Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 147,60 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 153,92 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 47,36 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 39,47 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 159,44 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 65,51 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 242,72 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 97,88 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższ cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 147,60 zł 147,60 zł
.co 153,92 zł 153,92 zł
.org 147,60 zł 147,60 zł
.net 147,60 zł 147,60 zł
.eu 24,48 zł 147,60 zł
.info 147,60 zł 147,60 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.co.gl 1255,04 zł 1176,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.alto-adige.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gg 1077,83 zł 1083,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.av.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.udine.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qpon Dla każdego 106,95 zł 106,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 693,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gunma.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tel Strony infromacyjne 85,25 zł 85,25 zł 0,00 zł 85,25 zł
.fj.cn 358,36 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.pics Fotografia i grafika 191,41 zł 191,41 zł 0,00 zł 191,41 zł
.energy 548,98 zł 547,40 zł 0,00 zł 548,98 zł
.co.fk 615,68 zł 611,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cremona.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.click 67,09 zł 67,09 zł 0,00 zł 67,09 zł
.mar.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.crotone.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wine 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.co.im 740,79 zł 740,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 157,87 zł 157,87 zł 0,00 zł 157,87 zł
.kagoshima.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.il 675,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 643,70 zł
.hosting Dla każdego 2596,90 zł 2596,90 zł 0,00 zł 2596,90 zł
.co.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ceo CEO 606,60 zł 606,60 zł 0,00 zł 606,60 zł
.piedmont.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gold 544,64 zł 544,64 zł 0,00 zł 544,64 zł
.golf 300,34 zł 300,34 zł 0,00 zł 300,34 zł
.co.je 1507,62 zł 544,64 zł 0,00 zł 1507,62 zł
.trento.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cfd 135764,82 zł 135764,82 zł 0,00 zł 135764,82 zł
.net.za 513,06 zł 386,77 zł 0,00 zł 386,77 zł
.int.vn 2008,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1878,61 zł
.co.hu 1412,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ts.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vgs.no 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spreadbetting 180756,65 zł 180756,65 zł 0,00 zł 180756,65 zł
.sale 192,60 zł 202,86 zł 0,00 zł 192,60 zł
.pv.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 130,40 zł 112,24 zł 0,00 zł 130,40 zł
.co.id 1207,68 zł 970,88 zł 0,00 zł 970,88 zł
.surgery Dla każdego 319,28 zł 319,28 zł 0,00 zł 298,76 zł
.co.cg 3504,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.uk 161,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 61,17 zł
.taipei 126,29 zł 126,29 zł 0,00 zł 126,29 zł
.co.cm 260,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 260,48 zł
.mi.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ci 3307,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.miami 165,76 zł 165,76 zł 0,00 zł 165,76 zł
.xn--1qqw23a 118,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cr 723,82 zł 725,39 zł 0,00 zł 0,00 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 310,60 zł 314,94 zł 0,00 zł 294,81 zł
.oslo.no 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.bb 1215,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.como.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 318,49 zł 318,89 zł 0,00 zł 298,76 zł
.co.bi 394,67 zł 394,67 zł 0,00 zł 394,67 zł
.co.bw 631,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 631,46 zł
.toscana.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.claims Dla każdego 311,79 zł 311,79 zł 0,00 zł 311,79 zł
.co.bz 927,07 zł 927,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sicilia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 544,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 544,64 zł
.nagano.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.za 513,06 zł 386,77 zł 0,00 zł 386,77 zł
.venice.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ancona.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 143,26 zł 143,26 zł 0,00 zł 143,26 zł
.radio.am 276,27 zł 197,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realty 2300,90 zł 2300,90 zł 0,00 zł 2300,90 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 347,31 zł 347,31 zł 0,00 zł 347,31 zł
.friulivegiulia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mt.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggiocalabria.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.dm 1727,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1648,52 zł
.coffee Miłośnicy kawy 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.enna.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kochi.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.brescia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 777,89 zł 725,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ve 1054,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vc 276,27 zł 276,27 zł 0,00 zł 276,27 zł
.net.ua 397,03 zł 623,57 zł 0,00 zł 397,03 zł
.com.uz 1513,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.oristano.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1496,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.net.tr 1097,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tc 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 307,84 zł
.trentino-a-adige.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pet 130,40 zł 130,40 zł 0,00 zł 130,40 zł
.com.ug 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,20 zł
.africa 124,32 zł 124,32 zł 0,00 zł 124,32 zł
.po.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ua 110,51 zł 110,51 zł 0,00 zł 397,03 zł
.pharmacien.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law.pro 1420,79 zł 1420,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 547,80 zł 571,48 zł 0,00 zł 531,22 zł
.tw.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.sydney 313,76 zł 313,76 zł 0,00 zł 313,76 zł
.net.sl 1251,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cal.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 536,74 zł 536,74 zł 0,00 zł 536,74 zł
.com.tr 1097,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1582,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1097,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.net.sg 599,89 zł 544,64 zł 0,00 zł 520,96 zł
.pd.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coach 298,76 zł 298,76 zł 0,00 zł 298,76 zł
.sarl 203,25 zł 203,25 zł 0,00 zł 194,57 zł
.com.tj 1181,63 zł 834,32 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1482,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 130,40 zł 112,24 zł 0,00 zł 130,40 zł
.protection 18154,60 zł 18154,60 zł 0,00 zł 18154,60 zł
.aero Przemysł lotniczy 991,40 zł 1056,91 zł 0,00 zł 1022,97 zł
.gs.cn 358,36 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.net.ru 264,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1419,61 zł 1127,56 zł 0,00 zł 1419,61 zł
.co.at 449,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 110,51 zł 110,51 zł 0,00 zł 110,51 zł
.co.ao 3173,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.az 1886,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.haus Nieruchomości 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 181,15 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 200,49 zł 202,86 zł 0,00 zł 200,49 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.kaufen Dla każdego 206,41 zł 206,41 zł 0,00 zł 181,15 zł
.gorizia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 206,41 zł 206,41 zł 0,00 zł 194,57 zł
.xxx Branża porno 659,88 zł 659,88 zł 0,00 zł 659,88 zł
.okayama.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokushima.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vn 1615,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 1589,71 zł
.com.vi 2490,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.ac.vn 2008,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1878,61 zł
.capital Biznes 319,28 zł 319,28 zł 0,00 zł 319,28 zł
.ar.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ye 1586,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.xn--fiq228c5hs Dla każdego 655,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.charity 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 192,60 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 127,48 zł 127,48 zł 0,00 zł 127,48 zł
.xyz Dla każdego 76,57 zł 76,57 zł 0,00 zł 76,57 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.lat 187,47 zł 187,47 zł 0,00 zł 187,47 zł
.law 627,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 627,52 zł
.yamaguchi.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.int.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.veneto.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1988,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wales 109,32 zł 109,32 zł 0,00 zł 109,32 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 432,16 zł 432,16 zł 0,00 zł 432,16 zł
.org.za 513,06 zł 386,77 zł 0,00 zł 386,77 zł
.army 201,28 zł 201,28 zł 0,00 zł 201,28 zł
.pordenone.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.markets 378,88 zł 378,88 zł 0,00 zł 378,88 zł
.roma.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bingo 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 312,18 zł
.radio.fm 276,27 zł 197,33 zł 0,00 zł 272,95 zł
.university Dla każdego 319,28 zł 319,28 zł 0,00 zł 298,76 zł
.sch.uk 149,97 zł 149,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1614,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1589,71 zł
.fukuoka.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 276,27 zł 293,24 zł 0,00 zł 293,24 zł
.land Nieruchomości 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.net.vi 2328,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 2002,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1589,71 zł
.se.net 621,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 542,66 zł
.va.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vc 276,27 zł 276,27 zł 0,00 zł 276,27 zł
.frosinone.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.uy 1428,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pz.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 544,64 zł 544,64 zł 0,00 zł 544,64 zł
