71 342 10 30    Moje Konto   Poczta

Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 55,35 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 130,12 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 40,04 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 33,36 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 126,78 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 46,71 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 86,75 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 70,06 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 55,35 zł 60,27 zł
.co 130,12 zł 130,12 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 55,35 zł 60,27 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 198,51 zł 198,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gl 1060,97 zł 994,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1588,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1588,11 zł
.co.gg 887,48 zł 887,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 123,45 zł 123,45 zł 0,00 zł 123,45 zł
.qpon Dla każdego 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.or.th 647,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.farm Rolnictwo 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.tel Strony infromacyjne 61,72 zł 61,72 zł 0,00 zł 133,46 zł
.pics Fotografia i grafika 91,75 zł 91,75 zł 0,00 zł 91,75 zł
.energy 380,35 zł 380,35 zł 0,00 zł 380,35 zł
.sh.cn 293,60 zł 260,24 zł 0,00 zł 246,89 zł
.co.fk 520,47 zł 517,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 540,49 zł 540,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1207,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lighting Oświetlenie 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.community Społeczność 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.click 35,03 zł 35,03 zł 0,00 zł 35,03 zł
.ltda 178,50 zł 178,50 zł 0,00 zł 178,50 zł
.science 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.institute Instytuty 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.co.im 607,22 zł 607,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 133,46 zł 193,51 zł 0,00 zł 200,18 zł
.co.il 553,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.co.it 460,42 zł 460,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 493,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 460,42 zł
.ceo CEO 407,04 zł 407,04 zł 0,00 zł 407,04 zł
.cq.cn 240,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 246,89 zł
.porn 418,72 zł 418,72 zł 0,00 zł 418,72 zł
.gold 443,74 zł 443,74 zł 0,00 zł 443,74 zł
.golf 233,55 zł 233,55 zł 0,00 zł 233,55 zł
.co.je 1594,79 zł 246,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.za 433,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 101,76 zł 101,76 zł 0,00 zł 101,76 zł
.int.vn 1588,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1588,11 zł
.xn--80ao21a Dla każdego 527,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photo Fotografia 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.co.hu 1194,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 75,07 zł
.schule Dla każdego 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.co.id 1020,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 820,75 zł
.lease Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.surgery Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.co.cg 2962,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 96,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 96,75 zł
.gop Dla każdego 111,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cm 220,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 220,20 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 75,07 zł
.fitness Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.co.cr 587,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.gifts 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,12 zł
.co.bb 1027,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.co.bw 493,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 894,15 zł
.ninja Dla każdego 85,08 zł 85,08 zł 0,00 zł 85,08 zł
.claims Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.exchange Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 460,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 460,42 zł
.web.za 433,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.co 326,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.directory Katalogi 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.dating Randki 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.name.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 91,75 zł 91,75 zł 0,00 zł 91,75 zł
.rich Dobra luksusowe 10342,76 zł 10342,76 zł 0,00 zł 10342,76 zł
.co.dm 1361,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.airforce 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.ind.in 1828,33 zł 1761,61 zł 0,00 zł 1761,61 zł
.gift Prezenty, fundacje 91,75 zł 91,75 zł 0,00 zł 91,75 zł
.college 306,95 zł 306,95 zł 0,00 zł 306,95 zł
.career 433,73 zł 433,73 zł 0,00 zł 433,73 zł
.com.ve 840,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.net.ua 1935,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uz 1207,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1207,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 126,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 126,78 zł
.property Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.rip 85,08 zł 85,08 zł 0,00 zł 85,08 zł
.com.ua 93,42 zł 93,42 zł 0,00 zł 326,96 zł
.pharmacien.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 447,07 zł 467,09 zł 0,00 zł 447,07 zł
.sydney 265,24 zł 265,24 zł 0,00 zł 265,24 zł
.com.tr 927,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1207,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sg 507,13 zł 460,42 zł 0,00 zł 440,40 zł
.coach 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.sarl 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.tj 967,55 zł 667,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1194,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 75,07 zł
.city 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.club.tw 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero Przemysł lotniczy 834,09 zł 860,78 zł 0,00 zł 860,78 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.net.ru 220,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1147,71 zł 900,82 zł 0,00 zł 1147,71 zł
.healthcare 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.net.rw 3262,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 380,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 93,42 zł 93,42 zł 0,00 zł 93,42 zł
.co.ao 2682,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 80,07 zł 80,07 zł 0,00 zł 146,80 zł
