Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 121,77 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 151,93 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 46,75 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 38,96 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 157,39 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 64,67 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 239,59 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 96,61 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższ cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 121,77 zł 121,77 zł
.co 151,93 zł 151,93 zł
.org 121,77 zł 121,77 zł
.net 121,77 zł 121,77 zł
.eu 24,48 zł 84,87 zł
.info 121,77 zł 121,77 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.co.gl 1238,84 zł 1160,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.alto-adige.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gg 1063,92 zł 1069,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.av.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.udine.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qpon Dla każdego 105,57 zł 105,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 684,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gunma.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tel Strony infromacyjne 84,15 zł 84,15 zł 0,00 zł 84,15 zł
.fj.cn 353,73 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.pics Fotografia i grafika 188,94 zł 188,94 zł 0,00 zł 188,94 zł
.energy 541,90 zł 540,34 zł 0,00 zł 541,90 zł
.co.fk 607,73 zł 603,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cremona.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.click 66,23 zł 66,23 zł 0,00 zł 66,23 zł
.mar.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.crotone.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wine 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.co.im 731,23 zł 731,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 155,83 zł 155,83 zł 0,00 zł 155,83 zł
.kagoshima.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.il 666,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 635,39 zł
.hosting Dla każdego 2563,39 zł 2563,39 zł 0,00 zł 2563,39 zł
.co.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ceo CEO 598,77 zł 598,77 zł 0,00 zł 598,77 zł
.piedmont.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gold 537,61 zł 537,61 zł 0,00 zł 537,61 zł
.golf 296,46 zł 296,46 zł 0,00 zł 296,46 zł
.co.je 1488,17 zł 537,61 zł 0,00 zł 1488,17 zł
.trento.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cfd 134012,89 zł 134012,89 zł 0,00 zł 134012,89 zł
.net.za 506,44 zł 381,78 zł 0,00 zł 381,78 zł
.int.vn 1982,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1854,36 zł
.co.hu 1394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ts.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vgs.no 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spreadbetting 178424,14 zł 178424,14 zł 0,00 zł 178424,14 zł
.sale 190,11 zł 200,24 zł 0,00 zł 190,11 zł
.pv.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 128,71 zł 110,79 zł 0,00 zł 128,71 zł
.co.id 1192,09 zł 958,35 zł 0,00 zł 958,35 zł
.surgery Dla każdego 315,16 zł 315,16 zł 0,00 zł 294,91 zł
.co.cg 3459,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.uk 158,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 60,38 zł
.taipei 124,66 zł 124,66 zł 0,00 zł 124,66 zł
.co.cm 257,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 257,12 zł
.mi.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ci 3264,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.miami 163,62 zł 163,62 zł 0,00 zł 163,62 zł
.xn--1qqw23a 116,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cr 714,48 zł 716,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 306,59 zł 310,88 zł 0,00 zł 291,01 zł
.oslo.no 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.bb 1199,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.como.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 314,38 zł 314,77 zł 0,00 zł 294,91 zł
.co.bi 389,57 zł 389,57 zł 0,00 zł 389,57 zł
.co.bw 623,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 623,32 zł
.toscana.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.claims Dla każdego 307,76 zł 307,76 zł 0,00 zł 307,76 zł
.co.bz 915,11 zł 915,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sicilia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 537,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 537,61 zł
.nagano.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.za 506,44 zł 381,78 zł 0,00 zł 381,78 zł
.venice.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ancona.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 141,41 zł 141,41 zł 0,00 zł 141,41 zł
.radio.am 272,70 zł 194,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realty 2271,21 zł 2271,21 zł 0,00 zł 2271,21 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 342,82 zł 342,82 zł 0,00 zł 342,82 zł
.friulivegiulia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mt.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggiocalabria.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.dm 1705,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 1627,24 zł
.coffee Miłośnicy kawy 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.enna.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kochi.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.brescia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 767,85 zł 715,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ve 1040,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vc 272,70 zł 272,70 zł 0,00 zł 272,70 zł
.net.ua 391,91 zł 615,52 zł 0,00 zł 391,91 zł
.com.uz 1494,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.oristano.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1477,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.net.tr 1083,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tc 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 303,87 zł
.trentino-a-adige.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pet 128,71 zł 128,71 zł 0,00 zł 128,71 zł
.com.ug 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,62 zł
.africa 122,72 zł 122,72 zł 0,00 zł 122,72 zł
.po.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ua 109,08 zł 109,08 zł 0,00 zł 391,91 zł
.pharmacien.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law.pro 1402,46 zł 1402,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 540,73 zł 564,10 zł 0,00 zł 524,36 zł
.tw.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.sydney 309,71 zł 309,71 zł 0,00 zł 309,71 zł
.net.sl 1234,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cal.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 529,82 zł 529,82 zł 0,00 zł 529,82 zł
.com.tr 1083,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1562,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1083,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.net.sg 592,15 zł 537,61 zł 0,00 zł 514,24 zł
.pd.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coach 294,91 zł 294,91 zł 0,00 zł 294,91 zł
.sarl 200,63 zł 200,63 zł 0,00 zł 192,06 zł
.com.tj 1166,38 zł 823,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1463,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 128,71 zł 110,79 zł 0,00 zł 128,71 zł
.protection 17920,33 zł 17920,33 zł 0,00 zł 17920,33 zł
.aero Przemysł lotniczy 978,61 zł 1043,27 zł 0,00 zł 1009,77 zł
.gs.cn 353,73 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.net.ru 261,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1401,29 zł 1113,01 zł 0,00 zł 1401,29 zł
.co.at 444,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 109,08 zł 109,08 zł 0,00 zł 109,08 zł
.co.ao 3132,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.az 1862,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.haus Nieruchomości 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 178,81 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 197,90 zł 200,24 zł 0,00 zł 197,90 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
.kaufen Dla każdego 203,75 zł 203,75 zł 0,00 zł 178,81 zł
.gorizia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 203,75 zł 203,75 zł 0,00 zł 192,06 zł
.xxx Branża porno 651,36 zł 651,36 zł 0,00 zł 651,36 zł
.okayama.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokushima.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vn 1594,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 1569,20 zł
.com.vi 2458,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.ac.vn 1982,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1854,36 zł
.capital Biznes 315,16 zł 315,16 zł 0,00 zł 315,16 zł
.ar.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ye 1566,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.xn--fiq228c5hs Dla każdego 646,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.charity 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 190,11 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 125,83 zł 125,83 zł 0,00 zł 125,83 zł
.xyz Dla każdego 75,58 zł 75,58 zł 0,00 zł 75,58 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.lat 185,05 zł 185,05 zł 0,00 zł 185,05 zł
.law 619,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 619,42 zł
.yamaguchi.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.int.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.veneto.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1963,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wales 107,91 zł 107,91 zł 0,00 zł 107,91 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 426,58 zł 426,58 zł 0,00 zł 426,58 zł
.org.za 506,44 zł 381,78 zł 0,00 zł 381,78 zł
.army 198,68 zł 198,68 zł 0,00 zł 198,68 zł
.pordenone.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.markets 373,99 zł 373,99 zł 0,00 zł 373,99 zł
.roma.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bingo 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 308,15 zł
.radio.fm 272,70 zł 194,79 zł 0,00 zł 269,43 zł
.university Dla każdego 315,16 zł 315,16 zł 0,00 zł 294,91 zł
.sch.uk 148,04 zł 148,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1593,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 1569,20 zł
.fukuoka.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 272,70 zł 289,45 zł 0,00 zł 289,45 zł
.land Nieruchomości 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.net.vi 2298,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1976,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1569,20 zł
.se.net 613,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 535,66 zł
.va.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vc 272,70 zł 272,70 zł 0,00 zł 272,70 zł
.frosinone.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.uy 1410,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pz.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 537,61 zł 537,61 zł 0,00 zł 537,61 zł
