015,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.net.sg 555,04 zł 503,92 zł 0,00 zł 482,01 zł
.coach 258,90 zł 258,90 zł 0,00 zł 258,90 zł
.sarl 177,83 zł 177,83 zł 0,00 zł 169,80 zł
.com.tj 1093,28 zł 771,94 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.co.ae 1371,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 98,96 zł 82,16 zł 0,00 zł 98,96 zł
.city 119,41 zł 119,41 zł 0,00 zł 112,83 zł
.club.tw 430,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16797,19 zł 16797,19 zł 0,00 zł 16797,19 zł
.nx.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.aero Przemysł lotniczy 917,27 zł 977,89 zł 0,00 zł 946,49 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 277,15 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.net.ru 245,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 331,56 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.co.ag 1313,47 zł 1043,25 zł 0,00 zł 1313,47 zł
.healthcare 275,33 zł 275,33 zł 0,00 zł 258,90 zł
.net.rw 3571,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 416,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 102,24 zł 102,24 zł 0,00 zł 102,24 zł
.co.ao 2935,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 98,96 zł 98,96 zł 0,00 zł 104,43 zł
.co.az 1745,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 250,50 zł 211,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 82,16 zł 82,16 zł 0,00 zł 82,16 zł
.haus Nieruchomości 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 157,38 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 178,93 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 180,75 zł 180,75 zł 0,00 zł 157,38 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 180,75 zł 180,75 zł 0,00 zł 169,80 zł
.xxx Branża porno 447,68 zł 516,33 zł 0,00 zł 516,33 zł
.com.vn 1494,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 1470,85 zł
.pro.pr 12398,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2304,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1858,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 1738,14 zł
.capital Biznes 277,88 zł 277,88 zł 0,00 zł 258,90 zł
.net.ye 1468,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.us.org 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 94,94 zł 94,94 zł 0,00 zł 94,94 zł
.xyz Dla każdego 70,84 zł 70,84 zł 0,00 zł 70,84 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 173,45 zł 173,45 zł 0,00 zł 173,45 zł
.jur.pro 1088,17 zł 1088,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 529,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 529,48 zł
.int.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.name.fj 1604,50 zł 993,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1840,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.domains Domeny internetowe 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.wales 101,15 zł 101,15 zł 0,00 zł 101,15 zł
.moda Dla każdego 180,75 zł 180,75 zł 0,00 zł 157,38 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 169,80 zł
.org.za 474,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.army 176,01 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 277,15 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.markets 350,55 zł 350,55 zł 0,00 zł 350,55 zł
.versicherung 817,95 zł 817,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.villas Nieruchomości 277,52 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.bingo 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 271,31 zł
.radio.fm 255,61 zł 182,58 zł 0,00 zł 252,54 zł
.emp.br 941,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 407,15 zł 407,15 zł 0,00 zł 407,15 zł
.financial Dla każdego 277,88 zł 277,88 zł 0,00 zł 277,88 zł
.university Dla każdego 277,88 zł 277,88 zł 0,00 zł 258,90 zł
.qh.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.msk.ru 245,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 181,48 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 98,96 zł 82,16 zł 0,00 zł 98,96 zł
.sch.uk 138,76 zł 138,76 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1493,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 1470,85 zł
.vodka Dla każdego 181,48 zł 147,89 zł 0,00 zł 181,48 zł
.design 255,61 zł 271,31 zł 0,00 zł 271,31 zł
.today Dla każdego 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.ngo 235,53 zł 248,67 zł 0,00 zł 248,67 zł
.land Nieruchomości 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.construction Przemysł budowlany 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 912,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1852,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 1470,85 zł
.net.vi 2154,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 575,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 502,09 zł
.sucks 1752,75 zł 1752,75 zł 0,00 zł 1752,75 zł
.whoswho 573,30 zł 573,30 zł 0,00 zł 507,57 zł
.net.vc 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.net.uy 1321,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 606,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 485,66 zł 485,66 zł 0,00 zł 485,66 zł
.singles Randki online 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.immo 176,01 zł 176,01 zł 0,00 zł 169,80 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.net.uk 144,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 144,24 zł
.org.ug 328,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 328,64 zł
.com.mx 307,83 zł 331,20 zł 0,00 zł 307,83 zł
.com.my 653,99 zł 723,37 zł 0,00 zł 628,43 zł
.com.mv 1825,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 367,35 zł 576,95 zł 0,00 zł 367,35 zł
.com.mt 890,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1038,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.com.ms 1088,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.com.mo 2468,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 430,88 zł 357,85 zł 0,00 zł 401,67 zł
.com.mm 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 262,91 zł 262,91 zł 0,00 zł 270,22 zł
.com.mk 649,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 503,92 zł
.org.tr 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1789,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 392,91 zł 315,86 zł 0,00 zł 392,91 zł
.dance Dla każdego 134,74 zł 134,74 zł 0,00 zł 118,31 zł
.org.tl 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.events Wydarzenia 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.shopping 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 113,20 zł
.org.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.sx.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.org.vi 2132,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 912,89 zł 912,89 zł 0,00 zł 912,89 zł
.com.ly 714,98 zł 714,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 756,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 708,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.com.lv 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3249,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.com.lr 1453,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 642,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 64,63 zł 64,63 zł 0,00 zł 64,63 zł