.co.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 220,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 75,07 zł
.haus Nieruchomości 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.xxx Branża porno 393,69 zł 393,69 zł 0,00 zł 593,87 zł
.com.vn 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 1261,15 zł
.com.vi 1948,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.ac.vn 1588,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1588,11 zł
.capital Biznes 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.net.ye 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 86,75 zł 86,75 zł 0,00 zł 86,75 zł
.xyz Dla każdego 53,38 zł 53,38 zł 0,00 zł 53,38 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.lat 158,48 zł 158,48 zł 0,00 zł 158,48 zł
.com.ye 1528,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.domains Domeny internetowe 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.wales 85,08 zł 85,08 zł 0,00 zł 85,08 zł
.moda Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.org.za 433,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 326,96 zł
.army 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.versicherung 747,35 zł 747,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.villas Nieruchomości 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.bingo 233,55 zł 233,55 zł 0,00 zł 233,55 zł
.emp.br 840,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 372,01 zł 372,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.financial Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.university Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.media Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 75,07 zł
.net.vn 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 1261,15 zł
.vodka Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 233,55 zł 233,55 zł 0,00 zł 233,55 zł
.xn--wgbl6a Dla każdego 567,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.today Dla każdego 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.ngo 215,20 zł 215,20 zł 0,00 zł 215,20 zł
.land Nieruchomości 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.construction Przemysł budowlany 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.org.vn 1588,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1261,15 zł
.net.vi 1948,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 493,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 427,06 zł
.sucks 1601,46 zł 1601,46 zł 0,00 zł 1601,46 zł
.whoswho 463,76 zł 463,76 zł 0,00 zł 463,76 zł
.net.uy 1207,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 553,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.immo 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.mx 266,91 zł 266,91 zł 0,00 zł 266,91 zł
.com.my 567,18 zł 633,91 zł 0,00 zł 547,17 zł
.org.ua 326,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mt 814,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 860,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.chambagri.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2255,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 393,69 zł 326,96 zł 0,00 zł 367,00 zł
.ah.cn 240,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 246,89 zł
.com.mk 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 460,42 zł
.org.tr 927,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1634,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 288,60 zł 288,60 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 101,76 zł 101,76 zł 0,00 zł 101,76 zł
.events Wydarzenia 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.ly 627,24 zł 627,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 660,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 647,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lv 527,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 2969,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lr 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 587,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 48,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 1588,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1588,11 zł
.com.lc 500,46 zł 500,46 zł 0,00 zł 500,46 zł
.com.lb Liban 326,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.org.uk 41,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 41,70 zł
.org.sg 507,13 zł 280,26 zł 0,00 zł 507,13 zł
.bj.cn 293,60 zł 260,24 zł 0,00 zł 246,89 zł
.org.sc 1060,97 zł 994,24 zł 0,00 zł 460,42 zł
.or.at 387,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 433,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 326,96 zł
.juegos Dla każdego 60,05 zł 60,05 zł 0,00 zł 60,05 zł
.org.ru 527,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 814,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 767,37 zł
.com.om 1514,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1254,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 947,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.gives 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.consulting Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.black Dla każdego 188,51 zł 188,51 zł 0,00 zł 188,51 zł
.team 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.services Usługi 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.nr 907,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.np Nepal 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.watch Zegarki 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.partners Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.com.ni 1601,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 713,98 zł 727,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4570,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 4704,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 3082,81 zł
.fashion 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.voting Dla każdego 280,26 zł 280,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 647,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cymru 85,08 zł 85,08 zł 0,00 zł 85,08 zł
.furniture Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.school 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.xn--mgbaam7a8h Dla każdego 727,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.tj 794,06 zł 667,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 245,22 zł 245,22 zł 0,00 zł 245,22 zł
.co.rw 3262,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.qa 600,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 527,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 380,35 zł 380,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.engineering Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.pro Specjaliści 1141,04 zł 800,73 zł 0,00 zł 807,40 zł
