71 342 10 30    Moje Konto   Poczta

Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 55,35 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 130,72 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 40,22 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 33,52 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 127,37 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 46,92 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 87,15 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 70,39 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 55,35 zł 60,27 zł
.co 130,72 zł 130,72 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 55,35 zł 60,27 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 199,43 zł 199,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gl 1065,86 zł 998,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1595,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1595,43 zł
.co.gg 891,57 zł 891,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 124,01 zł 124,01 zł 0,00 zł 124,01 zł
.qpon Dla każdego 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.or.th 650,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.farm Rolnictwo 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.tel Strony infromacyjne 62,01 zł 62,01 zł 0,00 zł 134,07 zł
.pics Fotografia i grafika 92,17 zł 92,17 zł 0,00 zł 92,17 zł
.energy 382,10 zł 382,10 zł 0,00 zł 382,10 zł
.sh.cn 294,95 zł 261,44 zł 0,00 zł 248,03 zł
.co.fk 522,87 zł 519,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 542,98 zł 542,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1213,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lighting Oświetlenie 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.community Społeczność 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.click 35,19 zł 35,19 zł 0,00 zł 35,19 zł
.ltda 179,32 zł 179,32 zł 0,00 zł 179,32 zł
.science 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.institute Instytuty 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.co.im 610,02 zł 610,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 134,07 zł 194,40 zł 0,00 zł 201,11 zł
.co.il 556,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.co.it 462,54 zł 462,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 496,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 462,54 zł
.ceo CEO 408,91 zł 408,91 zł 0,00 zł 408,91 zł
.cq.cn 241,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 248,03 zł
.porn 420,64 zł 420,64 zł 0,00 zł 420,64 zł
.gold 445,78 zł 445,78 zł 0,00 zł 445,78 zł
.golf 234,62 zł 234,62 zł 0,00 zł 234,62 zł
.co.je 1602,14 zł 248,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.za 435,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 102,23 zł 102,23 zł 0,00 zł 102,23 zł
.int.vn 1595,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1595,43 zł
.xn--80ao21a Dla każdego 529,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photo Fotografia 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.co.hu 1199,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 75,41 zł
.schule Dla każdego 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.co.id 1025,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 824,53 zł
.lease Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.surgery Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.co.cg 2976,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 97,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 97,20 zł
.gop Dla każdego 112,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cm 221,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 221,22 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 75,41 zł
.fitness Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.co.cr 589,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.gifts 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,75 zł
.co.bb 1032,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.co.bw 496,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 898,27 zł
.ninja Dla każdego 85,47 zł 85,47 zł 0,00 zł 85,47 zł
.claims Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.exchange Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 462,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 462,54 zł
.web.za 435,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.co 328,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.directory Katalogi 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.dating Randki 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.name.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 92,17 zł 92,17 zł 0,00 zł 92,17 zł
.rich Dobra luksusowe 10390,43 zł 10390,43 zł 0,00 zł 10390,43 zł
.co.dm 1367,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.airforce 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.ind.in 1836,76 zł 1769,72 zł 0,00 zł 1769,72 zł
.gift Prezenty, fundacje 92,17 zł 92,17 zł 0,00 zł 92,17 zł
.college 308,36 zł 308,36 zł 0,00 zł 308,36 zł
.career 435,73 zł 435,73 zł 0,00 zł 435,73 zł
.com.ve 844,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.net.ua 1944,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uz 1213,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1213,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 127,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 127,37 zł
.property Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.rip 85,47 zł 85,47 zł 0,00 zł 85,47 zł
.com.ua 93,85 zł 93,85 zł 0,00 zł 328,47 zł
.pharmacien.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 449,13 zł 469,25 zł 0,00 zł 449,13 zł
.sydney 266,46 zł 266,46 zł 0,00 zł 266,46 zł
.com.tr 931,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1213,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sg 509,47 zł 462,54 zł 0,00 zł 442,43 zł
.coach 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.sarl 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.tj 972,01 zł 670,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1199,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 75,41 zł
.city 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.club.tw 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero Przemysł lotniczy 837,94 zł 864,75 zł 0,00 zł 864,75 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.net.ru 221,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1153,00 zł 904,97 zł 0,00 zł 1153,00 zł
.healthcare 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.net.rw 3278,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 382,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 93,85 zł 93,85 zł 0,00 zł 93,85 zł
.co.ao 2694,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 80,44 zł 80,44 zł 0,00 zł 147,48 zł
