Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 138,08 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 42,49 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 35,41 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 141,63 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 58,77 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 217,75 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 87,81 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 138,08 zł 138,08 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 232,27 zł 228,37 zł 0,00 zł 232,27 zł
.co.gl 1125,92 zł 1055,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1800,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1685,34 zł
.co.gg 966,95 zł 971,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 131,00 zł 131,00 zł 0,00 zł 131,00 zł
.qpon Dla każdego 95,95 zł 95,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 269,09 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.or.th 686,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 622,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 316,89 zł 208,90 zł 0,00 zł 208,90 zł
.farm Rolnictwo 173,49 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.tel Strony infromacyjne 76,48 zł 76,48 zł 0,00 zł 76,48 zł
.vin 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.fj.cn 321,49 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.vip 168,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 168,18 zł
.pics Fotografia i grafika 111,88 zł 111,88 zł 0,00 zł 111,88 zł
.energy 474,80 zł 473,38 zł 0,00 zł 473,38 zł
.sh.cn 311,58 zł 276,17 zł 0,00 zł 262,01 zł
.co.fk 552,34 zł 548,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 605,09 zł 573,58 zł 0,00 zł 605,09 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1419,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1628,69 zł 1628,69 zł 0,00 zł 1628,69 zł
.lighting Oświetlenie 116,49 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.community Społeczność 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.click 42,49 zł 42,49 zł 0,00 zł 42,49 zł
.ltda 220,23 zł 220,23 zł 0,00 zł 220,23 zł
.science 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 143,40 zł
.institute Instytuty 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.wine 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.co.im 664,58 zł 664,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 141,63 zł 141,63 zł 0,00 zł 141,63 zł
.co.il 605,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.co.it 488,61 zł 488,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 557,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 488,61 zł
.ceo CEO 544,20 zł 544,20 zł 0,00 zł 544,20 zł
.cq.cn 254,93 zł 276,17 zł 0,00 zł 262,01 zł
.porn 473,03 zł 473,03 zł 0,00 zł 473,03 zł
.gold 470,90 zł 470,90 zł 0,00 zł 470,90 zł
.golf 252,45 zł 252,45 zł 0,00 zł 252,45 zł
.co.je 1352,52 zł 488,61 zł 0,00 zł 1352,52 zł
.cfd 121797,74 zł 121797,74 zł 0,00 zł 121797,74 zł
.net.za 460,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.website Dla każdego 120,74 zł 107,99 zł 0,00 zł 131,00 zł
.ha.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.int.vn 1801,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 1685,34 zł
.photo Fotografia 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.co.hu 1267,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.vgs.no 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 162,87 zł 172,07 zł 0,00 zł 162,87 zł
.spreadbetting 162160,94 zł 162160,94 zł 0,00 zł 162160,94 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 95,95 zł 79,66 zł 0,00 zł 95,95 zł
.schule Dla każdego 115,42 zł 115,42 zł 0,00 zł 115,42 zł
.co.id 1083,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 871,00 zł
.lease Dla każdego 269,44 zł 269,44 zł 0,00 zł 251,03 zł
.hl.cn 321,49 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.surgery Dla każdego 269,44 zł 269,44 zł 0,00 zł 251,03 zł
.co.cg 3144,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 102,68 zł 102,68 zł 0,00 zł 102,68 zł
.me.uk 143,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,46 zł
.gop Dla każdego 118,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 146,23 zł
.co.cm 233,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 233,68 zł
.ist 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.co.ci 2967,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 95,95 zł 79,66 zł 0,00 zł 95,95 zł
.miami 148,71 zł 148,71 zł 0,00 zł 148,71 zł
.fitness Dla każdego 174,20 zł 174,20 zł 0,00 zł 164,64 zł
.co.cr 649,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 265,19 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.oslo.no 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 172,43 zł 172,43 zł 0,00 zł 164,64 zł
.co.bb 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 268,73 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.co.bw 561,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 986,42 zł
.ninja Dla każdego 108,34 zł 108,34 zł 0,00 zł 95,60 zł
.claims Dla każdego 266,26 zł 266,26 zł 0,00 zł 251,03 zł
.exchange Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 175,97 zł
.nm.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.co.bz 831,69 zł 831,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 488,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 488,61 zł
.pro.tc 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 276,17 zł
.web.za 460,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.nom.co 346,98 zł 205,36 zł 0,00 zł 346,98 zł
.directory Katalogi 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.pro.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.dating Randki 269,09 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.name.az 1677,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 247,84 zł 177,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 122,15 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 111,88 zł 111,88 zł 0,00 zł 111,88 zł
.rich Dobra luksusowe 13580,09 zł 13580,09 zł 0,00 zł 13580,09 zł
.co.dm 1549,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.airforce 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.family 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 122,15 zł
.ind.in 141,63 zł 141,63 zł 0,00 zł 141,63 zł
.gift Prezenty, fundacje 111,88 zł 111,88 zł 0,00 zł 111,88 zł
.college 325,74 zł 344,86 zł 0,00 zł 344,86 zł
.career 566,50 zł 566,50 zł 0,00 zł 566,50 zł
.com.ve 946,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 697,86 zł 650,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.net.ua 356,19 zł 559,42 zł 0,00 zł 356,19 zł
.com.vc 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.movie 1479,98 zł 1479,98 zł 0,00 zł 1479,98 zł
.com.uz 1358,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1342,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.nom.es 134,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 134,54 zł
.net.tr 984,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.rip 103,39 zł 103,39 zł 0,00 zł 95,60 zł
.rio 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.net.tc 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 276,17 zł
.pet 95,95 zł 95,95 zł 0,00 zł 95,95 zł
.com.ug 318,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 318,66 zł
.com.ua 99,14 zł 99,14 zł 0,00 zł 356,19 zł
.pharmacien.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 693,96 zł 693,96 zł 0,00 zł 693,96 zł
.law.pro 1274,63 zł 1274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 491,44 zł 512,68 zł 0,00 zł 476,57 zł
.tw.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.sydney 281,48 zł 281,48 zł 0,00 zł 281,48 zł
.ae.org 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.net.sl 1122,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 223,06 zł 205,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 984,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1419,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 984,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.net.sg 538,18 zł 488,61 zł 0,00 zł 467,36 zł
.coach 251,03 zł 251,03 zł 0,00 zł 251,03 zł
.sarl 172,43 zł 172,43 zł 0,00 zł 164,64 zł
