Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 121,77 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 154,66 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 47,59 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 39,66 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 160,21 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 65,83 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 243,88 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 98,34 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższ cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 121,77 zł 121,77 zł
.co 154,66 zł 154,66 zł
.org 121,77 zł 121,77 zł
.net 121,77 zł 121,77 zł
.eu 24,48 zł 84,87 zł
.info 121,77 zł 121,77 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.co.gl 1261,04 zł 1181,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.alto-adige.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gg 1082,98 zł 1088,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.av.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.udine.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qpon Dla każdego 107,47 zł 107,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 697,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gunma.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tel Strony infromacyjne 85,66 zł 85,66 zł 0,00 zł 85,66 zł
.fj.cn 360,07 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.pics Fotografia i grafika 192,33 zł 192,33 zł 0,00 zł 192,33 zł
.energy 551,60 zł 550,02 zł 0,00 zł 551,60 zł
.co.fk 618,62 zł 614,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cremona.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.click 67,41 zł 67,41 zł 0,00 zł 67,41 zł
.mar.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.crotone.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wine 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.co.im 744,33 zł 744,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 158,62 zł 158,62 zł 0,00 zł 158,62 zł
.kagoshima.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.il 678,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 646,78 zł
.hosting Dla każdego 2609,31 zł 2609,31 zł 0,00 zł 2609,31 zł
.co.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ceo CEO 609,50 zł 609,50 zł 0,00 zł 609,50 zł
.piedmont.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gold 547,24 zł 547,24 zł 0,00 zł 547,24 zł
.golf 301,78 zł 301,78 zł 0,00 zł 301,78 zł
.co.je 1514,83 zł 547,24 zł 0,00 zł 1514,83 zł
.trento.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cfd 136413,89 zł 136413,89 zł 0,00 zł 136413,89 zł
.net.za 515,52 zł 388,62 zł 0,00 zł 388,62 zł
.int.vn 2018,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1887,59 zł
.co.hu 1419,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ts.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vgs.no 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spreadbetting 181620,82 zł 181620,82 zł 0,00 zł 181620,82 zł
.sale 193,52 zł 203,83 zł 0,00 zł 193,52 zł
.pv.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 131,02 zł 112,78 zł 0,00 zł 131,02 zł
.co.id 1213,45 zł 975,52 zł 0,00 zł 975,52 zł
.surgery Dla każdego 320,81 zł 320,81 zł 0,00 zł 300,19 zł
.co.cg 3521,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.uk 161,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 61,47 zł
.taipei 126,90 zł 126,90 zł 0,00 zł 126,90 zł
.co.cm 261,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 261,72 zł
.mi.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ci 3323,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.miami 166,55 zł 166,55 zł 0,00 zł 166,55 zł
.xn--1qqw23a 118,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cr 727,28 zł 728,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 312,09 zł 316,45 zł 0,00 zł 296,22 zł
.oslo.no 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.bb 1221,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.como.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 320,02 zł 320,41 zł 0,00 zł 300,19 zł
.co.bi 396,55 zł 396,55 zł 0,00 zł 396,55 zł
.co.bw 634,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 634,48 zł
.toscana.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.claims Dla każdego 313,28 zł 313,28 zł 0,00 zł 313,28 zł
.co.bz 931,50 zł 931,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sicilia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 547,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 547,24 zł
.nagano.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.za 515,52 zł 388,62 zł 0,00 zł 388,62 zł
.venice.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ancona.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 143,95 zł 143,95 zł 0,00 zł 143,95 zł
.radio.am 277,59 zł 198,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realty 2311,90 zł 2311,90 zł 0,00 zł 2311,90 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 348,97 zł 348,97 zł 0,00 zł 348,97 zł
.friulivegiulia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mt.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggiocalabria.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.dm 1735,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 1656,40 zł
.coffee Miłośnicy kawy 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.enna.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kochi.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.brescia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 781,60 zł 728,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ve 1059,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vc 277,59 zł 277,59 zł 0,00 zł 277,59 zł
.net.ua 398,93 zł 626,55 zł 0,00 zł 398,93 zł
.com.uz 1521,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.oristano.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1503,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.net.tr 1102,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tc 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 309,31 zł
.trentino-a-adige.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pet 131,02 zł 131,02 zł 0,00 zł 131,02 zł
.com.ug 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 356,90 zł
.africa 124,91 zł 124,91 zł 0,00 zł 124,91 zł
.po.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ua 111,03 zł 111,03 zł 0,00 zł 398,93 zł
.pharmacien.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law.pro 1427,59 zł 1427,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 550,41 zł 574,21 zł 0,00 zł 533,76 zł
.tw.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.sydney 315,26 zł 315,26 zł 0,00 zł 315,26 zł
.net.sl 1257,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cal.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 539,31 zł 539,31 zł 0,00 zł 539,31 zł
.com.tr 1102,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1590,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1102,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.net.sg 602,76 zł 547,24 zł 0,00 zł 523,45 zł
.pd.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coach 300,19 zł 300,19 zł 0,00 zł 300,19 zł
.sarl 204,22 zł 204,22 zł 0,00 zł 195,50 zł
.com.tj 1187,28 zł 838,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1489,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 131,02 zł 112,78 zł 0,00 zł 131,02 zł
.protection 18241,39 zł 18241,39 zł 0,00 zł 18241,39 zł
.aero Przemysł lotniczy 996,14 zł 1061,97 zł 0,00 zł 1027,86 zł
.gs.cn 360,07 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.net.ru 266,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1426,40 zł 1132,95 zł 0,00 zł 1426,40 zł
.co.at 452,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 111,03 zł 111,03 zł 0,00 zł 111,03 zł
.co.ao 3188,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.az 1895,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.haus Nieruchomości 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 182,02 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 201,45 zł 203,83 zł 0,00 zł 201,45 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
.kaufen Dla każdego 207,40 zł 207,40 zł 0,00 zł 182,02 zł
.gorizia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 207,40 zł 207,40 zł 0,00 zł 195,50 zł
.xxx Branża porno 663,03 zł 663,03 zł 0,00 zł 663,03 zł
.okayama.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokushima.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vn 1623,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1597,31 zł
.com.vi 2502,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.ac.vn 2018,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1887,59 zł
.capital Biznes 320,81 zł 320,81 zł 0,00 zł 320,81 zł
.ar.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ye 1594,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.xn--fiq228c5hs Dla każdego 658,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.charity 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 193,52 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 128,09 zł 128,09 zł 0,00 zł 128,09 zł
.xyz Dla każdego 76,93 zł 76,93 zł 0,00 zł 76,93 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.lat 188,36 zł 188,36 zł 0,00 zł 188,36 zł
.law 630,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 630,52 zł
.yamaguchi.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.int.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.veneto.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1998,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wales 109,84 zł 109,84 zł 0,00 zł 109,84 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 434,22 zł 434,22 zł 0,00 zł 434,22 zł
.org.za 515,52 zł 388,62 zł 0,00 zł 388,62 zł
.army 202,24 zł 202,24 zł 0,00 zł 202,24 zł
.pordenone.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.markets 380,69 zł 380,69 zł 0,00 zł 380,69 zł
.roma.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bingo 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 313,67 zł
.radio.fm 277,59 zł 198,28 zł 0,00 zł 274,26 zł
.university Dla każdego 320,81 zł 320,81 zł 0,00 zł 300,19 zł
.sch.uk 150,69 zł 150,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1621,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 1597,31 zł
.fukuoka.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 277,59 zł 294,64 zł 0,00 zł 294,64 zł
.land Nieruchomości 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.net.vi 2340,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 2012,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 1597,31 zł
.se.net 624,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 545,26 zł
.va.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vc 277,59 zł 277,59 zł 0,00 zł 277,59 zł
.frosinone.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.uy 1435,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pz.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 547,24 zł 547,24 zł 0,00 zł 547,24 zł