.health.vn 1851,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 1738,14 zł
.com.lc 562,34 zł 577,31 zł 0,00 zł 562,34 zł
.com.lb Liban 1606,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.org.uk 55,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,14 zł
.org.sg 555,04 zł 306,73 zł 0,00 zł 555,04 zł
.bj.cn 338,87 zł 300,52 zł 0,00 zł 287,74 zł
.org.sc 1161,20 zł 1088,17 zł 0,00 zł 503,92 zł
.biz.fj 1604,50 zł 993,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1015,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 423,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 474,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.juegos Dla każdego 76,32 zł 76,32 zł 0,00 zł 76,32 zł
.org.ru 599,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 936,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 839,86 zł
.com.om 1761,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1234,23 zł 1234,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1372,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1335,38 zł 1184,57 zł 0,00 zł 1194,43 zł
.co.zw 1037,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.gives 176,01 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.art 74,86 zł 74,86 zł 0,00 zł 74,86 zł
.consulting Dla każdego 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 154,83 zł
.org.tc 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 284,82 zł
.black Dla każdego 253,42 zł 206,31 zł 0,00 zł 206,31 zł
.team 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.services Usługi 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 169,80 zł
.broker 5659,92 zł 5659,92 zł 0,00 zł 5659,92 zł
.com.nr 1050,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.com.np Nepal 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.watch Zegarki 178,93 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.partners Dla każdego 277,52 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.com.ni 1831,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 792,39 zł 814,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 230,05 zł 211,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 5002,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1157,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5148,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 3374,04 zł
.fashion 185,50 zł 167,97 zł 0,00 zł 185,50 zł
.mobi.gp 1307,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 306,73 zł 306,73 zł 0,00 zł 306,73 zł
.run 113,20 zł 113,20 zł 0,00 zł 113,20 zł
.co.th 708,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.cymru 101,15 zł 101,15 zł 0,00 zł 101,15 zł
.org.ps 656,55 zł 656,55 zł 0,00 zł 576,95 zł
.furniture Dla każdego 274,60 zł 274,60 zł 0,00 zł 258,90 zł
.school 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.homes 883,68 zł 883,68 zł 0,00 zł 883,68 zł
.org.ph 877,11 zł 211,79 zł 0,00 zł 877,11 zł
.co.tj 912,16 zł 773,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 268,39 zł 268,39 zł 0,00 zł 268,39 zł
.co.rw 3571,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 246,48 zł 246,48 zł 0,00 zł 246,48 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.com.qa 674,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 181,48 zł
.co.rs 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1468,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 500,26 zł 500,26 zł 0,00 zł 500,26 zł
.engineering Dla każdego 277,88 zł 277,88 zł 0,00 zł 258,90 zł
.boats 832,56 zł 832,56 zł 0,00 zł 832,56 zł
.pro Specjaliści 284,82 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.pp.ru 408,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 656,55 zł 656,55 zł 0,00 zł 611,64 zł
.com.pt 430,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 71,94 zł 71,94 zł 0,00 zł 62,08 zł
.camp Turystyka i kampingi 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.com.pr 1531,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 169,80 zł
.name Dla każdego 59,52 zł 59,52 zł 0,00 zł 116,85 zł
.clothing Odzież 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.com.ph 932,61 zł 932,61 zł 0,00 zł 935,53 zł
.com.pe 620,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 883,68 zł
.co.uz 1400,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 284,82 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.voto 401,67 zł 401,67 zł 0,00 zł 401,67 zł
.shop 200,84 zł 200,84 zł 0,00 zł 200,84 zł
.show 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.org.nz 606,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 125,98 zł 125,98 zł 0,00 zł 125,98 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.bbs.tr 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1123,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1440,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1299,96 zł
.experts-comptables.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.org.nr 2578,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2304,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 269,12 zł 269,12 zł 0,00 zł 258,90 zł
.com.sn 1453,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 975,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 230,05 zł 211,79 zł 0,00 zł 226,03 zł
.com.sl 1157,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1752,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 258,90 zł 258,90 zł 0,00 zł 258,90 zł
.org.ng Dla każdego 248,31 zł 248,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 401,67 zł 401,67 zł 0,00 zł 401,67 zł
.com.sg 555,04 zł 306,73 zł 0,00 zł 482,01 zł
.news 125,98 zł 125,98 zł 0,00 zł 125,98 zł
.org.pe 138,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 138,76 zł
.com.se 80,33 zł 80,33 zł 0,00 zł 80,33 zł
.delivery 259,63 zł 259,63 zł 0,00 zł 258,90 zł
.com.sb 1015,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 394,37 zł 350,55 zł 0,00 zł 350,55 zł
.toys Dla każdego 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.com.sc 1341,95 zł 1235,69 zł 0,00 zł 1256,14 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.engineer 176,01 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.co.tz 625,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 77,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 62,08 zł 65,73 zł 0,00 zł 62,08 zł
.medecin.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.co.ug 328,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 2014,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 274,60 zł 274,60 zł 0,00 zł 258,90 zł
.mobi.ke 1123,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 157,38 zł
.buzz Marketing i social media 215,81 zł 215,81 zł 0,00 zł 215,81 zł
.co.uk 55,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,14 zł
.finance Dla każdego 274,60 zł 274,60 zł 0,00 zł 258,90 zł
.studio 125,98 zł 125,98 zł 0,00 zł 125,98 zł
.or.kr 1335,01 zł 1184,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 26,29 zł 147,89 zł 0,00 zł 150,44 zł
.com.es 197,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 197,18 zł
.co.om 1798,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 723,01 zł 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 649,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 346,90 zł 346,90 zł 0,00 zł 346,90 zł