.abruzzo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.immo 201,28 zł 201,28 zł 0,00 zł 194,57 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.brindisi.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sport 2565,32 zł 2565,32 zł 0,00 zł 2565,32 zł
.net.uk 157,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 157,47 zł
.org.ug 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,20 zł
.com.mx 332,70 zł 357,96 zł 0,00 zł 332,70 zł
.com.my 706,85 zł 781,83 zł 0,00 zł 679,22 zł
.org.ua 397,03 zł 623,57 zł 0,00 zł 397,03 zł
.com.mt 962,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1122,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.com.ms 1176,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2667,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 465,70 zł 386,77 zł 0,00 zł 434,13 zł
.com.mm 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 284,16 zł 284,16 zł 0,00 zł 292,05 zł
.com.mk 702,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 544,64 zł
.org.tr 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1933,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 424,66 zł 424,66 zł 0,00 zł 424,66 zł
.miyagi.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tl 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.events Wydarzenia 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,80 zł
.sx.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.org.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.org.vi 2304,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 986,66 zł 986,66 zł 0,00 zł 986,66 zł
.com.ly 772,75 zł 772,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 818,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 276,27 zł 276,27 zł 0,00 zł 276,27 zł
.com.lv 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3512,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 694,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 69,86 zł 69,86 zł 0,00 zł 69,86 zł
.fc.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lc 607,78 zł 623,97 zł 0,00 zł 607,78 zł
.valle-aosta.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lb Liban 1736,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.uk 61,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 61,17 zł
.org.sg 599,89 zł 331,52 zł 0,00 zł 599,89 zł
.bj.cn 366,25 zł 324,81 zł 0,00 zł 311,00 zł
.org.sc 1292,53 zł 1213,60 zł 0,00 zł 582,13 zł
.biz.fj 1734,16 zł 1073,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1097,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 513,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.juegos Dla każdego 2596,90 zł 2596,90 zł 0,00 zł 2596,90 zł
.org.ru 648,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zm 1558,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 1012,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 907,73 zł
.com.om 1904,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1483,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 1120,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kumamoto.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.gives 201,28 zł 201,28 zł 0,00 zł 201,28 zł
.consulting Dla każdego 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 198,12 zł
.org.tc 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 307,84 zł
.tottori.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.team 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 192,60 zł
.services Usługi 203,25 zł 203,25 zł 0,00 zł 190,62 zł
.com.nr 1135,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.com.np Nepal 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sld.do 962,98 zł 962,98 zł 0,00 zł 962,98 zł
.ln.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.watch Zegarki 204,44 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.napoli.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ni 1979,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 856,42 zł 880,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 536,74 zł 536,74 zł 0,00 zł 536,74 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 5406,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1251,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5564,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 3646,71 zł
.fashion 200,49 zł 181,55 zł 0,00 zł 200,49 zł
.pescara.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.gp 1412,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 6748,77 zł 6748,77 zł 0,00 zł 6748,77 zł
.sondrio.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 765,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 615,68 zł
.org.pt 465,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ps 709,61 zł 709,61 zł 0,00 zł 623,57 zł
.org.pr 1655,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.school 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 192,60 zł
.homes 955,09 zł 955,09 zł 0,00 zł 955,09 zł
.org.ph 1003,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 1003,24 zł
.co.tj 985,87 zł 835,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 290,08 zł 290,08 zł 0,00 zł 290,08 zł
.co.rw 3859,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.kanagawa.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.qa 728,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1586,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro Specjaliści 330,97 zł 330,97 zł 0,00 zł 330,97 zł
.com.ps 709,61 zł 709,61 zł 0,00 zł 661,06 zł
.com.pt 465,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 81,70 zł 81,70 zł 0,00 zł 81,70 zł
.com.pr 1655,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.page 92,75 zł 92,75 zł 0,00 zł 92,75 zł
.com.ph 1063,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 1066,39 zł
.com.pe 670,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 955,09 zł
.xn--czr694b 2644,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uz 1513,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cs.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 307,84 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,80 zł
.voto 434,13 zł 434,13 zł 0,00 zł 434,13 zł
.pr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nz 655,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 560,42 zł
.video 143,26 zł 143,26 zł 0,00 zł 143,26 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.bbs.tr 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1556,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 1405,01 zł
.experts-comptables.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.co.vi 2490,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padova.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sn 1570,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 536,74 zł 536,74 zł 0,00 zł 536,74 zł
.co.ve 1054,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sl 1251,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1894,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pg.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ng Dla każdego 268,37 zł 268,37 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 434,13 zł 434,13 zł 0,00 zł 434,13 zł
.com.sg 599,89 zł 331,52 zł 0,00 zł 520,96 zł
.org.pe 149,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 149,97 zł
.com.se 86,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 86,83 zł
.llc 202,54 zł 202,54 zł 0,00 zł 202,54 zł
.com.sb 1097,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1487,89 zł 1373,04 zł 0,00 zł 1395,14 zł
.perugia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 136,95 zł
.engineer 201,28 zł 201,28 zł 0,00 zł 201,28 zł
.co.tz 676,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 84,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.co.ug 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 2177,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1097,17 zł
.fund Dla każdego 311,79 zł 311,79 zł 0,00 zł 311,79 zł
.cuneo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.ke 1214,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 194,57 zł 194,57 zł 0,00 zł 181,15 zł
.buzz Marketing i social media 233,25 zł 233,25 zł 0,00 zł 233,25 zł
.co.uk 61,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 60,78 zł
.finance Dla każdego 315,73 zł 315,73 zł 0,00 zł 315,73 zł
.studio 143,26 zł 143,26 zł 0,00 zł 143,26 zł
.com.es 213,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 213,12 zł
.co.om 1943,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 781,44 zł 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 702,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.org.ls 1573,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.potenza.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2972,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 2569,66 zł
.com.ee 568,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 584,10 zł
.saitama.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1560,11 zł 473,60 zł 0,00 zł 1079,41 zł
.org.lk 694,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.terni.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.prato.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bozen.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lc.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dz 4129,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 136,95 zł
.org.lb 1736,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 891,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5564,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 3646,71 zł
.flowers 931,41 zł 931,41 zł 0,00 zł 931,41 zł
.gouv.ht 1464,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.no 655,14 zł 655,14 zł 0,00 zł 655,14 zł
.co.nl 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.do 962,98 zł 962,98 zł 0,00 zł 962,98 zł
.co.nz 655,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 592,00 zł
.org.my 702,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 332,70 zł 357,96 zł 0,00 zł 332,70 zł
.org.mw 2281,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 773,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1286,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1176,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 465,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentino-s-tirol.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massacarrara.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 195,75 zł 195,75 zł 0,00 zł 159,84 zł
.org.mm 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sardegna.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cx 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 726,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yn.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.com.gy 693,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gt 796,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1151,24 zł
.com.gu 2360,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 2360,10 zł
.lol 187,47 zł 187,47 zł 0,00 zł 187,47 zł