.abruzzo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.immo 198,68 zł 198,68 zł 0,00 zł 192,06 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.brindisi.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sport 2532,22 zł 2532,22 zł 0,00 zł 2532,22 zł
.net.uk 155,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 155,44 zł
.org.ug 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,62 zł
.com.mx 328,41 zł 353,34 zł 0,00 zł 328,41 zł
.com.my 697,72 zł 771,74 zł 0,00 zł 670,45 zł
.org.ua 391,91 zł 615,52 zł 0,00 zł 391,91 zł
.com.mt 950,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1107,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.com.ms 1160,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2633,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 459,70 zł 381,78 zł 0,00 zł 428,53 zł
.com.mm 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 280,49 zł 280,49 zł 0,00 zł 288,28 zł
.com.mk 693,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 537,61 zł
.org.tr 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1908,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 419,18 zł 419,18 zł 0,00 zł 419,18 zł
.miyagi.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tl 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.events Wydarzenia 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 204,14 zł
.sx.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.org.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.org.vi 2275,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 973,93 zł 973,93 zł 0,00 zł 973,93 zł
.com.ly 762,78 zł 762,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 807,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 272,70 zł 272,70 zł 0,00 zł 272,70 zł
.com.lv 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3467,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 685,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 68,95 zł 68,95 zł 0,00 zł 68,95 zł
.fc.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lc 599,94 zł 615,91 zł 0,00 zł 599,94 zł
.valle-aosta.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lb Liban 1714,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.uk 60,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 60,38 zł
.org.sg 592,15 zł 327,24 zł 0,00 zł 592,15 zł
.bj.cn 361,52 zł 320,62 zł 0,00 zł 306,98 zł
.org.sc 1275,85 zł 1197,94 zł 0,00 zł 574,62 zł
.biz.fj 1711,78 zł 1059,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1083,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 506,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.juegos Dla każdego 2563,39 zł 2563,39 zł 0,00 zł 2563,39 zł
.org.ru 639,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zm 1538,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 999,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 896,02 zł
.com.om 1879,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1464,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 1106,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kumamoto.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.gives 198,68 zł 198,68 zł 0,00 zł 198,68 zł
.consulting Dla każdego 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 195,57 zł
.org.tc 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 303,87 zł
.tottori.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.team 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 190,11 zł
.services Usługi 200,63 zł 200,63 zł 0,00 zł 188,16 zł
.com.nr 1120,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.com.np Nepal 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sld.do 950,56 zł 950,56 zł 0,00 zł 950,56 zł
.ln.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.watch Zegarki 201,80 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.napoli.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ni 1954,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 845,37 zł 869,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 529,82 zł 529,82 zł 0,00 zł 529,82 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 5337,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1234,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5492,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 3599,65 zł
.fashion 197,90 zł 179,20 zł 0,00 zł 197,90 zł
.pescara.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.gp 1394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 6661,69 zł 6661,69 zł 0,00 zł 6661,69 zł
.sondrio.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 755,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 607,73 zł
.org.pt 459,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ps 700,45 zł 700,45 zł 0,00 zł 615,52 zł
.org.pr 1633,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.school 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 190,11 zł
.homes 942,77 zł 942,77 zł 0,00 zł 942,77 zł
.org.ph 990,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 990,29 zł
.co.tj 973,15 zł 825,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 286,34 zł 286,34 zł 0,00 zł 286,34 zł
.co.rw 3810,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.kanagawa.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.qa 719,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1566,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro Specjaliści 326,70 zł 326,70 zł 0,00 zł 326,70 zł
.com.ps 700,45 zł 700,45 zł 0,00 zł 652,53 zł
.com.pt 459,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 80,64 zł 80,64 zł 0,00 zł 80,64 zł
.com.pr 1633,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.page 91,55 zł 91,55 zł 0,00 zł 91,55 zł
.com.ph 1049,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 1052,62 zł
.com.pe 662,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 942,77 zł
.xn--czr694b 2610,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uz 1494,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cs.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 303,87 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 204,14 zł
.voto 428,53 zł 428,53 zł 0,00 zł 428,53 zł
.pr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nz 646,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 553,19 zł
.video 141,41 zł 141,41 zł 0,00 zł 141,41 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.bbs.tr 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1536,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 1386,88 zł
.experts-comptables.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.co.vi 2458,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padova.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sn 1550,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 529,82 zł 529,82 zł 0,00 zł 529,82 zł
.co.ve 1040,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sl 1234,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1869,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pg.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ng Dla każdego 264,91 zł 264,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 428,53 zł 428,53 zł 0,00 zł 428,53 zł
.com.sg 592,15 zł 327,24 zł 0,00 zł 514,24 zł
.org.pe 148,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 148,04 zł
.com.se 85,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 85,71 zł
.llc 199,93 zł 199,93 zł 0,00 zł 199,93 zł
.com.sb 1083,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1468,69 zł 1355,32 zł 0,00 zł 1377,14 zł
.perugia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 135,18 zł
.engineer 198,68 zł 198,68 zł 0,00 zł 198,68 zł
.co.tz 667,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 82,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.co.ug 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 2149,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 1083,01 zł
.fund Dla każdego 307,76 zł 307,76 zł 0,00 zł 307,76 zł
.cuneo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.ke 1198,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 192,06 zł 192,06 zł 0,00 zł 178,81 zł
.buzz Marketing i social media 230,24 zł 230,24 zł 0,00 zł 230,24 zł
.co.uk 60,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 59,99 zł
.finance Dla każdego 311,66 zł 311,66 zł 0,00 zł 311,66 zł
.studio 141,41 zł 141,41 zł 0,00 zł 141,41 zł
.com.es 210,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 210,37 zł
.co.om 1918,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 771,35 zł 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 693,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.org.ls 1553,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.potenza.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2934,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 2536,51 zł
.com.ee 560,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 576,57 zł
.saitama.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1539,98 zł 467,49 zł 0,00 zł 1065,48 zł
.org.lk 685,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.terni.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.prato.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bozen.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lc.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dz 4076,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 135,18 zł
.org.lb 1714,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 880,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5492,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 3599,65 zł
.flowers 919,39 zł 919,39 zł 0,00 zł 919,39 zł
.gouv.ht 1445,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.no 646,69 zł 646,69 zł 0,00 zł 646,69 zł
.co.nl 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.do 950,56 zł 950,56 zł 0,00 zł 950,56 zł
.co.nz 646,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 584,36 zł
.org.my 693,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 328,41 zł 353,34 zł 0,00 zł 328,41 zł
.org.mw 2251,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 763,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1270,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1160,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 459,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentino-s-tirol.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massacarrara.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 193,23 zł 193,23 zł 0,00 zł 157,78 zł
.org.mm 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sardegna.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cx 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 716,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yn.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.com.gy 684,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gt 785,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1136,38 zł
.com.gu 2329,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 2329,64 zł
.lol 185,05 zł 185,05 zł 0,00 zł 185,05 zł
