71 342 10 30    Moje Konto   Poczta

Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 49,20 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 131,02 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 40,31 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 33,59 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 127,66 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 47,03 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 87,35 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 70,55 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 73,68 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,35 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 24,48 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 73,68 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 49,20 zł 60,27 zł
.co 131,02 zł 131,02 zł
.org 49,20 zł 60,27 zł
.net 49,20 zł 60,27 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 49,20 zł 60,27 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 199,89 zł 199,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gl 1068,30 zł 1001,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1599,09 zł
.co.gg 893,61 zł 893,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 124,30 zł 124,30 zł 0,00 zł 124,30 zł
.qpon Dla każdego 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.or.th 651,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.farm Rolnictwo 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.tel Strony infromacyjne 62,15 zł 62,15 zł 0,00 zł 134,38 zł
.pics Fotografia i grafika 92,38 zł 92,38 zł 0,00 zł 92,38 zł
.energy 382,98 zł 382,98 zł 0,00 zł 382,98 zł
.sh.cn 295,63 zł 262,04 zł 0,00 zł 248,60 zł
.co.fk 524,07 zł 520,71 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 544,23 zł 544,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1216,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lighting Oświetlenie 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.community Społeczność 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.click 35,27 zł 35,27 zł 0,00 zł 35,27 zł
.ltda 179,73 zł 179,73 zł 0,00 zł 179,73 zł
.science 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.institute Instytuty 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.co.im 611,42 zł 611,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 134,38 zł 194,85 zł 0,00 zł 201,57 zł
.co.il 557,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.co.it 463,60 zł 463,60 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 497,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 463,60 zł
.ceo CEO 409,85 zł 409,85 zł 0,00 zł 409,85 zł
.cq.cn 241,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 248,60 zł
.porn 421,61 zł 421,61 zł 0,00 zł 421,61 zł
.gold 446,81 zł 446,81 zł 0,00 zł 446,81 zł
.golf 235,16 zł 235,16 zł 0,00 zł 235,16 zł
.co.je 1605,81 zł 248,60 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.za 436,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 102,46 zł 102,46 zł 0,00 zł 102,46 zł
.int.vn 1599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1599,09 zł
.xn--80ao21a Dla każdego 530,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photo Fotografia 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.co.hu 1202,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 75,59 zł
.schule Dla każdego 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.co.id 1027,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 826,42 zł
.lease Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.surgery Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.co.cg 2983,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 97,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 97,42 zł
.gop Dla każdego 112,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cm 221,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 221,72 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 75,59 zł
.fitness Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.co.cr 591,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.gifts 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,06 zł
.co.bb 1034,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.co.bw 497,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 900,33 zł
.ninja Dla każdego 85,67 zł 85,67 zł 0,00 zł 85,67 zł
.claims Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.exchange Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 463,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 463,60 zł
.web.za 436,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.co 329,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.directory Katalogi 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.dating Randki 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.name.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 92,38 zł 92,38 zł 0,00 zł 92,38 zł
.rich Dobra luksusowe 10414,26 zł 10414,26 zł 0,00 zł 10414,26 zł
.co.dm 1370,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.airforce 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.ind.in 1840,97 zł 1773,78 zł 0,00 zł 1773,78 zł
.gift Prezenty, fundacje 92,38 zł 92,38 zł 0,00 zł 92,38 zł
.college 309,07 zł 309,07 zł 0,00 zł 309,07 zł
.career 436,73 zł 436,73 zł 0,00 zł 436,73 zł
.com.ve 846,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.net.ua 1948,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uz 1216,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1216,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 127,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 127,66 zł
.property Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.rip 85,67 zł 85,67 zł 0,00 zł 85,67 zł
.com.ua 94,06 zł 94,06 zł 0,00 zł 329,22 zł
.pharmacien.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 450,16 zł 470,32 zł 0,00 zł 450,16 zł
.sydney 267,08 zł 267,08 zł 0,00 zł 267,08 zł
.com.tr 933,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1216,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sg 510,63 zł 463,60 zł 0,00 zł 443,45 zł
.coach 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.sarl 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.tj 974,24 zł 671,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1202,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 75,59 zł
.city 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.club.tw 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero Przemysł lotniczy 839,86 zł 866,73 zł 0,00 zł 866,73 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.net.ru 221,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1155,65 zł 907,05 zł 0,00 zł 1155,65 zł
.healthcare 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.net.rw 3285,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 382,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 94,06 zł 94,06 zł 0,00 zł 94,06 zł