.abruzzo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.immo 202,24 zł 202,24 zł 0,00 zł 195,50 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.brindisi.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sport 2577,59 zł 2577,59 zł 0,00 zł 2577,59 zł
.net.uk 158,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 158,22 zł
.org.ug 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 356,90 zł
.com.mx 334,29 zł 359,67 zł 0,00 zł 334,29 zł
.com.my 710,22 zł 785,57 zł 0,00 zł 682,47 zł
.org.ua 398,93 zł 626,55 zł 0,00 zł 398,93 zł
.com.mt 967,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1127,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.com.ms 1181,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2680,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 467,93 zł 388,62 zł 0,00 zł 436,21 zł
.com.mm 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 285,52 zł 285,52 zł 0,00 zł 293,45 zł
.com.mk 705,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 547,24 zł
.org.tr 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1943,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 426,69 zł 426,69 zł 0,00 zł 426,69 zł
.miyagi.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tl 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.events Wydarzenia 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,79 zł
.sx.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.org.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.org.vi 2315,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 991,38 zł 991,38 zł 0,00 zł 991,38 zł
.com.ly 776,45 zł 776,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 822,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 277,59 zł 277,59 zł 0,00 zł 277,59 zł
.com.lv 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3529,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 697,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 70,19 zł 70,19 zł 0,00 zł 70,19 zł
.fc.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lc 610,69 zł 626,95 zł 0,00 zł 610,69 zł
.valle-aosta.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lb Liban 1744,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.uk 61,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 61,47 zł
.org.sg 602,76 zł 333,10 zł 0,00 zł 602,76 zł
.bj.cn 368,00 zł 326,36 zł 0,00 zł 312,48 zł
.org.sc 1298,71 zł 1219,40 zł 0,00 zł 584,91 zł
.biz.fj 1742,45 zł 1078,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1102,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 515,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.juegos Dla każdego 2609,31 zł 2609,31 zł 0,00 zł 2609,31 zł
.org.ru 651,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zm 1566,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 1017,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 912,07 zł
.com.om 1913,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1491,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 1126,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kumamoto.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.gives 202,24 zł 202,24 zł 0,00 zł 202,24 zł
.consulting Dla każdego 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 199,07 zł
.org.tc 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 309,31 zł
.tottori.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.team 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 193,52 zł
.services Usługi 204,22 zł 204,22 zł 0,00 zł 191,53 zł
.com.nr 1140,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.com.np Nepal 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sld.do 967,59 zł 967,59 zł 0,00 zł 967,59 zł
.ln.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.watch Zegarki 205,41 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.napoli.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ni 1989,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 860,52 zł 884,71 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 539,31 zł 539,31 zł 0,00 zł 539,31 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 5432,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1257,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5591,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 3664,14 zł
.fashion 201,45 zł 182,41 zł 0,00 zł 201,45 zł
.pescara.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.gp 1419,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 6781,04 zł 6781,04 zł 0,00 zł 6781,04 zł
.sondrio.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 769,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 618,62 zł
.org.pt 467,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ps 713,00 zł 713,00 zł 0,00 zł 626,55 zł
.org.pr 1663,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.school 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 193,52 zł
.homes 959,66 zł 959,66 zł 0,00 zł 959,66 zł
.org.ph 1008,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1008,04 zł
.co.tj 990,59 zł 839,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 291,47 zł 291,47 zł 0,00 zł 291,47 zł
.co.rw 3878,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.kanagawa.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.qa 732,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1594,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro Specjaliści 332,55 zł 332,55 zł 0,00 zł 332,55 zł
.com.ps 713,00 zł 713,00 zł 0,00 zł 664,22 zł
.com.pt 467,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 82,09 zł 82,09 zł 0,00 zł 82,09 zł
.com.pr 1663,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.page 93,19 zł 93,19 zł 0,00 zł 93,19 zł
.com.ph 1068,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 1071,48 zł
.com.pe 674,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 959,66 zł
.xn--czr694b 2656,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uz 1521,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cs.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 309,31 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,79 zł
.voto 436,21 zł 436,21 zł 0,00 zł 436,21 zł
.pr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nz 658,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 563,10 zł
.video 143,95 zł 143,95 zł 0,00 zł 143,95 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.bbs.tr 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1564,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 1411,73 zł
.experts-comptables.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.co.vi 2502,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padova.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sn 1578,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 539,31 zł 539,31 zł 0,00 zł 539,31 zł
.co.ve 1059,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sl 1257,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1903,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pg.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ng Dla każdego 269,66 zł 269,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 436,21 zł 436,21 zł 0,00 zł 436,21 zł
.com.sg 602,76 zł 333,10 zł 0,00 zł 523,45 zł
.org.pe 150,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 150,69 zł
.com.se 87,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 87,24 zł
.llc 203,51 zł 203,51 zł 0,00 zł 203,51 zł
.com.sb 1102,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1495,00 zł 1379,60 zł 0,00 zł 1401,81 zł
.perugia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 137,60 zł
.engineer 202,24 zł 202,24 zł 0,00 zł 202,24 zł
.co.tz 679,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 84,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.co.ug 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 2187,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 1102,41 zł
.fund Dla każdego 313,28 zł 313,28 zł 0,00 zł 313,28 zł
.cuneo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.ke 1220,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 195,50 zł 195,50 zł 0,00 zł 182,02 zł
.buzz Marketing i social media 234,36 zł 234,36 zł 0,00 zł 234,36 zł
.co.uk 61,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 61,07 zł
.finance Dla każdego 317,24 zł 317,24 zł 0,00 zł 317,24 zł
.studio 143,95 zł 143,95 zł 0,00 zł 143,95 zł
.com.es 214,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 214,14 zł
.co.om 1953,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 785,17 zł 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 705,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.org.ls 1581,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.potenza.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2986,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 2581,95 zł
.com.ee 571,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 586,90 zł
.saitama.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1567,57 zł 475,86 zł 0,00 zł 1084,57 zł
.org.lk 697,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.terni.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.prato.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bozen.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lc.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dz 4149,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 137,60 zł
.org.lb 1744,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 896,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5591,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 3664,14 zł
.flowers 935,86 zł 935,86 zł 0,00 zł 935,86 zł
.gouv.ht 1471,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.no 658,28 zł 658,28 zł 0,00 zł 658,28 zł
.co.nl 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.do 967,59 zł 967,59 zł 0,00 zł 967,59 zł
.co.nz 658,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 594,83 zł
.org.my 706,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 334,29 zł 359,67 zł 0,00 zł 334,29 zł
.org.mw 2292,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 777,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1292,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1181,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 467,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentino-s-tirol.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massacarrara.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 196,69 zł 196,69 zł 0,00 zł 160,60 zł
.org.mm 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sardegna.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cx 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 729,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yn.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.com.gy 697,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gt 799,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 1156,74 zł
.com.gu 2371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 2371,38 zł
.lol 188,36 zł 188,36 zł 0,00 zł 188,36 zł