.com.gp 1083,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solar Energia słoneczna 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.com.gn 2142,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 1044,05 zł 1160,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 1074,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1648,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.sassari.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yachts 942,77 zł 942,77 zł 0,00 zł 942,77 zł
.corsica 270,75 zł 270,75 zł 0,00 zł 270,75 zł
.blackfriday Dla każdego 919,39 zł 919,39 zł 0,00 zł 919,39 zł
.com.ge 826,28 zł 840,31 zł 0,00 zł 794,73 zł
.co.ro 654,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1488,17 zł 537,61 zł 0,00 zł 1488,17 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 310,49 zł 310,88 zł 0,00 zł 291,01 zł
.me.ke 1198,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 270,75 zł 270,75 zł 0,00 zł 270,75 zł
.trentinoaadige.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ao.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1633,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 1527,12 zł
.org.kz 677,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 308,15 zł
.com.fj 1711,78 zł 1059,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kn 1633,87 zł 896,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 601,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 523,97 zł
.chat 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 200,24 zł
.org.ki 2360,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 763,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 197,90 zł 179,20 zł 0,00 zł 197,90 zł
.travel Turystyka 1302,34 zł 1302,34 zł 0,00 zł 1302,34 zł
.bari.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kn 896,02 zł 896,02 zł 0,00 zł 896,02 zł
.uk.com 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 537,61 zł
.org.hu 1394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.iq 2951,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1814,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hn 919,78 zł 919,78 zł 0,00 zł 771,35 zł
.co.kr 1424,67 zł 1263,77 zł 0,00 zł 1274,29 zł
.org.hk 677,86 zł 537,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1394,67 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 314,77 zł 314,77 zł 0,00 zł 294,91 zł
.zone Dla każdego 201,80 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.group 88,04 zł 88,04 zł 0,00 zł 88,04 zł
.co.lc 615,91 zł 615,52 zł 0,00 zł 625,65 zł
.jewelry 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 308,15 zł
.rugby 333,08 zł 333,08 zł 0,00 zł 333,08 zł
.com.ht 1445,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamagata.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 981,72 zł 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.varese.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wakayama.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 919,78 zł 919,78 zł 0,00 zł 771,35 zł
.com.hk 677,86 zł 677,86 zł 0,00 zł 599,94 zł
.co.jp 1386,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.in 155,83 zł 155,83 zł 0,00 zł 155,83 zł
.org.im 731,23 zł 715,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vallee-aoste.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 666,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pesaro-urbino.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 310,88 zł 310,88 zł 0,00 zł 310,88 zł
.co.ke 1198,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.biz.bb 1199,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 796,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 599,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mz 1307,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 857,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 208,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 208,42 zł
.com.kn 1651,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1845,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1160,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.org.fj 1711,78 zł 1059,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1083,01 zł
.com.kh 1108,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2360,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 342,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shizuoka.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agrigento.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.co.ni 1972,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florence.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hospital 301,14 zł 301,14 zł 0,00 zł 301,14 zł
.ltd 127,78 zł 127,78 zł 0,00 zł 127,78 zł
.vercelli.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.fr 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.to.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jo 1648,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1016,39 zł
.org.gn 2142,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jm 786,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1553,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1591,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 389,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 432,81 zł 432,81 zł 0,00 zł 432,81 zł
.org.gg 1706,33 zł 459,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 973,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art.do 950,56 zł 950,56 zł 0,00 zł 950,56 zł
.co.me 1012,89 zł 1012,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.akita.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aostavalley.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.lazio.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--3ds443g Dla każdego 1737,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dev 130,51 zł 130,51 zł 0,00 zł 130,51 zł
.dental Medycyna 315,16 zł 315,16 zł 0,00 zł 315,16 zł
.coupons 287,50 zł 287,50 zł 0,00 zł 287,50 zł
.beer Dla każdego 192,06 zł 192,06 zł 0,00 zł 192,06 zł
.us.com 449,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.cn.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 342,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.deals Biznes 202,97 zł 202,97 zł 0,00 zł 202,97 zł
.hb.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.adult 620,59 zł 620,59 zł 0,00 zł 620,59 zł
.compare 225,95 zł 225,95 zł 0,00 zł 225,95 zł
.ms.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 554,75 zł 520,86 zł 0,00 zł 520,86 zł
.how 183,49 zł 183,49 zł 0,00 zł 183,49 zł
.wedding 197,90 zł 179,20 zł 0,00 zł 197,90 zł
.catania.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fvg.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massa-carrara.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.torino.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yokohama Dla każdego 66,23 zł 70,12 zł 0,00 zł 66,23 zł
.business 128,56 zł 128,56 zł 0,00 zł 128,56 zł
.rn.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shoes Obuwie 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.viterbo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.inc.hk 87,65 zł 87,65 zł 0,00 zł 87,65 zł
.rc.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1203,00 zł 1145,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 934,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascolipiceno.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 262,18 zł 262,18 zł 0,00 zł 262,18 zł
.accountant 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.com.am 1520,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 44,80 zł 44,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.af 678,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 683,70 zł
.com.ag 805,25 zł 805,25 zł 0,00 zł 805,25 zł
.abogado 216,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 216,21 zł
.okinawa.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.club Polecane dla klubów 114,69 zł 114,30 zł 0,00 zł 111,18 zł
.legal 294,91 zł 294,91 zł 0,00 zł 294,91 zł
.info Dla każdego 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.reggio-calabria.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 192,06 zł
.com.cu 3739,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 3669,77 zł
.loan 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.campania.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 292,96 zł 315,16 zł 0,00 zł 300,75 zł
.com.co 352,56 zł 350,62 zł 0,00 zł 352,56 zł
.treviso.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 257,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 257,12 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.com.ci 3264,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3459,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sp.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lom.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.abr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 135,18 zł
.bl.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.company Biznes i organizacje 131,29 zł 132,07 zł 0,00 zł 132,07 zł
.com.by 734,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 915,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 506,44 zł 506,44 zł 0,00 zł 506,44 zł
.com.bs 2893,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bt 1711,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 981,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1929,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 1883,19 zł
.com.bm 1195,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 96,61 zł 96,61 zł 0,00 zł 96,61 zł
.com.bn 1711,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5778,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cyou 58,44 zł 54,54 zł 0,00 zł 54,54 zł
.com.bb 1199,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uno Hiszpańska strona www 213,49 zł 213,49 zł 0,00 zł 213,49 zł
.baby 414,89 zł 414,89 zł 0,00 zł 414,89 zł
.com.az 1646,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.at 451,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.aw 927,18 zł 927,18 zł 0,00 zł 927,18 zł
.com.au 346,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,72 zł
.rehab 199,07 zł 198,68 zł 0,00 zł 178,81 zł
.discount Dla każdego 202,58 zł 202,58 zł 0,00 zł 202,58 zł
.supplies Biznes 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.umb.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milan.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 201,80 zł 204,14 zł 0,00 zł 201,80 zł
.aca.pro 1316,75 zł 1316,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taranto.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 919,39 zł 919,39 zł 0,00 zł 919,39 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 314,77 zł 314,77 zł 0,00 zł 294,91 zł
.reggio-emilia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dog 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.trading 420,74 zł 420,74 zł 0,00 zł 420,74 zł
.si.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pn.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.en.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bolzano.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.stream 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.pc.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health 426,58 zł 426,58 zł 0,00 zł 426,58 zł