.tips Dla stron z poradami 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.org.ls 1456,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2750,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 2377,53 zł
.com.ee 525,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 540,43 zł
.gent 158,84 zł 158,84 zł 0,00 zł 158,84 zł
.he.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.or.ke 1123,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1443,46 zł 438,19 zł 0,00 zł 998,70 zł
.org.lk 642,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 179,66 zł 179,66 zł 0,00 zł 169,80 zł
.com.dz 3821,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.org.lb 1606,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 825,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5148,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 3374,04 zł
.flowers 148,98 zł 148,98 zł 0,00 zł 148,98 zł
.gouv.ht 1355,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 127,80 zł 127,80 zł 0,00 zł 127,80 zł
.co.no 606,16 zł 606,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1489,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 606,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 394,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 650,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 307,83 zł 331,20 zł 0,00 zł 307,83 zł
.org.mw 2110,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 715,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1190,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1088,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 430,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16797,19 zł 16797,19 zł 0,00 zł 16797,19 zł
.nrw 217,27 zł 217,27 zł 0,00 zł 217,27 zł
.webcam Kamery internetowe 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 147,89 zł
.org.mm 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 177,47 zł
.com.cx 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 671,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 181,48 zł
.apartments 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.yn.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.com.gy 641,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 211,79 zł 211,79 zł 0,00 zł 211,79 zł
.com.gu 2183,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 180,02 zł 180,02 zł 0,00 zł 169,80 zł
.com.gp 1015,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 241,00 zł 241,00 zł 0,00 zł 241,00 zł
.lol 173,45 zł 173,45 zł 0,00 zł 173,45 zł
.solar Energia słoneczna 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.com.gn 2008,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 978,62 zł 1088,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 1006,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1545,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.yachts 883,68 zł 883,68 zł 0,00 zł 883,68 zł
.blackfriday Dla każdego 217,27 zł 217,27 zł 0,00 zł 217,27 zł
.com.ge 774,50 zł 787,64 zł 0,00 zł 744,92 zł
.corsica 253,78 zł 253,78 zł 0,00 zł 253,78 zł
.or.id 365,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 365,16 zł
.co.ro 613,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1394,90 zł 503,92 zł 0,00 zł 1394,90 zł
.cooking Kulinaria 181,48 zł 147,89 zł 0,00 zł 181,48 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 277,15 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.berlin Dla każdego 253,78 zł 253,78 zł 0,00 zł 253,78 zł
.me.ke 1123,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 253,78 zł 253,78 zł 0,00 zł 253,78 zł
.vegas Hazard 330,10 zł 330,10 zł 0,00 zł 330,10 zł
.co.pn 1531,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 1431,41 zł
.org.kz 635,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5316,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 271,31 zł
.com.fj 1604,50 zł 993,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 178,93 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.org.kn 1531,47 zł 503,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 564,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 491,14 zł
.chat 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 177,47 zł
.org.ki 2212,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 715,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 185,50 zł 167,97 zł 0,00 zł 185,50 zł
.travel Turystyka 1220,72 zł 1220,72 zł 0,00 zł 1220,72 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 277,15 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.navy 176,37 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.uk.com 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 503,92 zł
.org.hu 1307,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1700,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1335,38 zł 1184,57 zł 0,00 zł 1194,43 zł
.org.hn 862,13 zł 862,13 zł 0,00 zł 723,01 zł
.cloud 129,63 zł 129,63 zł 0,00 zł 129,63 zł
.ryukyu Dla każdego 62,08 zł 65,73 zł 0,00 zł 62,08 zł
.org.hk 635,37 zł 503,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1307,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 1307,26 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 277,52 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.zone Dla każdego 178,93 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.xn--rhqv96g 178,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 577,31 zł 576,95 zł 0,00 zł 586,44 zł
.group 113,20 zł 113,20 zł 0,00 zł 113,20 zł
.jewelry 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 271,31 zł
.za.com 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 564,17 zł
.amsterdam 217,27 zł 217,27 zł 0,00 zł 217,27 zł
.com.ht 1355,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 920,19 zł 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.com.hn 862,13 zł 862,13 zł 0,00 zł 723,01 zł
.co.jp 1299,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 1226,93 zł
.com.hk 635,37 zł 635,37 zł 0,00 zł 562,34 zł
.voyage Turystyka 277,15 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.org.in 146,06 zł 146,06 zł 0,00 zł 146,06 zł
.market 176,37 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.org.im 685,40 zł 670,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 624,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1380,29 zł 1380,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 277,52 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.co.ke 1123,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.biz.bb 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 746,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2629,13 zł 2629,13 zł 0,00 zł 2629,13 zł
.com.ky 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.co.mz 1225,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 803,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 180,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 180,75 zł
.biz.az 1729,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1548,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1088,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.my.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.org.fj 1604,50 zł 993,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1307,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 1015,13 zł