.com.gp 1102,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solar Energia słoneczna 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.com.gn 2181,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 1062,76 zł 1181,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 1093,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1678,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.sassari.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yachts 959,66 zł 959,66 zł 0,00 zł 959,66 zł
.corsica 275,60 zł 275,60 zł 0,00 zł 275,60 zł
.blackfriday Dla każdego 935,86 zł 935,86 zł 0,00 zł 935,86 zł
.com.ge 841,09 zł 855,36 zł 0,00 zł 808,97 zł
.co.ro 666,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1514,83 zł 547,24 zł 0,00 zł 1514,83 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 316,05 zł 316,45 zł 0,00 zł 296,22 zł
.me.ke 1220,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 275,60 zł 275,60 zł 0,00 zł 275,60 zł
.trentinoaadige.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ao.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1663,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 1554,48 zł
.org.kz 690,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 313,67 zł
.com.fj 1742,45 zł 1078,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kn 1663,14 zł 912,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 612,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 533,36 zł
.chat 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 203,83 zł
.org.ki 2403,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 777,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 201,45 zł 182,41 zł 0,00 zł 201,45 zł
.travel Turystyka 1325,67 zł 1325,67 zł 0,00 zł 1325,67 zł
.bari.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kn 912,07 zł 912,07 zł 0,00 zł 912,07 zł
.uk.com 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 547,24 zł
.org.hu 1419,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.iq 3004,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1847,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hn 936,26 zł 936,26 zł 0,00 zł 785,17 zł
.co.kr 1450,19 zł 1286,41 zł 0,00 zł 1297,12 zł
.org.hk 690,00 zł 547,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1419,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 1419,66 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 320,41 zł 320,41 zł 0,00 zł 300,19 zł
.zone Dla każdego 205,41 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.group 89,62 zł 89,62 zł 0,00 zł 89,62 zł
.co.lc 626,95 zł 626,55 zł 0,00 zł 636,86 zł
.jewelry 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 313,67 zł
.rugby 339,05 zł 339,05 zł 0,00 zł 339,05 zł
.com.ht 1471,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamagata.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 999,31 zł 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.varese.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wakayama.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 936,26 zł 936,26 zł 0,00 zł 785,17 zł
.com.hk 690,00 zł 690,00 zł 0,00 zł 610,69 zł
.co.jp 1411,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.in 158,62 zł 158,62 zł 0,00 zł 158,62 zł
.org.im 744,33 zł 728,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vallee-aoste.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 678,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pesaro-urbino.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 316,45 zł 316,45 zł 0,00 zł 316,45 zł
.co.ke 1220,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.biz.bb 1221,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 810,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 610,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mz 1330,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 872,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 212,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 212,16 zł
.com.kn 1681,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1878,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1181,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.org.fj 1742,45 zł 1078,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1419,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 1102,41 zł
.com.kh 1128,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2403,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 348,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shizuoka.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agrigento.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.co.ni 2008,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florence.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hospital 306,53 zł 306,53 zł 0,00 zł 306,53 zł
.ltd 130,07 zł 130,07 zł 0,00 zł 130,07 zł
.vercelli.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.fr 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.to.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jo 1678,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 1034,60 zł
.org.gn 2181,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jm 801,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1581,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1620,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 396,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 440,57 zł 440,57 zł 0,00 zł 440,57 zł
.org.gg 1736,90 zł 467,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 991,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art.do 967,59 zł 967,59 zł 0,00 zł 967,59 zł
.co.me 1031,04 zł 1031,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.akita.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aostavalley.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.lazio.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--3ds443g Dla każdego 1768,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dev 132,84 zł 132,84 zł 0,00 zł 132,84 zł
.dental Medycyna 320,81 zł 320,81 zł 0,00 zł 320,81 zł
.coupons 292,66 zł 292,66 zł 0,00 zł 292,66 zł
.beer Dla każdego 195,50 zł 195,50 zł 0,00 zł 195,50 zł
.us.com 457,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.cn.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 348,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.deals Biznes 206,60 zł 206,60 zł 0,00 zł 206,60 zł
.hb.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.adult 631,71 zł 631,71 zł 0,00 zł 631,71 zł
.compare 230,00 zł 230,00 zł 0,00 zł 230,00 zł
.ms.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 564,69 zł 530,19 zł 0,00 zł 530,19 zł
.how 186,78 zł 186,78 zł 0,00 zł 186,78 zł
.wedding 201,45 zł 182,41 zł 0,00 zł 201,45 zł
.catania.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fvg.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massa-carrara.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.torino.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yokohama Dla każdego 67,41 zł 71,38 zł 0,00 zł 67,41 zł
.business 130,86 zł 130,86 zł 0,00 zł 130,86 zł
.rn.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shoes Obuwie 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.viterbo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.inc.hk 89,22 zł 89,22 zł 0,00 zł 89,22 zł
.rc.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1224,55 zł 1165,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 951,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascolipiceno.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 266,88 zł 266,88 zł 0,00 zł 266,88 zł
.accountant 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.com.am 1547,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 45,60 zł 45,60 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.af 690,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 695,95 zł
.com.ag 819,67 zł 819,67 zł 0,00 zł 819,67 zł
.abogado 220,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 220,09 zł
.okinawa.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.club Polecane dla klubów 116,74 zł 116,35 zł 0,00 zł 113,18 zł
.legal 300,19 zł 300,19 zł 0,00 zł 300,19 zł
.info Dla każdego 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.reggio-calabria.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 195,50 zł
.com.cu 3806,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 3735,52 zł
.loan 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.campania.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 298,21 zł 320,81 zł 0,00 zł 306,14 zł
.com.co 358,88 zł 356,90 zł 0,00 zł 358,88 zł
.treviso.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 261,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 261,72 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.com.ci 3323,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3521,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sp.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lom.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.abr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 137,60 zł
.bl.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.company Biznes i organizacje 133,64 zł 134,43 zł 0,00 zł 134,43 zł
.com.by 747,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 931,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 515,52 zł 515,52 zł 0,00 zł 515,52 zł
.com.bs 2945,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bt 1742,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 999,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1964,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1916,93 zł
.com.bm 1216,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 98,34 zł 98,34 zł 0,00 zł 98,34 zł
.com.bn 1742,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5881,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cyou 59,48 zł 55,52 zł 0,00 zł 55,52 zł
.com.bb 1221,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uno Hiszpańska strona www 217,31 zł 217,31 zł 0,00 zł 217,31 zł
.baby 422,33 zł 422,33 zł 0,00 zł 422,33 zł
.com.az 1675,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.at 460,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.aw 943,79 zł 943,79 zł 0,00 zł 943,79 zł
.com.au 352,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 352,93 zł
.rehab 202,64 zł 202,24 zł 0,00 zł 182,02 zł
.discount Dla każdego 206,21 zł 206,21 zł 0,00 zł 206,21 zł
.supplies Biznes 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.umb.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milan.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 205,41 zł 207,79 zł 0,00 zł 205,41 zł
.aca.pro 1340,35 zł 1340,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taranto.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 935,86 zł 935,86 zł 0,00 zł 935,86 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 320,41 zł 320,41 zł 0,00 zł 300,19 zł
.reggio-emilia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dog 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.trading 428,28 zł 428,28 zł 0,00 zł 428,28 zł
.si.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pn.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.en.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bolzano.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.stream 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.pc.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health 434,22 zł 434,22 zł 0,00 zł 434,22 zł
