Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 138,51 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 42,62 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 35,52 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 142,07 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 58,96 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 218,42 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 88,08 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 138,51 zł 138,51 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 232,99 zł 229,08 zł 0,00 zł 232,99 zł
.co.gl 1129,42 zł 1058,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1806,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 1690,57 zł
.co.gg 969,95 zł 974,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 131,41 zł 131,41 zł 0,00 zł 131,41 zł
.qpon Dla każdego 96,25 zł 96,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 269,92 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.or.th 689,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 624,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 317,87 zł 209,55 zł 0,00 zł 209,55 zł
.farm Rolnictwo 174,03 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.tel Strony infromacyjne 76,72 zł 76,72 zł 0,00 zł 76,72 zł
.vin 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.fj.cn 322,49 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.vip 168,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 168,70 zł
.pics Fotografia i grafika 112,23 zł 112,23 zł 0,00 zł 112,23 zł
.energy 476,27 zł 474,85 zł 0,00 zł 474,85 zł
.sh.cn 312,54 zł 277,03 zł 0,00 zł 262,82 zł
.co.fk 554,05 zł 550,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 606,97 zł 575,36 zł 0,00 zł 606,97 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1424,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1633,75 zł 1633,75 zł 0,00 zł 1633,75 zł
.lighting Oświetlenie 116,85 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.community Społeczność 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.click 42,62 zł 42,62 zł 0,00 zł 42,62 zł
.ltda 220,91 zł 220,91 zł 0,00 zł 220,91 zł
.science 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 143,84 zł
.institute Instytuty 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.wine 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.co.im 666,64 zł 666,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 142,07 zł 142,07 zł 0,00 zł 142,07 zł
.co.il 607,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.co.it 490,12 zł 490,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 559,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 490,12 zł
.ceo CEO 545,88 zł 545,88 zł 0,00 zł 545,88 zł
.cq.cn 255,72 zł 277,03 zł 0,00 zł 262,82 zł
.porn 474,50 zł 474,50 zł 0,00 zł 474,50 zł
.gold 472,37 zł 472,37 zł 0,00 zł 472,37 zł
.golf 253,23 zł 253,23 zł 0,00 zł 253,23 zł
.co.je 1356,72 zł 490,12 zł 0,00 zł 1356,72 zł
.cfd 122175,90 zł 122175,90 zł 0,00 zł 122175,90 zł
.net.za 461,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.website Dla każdego 121,11 zł 108,32 zł 0,00 zł 131,41 zł
.ha.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.int.vn 1807,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 1690,57 zł
.photo Fotografia 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.co.hu 1271,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.vgs.no 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 163,37 zł 172,61 zł 0,00 zł 163,37 zł
.spreadbetting 162664,43 zł 162664,43 zł 0,00 zł 162664,43 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 96,25 zł 79,91 zł 0,00 zł 96,25 zł
.schule Dla każdego 115,78 zł 115,78 zł 0,00 zł 115,78 zł
.co.id 1086,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 873,70 zł
.lease Dla każdego 270,28 zł 270,28 zł 0,00 zł 251,81 zł
.hl.cn 322,49 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.surgery Dla każdego 270,28 zł 270,28 zł 0,00 zł 251,81 zł
.co.cg 3153,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 103,00 zł 103,00 zł 0,00 zł 103,00 zł
.me.uk 143,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,63 zł
.gop Dla każdego 118,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 146,68 zł
.co.cm 234,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 234,41 zł
.ist 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.co.ci 2976,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 96,25 zł 79,91 zł 0,00 zł 96,25 zł
.miami 149,17 zł 149,17 zł 0,00 zł 149,17 zł
.fitness Dla każdego 174,74 zł 174,74 zł 0,00 zł 165,15 zł
.co.cr 651,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 266,02 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.oslo.no 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 172,96 zł 172,96 zł 0,00 zł 165,15 zł
.co.bb 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 269,57 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.co.bw 563,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 989,48 zł
.ninja Dla każdego 108,68 zł 108,68 zł 0,00 zł 95,89 zł
.claims Dla każdego 267,08 zł 267,08 zł 0,00 zł 251,81 zł
.exchange Dla każdego 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 176,52 zł
.nm.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.co.bz 834,28 zł 834,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 490,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 490,12 zł
.pro.tc 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 277,03 zł
.web.za 461,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.nom.co 348,06 zł 205,99 zł 0,00 zł 348,06 zł
.directory Katalogi 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.pro.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.dating Randki 269,92 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.name.az 1682,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 248,61 zł 177,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 122,53 zł 122,53 zł 0,00 zł 122,53 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 112,23 zł 112,23 zł 0,00 zł 112,23 zł
.rich Dobra luksusowe 13622,26 zł 13622,26 zł 0,00 zł 13622,26 zł
.co.dm 1554,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.airforce 171,19 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.family 122,53 zł 122,53 zł 0,00 zł 122,53 zł
.ind.in 142,07 zł 142,07 zł 0,00 zł 142,07 zł
.gift Prezenty, fundacje 112,23 zł 112,23 zł 0,00 zł 112,23 zł
.college 326,75 zł 345,93 zł 0,00 zł 345,93 zł
.career 568,26 zł 568,26 zł 0,00 zł 568,26 zł
.com.ve 948,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 700,03 zł 652,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.net.ua 357,29 zł 561,16 zł 0,00 zł 357,29 zł
.com.vc 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.movie 1484,58 zł 1484,58 zł 0,00 zł 1484,58 zł
.com.uz 1362,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1346,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.nom.es 134,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 134,96 zł
.net.tr 987,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.rip 103,71 zł 103,71 zł 0,00 zł 95,89 zł
.rio 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.net.tc 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 277,03 zł
.pet 96,25 zł 96,25 zł 0,00 zł 96,25 zł
.com.ug 319,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 319,65 zł
.com.ua 99,45 zł 99,45 zł 0,00 zł 357,29 zł
.pharmacien.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 696,12 zł 696,12 zł 0,00 zł 696,12 zł
.law.pro 1278,59 zł 1278,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 492,97 zł 514,28 zł 0,00 zł 478,05 zł
.tw.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.sydney 282,35 zł 282,35 zł 0,00 zł 282,35 zł
.ae.org 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.net.sl 1125,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 223,75 zł 205,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 987,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1424,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 987,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.net.sg 539,85 zł 490,12 zł 0,00 zł 468,81 zł
.coach 251,81 zł 251,81 zł 0,00 zł 251,81 zł
.sarl 172,96 zł 172,96 zł 0,00 zł 165,15 zł