.co.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 221,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 75,41 zł
.haus Nieruchomości 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.xxx Branża porno 395,51 zł 395,51 zł 0,00 zł 596,61 zł
.com.vn 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 1266,96 zł
.com.vi 1957,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.ac.vn 1595,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1595,43 zł
.capital Biznes 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.net.ye 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 87,15 zł 87,15 zł 0,00 zł 87,15 zł
.xyz Dla każdego 53,63 zł 53,63 zł 0,00 zł 53,63 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.lat 159,21 zł 159,21 zł 0,00 zł 159,21 zł
.com.ye 1535,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.domains Domeny internetowe 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.wales 85,47 zł 85,47 zł 0,00 zł 85,47 zł
.moda Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.org.za 435,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 328,47 zł
.army 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.versicherung 750,79 zł 750,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.villas Nieruchomości 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.bingo 234,62 zł 234,62 zł 0,00 zł 234,62 zł
.emp.br 844,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 373,72 zł 373,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.financial Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.university Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.media Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 75,41 zł
.net.vn 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 1266,96 zł
.vodka Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 234,62 zł 234,62 zł 0,00 zł 234,62 zł
.xn--wgbl6a Dla każdego 569,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.today Dla każdego 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.ngo 216,19 zł 216,19 zł 0,00 zł 216,19 zł
.land Nieruchomości 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.construction Przemysł budowlany 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.org.vn 1595,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1266,96 zł
.net.vi 1957,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 496,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 429,02 zł
.sucks 1608,84 zł 1608,84 zł 0,00 zł 1608,84 zł
.whoswho 465,89 zł 465,89 zł 0,00 zł 465,89 zł
.net.uy 1213,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 556,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.immo 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.mx 268,14 zł 268,14 zł 0,00 zł 268,14 zł
.com.my 569,80 zł 636,83 zł 0,00 zł 549,69 zł
.org.ua 328,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mt 817,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 864,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.chambagri.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2265,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 395,51 zł 328,47 zł 0,00 zł 368,69 zł
.ah.cn 241,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 248,03 zł
.com.mk 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 462,54 zł
.org.tr 931,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1642,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 289,93 zł 289,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 102,23 zł 102,23 zł 0,00 zł 102,23 zł
.events Wydarzenia 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.ly 630,13 zł 630,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 663,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 650,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lv 529,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 2983,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lr 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 589,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 48,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 1595,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1595,43 zł
.com.lc 502,76 zł 502,76 zł 0,00 zł 502,76 zł
.com.lb Liban 328,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.org.uk 41,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 41,90 zł
.org.sg 509,47 zł 281,55 zł 0,00 zł 509,47 zł
.bj.cn 294,95 zł 261,44 zł 0,00 zł 248,03 zł
.org.sc 1065,86 zł 998,82 zł 0,00 zł 462,54 zł
.or.at 388,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 435,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 328,47 zł
.juegos Dla każdego 60,33 zł 60,33 zł 0,00 zł 60,33 zł
.org.ru 529,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 817,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 770,90 zł
.com.om 1521,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1260,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 951,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.gives 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.consulting Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.black Dla każdego 189,37 zł 189,37 zł 0,00 zł 189,37 zł
.team 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.services Usługi 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.nr 911,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.np Nepal 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.watch Zegarki 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.partners Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.com.ni 1608,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 717,27 zł 730,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4591,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 4725,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 3097,02 zł
.fashion 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.voting Dla każdego 281,55 zł 281,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 650,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cymru 85,47 zł 85,47 zł 0,00 zł 85,47 zł
.furniture Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.school 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.xn--mgbaam7a8h Dla każdego 730,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.tj 797,72 zł 670,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 246,35 zł 246,35 zł 0,00 zł 246,35 zł
.co.rw 3278,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.qa 603,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 529,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 382,10 zł 382,10 zł 0,00 zł 0,00 zł
.engineering Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.pro Specjaliści 1146,30 zł 804,42 zł 0,00 zł 811,12 zł