.chiba.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 180,43 zł 180,43 zł 0,00 zł 180,43 zł
.menu Restauracje 237,14 zł 236,74 zł 0,00 zł 237,14 zł
.mba 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 193,52 zł
.nara.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fe.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostirol.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 316,05 zł 320,41 zł 0,00 zł 316,05 zł
.casino 797,07 zł 797,07 zł 0,00 zł 797,07 zł
.hi.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.reviews Opinie 155,05 zł 155,05 zł 0,00 zł 135,62 zł
.lu.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.host Hosting 575,00 zł 575,00 zł 0,00 zł 575,00 zł
.grosseto.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.credit Dla każdego 564,69 zł 564,69 zł 0,00 zł 564,69 zł
.molise.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 951,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1319,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 137,60 zł 137,60 zł 0,00 zł 137,60 zł
.arts.nf 5773,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.film 497,67 zł 497,67 zł 0,00 zł 497,67 zł
.vv.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 308,91 zł 308,91 zł 0,00 zł 308,91 zł
.tv.bb 1221,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 266,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tos.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.best Dla każdego 610,69 zł 610,69 zł 0,00 zł 610,69 zł
.laspezia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.genova.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.matera.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rg.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.online 226,03 zł 226,03 zł 0,00 zł 226,03 zł
.properties Nieruchomości 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.mo.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.theatre 4758,62 zł 4758,62 zł 0,00 zł 4758,62 zł
.observer 95,17 zł 95,17 zł 0,00 zł 95,17 zł
.ac.rw 3878,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 146,33 zł 146,33 zł 0,00 zł 146,33 zł
.name.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.melbourne 315,26 zł 315,26 zł 0,00 zł 315,26 zł
.taxi 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.campobasso.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.siracusa.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.go.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verbania.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.xn--90ae 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 442,16 zł 442,16 zł 0,00 zł 442,16 zł
.sa.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ehime.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tz 679,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 621,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 507,59 zł
.name.vn 2016,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 1887,59 zł
.ac.ug 150,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 333,10 zł
.name.tr 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 208,19 zł
.cn.com 91,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 383,86 zł
.alsace 275,60 zł 275,60 zł 0,00 zł 275,60 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 208,19 zł
.k12.tr 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifu.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ltd.hk 89,22 zł 89,22 zł 0,00 zł 89,22 zł
.xn--9dbq2a 237,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vda.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.icu 71,38 zł 71,38 zł 0,00 zł 71,38 zł
.ac.nz 658,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 594,83 zł
.vc.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.solutions Usługi 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.cr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ruhr Turystyka i biznes 196,29 zł 196,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marche.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 360,07 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.ven.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.id.lv 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.livorno.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 101,91 zł 65,43 zł 0,00 zł 101,91 zł
.auction 202,24 zł 202,24 zł 0,00 zł 202,24 zł
.koeln Dla każdego 101,12 zł 101,12 zł 0,00 zł 101,12 zł
.organic 437,40 zł 356,90 zł 0,00 zł 437,40 zł
.name.pr 13622,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rentals Nieruchomości 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.money 195,50 zł 195,50 zł 0,00 zł 195,50 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,79 zł
.moe Dla każdego 124,91 zł 124,91 zł 0,00 zł 124,91 zł
.ravenna.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.an.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jx.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.mom 226,03 zł 226,03 zł 0,00 zł 226,03 zł
.minsk.by 1253,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm.br 269,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 269,66 zł
.games 128,48 zł 128,48 zł 0,00 zł 128,48 zł
.umbria.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.ke 1220,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.work 59,48 zł 59,48 zł 0,00 zł 59,48 zł
.ishikawa.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 91,21 zł 91,21 zł 0,00 zł 91,21 zł
.forsale 195,90 zł 195,90 zł 0,00 zł 195,90 zł
.fail Dla każdego 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 208,19 zł
.tattoo Tatuaże 269,66 zł 269,66 zł 0,00 zł 269,66 zł
.ltd.uk 116,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 116,59 zł
.rome.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 289,88 zł 289,88 zł 0,00 zł 289,88 zł
.love 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.osaka 232,78 zł 232,78 zł 0,00 zł 232,78 zł
.lucania.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.republican Dla partii republikańskich 206,60 zł 206,60 zł 0,00 zł 182,02 zł
.church Wyznanie 206,60 zł 206,60 zł 0,00 zł 206,60 zł
.foundation Dla każdego 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,79 zł
.pictures Fotografia 74,16 zł 74,16 zł 0,00 zł 69,79 zł
.mortgage 285,12 zł 285,12 zł 0,00 zł 270,05 zł
.bologna.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vicenza.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.hockey 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 136,02 zł
.kiev.ua 1027,47 zł 1027,47 zł 0,00 zł 1027,47 zł
.guitars Dla każdego 935,86 zł 935,86 zł 0,00 zł 935,86 zł
.ac.mu 872,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pmn.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guru Dla każdego 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.saga.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tn.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dyn.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.tours 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.space Kosmos 132,84 zł 124,91 zł 0,00 zł 132,84 zł
.eco 434,22 zł 434,22 zł 0,00 zł 434,22 zł
.basketball 339,05 zł 339,05 zł 0,00 zł 339,05 zł
.theater 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.gmbh 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 193,52 zł
.vet 202,64 zł 202,24 zł 0,00 zł 182,02 zł
.sardinia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lotto 11103,46 zł 11103,46 zł 0,00 zł 11103,46 zł
.edu 1054,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tuscany.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.tickets 3251,73 zł 3251,73 zł 0,00 zł 3251,73 zł
.paris.notaires.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.insure Dla każdego 317,24 zł 317,24 zł 0,00 zł 300,19 zł
.modena.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.laz.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.network 134,03 zł 134,03 zł 0,00 zł 129,67 zł
.pu.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp.net 793,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 785,17 zł
.catanzaro.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sic.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.inc 18241,39 zł 18241,39 zł 0,00 zł 18241,39 zł
.ink Dla kreatywnych 178,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 178,84 zł
.fans 87,24 zł 87,24 zł 0,00 zł 87,24 zł
.trade Biznes 196,69 zł 196,69 zł 0,00 zł 160,60 zł
.fi.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.scot 260,14 zł 255,78 zł 0,00 zł 260,14 zł
.pro.vn 2016,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 1887,59 zł
.saarland Dla każdego 146,72 zł 146,72 zł 0,00 zł 146,72 zł
.cruises Biznes i Turystyka 316,45 zł 316,45 zł 0,00 zł 316,45 zł
.or.th 769,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 354,91 zł 233,97 zł 0,00 zł 233,97 zł
.farm Rolnictwo 205,41 zł 207,79 zł 0,00 zł 205,41 zł
.vin 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.pisa.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vip 196,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 196,29 zł
.sh.cn 348,97 zł 309,31 zł 0,00 zł 293,45 zł
.or.tz 677,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 677,71 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1590,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1824,14 zł 1824,14 zł 0,00 zł 1824,14 zł
.lighting Oświetlenie 137,60 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.community Społeczność 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,79 zł
.ltda 246,66 zł 246,66 zł 0,00 zł 246,66 zł
.latina.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.science 184,40 zł 184,40 zł 0,00 zł 160,60 zł
.institute Instytuty 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.altoadige.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boston 105,09 zł 105,09 zł 0,00 zł 105,09 zł
.sa.com 775,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 697,93 zł
.cq.cn 285,52 zł 309,31 zł 0,00 zł 293,45 zł
.porn 632,10 zł 632,10 zł 0,00 zł 632,10 zł
.asti.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 135,22 zł 146,72 zł 0,00 zł 146,72 zł
.ha.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.photo Fotografia 184,40 zł 184,40 zł 0,00 zł 184,40 zł
.tj.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.schule Dla każdego 136,41 zł 136,41 zł 0,00 zł 136,41 zł
.lease Dla każdego 316,85 zł 316,85 zł 0,00 zł 296,22 zł
.hl.cn 360,07 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.ferrara.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ist 184,40 zł 184,40 zł 0,00 zł 184,40 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 131,02 zł 112,78 zł 0,00 zł 131,02 zł
.fitness Dla każdego 206,21 zł 206,21 zł 0,00 zł 206,21 zł
.florist Kwiaty 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.ren 555,17 zł 555,17 zł 0,00 zł 555,17 zł
.gifts 204,22 zł 204,22 zł 0,00 zł 204,22 zł
.ninja Dla każdego 128,48 zł 128,48 zł 0,00 zł 114,21 zł