.rocks Dla każdego 71,57 zł 71,57 zł 0,00 zł 62,08 zł
.com.kh 1039,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2212,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 320,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.diet 115,39 zł 115,39 zł 0,00 zł 115,39 zł
.co.ni 1849,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.ltd 113,20 zł 113,20 zł 0,00 zł 113,20 zł
.lawyer 217,27 zł 216,90 zł 0,00 zł 188,79 zł
.xn--55qx5d.hk 635,37 zł 503,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 218,36 zł 177,10 zł 0,00 zł 177,10 zł
.soccer 113,20 zł 113,20 zł 0,00 zł 113,20 zł
.gouv.fr 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 581,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 611,64 zł
.com.jo 1545,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 952,69 zł
.com.jm 737,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 2008,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1456,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1492,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 365,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 405,69 zł 405,69 zł 0,00 zł 405,69 zł
.org.gg 1599,38 zł 430,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 912,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 181,48 zł
.clinic Dla każdego 277,88 zł 277,88 zł 0,00 zł 277,88 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 277,52 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.co.me 949,41 zł 949,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 314,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.per.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.hk.org 82,16 zł 82,16 zł 0,00 zł 82,16 zł
.info.vn 1858,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 1857,18 zł
.biz.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.fit 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 185,50 zł
.bar Bary i puby 403,86 zł 321,34 zł 0,00 zł 403,86 zł
.dental Medycyna 277,88 zł 277,88 zł 0,00 zł 258,90 zł
.coupons 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.beer Dla każdego 180,02 zł 180,02 zł 0,00 zł 180,02 zł
.us.com 421,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.surf Dla każdego 180,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 180,02 zł
.recipes Kulinaria 277,15 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 1002,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 796,04 zł 452,79 zł 0,00 zł 723,01 zł
.af Afganistan 2125,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1341,95 zł 1153,89 zł 0,00 zł 1341,95 zł
.org.es 138,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 138,76 zł
.per.sg 555,04 zł 445,49 zł 0,00 zł 423,58 zł
.am Armenia 1446,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.ac.cn 321,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 73,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.deals Biznes 180,02 zł 180,02 zł 0,00 zł 169,80 zł
.ax Åland 635,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1667,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.adult 458,27 zł 458,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1015,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 36,52 zł 36,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1604,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1453,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2712,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 757,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1215,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.bh Bahrain 5416,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1106,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2913,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1808,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 1765,17 zł
.biz.vn 1494,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 1470,85 zł
.org.bn 1604,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1120,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1120,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 473,97 zł 488,21 zł 0,00 zł 488,21 zł
.bo Dla każdego 2721,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 2575,81 zł
.info.tr 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 119,41 zł 120,50 zł 0,00 zł 112,83 zł
.org.bh 5850,53 zł 539,70 zł 0,00 zł 4133,57 zł
.how 171,99 zł 171,99 zł 0,00 zł 171,99 zł
.bt Bhutan 1604,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.org.bb 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 664,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 515,97 zł 545,18 zł 0,00 zł 515,97 zł
.gen.tr 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 185,50 zł 167,97 zł 0,00 zł 185,50 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 606,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1729,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 306,73 zł 306,73 zł 0,00 zł 233,70 zł
.cc Wyspy Kokoswe 506,47 zł 506,47 zł 0,00 zł 506,47 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 896,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 839,86 zł
.yokohama Dla każdego 62,08 zł 65,73 zł 0,00 zł 62,08 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 620,77 zł 401,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 116,85 zł 116,85 zł 0,00 zł 112,83 zł
.cg Kongo 3242,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 74,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3060,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1383,58 zł 1383,58 zł 0,00 zł 1383,58 zł
.sex 471,05 zł 471,05 zł 0,00 zł 471,05 zł
.org.cn 276,42 zł 356,03 zł 0,00 zł 283,73 zł
.cm Kamerun 1278,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1278,05 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 224,57 zł 224,57 zł 0,00 zł 224,57 zł
.co Kolumbia 142,41 zł 142,41 zł 0,00 zł 142,41 zł
.shoes Obuwie 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.cr Kostaryka 1471,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 218,36 zł 218,36 zł 0,00 zł 188,79 zł
.cu Kuba 5104,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 671,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1314,56 zł 1314,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 206,31 zł 206,31 zł 0,00 zł 206,31 zł
.org.cd 893,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 893,54 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1424,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.cz Republika Czeska 65,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 65,73 zł
.inc.hk 82,16 zł 82,16 zł 0,00 zł 82,16 zł
.org.bz 857,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 642,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 876,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1127,60 zł 1073,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 36,52 zł 36,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 162,49 zł 162,49 zł 0,00 zł 160,67 zł
.london Dla każdego 245,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 245,75 zł