.com.ps 576,50 zł 576,50 zł 0,00 zł 757,50 zł
.com.pt 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 53,63 zł 53,63 zł 0,00 zł 53,63 zł
.camp Turystyka i kampingi 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.pr 1300,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.name Dla każdego 46,92 zł 46,92 zł 0,00 zł 100,55 zł
.clothing Odzież 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.ph 824,53 zł 824,53 zł 0,00 zł 824,53 zł
.com.pe 851,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 811,12 zł
.co.uz 1213,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.voto 346,91 zł 346,91 zł 0,00 zł 346,91 zł
.show 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.org.nz 824,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 115,64 zł 115,64 zł 0,00 zł 115,64 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.sv 1253,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 1193,22 zł
.experts-comptables.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nr 2366,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 1957,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.com.sn 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 844,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 194,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 194,40 zł
.com.sl 998,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1608,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.org.ng Dla każdego 717,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 346,91 zł 346,91 zł 0,00 zł 346,91 zł
.com.sg 509,47 zł 281,55 zł 0,00 zł 442,43 zł
.news 115,64 zł 115,64 zł 0,00 zł 115,64 zł
.com.se 73,74 zł 73,74 zł 0,00 zł 73,74 zł
.delivery 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.com.sb 931,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 321,77 zł 321,77 zł 0,00 zł 321,77 zł
.toys Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1153,00 zł 998,82 zł 0,00 zł 1153,00 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 328,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.engineer 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.co.tz 542,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 67,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 56,98 zł 60,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1803,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.pub Bary i puby 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.buzz Marketing i social media 162,56 zł 162,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uk 41,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 41,90 zł
.finance Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.or.kr 1199,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 21,79 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.es 180,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 180,99 zł
.org.ly 663,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.com.eg 2319,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 2024,46 zł
.com.ee 482,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 496,06 zł
.gent 145,80 zł 145,80 zł 0,00 zł 145,80 zł
.com.ec 1240,15 zł 328,47 zł 0,00 zł 858,05 zł
.cash Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.dz 3164,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.org.na 4725,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 3097,02 zł
.flowers 122,34 zł 122,34 zł 0,00 zł 122,34 zł
.durban Dla każdego 117,31 zł 117,31 zł 0,00 zł 117,31 zł
.co.no 556,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 328,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1367,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 556,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 361,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 569,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 268,14 zł 268,14 zł 0,00 zł 268,14 zł
.org.mw 1937,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1092,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nrw 199,43 zł 199,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--yfro4i67o Dla każdego 737,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.style 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.com.cv 616,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.apartments 234,62 zł 234,62 zł 0,00 zł 234,62 zł
.com.gy 563,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gu 2004,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.solar Energia słoneczna 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.gn 1843,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 898,27 zł 998,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 878,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.blackfriday Dla każdego 172,62 zł 172,62 zł 0,00 zł 172,62 zł
.com.ge 683,76 zł 683,76 zł 0,00 zł 683,76 zł
.or.id 670,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 335,18 zł
.org.je 2279,19 zł 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cooking Kulinaria 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.berlin Dla każdego 199,43 zł 199,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 199,43 zł 199,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 241,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1300,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1313,89 zł
.tennis 234,62 zł 234,62 zł 0,00 zł 234,62 zł
.com.fj 1367,51 zł 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.br.com 496,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 429,02 zł
.chat 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.garden 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.travel Turystyka 1199,93 zł 1065,86 zł 0,00 zł 1065,86 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.navy 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.uk.com 529,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 462,54 zł
.org.hu 1199,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1199,93 zł 1065,86 zł 0,00 zł 1065,86 zł
.ryukyu Dla każdego 56,98 zł 60,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hk 583,20 zł 462,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 938,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.zone Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.co.lc 502,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 502,76 zł
.jewelry 234,62 zł 234,62 zł 0,00 zł 234,62 zł
.za.com 529,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 496,06 zł
.amsterdam 199,43 zł 199,43 zł 0,00 zł 199,43 zł
.com.ht 1220,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 844,64 zł 529,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 730,68 zł 730,68 zł 0,00 zł 663,65 zł