.com.gp 1097,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solar Energia słoneczna 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.com.gn 2170,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 1057,70 zł 1176,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 1088,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1670,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.sassari.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yachts 955,09 zł 955,09 zł 0,00 zł 955,09 zł
.corsica 274,29 zł 274,29 zł 0,00 zł 274,29 zł
.blackfriday Dla każdego 931,41 zł 931,41 zł 0,00 zł 931,41 zł
.com.ge 837,08 zł 851,29 zł 0,00 zł 805,12 zł
.co.ro 663,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1507,62 zł 544,64 zł 0,00 zł 1507,62 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 314,55 zł 314,94 zł 0,00 zł 294,81 zł
.me.ke 1214,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 274,29 zł 274,29 zł 0,00 zł 274,29 zł
.trentinoaadige.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ao.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1655,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 1547,09 zł
.org.kz 686,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 312,18 zł
.com.fj 1734,16 zł 1073,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kn 1655,23 zł 907,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 609,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 530,82 zł
.chat 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 202,86 zł
.org.ki 2391,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 773,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 200,49 zł 181,55 zł 0,00 zł 200,49 zł
.travel Turystyka 1319,37 zł 1319,37 zł 0,00 zł 1319,37 zł
.bari.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kn 907,73 zł 907,73 zł 0,00 zł 907,73 zł
.uk.com 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 544,64 zł
.org.hu 1412,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.iq 2990,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1838,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hn 931,80 zł 931,80 zł 0,00 zł 781,44 zł
.co.kr 1443,29 zł 1280,29 zł 0,00 zł 1290,95 zł
.org.hk 686,72 zł 544,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1412,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 1412,90 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 318,89 zł 318,89 zł 0,00 zł 298,76 zł
.zone Dla każdego 204,44 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.group 89,19 zł 89,19 zł 0,00 zł 89,19 zł
.co.lc 623,97 zł 623,57 zł 0,00 zł 633,83 zł
.jewelry 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 312,18 zł
.rugby 337,44 zł 337,44 zł 0,00 zł 337,44 zł
.com.ht 1464,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamagata.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 994,56 zł 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.varese.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wakayama.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 931,80 zł 931,80 zł 0,00 zł 781,44 zł
.com.hk 686,72 zł 686,72 zł 0,00 zł 607,78 zł
.co.jp 1405,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.in 157,87 zł 157,87 zł 0,00 zł 157,87 zł
.org.im 740,79 zł 725,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vallee-aoste.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 675,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pesaro-urbino.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 314,94 zł 314,94 zł 0,00 zł 314,94 zł
.co.ke 1214,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.biz.bb 1215,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 806,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 607,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mz 1324,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 868,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 211,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 211,15 zł
.com.kn 1673,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1869,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1176,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.org.fj 1734,16 zł 1073,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1412,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 1097,17 zł
.com.kh 1123,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2391,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 346,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shizuoka.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agrigento.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.co.ni 1998,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florence.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hospital 305,08 zł 305,08 zł 0,00 zł 305,08 zł
.ltd 129,45 zł 129,45 zł 0,00 zł 129,45 zł
.vercelli.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.fr 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.to.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jo 1670,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 1029,68 zł
.org.gn 2170,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jm 797,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1573,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1612,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 438,47 zł 438,47 zł 0,00 zł 438,47 zł
.org.gg 1728,63 zł 465,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 986,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art.do 962,98 zł 962,98 zł 0,00 zł 962,98 zł
.co.me 1026,13 zł 1026,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.akita.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aostavalley.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.lazio.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--3ds443g Dla każdego 1760,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dev 132,21 zł 132,21 zł 0,00 zł 132,21 zł
.dental Medycyna 319,28 zł 319,28 zł 0,00 zł 319,28 zł
.coupons 291,26 zł 291,26 zł 0,00 zł 291,26 zł
.beer Dla każdego 194,57 zł 194,57 zł 0,00 zł 194,57 zł
.us.com 455,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.cn.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 347,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.deals Biznes 205,62 zł 205,62 zł 0,00 zł 205,62 zł
.hb.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.adult 628,70 zł 628,70 zł 0,00 zł 628,70 zł
.compare 228,91 zł 228,91 zł 0,00 zł 228,91 zł
.ms.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 562,00 zł 527,67 zł 0,00 zł 527,67 zł
.how 185,89 zł 185,89 zł 0,00 zł 185,89 zł
.wedding 200,49 zł 181,55 zł 0,00 zł 200,49 zł
.catania.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fvg.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massa-carrara.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.torino.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yokohama Dla każdego 67,09 zł 71,04 zł 0,00 zł 67,09 zł
.business 130,24 zł 130,24 zł 0,00 zł 130,24 zł
.rn.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shoes Obuwie 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.viterbo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.inc.hk 88,80 zł 88,80 zł 0,00 zł 88,80 zł
.rc.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1218,73 zł 1160,32 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 946,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascolipiceno.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 265,61 zł 265,61 zł 0,00 zł 265,61 zł
.accountant 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.com.am 1539,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 45,39 zł 45,39 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.af 687,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 692,64 zł
.com.ag 815,77 zł 815,77 zł 0,00 zł 815,77 zł
.abogado 219,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 219,04 zł
.okinawa.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.club Polecane dla klubów 116,19 zł 115,79 zł 0,00 zł 112,64 zł
.legal 298,76 zł 298,76 zł 0,00 zł 298,76 zł
.info Dla każdego 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.reggio-calabria.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 194,57 zł
.com.cu 3788,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 3717,75 zł
.loan 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.campania.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 296,79 zł 319,28 zł 0,00 zł 304,68 zł
.com.co 357,17 zł 355,20 zł 0,00 zł 357,17 zł
.treviso.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 260,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 260,48 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.com.ci 3307,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3504,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sp.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lom.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.abr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 136,95 zł
.bl.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.company Biznes i organizacje 133,00 zł 133,79 zł 0,00 zł 133,79 zł
.com.by 744,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 927,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 513,06 zł 513,06 zł 0,00 zł 513,06 zł
.com.bs 2931,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bt 1734,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 994,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1954,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 1907,81 zł
.com.bm 1210,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 97,88 zł 97,88 zł 0,00 zł 97,88 zł
.com.bn 1734,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5853,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cyou 59,20 zł 55,25 zł 0,00 zł 55,25 zł
.com.bb 1215,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uno Hiszpańska strona www 216,28 zł 216,28 zł 0,00 zł 216,28 zł
.baby 420,32 zł 420,32 zł 0,00 zł 420,32 zł
.com.az 1667,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.at 457,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.aw 939,30 zł 939,30 zł 0,00 zł 939,30 zł
.com.au 351,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,25 zł
.rehab 201,67 zł 201,28 zł 0,00 zł 181,15 zł
.discount Dla każdego 205,23 zł 205,23 zł 0,00 zł 205,23 zł
.supplies Biznes 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.umb.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milan.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 204,44 zł 206,80 zł 0,00 zł 204,44 zł
.aca.pro 1333,97 zł 1333,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taranto.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 931,41 zł 931,41 zł 0,00 zł 931,41 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 318,89 zł 318,89 zł 0,00 zł 298,76 zł
.reggio-emilia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dog 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.trading 426,24 zł 426,24 zł 0,00 zł 426,24 zł
.si.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pn.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.en.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bolzano.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.stream 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.pc.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health 432,16 zł 432,16 zł 0,00 zł 432,16 zł
