Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 137,31 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 42,25 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 35,21 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 140,84 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 58,45 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 216,53 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 87,32 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 137,31 zł 137,31 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 230,97 zł 227,10 zł 0,00 zł 230,97 zł
.co.gl 1119,64 zł 1049,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1790,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 1675,94 zł
.co.gg 961,55 zł 966,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 130,27 zł 130,27 zł 0,00 zł 130,27 zł
.qpon Dla każdego 95,42 zł 95,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 267,59 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.or.th 683,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 618,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 315,12 zł 207,73 zł 0,00 zł 207,73 zł
.farm Rolnictwo 172,52 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.tel Strony infromacyjne 76,05 zł 76,05 zł 0,00 zł 76,05 zł
.vin 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.fj.cn 319,70 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.vip 167,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 167,24 zł
.pics Fotografia i grafika 111,26 zł 111,26 zł 0,00 zł 111,26 zł
.energy 472,15 zł 470,74 zł 0,00 zł 470,74 zł
.sh.cn 309,84 zł 274,63 zł 0,00 zł 260,54 zł
.co.fk 549,26 zł 545,74 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 601,72 zł 570,38 zł 0,00 zł 601,72 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1411,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1619,60 zł 1619,60 zł 0,00 zł 1619,60 zł
.lighting Oświetlenie 115,84 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.community Społeczność 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.click 42,25 zł 42,25 zł 0,00 zł 42,25 zł
.ltda 219,00 zł 219,00 zł 0,00 zł 219,00 zł
.science 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 142,60 zł
.institute Instytuty 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.wine 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.co.im 660,87 zł 660,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 140,84 zł 140,84 zł 0,00 zł 140,84 zł
.co.il 602,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 163,72 zł
.co.it 485,88 zł 485,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 554,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 485,88 zł
.ceo CEO 541,16 zł 541,16 zł 0,00 zł 541,16 zł
.cq.cn 253,50 zł 274,63 zł 0,00 zł 260,54 zł
.porn 470,39 zł 470,39 zł 0,00 zł 470,39 zł
.gold 468,28 zł 468,28 zł 0,00 zł 468,28 zł
.golf 251,04 zł 251,04 zł 0,00 zł 251,04 zł
.co.je 1344,97 zł 485,88 zł 0,00 zł 1344,97 zł
.cfd 121118,10 zł 121118,10 zł 0,00 zł 121118,10 zł
.net.za 457,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.website Dla każdego 120,06 zł 107,39 zł 0,00 zł 130,27 zł
.ha.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.int.vn 1791,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1675,94 zł
.photo Fotografia 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 163,72 zł
.co.hu 1260,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.vgs.no 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 161,96 zł 171,11 zł 0,00 zł 161,96 zł
.spreadbetting 161256,08 zł 161256,08 zł 0,00 zł 161256,08 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 95,42 zł 79,22 zł 0,00 zł 95,42 zł
.schule Dla każdego 114,78 zł 114,78 zł 0,00 zł 114,78 zł
.co.id 1077,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 866,14 zł
.lease Dla każdego 267,94 zł 267,94 zł 0,00 zł 249,63 zł
.hl.cn 319,70 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.surgery Dla każdego 267,94 zł 267,94 zł 0,00 zł 249,63 zł
.co.cg 3126,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 102,11 zł 102,11 zł 0,00 zł 102,11 zł
.me.uk 142,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,17 zł
.gop Dla każdego 117,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 145,41 zł
.co.cm 232,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 232,38 zł
.ist 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 163,72 zł
.co.ci 2950,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 95,42 zł 79,22 zł 0,00 zł 95,42 zł
.miami 147,88 zł 147,88 zł 0,00 zł 147,88 zł
.fitness Dla każdego 173,23 zł 173,23 zł 0,00 zł 163,72 zł
.co.cr 645,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 263,71 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.oslo.no 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 171,47 zł 171,47 zł 0,00 zł 163,72 zł
.co.bb 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 267,23 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.co.bw 558,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 980,92 zł
.ninja Dla każdego 107,74 zł 107,74 zł 0,00 zł 95,06 zł
.claims Dla każdego 264,77 zł 264,77 zł 0,00 zł 249,63 zł
.exchange Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 174,99 zł
.nm.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.co.bz 827,05 zł 827,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 485,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 485,88 zł
.pro.tc 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 274,63 zł
.web.za 457,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.nom.co 345,05 zł 204,21 zł 0,00 zł 345,05 zł
.directory Katalogi 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.pro.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.dating Randki 267,59 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.name.az 1667,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 246,46 zł 176,04 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 121,47 zł 121,47 zł 0,00 zł 121,47 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 111,26 zł 111,26 zł 0,00 zł 111,26 zł
.rich Dobra luksusowe 13504,32 zł 13504,32 zł 0,00 zł 13504,32 zł
.co.dm 1541,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.airforce 169,71 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.family 121,47 zł 121,47 zł 0,00 zł 121,47 zł
.ind.in 140,84 zł 140,84 zł 0,00 zł 140,84 zł
.gift Prezenty, fundacje 111,26 zł 111,26 zł 0,00 zł 111,26 zł
.college 323,92 zł 342,93 zł 0,00 zł 342,93 zł
.career 563,34 zł 563,34 zł 0,00 zł 563,34 zł
.com.ve 940,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 693,96 zł 646,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.net.ua 354,20 zł 556,30 zł 0,00 zł 354,20 zł
.com.vc 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.movie 1471,73 zł 1471,73 zł 0,00 zł 1471,73 zł
.com.uz 1350,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1335,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.nom.es 133,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 133,79 zł
.net.tr 978,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 163,72 zł
.rip 102,81 zł 102,81 zł 0,00 zł 95,06 zł
.rio 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.net.tc 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 274,63 zł
.pet 95,42 zł 95,42 zł 0,00 zł 95,42 zł
.com.ug 316,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 316,88 zł
.com.ua 98,58 zł 98,58 zł 0,00 zł 354,20 zł
.pharmacien.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 690,09 zł 690,09 zł 0,00 zł 690,09 zł
.law.pro 1267,52 zł 1267,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 488,70 zł 509,82 zł 0,00 zł 473,91 zł
.tw.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.sydney 279,91 zł 279,91 zł 0,00 zł 279,91 zł
.ae.org 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.net.sl 1116,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 221,82 zł 204,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 978,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1411,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 978,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.net.sg 535,17 zł 485,88 zł 0,00 zł 464,76 zł
.coach 249,63 zł 249,63 zł 0,00 zł 249,63 zł