.co.jp 1193,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 1126,19 zł
.com.hk 583,20 zł 583,20 zł 0,00 zł 516,17 zł
.voyage Turystyka 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.org.in 134,07 zł 194,40 zł 0,00 zł 134,07 zł
.market 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.org.il 556,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1266,96 zł 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1032,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.co.ke 978,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.bb 1032,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 663,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.bayern Dla każdego 165,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1300,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.co.na 1199,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 931,79 zł
.rocks Dla każdego 53,63 zł 53,63 zł 0,00 zł 53,63 zł
.com.kh 864,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2031,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 288,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 92,17 zł 92,17 zł 0,00 zł 92,17 zł
.co.ni 1608,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lawyer 162,56 zł 162,56 zł 0,00 zł 162,56 zł
.rest Dla każdego 162,56 zł 162,56 zł 0,00 zł 162,56 zł
.uk.net 529,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 529,58 zł
.com.jo 1287,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 837,94 zł
.com.jm 677,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1293,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1280,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 301,66 zł 301,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gg 1468,07 zł 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 837,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.clinic Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.biz.tr 288,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.org 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 75,41 zł
.info.vn 1595,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1595,43 zł
.fit 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.bar Bary i puby 294,95 zł 294,95 zł 0,00 zł 294,95 zł
.dental Medycyna 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.beer Dla każdego 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.com 375,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 328,47 zł
.surf Dla każdego 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.recipes Kulinaria 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 891,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 730,68 zł 415,62 zł 0,00 zł 663,65 zł
.af Afganistan 1870,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1153,00 zł 904,97 zł 0,00 zł 1153,00 zł
.org.es 127,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 127,37 zł
.per.sg 509,47 zł 408,91 zł 0,00 zł 388,80 zł
.am Armenia 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 294,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 67,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.deals Biznes 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.ax Åland 583,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.adult 420,64 zł 420,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 931,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1032,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 33,52 zł 33,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 663,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1092,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bh Bahrain 4618,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1015,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 1675,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 1266,96 zł
.bm Bermudy 965,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 382,10 zł 382,10 zł 0,00 zł 382,10 zł
.bo Dla każdego 2272,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 2138,42 zł
.info.tr 663,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.org.bh 4618,71 zł 462,54 zł 0,00 zł 3794,18 zł
.how 137,42 zł 137,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bt Bhutan 1367,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.org.bb 1032,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 455,84 zł 482,65 zł 0,00 zł 455,84 zł
.gen.tr 361,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 529,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 281,55 zł 281,55 zł 0,00 zł 214,51 zł
.cc Wyspy Kokoswe 449,13 zł 449,13 zł 0,00 zł 449,13 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 817,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 770,90 zł
.yokohama Dla każdego 56,98 zł 60,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 569,80 zł 368,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.cg Kongo 2976,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 68,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2808,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1266,96 zł 1132,89 zł 0,00 zł 1132,89 zł
.org.cn 241,33 zł 315,06 zł 0,00 zł 248,03 zł
.cm Kamerun 1173,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1173,11 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 87,15 zł 87,15 zł 0,00 zł 294,95 zł
.co Kolumbia 130,72 zł 130,72 zł 0,00 zł 130,72 zł
.shoes Obuwie 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.cr Kostaryka 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 162,56 zł 162,56 zł 0,00 zł 162,56 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 616,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 189,37 zł 189,37 zł 0,00 zł 189,37 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1199,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz Republika Czeska 60,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 60,33 zł
.inc.hk 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 75,41 zł
.tokyo.jp 757,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 985,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 33,52 zł 33,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 149,15 zł 149,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 199,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 199,43 zł
.dj Dżibuti 918,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 55,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 38,55 zł 38,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1367,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.com.af 563,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 563,09 zł
.info.ro 1260,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dz Algieria 3177,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.club Polecane dla klubów 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ec Ekwador 1240,15 zł 931,79 zł 0,00 zł 858,05 zł