.chiba.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 179,57 zł 179,57 zł 0,00 zł 179,57 zł
.menu Restauracje 236,01 zł 235,62 zł 0,00 zł 236,01 zł
.mba 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 192,60 zł
.nara.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fe.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostirol.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 314,55 zł 318,89 zł 0,00 zł 314,55 zł
.casino 793,28 zł 793,28 zł 0,00 zł 793,28 zł
.hi.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.reviews Opinie 154,31 zł 154,31 zł 0,00 zł 134,98 zł
.lu.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.host Hosting 572,26 zł 572,26 zł 0,00 zł 572,26 zł
.grosseto.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.credit Dla każdego 562,00 zł 562,00 zł 0,00 zł 562,00 zł
.molise.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 946,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1313,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 136,95 zł 136,95 zł 0,00 zł 136,95 zł
.arts.nf 5746,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.film 495,30 zł 495,30 zł 0,00 zł 495,30 zł
.vv.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 307,44 zł 307,44 zł 0,00 zł 307,44 zł
.tv.bb 1215,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 264,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tos.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.best Dla każdego 607,78 zł 607,78 zł 0,00 zł 607,78 zł
.laspezia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.genova.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.matera.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rg.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.online 224,96 zł 224,96 zł 0,00 zł 224,96 zł
.properties Nieruchomości 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.mo.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.theatre 4735,98 zł 4735,98 zł 0,00 zł 4735,98 zł
.observer 94,72 zł 94,72 zł 0,00 zł 94,72 zł
.ac.rw 3859,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 145,63 zł 145,63 zł 0,00 zł 145,63 zł
.name.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.melbourne 313,76 zł 313,76 zł 0,00 zł 313,76 zł
.taxi 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.campobasso.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.siracusa.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.go.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verbania.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.xn--90ae 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 440,05 zł 440,05 zł 0,00 zł 440,05 zł
.sa.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ehime.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tz 676,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 618,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 505,17 zł
.name.vn 2007,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 1878,61 zł
.ac.ug 149,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 331,52 zł
.name.tr 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 207,20 zł
.cn.com 90,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 382,04 zł
.alsace 274,29 zł 274,29 zł 0,00 zł 274,29 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 207,20 zł
.k12.tr 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifu.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ltd.hk 88,80 zł 88,80 zł 0,00 zł 88,80 zł
.xn--9dbq2a 236,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vda.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.icu 71,04 zł 71,04 zł 0,00 zł 71,04 zł
.ac.nz 655,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 592,00 zł
.vc.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.solutions Usługi 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.cr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ruhr Turystyka i biznes 195,36 zł 195,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marche.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 358,36 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.ven.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.id.lv 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.livorno.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 101,43 zł 65,12 zł 0,00 zł 101,43 zł
.auction 201,28 zł 201,28 zł 0,00 zł 201,28 zł
.koeln Dla każdego 100,64 zł 100,64 zł 0,00 zł 100,64 zł
.organic 435,32 zł 355,20 zł 0,00 zł 435,32 zł
.name.pr 13557,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rentals Nieruchomości 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.money 194,57 zł 194,57 zł 0,00 zł 194,57 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,80 zł
.moe Dla każdego 124,32 zł 124,32 zł 0,00 zł 124,32 zł
.ravenna.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.an.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jx.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.mom 224,96 zł 224,96 zł 0,00 zł 224,96 zł
.minsk.by 1247,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm.br 268,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 268,37 zł
.games 127,87 zł 127,87 zł 0,00 zł 127,87 zł
.umbria.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.ke 1214,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.work 59,20 zł 59,20 zł 0,00 zł 59,20 zł
.ishikawa.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 90,77 zł 90,77 zł 0,00 zł 90,77 zł
.forsale 194,96 zł 194,96 zł 0,00 zł 194,96 zł
.fail Dla każdego 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 207,20 zł
.tattoo Tatuaże 268,37 zł 268,37 zł 0,00 zł 268,37 zł
.ltd.uk 116,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 116,03 zł
.rome.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 288,50 zł 288,50 zł 0,00 zł 288,50 zł
.love 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.osaka 231,67 zł 231,67 zł 0,00 zł 231,67 zł
.lucania.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.republican Dla partii republikańskich 205,62 zł 205,62 zł 0,00 zł 181,15 zł
.church Wyznanie 205,62 zł 205,62 zł 0,00 zł 205,62 zł
.foundation Dla każdego 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,80 zł
.pictures Fotografia 73,80 zł 73,80 zł 0,00 zł 69,46 zł
.mortgage 283,76 zł 283,76 zł 0,00 zł 268,77 zł
.bologna.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vicenza.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.hockey 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 135,37 zł
.kiev.ua 1022,58 zł 1022,58 zł 0,00 zł 1022,58 zł
.guitars Dla każdego 931,41 zł 931,41 zł 0,00 zł 931,41 zł
.ac.mu 868,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pmn.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guru Dla każdego 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.saga.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tn.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dyn.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.tours 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.space Kosmos 132,21 zł 124,32 zł 0,00 zł 132,21 zł
.eco 432,16 zł 432,16 zł 0,00 zł 432,16 zł
.basketball 337,44 zł 337,44 zł 0,00 zł 337,44 zł
.theater 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.gmbh 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 192,60 zł
.vet 201,67 zł 201,28 zł 0,00 zł 181,15 zł
.sardinia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lotto 11050,63 zł 11050,63 zł 0,00 zł 11050,63 zł
.edu 1049,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tuscany.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.tickets 3236,25 zł 3236,25 zł 0,00 zł 3236,25 zł
.paris.notaires.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.insure Dla każdego 315,73 zł 315,73 zł 0,00 zł 298,76 zł
.modena.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.laz.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.network 133,40 zł 133,40 zł 0,00 zł 129,06 zł
.pu.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp.net 789,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 781,44 zł
.catanzaro.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sic.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.inc 18154,60 zł 18154,60 zł 0,00 zł 18154,60 zł
.ink Dla kreatywnych 177,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 177,99 zł
.fans 86,83 zł 86,83 zł 0,00 zł 86,83 zł
.trade Biznes 195,75 zł 195,75 zł 0,00 zł 159,84 zł
.fi.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.scot 258,90 zł 254,56 zł 0,00 zł 258,90 zł
.pro.vn 2007,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 1878,61 zł
.saarland Dla każdego 146,03 zł 146,03 zł 0,00 zł 146,03 zł
.cruises Biznes i Turystyka 314,94 zł 314,94 zł 0,00 zł 314,94 zł
.or.th 765,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 353,23 zł 232,85 zł 0,00 zł 232,85 zł
.farm Rolnictwo 204,44 zł 206,80 zł 0,00 zł 204,44 zł
.vin 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.pisa.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vip 195,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 195,36 zł
.sh.cn 347,31 zł 307,84 zł 0,00 zł 292,05 zł
.or.tz 674,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 674,48 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1582,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1815,46 zł 1815,46 zł 0,00 zł 1815,46 zł
.lighting Oświetlenie 136,95 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.community Społeczność 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,80 zł
.ltda 245,48 zł 245,48 zł 0,00 zł 245,48 zł
.latina.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.science 183,52 zł 183,52 zł 0,00 zł 159,84 zł
.institute Instytuty 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.altoadige.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boston 104,59 zł 104,59 zł 0,00 zł 104,59 zł
.sa.com 771,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 694,61 zł
.cq.cn 284,16 zł 307,84 zł 0,00 zł 292,05 zł
.porn 629,10 zł 629,10 zł 0,00 zł 629,10 zł
.asti.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 134,58 zł 146,03 zł 0,00 zł 146,03 zł
.ha.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.photo Fotografia 183,52 zł 183,52 zł 0,00 zł 183,52 zł
.tj.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.schule Dla każdego 135,76 zł 135,76 zł 0,00 zł 135,76 zł
.lease Dla każdego 315,34 zł 315,34 zł 0,00 zł 294,81 zł
.hl.cn 358,36 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.ferrara.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ist 183,52 zł 183,52 zł 0,00 zł 183,52 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 130,40 zł 112,24 zł 0,00 zł 130,40 zł
.fitness Dla każdego 205,23 zł 205,23 zł 0,00 zł 205,23 zł
.florist Kwiaty 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.ren 552,53 zł 552,53 zł 0,00 zł 552,53 zł
.gifts 203,25 zł 203,25 zł 0,00 zł 203,25 zł
.ninja Dla każdego 127,87 zł 127,87 zł 0,00 zł 113,66 zł
.exchange Dla każdego 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 207,20 zł