.sarl 171,47 zł 171,47 zł 0,00 zł 163,72 zł
.com.tj 1054,15 zł 744,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.co.ae 1322,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 95,42 zł 79,22 zł 0,00 zł 95,42 zł
.city 115,13 zł 115,13 zł 0,00 zł 108,80 zł
.club.tw 415,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16196,03 zł 16196,03 zł 0,00 zł 16196,03 zł
.nx.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.aero Przemysł lotniczy 884,44 zł 942,89 zł 0,00 zł 912,61 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 267,23 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.net.ru 236,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 319,70 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.co.ag 1266,46 zł 1005,91 zł 0,00 zł 1266,46 zł
.healthcare 265,47 zł 265,47 zł 0,00 zł 249,63 zł
.net.rw 3443,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 401,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 98,58 zł 98,58 zł 0,00 zł 98,58 zł
.co.ao 2830,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 95,42 zł 95,42 zł 0,00 zł 100,70 zł
.co.az 1683,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 241,53 zł 204,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 79,22 zł 79,22 zł 0,00 zł 79,22 zł
.haus Nieruchomości 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 151,75 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 172,52 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 174,28 zł 174,28 zł 0,00 zł 151,75 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 174,28 zł 174,28 zł 0,00 zł 163,72 zł
.xxx Branża porno 431,66 zł 497,85 zł 0,00 zł 497,85 zł
.com.vn 1441,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1418,21 zł
.pro.pr 11954,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2222,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1791,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1675,94 zł
.capital Biznes 267,94 zł 267,94 zł 0,00 zł 249,63 zł
.net.ye 1415,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.us.org 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 91,54 zł 91,54 zł 0,00 zł 91,54 zł
.xyz Dla każdego 68,30 zł 68,30 zł 0,00 zł 68,30 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 167,24 zł 167,24 zł 0,00 zł 167,24 zł
.jur.pro 1049,22 zł 1049,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 510,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 510,53 zł
.int.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.name.fj 1547,07 zł 957,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1774,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.domains Domeny internetowe 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.wales 97,53 zł 97,53 zł 0,00 zł 97,53 zł
.moda Dla każdego 174,28 zł 174,28 zł 0,00 zł 151,75 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 163,72 zł
.org.za 457,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.army 169,71 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 267,23 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.markets 338,00 zł 338,00 zł 0,00 zł 338,00 zł
.versicherung 788,68 zł 788,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.villas Nieruchomości 267,59 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.bingo 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 261,60 zł
.radio.fm 246,46 zł 176,04 zł 0,00 zł 243,50 zł
.emp.br 907,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 392,58 zł 392,58 zł 0,00 zł 392,58 zł
.financial Dla każdego 267,94 zł 267,94 zł 0,00 zł 267,94 zł
.university Dla każdego 267,94 zł 267,94 zł 0,00 zł 249,63 zł
.qh.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.msk.ru 236,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 174,99 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 95,42 zł 79,22 zł 0,00 zł 95,42 zł
.sch.uk 133,79 zł 133,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1440,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1418,21 zł
.vodka Dla każdego 174,99 zł 142,60 zł 0,00 zł 174,99 zł
.design 246,46 zł 261,60 zł 0,00 zł 261,60 zł
.today Dla każdego 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.ngo 227,10 zł 239,77 zł 0,00 zł 239,77 zł
.land Nieruchomości 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.construction Przemysł budowlany 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 880,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1786,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 1418,21 zł
.net.vi 2077,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 554,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 484,12 zł
.sucks 1690,02 zł 1690,02 zł 0,00 zł 1690,02 zł
.whoswho 552,78 zł 552,78 zł 0,00 zł 489,40 zł
.net.vc 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.net.uy 1274,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 584,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 468,28 zł 468,28 zł 0,00 zł 468,28 zł
.singles Randki online 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.immo 169,71 zł 169,71 zł 0,00 zł 163,72 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.net.uk 139,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 139,07 zł
.org.ug 316,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 316,88 zł
.com.mx 296,81 zł 319,34 zł 0,00 zł 296,81 zł
.com.my 630,59 zł 697,49 zł 0,00 zł 605,94 zł
.com.mv 1760,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 354,20 zł 556,30 zł 0,00 zł 354,20 zł
.com.mt 859,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1001,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.com.ms 1049,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.com.mo 2380,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 415,46 zł 345,05 zł 0,00 zł 387,30 zł
.com.mm 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 253,50 zł 253,50 zł 0,00 zł 260,54 zł
.com.mk 626,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 485,88 zł
.org.tr 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1725,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 378,85 zł 304,56 zł 0,00 zł 378,85 zł
.dance Dla każdego 129,92 zł 129,92 zł 0,00 zł 114,08 zł
.org.tl 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.events Wydarzenia 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.shopping 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 109,15 zł
.org.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.sx.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.org.vi 2056,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 880,22 zł 880,22 zł 0,00 zł 880,22 zł
.com.ly 689,39 zł 689,39 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 729,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 683,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.com.lv 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3133,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.com.lr 1401,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 619,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 62,32 zł 62,32 zł 0,00 zł 62,32 zł
.health.vn 1785,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1675,94 zł
.com.lc 542,21 zł 556,65 zł 0,00 zł 542,21 zł
.com.lb Liban 1549,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.org.uk 53,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,17 zł
.org.sg 535,17 zł 295,75 zł 0,00 zł 535,17 zł
.bj.cn 326,74 zł 289,77 zł 0,00 zł 277,44 zł
.org.sc 1119,64 zł 1049,22 zł 0,00 zł 485,88 zł
.biz.fj 1547,07 zł 957,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 978,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 408,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 457,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.juegos Dla każdego 73,59 zł 73,59 zł 0,00 zł 73,59 zł
.org.ru 578,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 903,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 809,80 zł
.com.om 1698,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1190,06 zł 1190,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1323,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1287,58 zł 1142,17 zł 0,00 zł 1151,68 zł
.co.zw 999,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.gives 169,71 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.art 72,18 zł 72,18 zł 0,00 zł 72,18 zł