.info Dla każdego 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.tires 382,10 zł 382,10 zł 0,00 zł 382,10 zł
.ee Estonia 496,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 496,06 zł
.eg Egipt 1669,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 502,76 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 53,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,63 zł
.org.ag 824,53 zł 730,68 zł 0,00 zł 824,53 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.vision Optycy 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.info.pr 10584,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.bc.ca 281,55 zł 281,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.accountants Księgowość 382,10 zł 382,10 zł 0,00 zł 382,10 zł
.fi Finlandia 113,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 241,33 zł 261,44 zł 0,00 zł 248,03 zł
.com.co 294,95 zł 301,66 zł 0,00 zł 294,95 zł
.fm Mikronezja 878,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 878,16 zł
.com.cm 221,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 221,22 zł
.fo Wyspy Owcze 2714,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.fr Francja 63,68 zł 63,68 zł 0,00 zł 63,68 zł
.com.ci 2808,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 2976,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 817,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 817,83 zł
.gb.com 429,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 429,02 zł
.exposed Dla każdego 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.company Biznes i organizacje 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.ga Gabon 211,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 750,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 294,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 248,03 zł
.gd Grenada 482,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 951,90 zł 951,90 zł 0,00 zł 951,90 zł
.gf Gujana Francuska 1421,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.gg Guernsey 1213,33 zł 234,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2279,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 844,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1602,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 1535,10 zł
.gl Grenlandia 898,27 zł 898,27 zł 0,00 zł 764,20 zł
.gm Gambia 469,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 965,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 70,39 zł 70,39 zł 0,00 zł 134,07 zł
.com.bn 1367,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 117,31 zł 117,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 103,90 zł 103,90 zł 0,00 zł 103,90 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 294,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 4618,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 563,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1032,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.uno Hiszpańska strona www 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.com.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.expert Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.rehab 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.hk Hongkong 576,50 zł 610,02 zł 0,00 zł 596,61 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 837,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 858,05 zł 858,05 zł 0,00 zł 858,05 zł
.gen.in 268,14 zł 556,39 zł 0,00 zł 723,98 zł
.discount Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.bio Biotechnologie 273,17 zł 273,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hr Chorwacja 1012,23 zł 1173,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1220,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1193,22 zł 569,80 zł 0,00 zł 1039,04 zł
.biz Dla firm 48,94 zł 48,94 zł 0,00 zł 48,94 zł
.supplies Biznes 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.id Indonezja 368,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 998,82 zł 395,51 zł 0,00 zł 931,79 zł
.frl 199,43 zł 199,43 zł 0,00 zł 199,43 zł
.im Wyspa Man 610,02 zł 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 80,44 zł 80,44 zł 0,00 zł 167,59 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 904,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 904,97 zł
.wtf Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.iq Irak 2279,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is Islandia 1535,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 40,22 zł 40,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 92,17 zł 92,17 zł 0,00 zł 92,17 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.web.id 670,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 335,18 zł
.je Jersey 1964,13 zł 1233,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.works Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.jo Jordania 2037,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 1220,04 zł
.biz.nr 5282,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 757,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.camera Biznes filmowy 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.kg Kirgistan 918,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7105,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1300,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1199,93 zł 1065,86 zł 0,00 zł 1065,86 zł
.restaurant 204,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 204,46 zł
.quebec 152,50 zł 152,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.menu Restauracje 162,56 zł 162,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 663,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 576,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 509,47 zł
.lc Saint Lucia 462,54 zł 462,54 zł 0,00 zł 462,54 zł
.report Biznes 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.li Liechtenstein 68,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 589,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.lt Litwa 328,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 462,54 zł 462,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 655,27 zł 655,27 zł 0,00 zł 655,27 zł
.lv Łotwa 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.ly Libia 1240,15 zł 1307,18 zł 0,00 zł 1240,15 zł
.ma Maroko 1280,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 102,23 zł 102,23 zł 0,00 zł 102,23 zł
.mc Monako 1260,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 1964,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 93,85 zł 93,85 zł 0,00 zł 194,40 zł
.host Hosting 392,15 zł 392,15 zł 0,00 zł 392,15 zł