.com.tj 1063,36 zł 750,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.co.ae 1333,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 96,25 zł 79,91 zł 0,00 zł 96,25 zł
.city 116,14 zł 116,14 zł 0,00 zł 109,75 zł
.club.tw 419,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16337,48 zł 16337,48 zł 0,00 zł 16337,48 zł
.nx.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.aero Przemysł lotniczy 892,17 zł 951,13 zł 0,00 zł 920,58 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 269,57 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.net.ru 238,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 322,49 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.co.ag 1277,52 zł 1014,70 zł 0,00 zł 1277,52 zł
.healthcare 267,79 zł 267,79 zł 0,00 zł 251,81 zł
.net.rw 3473,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 404,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 99,45 zł 99,45 zł 0,00 zł 99,45 zł
.co.ao 2855,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 96,25 zł 96,25 zł 0,00 zł 101,58 zł
.co.az 1698,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 243,64 zł 205,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 79,91 zł 79,91 zł 0,00 zł 79,91 zł
.haus Nieruchomości 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 153,08 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 174,03 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 175,81 zł 175,81 zł 0,00 zł 153,08 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 175,81 zł 175,81 zł 0,00 zł 165,15 zł
.xxx Branża porno 435,43 zł 502,20 zł 0,00 zł 502,20 zł
.com.vn 1454,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1430,59 zł
.pro.pr 12058,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2241,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1807,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 1690,57 zł
.capital Biznes 270,28 zł 270,28 zł 0,00 zł 251,81 zł
.net.ye 1428,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.us.org 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 92,34 zł 92,34 zł 0,00 zł 92,34 zł
.xyz Dla każdego 68,90 zł 68,90 zł 0,00 zł 68,90 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 168,70 zł 168,70 zł 0,00 zł 168,70 zł
.jur.pro 1058,38 zł 1058,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 514,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 514,99 zł
.int.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.name.fj 1560,58 zł 966,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1789,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.domains Domeny internetowe 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.wales 98,38 zł 98,38 zł 0,00 zł 98,38 zł
.moda Dla każdego 175,81 zł 175,81 zł 0,00 zł 153,08 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.org.za 461,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.army 171,19 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 269,57 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.markets 340,96 zł 340,96 zł 0,00 zł 340,96 zł
.versicherung 795,56 zł 795,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.villas Nieruchomości 269,92 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.bingo 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 263,89 zł
.radio.fm 248,61 zł 177,58 zł 0,00 zł 245,63 zł
.emp.br 915,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 396,01 zł 396,01 zł 0,00 zł 396,01 zł
.financial Dla każdego 270,28 zł 270,28 zł 0,00 zł 270,28 zł
.university Dla każdego 270,28 zł 270,28 zł 0,00 zł 251,81 zł
.qh.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.msk.ru 238,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 176,52 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 96,25 zł 79,91 zł 0,00 zł 96,25 zł
.sch.uk 134,96 zł 134,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1452,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 1430,59 zł
.vodka Dla każdego 176,52 zł 143,84 zł 0,00 zł 176,52 zł
.design 248,61 zł 263,89 zł 0,00 zł 263,89 zł
.today Dla każdego 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.ngo 229,08 zł 241,87 zł 0,00 zł 241,87 zł
.land Nieruchomości 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.construction Przemysł budowlany 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 887,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1802,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1430,59 zł
.net.vi 2095,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 559,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 488,35 zł
.sucks 1704,78 zł 1704,78 zł 0,00 zł 1704,78 zł
.whoswho 557,61 zł 557,61 zł 0,00 zł 493,68 zł
.net.vc 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.net.uy 1285,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 589,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 472,37 zł 472,37 zł 0,00 zł 472,37 zł
.singles Randki online 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.immo 171,19 zł 171,19 zł 0,00 zł 165,15 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.net.uk 140,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 140,29 zł
.org.ug 319,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 319,65 zł
.com.mx 299,40 zł 322,13 zł 0,00 zł 299,40 zł
.com.my 636,10 zł 703,58 zł 0,00 zł 611,23 zł
.com.mv 1775,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 357,29 zł 561,16 zł 0,00 zł 357,29 zł
.com.mt 866,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1010,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.com.ms 1058,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.com.mo 2400,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 419,09 zł 348,06 zł 0,00 zł 390,68 zł
.com.mm 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 255,72 zł 255,72 zł 0,00 zł 262,82 zł
.com.mk 632,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 490,12 zł
.org.tr 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1740,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 382,15 zł 307,22 zł 0,00 zł 382,15 zł
.dance Dla każdego 131,05 zł 131,05 zł 0,00 zł 115,07 zł
.org.tl 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.events Wydarzenia 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.shopping 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 110,10 zł
.org.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.sx.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.org.vi 2074,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 887,91 zł 887,91 zł 0,00 zł 887,91 zł
.com.ly 695,41 zł 695,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 736,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 689,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.com.lv 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3160,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.com.lr 1413,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 625,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 62,86 zł 62,86 zł 0,00 zł 62,86 zł
.health.vn 1800,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1690,57 zł
.com.lc 546,95 zł 561,51 zł 0,00 zł 546,95 zł
.com.lb Liban 1562,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.org.uk 53,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,63 zł
.org.sg 539,85 zł 298,34 zł 0,00 zł 539,85 zł
.bj.cn 329,59 zł 292,30 zł 0,00 zł 279,87 zł
.org.sc 1129,42 zł 1058,38 zł 0,00 zł 490,12 zł
.biz.fj 1560,58 zł 966,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 987,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 411,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 461,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.juegos Dla każdego 74,23 zł 74,23 zł 0,00 zł 74,23 zł
.org.ru 583,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 911,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 816,87 zł
.com.om 1713,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1200,45 zł 1200,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1335,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1298,83 zł 1152,15 zł 0,00 zł 1161,74 zł
.co.zw 1008,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.gives 171,19 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.art 72,81 zł 72,81 zł 0,00 zł 72,81 zł