.consulting Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 149,29 zł
.org.tc 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 274,63 zł
.black Dla każdego 244,35 zł 198,93 zł 0,00 zł 198,93 zł
.team 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.services Usługi 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 163,72 zł
.broker 5457,36 zł 5457,36 zł 0,00 zł 5457,36 zł
.com.nr 1012,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.com.np Nepal 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.watch Zegarki 172,52 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.partners Dla każdego 267,59 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.com.ni 1766,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 764,03 zł 785,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 221,82 zł 204,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4823,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1116,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 4964,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 3253,29 zł
.fashion 178,86 zł 161,96 zł 0,00 zł 178,86 zł
.mobi.gp 1260,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 295,75 zł 295,75 zł 0,00 zł 295,75 zł
.run 109,15 zł 109,15 zł 0,00 zł 109,15 zł
.co.th 683,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.cymru 97,53 zł 97,53 zł 0,00 zł 97,53 zł
.org.ps 633,05 zł 633,05 zł 0,00 zł 556,30 zł
.furniture Dla każdego 264,77 zł 264,77 zł 0,00 zł 249,63 zł
.school 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.homes 852,05 zł 852,05 zł 0,00 zł 852,05 zł
.org.ph 845,71 zł 204,21 zł 0,00 zł 845,71 zł
.co.tj 879,51 zł 745,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 258,78 zł 258,78 zł 0,00 zł 258,78 zł
.co.rw 3443,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 237,66 zł 237,66 zł 0,00 zł 237,66 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.com.qa 650,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 174,99 zł
.co.rs 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1415,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 482,36 zł 482,36 zł 0,00 zł 482,36 zł
.engineering Dla każdego 267,94 zł 267,94 zł 0,00 zł 249,63 zł
.boats 802,76 zł 802,76 zł 0,00 zł 802,76 zł
.pro Specjaliści 274,63 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.pp.ru 394,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 633,05 zł 633,05 zł 0,00 zł 589,75 zł
.com.pt 415,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 69,36 zł 69,36 zł 0,00 zł 59,85 zł
.camp Turystyka i kampingi 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.com.pr 1476,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 163,72 zł
.name Dla każdego 57,39 zł 57,39 zł 0,00 zł 112,67 zł
.clothing Odzież 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.com.ph 899,23 zł 899,23 zł 0,00 zł 902,05 zł
.com.pe 598,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 852,05 zł
.co.uz 1350,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 274,63 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.voto 387,30 zł 387,30 zł 0,00 zł 387,30 zł
.shop 193,65 zł 193,65 zł 0,00 zł 193,65 zł
.show 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.org.nz 584,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 121,47 zł 121,47 zł 0,00 zł 121,47 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.bbs.tr 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1083,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1388,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 1253,43 zł
.experts-comptables.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.org.nr 2485,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2222,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 259,49 zł 259,49 zł 0,00 zł 249,63 zł
.com.sn 1401,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 940,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 221,82 zł 204,21 zł 0,00 zł 217,94 zł
.com.sl 1116,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1690,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 249,63 zł 249,63 zł 0,00 zł 249,63 zł
.org.ng Dla każdego 239,42 zł 239,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 387,30 zł 387,30 zł 0,00 zł 387,30 zł
.com.sg 535,17 zł 295,75 zł 0,00 zł 464,76 zł
.news 121,47 zł 121,47 zł 0,00 zł 121,47 zł
.org.pe 133,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 133,79 zł
.com.se 77,46 zł 77,46 zł 0,00 zł 77,46 zł
.delivery 250,33 zł 250,33 zł 0,00 zł 249,63 zł
.com.sb 978,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 380,25 zł 338,00 zł 0,00 zł 338,00 zł
.toys Dla każdego 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.com.sc 1293,92 zł 1191,46 zł 0,00 zł 1211,18 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.engineer 169,71 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.co.tz 603,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 74,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 59,85 zł 63,38 zł 0,00 zł 59,85 zł
.medecin.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.co.ug 316,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1942,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 264,77 zł 264,77 zł 0,00 zł 249,63 zł
.mobi.ke 1083,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 151,75 zł
.buzz Marketing i social media 208,08 zł 208,08 zł 0,00 zł 208,08 zł
.co.uk 53,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,17 zł
.finance Dla każdego 264,77 zł 264,77 zł 0,00 zł 249,63 zł
.studio 121,47 zł 121,47 zł 0,00 zł 121,47 zł
.or.kr 1287,23 zł 1142,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 25,35 zł 142,60 zł 0,00 zł 145,06 zł
.com.es 190,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 190,13 zł
.co.om 1734,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 697,13 zł 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 626,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 334,48 zł 334,48 zł 0,00 zł 334,48 zł
.tips Dla stron z poradami 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.org.ls 1404,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2651,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 2292,44 zł
.com.ee 507,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 521,09 zł
.gent 153,16 zł 153,16 zł 0,00 zł 153,16 zł
.he.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.or.ke 1083,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1391,80 zł 422,51 zł 0,00 zł 962,96 zł
.org.lk 619,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 173,23 zł 173,23 zł 0,00 zł 163,72 zł
.com.dz 3684,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.org.lb 1549,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 795,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 4964,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 3253,29 zł
.flowers 143,65 zł 143,65 zł 0,00 zł 143,65 zł
.gouv.ht 1306,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 123,23 zł 123,23 zł 0,00 zł 123,23 zł
.co.no 584,47 zł 584,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1436,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 584,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 380,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 627,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 296,81 zł 319,34 zł 0,00 zł 296,81 zł
.org.mw 2035,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 690,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1147,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1049,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 415,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16196,03 zł 16196,03 zł 0,00 zł 16196,03 zł
.nrw 209,49 zł 209,49 zł 0,00 zł 209,49 zł
.webcam Kamery internetowe 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 142,60 zł
.org.mm 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 171,11 zł
.com.cx 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 647,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 174,99 zł
.apartments 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.yn.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.com.gy 618,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 204,21 zł 204,21 zł 0,00 zł 204,21 zł