.co.ao 2700,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 80,63 zł 80,63 zł 0,00 zł 147,82 zł
.co.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 221,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 75,59 zł
.haus Nieruchomości 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 24,48 zł
.kaufen Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.xxx Branża porno 396,41 zł 396,41 zł 0,00 zł 597,98 zł
.com.vn 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 1269,87 zł
.com.vi 1961,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 49,20 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.ac.vn 1599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1599,09 zł
.capital Biznes 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.net.ye 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 87,35 zł 87,35 zł 0,00 zł 87,35 zł
.xyz Dla każdego 53,75 zł 53,75 zł 0,00 zł 53,75 zł
.net 49,20 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.lat 159,57 zł 159,57 zł 0,00 zł 159,57 zł
.com.ye 1538,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.domains Domeny internetowe 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.wales 85,67 zł 85,67 zł 0,00 zł 85,67 zł
.moda Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.org.za 436,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 329,22 zł
.army 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.versicherung 752,51 zł 752,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.villas Nieruchomości 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.bingo 235,16 zł 235,16 zł 0,00 zł 235,16 zł
.emp.br 846,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 374,58 zł 374,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.financial Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.university Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.media Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 75,59 zł
.net.vn 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 1269,87 zł
.vodka Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 235,16 zł 235,16 zł 0,00 zł 235,16 zł
.xn--wgbl6a Dla każdego 571,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.today Dla każdego 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.ngo 216,68 zł 216,68 zł 0,00 zł 216,68 zł
.land Nieruchomości 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.construction Przemysł budowlany 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.org.vn 1599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1269,87 zł
.net.vi 1961,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 497,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 430,01 zł
.sucks 1612,53 zł 1612,53 zł 0,00 zł 1612,53 zł
.whoswho 466,96 zł 466,96 zł 0,00 zł 466,96 zł
.net.uy 1216,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 557,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.immo 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.mx 268,76 zł 268,76 zł 0,00 zł 268,76 zł
.com.my 571,10 zł 638,29 zł 0,00 zł 550,95 zł
.org.ua 329,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mt 819,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 866,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.chambagri.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2270,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 396,41 zł 329,22 zł 0,00 zł 369,54 zł
.ah.cn 241,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 248,60 zł
.com.mk 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 463,60 zł
.org.tr 933,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1646,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 290,59 zł 290,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 102,46 zł 102,46 zł 0,00 zł 102,46 zł
.events Wydarzenia 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.ly 631,57 zł 631,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 665,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 651,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lv 530,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 2989,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lr 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 591,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 48,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 1599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1599,09 zł
.com.lc 503,92 zł 503,92 zł 0,00 zł 503,92 zł
.com.lb Liban 329,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.org.uk 41,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 41,99 zł
.org.sg 510,63 zł 282,19 zł 0,00 zł 510,63 zł
.bj.cn 295,63 zł 262,04 zł 0,00 zł 248,60 zł
.org.sc 1068,30 zł 1001,11 zł 0,00 zł 463,60 zł
.or.at 389,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 436,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 329,22 zł
.juegos Dla każdego 60,47 zł 60,47 zł 0,00 zł 60,47 zł
.org.ru 530,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 819,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 772,67 zł
.com.om 1525,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1263,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 954,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.gives 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.consulting Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.black Dla każdego 189,81 zł 189,81 zł 0,00 zł 189,81 zł
.team 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.services Usługi 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.nr 913,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.np Nepal 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.watch Zegarki 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.partners Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.com.ni 1612,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 718,92 zł 732,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4602,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 4736,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 3104,12 zł
.fashion 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.voting Dla każdego 282,19 zł 282,19 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 651,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cymru 85,67 zł 85,67 zł 0,00 zł 85,67 zł
.furniture Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.school 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.xn--mgbaam7a8h Dla każdego 732,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.tj 799,55 zł 671,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 246,92 zł 246,92 zł 0,00 zł 246,92 zł