.exchange Dla każdego 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 208,19 zł
.cb.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nm.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.pro.tc 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 309,31 zł
.nom.co 388,62 zł 230,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.directory Katalogi 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 137,60 zł
.pro.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.alessandria.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dating Randki 320,41 zł 320,41 zł 0,00 zł 320,41 zł
.am.br 269,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 269,66 zł
.name.az 1878,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.turin.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rich Dobra luksusowe 15209,75 zł 15209,75 zł 0,00 zł 15209,75 zł
.chieti.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.avellino.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.airforce 202,24 zł 202,24 zł 0,00 zł 202,24 zł
.family 143,95 zł 143,95 zł 0,00 zł 143,95 zł
.ind.in 158,62 zł 158,62 zł 0,00 zł 158,62 zł
.siena.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.college 364,83 zł 386,24 zł 0,00 zł 386,24 zł
.gift Prezenty, fundacje 125,31 zł 125,31 zł 0,00 zł 125,31 zł
.career 634,48 zł 634,48 zł 0,00 zł 634,48 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 137,60 zł
.movie 1657,59 zł 1657,59 zł 0,00 zł 1657,59 zł
.sicily.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 150,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 150,69 zł
.valleeaoste.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 935,86 zł 935,86 zł 0,00 zł 935,86 zł
.rip 122,93 zł 122,93 zł 0,00 zł 114,21 zł
.rio 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.genoa.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 777,24 zł 777,24 zł 0,00 zł 777,24 zł
.balsan.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pavia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--j6w193g Dla każdego 682,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae.org 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.messina.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.venezia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibo-valentia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.city 136,81 zł 136,81 zł 0,00 zł 136,81 zł
.at.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nx.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.rimini.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 320,02 zł 320,41 zł 0,00 zł 300,19 zł
.healthcare 318,03 zł 318,03 zł 0,00 zł 300,19 zł
.bergamo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 164,73 zł 164,73 zł 0,00 zł 170,68 zł
.ibaraki.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 272,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aichi.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 89,22 zł 89,22 zł 0,00 zł 89,22 zł
.shimane.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fin.ec 309,31 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.lt.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.pr 13464,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bas.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.org 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.net 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.jur.pro 1181,72 zł 1181,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.new 3767,24 zł 3767,24 zł 0,00 zł 3767,24 zł
.name.fj 1742,45 zł 1078,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggioemilia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.domains Domeny internetowe 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.moda Dla każdego 207,40 zł 207,40 zł 0,00 zł 182,02 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 320,02 zł 320,41 zł 0,00 zł 320,02 zł
.parma.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.versicherung 888,28 zł 888,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 193,52 zł
.villas Nieruchomości 320,41 zł 320,41 zł 0,00 zł 300,19 zł
.emp.br 1022,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 442,16 zł 442,16 zł 0,00 zł 442,16 zł
.financial Dla każdego 320,81 zł 320,81 zł 0,00 zł 320,81 zł
.msk.ru 266,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qh.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 131,18 zł 112,94 zł 0,00 zł 131,18 zł
.media Dla każdego 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 208,19 zł
.vodka Dla każdego 197,09 zł 160,60 zł 0,00 zł 197,09 zł
.ngo 255,78 zł 270,05 zł 0,00 zł 270,05 zł
.today Dla każdego 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.construction Przemysł budowlany 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.firenze.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sucks 1903,45 zł 1903,45 zł 0,00 zł 1903,45 zł
.kiwi.nz 658,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 594,83 zł
.ss.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 203,43 zł 203,83 zł 0,00 zł 191,53 zł
.kagawa.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.cr 727,28 zł 728,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.ua 2300,00 zł 2300,00 zł 0,00 zł 2300,00 zł
.chambagri.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.shiga.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 153,47 zł 153,47 zł 0,00 zł 153,47 zł
.shopping 189,55 zł 189,55 zł 0,00 zł 189,55 zł
.app 116,98 zł 116,98 zł 0,00 zł 116,98 zł
.aq.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 769,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pug.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.xn--90ais 23785,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 2010,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1887,59 zł
.ri.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.lecco.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.niigata.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 460,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1340,35 zł 1340,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--nqv7f 79,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1450,19 zł 1286,41 zł 0,00 zł 1297,12 zł
.or.bi 1201,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art 81,29 zł 81,29 zł 0,00 zł 81,29 zł
.black Dla każdego 351,66 zł 338,18 zł 0,00 zł 351,66 zł
.broker 6146,56 zł 6146,56 zł 0,00 zł 6146,56 zł
.bs.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ud.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aomori.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.partners Dla każdego 320,41 zł 320,41 zł 0,00 zł 300,19 zł
.run 130,07 zł 130,07 zł 0,00 zł 130,07 zł
.jl.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.cymru 109,84 zł 109,84 zł 0,00 zł 109,84 zł
.furniture Dla każdego 317,24 zł 317,24 zł 0,00 zł 317,24 zł
.kyoto.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 267,67 zł 267,67 zł 0,00 zł 267,67 zł
.lombardia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 208,19 zł
.physio 543,28 zł 543,28 zł 0,00 zł 543,28 zł
.mn.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.my.id 436,21 zł 436,21 zł 0,00 zł 436,21 zł
.engineering Dla każdego 320,81 zł 320,81 zł 0,00 zł 320,81 zł
.boats 904,14 zł 904,14 zł 0,00 zł 904,14 zł
.reit 8874,83 zł 8874,83 zł 0,00 zł 8874,83 zł
.pp.ru 444,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mc.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camp Turystyka i kampingi 299,79 zł 299,79 zł 0,00 zł 299,79 zł
.taa.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 208,19 zł
.name Dla każdego 64,64 zł 64,64 zł 0,00 zł 126,90 zł
.clothing Odzież 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.novara.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sar.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.kr 1450,19 zł 1292,76 zł 0,00 zł 1297,12 zł
.belluno.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shop 218,10 zł 218,10 zł 0,00 zł 218,10 zł
.show 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 193,52 zł
.savona.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1220,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 314,47 zł 314,47 zł 0,00 zł 303,36 zł
.hyogo.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 300,19 zł 300,19 zł 0,00 zł 300,19 zł
.news 143,95 zł 143,95 zł 0,00 zł 143,95 zł
.delivery 300,98 zł 300,98 zł 0,00 zł 300,98 zł
.green 428,28 zł 428,28 zł 0,00 zł 428,28 zł
.toys Dla każdego 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.bond 872,41 zł 872,41 zł 0,00 zł 872,41 zł
.tokyo Dla każdego 79,31 zł 83,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.imperia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 180,43 zł 180,43 zł 0,00 zł 183,21 zł
.or.kr 1449,79 zł 1286,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pt.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 376,72 zł 376,72 zł 0,00 zł 376,72 zł
.fan 237,14 zł 237,14 zł 0,00 zł 237,14 zł
.he.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.gent 172,50 zł 172,50 zł 0,00 zł 172,50 zł
.or.ke 1220,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pi.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 206,21 zł 206,21 zł 0,00 zł 206,21 zł
.durban Dla każdego 138,79 zł 138,79 zł 0,00 zł 138,79 zł
.cars 18241,39 zł 18241,39 zł 0,00 zł 18241,39 zł
.nrw 255,78 zł 255,78 zł 0,00 zł 255,78 zł
.style 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 203,83 zł
.care Dla każdego 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 208,19 zł
.apartments 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.study 230,00 zł 230,00 zł 0,00 zł 230,00 zł
.or.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 206,60 zł 206,60 zł 0,00 zł 206,60 zł
.irish 265,69 zł 265,69 zł 0,00 zł 265,69 zł
.or.id 396,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,55 zł
.cooking Kulinaria 197,09 zł 160,60 zł 0,00 zł 197,09 zł
.berlin Dla każdego 275,60 zł 275,60 zł 0,00 zł 275,60 zł
.oita.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 358,48 zł 358,48 zł 0,00 zł 358,48 zł
.other.nf 5773,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 201,45 zł 203,83 zł 0,00 zł 201,45 zł
.xn--kpry57d Dla każdego 558,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trapani.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 320,02 zł 320,41 zł 0,00 zł 320,02 zł
.navy 202,64 zł 202,24 zł 0,00 zł 182,02 zł
.cloud 140,78 zł 140,78 zł 0,00 zł 140,78 zł
.ryukyu Dla każdego 91,21 zł 91,21 zł 0,00 zł 91,21 zł
.miyazaki.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.za.com 777,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 763,36 zł
.amsterdam 235,95 zł 235,95 zł 0,00 zł 235,95 zł
.sd.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.calabria.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lodi.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voyage Turystyka 320,02 zł 320,41 zł 0,00 zł 300,19 zł
.market 198,67 zł 198,28 zł 0,00 zł 178,05 zł
.tm.mc 1491,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2855,17 zł 2855,17 zł 0,00 zł 2855,17 zł