.com.tj 1060,07 zł 748,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.co.ae 1329,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 95,95 zł 79,66 zł 0,00 zł 95,95 zł
.city 115,78 zł 115,78 zł 0,00 zł 109,41 zł
.club.tw 417,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16286,91 zł 16286,91 zł 0,00 zł 16286,91 zł
.nx.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.aero Przemysł lotniczy 889,41 zł 948,18 zł 0,00 zł 917,73 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 268,73 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.net.ru 237,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 321,49 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.co.ag 1273,57 zł 1011,56 zł 0,00 zł 1273,57 zł
.healthcare 266,96 zł 266,96 zł 0,00 zł 251,03 zł
.net.rw 3462,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 403,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 99,14 zł 99,14 zł 0,00 zł 99,14 zł
.co.ao 2846,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 95,95 zł 95,95 zł 0,00 zł 101,26 zł
.co.az 1692,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 242,89 zł 205,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 79,66 zł 79,66 zł 0,00 zł 79,66 zł
.haus Nieruchomości 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 152,60 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 173,49 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 152,60 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 164,64 zł
.xxx Branża porno 434,08 zł 500,65 zł 0,00 zł 500,65 zł
.com.vn 1449,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1426,17 zł
.pro.pr 12021,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2234,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1801,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 1685,34 zł
.capital Biznes 269,44 zł 269,44 zł 0,00 zł 251,03 zł
.net.ye 1423,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.us.org 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 92,06 zł 92,06 zł 0,00 zł 92,06 zł
.xyz Dla każdego 68,69 zł 68,69 zł 0,00 zł 68,69 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 168,18 zł 168,18 zł 0,00 zł 168,18 zł
.jur.pro 1055,11 zł 1055,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 513,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 513,39 zł
.int.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.name.fj 1555,75 zł 963,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1784,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.domains Domeny internetowe 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.wales 98,08 zł 98,08 zł 0,00 zł 98,08 zł
.moda Dla każdego 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 152,60 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.org.za 460,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.army 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 268,73 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.markets 339,90 zł 339,90 zł 0,00 zł 339,90 zł
.versicherung 793,10 zł 793,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.villas Nieruchomości 269,09 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.bingo 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 263,07 zł
.radio.fm 247,84 zł 177,03 zł 0,00 zł 244,87 zł
.emp.br 912,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 394,78 zł 394,78 zł 0,00 zł 394,78 zł
.financial Dla każdego 269,44 zł 269,44 zł 0,00 zł 269,44 zł
.university Dla każdego 269,44 zł 269,44 zł 0,00 zł 251,03 zł
.qh.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.msk.ru 237,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 175,97 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 95,95 zł 79,66 zł 0,00 zł 95,95 zł
.sch.uk 134,54 zł 134,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1448,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1426,17 zł
.vodka Dla każdego 175,97 zł 143,40 zł 0,00 zł 175,97 zł
.design 247,84 zł 263,07 zł 0,00 zł 263,07 zł
.today Dla każdego 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.ngo 228,37 zł 241,12 zł 0,00 zł 241,12 zł
.land Nieruchomości 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.construction Przemysł budowlany 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 885,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1796,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1426,17 zł
.net.vi 2089,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 557,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 486,84 zł
.sucks 1699,50 zł 1699,50 zł 0,00 zł 1699,50 zł
.whoswho 555,88 zł 555,88 zł 0,00 zł 492,15 zł
.net.vc 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.net.uy 1281,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 587,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 470,90 zł 470,90 zł 0,00 zł 470,90 zł
.singles Randki online 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.immo 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 164,64 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.net.uk 139,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 139,85 zł
.org.ug 318,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 318,66 zł
.com.mx 298,48 zł 321,14 zł 0,00 zł 298,48 zł
.com.my 634,13 zł 701,40 zł 0,00 zł 609,34 zł
.com.mv 1770,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 356,19 zł 559,42 zł 0,00 zł 356,19 zł
.com.mt 863,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1006,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.com.ms 1055,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.com.mo 2393,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 417,79 zł 346,98 zł 0,00 zł 389,47 zł
.com.mm 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 254,93 zł 254,93 zł 0,00 zł 262,01 zł
.com.mk 630,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 488,61 zł
.org.tr 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1734,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 380,97 zł 306,26 zł 0,00 zł 380,97 zł
.dance Dla każdego 130,65 zł 130,65 zł 0,00 zł 114,72 zł
.org.tl 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.events Wydarzenia 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.shopping 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 109,76 zł
.org.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.sx.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.org.vi 2067,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 885,16 zł 885,16 zł 0,00 zł 885,16 zł
.com.ly 693,26 zł 693,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 733,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 686,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.com.lv 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3151,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.com.lr 1409,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 623,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 62,67 zł 62,67 zł 0,00 zł 62,67 zł
.health.vn 1795,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 1685,34 zł
.com.lc 545,26 zł 559,77 zł 0,00 zł 545,26 zł
.com.lb Liban 1557,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.org.uk 53,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,46 zł
.org.sg 538,18 zł 297,41 zł 0,00 zł 538,18 zł
.bj.cn 328,57 zł 291,39 zł 0,00 zł 279,00 zł
.org.sc 1125,92 zł 1055,11 zł 0,00 zł 488,61 zł
.biz.fj 1555,75 zł 963,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 984,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 410,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 460,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.juegos Dla każdego 74,00 zł 74,00 zł 0,00 zł 74,00 zł
.org.ru 581,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 908,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 814,35 zł
.com.om 1708,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1196,73 zł 1196,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1331,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1294,81 zł 1148,58 zł 0,00 zł 1158,14 zł
.co.zw 1005,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.gives 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.art 72,58 zł 72,58 zł 0,00 zł 72,58 zł