.cb.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nm.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.pro.tc 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 307,84 zł
.nom.co 386,77 zł 228,91 zł 0,00 zł 386,77 zł
.directory Katalogi 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 136,95 zł
.pro.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.alessandria.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dating Randki 318,89 zł 318,89 zł 0,00 zł 318,89 zł
.am.br 268,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 268,37 zł
.name.az 1869,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.turin.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rich Dobra luksusowe 15137,38 zł 15137,38 zł 0,00 zł 15137,38 zł
.chieti.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.avellino.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.airforce 201,28 zł 201,28 zł 0,00 zł 201,28 zł
.family 143,26 zł 143,26 zł 0,00 zł 143,26 zł
.ind.in 157,87 zł 157,87 zł 0,00 zł 157,87 zł
.siena.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.college 363,09 zł 384,40 zł 0,00 zł 384,40 zł
.gift Prezenty, fundacje 124,71 zł 124,71 zł 0,00 zł 124,71 zł
.career 631,46 zł 631,46 zł 0,00 zł 631,46 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 136,95 zł
.movie 1649,70 zł 1649,70 zł 0,00 zł 1649,70 zł
.sicily.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 149,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 149,97 zł
.valleeaoste.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 931,41 zł 931,41 zł 0,00 zł 931,41 zł
.rip 122,35 zł 122,35 zł 0,00 zł 113,66 zł
.rio 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.genoa.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 773,54 zł 773,54 zł 0,00 zł 773,54 zł
.balsan.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pavia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--j6w193g Dla każdego 678,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae.org 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.messina.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.venezia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibo-valentia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.city 136,16 zł 136,16 zł 0,00 zł 136,16 zł
.at.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nx.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.rimini.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 318,49 zł 318,89 zł 0,00 zł 298,76 zł
.healthcare 316,52 zł 316,52 zł 0,00 zł 298,76 zł
.bergamo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 163,94 zł 163,94 zł 0,00 zł 169,86 zł
.ibaraki.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 270,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aichi.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 88,80 zł 88,80 zł 0,00 zł 88,80 zł
.shimane.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fin.ec 307,84 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.lt.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.pr 13400,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bas.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.org 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.net 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.jur.pro 1176,10 zł 1176,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.new 3749,32 zł 3749,32 zł 0,00 zł 3749,32 zł
.name.fj 1734,16 zł 1073,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggioemilia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.domains Domeny internetowe 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.moda Dla każdego 206,41 zł 206,41 zł 0,00 zł 181,15 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 318,49 zł 318,89 zł 0,00 zł 318,49 zł
.parma.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.versicherung 884,05 zł 884,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 192,60 zł
.villas Nieruchomości 318,89 zł 318,89 zł 0,00 zł 298,76 zł
.emp.br 1017,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 440,05 zł 440,05 zł 0,00 zł 440,05 zł
.financial Dla każdego 319,28 zł 319,28 zł 0,00 zł 319,28 zł
.msk.ru 264,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qh.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 130,56 zł 112,40 zł 0,00 zł 130,56 zł
.media Dla każdego 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 207,20 zł
.vodka Dla każdego 196,15 zł 159,84 zł 0,00 zł 196,15 zł
.ngo 254,56 zł 268,77 zł 0,00 zł 268,77 zł
.today Dla każdego 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.construction Przemysł budowlany 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.firenze.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sucks 1894,39 zł 1894,39 zł 0,00 zł 1894,39 zł
.kiwi.nz 655,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 592,00 zł
.ss.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 202,46 zł 202,86 zł 0,00 zł 190,62 zł
.kagawa.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.cr 723,82 zł 725,39 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.ua 2289,06 zł 2289,06 zł 0,00 zł 2289,06 zł
.chambagri.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.shiga.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 152,74 zł 152,74 zł 0,00 zł 152,74 zł
.shopping 188,65 zł 188,65 zł 0,00 zł 188,65 zł
.app 116,43 zł 116,43 zł 0,00 zł 116,43 zł
.aq.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 765,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pug.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.xn--90ais 23672,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 2000,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 1878,61 zł
.ri.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.lecco.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.niigata.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 457,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1333,97 zł 1333,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--nqv7f 78,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1443,29 zł 1280,29 zł 0,00 zł 1290,95 zł
.or.bi 1195,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art 80,91 zł 80,91 zł 0,00 zł 80,91 zł
.black Dla każdego 349,99 zł 336,57 zł 0,00 zł 349,99 zł
.broker 6117,31 zł 6117,31 zł 0,00 zł 6117,31 zł
.bs.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ud.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aomori.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.partners Dla każdego 318,89 zł 318,89 zł 0,00 zł 298,76 zł
.run 129,45 zł 129,45 zł 0,00 zł 129,45 zł
.jl.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.cymru 109,32 zł 109,32 zł 0,00 zł 109,32 zł
.furniture Dla każdego 315,73 zł 315,73 zł 0,00 zł 315,73 zł
.kyoto.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 266,40 zł 266,40 zł 0,00 zł 266,40 zł
.lombardia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 207,20 zł
.physio 540,69 zł 540,69 zł 0,00 zł 540,69 zł
.mn.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.my.id 434,13 zł 434,13 zł 0,00 zł 434,13 zł
.engineering Dla każdego 319,28 zł 319,28 zł 0,00 zł 319,28 zł
.boats 899,84 zł 899,84 zł 0,00 zł 899,84 zł
.reit 8832,61 zł 8832,61 zł 0,00 zł 8832,61 zł
.pp.ru 442,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mc.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camp Turystyka i kampingi 298,37 zł 298,37 zł 0,00 zł 298,37 zł
.taa.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 207,20 zł
.name Dla każdego 64,33 zł 64,33 zł 0,00 zł 126,29 zł
.clothing Odzież 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.novara.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sar.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.kr 1443,29 zł 1286,61 zł 0,00 zł 1290,95 zł
.belluno.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shop 217,07 zł 217,07 zł 0,00 zł 217,07 zł
.show 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 192,60 zł
.savona.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1214,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 312,97 zł 312,97 zł 0,00 zł 301,92 zł
.hyogo.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 298,76 zł 298,76 zł 0,00 zł 298,76 zł
.news 143,26 zł 143,26 zł 0,00 zł 143,26 zł
.delivery 299,55 zł 299,55 zł 0,00 zł 299,55 zł
.green 426,24 zł 426,24 zł 0,00 zł 426,24 zł
.toys Dla każdego 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.bond 868,26 zł 868,26 zł 0,00 zł 868,26 zł
.tokyo Dla każdego 78,93 zł 82,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.imperia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 179,57 zł 179,57 zł 0,00 zł 182,34 zł
.or.kr 1442,90 zł 1280,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pt.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 374,93 zł 374,93 zł 0,00 zł 374,93 zł
.fan 236,01 zł 236,01 zł 0,00 zł 236,01 zł
.he.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.gent 171,68 zł 171,68 zł 0,00 zł 171,68 zł
.or.ke 1214,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pi.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 205,23 zł 205,23 zł 0,00 zł 205,23 zł
.durban Dla każdego 138,13 zł 138,13 zł 0,00 zł 138,13 zł
.cars 18154,60 zł 18154,60 zł 0,00 zł 18154,60 zł
.nrw 254,56 zł 254,56 zł 0,00 zł 254,56 zł
.style 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 202,86 zł
.care Dla każdego 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 207,20 zł
.apartments 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.study 228,91 zł 228,91 zł 0,00 zł 228,91 zł
.or.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 205,62 zł 205,62 zł 0,00 zł 205,62 zł
.irish 264,43 zł 264,43 zł 0,00 zł 264,43 zł
.or.id 394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,67 zł
.cooking Kulinaria 196,15 zł 159,84 zł 0,00 zł 196,15 zł
.berlin Dla każdego 274,29 zł 274,29 zł 0,00 zł 274,29 zł
.oita.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 356,78 zł 356,78 zł 0,00 zł 356,78 zł
.other.nf 5746,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 200,49 zł 202,86 zł 0,00 zł 200,49 zł
.xn--kpry57d Dla każdego 556,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trapani.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 318,49 zł 318,89 zł 0,00 zł 318,49 zł
.navy 201,67 zł 201,28 zł 0,00 zł 181,15 zł
.cloud 140,11 zł 140,11 zł 0,00 zł 140,11 zł
.ryukyu Dla każdego 90,77 zł 90,77 zł 0,00 zł 90,77 zł
.miyazaki.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.za.com 773,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 759,73 zł
.amsterdam 234,83 zł 234,83 zł 0,00 zł 234,83 zł
.sd.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.calabria.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lodi.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voyage Turystyka 318,49 zł 318,89 zł 0,00 zł 298,76 zł
.market 197,73 zł 197,33 zł 0,00 zł 177,20 zł
.tm.mc 1483,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2841,59 zł 2841,59 zł 0,00 zł 2841,59 zł