.chiba.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 177,26 zł 177,26 zł 0,00 zł 177,26 zł
.menu Restauracje 232,96 zł 232,57 zł 0,00 zł 232,96 zł
.mba 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 190,11 zł
.nara.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fe.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostirol.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 310,49 zł 314,77 zł 0,00 zł 310,49 zł
.casino 783,04 zł 783,04 zł 0,00 zł 783,04 zł
.hi.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.reviews Opinie 152,32 zł 152,32 zł 0,00 zł 133,23 zł
.lu.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.host Hosting 564,88 zł 564,88 zł 0,00 zł 564,88 zł
.grosseto.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.credit Dla każdego 554,75 zł 554,75 zł 0,00 zł 554,75 zł
.molise.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 934,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1296,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 135,18 zł 135,18 zł 0,00 zł 135,18 zł
.arts.nf 5672,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.film 488,91 zł 488,91 zł 0,00 zł 488,91 zł
.vv.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 303,48 zł 303,48 zł 0,00 zł 303,48 zł
.tv.bb 1199,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 261,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tos.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.best Dla każdego 599,94 zł 599,94 zł 0,00 zł 599,94 zł
.laspezia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.genova.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.matera.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rg.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.online 222,06 zł 222,06 zł 0,00 zł 222,06 zł
.properties Nieruchomości 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.mo.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.theatre 4674,87 zł 4674,87 zł 0,00 zł 4674,87 zł
.observer 93,50 zł 93,50 zł 0,00 zł 93,50 zł
.ac.rw 3810,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 143,75 zł 143,75 zł 0,00 zł 143,75 zł
.name.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.melbourne 309,71 zł 309,71 zł 0,00 zł 309,71 zł
.taxi 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.campobasso.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.siracusa.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.go.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verbania.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.xn--90ae 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 434,37 zł 434,37 zł 0,00 zł 434,37 zł
.sa.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ehime.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tz 667,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 610,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 498,65 zł
.name.vn 1981,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1854,36 zł
.ac.ug 148,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 327,24 zł
.name.tr 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 204,53 zł
.cn.com 89,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 377,11 zł
.alsace 270,75 zł 270,75 zł 0,00 zł 270,75 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 204,53 zł
.k12.tr 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifu.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ltd.hk 87,65 zł 87,65 zł 0,00 zł 87,65 zł
.xn--9dbq2a 233,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vda.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.icu 70,12 zł 70,12 zł 0,00 zł 70,12 zł
.ac.nz 646,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 584,36 zł
.vc.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.solutions Usługi 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.cr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ruhr Turystyka i biznes 192,84 zł 192,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marche.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 353,73 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.ven.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.id.lv 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.livorno.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 100,12 zł 64,28 zł 0,00 zł 100,12 zł
.auction 198,68 zł 198,68 zł 0,00 zł 198,68 zł
.koeln Dla każdego 99,34 zł 99,34 zł 0,00 zł 99,34 zł
.organic 429,70 zł 350,62 zł 0,00 zł 429,70 zł
.name.pr 13382,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rentals Nieruchomości 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.money 192,06 zł 192,06 zł 0,00 zł 192,06 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 204,14 zł
.moe Dla każdego 122,72 zł 122,72 zł 0,00 zł 122,72 zł
.ravenna.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.an.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jx.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.mom 222,06 zł 222,06 zł 0,00 zł 222,06 zł
.minsk.by 1231,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm.br 264,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 264,91 zł
.games 126,22 zł 126,22 zł 0,00 zł 126,22 zł
.umbria.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.ke 1198,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.work 58,44 zł 58,44 zł 0,00 zł 58,44 zł
.ishikawa.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 89,60 zł 89,60 zł 0,00 zł 89,60 zł
.forsale 192,45 zł 192,45 zł 0,00 zł 192,45 zł
.fail Dla każdego 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 204,53 zł
.tattoo Tatuaże 264,91 zł 264,91 zł 0,00 zł 264,91 zł
.ltd.uk 114,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 114,53 zł
.rome.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 284,78 zł 284,78 zł 0,00 zł 284,78 zł
.love 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.osaka 228,68 zł 228,68 zł 0,00 zł 228,68 zł
.lucania.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.republican Dla partii republikańskich 202,97 zł 202,97 zł 0,00 zł 178,81 zł
.church Wyznanie 202,97 zł 202,97 zł 0,00 zł 202,97 zł
.foundation Dla każdego 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 204,14 zł
.pictures Fotografia 72,85 zł 72,85 zł 0,00 zł 68,56 zł
.mortgage 280,10 zł 280,10 zł 0,00 zł 265,30 zł
.bologna.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vicenza.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.hockey 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 133,62 zł
.kiev.ua 1009,38 zł 1009,38 zł 0,00 zł 1009,38 zł
.guitars Dla każdego 919,39 zł 919,39 zł 0,00 zł 919,39 zł
.ac.mu 857,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pmn.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guru Dla każdego 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.saga.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tn.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dyn.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.tours 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.space Kosmos 130,51 zł 122,72 zł 0,00 zł 130,51 zł
.eco 426,58 zł 426,58 zł 0,00 zł 426,58 zł
.basketball 333,08 zł 333,08 zł 0,00 zł 333,08 zł
.theater 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.gmbh 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 190,11 zł
.vet 199,07 zł 198,68 zł 0,00 zł 178,81 zł
.sardinia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lotto 10908,03 zł 10908,03 zł 0,00 zł 10908,03 zł
.edu 1036,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tuscany.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.tickets 3194,49 zł 3194,49 zł 0,00 zł 3194,49 zł
.paris.notaires.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.insure Dla każdego 311,66 zł 311,66 zł 0,00 zł 294,91 zł
.modena.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.laz.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.network 131,68 zł 131,68 zł 0,00 zł 127,39 zł
.pu.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp.net 779,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 771,35 zł
.catanzaro.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sic.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.inc 17920,33 zł 17920,33 zł 0,00 zł 17920,33 zł
.ink Dla kreatywnych 175,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 175,70 zł
.fans 85,71 zł 85,71 zł 0,00 zł 85,71 zł
.trade Biznes 193,23 zł 193,23 zł 0,00 zł 157,78 zł
.fi.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.scot 255,56 zł 251,27 zł 0,00 zł 255,56 zł
.pro.vn 1981,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1854,36 zł
.saarland Dla każdego 144,14 zł 144,14 zł 0,00 zł 144,14 zł
.cruises Biznes i Turystyka 310,88 zł 310,88 zł 0,00 zł 310,88 zł
.or.th 755,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 348,67 zł 229,85 zł 0,00 zł 229,85 zł
.farm Rolnictwo 201,80 zł 204,14 zł 0,00 zł 201,80 zł
.vin 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.pisa.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vip 192,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 192,84 zł
.sh.cn 342,82 zł 303,87 zł 0,00 zł 288,28 zł
.or.tz 665,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 665,78 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1562,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1792,03 zł 1792,03 zł 0,00 zł 1792,03 zł
.lighting Oświetlenie 135,18 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.community Społeczność 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 204,14 zł
.ltda 242,31 zł 242,31 zł 0,00 zł 242,31 zł
.latina.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.science 181,15 zł 181,15 zł 0,00 zł 157,78 zł
.institute Instytuty 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.altoadige.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boston 103,24 zł 103,24 zł 0,00 zł 103,24 zł
.sa.com 761,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 685,65 zł
.cq.cn 280,49 zł 303,87 zł 0,00 zł 288,28 zł
.porn 620,98 zł 620,98 zł 0,00 zł 620,98 zł
.asti.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 132,84 zł 144,14 zł 0,00 zł 144,14 zł
.ha.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.photo Fotografia 181,15 zł 181,15 zł 0,00 zł 181,15 zł
.tj.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.schule Dla każdego 134,01 zł 134,01 zł 0,00 zł 134,01 zł
.lease Dla każdego 311,27 zł 311,27 zł 0,00 zł 291,01 zł
.hl.cn 353,73 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.ferrara.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ist 181,15 zł 181,15 zł 0,00 zł 181,15 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 128,71 zł 110,79 zł 0,00 zł 128,71 zł
.fitness Dla każdego 202,58 zł 202,58 zł 0,00 zł 202,58 zł
.florist Kwiaty 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.ren 545,40 zł 545,40 zł 0,00 zł 545,40 zł
.gifts 200,63 zł 200,63 zł 0,00 zł 200,63 zł
.ninja Dla każdego 126,22 zł 126,22 zł 0,00 zł 112,20 zł
.exchange Dla każdego 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 204,53 zł