.accountant 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.dj Dżibuti 1000,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 60,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1424,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 41,99 zł 41,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1604,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 120,14 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.com.af 636,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 640,85 zł
.info.ro 1372,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 98,96 zł 98,96 zł 0,00 zł 98,96 zł
.abogado 202,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 202,66 zł
.dz Algieria 3759,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 258,90 zł 258,90 zł 0,00 zł 258,90 zł
.club Polecane dla klubów 97,86 zł 97,50 zł 0,00 zł 94,58 zł
.ec Ekwador 1443,46 zł 1079,04 zł 0,00 zł 998,70 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 473,97 zł 473,97 zł 0,00 zł 473,97 zł
.ee Estonia 540,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 540,43 zł
.eg Egipt 1960,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1960,89 zł
.org.ar 1226,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 547,73 zł 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 58,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 58,43 zł
.org.ag 955,61 zł 843,51 zł 0,00 zł 955,61 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 636,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 169,80 zł
.info.pr 12544,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 635,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 180,75 zł 180,75 zł 0,00 zł 169,80 zł
.bc.ca 306,73 zł 306,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1729,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 169,80 zł
.accountants Księgowość 485,66 zł 485,66 zł 0,00 zł 485,66 zł
.salon 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.com.cu 3505,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 3439,77 zł
.loan 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.fi Finlandia 116,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 116,85 zł
.com.cn 274,60 zł 295,41 zł 0,00 zł 281,90 zł
.com.co 330,47 zł 328,64 zł 0,00 zł 330,47 zł
.fm Mikronezja 1025,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 1025,36 zł
.edu.mm 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 241,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 241,00 zł
.fo Wyspy Owcze 2957,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.per.nf 5316,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 69,38 zł 69,38 zł 0,00 zł 69,38 zł
.com.ci 3060,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3242,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 893,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 893,54 zł
.gb.com 467,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 467,40 zł
.edu.lv 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.company Biznes i organizacje 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.ga Gabon 230,05 zł 547,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 688,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 857,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 321,34 zł 211,79 zł 0,00 zł 321,34 zł
.gd Grenada 548,46 zł 548,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1082,69 zł 1037,04 zł 0,00 zł 1037,04 zł
.gf Gujana Francuska 1548,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 179,66 zł 179,66 zł 0,00 zł 169,80 zł
.gg Guernsey 1363,49 zł 255,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2712,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 474,70 zł 474,70 zł 0,00 zł 474,70 zł
.com.br 920,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1808,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 1765,17 zł
.gl Grenlandia 978,62 zł 978,62 zł 0,00 zł 832,56 zł
.gm Gambia 528,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1120,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 90,56 zł 90,56 zł 0,00 zł 90,56 zł
.com.bn 1604,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1307,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 357,85 zł 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 127,80 zł 127,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 113,20 zł 113,20 zł 0,00 zł 113,20 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 355,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5416,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2183,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 2183,63 zł
.gy Gujana 641,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.uno Hiszpańska strona www 163,59 zł 163,59 zł 0,00 zł 156,65 zł
.com.az 1543,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 388,89 zł 388,89 zł 0,00 zł 388,89 zł
.ac.at 423,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 147,89 zł
.zj.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.expert Dla każdego 273,50 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.rehab 176,37 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.hk Hongkong 628,07 zł 664,58 zł 0,00 zł 649,98 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 952,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 998,70 zł 998,70 zł 0,00 zł 934,80 zł
.gen.in 146,06 zł 146,06 zł 0,00 zł 146,06 zł
.discount Dla każdego 179,66 zł 179,66 zł 0,00 zł 169,80 zł
.bio Biotechnologie 297,60 zł 297,60 zł 0,00 zł 297,60 zł
.hr Chorwacja 1102,77 zł 1278,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5316,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1414,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1299,96 zł 620,77 zł 0,00 zł 1131,98 zł
.ski 217,27 zł 217,27 zł 0,00 zł 217,27 zł
.biz Dla firm 73,03 zł 73,03 zł 0,00 zł 73,03 zł
.supplies Biznes 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.id Indonezja 401,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1088,17 zł 430,88 zł 0,00 zł 1015,13 zł
.frl 217,27 zł 217,27 zł 0,00 zł 217,27 zł
.biz.ki 2212,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 685,40 zł 670,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 87,64 zł 87,64 zł 0,00 zł 182,58 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 178,93 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1016,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 1022,80 zł
.aca.pro 1234,23 zł 1234,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 169,80 zł
.iq Irak 2766,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1424,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4199,30 zł 4199,30 zł 0,00 zł 4199,30 zł
.is Islandia 1672,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 43,82 zł 43,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 115,39 zł 115,39 zł 0,00 zł 115,39 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 277,52 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.web.id 365,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 365,16 zł
.js.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.je Jersey 2170,85 zł 1316,39 zł 0,00 zł 1316,39 zł
.dog 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.trading 394,37 zł 394,37 zł 0,00 zł 394,37 zł
.works Dla każdego 178,93 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.jo Jordania 2449,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 1409,14 zł