.consulting Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 150,12 zł
.org.tc 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 276,17 zł
.black Dla każdego 245,72 zł 200,05 zł 0,00 zł 200,05 zł
.team 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.services Usługi 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 164,64 zł
.broker 5487,98 zł 5487,98 zł 0,00 zł 5487,98 zł
.com.nr 1018,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.com.np Nepal 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.watch Zegarki 173,49 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.partners Dla każdego 269,09 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.com.ni 1775,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 768,32 zł 789,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 223,06 zł 205,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4850,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1122,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 4992,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 3271,54 zł
.fashion 179,86 zł 162,87 zł 0,00 zł 179,86 zł
.mobi.gp 1267,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 297,41 zł 297,41 zł 0,00 zł 297,41 zł
.run 109,76 zł 109,76 zł 0,00 zł 109,76 zł
.co.th 686,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.cymru 98,08 zł 98,08 zł 0,00 zł 98,08 zł
.org.ps 636,61 zł 636,61 zł 0,00 zł 559,42 zł
.furniture Dla każdego 266,26 zł 266,26 zł 0,00 zł 251,03 zł
.school 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.homes 856,83 zł 856,83 zł 0,00 zł 856,83 zł
.org.ph 850,46 zł 205,36 zł 0,00 zł 850,46 zł
.co.tj 884,45 zł 749,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 260,24 zł 260,24 zł 0,00 zł 260,24 zł
.co.rw 3462,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 238,99 zł 238,99 zł 0,00 zł 238,99 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.com.qa 653,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 175,97 zł
.co.rs 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1423,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 485,07 zł 485,07 zł 0,00 zł 485,07 zł
.engineering Dla każdego 269,44 zł 269,44 zł 0,00 zł 251,03 zł
.boats 807,26 zł 807,26 zł 0,00 zł 807,26 zł
.pro Specjaliści 276,17 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.pp.ru 396,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 636,61 zł 636,61 zł 0,00 zł 593,06 zł
.com.pt 417,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 69,75 zł 69,75 zł 0,00 zł 60,19 zł
.camp Turystyka i kampingi 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.com.pr 1484,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 164,64 zł
.name Dla każdego 57,71 zł 57,71 zł 0,00 zł 113,30 zł
.clothing Odzież 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.com.ph 904,28 zł 904,28 zł 0,00 zł 907,11 zł
.com.pe 601,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 856,83 zł
.co.uz 1358,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 276,17 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.voto 389,47 zł 389,47 zł 0,00 zł 389,47 zł
.shop 194,73 zł 194,73 zł 0,00 zł 194,73 zł
.show 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.org.nz 587,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 122,15 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.bbs.tr 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1089,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1396,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1260,46 zł
.experts-comptables.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.org.nr 2499,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2234,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 260,94 zł 260,94 zł 0,00 zł 251,03 zł
.com.sn 1409,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 946,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 223,06 zł 205,36 zł 0,00 zł 219,17 zł
.com.sl 1122,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1699,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 251,03 zł 251,03 zł 0,00 zł 251,03 zł
.org.ng Dla każdego 240,76 zł 240,76 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 389,47 zł 389,47 zł 0,00 zł 389,47 zł
.com.sg 538,18 zł 297,41 zł 0,00 zł 467,36 zł
.news 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 122,15 zł
.org.pe 134,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 134,54 zł
.com.se 77,89 zł 77,89 zł 0,00 zł 77,89 zł
.delivery 251,74 zł 251,74 zł 0,00 zł 251,03 zł
.com.sb 984,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 382,39 zł 339,90 zł 0,00 zł 339,90 zł
.toys Dla każdego 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.com.sc 1301,18 zł 1198,15 zł 0,00 zł 1217,98 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.engineer 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.co.tz 606,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 75,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 60,19 zł 63,73 zł 0,00 zł 60,19 zł
.medecin.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.co.ug 318,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1953,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 266,26 zł 266,26 zł 0,00 zł 251,03 zł
.mobi.ke 1089,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 152,60 zł
.buzz Marketing i social media 209,25 zł 209,25 zł 0,00 zł 209,25 zł
.co.uk 53,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,46 zł
.finance Dla każdego 266,26 zł 266,26 zł 0,00 zł 251,03 zł
.studio 122,15 zł 122,15 zł 0,00 zł 122,15 zł
.or.kr 1294,46 zł 1148,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 25,49 zł 143,40 zł 0,00 zł 145,87 zł
.com.es 191,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 191,19 zł
.co.om 1743,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 701,05 zł 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 630,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 336,36 zł 336,36 zł 0,00 zł 336,36 zł
.tips Dla stron z poradami 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.org.ls 1412,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2666,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 2305,31 zł
.com.ee 509,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 524,01 zł
.gent 154,02 zł 154,02 zł 0,00 zł 154,02 zł
.he.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.or.ke 1089,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1399,61 zł 424,88 zł 0,00 zł 968,36 zł
.org.lk 623,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 174,20 zł 174,20 zł 0,00 zł 164,64 zł
.com.dz 3704,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.org.lb 1557,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 800,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 4992,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 3271,54 zł
.flowers 144,46 zł 144,46 zł 0,00 zł 144,46 zł
.gouv.ht 1313,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 123,92 zł 123,92 zł 0,00 zł 123,92 zł
.co.no 587,74 zł 587,74 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1444,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 587,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 382,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 630,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 298,48 zł 321,14 zł 0,00 zł 298,48 zł
.org.mw 2046,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 693,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1154,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1055,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 417,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16286,91 zł 16286,91 zł 0,00 zł 16286,91 zł
.nrw 210,67 zł 210,67 zł 0,00 zł 210,67 zł
.webcam Kamery internetowe 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 143,40 zł
.org.mm 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 172,07 zł
.com.cx 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 651,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 175,97 zł
.apartments 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.yn.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.com.gy 622,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 205,36 zł 205,36 zł 0,00 zł 205,36 zł