.com.gu 2105,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 173,58 zł 173,58 zł 0,00 zł 163,72 zł
.com.gp 978,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 232,38 zł 232,38 zł 0,00 zł 232,38 zł
.lol 167,24 zł 167,24 zł 0,00 zł 167,24 zł
.solar Energia słoneczna 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.com.gn 1936,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 943,59 zł 1049,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 970,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1490,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.yachts 852,05 zł 852,05 zł 0,00 zł 852,05 zł
.blackfriday Dla każdego 209,49 zł 209,49 zł 0,00 zł 209,49 zł
.com.ge 746,78 zł 759,45 zł 0,00 zł 718,26 zł
.corsica 244,70 zł 244,70 zł 0,00 zł 244,70 zł
.or.id 352,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 352,09 zł
.co.ro 591,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1344,97 zł 485,88 zł 0,00 zł 1344,97 zł
.cooking Kulinaria 174,99 zł 142,60 zł 0,00 zł 174,99 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 267,23 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.berlin Dla każdego 244,70 zł 244,70 zł 0,00 zł 244,70 zł
.me.ke 1083,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 244,70 zł 244,70 zł 0,00 zł 244,70 zł
.vegas Hazard 318,29 zł 318,29 zł 0,00 zł 318,29 zł
.co.pn 1476,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 1380,18 zł
.org.kz 612,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5126,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 261,60 zł
.com.fj 1547,07 zł 957,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 172,52 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.org.kn 1476,65 zł 485,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 543,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 473,56 zł
.chat 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 171,11 zł
.org.ki 2133,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 690,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 178,86 zł 161,96 zł 0,00 zł 178,86 zł
.travel Turystyka 1177,03 zł 1177,03 zł 0,00 zł 1177,03 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 267,23 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.navy 170,06 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.uk.com 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 485,88 zł
.org.hu 1260,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1640,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1287,58 zł 1142,17 zł 0,00 zł 1151,68 zł
.org.hn 831,28 zł 831,28 zł 0,00 zł 697,13 zł
.cloud 124,99 zł 124,99 zł 0,00 zł 124,99 zł
.ryukyu Dla każdego 59,85 zł 63,38 zł 0,00 zł 59,85 zł
.org.hk 612,63 zł 485,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1260,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 1260,47 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 267,59 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.zone Dla każdego 172,52 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.xn--rhqv96g 172,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 556,65 zł 556,30 zł 0,00 zł 565,45 zł
.group 109,15 zł 109,15 zł 0,00 zł 109,15 zł
.jewelry 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 261,60 zł
.za.com 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 543,98 zł
.amsterdam 209,49 zł 209,49 zł 0,00 zł 209,49 zł
.com.ht 1306,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 887,26 zł 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.com.hn 831,28 zł 831,28 zł 0,00 zł 697,13 zł
.co.jp 1253,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 1183,01 zł
.com.hk 612,63 zł 612,63 zł 0,00 zł 542,21 zł
.voyage Turystyka 267,23 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.org.in 140,84 zł 140,84 zł 0,00 zł 140,84 zł
.market 170,06 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.org.im 660,87 zł 646,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 602,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1330,89 zł 1330,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 267,59 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.co.ke 1083,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.biz.bb 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 719,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2535,03 zł 2535,03 zł 0,00 zł 2535,03 zł
.com.ky 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.co.mz 1181,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 774,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 174,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 174,28 zł
.biz.az 1667,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1492,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1049,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.my.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.org.fj 1547,07 zł 957,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1260,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 978,80 zł
.rocks Dla każdego 69,01 zł 69,01 zł 0,00 zł 59,85 zł
.com.kh 1002,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2133,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 309,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.diet 111,26 zł 111,26 zł 0,00 zł 111,26 zł
.co.ni 1782,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.ltd 109,15 zł 109,15 zł 0,00 zł 109,15 zł
.lawyer 209,49 zł 209,14 zł 0,00 zł 182,03 zł
.xn--55qx5d.hk 612,63 zł 485,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 210,55 zł 170,76 zł 0,00 zł 170,76 zł
.soccer 109,15 zł 109,15 zł 0,00 zł 109,15 zł
.gouv.fr 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 560,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 589,75 zł
.com.jo 1490,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 918,60 zł
.com.jm 711,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1936,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1404,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1438,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 352,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 391,17 zł 391,17 zł 0,00 zł 391,17 zł
.org.gg 1542,14 zł 415,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 880,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 174,99 zł
.clinic Dla każdego 267,94 zł 267,94 zł 0,00 zł 267,94 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 267,59 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.co.me 915,43 zł 915,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 302,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.per.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.hk.org 79,22 zł 79,22 zł 0,00 zł 79,22 zł
.info.vn 1791,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1790,72 zł
.biz.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.fit 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 178,86 zł
.bar Bary i puby 389,41 zł 309,84 zł 0,00 zł 389,41 zł
.dental Medycyna 267,94 zł 267,94 zł 0,00 zł 249,63 zł
.coupons 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.beer Dla każdego 173,58 zł 173,58 zł 0,00 zł 173,58 zł
.us.com 405,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.surf Dla każdego 173,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 173,58 zł
.recipes Kulinaria 267,23 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 966,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 767,55 zł 436,59 zł 0,00 zł 697,13 zł
.af Afganistan 2049,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1293,92 zł 1112,60 zł 0,00 zł 1293,92 zł
.org.es 133,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 133,79 zł
.per.sg 535,17 zł 429,55 zł 0,00 zł 408,42 zł
.am Armenia 1394,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.ac.cn 309,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 70,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.deals Biznes 173,58 zł 173,58 zł 0,00 zł 163,72 zł