.biz.nr 5754,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 825,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 170,89 zł 170,89 zł 0,00 zł 169,80 zł
.stream 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.camera Biznes filmowy 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.kg Kirgistan 1045,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7741,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1531,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1330,63 zł 1188,95 zł 0,00 zł 1184,57 zł
.restaurant 271,68 zł 271,68 zł 0,00 zł 258,90 zł
.xn--d1alf 649,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1123,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 166,15 zł 166,15 zł 0,00 zł 166,15 zł
.menu Restauracje 218,36 zł 218,00 zł 0,00 zł 218,36 zł
.mba 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 113,20 zł
.info.ki 2212,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 739,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 650,71 zł 211,79 zł 0,00 zł 555,04 zł
.lc Saint Lucia 524,36 zł 524,36 zł 0,00 zł 530,94 zł
.report Biznes 119,41 zł 120,50 zł 0,00 zł 112,83 zł
.li Liechtenstein 74,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 642,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 273,50 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.auto 16797,19 zł 16797,19 zł 0,00 zł 16797,19 zł
.biz.pr 9150,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 503,92 zł 503,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 713,88 zł 713,88 zł 0,00 zł 713,88 zł
.lv Łotwa 649,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 119,77 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.ly Libia 1436,89 zł 1509,92 zł 0,00 zł 1436,89 zł
.download 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.hi.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.ma Maroko 1492,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 136,20 zł 136,20 zł 0,00 zł 118,31 zł
.mc Monako 1372,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2300,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 102,24 zł 102,24 zł 0,00 zł 211,79 zł
.host Hosting 529,48 zł 427,23 zł 0,00 zł 529,48 zł
.mg Madagaskar 2183,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.soy 148,25 zł 127,80 zł 0,00 zł 148,25 zł
.credit Dla każdego 473,97 zł 519,98 zł 0,00 zł 488,21 zł
.navarra.museum 1161,20 zł 942,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 430,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 430,88 zł
.mk Macedonia 649,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 620,77 zł 284,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 857,75 zł 857,75 zł 0,00 zł 817,95 zł
.mo Makao 2468,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 425,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 425,04 zł
.mp Mariany Północne 613,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1548,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 876,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1215,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 408,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 641,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 250,13 zł 250,13 zł 0,00 zł 250,13 zł
.mu Mauritius 1063,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 120,14 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.game.tw 430,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1825,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5316,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 634,28 zł 623,32 zł 0,00 zł 634,28 zł
.film 458,27 zł 458,27 zł 0,00 zł 458,27 zł
.my Malezja 680,29 zł 680,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 212,16 zł 212,16 zł 0,00 zł 188,79 zł
.tirol 166,15 zł 166,15 zł 0,00 zł 166,15 zł
.plus 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.na Namibia 27204,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 22121,17 zł
.tv.bb 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1058,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8427,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 245,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1511,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5207,13 zł 4739,73 zł 0,00 zł 4739,73 zł
.nl Holandia 47,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1307,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.no Norwegia 94,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5152,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.nu Niue 233,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 233,70 zł
.best Dla każdego 562,34 zł 445,49 zł 0,00 zł 562,34 zł
.storage 377,94 zł 377,94 zł 0,00 zł 377,94 zł
.hiroshima.jp 825,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 825,25 zł
.nz Nowa Zelandia 606,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.tur.br 1629,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1798,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1299,96 zł
.edu.vn 1857,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1738,14 zł
.social Dla każdego 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 157,38 zł
.srl 213,62 zł 213,62 zł 0,00 zł 213,62 zł
.contractors Dla każdego 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.ebiz.tw 489,31 zł 430,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 927,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 883,68 zł
.pf Polinezja Francuska 912,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1604,50 zł 993,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 113,20 zł 113,20 zł 0,00 zł 113,20 zł
.earth 129,63 zł 129,63 zł 0,00 zł 129,63 zł
.ph Filipiny 940,28 zł 881,85 zł 0,00 zł 885,50 zł
.luxury Dla każdego 3236,01 zł 3236,01 zł 0,00 zł 3236,01 zł
.online 208,14 zł 208,14 zł 0,00 zł 208,14 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 69,38 zł 284,82 zł 0,00 zł 69,38 zł
.properties Nieruchomości 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.pn Pitcairn 1589,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1402,20 zł
.pr Puerto Rico 8814,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 660,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 938,09 zł 913,62 zł 0,00 zł 898,28 zł
.pt Portugalia 430,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.se.com 540,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 467,40 zł
.net.ly 796,04 zł 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 218,36 zł 211,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5316,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 180,75 zł 180,75 zł 0,00 zł 180,75 zł
.qa Katar 737,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4381,88 zł 4381,88 zł 0,00 zł 4381,88 zł
.ac.rw 3571,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 635,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 128,17 zł 128,17 zł 0,00 zł 118,31 zł
.name.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.melbourne 290,30 zł 290,30 zł 0,00 zł 290,30 zł
.nom.ni 1679,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 525,46 zł 525,46 zł 0,00 zł 525,46 zł