.cb.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nm.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.pro.tc 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 303,87 zł
.nom.co 381,78 zł 225,95 zł 0,00 zł 381,78 zł
.directory Katalogi 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 135,18 zł
.pro.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.alessandria.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dating Randki 314,77 zł 314,77 zł 0,00 zł 314,77 zł
.am.br 264,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 264,91 zł
.name.az 1845,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.turin.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rich Dobra luksusowe 14942,05 zł 14942,05 zł 0,00 zł 14942,05 zł
.chieti.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.avellino.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.airforce 198,68 zł 198,68 zł 0,00 zł 198,68 zł
.family 141,41 zł 141,41 zł 0,00 zł 141,41 zł
.ind.in 155,83 zł 155,83 zł 0,00 zł 155,83 zł
.siena.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.college 358,41 zł 379,44 zł 0,00 zł 379,44 zł
.gift Prezenty, fundacje 123,10 zł 123,10 zł 0,00 zł 123,10 zł
.career 623,32 zł 623,32 zł 0,00 zł 623,32 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 135,18 zł
.movie 1628,41 zł 1628,41 zł 0,00 zł 1628,41 zł
.sicily.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 148,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 148,04 zł
.valleeaoste.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 919,39 zł 919,39 zł 0,00 zł 919,39 zł
.rip 120,77 zł 120,77 zł 0,00 zł 112,20 zł
.rio 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.genoa.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 763,56 zł 763,56 zł 0,00 zł 763,56 zł
.balsan.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pavia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--j6w193g Dla każdego 670,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae.org 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.messina.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.venezia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibo-valentia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.city 134,40 zł 134,40 zł 0,00 zł 134,40 zł
.at.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nx.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.rimini.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 314,38 zł 314,77 zł 0,00 zł 294,91 zł
.healthcare 312,44 zł 312,44 zł 0,00 zł 294,91 zł
.bergamo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 161,83 zł 161,83 zł 0,00 zł 167,67 zł
.ibaraki.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 267,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aichi.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 87,65 zł 87,65 zł 0,00 zł 87,65 zł
.shimane.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fin.ec 303,87 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.lt.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.pr 13227,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bas.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.org 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.net 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.jur.pro 1160,93 zł 1160,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.new 3700,94 zł 3700,94 zł 0,00 zł 3700,94 zł
.name.fj 1711,78 zł 1059,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggioemilia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.domains Domeny internetowe 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.moda Dla każdego 203,75 zł 203,75 zł 0,00 zł 178,81 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 314,38 zł 314,77 zł 0,00 zł 314,38 zł
.parma.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.versicherung 872,64 zł 872,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 190,11 zł
.villas Nieruchomości 314,77 zł 314,77 zł 0,00 zł 294,91 zł
.emp.br 1004,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 434,37 zł 434,37 zł 0,00 zł 434,37 zł
.financial Dla każdego 315,16 zł 315,16 zł 0,00 zł 315,16 zł
.msk.ru 261,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qh.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 128,87 zł 110,95 zł 0,00 zł 128,87 zł
.media Dla każdego 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 204,53 zł
.vodka Dla każdego 193,62 zł 157,78 zł 0,00 zł 193,62 zł
.ngo 251,27 zł 265,30 zł 0,00 zł 265,30 zł
.today Dla każdego 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.construction Przemysł budowlany 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.firenze.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sucks 1869,95 zł 1869,95 zł 0,00 zł 1869,95 zł
.kiwi.nz 646,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 584,36 zł
.ss.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 199,85 zł 200,24 zł 0,00 zł 188,16 zł
.kagawa.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.cr 714,48 zł 716,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.ua 2259,52 zł 2259,52 zł 0,00 zł 2259,52 zł
.chambagri.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.shiga.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 150,76 zł 150,76 zł 0,00 zł 150,76 zł
.shopping 186,22 zł 186,22 zł 0,00 zł 186,22 zł
.app 114,92 zł 114,92 zł 0,00 zł 114,92 zł
.aq.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 755,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pug.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.xn--90ais 23366,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 1975,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 1854,36 zł
.ri.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.lecco.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.niigata.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 451,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1316,75 zł 1316,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--nqv7f 77,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1424,67 zł 1263,77 zł 0,00 zł 1274,29 zł
.or.bi 1180,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art 79,86 zł 79,86 zł 0,00 zł 79,86 zł
.black Dla każdego 345,47 zł 332,23 zł 0,00 zł 345,47 zł
.broker 6038,37 zł 6038,37 zł 0,00 zł 6038,37 zł
.bs.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ud.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aomori.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.partners Dla każdego 314,77 zł 314,77 zł 0,00 zł 294,91 zł
.run 127,78 zł 127,78 zł 0,00 zł 127,78 zł
.jl.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.cymru 107,91 zł 107,91 zł 0,00 zł 107,91 zł
.furniture Dla każdego 311,66 zł 311,66 zł 0,00 zł 311,66 zł
.kyoto.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 262,96 zł 262,96 zł 0,00 zł 262,96 zł
.lombardia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 204,53 zł
.physio 533,71 zł 533,71 zł 0,00 zł 533,71 zł
.mn.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.my.id 428,53 zł 428,53 zł 0,00 zł 428,53 zł
.engineering Dla każdego 315,16 zł 315,16 zł 0,00 zł 315,16 zł
.boats 888,22 zł 888,22 zł 0,00 zł 888,22 zł
.reit 8718,63 zł 8718,63 zł 0,00 zł 8718,63 zł
.pp.ru 436,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mc.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camp Turystyka i kampingi 294,52 zł 294,52 zł 0,00 zł 294,52 zł
.taa.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 204,53 zł
.name Dla każdego 63,50 zł 63,50 zł 0,00 zł 124,66 zł
.clothing Odzież 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.novara.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sar.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.kr 1424,67 zł 1270,01 zł 0,00 zł 1274,29 zł
.belluno.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shop 214,26 zł 214,26 zł 0,00 zł 214,26 zł
.show 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 190,11 zł
.savona.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1198,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 308,93 zł 308,93 zł 0,00 zł 298,02 zł
.hyogo.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 294,91 zł 294,91 zł 0,00 zł 294,91 zł
.news 141,41 zł 141,41 zł 0,00 zł 141,41 zł
.delivery 295,69 zł 295,69 zł 0,00 zł 295,69 zł
.green 420,74 zł 420,74 zł 0,00 zł 420,74 zł
.toys Dla każdego 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.bond 857,06 zł 857,06 zł 0,00 zł 857,06 zł
.tokyo Dla każdego 77,91 zł 81,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.imperia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 177,26 zł 177,26 zł 0,00 zł 179,98 zł
.or.kr 1424,28 zł 1263,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pt.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 370,09 zł 370,09 zł 0,00 zł 370,09 zł
.fan 232,96 zł 232,96 zł 0,00 zł 232,96 zł
.he.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.gent 169,46 zł 169,46 zł 0,00 zł 169,46 zł
.or.ke 1198,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pi.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 202,58 zł 202,58 zł 0,00 zł 202,58 zł
.durban Dla każdego 136,35 zł 136,35 zł 0,00 zł 136,35 zł
.cars 17920,33 zł 17920,33 zł 0,00 zł 17920,33 zł
.nrw 251,27 zł 251,27 zł 0,00 zł 251,27 zł
.style 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 200,24 zł
.care Dla każdego 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 204,53 zł
.apartments 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.study 225,95 zł 225,95 zł 0,00 zł 225,95 zł
.or.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 202,97 zł 202,97 zł 0,00 zł 202,97 zł
.irish 261,01 zł 261,01 zł 0,00 zł 261,01 zł
.or.id 389,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 389,57 zł
.cooking Kulinaria 193,62 zł 157,78 zł 0,00 zł 193,62 zł
.berlin Dla każdego 270,75 zł 270,75 zł 0,00 zł 270,75 zł
.oita.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 352,17 zł 352,17 zł 0,00 zł 352,17 zł
.other.nf 5672,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 197,90 zł 200,24 zł 0,00 zł 197,90 zł
.xn--kpry57d Dla każdego 548,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trapani.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 314,38 zł 314,77 zł 0,00 zł 314,38 zł
.navy 199,07 zł 198,68 zł 0,00 zł 178,81 zł
.cloud 138,30 zł 138,30 zł 0,00 zł 138,30 zł
.ryukyu Dla każdego 89,60 zł 89,60 zł 0,00 zł 89,60 zł
.miyazaki.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.za.com 763,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 749,93 zł
.amsterdam 231,80 zł 231,80 zł 0,00 zł 231,80 zł
.sd.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.calabria.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lodi.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voyage Turystyka 314,38 zł 314,77 zł 0,00 zł 294,91 zł
.market 195,18 zł 194,79 zł 0,00 zł 174,92 zł
.tm.mc 1464,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2804,92 zł 2804,92 zł 0,00 zł 2804,92 zł