.co.rw 3285,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.qa 604,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 530,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 382,98 zł 382,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.engineering Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.pro Specjaliści 1148,93 zł 806,27 zł 0,00 zł 812,98 zł
.com.ps 577,82 zł 577,82 zł 0,00 zł 759,23 zł
.com.pt 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 53,75 zł 53,75 zł 0,00 zł 53,75 zł
.camp Turystyka i kampingi 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.pr 1303,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.name Dla każdego 47,03 zł 47,03 zł 0,00 zł 100,78 zł
.clothing Odzież 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.ph 826,42 zł 826,42 zł 0,00 zł 826,42 zł
.com.pe 853,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 812,98 zł
.co.uz 1216,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.voto 347,70 zł 347,70 zł 0,00 zł 347,70 zł
.show 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.org.nz 826,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 115,90 zł 115,90 zł 0,00 zł 115,90 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.sv 1256,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1195,96 zł
.experts-comptables.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nr 2371,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 1961,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.com.sn 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 846,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 194,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 194,85 zł
.com.sl 1001,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1612,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.org.ng Dla każdego 718,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 347,70 zł 347,70 zł 0,00 zł 347,70 zł
.com.sg 510,63 zł 282,19 zł 0,00 zł 443,45 zł
.news 115,90 zł 115,90 zł 0,00 zł 115,90 zł
.com.se 73,91 zł 73,91 zł 0,00 zł 73,91 zł
.delivery 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.com.sb 933,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 322,51 zł 322,51 zł 0,00 zł 322,51 zł
.toys Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1155,65 zł 1001,11 zł 0,00 zł 1155,65 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 329,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.engineer 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.co.tz 544,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 67,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 57,11 zł 60,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1807,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.pub Bary i puby 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.buzz Marketing i social media 162,93 zł 162,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uk 41,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 41,99 zł
.finance Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.or.kr 1202,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 21,84 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.es 181,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 181,41 zł
.org.ly 665,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.com.eg 2324,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 2029,10 zł
.com.ee 483,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 497,20 zł
.gent 146,14 zł 146,14 zł 0,00 zł 146,14 zł
.com.ec 1242,99 zł 329,22 zł 0,00 zł 860,02 zł
.cash Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.dz 3171,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.org.na 4736,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 3104,12 zł
.flowers 122,62 zł 122,62 zł 0,00 zł 122,62 zł
.durban Dla każdego 117,58 zł 117,58 zł 0,00 zł 117,58 zł
.co.no 557,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 329,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1370,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 557,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 362,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 571,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 268,76 zł 268,76 zł 0,00 zł 268,76 zł
.org.mw 1941,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1095,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nrw 199,89 zł 199,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--yfro4i67o Dla każdego 739,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.style 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.com.cv 618,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.apartments 235,16 zł 235,16 zł 0,00 zł 235,16 zł
.com.gy 564,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gu 2008,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.solar Energia słoneczna 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.gn 1847,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 900,33 zł 1001,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 880,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.blackfriday Dla każdego 173,01 zł 173,01 zł 0,00 zł 173,01 zł
.com.ge 685,33 zł 685,33 zł 0,00 zł 685,33 zł
.or.id 671,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 335,94 zł
.org.je 2284,42 zł 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cooking Kulinaria 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.berlin Dla każdego 199,89 zł 199,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 199,89 zł 199,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 241,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1303,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 1316,90 zł
.tennis 235,16 zł 235,16 zł 0,00 zł 235,16 zł
.com.fj 1370,65 zł 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.br.com 497,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 430,01 zł
.chat 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.garden 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.travel Turystyka 1202,68 zł 1068,30 zł 0,00 zł 1068,30 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.navy 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.uk.com 530,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 463,60 zł
.org.hu 1202,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1202,68 zł 1068,30 zł 0,00 zł 1068,30 zł
.ryukyu Dla każdego 57,11 zł 60,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hk 584,54 zł 463,60 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 940,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.zone Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.co.lc 503,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 503,92 zł
.jewelry 235,16 zł 235,16 zł 0,00 zł 235,16 zł
.za.com 530,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 497,20 zł
.amsterdam 199,89 zł 199,89 zł 0,00 zł 199,89 zł