.ax Åland 612,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1607,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.adult 441,87 zł 441,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 978,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 35,21 zł 35,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1547,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1401,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2615,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 730,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1171,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.bh Bahrain 5222,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1066,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2809,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1743,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1701,99 zł
.biz.vn 1441,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1418,21 zł
.org.bn 1547,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1080,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1080,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 457,01 zł 470,74 zł 0,00 zł 470,74 zł
.bo Dla każdego 2624,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 2483,63 zł
.info.tr 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 115,13 zł 116,19 zł 0,00 zł 108,80 zł
.org.bh 5641,15 zł 520,39 zł 0,00 zł 3985,63 zł
.how 165,83 zł 165,83 zł 0,00 zł 165,83 zł
.bt Bhutan 1547,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.org.bb 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 641,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 497,50 zł 525,67 zł 0,00 zł 497,50 zł
.gen.tr 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 178,86 zł 161,96 zł 0,00 zł 178,86 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 584,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1667,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 295,75 zł 295,75 zł 0,00 zł 225,34 zł
.cc Wyspy Kokoswe 488,35 zł 488,35 zł 0,00 zł 488,35 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 864,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 809,80 zł
.yokohama Dla każdego 59,85 zł 63,38 zł 0,00 zł 59,85 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 598,55 zł 387,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 112,67 zł 112,67 zł 0,00 zł 108,80 zł
.cg Kongo 3126,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 72,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2950,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1334,06 zł 1334,06 zł 0,00 zł 1334,06 zł
.sex 454,19 zł 454,19 zł 0,00 zł 454,19 zł
.org.cn 266,53 zł 343,29 zł 0,00 zł 273,57 zł
.cm Kamerun 1232,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 1232,31 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 216,53 zł 216,53 zł 0,00 zł 216,53 zł
.co Kolumbia 137,31 zł 137,31 zł 0,00 zł 137,31 zł
.shoes Obuwie 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.cr Kostaryka 1419,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 210,55 zł 210,55 zł 0,00 zł 182,03 zł
.cu Kuba 4922,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 647,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1267,52 zł 1267,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 198,93 zł 198,93 zł 0,00 zł 198,93 zł
.org.cd 861,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 861,56 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1373,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.cz Republika Czeska 63,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 63,38 zł
.inc.hk 79,22 zł 79,22 zł 0,00 zł 79,22 zł
.org.bz 827,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 619,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 844,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1087,25 zł 1035,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 35,21 zł 35,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 156,68 zł 156,68 zł 0,00 zł 154,92 zł
.london Dla każdego 236,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 236,95 zł
.accountant 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.dj Dżibuti 964,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 58,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1373,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 40,49 zł 40,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1547,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 115,84 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.com.af 613,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 617,91 zł
.info.ro 1323,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 95,42 zł 95,42 zł 0,00 zł 95,42 zł
.abogado 195,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 195,41 zł
.dz Algieria 3625,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 249,63 zł 249,63 zł 0,00 zł 249,63 zł
.club Polecane dla klubów 94,36 zł 94,01 zł 0,00 zł 91,19 zł
.ec Ekwador 1391,80 zł 1040,42 zł 0,00 zł 962,96 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 457,01 zł 457,01 zł 0,00 zł 457,01 zł
.ee Estonia 521,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 521,09 zł
.eg Egipt 1890,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 1890,71 zł
.org.ar 1183,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 528,13 zł 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 56,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 56,33 zł
.org.ag 921,41 zł 813,32 zł 0,00 zł 921,41 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 613,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 163,72 zł
.info.pr 12095,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 612,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 174,28 zł 174,28 zł 0,00 zł 163,72 zł
.bc.ca 295,75 zł 295,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1667,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 163,72 zł
.accountants Księgowość 468,28 zł 468,28 zł 0,00 zł 468,28 zł
.salon 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.com.cu 3380,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 3316,66 zł
.loan 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.fi Finlandia 112,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 112,67 zł
.com.cn 264,77 zł 284,84 zł 0,00 zł 271,81 zł
.com.co 318,64 zł 316,88 zł 0,00 zł 318,64 zł
.fm Mikronezja 988,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 988,66 zł
.edu.mm 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 232,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 232,38 zł
.fo Wyspy Owcze 2851,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.per.nf 5126,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 66,90 zł 66,90 zł 0,00 zł 66,90 zł
.com.ci 2950,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3126,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 861,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 861,56 zł
.gb.com 450,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 450,67 zł
.edu.lv 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.company Biznes i organizacje 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.ga Gabon 221,82 zł 528,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 664,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 827,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 309,84 zł 204,21 zł 0,00 zł 309,84 zł
.gd Grenada 528,84 zł 528,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1043,94 zł 999,93 zł 0,00 zł 999,93 zł
.gf Gujana Francuska 1492,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 173,23 zł 173,23 zł 0,00 zł 163,72 zł
.gg Guernsey 1314,69 zł 246,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2615,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 457,71 zł 457,71 zł 0,00 zł 457,71 zł
.com.br 887,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1743,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1701,99 zł
.gl Grenlandia 943,59 zł 943,59 zł 0,00 zł 802,76 zł
.gm Gambia 509,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1080,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 87,32 zł 87,32 zł 0,00 zł 87,32 zł