.taxi 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.net.kn 1531,47 zł 503,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 181,48 zł 147,89 zł 0,00 zł 181,48 zł
.re Reunion 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.no.com 408,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 408,98 zł
.store.bb 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 216,90 zł 216,90 zł 0,00 zł 188,79 zł
.net.ki 2212,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 715,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1197,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1604,50 zł 993,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 119,41 zł 119,04 zł 0,00 zł 112,83 zł
.rs Serbia 649,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.ru Rosja 43,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 4021,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.yoga 170,16 zł 147,89 zł 0,00 zł 170,16 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 407,15 zł 407,15 zł 0,00 zł 407,15 zł
.sc.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.sa Arabia Saudyjska 357,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1545,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1341,95 zł 1341,95 zł 0,00 zł 1256,14 zł
.se Szwecja 102,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 102,24 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 178,93 zł 178,93 zł 0,00 zł 157,38 zł
.sg Singapur 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 555,04 zł
.net.je 2483,06 zł 503,92 zł 0,00 zł 1394,90 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 982,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 562,34 zł 255,61 zł 0,00 zł 503,92 zł
.ac.tz 625,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 693,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1157,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 572,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 467,40 zł
.name.vn 1857,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1738,14 zł
.sn.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.sm San Marino 1329,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 76,32 zł 76,32 zł 0,00 zł 76,32 zł
.sn Senegal 1453,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 252,32 zł 252,32 zł 0,00 zł 1205,02 zł
.ostfold.no 394,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.sr Surinam 1376,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5316,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 613,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 613,46 zł
.su ZSSR 665,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1823,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 169,80 zł
.sx Sint Maarten 379,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 56,60 zł 56,60 zł 0,00 zł 56,60 zł
.ong 235,53 zł 235,53 zł 0,00 zł 235,53 zł
.cn.com 83,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 353,47 zł
.store 312,21 zł 312,21 zł 0,00 zł 312,21 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 126,34 zł 109,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 685,40 zł 670,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 146,06 zł 146,06 zł 0,00 zł 146,06 zł
.tc Turks i Caicos 1340,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 430,88 zł 430,88 zł 0,00 zł 430,88 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 69,38 zł 284,82 zł 0,00 zł 69,38 zł
.tg Togo 1358,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 383,05 zł 383,05 zł 0,00 zł 383,05 zł
.alsace 253,78 zł 253,78 zł 0,00 zł 253,78 zł
.tj Tadżykistan 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 169,80 zł
.tl Timor Wschodni 1307,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 620,77 zł
.tn Tunezja 1464,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1679,72 zł 1679,72 zł 0,00 zł 1679,72 zł
.k12.tr 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 181,48 zł 147,89 zł 0,00 zł 181,48 zł
.tv Tuvalu 177,10 zł 177,10 zł 0,00 zł 416,64 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.pro.az 1729,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 506,84 zł 528,75 zł 0,00 zł 506,84 zł
.ltd.hk 82,16 zł 82,16 zł 0,00 zł 82,16 zł
.express 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.info.az 1677,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 367,35 zł 576,95 zł 0,00 zł 367,35 zł
.net.ps 656,55 zł 611,64 zł 0,00 zł 576,95 zł
.ooo 170,89 zł 170,89 zł 0,00 zł 170,89 zł
.net.ph 932,97 zł 211,79 zł 0,00 zł 877,11 zł
.ug Uganda 709,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 709,50 zł
.uk Wielka Brytania 146,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 146,06 zł
.ac.nz 606,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 60,62 zł 60,62 zł 0,00 zł 60,62 zł
.net.pe 138,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 138,76 zł
.uy Urugwaj 1396,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1400,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.solutions Usługi 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.istanbul 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 169,80 zł
.museum.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.degree 234,43 zł 248,67 zł 0,00 zł 215,81 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 568,91 zł 568,91 zł 0,00 zł 540,43 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 554,31 zł 525,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 171,62 zł 171,62 zł 0,00 zł 171,62 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2183,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1967,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 1858,28 zł
.ruhr Turystyka i biznes 180,75 zł 180,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 112,10 zł 112,10 zł 0,00 zł 112,10 zł
.support Pomoc 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.net.nz 606,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 331,56 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.id.lv 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 181,48 zł 147,89 zł 0,00 zł 181,48 zł
.wien Dla każdego 166,15 zł 166,15 zł 0,00 zł 166,15 zł
.net.nr 1050,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 98,96 zł 82,16 zł 0,00 zł 98,96 zł
.life Dla każdego 180,02 zł 180,02 zł 0,00 zł 169,80 zł
.wf Wallis i Futuna 69,38 zł 284,82 zł 0,00 zł 69,38 zł
.auction 176,01 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.net.nf 5316,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 407,15 zł 407,15 zł 0,00 zł 407,15 zł
.koeln Dla każdego 52,95 zł 52,95 zł 0,00 zł 52,95 zł
.net.ni 1752,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 280,07 zł 352,74 zł 0,00 zł 280,07 zł
.de.com 412,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 357,85 zł
.organic 402,77 zł 328,64 zł 0,00 zł 402,77 zł
.hu.com 467,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 503,92 zł
.net.mu 763,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 620,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 307,10 zł 331,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12544,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 576,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.rentals Nieruchomości 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.jpn.com 575,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 540,43 zł