.salerno.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rm.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.my.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.rocks Dla każdego 81,69 zł 81,69 zł 0,00 zł 77,72 zł
.lviv.ua 1027,47 zł 1027,47 zł 0,00 zł 1027,47 zł
.macerata.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 935,86 zł 935,86 zł 0,00 zł 935,86 zł
.win 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 185,59 zł
.lawyer 314,47 zł 314,07 zł 0,00 zł 283,53 zł
.le.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.soccer 130,07 zł 130,07 zł 0,00 zł 130,07 zł
.xn--55qx5d.hk 690,00 zł 547,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 237,14 zł 192,33 zł 0,00 zł 237,14 zł
.uk.net 631,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 664,22 zł
.palermo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostyrol.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 197,09 zł 197,09 zł 0,00 zł 197,09 zł
.clinic Dla każdego 320,81 zł 320,81 zł 0,00 zł 320,81 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 320,41 zł 320,41 zł 0,00 zł 320,41 zł
.biz.tr 341,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.net 230,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 230,00 zł
.per.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.rovigo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascoli-piceno.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.hk.org 89,22 zł 89,22 zł 0,00 zł 89,22 zł
.info.vn 2018,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 2016,86 zł
.fit 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 201,45 zł
.bar Bary i puby 438,59 zł 438,59 zł 0,00 zł 438,59 zł
.aoste.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verona.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padua.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pa.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.surf Dla każdego 195,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 195,50 zł
.recipes Kulinaria 316,05 zł 316,45 zł 0,00 zł 296,22 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 1088,54 zł 1088,54 zł 0,00 zł 1088,54 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 864,48 zł 491,72 zł 0,00 zł 785,17 zł
.af Afganistan 2307,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1457,33 zł 1253,10 zł 0,00 zł 1457,33 zł
.org.es 150,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 150,69 zł
.per.sg 602,76 zł 483,79 zł 0,00 zł 460,00 zł
.nuoro.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.hk 690,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 666,21 zł
.al Albania 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.am Armenia 1570,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 1411,73 zł
.aero.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.xn--e1a4c 85,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar 872,41 zł 872,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 79,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aw Aruba 943,79 zł 943,79 zł 0,00 zł 943,79 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.ax Åland 690,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamanashi.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1811,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1102,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1221,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1742,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 39,66 zł 39,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 2466,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2945,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1319,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.emiliaromagna.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 822,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 663,83 zł
.bh Bahrain 5881,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.al.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1201,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1964,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1916,93 zł
.bj Benin 3164,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1623,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1597,31 zł
.org.bm 1216,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1216,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tr 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo Dla każdego 2955,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 2797,28 zł
.reisen Dla każdego 136,81 zł 138,00 zł 0,00 zł 129,67 zł
.org.bh 6353,56 zł 586,10 zł 0,00 zł 4488,97 zł
.bt Bhutan 1742,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.bw Botswana 634,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bb 1221,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 722,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 560,33 zł 592,05 zł 0,00 zł 560,33 zł
.gen.tr 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1878,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 333,10 zł 333,10 zł 0,00 zł 253,79 zł
.naples.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cc Wyspy Kokoswe 550,02 zł 550,02 zł 0,00 zł 550,02 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 674,14 zł 436,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cg Kongo 3521,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 84,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3323,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fhbed7t1n.xn--mgbbh1a71e 150,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1502,54 zł 1502,54 zł 0,00 zł 1502,54 zł
.sex 613,86 zł 613,86 zł 0,00 zł 613,86 zł
.cl Chile 555,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 515,52 zł
.org.cn 300,19 zł 386,64 zł 0,00 zł 308,12 zł
.cm Kamerun 1387,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 1387,93 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 243,88 zł 243,88 zł 0,00 zł 243,88 zł
.co Kolumbia 154,66 zł 154,66 zł 0,00 zł 154,66 zł
.forli-cesena.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cr Kostaryka 1598,50 zł 1574,71 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 248,24 zł 248,24 zł 0,00 zł 248,24 zł
.sc.ug 150,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 333,10 zł
.cu Kuba 5543,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1427,59 zł 1427,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 729,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.cd 970,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 970,36 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1547,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 1108,36 zł
.cz Republika Czeska 71,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 71,38 zł
.org.bz 931,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 39,66 zł 39,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 176,47 zł 176,47 zł 0,00 zł 174,48 zł
.dj Dżibuti 1086,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 69,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1742,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1663,14 zł
.graphics Grafika 137,60 zł 137,60 zł 0,00 zł 137,60 zł
.do Republika Dominikany 910,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ro 1491,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 302,33 zł 302,33 zł 0,00 zł 302,33 zł
.dz Algieria 4082,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contact 69,40 zł 69,40 zł 0,00 zł 69,40 zł
.ec Ekwador 1567,57 zł 1171,81 zł 0,00 zł 1084,57 zł
.tires 586,10 zł 586,10 zł 0,00 zł 586,10 zł
.ee Estonia 586,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 586,90 zł
.eg Egipt 2129,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 2129,48 zł
.org.ar 1332,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 594,83 zł 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 63,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 63,45 zł
.gen.nz 658,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 594,83 zł
.org.ag 1037,78 zł 916,04 zł 0,00 zł 1037,78 zł
.eu 24,48 zł 84,87 zł 0,00 zł 84,87 zł
.org.af 690,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.pr 13622,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fg.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 690,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 207,40 zł 207,40 zł 0,00 zł 195,50 zł
.bc.ca 333,10 zł 333,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1878,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 184,40 zł 184,40 zł 0,00 zł 184,40 zł
.salon 299,79 zł 299,79 zł 0,00 zł 299,79 zł
.accountants Księgowość 547,24 zł 547,24 zł 0,00 zł 547,24 zł
.fi Finlandia 126,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 126,90 zł
.laquila.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm Mikronezja 1113,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1113,52 zł
.edu.mm 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.isernia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fo Wyspy Owcze 3212,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.nf 5773,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 75,34 zł 75,34 zł 0,00 zł 75,34 zł
.fukui.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lv 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--5tzm5g 109,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.toyama.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ga Gabon 249,83 zł 594,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 348,97 zł 230,00 zł 0,00 zł 348,97 zł
.gd Grenada 595,62 zł 595,62 zł 0,00 zł 571,83 zł
.ge Gruzja 1175,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 1126,21 zł
.gf Gujana Francuska 1681,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gg Guernsey 1480,73 zł 277,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 206,21 zł 206,21 zł 0,00 zł 206,21 zł
.gl Grenlandia 1062,76 zł 1062,76 zł 0,00 zł 904,14 zł
.gm Gambia 573,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1419,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 138,79 zł 138,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 130,07 zł 130,07 zł 0,00 zł 130,07 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 386,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.puglia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gt Gwatemala 1061,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 1198,38 zł
.gu Guam 2371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 2371,38 zł
.vt.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 697,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.bid Aukcje online 196,69 zł 196,69 zł 0,00 zł 196,29 zł
.mie.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.zj.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.expert Dla każdego 316,05 zł 320,41 zł 0,00 zł 316,05 zł
.hk Hongkong 682,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 705,86 zł
.select 230,00 zł 230,00 zł 0,00 zł 230,00 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 1034,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 1084,57 zł 1084,57 zł 0,00 zł 1015,17 zł
.gen.in 158,62 zł 158,62 zł 0,00 zł 158,62 zł