.com.ps 573,86 zł 573,86 zł 0,00 zł 754,02 zł
.com.pt 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 53,38 zł 53,38 zł 0,00 zł 53,38 zł
.camp Turystyka i kampingi 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.pr 1294,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.name Dla każdego 46,71 zł 46,71 zł 0,00 zł 100,09 zł
.clothing Odzież 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.ph 820,75 zł 820,75 zł 0,00 zł 820,75 zł
.com.pe 847,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 807,40 zł
.co.uz 1207,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.voto 345,31 zł 345,31 zł 0,00 zł 345,31 zł
.show 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.org.nz 820,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 115,10 zł 115,10 zł 0,00 zł 115,10 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.sv 1247,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 1187,75 zł
.experts-comptables.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nr 2355,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 1948,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.com.sn 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 840,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 193,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 193,51 zł
.com.sl 994,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1601,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.org.ng Dla każdego 713,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 345,31 zł 345,31 zł 0,00 zł 345,31 zł
.com.sg 507,13 zł 280,26 zł 0,00 zł 440,40 zł
.news 115,10 zł 115,10 zł 0,00 zł 115,10 zł
.com.se 73,40 zł 73,40 zł 0,00 zł 73,40 zł
.delivery 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.com.sb 927,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 320,29 zł 320,29 zł 0,00 zł 320,29 zł
.toys Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1147,71 zł 994,24 zł 0,00 zł 1147,71 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 326,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.engineer 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.co.tz 540,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 66,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 56,72 zł 60,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1794,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.pub Bary i puby 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.buzz Marketing i social media 161,81 zł 161,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uk 41,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 41,70 zł
.finance Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.or.kr 1194,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 21,69 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.es 180,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 180,16 zł
.org.ly 660,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.com.eg 2308,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 2015,17 zł
.com.ee 480,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,78 zł
.gent 145,13 zł 145,13 zł 0,00 zł 145,13 zł
.com.ec 1234,46 zł 326,96 zł 0,00 zł 854,11 zł
.cash Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.dz 3149,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.org.na 4704,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 3082,81 zł
.flowers 121,78 zł 121,78 zł 0,00 zł 121,78 zł
.durban Dla każdego 116,77 zł 116,77 zł 0,00 zł 116,77 zł
.co.no 553,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 326,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1361,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 553,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 360,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 567,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 266,91 zł 266,91 zł 0,00 zł 266,91 zł
.org.mw 1928,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1087,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nrw 198,51 zł 198,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--yfro4i67o Dla każdego 734,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.style 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.com.cv 613,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.apartments 233,55 zł 233,55 zł 0,00 zł 233,55 zł
.com.gy 560,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gu 1995,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.solar Energia słoneczna 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.gn 1835,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 894,15 zł 994,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 874,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.blackfriday Dla każdego 171,82 zł 171,82 zł 0,00 zł 171,82 zł
.com.ge 680,62 zł 680,62 zł 0,00 zł 680,62 zł
.or.id 667,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 333,64 zł
.org.je 2268,74 zł 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cooking Kulinaria 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.berlin Dla każdego 198,51 zł 198,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 198,51 zł 198,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 240,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1294,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 1307,86 zł
.tennis 233,55 zł 233,55 zł 0,00 zł 233,55 zł
.com.fj 1361,24 zł 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.br.com 493,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 427,06 zł
.chat 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.garden 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.travel Turystyka 1194,42 zł 1060,97 zł 0,00 zł 1060,97 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.navy 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.uk.com 527,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 460,42 zł
.org.hu 1194,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1194,42 zł 1060,97 zł 0,00 zł 1060,97 zł
.ryukyu Dla każdego 56,72 zł 60,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hk 580,53 zł 460,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 934,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.zone Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.co.lc 500,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 500,46 zł
.jewelry 233,55 zł 233,55 zł 0,00 zł 233,55 zł
.za.com 527,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,78 zł
.amsterdam 198,51 zł 198,51 zł 0,00 zł 198,51 zł
.com.ht 1214,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 840,77 zł 527,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 727,33 zł 727,33 zł 0,00 zł 660,60 zł