.consulting Dla każdego 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 150,59 zł
.org.tc 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 277,03 zł
.black Dla każdego 246,48 zł 200,67 zł 0,00 zł 200,67 zł
.team 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.services Usługi 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 165,15 zł
.broker 5505,02 zł 5505,02 zł 0,00 zł 5505,02 zł
.com.nr 1021,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.com.np Nepal 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.watch Zegarki 174,03 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.partners Dla każdego 269,92 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.com.ni 1781,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 770,70 zł 792,37 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 223,75 zł 205,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4865,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1125,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5007,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 3281,70 zł
.fashion 180,42 zł 163,37 zł 0,00 zł 180,42 zł
.mobi.gp 1271,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 298,34 zł 298,34 zł 0,00 zł 298,34 zł
.run 110,10 zł 110,10 zł 0,00 zł 110,10 zł
.co.th 689,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.cymru 98,38 zł 98,38 zł 0,00 zł 98,38 zł
.org.ps 638,58 zł 638,58 zł 0,00 zł 561,16 zł
.furniture Dla każdego 267,08 zł 267,08 zł 0,00 zł 251,81 zł
.school 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.homes 859,49 zł 859,49 zł 0,00 zł 859,49 zł
.org.ph 853,10 zł 205,99 zł 0,00 zł 853,10 zł
.co.tj 887,20 zł 752,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 261,04 zł 261,04 zł 0,00 zł 261,04 zł
.co.rw 3473,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 239,73 zł 239,73 zł 0,00 zł 239,73 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.com.qa 655,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 176,52 zł
.co.rs 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1428,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 486,57 zł 486,57 zł 0,00 zł 486,57 zł
.engineering Dla każdego 270,28 zł 270,28 zł 0,00 zł 251,81 zł
.boats 809,77 zł 809,77 zł 0,00 zł 809,77 zł
.pro Specjaliści 277,03 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.pp.ru 397,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 638,58 zł 638,58 zł 0,00 zł 594,90 zł
.com.pt 419,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 69,97 zł 69,97 zł 0,00 zł 60,38 zł
.camp Turystyka i kampingi 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.com.pr 1489,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 165,15 zł
.name Dla każdego 57,89 zł 57,89 zł 0,00 zł 113,65 zł
.clothing Odzież 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.com.ph 907,09 zł 907,09 zł 0,00 zł 909,93 zł
.com.pe 603,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 859,49 zł
.co.uz 1362,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 277,03 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.voto 390,68 zł 390,68 zł 0,00 zł 390,68 zł
.shop 195,34 zł 195,34 zł 0,00 zł 195,34 zł
.show 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.org.nz 589,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 122,53 zł 122,53 zł 0,00 zł 122,53 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.bbs.tr 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1092,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1400,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 1264,38 zł
.experts-comptables.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.org.nr 2507,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2241,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 261,75 zł 261,75 zł 0,00 zł 251,81 zł
.com.sn 1413,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 948,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 223,75 zł 205,99 zł 0,00 zł 219,85 zł
.com.sl 1125,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1704,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 251,81 zł 251,81 zł 0,00 zł 251,81 zł
.org.ng Dla każdego 241,51 zł 241,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 390,68 zł 390,68 zł 0,00 zł 390,68 zł
.com.sg 539,85 zł 298,34 zł 0,00 zł 468,81 zł
.news 122,53 zł 122,53 zł 0,00 zł 122,53 zł
.org.pe 134,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 134,96 zł
.com.se 78,14 zł 78,14 zł 0,00 zł 78,14 zł
.delivery 252,52 zł 252,52 zł 0,00 zł 251,81 zł
.com.sb 987,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 383,58 zł 340,96 zł 0,00 zł 340,96 zł
.toys Dla każdego 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.com.sc 1305,22 zł 1201,87 zł 0,00 zł 1221,76 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.engineer 171,19 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.co.tz 608,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 75,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 60,38 zł 63,93 zł 0,00 zł 60,38 zł
.medecin.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.co.ug 319,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1959,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 267,08 zł 267,08 zł 0,00 zł 251,81 zł
.mobi.ke 1092,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 153,08 zł
.buzz Marketing i social media 209,90 zł 209,90 zł 0,00 zł 209,90 zł
.co.uk 53,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,63 zł
.finance Dla każdego 267,08 zł 267,08 zł 0,00 zł 251,81 zł
.studio 122,53 zł 122,53 zł 0,00 zł 122,53 zł
.or.kr 1298,47 zł 1152,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 25,57 zł 143,84 zł 0,00 zł 146,33 zł
.com.es 191,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 191,79 zł
.co.om 1749,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 703,22 zł 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 632,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 337,40 zł 337,40 zł 0,00 zł 337,40 zł
.tips Dla stron z poradami 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.org.ls 1416,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2675,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 2312,46 zł
.com.ee 511,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 525,64 zł
.gent 154,50 zł 154,50 zł 0,00 zł 154,50 zł
.he.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.or.ke 1092,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1403,96 zł 426,20 zł 0,00 zł 971,37 zł
.org.lk 625,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 174,74 zł 174,74 zł 0,00 zł 165,15 zł
.com.dz 3716,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.org.lb 1562,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 802,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5007,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 3281,70 zł
.flowers 144,91 zł 144,91 zł 0,00 zł 144,91 zł
.gouv.ht 1318,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 124,31 zł 124,31 zł 0,00 zł 124,31 zł
.co.no 589,57 zł 589,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1449,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 589,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 383,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 632,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 299,40 zł 322,13 zł 0,00 zł 299,40 zł
.org.mw 2052,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 696,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1157,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1058,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 419,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16337,48 zł 16337,48 zł 0,00 zł 16337,48 zł
.nrw 211,32 zł 211,32 zł 0,00 zł 211,32 zł
.webcam Kamery internetowe 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 143,84 zł
.org.mm 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 172,61 zł
.com.cx 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 653,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 176,52 zł
.apartments 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.yn.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.com.gy 624,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 205,99 zł 205,99 zł 0,00 zł 205,99 zł