.com.ht 1222,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 846,58 zł 530,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 732,36 zł 732,36 zł 0,00 zł 665,17 zł
.co.jp 1195,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 1128,77 zł
.com.hk 584,54 zł 584,54 zł 0,00 zł 517,35 zł
.voyage Turystyka 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.org.in 134,38 zł 194,85 zł 0,00 zł 134,38 zł
.market 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.org.il 557,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1269,87 zł 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1034,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.co.ke 980,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.bb 1034,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 665,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.bayern Dla każdego 166,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1303,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.co.na 1202,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 933,92 zł
.rocks Dla każdego 53,75 zł 53,75 zł 0,00 zł 53,75 zł
.com.kh 866,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2035,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 288,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 92,38 zł 92,38 zł 0,00 zł 92,38 zł
.co.ni 1612,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lawyer 162,93 zł 162,93 zł 0,00 zł 162,93 zł
.rest Dla każdego 162,93 zł 162,93 zł 0,00 zł 162,93 zł
.uk.net 530,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 530,79 zł
.com.jo 1290,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 839,86 zł
.com.jm 678,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1296,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1283,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 302,35 zł 302,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gg 1471,43 zł 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 839,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.clinic Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.biz.tr 288,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.org 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 75,59 zł
.info.vn 1599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1599,09 zł
.fit 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.bar Bary i puby 295,63 zł 295,63 zł 0,00 zł 295,63 zł
.dental Medycyna 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.beer Dla każdego 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.com 376,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 329,22 zł
.surf Dla każdego 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.recipes Kulinaria 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 893,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 732,36 zł 416,57 zł 0,00 zł 665,17 zł
.af Afganistan 1874,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1155,65 zł 907,05 zł 0,00 zł 1155,65 zł
.org.es 127,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 127,66 zł
.per.sg 510,63 zł 409,85 zł 0,00 zł 389,69 zł
.am Armenia 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 295,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 67,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.deals Biznes 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.ax Åland 584,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.adult 421,61 zł 421,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 933,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1034,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 33,59 zł 33,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 665,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1095,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bh Bahrain 4629,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1017,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 1679,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 1269,87 zł
.bm Bermudy 967,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 382,98 zł 382,98 zł 0,00 zł 382,98 zł
.bo Dla każdego 2277,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 2143,32 zł
.info.tr 665,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.org.bh 4629,30 zł 463,60 zł 0,00 zł 3802,88 zł
.how 137,74 zł 137,74 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bt Bhutan 1370,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.org.bb 1034,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 456,88 zł 483,76 zł 0,00 zł 456,88 zł
.gen.tr 362,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 530,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 282,19 zł 282,19 zł 0,00 zł 215,00 zł
.cc Wyspy Kokoswe 450,16 zł 450,16 zł 0,00 zł 450,16 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 819,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 772,67 zł
.yokohama Dla każdego 57,11 zł 60,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 571,10 zł 369,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.cg Kongo 2983,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 68,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2815,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1269,87 zł 1135,49 zł 0,00 zł 1135,49 zł
.org.cn 241,88 zł 315,79 zł 0,00 zł 248,60 zł
.cm Kamerun 1175,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 1175,80 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 87,35 zł 87,35 zł 0,00 zł 295,63 zł
.co Kolumbia 131,02 zł 131,02 zł 0,00 zł 131,02 zł
.shoes Obuwie 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.cr Kostaryka 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 162,93 zł 162,93 zł 0,00 zł 162,93 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 618,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 189,81 zł 189,81 zł 0,00 zł 189,81 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1202,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz Republika Czeska 60,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 60,47 zł
.inc.hk 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 75,59 zł
.tokyo.jp 759,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 987,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 33,59 zł 33,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 149,49 zł 149,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 199,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 199,89 zł
.dj Dżibuti 920,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 55,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 38,63 zł 38,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1370,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.com.af 564,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 564,39 zł