.co.jp 1187,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 1121,02 zł
.com.hk 580,53 zł 580,53 zł 0,00 zł 513,80 zł
.voyage Turystyka 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.org.in 133,46 zł 193,51 zł 0,00 zł 133,46 zł
.market 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.org.il 553,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1261,15 zł 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1027,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.co.ke 974,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.bb 1027,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 660,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.bayern Dla każdego 165,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1294,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.co.na 1194,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 927,51 zł
.rocks Dla każdego 53,38 zł 53,38 zł 0,00 zł 53,38 zł
.com.kh 860,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2021,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 286,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 91,75 zł 91,75 zł 0,00 zł 91,75 zł
.co.ni 1601,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lawyer 161,81 zł 161,81 zł 0,00 zł 161,81 zł
.rest Dla każdego 161,81 zł 161,81 zł 0,00 zł 161,81 zł
.uk.net 527,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 527,15 zł
.com.jo 1281,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 834,09 zł
.com.jm 673,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1287,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1274,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 300,27 zł 300,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gg 1461,33 zł 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 834,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.clinic Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.biz.tr 286,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.org 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 75,07 zł
.info.vn 1588,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1588,11 zł
.fit 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.bar Bary i puby 293,60 zł 293,60 zł 0,00 zł 293,60 zł
.dental Medycyna 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.beer Dla każdego 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.com 373,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 326,96 zł
.surf Dla każdego 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.recipes Kulinaria 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 887,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 727,33 zł 413,71 zł 0,00 zł 660,60 zł
.af Afganistan 1861,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1147,71 zł 900,82 zł 0,00 zł 1147,71 zł
.org.es 126,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 126,78 zł
.per.sg 507,13 zł 407,04 zł 0,00 zł 387,02 zł
.am Armenia 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 293,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 66,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.deals Biznes 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.ax Åland 580,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.adult 418,72 zł 418,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 927,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1027,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 33,36 zł 33,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 660,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1087,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bh Bahrain 4597,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1010,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 1668,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 1261,15 zł
.bm Bermudy 960,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 380,35 zł 380,35 zł 0,00 zł 380,35 zł
.bo Dla każdego 2262,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 2128,61 zł
.info.tr 660,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.org.bh 4597,52 zł 460,42 zł 0,00 zł 3776,78 zł
.how 136,79 zł 136,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bt Bhutan 1361,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.org.bb 1027,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 453,75 zł 480,44 zł 0,00 zł 453,75 zł
.gen.tr 360,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 527,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 280,26 zł 280,26 zł 0,00 zł 213,53 zł
.cc Wyspy Kokoswe 447,07 zł 447,07 zł 0,00 zł 447,07 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 814,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 767,37 zł
.yokohama Dla każdego 56,72 zł 60,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 567,18 zł 367,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.cg Kongo 2962,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 68,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2795,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1261,15 zł 1127,69 zł 0,00 zł 1127,69 zł
.org.cn 240,22 zł 313,62 zł 0,00 zł 246,89 zł
.cm Kamerun 1167,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 1167,73 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 86,75 zł 86,75 zł 0,00 zł 293,60 zł
.co Kolumbia 130,12 zł 130,12 zł 0,00 zł 130,12 zł
.shoes Obuwie 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.cr Kostaryka 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 161,81 zł 161,81 zł 0,00 zł 161,81 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 613,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 188,51 zł 188,51 zł 0,00 zł 188,51 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1194,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz Republika Czeska 60,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 60,05 zł
.inc.hk 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 75,07 zł
.tokyo.jp 754,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 980,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 33,36 zł 33,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 148,47 zł 148,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 198,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 198,51 zł
.dj Dżibuti 914,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 55,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 38,37 zł 38,37 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1361,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.com.af 560,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 560,51 zł
.info.ro 1254,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dz Algieria 3162,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.club Polecane dla klubów 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ec Ekwador 1234,46 zł 927,51 zł 0,00 zł 854,11 zł