.bio Biotechnologie 394,25 zł 394,25 zł 0,00 zł 394,25 zł
.hr Chorwacja 1197,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5773,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1536,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 1457,33 zł
.hu Węgry 1411,73 zł 674,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trieste.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ski 291,70 zł 291,70 zł 0,00 zł 291,70 zł
.biz Dla firm 102,79 zł 102,79 zł 0,00 zł 102,79 zł
.id Indonezja 436,21 zł 436,21 zł 0,00 zł 436,21 zł
.ie Irlandia 1181,72 zł 467,93 zł 0,00 zł 1102,41 zł
.frl 235,95 zł 235,95 zł 0,00 zł 235,95 zł
.biz.ki 2403,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 744,33 zł 728,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 95,17 zł 95,17 zł 0,00 zł 198,28 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1104,40 zł 1104,40 zł 0,00 zł 1110,74 zł
.wtf Dla każdego 208,19 zł 208,19 zł 0,00 zł 195,50 zł
.iq Irak 3004,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1546,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4560,35 zł 4560,35 zł 0,00 zł 4560,35 zł
.is Islandia 1816,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 47,59 zł 47,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.pt 467,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.id 396,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 396,55 zł
.js.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.je Jersey 2357,50 zł 1429,57 zł 0,00 zł 1429,57 zł
.works Dla każdego 205,41 zł 207,79 zł 0,00 zł 195,50 zł
.trentino-s-tyrol.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jo Jordania 2660,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 1530,29 zł
.jp Japonia 896,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lig.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 192,72 zł 192,72 zł 0,00 zł 191,53 zł
.rieti.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ke Kenia 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 785,17 zł
.kg Kirgistan 1134,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camera Biznes filmowy 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.ki Kiribati 8406,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1663,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.restaurant 314,07 zł 314,07 zł 0,00 zł 300,19 zł
.kr Korea Południowa 1445,04 zł 1291,17 zł 0,00 zł 1286,41 zł
.xn--d1alf 705,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1220,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fukushima.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ki 2403,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 475,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 803,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cl.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 706,66 zł 627,35 zł 0,00 zł 627,35 zł
.lc Saint Lucia 569,45 zł 569,45 zł 0,00 zł 576,59 zł
.report Biznes 136,81 zł 138,00 zł 0,00 zł 129,67 zł
.na.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li Liechtenstein 84,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fun 140,78 zł 140,78 zł 0,00 zł 140,78 zł
.forlicesena.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 697,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.auto 18241,39 zł 18241,39 zł 0,00 zł 18241,39 zł
.biz.pr 9937,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 547,24 zł 547,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lv Łotwa 705,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 137,21 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.ly Libia 1560,43 zł 1639,74 zł 0,00 zł 1560,43 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.teramo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.download 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 185,59 zł
.sr.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ma Maroko 1530,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1530,69 zł
.mc Monako 1491,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2497,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 111,03 zł 111,03 zł 0,00 zł 230,00 zł
.mg Madagaskar 2371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.navarra.museum 1261,04 zł 1023,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 467,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 467,93 zł
.soy 161,00 zł 161,00 zł 0,00 zł 161,00 zł
.mk Macedonia 705,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 674,14 zł 309,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 931,50 zł 931,50 zł 0,00 zł 888,28 zł
.mo Makao 2680,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 461,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 461,59 zł
.mp Mariany Północne 666,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1681,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 697,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 346,82 zł 346,82 zł 0,00 zł 346,82 zł
.mt Malta 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mu Mauritius 1154,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1982,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 688,81 zł 676,91 zł 0,00 zł 688,81 zł
.my Malezja 738,78 zł 738,78 zł 0,00 zł 769,31 zł
.tirol 228,02 zł 228,02 zł 0,00 zł 228,02 zł
.plus 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 193,52 zł
.na Namibia 29543,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 24023,12 zł
.nf Terytorium Norfolk 9152,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1641,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5654,83 zł 5147,24 zł 0,00 zł 5147,24 zł
.nl Holandia 52,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1419,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.no Norwegia 103,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5595,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.nu Niue 264,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 264,98 zł
.storage 4116,21 zł 4116,21 zł 0,00 zł 4116,21 zł
.hiroshima.jp 896,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 670,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 607,52 zł
.benevento.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1769,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1953,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 1411,73 zł
.edu.vn 2016,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 1887,59 zł
.ge.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.social Dla każdego 207,79 zł 207,79 zł 0,00 zł 182,02 zł
.srl 231,98 zł 231,98 zł 0,00 zł 231,98 zł
.piemonte.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.basilicata.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contractors Dla każdego 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.ebiz.tw 531,38 zł 467,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 1007,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 959,66 zł
.pf Polinezja Francuska 991,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1742,45 zł 1078,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.earth 140,78 zł 140,78 zł 0,00 zł 140,78 zł
.fyi 130,07 zł 130,07 zł 0,00 zł 130,07 zł
.ph Filipiny 1076,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 1008,04 zł
.luxury Dla każdego 500,45 zł 500,45 zł 0,00 zł 500,45 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 75,34 zł 309,31 zł 0,00 zł 75,34 zł
.pn Pitcairn 1726,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 1522,76 zł
.friuli-ve-giulia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pr Puerto Rico 9572,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 717,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 1018,74 zł 992,17 zł 0,00 zł 975,52 zł
.luxe 136,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,81 zł
.pt Portugalia 467,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.net.ly 864,48 zł 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 302,57 zł 295,43 zł 0,00 zł 295,43 zł
.lecce.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5773,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 196,29 zł 196,29 zł 0,00 zł 196,29 zł
.br.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qa Katar 801,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 626,55 zł
.net.kz 690,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ragusa.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.ni 1824,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.caserta.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 570,64 zł 570,64 zł 0,00 zł 570,64 zł
.net.kn 1663,14 zł 912,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ec 309,31 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.horse Dla każdego 197,09 zł 160,60 zł 0,00 zł 197,09 zł
.cagliari.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.store.bb 1221,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ki 2403,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 314,07 zł 314,07 zł 0,00 zł 314,07 zł
.net.kh 777,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.madrid 237,93 zł 237,93 zł 0,00 zł 237,93 zł
.ro Rumunia 1300,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.pro.fj 1742,45 zł 1078,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 136,81 zł 136,41 zł 0,00 zł 136,41 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.rs Serbia 705,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 47,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 4366,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 184,79 zł 160,60 zł 0,00 zł 184,79 zł
.sc.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.trentino.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1678,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sb Wyspy Salomona 436,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1495,00 zł 1495,00 zł 0,00 zł 1401,81 zł
.se Szwecja 127,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 127,21 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 205,41 zł 205,41 zł 0,00 zł 205,41 zł
.sg Singapur 277,59 zł 277,59 zł 0,00 zł 602,76 zł
.net.je 2696,55 zł 547,24 zł 0,00 zł 1514,83 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 1067,12 zł 1067,12 zł 0,00 zł 1033,02 zł
.si Słowenia 610,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 547,24 zł
.sk Słowacja 753,45 zł 705,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1257,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.sm San Marino 1443,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn Senegal 1578,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 935,86 zł 935,86 zł 0,00 zł 935,86 zł
.so Somalia 539,31 zł 539,31 zł 0,00 zł 539,31 zł
.ostfold.no 428,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 137,60 zł
.sr Surinam 1494,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5773,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milano.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ct.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realestate 578,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 578,97 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 666,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 666,21 zł