.com.gu 2117,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 174,55 zł 174,55 zł 0,00 zł 164,64 zł
.com.gp 984,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 233,68 zł 233,68 zł 0,00 zł 233,68 zł
.lol 168,18 zł 168,18 zł 0,00 zł 168,18 zł
.solar Energia słoneczna 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.com.gn 1947,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 948,89 zł 1055,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 976,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1498,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.yachts 856,83 zł 856,83 zł 0,00 zł 856,83 zł
.blackfriday Dla każdego 210,67 zł 210,67 zł 0,00 zł 210,67 zł
.com.ge 750,97 zł 763,71 zł 0,00 zł 722,29 zł
.corsica 246,07 zł 246,07 zł 0,00 zł 246,07 zł
.or.id 354,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,06 zł
.co.ro 594,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1352,52 zł 488,61 zł 0,00 zł 1352,52 zł
.cooking Kulinaria 175,97 zł 143,40 zł 0,00 zł 175,97 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 268,73 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.berlin Dla każdego 246,07 zł 246,07 zł 0,00 zł 246,07 zł
.me.ke 1089,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 246,07 zł 246,07 zł 0,00 zł 246,07 zł
.vegas Hazard 320,07 zł 320,07 zł 0,00 zł 320,07 zł
.co.pn 1484,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 1387,93 zł
.org.kz 616,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5155,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 263,07 zł
.com.fj 1555,75 zł 963,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 173,49 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.org.kn 1484,94 zł 488,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 547,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 476,21 zł
.chat 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 172,07 zł
.org.ki 2145,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 693,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 179,86 zł 162,87 zł 0,00 zł 179,86 zł
.travel Turystyka 1183,63 zł 1183,63 zł 0,00 zł 1183,63 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 268,73 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.navy 171,01 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.uk.com 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 488,61 zł
.org.hu 1267,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1649,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1294,81 zł 1148,58 zł 0,00 zł 1158,14 zł
.org.hn 835,94 zł 835,94 zł 0,00 zł 701,05 zł
.cloud 125,69 zł 125,69 zł 0,00 zł 125,69 zł
.ryukyu Dla każdego 60,19 zł 63,73 zł 0,00 zł 60,19 zł
.org.hk 616,07 zł 488,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1267,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 1267,55 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 269,09 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.zone Dla każdego 173,49 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.xn--rhqv96g 173,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 559,77 zł 559,42 zł 0,00 zł 568,63 zł
.group 109,76 zł 109,76 zł 0,00 zł 109,76 zł
.jewelry 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 263,07 zł
.za.com 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 547,03 zł
.amsterdam 210,67 zł 210,67 zł 0,00 zł 210,67 zł
.com.ht 1313,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 892,24 zł 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.com.hn 835,94 zł 835,94 zł 0,00 zł 701,05 zł
.co.jp 1260,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 1189,65 zł
.com.hk 616,07 zł 616,07 zł 0,00 zł 545,26 zł
.voyage Turystyka 268,73 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.org.in 141,63 zł 141,63 zł 0,00 zł 141,63 zł
.market 171,01 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.org.im 664,58 zł 650,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 605,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1338,36 zł 1338,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 269,09 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.co.ke 1089,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.biz.bb 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 723,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2549,25 zł 2549,25 zł 0,00 zł 2549,25 zł
.com.ky 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.co.mz 1187,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 778,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 175,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 175,26 zł
.biz.az 1677,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1501,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1055,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.my.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.org.fj 1555,75 zł 963,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1267,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 984,30 zł
.rocks Dla każdego 69,40 zł 69,40 zł 0,00 zł 60,19 zł
.com.kh 1007,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2145,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 310,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.diet 111,88 zł 111,88 zł 0,00 zł 111,88 zł
.co.ni 1792,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.ltd 109,76 zł 109,76 zł 0,00 zł 109,76 zł
.lawyer 210,67 zł 210,31 zł 0,00 zł 183,05 zł
.xn--55qx5d.hk 616,07 zł 488,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 211,73 zł 171,72 zł 0,00 zł 171,72 zł
.soccer 109,76 zł 109,76 zł 0,00 zł 109,76 zł
.gouv.fr 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 563,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 593,06 zł
.com.jo 1498,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 923,75 zł
.com.jm 715,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1947,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1412,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1446,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 354,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 393,36 zł 393,36 zł 0,00 zł 393,36 zł
.org.gg 1550,80 zł 417,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 885,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 175,97 zł
.clinic Dla każdego 269,44 zł 269,44 zł 0,00 zł 269,44 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 269,09 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.co.me 920,56 zł 920,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 304,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.per.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.hk.org 79,66 zł 79,66 zł 0,00 zł 79,66 zł
.info.vn 1801,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 1800,77 zł
.biz.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.fit 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 179,86 zł
.bar Bary i puby 391,59 zł 311,58 zł 0,00 zł 391,59 zł
.dental Medycyna 269,44 zł 269,44 zł 0,00 zł 251,03 zł
.coupons 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.beer Dla każdego 174,55 zł 174,55 zł 0,00 zł 174,55 zł
.us.com 408,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.surf Dla każdego 174,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 174,55 zł
.recipes Kulinaria 268,73 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 971,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 771,86 zł 439,04 zł 0,00 zł 701,05 zł
.af Afganistan 2060,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1301,18 zł 1118,84 zł 0,00 zł 1301,18 zł
.org.es 134,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 134,54 zł
.per.sg 538,18 zł 431,96 zł 0,00 zł 410,71 zł
.am Armenia 1402,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.ac.cn 311,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 70,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.deals Biznes 174,55 zł 174,55 zł 0,00 zł 164,64 zł