.com.gu 2123,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 175,10 zł 175,10 zł 0,00 zł 165,15 zł
.com.gp 987,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 234,41 zł 234,41 zł 0,00 zł 234,41 zł
.lol 168,70 zł 168,70 zł 0,00 zł 168,70 zł
.solar Energia słoneczna 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.com.gn 1953,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 951,84 zł 1058,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 979,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1503,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.yachts 859,49 zł 859,49 zł 0,00 zł 859,49 zł
.blackfriday Dla każdego 211,32 zł 211,32 zł 0,00 zł 211,32 zł
.com.ge 753,30 zł 766,09 zł 0,00 zł 724,53 zł
.corsica 246,84 zł 246,84 zł 0,00 zł 246,84 zł
.or.id 355,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,16 zł
.co.ro 596,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1356,72 zł 490,12 zł 0,00 zł 1356,72 zł
.cooking Kulinaria 176,52 zł 143,84 zł 0,00 zł 176,52 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 269,57 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.berlin Dla każdego 246,84 zł 246,84 zł 0,00 zł 246,84 zł
.me.ke 1092,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 246,84 zł 246,84 zł 0,00 zł 246,84 zł
.vegas Hazard 321,07 zł 321,07 zł 0,00 zł 321,07 zł
.co.pn 1489,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 1392,24 zł
.org.kz 617,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5171,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 263,89 zł
.com.fj 1560,58 zł 966,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 174,03 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.org.kn 1489,55 zł 490,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 548,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 477,69 zł
.chat 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 172,61 zł
.org.ki 2152,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 696,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 180,42 zł 163,37 zł 0,00 zł 180,42 zł
.travel Turystyka 1187,31 zł 1187,31 zł 0,00 zł 1187,31 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 269,57 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.navy 171,54 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.uk.com 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 490,12 zł
.org.hu 1271,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1654,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1298,83 zł 1152,15 zł 0,00 zł 1161,74 zł
.org.hn 838,54 zł 838,54 zł 0,00 zł 703,22 zł
.cloud 126,08 zł 126,08 zł 0,00 zł 126,08 zł
.ryukyu Dla każdego 60,38 zł 63,93 zł 0,00 zł 60,38 zł
.org.hk 617,98 zł 490,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1271,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1271,48 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 269,92 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.zone Dla każdego 174,03 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.xn--rhqv96g 174,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 561,51 zł 561,16 zł 0,00 zł 570,39 zł
.group 110,10 zł 110,10 zł 0,00 zł 110,10 zł
.jewelry 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 263,89 zł
.za.com 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 548,73 zł
.amsterdam 211,32 zł 211,32 zł 0,00 zł 211,32 zł
.com.ht 1318,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 895,01 zł 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.com.hn 838,54 zł 838,54 zł 0,00 zł 703,22 zł
.co.jp 1264,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1193,35 zł
.com.hk 617,98 zł 617,98 zł 0,00 zł 546,95 zł
.voyage Turystyka 269,57 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.org.in 142,07 zł 142,07 zł 0,00 zł 142,07 zł
.market 171,54 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.org.im 666,64 zł 652,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 607,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1342,51 zł 1342,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 269,92 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.co.ke 1092,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.biz.bb 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 725,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2557,17 zł 2557,17 zł 0,00 zł 2557,17 zł
.com.ky 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.co.mz 1191,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 781,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 175,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 175,81 zł
.biz.az 1682,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1505,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1058,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.my.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.org.fj 1560,58 zł 966,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1271,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 987,35 zł
.rocks Dla każdego 69,61 zł 69,61 zł 0,00 zł 60,38 zł
.com.kh 1010,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2152,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 311,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.diet 112,23 zł 112,23 zł 0,00 zł 112,23 zł
.co.ni 1798,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.ltd 110,10 zł 110,10 zł 0,00 zł 110,10 zł
.lawyer 211,32 zł 210,97 zł 0,00 zł 183,62 zł
.xn--55qx5d.hk 617,98 zł 490,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 212,39 zł 172,25 zł 0,00 zł 172,25 zł
.soccer 110,10 zł 110,10 zł 0,00 zł 110,10 zł
.gouv.fr 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 565,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 594,90 zł
.com.jo 1503,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 926,62 zł
.com.jm 717,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1953,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1416,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1451,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 355,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 394,59 zł 394,59 zł 0,00 zł 394,59 zł
.org.gg 1555,61 zł 419,09 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 887,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 176,52 zł
.clinic Dla każdego 270,28 zł 270,28 zł 0,00 zł 270,28 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 269,92 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.co.me 923,42 zł 923,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 305,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.per.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.hk.org 79,91 zł 79,91 zł 0,00 zł 79,91 zł
.info.vn 1807,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 1806,36 zł
.biz.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.fit 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 180,42 zł
.bar Bary i puby 392,81 zł 312,54 zł 0,00 zł 392,81 zł
.dental Medycyna 270,28 zł 270,28 zł 0,00 zł 251,81 zł
.coupons 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.beer Dla każdego 175,10 zł 175,10 zł 0,00 zł 175,10 zł
.us.com 409,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.surf Dla każdego 175,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 175,10 zł
.recipes Kulinaria 269,57 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 974,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 774,25 zł 440,40 zł 0,00 zł 703,22 zł
.af Afganistan 2067,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1305,22 zł 1122,31 zł 0,00 zł 1305,22 zł
.org.es 134,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 134,96 zł
.per.sg 539,85 zł 433,30 zł 0,00 zł 411,99 zł
.am Armenia 1406,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.ac.cn 312,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 71,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.deals Biznes 175,10 zł 175,10 zł 0,00 zł 165,15 zł