.com.bn 1547,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1260,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 345,05 zł 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 123,23 zł 123,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 109,15 zł 109,15 zł 0,00 zł 109,15 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 342,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5222,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2105,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 2105,48 zł
.gy Gujana 618,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.uno Hiszpańska strona www 157,74 zł 157,74 zł 0,00 zł 151,05 zł
.com.az 1487,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 374,97 zł 374,97 zł 0,00 zł 374,97 zł
.ac.at 408,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 142,60 zł
.zj.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.expert Dla każdego 263,71 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.rehab 170,06 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.hk Hongkong 605,59 zł 640,80 zł 0,00 zł 626,72 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 918,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 962,96 zł 962,96 zł 0,00 zł 901,34 zł
.gen.in 140,84 zł 140,84 zł 0,00 zł 140,84 zł
.discount Dla każdego 173,23 zł 173,23 zł 0,00 zł 163,72 zł
.bio Biotechnologie 286,95 zł 286,95 zł 0,00 zł 286,95 zł
.hr Chorwacja 1063,30 zł 1232,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5126,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1364,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1253,43 zł 598,55 zł 0,00 zł 1091,47 zł
.ski 209,49 zł 209,49 zł 0,00 zł 209,49 zł
.biz Dla firm 70,42 zł 70,42 zł 0,00 zł 70,42 zł
.supplies Biznes 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.id Indonezja 387,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1049,22 zł 415,46 zł 0,00 zł 978,80 zł
.frl 209,49 zł 209,49 zł 0,00 zł 209,49 zł
.biz.ki 2133,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 660,87 zł 646,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 84,50 zł 84,50 zł 0,00 zł 176,04 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 172,52 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 980,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 986,20 zł
.aca.pro 1190,06 zł 1190,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 163,72 zł
.iq Irak 2667,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1373,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4049,01 zł 4049,01 zł 0,00 zł 4049,01 zł
.is Islandia 1612,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 42,25 zł 42,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 111,26 zł 111,26 zł 0,00 zł 111,26 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 267,59 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.web.id 352,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 352,09 zł
.js.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.je Jersey 2093,16 zł 1269,28 zł 0,00 zł 1269,28 zł
.dog 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.trading 380,25 zł 380,25 zł 0,00 zł 380,25 zł
.works Dla każdego 172,52 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.jo Jordania 2361,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 1358,71 zł
.biz.nr 5548,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 795,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 164,78 zł 164,78 zł 0,00 zł 163,72 zł
.stream 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.camera Biznes filmowy 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.kg Kirgistan 1007,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7464,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1476,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1283,01 zł 1146,40 zł 0,00 zł 1142,17 zł
.restaurant 261,95 zł 261,95 zł 0,00 zł 249,63 zł
.xn--d1alf 626,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1083,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 160,20 zł 160,20 zł 0,00 zł 160,20 zł
.menu Restauracje 210,55 zł 210,20 zł 0,00 zł 210,55 zł
.mba 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 109,15 zł
.info.ki 2133,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 712,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 627,42 zł 204,21 zł 0,00 zł 535,17 zł
.lc Saint Lucia 505,60 zł 505,60 zł 0,00 zł 511,94 zł
.report Biznes 115,13 zł 116,19 zł 0,00 zł 108,80 zł
.li Liechtenstein 72,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 619,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 263,71 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.auto 16196,03 zł 16196,03 zł 0,00 zł 16196,03 zł
.biz.pr 8823,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 485,88 zł 485,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 688,33 zł 688,33 zł 0,00 zł 688,33 zł
.lv Łotwa 626,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 115,48 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.ly Libia 1385,46 zł 1455,88 zł 0,00 zł 1385,46 zł
.download 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.hi.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.ma Maroko 1438,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 131,33 zł 131,33 zł 0,00 zł 114,08 zł
.mc Monako 1323,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2217,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 98,58 zł 98,58 zł 0,00 zł 204,21 zł
.host Hosting 510,53 zł 411,94 zł 0,00 zł 510,53 zł
.mg Madagaskar 2105,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.soy 142,95 zł 123,23 zł 0,00 zł 142,95 zł
.credit Dla każdego 457,01 zł 501,37 zł 0,00 zł 470,74 zł
.navarra.museum 1119,64 zł 908,39 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 415,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 415,46 zł
.mk Macedonia 626,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 598,55 zł 274,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 827,05 zł 827,05 zł 0,00 zł 788,68 zł
.mo Makao 2380,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 409,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 409,83 zł
.mp Mariany Północne 591,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1492,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 844,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1171,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 394,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 618,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 241,18 zł 241,18 zł 0,00 zł 241,18 zł
.mu Mauritius 1025,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 115,84 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.game.tw 415,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1760,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5126,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 611,58 zł 601,01 zł 0,00 zł 611,58 zł
.film 441,87 zł 441,87 zł 0,00 zł 441,87 zł
.my Malezja 655,94 zł 655,94 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 204,56 zł 204,56 zł 0,00 zł 182,03 zł
.tirol 160,20 zł 160,20 zł 0,00 zł 160,20 zł
.plus 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.na Namibia 26230,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 21329,46 zł
.tv.bb 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1021,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8126,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 236,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1457,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5020,77 zł 4570,10 zł 0,00 zł 4570,10 zł
.nl Holandia 45,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1260,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.no Norwegia 91,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 4967,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.nu Niue 225,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 225,34 zł
.best Dla każdego 542,21 zł 429,55 zł 0,00 zł 542,21 zł
.storage 364,41 zł 364,41 zł 0,00 zł 364,41 zł
.hiroshima.jp 795,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 795,72 zł
.nz Nowa Zelandia 584,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.tur.br 1571,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1734,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 1253,43 zł
.edu.vn 1790,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 1675,94 zł