.info Dla każdego 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.tires 380,35 zł 380,35 zł 0,00 zł 380,35 zł
.ee Estonia 493,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,78 zł
.eg Egipt 1661,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 500,46 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 53,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,38 zł
.org.ag 820,75 zł 727,33 zł 0,00 zł 820,75 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.vision Optycy 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.info.pr 10536,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.bc.ca 280,26 zł 280,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.accountants Księgowość 380,35 zł 380,35 zł 0,00 zł 380,35 zł
.fi Finlandia 113,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 240,22 zł 260,24 zł 0,00 zł 246,89 zł
.com.co 293,60 zł 300,27 zł 0,00 zł 293,60 zł
.fm Mikronezja 874,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 874,13 zł
.com.cm 220,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 220,20 zł
.fo Wyspy Owcze 2702,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.fr Francja 63,39 zł 63,39 zł 0,00 zł 63,39 zł
.com.ci 2795,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 2962,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 814,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 814,08 zł
.gb.com 427,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 427,06 zł
.exposed Dla każdego 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.company Biznes i organizacje 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.ga Gabon 210,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 747,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 293,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 246,89 zł
.gd Grenada 480,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 947,53 zł 947,53 zł 0,00 zł 947,53 zł
.gf Gujana Francuska 1414,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.gg Guernsey 1207,77 zł 233,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2268,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 840,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1594,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 1528,06 zł
.gl Grenlandia 894,15 zł 894,15 zł 0,00 zł 760,69 zł
.gm Gambia 467,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 960,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 70,06 zł 70,06 zł 0,00 zł 133,46 zł
.com.bn 1361,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 116,77 zł 116,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 103,43 zł 103,43 zł 0,00 zł 103,43 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 293,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 4597,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 560,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1027,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.uno Hiszpańska strona www 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.com.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.expert Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.rehab 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.hk Hongkong 573,86 zł 607,22 zł 0,00 zł 593,87 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 834,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 854,11 zł 854,11 zł 0,00 zł 854,11 zł
.gen.in 266,91 zł 553,84 zł 0,00 zł 720,66 zł
.discount Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.bio Biotechnologie 271,91 zł 271,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hr Chorwacja 1007,59 zł 1167,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1214,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1187,75 zł 567,18 zł 0,00 zł 1034,28 zł
.biz Dla firm 48,71 zł 48,71 zł 0,00 zł 48,71 zł
.supplies Biznes 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.id Indonezja 367,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 994,24 zł 393,69 zł 0,00 zł 927,51 zł
.frl 198,51 zł 198,51 zł 0,00 zł 198,51 zł
.im Wyspa Man 607,22 zł 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 80,07 zł 80,07 zł 0,00 zł 166,82 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 900,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 900,82 zł
.wtf Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.iq Irak 2268,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is Islandia 1528,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 40,04 zł 40,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 91,75 zł 91,75 zł 0,00 zł 91,75 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.web.id 667,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 333,64 zł
.je Jersey 1955,12 zł 1227,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.works Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.jo Jordania 2028,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1214,44 zł
.biz.nr 5258,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 754,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.camera Biznes filmowy 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.kg Kirgistan 914,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7073,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1294,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1194,42 zł 1060,97 zł 0,00 zł 1060,97 zł
.restaurant 203,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 203,52 zł
.quebec 151,81 zł 151,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.menu Restauracje 161,81 zł 161,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 660,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 573,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 507,13 zł
.lc Saint Lucia 460,42 zł 460,42 zł 0,00 zł 460,42 zł
.report Biznes 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.li Liechtenstein 68,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 587,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.lt Litwa 326,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 460,42 zł 460,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 652,26 zł 652,26 zł 0,00 zł 652,26 zł
.lv Łotwa 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.ly Libia 1234,46 zł 1301,19 zł 0,00 zł 1234,46 zł
.ma Maroko 1274,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 101,76 zł 101,76 zł 0,00 zł 101,76 zł
.mc Monako 1254,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 1955,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 93,42 zł 93,42 zł 0,00 zł 193,51 zł
.host Hosting 390,36 zł 390,36 zł 0,00 zł 390,36 zł