.forex 11319,84 zł 11319,84 zł 0,00 zł 11319,84 zł
.net.me 211,79 zł 211,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 169,80 zł
.sch.lk 642,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.notaires.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.geometre-expert.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.moe Dla każdego 115,02 zł 115,02 zł 0,00 zł 115,02 zł
.software 176,37 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.jx.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.mom 208,14 zł 208,14 zł 0,00 zł 208,14 zł
.ye Jemen 1882,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5835,20 zł 5835,20 zł 0,00 zł 5835,20 zł
.bzh 290,30 zł 290,30 zł 0,00 zł 290,30 zł
.minsk.by 1153,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.games 111,74 zł 111,74 zł 0,00 zł 111,74 zł
.yt Majotta 69,38 zł 284,82 zł 0,00 zł 69,38 zł
.reise Dla każdego 542,26 zł 542,26 zł 0,00 zł 542,26 zł
.guide Dla każdego 180,02 zł 180,02 zł 0,00 zł 169,80 zł
.nagoya Dla każdego 62,08 zł 65,73 zł 0,00 zł 62,08 zł
.net.cm 189,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 189,88 zł
.ac.ke 1123,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 330,47 zł 330,47 zł 0,00 zł 330,47 zł
.net.cn 274,60 zł 356,03 zł 0,00 zł 304,91 zł
.work 47,47 zł 47,47 zł 0,00 zł 47,47 zł
.net.ci 3060,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 62,08 zł 65,73 zł 0,00 zł 62,08 zł
.gdn 1372,99 zł 445,49 zł 0,00 zł 445,49 zł
.net.bz 857,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 170,16 zł 170,16 zł 0,00 zł 157,38 zł
.fail Dla każdego 181,48 zł 181,48 zł 0,00 zł 169,80 zł
.net.by 1153,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 180,75 zł 180,75 zł 0,00 zł 169,80 zł
.gb.net 511,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 511,58 zł
.avocat.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.net.br 920,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2712,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 245,75 zł 245,75 zł 0,00 zł 245,75 zł
.love 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.osaka 214,35 zł 214,35 zł 0,00 zł 214,35 zł
.racing 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.republican Dla partii republikańskich 180,02 zł 180,02 zł 0,00 zł 157,38 zł
.church Wyznanie 180,02 zł 180,02 zł 0,00 zł 169,80 zł
.net.bo 1808,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 1765,17 zł
.net.bb 1124,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.tools Narzędzia 180,75 zł 180,75 zł 0,00 zł 169,80 zł
.pictures Fotografia 64,63 zł 64,63 zł 0,00 zł 60,62 zł
.promo 127,80 zł 127,80 zł 0,00 zł 127,80 zł
.mortgage 248,67 zł 248,67 zł 0,00 zł 220,55 zł
.net.az 1729,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 180,02 zł 180,02 zł 0,00 zł 169,80 zł
.net.ar 1127,60 zł 1073,56 zł 0,00 zł 768,29 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.archi Architektura 363,33 zł 363,33 zł 0,00 zł 363,33 zł
.hockey 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.edu.az 1470,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1234,23 zł 1234,23 zł 0,00 zł 1234,23 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 119,41 zł 120,14 zł 0,00 zł 112,83 zł
.kiev.ua 946,12 zł 946,12 zł 0,00 zł 946,12 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 178,93 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.gx.cn 336,67 zł 336,67 zł 0,00 zł 336,67 zł
.mil.az 1745,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 169,80 zł 169,80 zł 0,00 zł 169,80 zł
.net.af 636,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 803,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 115,39 zł 115,39 zł 0,00 zł 115,39 zł
.site 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.date 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.guru Dla każdego 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.net.ht 1282,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 162,49 zł 161,40 zł 0,00 zł 133,28 zł
.dyn.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.blog 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 167,97 zł
.tours 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.net.hk 503,92 zł 1270,74 zł 0,00 zł 562,34 zł
.space Kosmos 52,95 zł 45,64 zł 0,00 zł 52,95 zł
.rec.nf 5316,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 723,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1599,38 zł 1599,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.cologne Dla każdego 52,95 zł 52,95 zł 0,00 zł 52,95 zł
.net.gy 1161,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 167,97 zł 167,97 zł 0,00 zł 113,20 zł
.web.tj 1093,28 zł 328,64 zł 0,00 zł 1020,25 zł
.joburg Dla każdego 127,80 zł 127,80 zł 0,00 zł 127,80 zł
.net.gn 2008,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1015,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 176,37 zł 176,01 zł 0,00 zł 157,38 zł
.loans Dla każdego 473,97 zł 488,21 zł 0,00 zł 488,21 zł
.net.gg 1599,38 zł 430,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 274,60 zł 274,60 zł 0,00 zł 258,90 zł
.lotto 10224,38 zł 10224,38 zł 0,00 zł 10224,38 zł
.brussels 180,75 zł 180,75 zł 0,00 zł 180,75 zł
.net.gl 1161,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 146,06 zł 146,06 zł 0,00 zł 219,09 zł
.edu 769,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5316,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.tickets 2994,28 zł 2994,28 zł 0,00 zł 2994,28 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 180,75 zł 181,12 zł 0,00 zł 169,80 zł
.paris.notaires.fr 357,85 zł 284,82 zł 0,00 zł 284,82 zł
.link Dla wszystkich 58,79 zł 58,79 zł 0,00 zł 58,79 zł
.insure Dla każdego 274,60 zł 274,60 zł 0,00 zł 258,90 zł
.net.fj 1604,50 zł 993,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 178,93 zł 178,93 zł 0,00 zł 178,93 zł
.network 116,85 zł 116,85 zł 0,00 zł 112,83 zł
.capetown Dla każdego 127,80 zł 127,80 zł 0,00 zł 127,80 zł
.security 16797,19 zł 16797,19 zł 0,00 zł 16797,19 zł
.paris 246,48 zł 246,48 zł 0,00 zł 246,48 zł
.car 16797,19 zł 16797,19 zł 0,00 zł 16797,19 zł
.cat Dla każdego 401,67 zł 401,67 zł 0,00 zł 401,67 zł
.jp.net 730,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 723,01 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 178,93 zł 178,93 zł 0,00 zł 157,38 zł
.co.com 213,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 284,82 zł
.gr.com 419,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 419,93 zł
.cleaning Usługi porządkowe 255,61 zł 255,61 zł 0,00 zł 255,61 zł
.limited Dla każdego 214,35 zł 214,35 zł 0,00 zł 214,35 zł
.fishing Dla każdego 181,48 zł 147,89 zł 0,00 zł 181,48 zł
.ink Dla kreatywnych 164,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 164,69 zł
.int.az 1729,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 277,15 zł 277,52 zł 0,00 zł 258,90 zł
.creditcard Dla każdego 765,37 zł 765,37 zł 0,00 zł 721,18 zł
.fans 388,89 zł 388,89 zł 0,00 zł 388,89 zł
.trade Biznes 181,12 zł 181,12 zł 0,00 zł 147,89 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1351,08 zł 1079,04 zł 0,00 zł 730,31 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.