.social Dla każdego 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 151,75 zł
.srl 205,97 zł 205,97 zł 0,00 zł 205,97 zł
.contractors Dla każdego 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.ebiz.tw 471,80 zł 415,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 894,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 852,05 zł
.pf Polinezja Francuska 880,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1547,07 zł 957,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 109,15 zł 109,15 zł 0,00 zł 109,15 zł
.earth 124,99 zł 124,99 zł 0,00 zł 124,99 zł
.ph Filipiny 906,63 zł 850,29 zł 0,00 zł 853,81 zł
.luxury Dla każdego 3120,20 zł 3120,20 zł 0,00 zł 3120,20 zł
.online 200,69 zł 200,69 zł 0,00 zł 200,69 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 66,90 zł 274,63 zł 0,00 zł 66,90 zł
.properties Nieruchomości 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.pn Pitcairn 1532,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 1352,02 zł
.pr Puerto Rico 8499,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 636,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 904,51 zł 880,92 zł 0,00 zł 866,14 zł
.pt Portugalia 415,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.se.com 521,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 450,67 zł
.net.ly 767,55 zł 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 210,55 zł 204,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5126,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 174,28 zł 174,28 zł 0,00 zł 174,28 zł
.qa Katar 711,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4225,05 zł 4225,05 zł 0,00 zł 4225,05 zł
.ac.rw 3443,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 612,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 123,58 zł 123,58 zł 0,00 zł 114,08 zł
.name.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.melbourne 279,91 zł 279,91 zł 0,00 zł 279,91 zł
.nom.ni 1619,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 506,65 zł 506,65 zł 0,00 zł 506,65 zł
.taxi 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.net.kn 1476,65 zł 485,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 174,99 zł 142,60 zł 0,00 zł 174,99 zł
.re Reunion 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.no.com 394,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 394,34 zł
.store.bb 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 209,14 zł 209,14 zł 0,00 zł 182,03 zł
.net.ki 2133,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 690,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1154,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1547,07 zł 957,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 115,13 zł 114,78 zł 0,00 zł 108,80 zł
.rs Serbia 626,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.ru Rosja 42,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3877,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.yoga 164,07 zł 142,60 zł 0,00 zł 164,07 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 392,58 zł 392,58 zł 0,00 zł 392,58 zł
.sc.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.sa Arabia Saudyjska 345,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1490,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1293,92 zł 1293,92 zł 0,00 zł 1211,18 zł
.se Szwecja 98,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 98,58 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 172,52 zł 172,52 zł 0,00 zł 151,75 zł
.sg Singapur 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 535,17 zł
.net.je 2394,20 zł 485,88 zł 0,00 zł 1344,97 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 947,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 542,21 zł 246,46 zł 0,00 zł 485,88 zł
.ac.tz 603,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 668,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1116,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 552,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 450,67 zł
.name.vn 1790,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 1675,94 zł
.sn.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.sm San Marino 1281,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 73,59 zł 73,59 zł 0,00 zł 73,59 zł
.sn Senegal 1401,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 243,29 zł 243,29 zł 0,00 zł 1161,89 zł
.ostfold.no 380,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.sr Surinam 1327,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5126,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 591,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 591,51 zł
.su ZSSR 641,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1758,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 163,72 zł
.sx Sint Maarten 365,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 54,57 zł 54,57 zł 0,00 zł 54,57 zł
.ong 227,10 zł 227,10 zł 0,00 zł 227,10 zł
.cn.com 80,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 340,82 zł
.store 301,03 zł 301,03 zł 0,00 zł 301,03 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 121,82 zł 105,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 660,87 zł 646,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 140,84 zł 140,84 zł 0,00 zł 140,84 zł
.tc Turks i Caicos 1292,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 415,46 zł 415,46 zł 0,00 zł 415,46 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 66,90 zł 274,63 zł 0,00 zł 66,90 zł
.tg Togo 1309,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 369,34 zł 369,34 zł 0,00 zł 369,34 zł
.alsace 244,70 zł 244,70 zł 0,00 zł 244,70 zł
.tj Tadżykistan 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 163,72 zł
.tl Timor Wschodni 1260,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 598,55 zł
.tn Tunezja 1411,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1619,60 zł 1619,60 zł 0,00 zł 1619,60 zł
.k12.tr 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 174,99 zł 142,60 zł 0,00 zł 174,99 zł
.tv Tuvalu 170,76 zł 170,76 zł 0,00 zł 401,73 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.pro.az 1667,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 488,70 zł 509,82 zł 0,00 zł 488,70 zł
.ltd.hk 79,22 zł 79,22 zł 0,00 zł 79,22 zł
.express 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.info.az 1617,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 354,20 zł 556,30 zł 0,00 zł 354,20 zł
.net.ps 633,05 zł 589,75 zł 0,00 zł 556,30 zł
.ooo 164,78 zł 164,78 zł 0,00 zł 164,78 zł
.net.ph 899,58 zł 204,21 zł 0,00 zł 845,71 zł
.ug Uganda 684,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 684,11 zł
.uk Wielka Brytania 140,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 140,84 zł
.ac.nz 584,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 58,45 zł 58,45 zł 0,00 zł 58,45 zł
.net.pe 133,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 133,79 zł
.uy Urugwaj 1346,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1350,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.solutions Usługi 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.istanbul 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 163,72 zł
.museum.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.degree 226,04 zł 239,77 zł 0,00 zł 208,08 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 548,55 zł 548,55 zł 0,00 zł 521,09 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 534,47 zł 507,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 165,48 zł 165,48 zł 0,00 zł 165,48 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2105,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1897,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1791,77 zł
.ruhr Turystyka i biznes 174,28 zł 174,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 108,09 zł 108,09 zł 0,00 zł 108,09 zł
.support Pomoc 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.net.nz 584,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 319,70 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.id.lv 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 174,99 zł 142,60 zł 0,00 zł 174,99 zł
.wien Dla każdego 160,20 zł 160,20 zł 0,00 zł 160,20 zł
.net.nr 1012,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 95,42 zł 79,22 zł 0,00 zł 95,42 zł