.ax Åland 617,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1622,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.adult 445,73 zł 445,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 987,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 35,52 zł 35,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1560,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1413,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2638,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 736,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1181,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.bh Bahrain 5267,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1076,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2834,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1759,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1716,86 zł
.biz.vn 1454,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1430,59 zł
.org.bn 1560,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1089,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1089,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 461,00 zł 474,85 zł 0,00 zł 474,85 zł
.bo Dla każdego 2647,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 2505,32 zł
.info.tr 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 116,14 zł 117,20 zł 0,00 zł 109,75 zł
.org.bh 5690,41 zł 524,93 zł 0,00 zł 4020,44 zł
.how 167,28 zł 167,28 zł 0,00 zł 167,28 zł
.bt Bhutan 1560,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.org.bb 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 646,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 501,84 zł 530,26 zł 0,00 zł 501,84 zł
.gen.tr 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 180,42 zł 163,37 zł 0,00 zł 180,42 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 589,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1682,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 298,34 zł 298,34 zł 0,00 zł 227,30 zł
.cc Wyspy Kokoswe 492,61 zł 492,61 zł 0,00 zł 492,61 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 871,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 816,87 zł
.yokohama Dla każdego 60,38 zł 63,93 zł 0,00 zł 60,38 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 603,78 zł 390,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 113,65 zł 113,65 zł 0,00 zł 109,75 zł
.cg Kongo 3153,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 72,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2976,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1345,71 zł 1345,71 zł 0,00 zł 1345,71 zł
.sex 458,16 zł 458,16 zł 0,00 zł 458,16 zł
.org.cn 268,86 zł 346,28 zł 0,00 zł 275,96 zł
.cm Kamerun 1243,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 1243,07 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 218,42 zł 218,42 zł 0,00 zł 218,42 zł
.co Kolumbia 138,51 zł 138,51 zł 0,00 zł 138,51 zł
.shoes Obuwie 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.cr Kostaryka 1431,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 212,39 zł 212,39 zł 0,00 zł 183,62 zł
.cu Kuba 4965,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 653,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1278,59 zł 1278,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 200,67 zł 200,67 zł 0,00 zł 200,67 zł
.org.cd 869,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 869,08 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1385,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.cz Republika Czeska 63,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 63,93 zł
.inc.hk 79,91 zł 79,91 zł 0,00 zł 79,91 zł
.org.bz 834,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 625,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 852,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1096,74 zł 1044,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 35,52 zł 35,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 158,05 zł 158,05 zł 0,00 zł 156,27 zł
.london Dla każdego 239,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 239,02 zł
.accountant 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.dj Dżibuti 973,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 58,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1385,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 40,84 zł 40,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1560,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 116,85 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.com.af 618,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 623,31 zł
.info.ro 1335,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 96,25 zł 96,25 zł 0,00 zł 96,25 zł
.abogado 197,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 197,12 zł
.dz Algieria 3656,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 251,81 zł 251,81 zł 0,00 zł 251,81 zł
.club Polecane dla klubów 95,18 zł 94,83 zł 0,00 zł 91,99 zł
.ec Ekwador 1403,96 zł 1049,51 zł 0,00 zł 971,37 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 461,00 zł 461,00 zł 0,00 zł 461,00 zł
.ee Estonia 525,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 525,64 zł
.eg Egipt 1907,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 1907,22 zł
.org.ar 1193,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 532,74 zł 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 56,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 56,83 zł
.org.ag 929,46 zł 820,43 zł 0,00 zł 929,46 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 618,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 165,15 zł
.info.pr 12200,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 617,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 175,81 zł 175,81 zł 0,00 zł 165,15 zł
.bc.ca 298,34 zł 298,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1682,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.accountants Księgowość 472,37 zł 472,37 zł 0,00 zł 472,37 zł
.salon 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.com.cu 3409,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 3345,63 zł
.loan 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.fi Finlandia 113,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 113,65 zł
.com.cn 267,08 zł 287,33 zł 0,00 zł 274,19 zł
.com.co 321,42 zł 319,65 zł 0,00 zł 321,42 zł
.fm Mikronezja 997,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 997,30 zł
.edu.mm 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 234,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 234,41 zł
.fo Wyspy Owcze 2876,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.per.nf 5171,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 67,48 zł 67,48 zł 0,00 zł 67,48 zł
.com.ci 2976,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3153,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 869,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 869,08 zł
.gb.com 454,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 454,61 zł
.edu.lv 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.company Biznes i organizacje 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.ga Gabon 223,75 zł 532,74 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 669,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 834,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 312,54 zł 205,99 zł 0,00 zł 312,54 zł
.gd Grenada 533,45 zł 533,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1053,06 zł 1008,66 zł 0,00 zł 1008,66 zł
.gf Gujana Francuska 1505,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 174,74 zł 174,74 zł 0,00 zł 165,15 zł
.gg Guernsey 1326,18 zł 248,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2638,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 461,71 zł 461,71 zł 0,00 zł 461,71 zł
.com.br 895,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1759,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1716,86 zł
.gl Grenlandia 951,84 zł 951,84 zł 0,00 zł 809,77 zł
.gm Gambia 513,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1089,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 88,08 zł 88,08 zł 0,00 zł 88,08 zł