.salerno.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rm.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.my.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.rocks Dla każdego 81,30 zł 81,30 zł 0,00 zł 77,35 zł
.lviv.ua 1022,58 zł 1022,58 zł 0,00 zł 1022,58 zł
.macerata.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 931,41 zł 931,41 zł 0,00 zł 931,41 zł
.win 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 184,70 zł
.lawyer 312,97 zł 312,57 zł 0,00 zł 282,19 zł
.le.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.soccer 129,45 zł 129,45 zł 0,00 zł 129,45 zł
.xn--55qx5d.hk 686,72 zł 544,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 236,01 zł 191,41 zł 0,00 zł 236,01 zł
.uk.net 628,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 661,06 zł
.palermo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostyrol.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 196,15 zł 196,15 zł 0,00 zł 196,15 zł
.clinic Dla każdego 319,28 zł 319,28 zł 0,00 zł 319,28 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 318,89 zł 318,89 zł 0,00 zł 318,89 zł
.biz.tr 339,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.net 228,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 228,91 zł
.per.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.rovigo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascoli-piceno.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.hk.org 88,80 zł 88,80 zł 0,00 zł 88,80 zł
.info.vn 2008,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 2007,27 zł
.fit 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 200,49 zł
.bar Bary i puby 436,50 zł 436,50 zł 0,00 zł 436,50 zł
.aoste.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verona.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padua.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pa.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.surf Dla każdego 194,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 194,57 zł
.recipes Kulinaria 314,55 zł 314,94 zł 0,00 zł 294,81 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 1083,36 zł 1083,36 zł 0,00 zł 1083,36 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 860,37 zł 489,38 zł 0,00 zł 781,44 zł
.af Afganistan 2296,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1450,39 zł 1247,14 zł 0,00 zł 1450,39 zł
.org.es 149,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 149,97 zł
.per.sg 599,89 zł 481,49 zł 0,00 zł 457,81 zł
.nuoro.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.hk 686,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 663,04 zł
.al Albania 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.am Armenia 1562,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 1405,01 zł
.aero.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.xn--e1a4c 84,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar 868,26 zł 868,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 78,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aw Aruba 939,30 zł 939,30 zł 0,00 zł 939,30 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.ax Åland 686,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamanashi.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1802,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1097,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1215,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1734,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 39,47 zł 39,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 2454,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2931,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1313,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.emiliaromagna.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 818,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 660,67 zł
.bh Bahrain 5853,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.al.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1195,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1954,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 1907,81 zł
.bj Benin 3149,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1615,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 1589,71 zł
.org.bm 1210,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1210,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tr 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo Dla każdego 2941,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 2783,97 zł
.reisen Dla każdego 136,16 zł 137,34 zł 0,00 zł 129,06 zł
.org.bh 6323,33 zł 583,32 zł 0,00 zł 4467,61 zł
.bt Bhutan 1734,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.bw Botswana 631,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bb 1215,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 718,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 557,66 zł 589,24 zł 0,00 zł 557,66 zł
.gen.tr 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1869,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 331,52 zł 331,52 zł 0,00 zł 252,59 zł
.naples.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cc Wyspy Kokoswe 547,40 zł 547,40 zł 0,00 zł 547,40 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 670,93 zł 434,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cg Kongo 3504,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 83,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3307,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fhbed7t1n.xn--mgbbh1a71e 149,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1495,39 zł 1495,39 zł 0,00 zł 1495,39 zł
.sex 610,94 zł 610,94 zł 0,00 zł 610,94 zł
.cl Chile 552,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 513,06 zł
.org.cn 298,76 zł 384,80 zł 0,00 zł 306,65 zł
.cm Kamerun 1381,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1381,33 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 242,72 zł 242,72 zł 0,00 zł 242,72 zł
.co Kolumbia 153,92 zł 153,92 zł 0,00 zł 153,92 zł
.forli-cesena.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cr Kostaryka 1590,90 zł 1567,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 247,06 zł 247,06 zł 0,00 zł 247,06 zł
.sc.ug 149,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 331,52 zł
.cu Kuba 5517,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1420,79 zł 1420,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 726,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.cd 965,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 965,75 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1539,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 1103,09 zł
.cz Republika Czeska 71,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 71,04 zł
.org.bz 927,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 39,47 zł 39,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 175,63 zł 175,63 zł 0,00 zł 173,65 zł
.dj Dżibuti 1081,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 69,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1734,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 1655,23 zł
.graphics Grafika 136,95 zł 136,95 zł 0,00 zł 136,95 zł
.do Republika Dominikany 906,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ro 1483,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 300,89 zł 300,89 zł 0,00 zł 300,89 zł
.dz Algieria 4063,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contact 69,07 zł 69,07 zł 0,00 zł 69,07 zł
.ec Ekwador 1560,11 zł 1166,24 zł 0,00 zł 1079,41 zł
.tires 583,32 zł 583,32 zł 0,00 zł 583,32 zł
.ee Estonia 584,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 584,10 zł
.eg Egipt 2119,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 2119,35 zł
.org.ar 1326,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 592,00 zł 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 63,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 63,15 zł
.gen.nz 655,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 592,00 zł
.org.ag 1032,84 zł 911,68 zł 0,00 zł 1032,84 zł
.eu 24,48 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.org.af 687,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.pr 13557,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fg.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 686,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 206,41 zł 206,41 zł 0,00 zł 194,57 zł
.bc.ca 331,52 zł 331,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1869,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 183,52 zł 183,52 zł 0,00 zł 183,52 zł
.salon 298,37 zł 298,37 zł 0,00 zł 298,37 zł
.accountants Księgowość 544,64 zł 544,64 zł 0,00 zł 544,64 zł
.fi Finlandia 126,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 126,29 zł
.laquila.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm Mikronezja 1108,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 1108,22 zł
.edu.mm 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.isernia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fo Wyspy Owcze 3196,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.nf 5746,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 74,99 zł 74,99 zł 0,00 zł 74,99 zł
.fukui.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lv 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--5tzm5g 108,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.toyama.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ga Gabon 248,64 zł 592,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 347,31 zł 228,91 zł 0,00 zł 347,31 zł
.gd Grenada 592,79 zł 592,79 zł 0,00 zł 569,11 zł
.ge Gruzja 1170,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1120,85 zł
.gf Gujana Francuska 1673,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gg Guernsey 1473,68 zł 276,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 205,23 zł 205,23 zł 0,00 zł 205,23 zł
.gl Grenlandia 1057,70 zł 1057,70 zł 0,00 zł 899,84 zł
.gm Gambia 571,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1412,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 138,13 zł 138,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 129,45 zł 129,45 zł 0,00 zł 129,45 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 384,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.puglia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gt Gwatemala 1055,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 1192,68 zł
.gu Guam 2360,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 2360,10 zł
.vt.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 693,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.bid Aukcje online 195,75 zł 195,75 zł 0,00 zł 195,36 zł
.mie.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.zj.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.expert Dla każdego 314,55 zł 318,89 zł 0,00 zł 314,55 zł
.hk Hongkong 678,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 702,50 zł
.select 228,91 zł 228,91 zł 0,00 zł 228,91 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 1029,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 1079,41 zł 1079,41 zł 0,00 zł 1010,34 zł
.gen.in 157,87 zł 157,87 zł 0,00 zł 157,87 zł
.bio Biotechnologie 392,38 zł 392,38 zł 0,00 zł 392,38 zł