.ax Åland 616,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1617,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.adult 444,35 zł 444,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 984,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 35,41 zł 35,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1555,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1409,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2629,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 734,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1178,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.bh Bahrain 5251,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1072,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2825,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1753,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1711,54 zł
.biz.vn 1449,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1426,17 zł
.org.bn 1555,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1086,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1086,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 459,57 zł 473,38 zł 0,00 zł 473,38 zł
.bo Dla każdego 2639,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 2497,56 zł
.info.tr 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 115,78 zł 116,84 zł 0,00 zł 109,41 zł
.org.bh 5672,80 zł 523,31 zł 0,00 zł 4008,00 zł
.how 166,76 zł 166,76 zł 0,00 zł 166,76 zł
.bt Bhutan 1555,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.org.bb 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 644,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 500,29 zł 528,62 zł 0,00 zł 500,29 zł
.gen.tr 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 179,86 zł 162,87 zł 0,00 zł 179,86 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 588,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1677,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 297,41 zł 297,41 zł 0,00 zł 226,60 zł
.cc Wyspy Kokoswe 491,09 zł 491,09 zł 0,00 zł 491,09 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 868,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 814,35 zł
.yokohama Dla każdego 60,19 zł 63,73 zł 0,00 zł 60,19 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 601,91 zł 389,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 113,30 zł 113,30 zł 0,00 zł 109,41 zł
.cg Kongo 3144,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 72,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2967,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1341,55 zł 1341,55 zł 0,00 zł 1341,55 zł
.sex 456,74 zł 456,74 zł 0,00 zł 456,74 zł
.org.cn 268,03 zł 345,21 zł 0,00 zł 275,11 zł
.cm Kamerun 1239,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 1239,22 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 217,75 zł 217,75 zł 0,00 zł 217,75 zł
.co Kolumbia 138,08 zł 138,08 zł 0,00 zł 138,08 zł
.shoes Obuwie 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.cr Kostaryka 1427,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 211,73 zł 211,73 zł 0,00 zł 183,05 zł
.cu Kuba 4949,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 651,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1274,63 zł 1274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 200,05 zł 200,05 zł 0,00 zł 200,05 zł
.org.cd 866,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 866,39 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1381,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.cz Republika Czeska 63,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 63,73 zł
.inc.hk 79,66 zł 79,66 zł 0,00 zł 79,66 zł
.org.bz 831,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 623,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 849,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1093,35 zł 1040,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 35,41 zł 35,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 157,56 zł 157,56 zł 0,00 zł 155,79 zł
.london Dla każdego 238,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 238,28 zł
.accountant 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.dj Dżibuti 970,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 58,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1381,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 40,72 zł 40,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1555,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 116,49 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.com.af 616,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 621,38 zł
.info.ro 1331,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 95,95 zł 95,95 zł 0,00 zł 95,95 zł
.abogado 196,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 196,51 zł
.dz Algieria 3645,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 251,03 zł 251,03 zł 0,00 zł 251,03 zł
.club Polecane dla klubów 94,89 zł 94,53 zł 0,00 zł 91,70 zł
.ec Ekwador 1399,61 zł 1046,26 zł 0,00 zł 968,36 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 459,57 zł 459,57 zł 0,00 zł 459,57 zł
.ee Estonia 524,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 524,01 zł
.eg Egipt 1901,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 1901,32 zł
.org.ar 1189,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 531,09 zł 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 56,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 56,65 zł
.org.ag 926,58 zł 817,89 zł 0,00 zł 926,58 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 616,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 164,64 zł
.info.pr 12163,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 616,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 164,64 zł
.bc.ca 297,41 zł 297,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1677,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.accountants Księgowość 470,90 zł 470,90 zł 0,00 zł 470,90 zł
.salon 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.com.cu 3399,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 3335,28 zł
.loan 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.fi Finlandia 113,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 113,30 zł
.com.cn 266,26 zł 286,44 zł 0,00 zł 273,34 zł
.com.co 320,43 zł 318,66 zł 0,00 zł 320,43 zł
.fm Mikronezja 994,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 994,21 zł
.edu.mm 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 233,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 233,68 zł
.fo Wyspy Owcze 2867,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.per.nf 5155,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 67,27 zł 67,27 zł 0,00 zł 67,27 zł
.com.ci 2967,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3144,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 866,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 866,39 zł
.gb.com 453,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 453,20 zł
.edu.lv 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.company Biznes i organizacje 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.ga Gabon 223,06 zł 531,09 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 667,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 831,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 311,58 zł 205,36 zł 0,00 zł 311,58 zł
.gd Grenada 531,80 zł 531,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1049,80 zł 1005,54 zł 0,00 zł 1005,54 zł
.gf Gujana Francuska 1501,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 174,20 zł 174,20 zł 0,00 zł 164,64 zł
.gg Guernsey 1322,07 zł 247,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2629,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 460,28 zł 460,28 zł 0,00 zł 460,28 zł
.com.br 892,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1753,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1711,54 zł
.gl Grenlandia 948,89 zł 948,89 zł 0,00 zł 807,26 zł
.gm Gambia 512,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1086,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 87,81 zł 87,81 zł 0,00 zł 87,81 zł