.mg Madagaskar 2004,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.soy 117,31 zł 117,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.credit Dla każdego 382,10 zł 382,10 zł 0,00 zł 382,10 zł
.mk Macedonia 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 569,80 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 750,79 zł 750,79 zł 0,00 zł 750,79 zł
.eu.com 375,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 375,40 zł
.mq Martynika 1421,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 757,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1092,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 375,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 563,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 216,19 zł 216,19 zł 0,00 zł 216,19 zł
.mu Mauritius 918,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.game.tw 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 536,28 zł 536,28 zł 0,00 zł 536,28 zł
.my Malezja 589,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 162,56 zł 162,56 zł 0,00 zł 162,56 zł
.tirol 152,50 zł 152,50 zł 0,00 zł 152,50 zł
.plus 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.na Namibia 24970,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 20304,90 zł
.tv.bb 1032,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 972,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 7735,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1266,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 4350,57 zł 4350,57 zł 0,00 zł 4350,57 zł
.nl Holandia 43,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no Norwegia 87,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 4203,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu Niue 214,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 214,51 zł
.best Dla każdego 408,91 zł 408,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 556,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1468,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1521,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1193,22 zł
.edu.vn 1595,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1595,43 zł
.social Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.contractors Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.ebiz.tw 449,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 851,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 811,12 zł
.pf Polinezja Francuska 837,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ph Filipiny 824,53 zł 770,90 zł 0,00 zł 770,90 zł
.luxury Dla każdego 2406,56 zł 2406,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 63,68 zł 261,44 zł 0,00 zł 63,68 zł
.properties Nieruchomości 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.pn Pitcairn 1354,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1287,07 zł
.pr Puerto Rico 7038,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 824,53 zł 824,53 zł 0,00 zł 824,53 zł
.pt Portugalia 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.com 496,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 429,02 zł
.net.ly 730,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 194,40 zł 194,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 165,91 zł 165,91 zł 0,00 zł 165,91 zł
.qa Katar 677,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 102,23 zł 102,23 zł 0,00 zł 102,23 zł
.melbourne 266,46 zł 266,46 zł 0,00 zł 266,46 zł
.africa.com 462,54 zł 462,54 zł 0,00 zł 462,54 zł
.horse Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 261,44 zł
.no.com 375,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 375,40 zł
.attorney 162,56 zł 162,56 zł 0,00 zł 162,56 zł
.ro Rumunia 1099,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1367,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.rs Serbia 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 40,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3278,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 301,66 zł 301,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 328,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1153,00 zł 1153,00 zł 0,00 zł 1153,00 zł
.se Szwecja 93,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 93,85 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.sg Singapur 234,62 zł 234,62 zł 0,00 zł 509,47 zł
.net.je 2279,19 zł 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 844,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 516,17 zł 234,62 zł 0,00 zł 462,54 zł
.sk Słowacja 636,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 898,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 496,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 429,02 zł
.name.vn 1595,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1595,43 zł
.sm San Marino 1220,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 60,33 zł 60,33 zł 0,00 zł 60,33 zł
.sn Senegal 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 221,22 zł 221,22 zł 0,00 zł 221,22 zł
.ostfold.no 361,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.sr Surinam 1226,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 563,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.su ZSSR 596,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1521,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.sx Sint Maarten 328,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 51,95 zł 51,95 zł 0,00 zł 51,95 zł
.ong 216,19 zł 216,19 zł 0,00 zł 216,19 zł
.cn.com 361,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 294,95 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 100,55 zł 100,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 167,59 zł 194,40 zł 0,00 zł 167,59 zł
.tc Turks i Caicos 1146,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 395,51 zł 395,51 zł 0,00 zł 395,51 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 63,68 zł 261,44 zł 0,00 zł 63,68 zł
.tg Togo 1246,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1032,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 301,66 zł 301,66 zł 0,00 zł 301,66 zł
.alsace 232,95 zł 232,95 zł 0,00 zł 232,95 zł
.tj Tadżykistan 972,01 zł 301,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.tl Timor Wschodni 1199,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 569,80 zł
.tn Tunezja 1213,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv Tuvalu 134,07 zł 134,07 zł 0,00 zł 341,88 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.pro.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 449,13 zł 469,25 zł 0,00 zł 449,13 zł
.ltd.hk 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 75,41 zł