.com.bn 1560,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1271,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 348,06 zł 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 124,31 zł 124,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 110,10 zł 110,10 zł 0,00 zł 110,10 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 345,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5267,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2123,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 2123,87 zł
.gy Gujana 624,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.uno Hiszpańska strona www 159,11 zł 159,11 zł 0,00 zł 152,36 zł
.com.az 1500,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 378,25 zł 378,25 zł 0,00 zł 378,25 zł
.ac.at 411,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 143,84 zł
.zj.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.expert Dla każdego 266,02 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.rehab 171,54 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.hk Hongkong 610,88 zł 646,40 zł 0,00 zł 632,19 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 926,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 971,37 zł 971,37 zł 0,00 zł 909,22 zł
.gen.in 142,07 zł 142,07 zł 0,00 zł 142,07 zł
.discount Dla każdego 174,74 zł 174,74 zł 0,00 zł 165,15 zł
.bio Biotechnologie 289,46 zł 289,46 zł 0,00 zł 289,46 zł
.hr Chorwacja 1072,59 zł 1243,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5171,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1376,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1264,38 zł 603,78 zł 0,00 zł 1101,00 zł
.ski 211,32 zł 211,32 zł 0,00 zł 211,32 zł
.biz Dla firm 71,03 zł 71,03 zł 0,00 zł 71,03 zł
.supplies Biznes 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.id Indonezja 390,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1058,38 zł 419,09 zł 0,00 zł 987,35 zł
.frl 211,32 zł 211,32 zł 0,00 zł 211,32 zł
.biz.ki 2152,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 666,64 zł 652,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 85,24 zł 85,24 zł 0,00 zł 177,58 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 174,03 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 989,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 994,81 zł
.aca.pro 1200,45 zł 1200,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 165,15 zł
.iq Irak 2691,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1385,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4084,37 zł 4084,37 zł 0,00 zł 4084,37 zł
.is Islandia 1626,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 42,62 zł 42,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 112,23 zł 112,23 zł 0,00 zł 112,23 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 269,92 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.web.id 355,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,16 zł
.js.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.je Jersey 2111,44 zł 1280,36 zł 0,00 zł 1280,36 zł
.dog 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.trading 383,58 zł 383,58 zł 0,00 zł 383,58 zł
.works Dla każdego 174,03 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.jo Jordania 2382,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1370,57 zł
.biz.nr 5597,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 802,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 166,22 zł 166,22 zł 0,00 zł 165,15 zł
.stream 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.camera Biznes filmowy 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.kg Kirgistan 1016,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7529,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1489,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1294,21 zł 1156,41 zł 0,00 zł 1152,15 zł
.restaurant 264,24 zł 264,24 zł 0,00 zł 251,81 zł
.xn--d1alf 632,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1092,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 161,60 zł 161,60 zł 0,00 zł 161,60 zł
.menu Restauracje 212,39 zł 212,03 zł 0,00 zł 212,39 zł
.mba 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 110,10 zł
.info.ki 2152,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 719,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 632,90 zł 205,99 zł 0,00 zł 539,85 zł
.lc Saint Lucia 510,01 zł 510,01 zł 0,00 zł 516,41 zł
.report Biznes 116,14 zł 117,20 zł 0,00 zł 109,75 zł
.li Liechtenstein 72,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 625,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 266,02 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.auto 16337,48 zł 16337,48 zł 0,00 zł 16337,48 zł
.biz.pr 8900,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 490,12 zł 490,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 694,34 zł 694,34 zł 0,00 zł 694,34 zł
.lv Łotwa 632,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 116,49 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.ly Libia 1397,56 zł 1468,60 zł 0,00 zł 1397,56 zł
.download 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.hi.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.ma Maroko 1451,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 132,48 zł 132,48 zł 0,00 zł 115,07 zł
.mc Monako 1335,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2237,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 99,45 zł 99,45 zł 0,00 zł 205,99 zł
.host Hosting 514,99 zł 415,54 zł 0,00 zł 514,99 zł
.mg Madagaskar 2123,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.soy 144,20 zł 124,31 zł 0,00 zł 144,20 zł
.credit Dla każdego 461,00 zł 505,75 zł 0,00 zł 474,85 zł
.navarra.museum 1129,42 zł 916,32 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 419,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 419,09 zł
.mk Macedonia 632,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 603,78 zł 277,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 834,28 zł 834,28 zł 0,00 zł 795,56 zł
.mo Makao 2400,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 413,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 413,41 zł
.mp Mariany Północne 596,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1505,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 852,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1181,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 397,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 624,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 243,29 zł 243,29 zł 0,00 zł 243,29 zł
.mu Mauritius 1034,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 116,85 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.game.tw 419,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1775,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5171,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 616,92 zł 606,26 zł 0,00 zł 616,92 zł
.film 445,73 zł 445,73 zł 0,00 zł 445,73 zł
.my Malezja 661,67 zł 661,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 206,35 zł 206,35 zł 0,00 zł 183,62 zł
.tirol 161,60 zł 161,60 zł 0,00 zł 161,60 zł
.plus 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.na Namibia 26459,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 21515,74 zł
.tv.bb 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1029,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8197,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 238,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1470,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5064,62 zł 4610,01 zł 0,00 zł 4610,01 zł
.nl Holandia 46,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1271,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.no Norwegia 92,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5011,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.nu Niue 227,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 227,30 zł
.best Dla każdego 546,95 zł 433,30 zł 0,00 zł 546,95 zł
.storage 367,59 zł 367,59 zł 0,00 zł 367,59 zł
.hiroshima.jp 802,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 802,67 zł
.nz Nowa Zelandia 589,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.tur.br 1585,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1749,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1264,38 zł
.edu.vn 1806,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 1690,57 zł