.su ZSSR 722,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1980,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sx Sint Maarten 412,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 61,47 zł 61,47 zł 0,00 zł 65,03 zł
.ve.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ong 255,78 zł 255,78 zł 0,00 zł 255,78 zł
.store 339,05 zł 339,05 zł 0,00 zł 339,05 zł
.la-spezia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 744,33 zł 728,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 137,21 zł 118,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 158,62 zł 158,62 zł 0,00 zł 158,62 zł
.monster 97,16 zł 97,16 zł 0,00 zł 97,16 zł
.tc Turks i Caicos 1455,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 467,93 zł 467,93 zł 0,00 zł 467,93 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 75,34 zł 309,31 zł 0,00 zł 75,34 zł
.tg Togo 1475,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1221,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 415,98 zł 415,98 zł 0,00 zł 415,98 zł
.aosta-valley.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj Tadżykistan 1187,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.tk Tokelau 436,21 zł 436,21 zł 0,00 zł 436,21 zł
.tl Timor Wschodni 1419,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 674,14 zł
.dealer 17440,36 zł 17440,36 zł 0,00 zł 17440,36 zł
.tn Tunezja 1590,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 67413,84 zł 43620,72 zł 0,00 zł 1824,14 zł
.country Dla każdego 197,09 zł 197,09 zł 0,00 zł 197,09 zł
.tv Tuvalu 210,97 zł 210,97 zł 0,00 zł 210,97 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.pro.az 1878,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 550,41 zł 574,21 zł 0,00 zł 550,41 zł
.express 193,52 zł 193,52 zł 0,00 zł 193,52 zł
.info.az 1821,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 398,93 zł 626,55 zł 0,00 zł 398,93 zł
.net.ps 713,00 zł 664,22 zł 0,00 zł 626,55 zł
.ooo 185,59 zł 185,59 zł 0,00 zł 185,59 zł
.net.ph 1068,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 1008,04 zł
.ug Uganda 770,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 770,50 zł
.uk Wielka Brytania 160,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 160,21 zł
.us USA 65,83 zł 65,83 zł 0,00 zł 65,83 zł
.net.pe 150,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 150,69 zł
.pesarourbino.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uy Urugwaj 1516,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1521,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.istanbul 184,40 zł 184,40 zł 0,00 zł 184,40 zł
.museum.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.iwate.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.degree 269,66 zł 285,12 zł 0,00 zł 269,66 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 617,83 zł 617,83 zł 0,00 zł 586,90 zł
.tochigi.jp 356,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 601,97 zł 571,03 zł 0,00 zł 578,17 zł
.tube 186,38 zł 186,38 zł 0,00 zł 186,38 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 2136,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 2018,05 zł
.desi Dla każdego 121,74 zł 121,74 zł 0,00 zł 121,74 zł
.support Pomoc 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 129,67 zł
.vu Vanuatu 816,90 zł 816,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ap.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mol.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ta.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nz 658,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 594,83 zł
.caltanissetta.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nr 1140,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 220,09 zł 220,09 zł 0,00 zł 220,09 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 131,02 zł 112,78 zł 0,00 zł 131,02 zł
.life Dla każdego 202,64 zł 202,64 zł 0,00 zł 191,53 zł
.wf Wallis i Futuna 75,34 zł 309,31 zł 0,00 zł 75,34 zł
.net.nf 5773,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vao.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 442,16 zł 442,16 zł 0,00 zł 442,16 zł
.net.ni 1903,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 304,16 zł 383,07 zł 0,00 zł 304,16 zł
.gay 230,00 zł 230,00 zł 0,00 zł 230,00 zł
.de.com 448,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 388,62 zł
.bg.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mu 829,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 674,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.net.mx 333,50 zł 359,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.ec 309,31 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.net.mm 626,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 136,81 zł 137,60 zł 0,00 zł 137,60 zł
.jpn.com 624,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 586,90 zł
.forex 12293,11 zł 12293,11 zł 0,00 zł 12293,11 zł
.net.me 230,00 zł 230,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.lk 697,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.notaires.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.geometre-expert.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.software 202,64 zł 202,24 zł 0,00 zł 182,02 zł
.ye Jemen 2043,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 6336,90 zł 6336,90 zł 0,00 zł 6336,90 zł
.bzh 315,26 zł 315,26 zł 0,00 zł 315,26 zł
.review 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.yt Majotta 75,34 zł 309,31 zł 0,00 zł 75,34 zł
.biella.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lombardy.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reise Dla każdego 588,88 zł 588,88 zł 0,00 zł 588,88 zł
.guide Dla każdego 206,60 zł 206,60 zł 0,00 zł 206,60 zł
.nagoya Dla każdego 79,31 zł 79,31 zł 0,00 zł 79,31 zł
.net.cm 206,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 206,21 zł
.net.co 358,88 zł 358,88 zł 0,00 zł 358,88 zł
.net.cn 298,21 zł 386,64 zł 0,00 zł 331,12 zł
.liguria.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 3323,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gdn 1491,04 zł 483,79 zł 0,00 zł 483,79 zł
.net.bz 931,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.by 1253,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gb.net 555,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 555,57 zł
.avocat.fr 388,62 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.net.br 999,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ra.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bt 1742,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2945,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.racing 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.mantova.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pistoia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bo 1964,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 1916,93 zł
.net.bb 1221,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cosenza.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tp.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tools Narzędzia 207,40 zł 207,40 zł 0,00 zł 195,50 zł
.promo 162,35 zł 162,35 zł 0,00 zł 162,35 zł
.net.az 1878,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.te.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ar 1224,55 zł 1165,86 zł 0,00 zł 834,35 zł
.place Dla każdego 128,09 zł 128,09 zł 0,00 zł 116,98 zł
.archi Architektura 468,72 zł 468,72 zł 0,00 zł 468,72 zł
.edu.az 1596,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1340,35 zł 1340,35 zł 0,00 zł 1340,35 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 205,41 zł 207,79 zł 0,00 zł 205,41 zł
.gx.cn 365,62 zł 365,62 zł 0,00 zł 365,62 zł
.net.ag 819,67 zł 819,67 zł 0,00 zł 819,67 zł
.net.af 690,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 192,33 zł 192,33 zł 0,00 zł 192,33 zł
.site 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.date 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.net.ht 1392,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibovalentia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 176,47 zł 175,28 zł 0,00 zł 144,74 zł
.blog 182,41 zł 182,41 zł 0,00 zł 182,41 zł
.net.hk 547,24 zł 1380,00 zł 0,00 zł 610,69 zł
.piacenza.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emilia-romagna.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rec.nf 5773,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 785,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aosta.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1736,90 zł 1736,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ce.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 101,12 zł 101,12 zł 0,00 zł 101,12 zł
.net.gy 1261,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bn.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tj 1187,28 zł 356,90 zł 0,00 zł 1107,97 zł
.joburg Dla każdego 138,79 zł 138,79 zł 0,00 zł 138,79 zł
.net.gn 2181,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1102,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loans Dla każdego 566,28 zł 530,19 zł 0,00 zł 530,19 zł
.net.gg 1736,90 zł 467,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 317,24 zł 317,24 zł 0,00 zł 300,19 zł
.brussels 196,29 zł 196,29 zł 0,00 zł 196,29 zł
.net.gl 1261,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 158,62 zł 158,62 zł 0,00 zł 237,93 zł
.suedtirol.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foggia.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5773,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.ec 309,31 zł 309,31 zł 0,00 zł 309,31 zł
.arezzo.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 207,40 zł 207,79 zł 0,00 zł 207,40 zł
.lucca.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.link Dla wszystkich 67,41 zł 67,41 zł 0,00 zł 67,41 zł
.net.fj 1742,45 zł 1078,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 194,31 zł 194,31 zł 0,00 zł 194,31 zł
.capetown Dla każdego 138,79 zł 138,79 zł 0,00 zł 138,79 zł
.security 18241,39 zł 18241,39 zł 0,00 zł 18241,39 zł
.edu.do 967,59 zł 967,59 zł 0,00 zł 967,59 zł
.paris 267,67 zł 267,67 zł 0,00 zł 267,67 zł
.car 18241,39 zł 18241,39 zł 0,00 zł 18241,39 zł
.cat Dla każdego 436,21 zł 436,21 zł 0,00 zł 436,21 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 205,41 zł 205,41 zł 0,00 zł 182,02 zł
.co.com 231,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 309,31 zł
.gr.com 456,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 456,03 zł
.valleaosta.it 388,62 zł 388,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 296,62 zł 296,62 zł 0,00 zł 296,62 zł
.limited Dla każdego 243,88 zł 243,88 zł 0,00 zł 243,88 zł
.fishing Dla każdego 197,09 zł 160,60 zł 0,00 zł 197,09 zł
.int.az 1878,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.creditcard Dla każdego 831,17 zł 831,17 zł 0,00 zł 831,17 zł
.limo Limuzyny i transport 323,19 zł 323,59 zł 0,00 zł 303,36 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
.net.ec 1467,24 zł 1171,81 zł 0,00 zł 793,10 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.