.salerno.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rm.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.my.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.rocks Dla każdego 80,25 zł 80,25 zł 0,00 zł 76,36 zł
.lviv.ua 1009,38 zł 1009,38 zł 0,00 zł 1009,38 zł
.macerata.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 919,39 zł 919,39 zł 0,00 zł 919,39 zł
.win 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 182,32 zł
.lawyer 308,93 zł 308,54 zł 0,00 zł 278,54 zł
.le.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.soccer 127,78 zł 127,78 zł 0,00 zł 127,78 zł
.xn--55qx5d.hk 677,86 zł 537,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 232,96 zł 188,94 zł 0,00 zł 232,96 zł
.uk.net 620,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 652,53 zł
.palermo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostyrol.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 193,62 zł 193,62 zł 0,00 zł 193,62 zł
.clinic Dla każdego 315,16 zł 315,16 zł 0,00 zł 315,16 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 314,77 zł 314,77 zł 0,00 zł 314,77 zł
.biz.tr 335,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.net 225,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 225,95 zł
.per.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.rovigo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascoli-piceno.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.hk.org 87,65 zł 87,65 zł 0,00 zł 87,65 zł
.info.vn 1982,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 1981,37 zł
.fit 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 197,90 zł
.bar Bary i puby 430,87 zł 430,87 zł 0,00 zł 430,87 zł
.aoste.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verona.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padua.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pa.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.surf Dla każdego 192,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 192,06 zł
.recipes Kulinaria 310,49 zł 310,88 zł 0,00 zł 291,01 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 1069,38 zł 1069,38 zł 0,00 zł 1069,38 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 849,27 zł 483,07 zł 0,00 zł 771,35 zł
.af Afganistan 2267,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1431,68 zł 1231,05 zł 0,00 zł 1431,68 zł
.org.es 148,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 148,04 zł
.per.sg 592,15 zł 475,28 zł 0,00 zł 451,90 zł
.nuoro.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.hk 677,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 654,48 zł
.al Albania 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.am Armenia 1542,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 1386,88 zł
.aero.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.xn--e1a4c 83,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar 857,06 zł 857,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 77,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aw Aruba 927,18 zł 927,18 zł 0,00 zł 927,18 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.ax Åland 677,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamanashi.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1779,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1083,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1199,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1711,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 38,96 zł 38,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 2423,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2893,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1296,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.emiliaromagna.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 807,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 652,14 zł
.bh Bahrain 5778,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.al.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1180,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1929,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 1883,19 zł
.bj Benin 3108,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1594,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 1569,20 zł
.org.bm 1195,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1195,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tr 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo Dla każdego 2903,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 2748,04 zł
.reisen Dla każdego 134,40 zł 135,57 zł 0,00 zł 127,39 zł
.org.bh 6241,73 zł 575,79 zł 0,00 zł 4409,96 zł
.bt Bhutan 1711,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.bw Botswana 623,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bb 1199,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 709,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 550,47 zł 581,63 zł 0,00 zł 550,47 zł
.gen.tr 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1845,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 327,24 zł 327,24 zł 0,00 zł 249,33 zł
.naples.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cc Wyspy Kokoswe 540,34 zł 540,34 zł 0,00 zł 540,34 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 662,27 zł 428,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cg Kongo 3459,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 82,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3264,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fhbed7t1n.xn--mgbbh1a71e 148,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1476,09 zł 1476,09 zł 0,00 zł 1476,09 zł
.sex 603,06 zł 603,06 zł 0,00 zł 603,06 zł
.cl Chile 545,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 506,44 zł
.org.cn 294,91 zł 379,83 zł 0,00 zł 302,70 zł
.cm Kamerun 1363,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 1363,50 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 239,59 zł 239,59 zł 0,00 zł 239,59 zł
.co Kolumbia 151,93 zł 151,93 zł 0,00 zł 151,93 zł
.forli-cesena.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cr Kostaryka 1570,37 zł 1546,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 243,87 zł 243,87 zł 0,00 zł 243,87 zł
.sc.ug 148,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 327,24 zł
.cu Kuba 5446,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1402,46 zł 1402,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 716,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.cd 953,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 953,28 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1520,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1088,85 zł
.cz Republika Czeska 70,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 70,12 zł
.org.bz 915,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 38,96 zł 38,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 173,36 zł 173,36 zł 0,00 zł 171,41 zł
.dj Dżibuti 1067,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 68,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1711,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 1633,87 zł
.graphics Grafika 135,18 zł 135,18 zł 0,00 zł 135,18 zł
.do Republika Dominikany 894,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ro 1464,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 297,01 zł 297,01 zł 0,00 zł 297,01 zł
.dz Algieria 4011,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contact 68,18 zł 68,18 zł 0,00 zł 68,18 zł
.ec Ekwador 1539,98 zł 1151,19 zł 0,00 zł 1065,48 zł
.tires 575,79 zł 575,79 zł 0,00 zł 575,79 zł
.ee Estonia 576,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 576,57 zł
.eg Egipt 2092,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 2092,00 zł
.org.ar 1308,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 584,36 zł 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 62,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,33 zł
.gen.nz 646,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 584,36 zł
.org.ag 1019,51 zł 899,91 zł 0,00 zł 1019,51 zł
.eu 24,48 zł 84,87 zł 0,00 zł 84,87 zł
.org.af 678,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.pr 13382,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fg.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 677,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 203,75 zł 203,75 zł 0,00 zł 192,06 zł
.bc.ca 327,24 zł 327,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1845,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 181,15 zł 181,15 zł 0,00 zł 181,15 zł
.salon 294,52 zł 294,52 zł 0,00 zł 294,52 zł
.accountants Księgowość 537,61 zł 537,61 zł 0,00 zł 537,61 zł
.fi Finlandia 124,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 124,66 zł
.laquila.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm Mikronezja 1093,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 1093,92 zł
.edu.mm 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.isernia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fo Wyspy Owcze 3155,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.nf 5672,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 74,02 zł 74,02 zł 0,00 zł 74,02 zł
.fukui.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lv 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--5tzm5g 107,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.toyama.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ga Gabon 245,43 zł 584,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 342,82 zł 225,95 zł 0,00 zł 342,82 zł
.gd Grenada 585,14 zł 585,14 zł 0,00 zł 561,76 zł
.ge Gruzja 1155,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1106,39 zł
.gf Gujana Francuska 1651,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gg Guernsey 1454,66 zł 272,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 202,58 zł 202,58 zł 0,00 zł 202,58 zł
.gl Grenlandia 1044,05 zł 1044,05 zł 0,00 zł 888,22 zł
.gm Gambia 563,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 136,35 zł 136,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 127,78 zł 127,78 zł 0,00 zł 127,78 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 379,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.puglia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gt Gwatemala 1042,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 1177,29 zł
.gu Guam 2329,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 2329,64 zł
.vt.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 684,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.bid Aukcje online 193,23 zł 193,23 zł 0,00 zł 192,84 zł
.mie.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.zj.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.expert Dla każdego 310,49 zł 314,77 zł 0,00 zł 310,49 zł
.hk Hongkong 670,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 693,44 zł
.select 225,95 zł 225,95 zł 0,00 zł 225,95 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 1016,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 1065,48 zł 1065,48 zł 0,00 zł 997,31 zł
.gen.in 155,83 zł 155,83 zł 0,00 zł 155,83 zł
.bio Biotechnologie 387,31 zł 387,31 zł 0,00 zł 387,31 zł