.com.bn 1555,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1267,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 346,98 zł 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 123,92 zł 123,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 109,76 zł 109,76 zł 0,00 zł 109,76 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 344,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5251,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2117,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 2117,30 zł
.gy Gujana 622,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.uno Hiszpańska strona www 158,62 zł 158,62 zł 0,00 zł 151,89 zł
.com.az 1496,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 377,08 zł 377,08 zł 0,00 zł 377,08 zł
.ac.at 410,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 143,40 zł
.zj.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.expert Dla każdego 265,19 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.rehab 171,01 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.hk Hongkong 608,99 zł 644,40 zł 0,00 zł 630,23 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 923,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 968,36 zł 968,36 zł 0,00 zł 906,40 zł
.gen.in 141,63 zł 141,63 zł 0,00 zł 141,63 zł
.discount Dla każdego 174,20 zł 174,20 zł 0,00 zł 164,64 zł
.bio Biotechnologie 288,56 zł 288,56 zł 0,00 zł 288,56 zł
.hr Chorwacja 1069,27 zł 1239,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5155,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1371,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1260,46 zł 601,91 zł 0,00 zł 1097,60 zł
.ski 210,67 zł 210,67 zł 0,00 zł 210,67 zł
.biz Dla firm 70,81 zł 70,81 zł 0,00 zł 70,81 zł
.supplies Biznes 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.id Indonezja 389,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1055,11 zł 417,79 zł 0,00 zł 984,30 zł
.frl 210,67 zł 210,67 zł 0,00 zł 210,67 zł
.biz.ki 2145,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 664,58 zł 650,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 84,98 zł 84,98 zł 0,00 zł 177,03 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 173,49 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 986,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 991,73 zł
.aca.pro 1196,73 zł 1196,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 164,64 zł
.iq Irak 2682,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1380,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4071,73 zł 4071,73 zł 0,00 zł 4071,73 zł
.is Islandia 1621,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 42,49 zł 42,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 111,88 zł 111,88 zł 0,00 zł 111,88 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 269,09 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.web.id 354,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 354,06 zł
.js.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.je Jersey 2104,91 zł 1276,40 zł 0,00 zł 1276,40 zł
.dog 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.trading 382,39 zł 382,39 zł 0,00 zł 382,39 zł
.works Dla każdego 173,49 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.jo Jordania 2375,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 1366,33 zł
.biz.nr 5580,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 800,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 165,70 zł 165,70 zł 0,00 zł 164,64 zł
.stream 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.camera Biznes filmowy 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.kg Kirgistan 1013,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7506,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1484,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1290,21 zł 1152,83 zł 0,00 zł 1148,58 zł
.restaurant 263,42 zł 263,42 zł 0,00 zł 251,03 zł
.xn--d1alf 630,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1089,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 161,10 zł 161,10 zł 0,00 zł 161,10 zł
.menu Restauracje 211,73 zł 211,38 zł 0,00 zł 211,73 zł
.mba 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 109,76 zł
.info.ki 2145,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 716,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 630,94 zł 205,36 zł 0,00 zł 538,18 zł
.lc Saint Lucia 508,43 zł 508,43 zł 0,00 zł 514,81 zł
.report Biznes 115,78 zł 116,84 zł 0,00 zł 109,41 zł
.li Liechtenstein 72,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 623,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 265,19 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.auto 16286,91 zł 16286,91 zł 0,00 zł 16286,91 zł
.biz.pr 8872,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 488,61 zł 488,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 692,19 zł 692,19 zł 0,00 zł 692,19 zł
.lv Łotwa 630,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 116,13 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.ly Libia 1393,24 zł 1464,05 zł 0,00 zł 1393,24 zł
.download 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.hi.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.ma Maroko 1446,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 132,07 zł 132,07 zł 0,00 zł 114,72 zł
.mc Monako 1331,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2230,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 99,14 zł 99,14 zł 0,00 zł 205,36 zł
.host Hosting 513,39 zł 414,25 zł 0,00 zł 513,39 zł
.mg Madagaskar 2117,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.soy 143,75 zł 123,92 zł 0,00 zł 143,75 zł
.credit Dla każdego 459,57 zł 504,19 zł 0,00 zł 473,38 zł
.navarra.museum 1125,92 zł 913,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 417,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 417,79 zł
.mk Macedonia 630,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 601,91 zł 276,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 831,69 zł 831,69 zł 0,00 zł 793,10 zł
.mo Makao 2393,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 412,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 412,13 zł
.mp Mariany Północne 594,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1501,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 849,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1178,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 396,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 622,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 242,53 zł 242,53 zł 0,00 zł 242,53 zł
.mu Mauritius 1031,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 116,49 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.game.tw 417,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1770,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5155,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 615,01 zł 604,39 zł 0,00 zł 615,01 zł
.film 444,35 zł 444,35 zł 0,00 zł 444,35 zł
.my Malezja 659,62 zł 659,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 205,71 zł 205,71 zł 0,00 zł 183,05 zł
.tirol 161,10 zł 161,10 zł 0,00 zł 161,10 zł
.plus 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.na Namibia 26377,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 21449,15 zł
.tv.bb 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1026,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8171,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 237,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1465,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5048,94 zł 4595,74 zł 0,00 zł 4595,74 zł
.nl Holandia 46,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1267,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.no Norwegia 92,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 4995,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.nu Niue 226,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 226,60 zł
.best Dla każdego 545,26 zł 431,96 zł 0,00 zł 545,26 zł
.storage 366,46 zł 366,46 zł 0,00 zł 366,46 zł
.hiroshima.jp 800,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 800,18 zł
.nz Nowa Zelandia 587,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.tur.br 1580,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1743,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 1260,46 zł
.edu.vn 1800,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1685,34 zł