.social Dla każdego 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 153,08 zł
.srl 207,77 zł 207,77 zł 0,00 zł 207,77 zł
.contractors Dla każdego 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.ebiz.tw 475,92 zł 419,09 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 902,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 859,49 zł
.pf Polinezja Francuska 887,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1560,58 zł 966,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 110,10 zł 110,10 zł 0,00 zł 110,10 zł
.earth 126,08 zł 126,08 zł 0,00 zł 126,08 zł
.ph Filipiny 914,54 zł 857,72 zł 0,00 zł 861,27 zł
.luxury Dla każdego 3147,45 zł 3147,45 zł 0,00 zł 3147,45 zł
.online 202,44 zł 202,44 zł 0,00 zł 202,44 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 67,48 zł 277,03 zł 0,00 zł 67,48 zł
.properties Nieruchomości 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.pn Pitcairn 1546,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1363,82 zł
.pr Puerto Rico 8573,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 642,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 912,41 zł 888,62 zł 0,00 zł 873,70 zł
.pt Portugalia 419,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.se.com 525,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 454,61 zł
.net.ly 774,25 zł 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 212,39 zł 205,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5171,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 175,81 zł 175,81 zł 0,00 zł 175,81 zł
.qa Katar 717,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4261,95 zł 4261,95 zł 0,00 zł 4261,95 zł
.ac.rw 3473,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 617,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 124,66 zł 124,66 zł 0,00 zł 115,07 zł
.name.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.melbourne 282,35 zł 282,35 zł 0,00 zł 282,35 zł
.nom.ni 1633,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 511,08 zł 511,08 zł 0,00 zł 511,08 zł
.taxi 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.net.kn 1489,55 zł 490,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 176,52 zł 143,84 zł 0,00 zł 176,52 zł
.re Reunion 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.no.com 397,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 397,78 zł
.store.bb 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 210,97 zł 210,97 zł 0,00 zł 183,62 zł
.net.ki 2152,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 696,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1164,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1560,58 zł 966,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 116,14 zł 115,78 zł 0,00 zł 109,75 zł
.rs Serbia 632,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.ru Rosja 42,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3911,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.yoga 165,51 zł 143,84 zł 0,00 zł 165,51 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 396,01 zł 396,01 zł 0,00 zł 396,01 zł
.sc.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.sa Arabia Saudyjska 348,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1503,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1305,22 zł 1305,22 zł 0,00 zł 1221,76 zł
.se Szwecja 99,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 99,45 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 174,03 zł 174,03 zł 0,00 zł 153,08 zł
.sg Singapur 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 539,85 zł
.net.je 2415,11 zł 490,12 zł 0,00 zł 1356,72 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 955,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 546,95 zł 248,61 zł 0,00 zł 490,12 zł
.ac.tz 608,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 674,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1125,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 556,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 454,61 zł
.name.vn 1806,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 1690,57 zł
.sn.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.sm San Marino 1292,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 74,23 zł 74,23 zł 0,00 zł 74,23 zł
.sn Senegal 1413,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 245,42 zł 245,42 zł 0,00 zł 1172,04 zł
.ostfold.no 383,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.sr Surinam 1338,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5171,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 596,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 596,67 zł
.su ZSSR 647,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1773,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 165,15 zł
.sx Sint Maarten 369,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 55,05 zł 55,05 zł 0,00 zł 55,05 zł
.ong 229,08 zł 229,08 zł 0,00 zł 229,08 zł
.cn.com 81,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 343,80 zł
.store 303,66 zł 303,66 zł 0,00 zł 303,66 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 122,89 zł 106,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 666,64 zł 652,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 142,07 zł 142,07 zł 0,00 zł 142,07 zł
.tc Turks i Caicos 1303,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 419,09 zł 419,09 zł 0,00 zł 419,09 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 67,48 zł 277,03 zł 0,00 zł 67,48 zł
.tg Togo 1321,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 372,57 zł 372,57 zł 0,00 zł 372,57 zł
.alsace 246,84 zł 246,84 zł 0,00 zł 246,84 zł
.tj Tadżykistan 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 165,15 zł
.tl Timor Wschodni 1271,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 603,78 zł
.tn Tunezja 1424,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1633,75 zł 1633,75 zł 0,00 zł 1633,75 zł
.k12.tr 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 176,52 zł 143,84 zł 0,00 zł 176,52 zł
.tv Tuvalu 172,25 zł 172,25 zł 0,00 zł 405,24 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.pro.az 1682,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 492,97 zł 514,28 zł 0,00 zł 492,97 zł
.ltd.hk 79,91 zł 79,91 zł 0,00 zł 79,91 zł
.express 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.info.az 1631,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 357,29 zł 561,16 zł 0,00 zł 357,29 zł
.net.ps 638,58 zł 594,90 zł 0,00 zł 561,16 zł
.ooo 166,22 zł 166,22 zł 0,00 zł 166,22 zł
.net.ph 907,44 zł 205,99 zł 0,00 zł 853,10 zł
.ug Uganda 690,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 690,08 zł
.uk Wielka Brytania 142,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 142,07 zł
.ac.nz 589,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 58,96 zł 58,96 zł 0,00 zł 58,96 zł
.net.pe 134,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 134,96 zł
.uy Urugwaj 1358,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1362,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.solutions Usługi 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.istanbul 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.museum.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.degree 228,01 zł 241,87 zł 0,00 zł 209,90 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 553,34 zł 553,34 zł 0,00 zł 525,64 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 539,14 zł 511,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 166,93 zł 166,93 zł 0,00 zł 166,93 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2123,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1913,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 1807,42 zł
.ruhr Turystyka i biznes 175,81 zł 175,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 109,03 zł 109,03 zł 0,00 zł 109,03 zł
.support Pomoc 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.net.nz 589,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 322,49 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.id.lv 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 176,52 zł 143,84 zł 0,00 zł 176,52 zł
.wien Dla każdego 161,60 zł 161,60 zł 0,00 zł 161,60 zł
.net.nr 1021,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 96,25 zł 79,91 zł 0,00 zł 96,25 zł