.hr Chorwacja 1191,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5746,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1529,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1450,39 zł
.hu Węgry 1405,01 zł 670,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trieste.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ski 290,32 zł 290,32 zł 0,00 zł 290,32 zł
.biz Dla firm 102,30 zł 102,30 zł 0,00 zł 102,30 zł
.id Indonezja 434,13 zł 434,13 zł 0,00 zł 434,13 zł
.ie Irlandia 1176,10 zł 465,70 zł 0,00 zł 1097,17 zł
.frl 234,83 zł 234,83 zł 0,00 zł 234,83 zł
.biz.ki 2391,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 740,79 zł 725,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 94,72 zł 94,72 zł 0,00 zł 197,33 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1099,14 zł 1099,14 zł 0,00 zł 1105,46 zł
.wtf Dla każdego 207,20 zł 207,20 zł 0,00 zł 194,57 zł
.iq Irak 2990,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1539,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4538,65 zł 4538,65 zł 0,00 zł 4538,65 zł
.is Islandia 1807,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 47,36 zł 47,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.pt 465,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.id 394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,67 zł
.js.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.je Jersey 2346,28 zł 1422,77 zł 0,00 zł 1422,77 zł
.works Dla każdego 204,44 zł 206,80 zł 0,00 zł 194,57 zł
.trentino-s-tyrol.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jo Jordania 2647,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 1523,01 zł
.jp Japonia 891,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lig.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 191,81 zł 191,81 zł 0,00 zł 190,62 zł
.rieti.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ke Kenia 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 781,44 zł
.kg Kirgistan 1129,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camera Biznes filmowy 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.ki Kiribati 8366,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1655,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.restaurant 312,57 zł 312,57 zł 0,00 zł 298,76 zł
.kr Korea Południowa 1438,16 zł 1285,03 zł 0,00 zł 1280,29 zł
.xn--d1alf 702,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1214,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fukushima.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ki 2391,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 473,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 799,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cl.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 703,29 zł 624,36 zł 0,00 zł 624,36 zł
.lc Saint Lucia 566,74 zł 566,74 zł 0,00 zł 573,84 zł
.report Biznes 136,16 zł 137,34 zł 0,00 zł 129,06 zł
.na.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li Liechtenstein 83,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fun 140,11 zł 140,11 zł 0,00 zł 140,11 zł
.forlicesena.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 694,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.auto 18154,60 zł 18154,60 zł 0,00 zł 18154,60 zł
.biz.pr 9890,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 544,64 zł 544,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lv Łotwa 702,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 136,55 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.ly Libia 1553,01 zł 1631,94 zł 0,00 zł 1553,01 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.teramo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.download 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 184,70 zł
.sr.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ma Maroko 1523,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 1523,41 zł
.mc Monako 1483,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2486,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 110,51 zł 110,51 zł 0,00 zł 228,91 zł
.mg Madagaskar 2360,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.navarra.museum 1255,04 zł 1018,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 465,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 465,70 zł
.soy 160,23 zł 160,23 zł 0,00 zł 160,23 zł
.mk Macedonia 702,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 670,93 zł 307,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 927,07 zł 927,07 zł 0,00 zł 884,05 zł
.mo Makao 2667,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 459,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 459,39 zł
.mp Mariany Północne 663,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1673,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 693,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 345,17 zł 345,17 zł 0,00 zł 345,17 zł
.mt Malta 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mu Mauritius 1149,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1973,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 685,53 zł 673,69 zł 0,00 zł 685,53 zł
.my Malezja 735,26 zł 735,26 zł 0,00 zł 765,65 zł
.tirol 226,93 zł 226,93 zł 0,00 zł 226,93 zł
.plus 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 192,60 zł
.na Namibia 29402,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 23908,82 zł
.nf Terytorium Norfolk 9108,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1633,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5627,93 zł 5122,75 zł 0,00 zł 5122,75 zł
.nl Holandia 52,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1412,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.no Norwegia 102,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5568,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.nu Niue 263,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 263,72 zł
.storage 4096,62 zł 4096,62 zł 0,00 zł 4096,62 zł
.hiroshima.jp 891,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 667,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 604,63 zł
.benevento.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1761,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1943,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 1405,01 zł
.edu.vn 2007,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 1878,61 zł
.ge.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.social Dla każdego 206,80 zł 206,80 zł 0,00 zł 181,15 zł
.srl 230,88 zł 230,88 zł 0,00 zł 230,88 zł
.piemonte.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.basilicata.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contractors Dla każdego 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.ebiz.tw 528,85 zł 465,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 1002,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 955,09 zł
.pf Polinezja Francuska 986,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1734,16 zł 1073,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.earth 140,11 zł 140,11 zł 0,00 zł 140,11 zł
.fyi 129,45 zł 129,45 zł 0,00 zł 129,45 zł
.ph Filipiny 1071,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1003,24 zł
.luxury Dla każdego 498,07 zł 498,07 zł 0,00 zł 498,07 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 74,99 zł 307,84 zł 0,00 zł 74,99 zł
.pn Pitcairn 1718,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1515,51 zł
.friuli-ve-giulia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pr Puerto Rico 9527,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 713,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 1013,89 zł 987,45 zł 0,00 zł 970,88 zł
.luxe 136,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,16 zł
.pt Portugalia 465,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.net.ly 860,37 zł 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 301,13 zł 294,03 zł 0,00 zł 294,03 zł
.lecce.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5746,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 195,36 zł 195,36 zł 0,00 zł 195,36 zł
.br.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qa Katar 797,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 623,57 zł
.net.kz 686,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ragusa.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.ni 1815,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.caserta.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 567,92 zł 567,92 zł 0,00 zł 567,92 zł
.net.kn 1655,23 zł 907,73 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ec 307,84 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.horse Dla każdego 196,15 zł 159,84 zł 0,00 zł 196,15 zł
.cagliari.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.store.bb 1215,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ki 2391,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 312,57 zł 312,57 zł 0,00 zł 312,57 zł
.net.kh 773,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.madrid 236,80 zł 236,80 zł 0,00 zł 236,80 zł
.ro Rumunia 1294,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.pro.fj 1734,16 zł 1073,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 136,16 zł 135,76 zł 0,00 zł 135,76 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.rs Serbia 702,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 47,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 4346,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 183,91 zł 159,84 zł 0,00 zł 183,91 zł
.sc.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.trentino.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1670,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sb Wyspy Salomona 434,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1487,89 zł 1487,89 zł 0,00 zł 1395,14 zł
.se Szwecja 126,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 126,61 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 204,44 zł 204,44 zł 0,00 zł 204,44 zł
.sg Singapur 276,27 zł 276,27 zł 0,00 zł 599,89 zł
.net.je 2683,72 zł 544,64 zł 0,00 zł 1507,62 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 1062,04 zł 1062,04 zł 0,00 zł 1028,10 zł
.si Słowenia 607,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 544,64 zł
.sk Słowacja 749,86 zł 702,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1251,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.sm San Marino 1436,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn Senegal 1570,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 931,41 zł 931,41 zł 0,00 zł 931,41 zł
.so Somalia 536,74 zł 536,74 zł 0,00 zł 536,74 zł
.ostfold.no 426,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 136,95 zł
.sr Surinam 1487,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5746,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milano.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ct.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realestate 576,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 576,21 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 663,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 663,04 zł