.info.ro 1263,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dz Algieria 3184,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.club Polecane dla klubów 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ec Ekwador 1242,99 zł 933,92 zł 0,00 zł 860,02 zł
.info Dla każdego 49,20 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.tires 382,98 zł 382,98 zł 0,00 zł 382,98 zł
.ee Estonia 497,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 497,20 zł
.eg Egipt 1673,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 503,92 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 53,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,75 zł
.org.ag 826,42 zł 732,36 zł 0,00 zł 826,42 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.vision Optycy 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.info.pr 10609,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.bc.ca 282,19 zł 282,19 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.accountants Księgowość 382,98 zł 382,98 zł 0,00 zł 382,98 zł
.fi Finlandia 114,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 241,88 zł 262,04 zł 0,00 zł 248,60 zł
.com.co 295,63 zł 302,35 zł 0,00 zł 295,63 zł
.fm Mikronezja 880,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 880,17 zł
.com.cm 221,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 221,72 zł
.fo Wyspy Owcze 2721,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.fr Francja 63,83 zł 63,83 zł 0,00 zł 63,83 zł
.com.ci 2815,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 2983,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 819,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 819,70 zł
.gb.com 430,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 430,01 zł
.exposed Dla każdego 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.company Biznes i organizacje 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.ga Gabon 211,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 752,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 295,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 248,60 zł
.gd Grenada 483,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 954,08 zł 954,08 zł 0,00 zł 954,08 zł
.gf Gujana Francuska 1424,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.gg Guernsey 1216,12 zł 235,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2284,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 846,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1605,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 1538,62 zł
.gl Grenlandia 900,33 zł 900,33 zł 0,00 zł 765,95 zł
.gm Gambia 470,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 967,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 70,55 zł 70,55 zł 0,00 zł 134,38 zł
.com.bn 1370,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 117,58 zł 117,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 104,14 zł 104,14 zł 0,00 zł 104,14 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 295,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 4629,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 564,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1034,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.uno Hiszpańska strona www 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.com.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.expert Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.rehab 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.hk Hongkong 577,82 zł 611,42 zł 0,00 zł 597,98 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 839,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 860,02 zł 860,02 zł 0,00 zł 860,02 zł
.gen.in 268,76 zł 557,67 zł 0,00 zł 725,64 zł
.discount Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.bio Biotechnologie 273,79 zł 273,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hr Chorwacja 1014,55 zł 1175,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1222,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1195,96 zł 571,10 zł 0,00 zł 1041,43 zł
.biz Dla firm 49,05 zł 49,05 zł 0,00 zł 49,05 zł
.supplies Biznes 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.id Indonezja 369,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1001,11 zł 396,41 zł 0,00 zł 933,92 zł
.frl 199,89 zł 199,89 zł 0,00 zł 199,89 zł
.im Wyspa Man 611,42 zł 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 80,63 zł 80,63 zł 0,00 zł 167,97 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 907,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 907,05 zł
.wtf Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.iq Irak 2284,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is Islandia 1538,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 40,31 zł 40,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 92,38 zł 92,38 zł 0,00 zł 92,38 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.web.id 671,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 335,94 zł
.je Jersey 1968,63 zł 1236,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.works Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.jo Jordania 2042,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 1222,84 zł
.biz.nr 5294,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 759,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.camera Biznes filmowy 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.kg Kirgistan 920,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7122,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1303,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1202,68 zł 1068,30 zł 0,00 zł 1068,30 zł
.restaurant 204,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 204,93 zł
.quebec 152,85 zł 152,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.menu Restauracje 162,93 zł 162,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 665,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 577,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 510,63 zł
.lc Saint Lucia 463,60 zł 463,60 zł 0,00 zł 463,60 zł
.report Biznes 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.li Liechtenstein 68,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 591,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.lt Litwa 329,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 463,60 zł 463,60 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 656,77 zł 656,77 zł 0,00 zł 656,77 zł
.lv Łotwa 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.ly Libia 1242,99 zł 1310,18 zł 0,00 zł 1242,99 zł
.ma Maroko 1283,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 102,46 zł 102,46 zł 0,00 zł 102,46 zł
.mc Monako 1263,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 1968,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 94,06 zł 94,06 zł 0,00 zł 194,85 zł
.host Hosting 393,05 zł 393,05 zł 0,00 zł 393,05 zł