.social Dla każdego 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 152,60 zł
.srl 207,13 zł 207,13 zł 0,00 zł 207,13 zł
.contractors Dla każdego 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.ebiz.tw 474,44 zł 417,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 899,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 856,83 zł
.pf Polinezja Francuska 885,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1555,75 zł 963,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 109,76 zł 109,76 zł 0,00 zł 109,76 zł
.earth 125,69 zł 125,69 zł 0,00 zł 125,69 zł
.ph Filipiny 911,71 zł 855,06 zł 0,00 zł 858,60 zł
.luxury Dla każdego 3137,71 zł 3137,71 zł 0,00 zł 3137,71 zł
.online 201,82 zł 201,82 zł 0,00 zł 201,82 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 67,27 zł 276,17 zł 0,00 zł 67,27 zł
.properties Nieruchomości 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.pn Pitcairn 1541,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 1359,60 zł
.pr Puerto Rico 8547,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 640,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 909,59 zł 885,87 zł 0,00 zł 871,00 zł
.pt Portugalia 417,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.se.com 524,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 453,20 zł
.net.ly 771,86 zł 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 211,73 zł 205,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5155,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 175,26 zł
.qa Katar 715,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4248,76 zł 4248,76 zł 0,00 zł 4248,76 zł
.ac.rw 3462,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 616,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 124,28 zł 124,28 zł 0,00 zł 114,72 zł
.name.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.melbourne 281,48 zł 281,48 zł 0,00 zł 281,48 zł
.nom.ni 1628,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 509,50 zł 509,50 zł 0,00 zł 509,50 zł
.taxi 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.net.kn 1484,94 zł 488,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 175,97 zł 143,40 zł 0,00 zł 175,97 zł
.re Reunion 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.no.com 396,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,55 zł
.store.bb 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 210,31 zł 210,31 zł 0,00 zł 183,05 zł
.net.ki 2145,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 693,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1161,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1555,75 zł 963,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 115,78 zł 115,42 zł 0,00 zł 109,41 zł
.rs Serbia 630,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.ru Rosja 42,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3898,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.yoga 164,99 zł 143,40 zł 0,00 zł 164,99 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 394,78 zł 394,78 zł 0,00 zł 394,78 zł
.sc.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.sa Arabia Saudyjska 346,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1498,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1301,18 zł 1301,18 zł 0,00 zł 1217,98 zł
.se Szwecja 99,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 99,14 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 173,49 zł 173,49 zł 0,00 zł 152,60 zł
.sg Singapur 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 538,18 zł
.net.je 2407,63 zł 488,61 zł 0,00 zł 1352,52 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 952,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 545,26 zł 247,84 zł 0,00 zł 488,61 zł
.ac.tz 606,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 672,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1122,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 555,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 453,20 zł
.name.vn 1800,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1685,34 zł
.sn.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.sm San Marino 1288,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 74,00 zł 74,00 zł 0,00 zł 74,00 zł
.sn Senegal 1409,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 244,66 zł 244,66 zł 0,00 zł 1168,41 zł
.ostfold.no 382,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.sr Surinam 1334,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5155,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 594,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 594,83 zł
.su ZSSR 645,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1768,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 164,64 zł
.sx Sint Maarten 367,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 54,88 zł 54,88 zł 0,00 zł 54,88 zł
.ong 228,37 zł 228,37 zł 0,00 zł 228,37 zł
.cn.com 81,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 342,73 zł
.store 302,72 zł 302,72 zł 0,00 zł 302,72 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 122,51 zł 106,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 664,58 zł 650,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 141,63 zł 141,63 zł 0,00 zł 141,63 zł
.tc Turks i Caicos 1299,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 417,79 zł 417,79 zł 0,00 zł 417,79 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 67,27 zł 276,17 zł 0,00 zł 67,27 zł
.tg Togo 1317,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 371,41 zł 371,41 zł 0,00 zł 371,41 zł
.alsace 246,07 zł 246,07 zł 0,00 zł 246,07 zł
.tj Tadżykistan 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 164,64 zł
.tl Timor Wschodni 1267,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 601,91 zł
.tn Tunezja 1419,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1628,69 zł 1628,69 zł 0,00 zł 1628,69 zł
.k12.tr 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 175,97 zł 143,40 zł 0,00 zł 175,97 zł
.tv Tuvalu 171,72 zł 171,72 zł 0,00 zł 403,99 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.pro.az 1677,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 491,44 zł 512,68 zł 0,00 zł 491,44 zł
.ltd.hk 79,66 zł 79,66 zł 0,00 zł 79,66 zł
.express 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.info.az 1626,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 356,19 zł 559,42 zł 0,00 zł 356,19 zł
.net.ps 636,61 zł 593,06 zł 0,00 zł 559,42 zł
.ooo 165,70 zł 165,70 zł 0,00 zł 165,70 zł
.net.ph 904,63 zł 205,36 zł 0,00 zł 850,46 zł
.ug Uganda 687,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 687,94 zł
.uk Wielka Brytania 141,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 141,63 zł
.ac.nz 587,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 58,77 zł 58,77 zł 0,00 zł 58,77 zł
.net.pe 134,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 134,54 zł
.uy Urugwaj 1353,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1358,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.solutions Usługi 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.istanbul 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.museum.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.degree 227,31 zł 241,12 zł 0,00 zł 209,25 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 551,63 zł 551,63 zł 0,00 zł 524,01 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 537,47 zł 509,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 166,41 zł 166,41 zł 0,00 zł 166,41 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2117,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1907,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1801,83 zł
.ruhr Turystyka i biznes 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 108,70 zł 108,70 zł 0,00 zł 108,70 zł
.support Pomoc 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.net.nz 587,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 321,49 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.id.lv 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 175,97 zł 143,40 zł 0,00 zł 175,97 zł
.wien Dla każdego 161,10 zł 161,10 zł 0,00 zł 161,10 zł
.net.nr 1018,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 95,95 zł 79,66 zł 0,00 zł 95,95 zł