.express 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 1944,02 zł 1501,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ooo 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.ug Uganda 616,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 851,34 zł
.uk Wielka Brytania 127,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 127,37 zł
.us USA 46,92 zł 46,92 zł 0,00 zł 46,92 zł
.uy Urugwaj 1213,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1213,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solutions Usługi 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.degree 189,37 zł 189,37 zł 0,00 zł 189,37 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 496,06 zł 496,06 zł 0,00 zł 496,06 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 482,65 zł 482,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 871,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1595,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1595,43 zł
.ruhr Turystyka i biznes 165,91 zł 165,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 85,47 zł 85,47 zł 0,00 zł 85,47 zł
.support Pomoc 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.net.nz 556,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 152,50 zł 152,50 zł 0,00 zł 152,50 zł
.net.nr 911,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 75,41 zł 75,41 zł 0,00 zł 75,41 zł
.life Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.wf Wallis i Futuna 63,68 zł 261,44 zł 0,00 zł 63,68 zł
.auction 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.gal 373,72 zł 373,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.koeln Dla każdego 48,60 zł 48,60 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ni 1608,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 241,33 zł 308,36 zł 0,00 zł 241,33 zł
.de.com 375,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 328,47 zł
.organic 301,66 zł 301,66 zł 0,00 zł 301,66 zł
.hu.com 429,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 462,54 zł
.net.my 569,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.net.mx 268,14 zł 268,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.rentals Nieruchomości 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.jpn.com 496,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 496,06 zł
.money 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.notaires.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.geometre-expert.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moe Dla każdego 87,15 zł 87,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.software 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.ye Jemen 1535,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bzh 266,46 zł 266,46 zł 0,00 zł 266,46 zł
.review 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.yt Majotta 63,68 zł 261,44 zł 0,00 zł 63,68 zł
.reise Dla każdego 497,73 zł 497,73 zł 0,00 zł 497,73 zł
.guide Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.nagoya Dla każdego 56,98 zł 60,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 294,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.cn 241,33 zł 315,06 zł 0,00 zł 268,14 zł
.work 21,79 zł 21,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 2808,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 56,98 zł 60,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.fail Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.tattoo Tatuaże 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.gb.net 429,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 429,02 zł
.avocat.fr 328,47 zł 261,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--90a3ac Dla każdego 837,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.br 844,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 201,11 zł 201,11 zł 0,00 zł 201,11 zł
.love 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.osaka 186,02 zł 186,02 zł 0,00 zł 186,02 zł
.republican Dla partii republikańskich 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.church Wyznanie 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.net.bb 1032,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.tools Narzędzia 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.pictures Fotografia 48,60 zł 48,60 zł 0,00 zł 48,60 zł
.mortgage 189,37 zł 189,37 zł 0,00 zł 189,37 zł
.net.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.archi Architektura 333,50 zł 333,50 zł 0,00 zł 333,50 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1199,93 zł 1199,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.guitars Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.help 92,17 zł 92,17 zł 0,00 zł 92,17 zł
.site 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.date 154,18 zł 154,18 zł 0,00 zł 154,18 zł
.guru Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.wiki Dla każdego 122,34 zł 122,34 zł 0,00 zł 122,34 zł
.tours 234,62 zł 234,62 zł 0,00 zł 234,62 zł
.net.hk 462,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.space Kosmos 41,90 zł 41,90 zł 0,00 zł 41,90 zł
.web.tr 361,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 48,60 zł 48,60 zł 0,00 zł 0,00 zł
.joburg Dla każdego 117,31 zł 117,31 zł 0,00 zł 117,31 zł
.vet 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.loans Dla każdego 382,10 zł 382,10 zł 0,00 zł 382,10 zł
.net.gg 1468,07 zł 395,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.brussels 165,91 zł 165,91 zł 0,00 zł 165,91 zł
.net.gl 1065,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 134,07 zł 134,07 zł 0,00 zł 201,11 zł
.edu 670,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.link Dla wszystkich 46,92 zł 46,92 zł 0,00 zł 46,92 zł
.insure Dla każdego 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.network 90,50 zł 90,50 zł 0,00 zł 90,50 zł
.capetown Dla każdego 117,31 zł 117,31 zł 0,00 zł 117,31 zł
.paris 226,24 zł 226,24 zł 0,00 zł 226,24 zł
.cat Dla każdego 402,21 zł 730,68 zł 0,00 zł 368,69 zł
.jp.net 663,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 663,65 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.co.com 167,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.com 375,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.limited Dla każdego 165,91 zł 165,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fishing Dla każdego 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ink Dla kreatywnych 122,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 122,34 zł
.int.az 1334,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 204,46 zł 204,46 zł 0,00 zł 204,46 zł
.creditcard Dla każdego 559,74 zł 559,74 zł 0,00 zł 563,09 zł
.trade Biznes 135,75 zł 135,75 zł 0,00 zł 135,75 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1240,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 670,35 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.