.mg Madagaskar 2008,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.soy 117,58 zł 117,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.credit Dla każdego 382,98 zł 382,98 zł 0,00 zł 382,98 zł
.mk Macedonia 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 571,10 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 752,51 zł 752,51 zł 0,00 zł 752,51 zł
.eu.com 376,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 376,26 zł
.mq Martynika 1424,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 759,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1095,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 376,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 564,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 216,68 zł 216,68 zł 0,00 zł 216,68 zł
.mu Mauritius 920,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.game.tw 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 537,51 zł 537,51 zł 0,00 zł 537,51 zł
.my Malezja 591,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 162,93 zł 162,93 zł 0,00 zł 162,93 zł
.tirol 152,85 zł 152,85 zł 0,00 zł 152,85 zł
.plus 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.na Namibia 25027,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 20351,47 zł
.tv.bb 1034,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 974,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 7753,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1269,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 4360,55 zł 4360,55 zł 0,00 zł 4360,55 zł
.nl Holandia 43,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no Norwegia 87,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 4212,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu Niue 215,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 215,00 zł
.best Dla każdego 409,85 zł 409,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 557,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1471,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1525,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1195,96 zł
.edu.vn 1599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1599,09 zł
.social Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.contractors Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.ebiz.tw 450,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 853,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 812,98 zł
.pf Polinezja Francuska 839,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ph Filipiny 826,42 zł 772,67 zł 0,00 zł 772,67 zł
.luxury Dla każdego 2412,08 zł 2412,08 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 73,68 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 63,83 zł 262,04 zł 0,00 zł 63,83 zł
.properties Nieruchomości 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.pn Pitcairn 1357,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 1290,02 zł
.pr Puerto Rico 7054,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 826,42 zł 826,42 zł 0,00 zł 826,42 zł
.pt Portugalia 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.com 497,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 430,01 zł
.net.ly 732,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 194,85 zł 194,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 166,29 zł 166,29 zł 0,00 zł 166,29 zł
.qa Katar 678,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 102,46 zł 102,46 zł 0,00 zł 102,46 zł
.melbourne 267,08 zł 267,08 zł 0,00 zł 267,08 zł
.africa.com 463,60 zł 463,60 zł 0,00 zł 463,60 zł
.horse Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 262,04 zł
.no.com 376,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 376,26 zł
.attorney 162,93 zł 162,93 zł 0,00 zł 162,93 zł
.ro Rumunia 1101,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1370,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.rs Serbia 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 40,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3285,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 302,35 zł 302,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 329,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1155,65 zł 1155,65 zł 0,00 zł 1155,65 zł
.se Szwecja 94,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 94,06 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.sg Singapur 235,16 zł 235,16 zł 0,00 zł 510,63 zł
.net.je 2284,42 zł 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 846,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 517,35 zł 235,16 zł 0,00 zł 463,60 zł
.sk Słowacja 638,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 900,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 497,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 430,01 zł
.name.vn 1599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1599,09 zł
.sm San Marino 1222,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 60,47 zł 60,47 zł 0,00 zł 60,47 zł
.sn Senegal 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 221,72 zł 221,72 zł 0,00 zł 221,72 zł
.ostfold.no 362,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.sr Surinam 1229,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 564,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.su ZSSR 597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1525,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.sx Sint Maarten 329,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 52,07 zł 52,07 zł 0,00 zł 52,07 zł
.ong 216,68 zł 216,68 zł 0,00 zł 216,68 zł
.cn.com 362,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 295,63 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 100,78 zł 100,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 167,97 zł 194,85 zł 0,00 zł 167,97 zł
.tc Turks i Caicos 1148,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 396,41 zł 396,41 zł 0,00 zł 396,41 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 63,83 zł 262,04 zł 0,00 zł 63,83 zł
.tg Togo 1249,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1034,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 302,35 zł 302,35 zł 0,00 zł 302,35 zł
.alsace 233,48 zł 233,48 zł 0,00 zł 233,48 zł
.tj Tadżykistan 974,24 zł 302,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.tl Timor Wschodni 1202,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 571,10 zł
.tn Tunezja 1216,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv Tuvalu 134,38 zł 134,38 zł 0,00 zł 342,66 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.pro.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 450,16 zł 470,32 zł 0,00 zł 450,16 zł
.ltd.hk 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 75,59 zł
.express 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 1948,47 zł 1505,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ooo 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.ug Uganda 618,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 853,30 zł