.su ZSSR 719,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1970,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sx Sint Maarten 410,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 61,17 zł 61,17 zł 0,00 zł 64,73 zł
.ve.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ong 254,56 zł 254,56 zł 0,00 zł 254,56 zł
.store 337,44 zł 337,44 zł 0,00 zł 337,44 zł
.la-spezia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 740,79 zł 725,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 136,55 zł 118,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 157,87 zł 157,87 zł 0,00 zł 157,87 zł
.monster 96,69 zł 96,69 zł 0,00 zł 96,69 zł
.tc Turks i Caicos 1448,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 465,70 zł 465,70 zł 0,00 zł 465,70 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 74,99 zł 307,84 zł 0,00 zł 74,99 zł
.tg Togo 1468,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1215,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 414,00 zł 414,00 zł 0,00 zł 414,00 zł
.aosta-valley.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj Tadżykistan 1181,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.tk Tokelau 434,13 zł 434,13 zł 0,00 zł 434,13 zł
.tl Timor Wschodni 1412,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 670,93 zł
.dealer 17357,37 zł 17357,37 zł 0,00 zł 17357,37 zł
.tn Tunezja 1582,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 67093,08 zł 43413,17 zł 0,00 zł 1815,46 zł
.country Dla każdego 196,15 zł 196,15 zł 0,00 zł 196,15 zł
.tv Tuvalu 209,96 zł 209,96 zł 0,00 zł 209,96 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.pro.az 1869,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 547,80 zł 571,48 zł 0,00 zł 547,80 zł
.express 192,60 zł 192,60 zł 0,00 zł 192,60 zł
.info.az 1813,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 397,03 zł 623,57 zł 0,00 zł 397,03 zł
.net.ps 709,61 zł 661,06 zł 0,00 zł 623,57 zł
.ooo 184,70 zł 184,70 zł 0,00 zł 184,70 zł
.net.ph 1063,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 1003,24 zł
.ug Uganda 766,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 766,83 zł
.uk Wielka Brytania 159,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 159,44 zł
.us USA 65,51 zł 65,51 zł 0,00 zł 65,51 zł
.net.pe 149,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 149,97 zł
.pesarourbino.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uy Urugwaj 1509,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1513,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.istanbul 183,52 zł 183,52 zł 0,00 zł 183,52 zł
.museum.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.iwate.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.degree 268,37 zł 283,76 zł 0,00 zł 268,37 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 614,89 zł 614,89 zł 0,00 zł 584,10 zł
.tochigi.jp 355,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 599,10 zł 568,32 zł 0,00 zł 575,42 zł
.tube 185,49 zł 185,49 zł 0,00 zł 185,49 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2360,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 2126,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 2008,45 zł
.desi Dla każdego 121,16 zł 121,16 zł 0,00 zł 121,16 zł
.support Pomoc 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 129,06 zł
.vu Vanuatu 813,01 zł 813,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ap.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mol.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ta.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nz 655,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 592,00 zł
.caltanissetta.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nr 1135,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 219,04 zł 219,04 zł 0,00 zł 219,04 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 130,40 zł 112,24 zł 0,00 zł 130,40 zł
.life Dla każdego 201,67 zł 201,67 zł 0,00 zł 190,62 zł
.wf Wallis i Futuna 74,99 zł 307,84 zł 0,00 zł 74,99 zł
.net.nf 5746,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vao.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 440,05 zł 440,05 zł 0,00 zł 440,05 zł
.net.ni 1894,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 302,71 zł 381,25 zł 0,00 zł 302,71 zł
.gay 228,91 zł 228,91 zł 0,00 zł 228,91 zł
.de.com 446,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 386,77 zł
.bg.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mu 825,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 670,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.net.mx 331,91 zł 357,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.ec 307,84 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.net.mm 623,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 136,16 zł 136,95 zł 0,00 zł 136,95 zł
.jpn.com 621,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 584,10 zł
.forex 12234,62 zł 12234,62 zł 0,00 zł 12234,62 zł
.net.me 228,91 zł 228,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.lk 694,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.notaires.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.geometre-expert.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.software 201,67 zł 201,28 zł 0,00 zł 181,15 zł
.ye Jemen 2034,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 6306,75 zł 6306,75 zł 0,00 zł 6306,75 zł
.bzh 313,76 zł 313,76 zł 0,00 zł 313,76 zł
.review 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.yt Majotta 74,99 zł 307,84 zł 0,00 zł 74,99 zł
.biella.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lombardy.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reise Dla każdego 586,08 zł 586,08 zł 0,00 zł 586,08 zł
.guide Dla każdego 205,62 zł 205,62 zł 0,00 zł 205,62 zł
.nagoya Dla każdego 78,93 zł 78,93 zł 0,00 zł 78,93 zł
.net.cm 205,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 205,23 zł
.net.co 357,17 zł 357,17 zł 0,00 zł 357,17 zł
.net.cn 296,79 zł 384,80 zł 0,00 zł 329,55 zł
.liguria.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 3307,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gdn 1483,94 zł 481,49 zł 0,00 zł 481,49 zł
.net.bz 927,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.by 1247,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gb.net 552,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 552,93 zł
.avocat.fr 386,77 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.net.br 994,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ra.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bt 1734,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2931,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.racing 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.mantova.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pistoia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bo 1954,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 1907,81 zł
.net.bb 1215,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cosenza.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tp.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tools Narzędzia 206,41 zł 206,41 zł 0,00 zł 194,57 zł
.promo 161,58 zł 161,58 zł 0,00 zł 161,58 zł
.net.az 1869,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.te.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ar 1218,73 zł 1160,32 zł 0,00 zł 830,38 zł
.place Dla każdego 127,48 zł 127,48 zł 0,00 zł 116,43 zł
.archi Architektura 466,49 zł 466,49 zł 0,00 zł 466,49 zł
.edu.az 1588,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1333,97 zł 1333,97 zł 0,00 zł 1333,97 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 204,44 zł 206,80 zł 0,00 zł 204,44 zł
.gx.cn 363,88 zł 363,88 zł 0,00 zł 363,88 zł
.net.ag 815,77 zł 815,77 zł 0,00 zł 815,77 zł
.net.af 687,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 191,41 zł 191,41 zł 0,00 zł 191,41 zł
.site 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.date 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.net.ht 1385,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibovalentia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 175,63 zł 174,44 zł 0,00 zł 144,05 zł
.blog 181,55 zł 181,55 zł 0,00 zł 181,55 zł
.net.hk 544,64 zł 1373,43 zł 0,00 zł 607,78 zł
.piacenza.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emilia-romagna.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rec.nf 5746,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 781,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aosta.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1728,63 zł 1728,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ce.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 100,64 zł 100,64 zł 0,00 zł 100,64 zł
.net.gy 1255,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bn.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tj 1181,63 zł 355,20 zł 0,00 zł 1102,69 zł
.joburg Dla każdego 138,13 zł 138,13 zł 0,00 zł 138,13 zł
.net.gn 2170,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1097,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loans Dla każdego 563,58 zł 527,67 zł 0,00 zł 527,67 zł
.net.gg 1728,63 zł 465,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 315,73 zł 315,73 zł 0,00 zł 298,76 zł
.brussels 195,36 zł 195,36 zł 0,00 zł 195,36 zł
.net.gl 1255,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 157,87 zł 157,87 zł 0,00 zł 236,80 zł
.suedtirol.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foggia.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5746,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.ec 307,84 zł 307,84 zł 0,00 zł 307,84 zł
.arezzo.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 206,41 zł 206,80 zł 0,00 zł 206,41 zł
.lucca.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.link Dla wszystkich 67,09 zł 67,09 zł 0,00 zł 67,09 zł
.net.fj 1734,16 zł 1073,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 193,39 zł 193,39 zł 0,00 zł 193,39 zł
.capetown Dla każdego 138,13 zł 138,13 zł 0,00 zł 138,13 zł
.security 18154,60 zł 18154,60 zł 0,00 zł 18154,60 zł
.edu.do 962,98 zł 962,98 zł 0,00 zł 962,98 zł
.paris 266,40 zł 266,40 zł 0,00 zł 266,40 zł
.car 18154,60 zł 18154,60 zł 0,00 zł 18154,60 zł
.cat Dla każdego 434,13 zł 434,13 zł 0,00 zł 434,13 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 204,44 zł 204,44 zł 0,00 zł 181,15 zł
.co.com 230,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 307,84 zł
.gr.com 453,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 453,86 zł
.valleaosta.it 386,77 zł 386,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.limited Dla każdego 242,72 zł 242,72 zł 0,00 zł 242,72 zł
.fishing Dla każdego 196,15 zł 159,84 zł 0,00 zł 196,15 zł
.int.az 1869,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.creditcard Dla każdego 827,22 zł 827,22 zł 0,00 zł 827,22 zł
.limo Limuzyny i transport 321,65 zł 322,05 zł 0,00 zł 301,92 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.net.ec 1460,26 zł 1166,24 zł 0,00 zł 789,33 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.