.life Dla każdego 173,58 zł 173,58 zł 0,00 zł 163,72 zł
.wf Wallis i Futuna 66,90 zł 274,63 zł 0,00 zł 66,90 zł
.auction 169,71 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.net.nf 5126,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 392,58 zł 392,58 zł 0,00 zł 392,58 zł
.koeln Dla każdego 51,05 zł 51,05 zł 0,00 zł 51,05 zł
.net.ni 1690,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 270,05 zł 340,12 zł 0,00 zł 270,05 zł
.de.com 398,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,05 zł
.organic 388,35 zł 316,88 zł 0,00 zł 388,35 zł
.hu.com 450,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 485,88 zł
.net.mu 736,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 598,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 296,11 zł 319,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12095,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 556,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.rentals Nieruchomości 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.jpn.com 554,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 521,09 zł
.forex 10914,71 zł 10914,71 zł 0,00 zł 10914,71 zł
.net.me 204,21 zł 204,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 163,72 zł
.sch.lk 619,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.notaires.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.geometre-expert.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.moe Dla każdego 110,91 zł 110,91 zł 0,00 zł 110,91 zł
.software 170,06 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.jx.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.mom 200,69 zł 200,69 zł 0,00 zł 200,69 zł
.ye Jemen 1814,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5626,36 zł 5626,36 zł 0,00 zł 5626,36 zł
.bzh 279,91 zł 279,91 zł 0,00 zł 279,91 zł
.minsk.by 1112,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.games 107,74 zł 107,74 zł 0,00 zł 107,74 zł
.yt Majotta 66,90 zł 274,63 zł 0,00 zł 66,90 zł
.reise Dla każdego 522,85 zł 522,85 zł 0,00 zł 522,85 zł
.guide Dla każdego 173,58 zł 173,58 zł 0,00 zł 163,72 zł
.nagoya Dla każdego 59,85 zł 63,38 zł 0,00 zł 59,85 zł
.net.cm 183,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 183,09 zł
.ac.ke 1083,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 318,64 zł 318,64 zł 0,00 zł 318,64 zł
.net.cn 264,77 zł 343,29 zł 0,00 zł 293,99 zł
.work 45,77 zł 45,77 zł 0,00 zł 45,77 zł
.net.ci 2950,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 59,85 zł 63,38 zł 0,00 zł 59,85 zł
.gdn 1323,85 zł 429,55 zł 0,00 zł 429,55 zł
.net.bz 827,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 164,07 zł 164,07 zł 0,00 zł 151,75 zł
.fail Dla każdego 174,99 zł 174,99 zł 0,00 zł 163,72 zł
.net.by 1112,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 174,28 zł 174,28 zł 0,00 zł 163,72 zł
.gb.net 493,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 493,27 zł
.avocat.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.net.br 887,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2615,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 236,95 zł 236,95 zł 0,00 zł 236,95 zł
.love 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.osaka 206,68 zł 206,68 zł 0,00 zł 206,68 zł
.racing 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.republican Dla partii republikańskich 173,58 zł 173,58 zł 0,00 zł 151,75 zł
.church Wyznanie 173,58 zł 173,58 zł 0,00 zł 163,72 zł
.net.bo 1743,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 1701,99 zł
.net.bb 1084,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.tools Narzędzia 174,28 zł 174,28 zł 0,00 zł 163,72 zł
.pictures Fotografia 62,32 zł 62,32 zł 0,00 zł 58,45 zł
.promo 123,23 zł 123,23 zł 0,00 zł 123,23 zł
.mortgage 239,77 zł 239,77 zł 0,00 zł 212,66 zł
.net.az 1667,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 173,58 zł 173,58 zł 0,00 zł 163,72 zł
.net.ar 1087,25 zł 1035,14 zł 0,00 zł 740,79 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.archi Architektura 350,33 zł 350,33 zł 0,00 zł 350,33 zł
.hockey 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.edu.az 1417,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1190,06 zł 1190,06 zł 0,00 zł 1190,06 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 115,13 zł 115,84 zł 0,00 zł 108,80 zł
.kiev.ua 912,26 zł 912,26 zł 0,00 zł 912,26 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 172,52 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.gx.cn 324,62 zł 324,62 zł 0,00 zł 324,62 zł
.mil.az 1683,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 163,72 zł 163,72 zł 0,00 zł 163,72 zł
.net.af 613,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 774,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 111,26 zł 111,26 zł 0,00 zł 111,26 zł
.site 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.date 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.guru Dla każdego 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.net.ht 1236,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 156,68 zł 155,62 zł 0,00 zł 128,51 zł
.dyn.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.blog 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 161,96 zł
.tours 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.net.hk 485,88 zł 1225,26 zł 0,00 zł 542,21 zł
.space Kosmos 51,05 zł 44,01 zł 0,00 zł 51,05 zł
.rec.nf 5126,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 697,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1542,14 zł 1542,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.cologne Dla każdego 51,05 zł 51,05 zł 0,00 zł 51,05 zł
.net.gy 1119,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 161,96 zł 161,96 zł 0,00 zł 109,15 zł
.web.tj 1054,15 zł 316,88 zł 0,00 zł 983,73 zł
.joburg Dla każdego 123,23 zł 123,23 zł 0,00 zł 123,23 zł
.net.gn 1936,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 978,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 170,06 zł 169,71 zł 0,00 zł 151,75 zł
.loans Dla każdego 457,01 zł 470,74 zł 0,00 zł 470,74 zł
.net.gg 1542,14 zł 415,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 264,77 zł 264,77 zł 0,00 zł 249,63 zł
.lotto 9858,45 zł 9858,45 zł 0,00 zł 9858,45 zł
.brussels 174,28 zł 174,28 zł 0,00 zł 174,28 zł
.net.gl 1119,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 140,84 zł 140,84 zł 0,00 zł 211,25 zł
.edu 741,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5126,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.tickets 2887,12 zł 2887,12 zł 0,00 zł 2887,12 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 174,28 zł 174,64 zł 0,00 zł 163,72 zł
.paris.notaires.fr 345,05 zł 274,63 zł 0,00 zł 274,63 zł
.link Dla wszystkich 56,69 zł 56,69 zł 0,00 zł 56,69 zł
.insure Dla każdego 264,77 zł 264,77 zł 0,00 zł 249,63 zł
.net.fj 1547,07 zł 957,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 172,52 zł 172,52 zł 0,00 zł 172,52 zł
.network 112,67 zł 112,67 zł 0,00 zł 108,80 zł
.capetown Dla każdego 123,23 zł 123,23 zł 0,00 zł 123,23 zł
.security 16196,03 zł 16196,03 zł 0,00 zł 16196,03 zł
.paris 237,66 zł 237,66 zł 0,00 zł 237,66 zł
.car 16196,03 zł 16196,03 zł 0,00 zł 16196,03 zł
.cat Dla każdego 387,30 zł 387,30 zł 0,00 zł 387,30 zł
.jp.net 704,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 697,13 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 172,52 zł 172,52 zł 0,00 zł 151,75 zł
.co.com 205,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 274,63 zł
.gr.com 404,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 404,90 zł
.cleaning Usługi porządkowe 246,46 zł 246,46 zł 0,00 zł 246,46 zł
.limited Dla każdego 206,68 zł 206,68 zł 0,00 zł 206,68 zł
.fishing Dla każdego 174,99 zł 142,60 zł 0,00 zł 174,99 zł
.ink Dla kreatywnych 158,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 158,79 zł
.int.az 1667,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 267,23 zł 267,59 zł 0,00 zł 249,63 zł
.creditcard Dla każdego 737,98 zł 737,98 zł 0,00 zł 695,37 zł
.fans 374,97 zł 374,97 zł 0,00 zł 374,97 zł
.trade Biznes 174,64 zł 174,64 zł 0,00 zł 142,60 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1302,72 zł 1040,42 zł 0,00 zł 704,18 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.