.mg Madagaskar 1995,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.soy 116,77 zł 116,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.credit Dla każdego 380,35 zł 380,35 zł 0,00 zł 380,35 zł
.mk Macedonia 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 567,18 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 747,35 zł 747,35 zł 0,00 zł 747,35 zł
.eu.com 373,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 373,67 zł
.mq Martynika 1414,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 754,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1087,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 373,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 560,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 215,20 zł 215,20 zł 0,00 zł 215,20 zł
.mu Mauritius 914,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.game.tw 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 533,82 zł 533,82 zł 0,00 zł 533,82 zł
.my Malezja 587,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 161,81 zł 161,81 zł 0,00 zł 161,81 zł
.tirol 151,81 zł 151,81 zł 0,00 zł 151,81 zł
.plus 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.na Namibia 24855,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 20211,76 zł
.tv.bb 1027,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 967,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 7700,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1261,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 4330,61 zł 4330,61 zł 0,00 zł 4330,61 zł
.nl Holandia 43,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no Norwegia 86,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 4183,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu Niue 213,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 213,53 zł
.best Dla każdego 407,04 zł 407,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 553,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1461,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1514,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 1187,75 zł
.edu.vn 1588,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1588,11 zł
.social Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.contractors Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.ebiz.tw 447,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 847,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 807,40 zł
.pf Polinezja Francuska 834,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ph Filipiny 820,75 zł 767,37 zł 0,00 zł 767,37 zł
.luxury Dla każdego 2395,52 zł 2395,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 63,39 zł 260,24 zł 0,00 zł 63,39 zł
.properties Nieruchomości 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.pn Pitcairn 1347,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 1281,17 zł
.pr Puerto Rico 7006,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 820,75 zł 820,75 zł 0,00 zł 820,75 zł
.pt Portugalia 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.com 493,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 427,06 zł
.net.ly 727,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 193,51 zł 193,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.qa Katar 673,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 101,76 zł 101,76 zł 0,00 zł 101,76 zł
.melbourne 265,24 zł 265,24 zł 0,00 zł 265,24 zł
.africa.com 460,42 zł 460,42 zł 0,00 zł 460,42 zł
.horse Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 260,24 zł
.no.com 373,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 373,67 zł
.attorney 161,81 zł 161,81 zł 0,00 zł 161,81 zł
.ro Rumunia 1094,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1361,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.rs Serbia 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 40,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3262,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 300,27 zł 300,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 326,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1147,71 zł 1147,71 zł 0,00 zł 1147,71 zł
.se Szwecja 93,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 93,42 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.sg Singapur 233,55 zł 233,55 zł 0,00 zł 507,13 zł
.net.je 2268,74 zł 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 840,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 513,80 zł 233,55 zł 0,00 zł 460,42 zł
.sk Słowacja 633,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 894,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 493,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 427,06 zł
.name.vn 1588,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1588,11 zł
.sm San Marino 1214,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 60,05 zł 60,05 zł 0,00 zł 60,05 zł
.sn Senegal 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 220,20 zł 220,20 zł 0,00 zł 220,20 zł
.ostfold.no 360,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.sr Surinam 1221,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 560,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.su ZSSR 593,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1514,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.sx Sint Maarten 326,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 51,71 zł 51,71 zł 0,00 zł 51,71 zł
.ong 215,20 zł 215,20 zł 0,00 zł 215,20 zł
.cn.com 360,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 293,60 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 100,09 zł 100,09 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 166,82 zł 193,51 zł 0,00 zł 166,82 zł
.tc Turks i Caicos 1141,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 393,69 zł 393,69 zł 0,00 zł 393,69 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 63,39 zł 260,24 zł 0,00 zł 63,39 zł
.tg Togo 1241,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1027,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 300,27 zł 300,27 zł 0,00 zł 300,27 zł
.alsace 231,88 zł 231,88 zł 0,00 zł 231,88 zł
.tj Tadżykistan 967,55 zł 300,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.tl Timor Wschodni 1194,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 567,18 zł
.tn Tunezja 1207,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv Tuvalu 133,46 zł 133,46 zł 0,00 zł 340,31 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.pro.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 447,07 zł 467,09 zł 0,00 zł 447,07 zł
.ltd.hk 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 75,07 zł
.express 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 1935,10 zł 1494,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ooo 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.ug Uganda 613,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 847,44 zł