.uk Wielka Brytania 127,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 127,66 zł
.us USA 47,03 zł 47,03 zł 0,00 zł 47,03 zł
.uy Urugwaj 1216,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1216,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solutions Usługi 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.degree 189,81 zł 189,81 zł 0,00 zł 189,81 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 497,20 zł 497,20 zł 0,00 zł 497,20 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 483,76 zł 483,76 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 873,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 1599,09 zł
.ruhr Turystyka i biznes 166,29 zł 166,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 85,67 zł 85,67 zł 0,00 zł 85,67 zł
.support Pomoc 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.net.nz 557,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 152,85 zł 152,85 zł 0,00 zł 152,85 zł
.net.nr 913,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 75,59 zł 75,59 zł 0,00 zł 75,59 zł
.life Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.wf Wallis i Futuna 63,83 zł 262,04 zł 0,00 zł 63,83 zł
.auction 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.gal 374,58 zł 374,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.koeln Dla każdego 48,71 zł 48,71 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ni 1612,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 241,88 zł 309,07 zł 0,00 zł 241,88 zł
.de.com 376,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 329,22 zł
.organic 302,35 zł 302,35 zł 0,00 zł 302,35 zł
.hu.com 430,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 463,60 zł
.net.my 571,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 49,20 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.net.mx 268,76 zł 268,76 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.rentals Nieruchomości 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.jpn.com 497,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 497,20 zł
.money 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.notaires.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.geometre-expert.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moe Dla każdego 87,35 zł 87,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.software 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.ye Jemen 1538,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bzh 267,08 zł 267,08 zł 0,00 zł 267,08 zł
.review 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.yt Majotta 63,83 zł 262,04 zł 0,00 zł 63,83 zł
.reise Dla każdego 498,88 zł 498,88 zł 0,00 zł 498,88 zł
.guide Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.nagoya Dla każdego 57,11 zł 60,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 295,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.cn 241,88 zł 315,79 zł 0,00 zł 268,76 zł
.work 21,84 zł 21,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 2815,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 57,11 zł 60,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.fail Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.tattoo Tatuaże 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.gb.net 430,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 430,01 zł
.avocat.fr 329,22 zł 262,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--90a3ac Dla każdego 839,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.br 846,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 201,57 zł 201,57 zł 0,00 zł 201,57 zł
.love 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.osaka 186,45 zł 186,45 zł 0,00 zł 186,45 zł
.republican Dla partii republikańskich 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.church Wyznanie 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.net.bb 1034,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.tools Narzędzia 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.pictures Fotografia 48,71 zł 48,71 zł 0,00 zł 48,71 zł
.mortgage 189,81 zł 189,81 zł 0,00 zł 189,81 zł
.net.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.archi Architektura 334,26 zł 334,26 zł 0,00 zł 334,26 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1202,68 zł 1202,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.guitars Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.help 92,38 zł 92,38 zł 0,00 zł 92,38 zł
.site 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.date 154,53 zł 154,53 zł 0,00 zł 154,53 zł
.guru Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.wiki Dla każdego 122,62 zł 122,62 zł 0,00 zł 122,62 zł
.tours 235,16 zł 235,16 zł 0,00 zł 235,16 zł
.net.hk 463,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.space Kosmos 41,99 zł 41,99 zł 0,00 zł 41,99 zł
.web.tr 362,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 48,71 zł 48,71 zł 0,00 zł 0,00 zł
.joburg Dla każdego 117,58 zł 117,58 zł 0,00 zł 117,58 zł
.vet 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.loans Dla każdego 382,98 zł 382,98 zł 0,00 zł 382,98 zł
.net.gg 1471,43 zł 396,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.brussels 166,29 zł 166,29 zł 0,00 zł 166,29 zł
.net.gl 1068,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 134,38 zł 134,38 zł 0,00 zł 201,57 zł
.edu 671,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.link Dla wszystkich 47,03 zł 47,03 zł 0,00 zł 47,03 zł
.insure Dla każdego 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.network 90,70 zł 90,70 zł 0,00 zł 90,70 zł
.capetown Dla każdego 117,58 zł 117,58 zł 0,00 zł 117,58 zł
.paris 226,76 zł 226,76 zł 0,00 zł 226,76 zł
.cat Dla każdego 403,13 zł 732,36 zł 0,00 zł 369,54 zł
.jp.net 665,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 665,17 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.co.com 167,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.com 376,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.limited Dla każdego 166,29 zł 166,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fishing Dla każdego 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ink Dla kreatywnych 122,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 122,62 zł
.int.az 1337,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 204,93 zł 204,93 zł 0,00 zł 204,93 zł
.creditcard Dla każdego 561,03 zł 561,03 zł 0,00 zł 564,39 zł
.trade Biznes 136,06 zł 136,06 zł 0,00 zł 136,06 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 55,35 zł
.net.ec 1242,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 671,89 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł55,35 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł24,48 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.