.life Dla każdego 174,55 zł 174,55 zł 0,00 zł 164,64 zł
.wf Wallis i Futuna 67,27 zł 276,17 zł 0,00 zł 67,27 zł
.auction 170,66 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.net.nf 5155,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 394,78 zł 394,78 zł 0,00 zł 394,78 zł
.koeln Dla każdego 51,34 zł 51,34 zł 0,00 zł 51,34 zł
.net.ni 1699,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 271,57 zł 342,03 zł 0,00 zł 271,57 zł
.de.com 400,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,98 zł
.organic 390,53 zł 318,66 zł 0,00 zł 390,53 zł
.hu.com 453,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 488,61 zł
.net.mu 740,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 601,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 297,77 zł 321,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12163,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 559,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.rentals Nieruchomości 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.jpn.com 557,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 524,01 zł
.forex 10975,96 zł 10975,96 zł 0,00 zł 10975,96 zł
.net.me 205,36 zł 205,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.sch.lk 623,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.notaires.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.geometre-expert.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.moe Dla każdego 111,53 zł 111,53 zł 0,00 zł 111,53 zł
.software 171,01 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.jx.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.mom 201,82 zł 201,82 zł 0,00 zł 201,82 zł
.ye Jemen 1824,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5657,93 zł 5657,93 zł 0,00 zł 5657,93 zł
.bzh 281,48 zł 281,48 zł 0,00 zł 281,48 zł
.minsk.by 1118,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.games 108,34 zł 108,34 zł 0,00 zł 108,34 zł
.yt Majotta 67,27 zł 276,17 zł 0,00 zł 67,27 zł
.reise Dla każdego 525,78 zł 525,78 zł 0,00 zł 525,78 zł
.guide Dla każdego 174,55 zł 174,55 zł 0,00 zł 164,64 zł
.nagoya Dla każdego 60,19 zł 63,73 zł 0,00 zł 60,19 zł
.net.cm 184,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 184,11 zł
.ac.ke 1089,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 320,43 zł 320,43 zł 0,00 zł 320,43 zł
.net.cn 266,26 zł 345,21 zł 0,00 zł 295,64 zł
.work 46,03 zł 46,03 zł 0,00 zł 46,03 zł
.net.ci 2967,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 60,19 zł 63,73 zł 0,00 zł 60,19 zł
.gdn 1331,28 zł 431,96 zł 0,00 zł 431,96 zł
.net.bz 831,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 164,99 zł 164,99 zł 0,00 zł 152,60 zł
.fail Dla każdego 175,97 zł 175,97 zł 0,00 zł 164,64 zł
.net.by 1118,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 164,64 zł
.gb.net 496,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 496,04 zł
.avocat.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.net.br 892,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2629,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 238,28 zł 238,28 zł 0,00 zł 238,28 zł
.love 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.osaka 207,84 zł 207,84 zł 0,00 zł 207,84 zł
.racing 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.republican Dla partii republikańskich 174,55 zł 174,55 zł 0,00 zł 152,60 zł
.church Wyznanie 174,55 zł 174,55 zł 0,00 zł 164,64 zł
.net.bo 1753,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1711,54 zł
.net.bb 1090,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.tools Narzędzia 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 164,64 zł
.pictures Fotografia 62,67 zł 62,67 zł 0,00 zł 58,77 zł
.promo 123,92 zł 123,92 zł 0,00 zł 123,92 zł
.mortgage 241,12 zł 241,12 zł 0,00 zł 213,85 zł
.net.az 1677,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 174,55 zł 174,55 zł 0,00 zł 164,64 zł
.net.ar 1093,35 zł 1040,95 zł 0,00 zł 744,95 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.archi Architektura 352,29 zł 352,29 zł 0,00 zł 352,29 zł
.hockey 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.edu.az 1425,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1196,73 zł 1196,73 zł 0,00 zł 1196,73 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 115,78 zł 116,49 zł 0,00 zł 109,41 zł
.kiev.ua 917,38 zł 917,38 zł 0,00 zł 917,38 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 173,49 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.gx.cn 326,45 zł 326,45 zł 0,00 zł 326,45 zł
.mil.az 1692,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 164,64 zł 164,64 zł 0,00 zł 164,64 zł
.net.af 616,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 778,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 111,88 zł 111,88 zł 0,00 zł 111,88 zł
.site 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.date 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.guru Dla każdego 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.net.ht 1243,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 157,56 zł 156,50 zł 0,00 zł 129,23 zł
.dyn.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.blog 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 162,87 zł
.tours 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.net.hk 488,61 zł 1232,14 zł 0,00 zł 545,26 zł
.space Kosmos 51,34 zł 44,26 zł 0,00 zł 51,34 zł
.rec.nf 5155,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 701,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1550,80 zł 1550,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.cologne Dla każdego 51,34 zł 51,34 zł 0,00 zł 51,34 zł
.net.gy 1125,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 162,87 zł 162,87 zł 0,00 zł 109,76 zł
.web.tj 1060,07 zł 318,66 zł 0,00 zł 989,25 zł
.joburg Dla każdego 123,92 zł 123,92 zł 0,00 zł 123,92 zł
.net.gn 1947,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 984,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 171,01 zł 170,66 zł 0,00 zł 152,60 zł
.loans Dla każdego 459,57 zł 473,38 zł 0,00 zł 473,38 zł
.net.gg 1550,80 zł 417,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 266,26 zł 266,26 zł 0,00 zł 251,03 zł
.lotto 9913,77 zł 9913,77 zł 0,00 zł 9913,77 zł
.brussels 175,26 zł 175,26 zł 0,00 zł 175,26 zł
.net.gl 1125,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 141,63 zł 141,63 zł 0,00 zł 212,44 zł
.edu 745,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5155,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.tickets 2903,32 zł 2903,32 zł 0,00 zł 2903,32 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 175,26 zł 175,62 zł 0,00 zł 164,64 zł
.paris.notaires.fr 346,98 zł 276,17 zł 0,00 zł 276,17 zł
.link Dla wszystkich 57,00 zł 57,00 zł 0,00 zł 57,00 zł
.insure Dla każdego 266,26 zł 266,26 zł 0,00 zł 251,03 zł
.net.fj 1555,75 zł 963,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 173,49 zł 173,49 zł 0,00 zł 173,49 zł
.network 113,30 zł 113,30 zł 0,00 zł 109,41 zł
.capetown Dla każdego 123,92 zł 123,92 zł 0,00 zł 123,92 zł
.security 16286,91 zł 16286,91 zł 0,00 zł 16286,91 zł
.paris 238,99 zł 238,99 zł 0,00 zł 238,99 zł
.car 16286,91 zł 16286,91 zł 0,00 zł 16286,91 zł
.cat Dla każdego 389,47 zł 389,47 zł 0,00 zł 389,47 zł
.jp.net 708,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 701,05 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 173,49 zł 173,49 zł 0,00 zł 152,60 zł
.co.com 206,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 276,17 zł
.gr.com 407,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 407,17 zł
.cleaning Usługi porządkowe 247,84 zł 247,84 zł 0,00 zł 247,84 zł
.limited Dla każdego 207,84 zł 207,84 zł 0,00 zł 207,84 zł
.fishing Dla każdego 175,97 zł 143,40 zł 0,00 zł 175,97 zł
.ink Dla kreatywnych 159,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 159,68 zł
.int.az 1677,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 268,73 zł 269,09 zł 0,00 zł 251,03 zł
.creditcard Dla każdego 742,12 zł 742,12 zł 0,00 zł 699,27 zł
.fans 377,08 zł 377,08 zł 0,00 zł 377,08 zł
.trade Biznes 175,62 zł 175,62 zł 0,00 zł 143,40 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1310,03 zł 1046,26 zł 0,00 zł 708,13 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.