.hr Chorwacja 1176,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5672,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1509,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 1431,68 zł
.hu Węgry 1386,88 zł 662,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trieste.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ski 286,57 zł 286,57 zł 0,00 zł 286,57 zł
.biz Dla firm 100,98 zł 100,98 zł 0,00 zł 100,98 zł
.id Indonezja 428,53 zł 428,53 zł 0,00 zł 428,53 zł
.ie Irlandia 1160,93 zł 459,70 zł 0,00 zł 1083,01 zł
.frl 231,80 zł 231,80 zł 0,00 zł 231,80 zł
.biz.ki 2360,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 731,23 zł 715,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 93,50 zł 93,50 zł 0,00 zł 194,79 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1084,96 zł 1084,96 zł 0,00 zł 1091,19 zł
.wtf Dla każdego 204,53 zł 204,53 zł 0,00 zł 192,06 zł
.iq Irak 2951,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1519,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4480,08 zł 4480,08 zł 0,00 zł 4480,08 zł
.is Islandia 1784,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 46,75 zł 46,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.pt 459,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.id 389,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 389,57 zł
.js.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.je Jersey 2316,01 zł 1404,41 zł 0,00 zł 1404,41 zł
.works Dla każdego 201,80 zł 204,14 zł 0,00 zł 192,06 zł
.trentino-s-tyrol.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jo Jordania 2613,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 1503,36 zł
.jp Japonia 880,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lig.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 189,33 zł 189,33 zł 0,00 zł 188,16 zł
.rieti.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ke Kenia 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 771,35 zł
.kg Kirgistan 1114,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camera Biznes filmowy 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.ki Kiribati 8258,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1633,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.restaurant 308,54 zł 308,54 zł 0,00 zł 294,91 zł
.kr Korea Południowa 1419,60 zł 1268,45 zł 0,00 zł 1263,77 zł
.xn--d1alf 693,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1198,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fukushima.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ki 2360,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 467,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 788,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cl.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 694,22 zł 616,30 zł 0,00 zł 616,30 zł
.lc Saint Lucia 559,43 zł 559,43 zł 0,00 zł 566,44 zł
.report Biznes 134,40 zł 135,57 zł 0,00 zł 127,39 zł
.na.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li Liechtenstein 82,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fun 138,30 zł 138,30 zł 0,00 zł 138,30 zł
.forlicesena.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 685,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.auto 17920,33 zł 17920,33 zł 0,00 zł 17920,33 zł
.biz.pr 9762,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 537,61 zł 537,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lv Łotwa 693,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 134,79 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.ly Libia 1532,97 zł 1610,88 zł 0,00 zł 1532,97 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.teramo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.download 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 182,32 zł
.sr.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ma Maroko 1503,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 1503,75 zł
.mc Monako 1464,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2453,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 109,08 zł 109,08 zł 0,00 zł 225,95 zł
.mg Madagaskar 2329,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.navarra.museum 1238,84 zł 1005,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 459,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 459,70 zł
.soy 158,17 zł 158,17 zł 0,00 zł 158,17 zł
.mk Macedonia 693,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 662,27 zł 303,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 915,11 zł 915,11 zł 0,00 zł 872,64 zł
.mo Makao 2633,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 453,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 453,46 zł
.mp Mariany Północne 654,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1651,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 684,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 340,72 zł 340,72 zł 0,00 zł 340,72 zł
.mt Malta 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mu Mauritius 1134,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1947,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 676,69 zł 665,00 zł 0,00 zł 676,69 zł
.my Malezja 725,77 zł 725,77 zł 0,00 zł 755,77 zł
.tirol 224,00 zł 224,00 zł 0,00 zł 224,00 zł
.plus 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 190,11 zł
.na Namibia 29023,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 23600,29 zł
.nf Terytorium Norfolk 8991,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1612,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5555,30 zł 5056,65 zł 0,00 zł 5056,65 zł
.nl Holandia 51,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.no Norwegia 101,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5496,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.nu Niue 260,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 260,31 zł
.storage 4043,76 zł 4043,76 zł 0,00 zł 4043,76 zł
.hiroshima.jp 880,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 659,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 596,82 zł
.benevento.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1738,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1918,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 1386,88 zł
.edu.vn 1981,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1854,36 zł
.ge.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.social Dla każdego 204,14 zł 204,14 zł 0,00 zł 178,81 zł
.srl 227,90 zł 227,90 zł 0,00 zł 227,90 zł
.piemonte.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.basilicata.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contractors Dla każdego 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.ebiz.tw 522,03 zł 459,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 989,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 942,77 zł
.pf Polinezja Francuska 973,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1711,78 zł 1059,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.earth 138,30 zł 138,30 zł 0,00 zł 138,30 zł
.fyi 127,78 zł 127,78 zł 0,00 zł 127,78 zł
.ph Filipiny 1057,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 990,29 zł
.luxury Dla każdego 491,64 zł 491,64 zł 0,00 zł 491,64 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 74,02 zł 303,87 zł 0,00 zł 74,02 zł
.pn Pitcairn 1696,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 1495,96 zł
.friuli-ve-giulia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pr Puerto Rico 9404,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 704,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 1000,81 zł 974,71 zł 0,00 zł 958,35 zł
.luxe 134,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 134,40 zł
.pt Portugalia 459,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.net.ly 849,27 zł 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 297,24 zł 290,23 zł 0,00 zł 290,23 zł
.lecce.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5672,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 192,84 zł 192,84 zł 0,00 zł 192,84 zł
.br.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qa Katar 786,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 615,52 zł
.net.kz 677,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ragusa.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.ni 1792,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.caserta.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 560,59 zł 560,59 zł 0,00 zł 560,59 zł
.net.kn 1633,87 zł 896,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ec 303,87 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.horse Dla każdego 193,62 zł 157,78 zł 0,00 zł 193,62 zł
.cagliari.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.store.bb 1199,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ki 2360,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 308,54 zł 308,54 zł 0,00 zł 308,54 zł
.net.kh 763,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.madrid 233,74 zł 233,74 zł 0,00 zł 233,74 zł
.ro Rumunia 1277,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.pro.fj 1711,78 zł 1059,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 134,40 zł 134,01 zł 0,00 zł 134,01 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.rs Serbia 693,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 46,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 4289,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 181,54 zł 157,78 zł 0,00 zł 181,54 zł
.sc.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.trentino.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1648,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sb Wyspy Salomona 428,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1468,69 zł 1468,69 zł 0,00 zł 1377,14 zł
.se Szwecja 124,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 124,97 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 201,80 zł 201,80 zł 0,00 zł 201,80 zł
.sg Singapur 272,70 zł 272,70 zł 0,00 zł 592,15 zł
.net.je 2649,09 zł 537,61 zł 0,00 zł 1488,17 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 1048,34 zł 1048,34 zł 0,00 zł 1014,84 zł
.si Słowenia 599,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 537,61 zł
.sk Słowacja 740,19 zł 693,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1234,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.sm San Marino 1418,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn Senegal 1550,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 919,39 zł 919,39 zł 0,00 zł 919,39 zł
.so Somalia 529,82 zł 529,82 zł 0,00 zł 529,82 zł
.ostfold.no 420,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 135,18 zł
.sr Surinam 1468,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5672,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milano.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ct.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realestate 568,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 568,78 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 654,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 654,48 zł