.life Dla każdego 175,10 zł 175,10 zł 0,00 zł 165,15 zł
.wf Wallis i Futuna 67,48 zł 277,03 zł 0,00 zł 67,48 zł
.auction 171,19 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.net.nf 5171,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 396,01 zł 396,01 zł 0,00 zł 396,01 zł
.koeln Dla każdego 51,50 zł 51,50 zł 0,00 zł 51,50 zł
.net.ni 1704,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 272,41 zł 343,09 zł 0,00 zł 272,41 zł
.de.com 401,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,06 zł
.organic 391,74 zł 319,65 zł 0,00 zł 391,74 zł
.hu.com 454,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 490,12 zł
.net.mu 743,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 603,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 298,69 zł 322,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12200,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 561,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.rentals Nieruchomości 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.jpn.com 559,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 525,64 zł
.forex 11010,04 zł 11010,04 zł 0,00 zł 11010,04 zł
.net.me 205,99 zł 205,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.sch.lk 625,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.notaires.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.geometre-expert.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.moe Dla każdego 111,88 zł 111,88 zł 0,00 zł 111,88 zł
.software 171,54 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.jx.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.mom 202,44 zł 202,44 zł 0,00 zł 202,44 zł
.ye Jemen 1830,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5675,50 zł 5675,50 zł 0,00 zł 5675,50 zł
.bzh 282,35 zł 282,35 zł 0,00 zł 282,35 zł
.minsk.by 1122,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.games 108,68 zł 108,68 zł 0,00 zł 108,68 zł
.yt Majotta 67,48 zł 277,03 zł 0,00 zł 67,48 zł
.reise Dla każdego 527,42 zł 527,42 zł 0,00 zł 527,42 zł
.guide Dla każdego 175,10 zł 175,10 zł 0,00 zł 165,15 zł
.nagoya Dla każdego 60,38 zł 63,93 zł 0,00 zł 60,38 zł
.net.cm 184,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 184,68 zł
.ac.ke 1092,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 321,42 zł 321,42 zł 0,00 zł 321,42 zł
.net.cn 267,08 zł 346,28 zł 0,00 zł 296,56 zł
.work 46,17 zł 46,17 zł 0,00 zł 46,17 zł
.net.ci 2976,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 60,38 zł 63,93 zł 0,00 zł 60,38 zł
.gdn 1335,41 zł 433,30 zł 0,00 zł 433,30 zł
.net.bz 834,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 165,51 zł 165,51 zł 0,00 zł 153,08 zł
.fail Dla każdego 176,52 zł 176,52 zł 0,00 zł 165,15 zł
.net.by 1122,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 175,81 zł 175,81 zł 0,00 zł 165,15 zł
.gb.net 497,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 497,58 zł
.avocat.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.net.br 895,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2638,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 239,02 zł 239,02 zł 0,00 zł 239,02 zł
.love 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.osaka 208,48 zł 208,48 zł 0,00 zł 208,48 zł
.racing 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.republican Dla partii republikańskich 175,10 zł 175,10 zł 0,00 zł 153,08 zł
.church Wyznanie 175,10 zł 175,10 zł 0,00 zł 165,15 zł
.net.bo 1759,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1716,86 zł
.net.bb 1093,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.tools Narzędzia 175,81 zł 175,81 zł 0,00 zł 165,15 zł
.pictures Fotografia 62,86 zł 62,86 zł 0,00 zł 58,96 zł
.promo 124,31 zł 124,31 zł 0,00 zł 124,31 zł
.mortgage 241,87 zł 241,87 zł 0,00 zł 214,52 zł
.net.az 1682,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 175,10 zł 175,10 zł 0,00 zł 165,15 zł
.net.ar 1096,74 zł 1044,18 zł 0,00 zł 747,26 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.archi Architektura 353,39 zł 353,39 zł 0,00 zł 353,39 zł
.hockey 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.edu.az 1429,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1200,45 zł 1200,45 zł 0,00 zł 1200,45 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 116,14 zł 116,85 zł 0,00 zł 109,75 zł
.kiev.ua 920,23 zł 920,23 zł 0,00 zł 920,23 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 174,03 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.gx.cn 327,46 zł 327,46 zł 0,00 zł 327,46 zł
.mil.az 1698,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.net.af 618,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 781,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 112,23 zł 112,23 zł 0,00 zł 112,23 zł
.site 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.date 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.guru Dla każdego 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.net.ht 1246,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 158,05 zł 156,98 zł 0,00 zł 129,63 zł
.dyn.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.blog 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 163,37 zł
.tours 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.net.hk 490,12 zł 1235,97 zł 0,00 zł 546,95 zł
.space Kosmos 51,50 zł 44,40 zł 0,00 zł 51,50 zł
.rec.nf 5171,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 703,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1555,61 zł 1555,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.cologne Dla każdego 51,50 zł 51,50 zł 0,00 zł 51,50 zł
.net.gy 1129,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 163,37 zł 163,37 zł 0,00 zł 110,10 zł
.web.tj 1063,36 zł 319,65 zł 0,00 zł 992,32 zł
.joburg Dla każdego 124,31 zł 124,31 zł 0,00 zł 124,31 zł
.net.gn 1953,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 987,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 171,54 zł 171,19 zł 0,00 zł 153,08 zł
.loans Dla każdego 461,00 zł 474,85 zł 0,00 zł 474,85 zł
.net.gg 1555,61 zł 419,09 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 267,08 zł 267,08 zł 0,00 zł 251,81 zł
.lotto 9944,55 zł 9944,55 zł 0,00 zł 9944,55 zł
.brussels 175,81 zł 175,81 zł 0,00 zł 175,81 zł
.net.gl 1129,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 142,07 zł 142,07 zł 0,00 zł 213,10 zł
.edu 747,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5171,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.tickets 2912,33 zł 2912,33 zł 0,00 zł 2912,33 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 175,81 zł 176,16 zł 0,00 zł 165,15 zł
.paris.notaires.fr 348,06 zł 277,03 zł 0,00 zł 277,03 zł
.link Dla wszystkich 57,18 zł 57,18 zł 0,00 zł 57,18 zł
.insure Dla każdego 267,08 zł 267,08 zł 0,00 zł 251,81 zł
.net.fj 1560,58 zł 966,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 174,03 zł 174,03 zł 0,00 zł 174,03 zł
.network 113,65 zł 113,65 zł 0,00 zł 109,75 zł
.capetown Dla każdego 124,31 zł 124,31 zł 0,00 zł 124,31 zł
.security 16337,48 zł 16337,48 zł 0,00 zł 16337,48 zł
.paris 239,73 zł 239,73 zł 0,00 zł 239,73 zł
.car 16337,48 zł 16337,48 zł 0,00 zł 16337,48 zł
.cat Dla każdego 390,68 zł 390,68 zł 0,00 zł 390,68 zł
.jp.net 710,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 703,22 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 174,03 zł 174,03 zł 0,00 zł 153,08 zł
.co.com 207,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 277,03 zł
.gr.com 408,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 408,44 zł
.cleaning Usługi porządkowe 248,61 zł 248,61 zł 0,00 zł 248,61 zł
.limited Dla każdego 208,48 zł 208,48 zł 0,00 zł 208,48 zł
.fishing Dla każdego 176,52 zł 143,84 zł 0,00 zł 176,52 zł
.ink Dla kreatywnych 160,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 160,18 zł
.int.az 1682,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 269,57 zł 269,92 zł 0,00 zł 251,81 zł
.creditcard Dla każdego 744,42 zł 744,42 zł 0,00 zł 701,45 zł
.fans 378,25 zł 378,25 zł 0,00 zł 378,25 zł
.trade Biznes 176,16 zł 176,16 zł 0,00 zł 143,84 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1314,10 zł 1049,51 zł 0,00 zł 710,33 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.