.uk Wielka Brytania 126,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 126,78 zł
.us USA 46,71 zł 46,71 zł 0,00 zł 46,71 zł
.uy Urugwaj 1207,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1207,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solutions Usługi 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.degree 188,51 zł 188,51 zł 0,00 zł 188,51 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 493,78 zł 493,78 zł 0,00 zł 493,78 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 480,44 zł 480,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 867,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1588,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1588,11 zł
.ruhr Turystyka i biznes 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 85,08 zł 85,08 zł 0,00 zł 85,08 zł
.support Pomoc 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.net.nz 553,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 151,81 zł 151,81 zł 0,00 zł 151,81 zł
.net.nr 907,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 75,07 zł 75,07 zł 0,00 zł 75,07 zł
.life Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.wf Wallis i Futuna 63,39 zł 260,24 zł 0,00 zł 63,39 zł
.auction 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.gal 372,01 zł 372,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.koeln Dla każdego 48,38 zł 48,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ni 1601,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 240,22 zł 306,95 zł 0,00 zł 240,22 zł
.de.com 373,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 326,96 zł
.organic 300,27 zł 300,27 zł 0,00 zł 300,27 zł
.hu.com 427,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 460,42 zł
.net.my 567,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.net.mx 266,91 zł 266,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.rentals Nieruchomości 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.jpn.com 493,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,78 zł
.money 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.notaires.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.geometre-expert.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moe Dla każdego 86,75 zł 86,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.software 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.ye Jemen 1528,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bzh 265,24 zł 265,24 zł 0,00 zł 265,24 zł
.review 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.yt Majotta 63,39 zł 260,24 zł 0,00 zł 63,39 zł
.reise Dla każdego 495,45 zł 495,45 zł 0,00 zł 495,45 zł
.guide Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.nagoya Dla każdego 56,72 zł 60,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 293,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.cn 240,22 zł 313,62 zł 0,00 zł 266,91 zł
.work 21,69 zł 21,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 2795,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 56,72 zł 60,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.fail Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.tattoo Tatuaże 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.gb.net 427,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 427,06 zł
.avocat.fr 326,96 zł 260,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--90a3ac Dla każdego 834,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.br 840,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 200,18 zł 200,18 zł 0,00 zł 200,18 zł
.love 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.osaka 185,17 zł 185,17 zł 0,00 zł 185,17 zł
.republican Dla partii republikańskich 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.church Wyznanie 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.net.bb 1027,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.tools Narzędzia 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.pictures Fotografia 48,38 zł 48,38 zł 0,00 zł 48,38 zł
.mortgage 188,51 zł 188,51 zł 0,00 zł 188,51 zł
.net.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.archi Architektura 331,97 zł 331,97 zł 0,00 zł 331,97 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1194,42 zł 1194,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.guitars Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.help 91,75 zł 91,75 zł 0,00 zł 91,75 zł
.site 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.date 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.guru Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.wiki Dla każdego 121,78 zł 121,78 zł 0,00 zł 121,78 zł
.tours 233,55 zł 233,55 zł 0,00 zł 233,55 zł
.net.hk 460,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.space Kosmos 41,70 zł 41,70 zł 0,00 zł 41,70 zł
.web.tr 360,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 48,38 zł 48,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.joburg Dla każdego 116,77 zł 116,77 zł 0,00 zł 116,77 zł
.vet 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.loans Dla każdego 380,35 zł 380,35 zł 0,00 zł 380,35 zł
.net.gg 1461,33 zł 393,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.brussels 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 165,15 zł
.net.gl 1060,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 133,46 zł 133,46 zł 0,00 zł 200,18 zł
.edu 667,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.link Dla wszystkich 46,71 zł 46,71 zł 0,00 zł 46,71 zł
.insure Dla każdego 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.network 90,08 zł 90,08 zł 0,00 zł 90,08 zł
.capetown Dla każdego 116,77 zł 116,77 zł 0,00 zł 116,77 zł
.paris 225,21 zł 225,21 zł 0,00 zł 225,21 zł
.cat Dla każdego 400,37 zł 727,33 zł 0,00 zł 367,00 zł
.jp.net 660,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 660,60 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.co.com 166,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.com 373,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.limited Dla każdego 165,15 zł 165,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fishing Dla każdego 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ink Dla kreatywnych 121,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,78 zł
.int.az 1327,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 203,52 zł 203,52 zł 0,00 zł 203,52 zł
.creditcard Dla każdego 557,17 zł 557,17 zł 0,00 zł 560,51 zł
.trade Biznes 135,12 zł 135,12 zł 0,00 zł 135,12 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1234,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 667,28 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.