.su ZSSR 710,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1945,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sx Sint Maarten 405,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 60,38 zł 60,38 zł 0,00 zł 63,89 zł
.ve.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ong 251,27 zł 251,27 zł 0,00 zł 251,27 zł
.store 333,08 zł 333,08 zł 0,00 zł 333,08 zł
.la-spezia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 731,23 zł 715,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 134,79 zł 116,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 155,83 zł 155,83 zł 0,00 zł 155,83 zł
.monster 95,45 zł 95,45 zł 0,00 zł 95,45 zł
.tc Turks i Caicos 1430,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 459,70 zł 459,70 zł 0,00 zł 459,70 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 74,02 zł 303,87 zł 0,00 zł 74,02 zł
.tg Togo 1449,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1199,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 408,66 zł 408,66 zł 0,00 zł 408,66 zł
.aosta-valley.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj Tadżykistan 1166,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.tk Tokelau 428,53 zł 428,53 zł 0,00 zł 428,53 zł
.tl Timor Wschodni 1394,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 662,27 zł
.dealer 17133,39 zł 17133,39 zł 0,00 zł 17133,39 zł
.tn Tunezja 1562,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 66227,30 zł 42852,96 zł 0,00 zł 1792,03 zł
.country Dla każdego 193,62 zł 193,62 zł 0,00 zł 193,62 zł
.tv Tuvalu 207,25 zł 207,25 zł 0,00 zł 207,25 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.pro.az 1845,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 540,73 zł 564,10 zł 0,00 zł 540,73 zł
.express 190,11 zł 190,11 zł 0,00 zł 190,11 zł
.info.az 1789,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 391,91 zł 615,52 zł 0,00 zł 391,91 zł
.net.ps 700,45 zł 652,53 zł 0,00 zł 615,52 zł
.ooo 182,32 zł 182,32 zł 0,00 zł 182,32 zł
.net.ph 1049,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 990,29 zł
.ug Uganda 756,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 756,94 zł
.uk Wielka Brytania 157,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 157,39 zł
.us USA 64,67 zł 64,67 zł 0,00 zł 64,67 zł
.net.pe 148,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 148,04 zł
.pesarourbino.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uy Urugwaj 1489,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1494,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.istanbul 181,15 zł 181,15 zł 0,00 zł 181,15 zł
.museum.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.iwate.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.degree 264,91 zł 280,10 zł 0,00 zł 264,91 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 606,95 zł 606,95 zł 0,00 zł 576,57 zł
.tochigi.jp 350,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 591,37 zł 560,98 zł 0,00 zł 568,00 zł
.tube 183,10 zł 183,10 zł 0,00 zł 183,10 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2329,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 2099,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 1982,53 zł
.desi Dla każdego 119,60 zł 119,60 zł 0,00 zł 119,60 zł
.support Pomoc 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 127,39 zł
.vu Vanuatu 802,52 zł 802,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ap.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mol.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ta.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nz 646,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 584,36 zł
.caltanissetta.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nr 1120,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 216,21 zł 216,21 zł 0,00 zł 216,21 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 128,71 zł 110,79 zł 0,00 zł 128,71 zł
.life Dla każdego 199,07 zł 199,07 zł 0,00 zł 188,16 zł
.wf Wallis i Futuna 74,02 zł 303,87 zł 0,00 zł 74,02 zł
.net.nf 5672,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vao.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 434,37 zł 434,37 zł 0,00 zł 434,37 zł
.net.ni 1869,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 298,80 zł 376,33 zł 0,00 zł 298,80 zł
.gay 225,95 zł 225,95 zł 0,00 zł 225,95 zł
.de.com 440,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 381,78 zł
.bg.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mu 814,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 662,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.net.mx 327,63 zł 353,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.ec 303,87 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.net.mm 615,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 134,40 zł 135,18 zł 0,00 zł 135,18 zł
.jpn.com 613,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 576,57 zł
.forex 12076,74 zł 12076,74 zł 0,00 zł 12076,74 zł
.net.me 225,95 zł 225,95 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.lk 685,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.notaires.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.geometre-expert.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.software 199,07 zł 198,68 zł 0,00 zł 178,81 zł
.ye Jemen 2007,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 6225,37 zł 6225,37 zł 0,00 zł 6225,37 zł
.bzh 309,71 zł 309,71 zł 0,00 zł 309,71 zł
.review 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.yt Majotta 74,02 zł 303,87 zł 0,00 zł 74,02 zł
.biella.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lombardy.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reise Dla każdego 578,51 zł 578,51 zł 0,00 zł 578,51 zł
.guide Dla każdego 202,97 zł 202,97 zł 0,00 zł 202,97 zł
.nagoya Dla każdego 77,91 zł 77,91 zł 0,00 zł 77,91 zł
.net.cm 202,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 202,58 zł
.net.co 352,56 zł 352,56 zł 0,00 zł 352,56 zł
.net.cn 292,96 zł 379,83 zł 0,00 zł 325,29 zł
.liguria.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 3264,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gdn 1464,79 zł 475,28 zł 0,00 zł 475,28 zł
.net.bz 915,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.by 1231,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gb.net 545,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 545,79 zł
.avocat.fr 381,78 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.net.br 981,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ra.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bt 1711,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2893,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.racing 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.mantova.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pistoia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bo 1929,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 1883,19 zł
.net.bb 1199,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cosenza.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tp.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tools Narzędzia 203,75 zł 203,75 zł 0,00 zł 192,06 zł
.promo 159,49 zł 159,49 zł 0,00 zł 159,49 zł
.net.az 1845,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.te.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ar 1203,00 zł 1145,34 zł 0,00 zł 819,66 zł
.place Dla każdego 125,83 zł 125,83 zł 0,00 zł 114,92 zł
.archi Architektura 460,47 zł 460,47 zł 0,00 zł 460,47 zł
.edu.az 1568,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1316,75 zł 1316,75 zł 0,00 zł 1316,75 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 201,80 zł 204,14 zł 0,00 zł 201,80 zł
.gx.cn 359,19 zł 359,19 zł 0,00 zł 359,19 zł
.net.ag 805,25 zł 805,25 zł 0,00 zł 805,25 zł
.net.af 678,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 188,94 zł 188,94 zł 0,00 zł 188,94 zł
.site 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.date 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.net.ht 1367,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibovalentia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 173,36 zł 172,19 zł 0,00 zł 142,19 zł
.blog 179,20 zł 179,20 zł 0,00 zł 179,20 zł
.net.hk 537,61 zł 1355,71 zł 0,00 zł 599,94 zł
.piacenza.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emilia-romagna.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rec.nf 5672,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 771,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aosta.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1706,33 zł 1706,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ce.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 99,34 zł 99,34 zł 0,00 zł 99,34 zł
.net.gy 1238,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bn.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tj 1166,38 zł 350,62 zł 0,00 zł 1088,47 zł
.joburg Dla każdego 136,35 zł 136,35 zł 0,00 zł 136,35 zł
.net.gn 2142,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1083,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loans Dla każdego 556,31 zł 520,86 zł 0,00 zł 520,86 zł
.net.gg 1706,33 zł 459,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 311,66 zł 311,66 zł 0,00 zł 294,91 zł
.brussels 192,84 zł 192,84 zł 0,00 zł 192,84 zł
.net.gl 1238,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 155,83 zł 155,83 zł 0,00 zł 233,74 zł
.suedtirol.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foggia.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5672,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.ec 303,87 zł 303,87 zł 0,00 zł 303,87 zł
.arezzo.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 203,75 zł 204,14 zł 0,00 zł 203,75 zł
.lucca.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.link Dla wszystkich 66,23 zł 66,23 zł 0,00 zł 66,23 zł
.net.fj 1711,78 zł 1059,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 190,89 zł 190,89 zł 0,00 zł 190,89 zł
.capetown Dla każdego 136,35 zł 136,35 zł 0,00 zł 136,35 zł
.security 17920,33 zł 17920,33 zł 0,00 zł 17920,33 zł
.edu.do 950,56 zł 950,56 zł 0,00 zł 950,56 zł
.paris 262,96 zł 262,96 zł 0,00 zł 262,96 zł
.car 17920,33 zł 17920,33 zł 0,00 zł 17920,33 zł
.cat Dla każdego 428,53 zł 428,53 zł 0,00 zł 428,53 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 201,80 zł 201,80 zł 0,00 zł 178,81 zł
.co.com 227,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 303,87 zł
.gr.com 448,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 448,01 zł
.valleaosta.it 381,78 zł 381,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 291,40 zł 291,40 zł 0,00 zł 291,40 zł
.limited Dla każdego 239,59 zł 239,59 zł 0,00 zł 239,59 zł
.fishing Dla każdego 193,62 zł 157,78 zł 0,00 zł 193,62 zł
.int.az 1845,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.creditcard Dla każdego 816,54 zł 816,54 zł 0,00 zł 816,54 zł
.limo Limuzyny i transport 317,50 zł 317,89 zł 0,00 zł 298,02 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
.net.ec 1441,42 zł 1151,19 zł 0,00 zł 779,14 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.