71 342 10 30    Moje Konto   Poczta

Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 55,35 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 139,79 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 43,01 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 35,84 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 143,38 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 59,50 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 220,44 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 88,89 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 55,35 zł 60,27 zł
.co 139,79 zł 139,79 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 55,35 zł 60,27 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 235,14 zł 231,20 zł 0,00 zł 235,14 zł
.co.gl 1139,86 zł 1068,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1823,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1706,20 zł
.co.gg 978,91 zł 983,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 132,62 zł 132,62 zł 0,00 zł 132,62 zł
.qpon Dla każdego 97,14 zł 97,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 272,42 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.or.th 695,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 630,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 320,81 zł 211,48 zł 0,00 zł 211,48 zł
.farm Rolnictwo 175,64 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.tel Strony infromacyjne 77,42 zł 77,42 zł 0,00 zł 77,42 zł
.vin 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.fj.cn 325,47 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.vip 170,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 170,26 zł
.pics Fotografia i grafika 113,27 zł 113,27 zł 0,00 zł 113,27 zł
.energy 480,67 zł 479,24 zł 0,00 zł 479,24 zł
.sh.cn 315,43 zł 279,59 zł 0,00 zł 265,25 zł
.co.fk 559,17 zł 555,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 612,58 zł 580,68 zł 0,00 zł 612,58 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1437,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1648,85 zł 1648,85 zł 0,00 zł 1648,85 zł
.lighting Oświetlenie 117,93 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.community Społeczność 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.click 43,01 zł 43,01 zł 0,00 zł 43,01 zł
.ltda 222,95 zł 222,95 zł 0,00 zł 222,95 zł
.science 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 145,17 zł
.institute Instytuty 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.wine 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.co.im 672,80 zł 672,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 143,38 zł 143,38 zł 0,00 zł 143,38 zł
.co.il 613,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 166,68 zł
.co.it 494,65 zł 494,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 564,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 494,65 zł
.ceo CEO 550,93 zł 550,93 zł 0,00 zł 550,93 zł
.cq.cn 258,08 zł 279,59 zł 0,00 zł 265,25 zł
.porn 478,88 zł 478,88 zł 0,00 zł 478,88 zł
.gold 476,73 zł 476,73 zł 0,00 zł 476,73 zł
.golf 255,57 zł 255,57 zł 0,00 zł 255,57 zł
.co.je 1369,26 zł 494,65 zł 0,00 zł 1369,26 zł
.cfd 123305,10 zł 123305,10 zł 0,00 zł 123305,10 zł
.net.za 465,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.website Dla każdego 122,23 zł 109,33 zł 0,00 zł 132,62 zł
.ha.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.int.vn 1824,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 1706,20 zł
.photo Fotografia 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 166,68 zł
.co.hu 1283,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.vgs.no 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 164,88 zł 174,20 zł 0,00 zł 164,88 zł
.spreadbetting 164167,84 zł 164167,84 zł 0,00 zł 164167,84 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 97,14 zł 80,65 zł 0,00 zł 97,14 zł
.schule Dla każdego 116,85 zł 116,85 zł 0,00 zł 116,85 zł
.co.id 1096,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 881,77 zł
.lease Dla każdego 272,78 zł 272,78 zł 0,00 zł 254,14 zł
.hl.cn 325,47 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.surgery Dla każdego 272,78 zł 272,78 zł 0,00 zł 254,14 zł
.co.cg 3182,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 103,95 zł 103,95 zł 0,00 zł 103,95 zł
.me.uk 144,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,13 zł
.gop Dla każdego 120,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 148,04 zł
.co.cm 236,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 236,57 zł
.ist 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 166,68 zł
.co.ci 3003,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 97,14 zł 80,65 zł 0,00 zł 97,14 zł
.miami 150,55 zł 150,55 zł 0,00 zł 150,55 zł
.fitness Dla każdego 176,35 zł 176,35 zł 0,00 zł 166,68 zł
.co.cr 657,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 268,48 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.oslo.no 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 174,56 zł 174,56 zł 0,00 zł 166,68 zł
.co.bb 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 272,06 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.co.bw 568,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 998,63 zł
.ninja Dla każdego 109,68 zł 109,68 zł 0,00 zł 96,78 zł
.claims Dla każdego 269,55 zł 269,55 zł 0,00 zł 254,14 zł
.exchange Dla każdego 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 178,15 zł
.nm.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.co.bz 841,99 zł 841,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 494,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 494,65 zł
.pro.tc 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 279,59 zł
.web.za 465,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.nom.co 351,28 zł 207,90 zł 0,00 zł 351,28 zł
.directory Katalogi 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.pro.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.dating Randki 272,42 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.name.az 1697,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 250,91 zł 179,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 123,66 zł 123,66 zł 0,00 zł 123,66 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 113,27 zł 113,27 zł 0,00 zł 113,27 zł
.rich Dobra luksusowe 13748,16 zł 13748,16 zł 0,00 zł 13748,16 zł
.co.dm 1568,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.airforce 172,77 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.family 123,66 zł 123,66 zł 0,00 zł 123,66 zł
.ind.in 143,38 zł 143,38 zł 0,00 zł 143,38 zł
.gift Prezenty, fundacje 113,27 zł 113,27 zł 0,00 zł 113,27 zł
.college 329,77 zł 349,13 zł 0,00 zł 349,13 zł
.career 573,51 zł 573,51 zł 0,00 zł 573,51 zł
.com.ve 957,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 706,50 zł 658,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.net.ua 360,60 zł 566,34 zł 0,00 zł 360,60 zł
.com.vc 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.movie 1498,30 zł 1498,30 zł 0,00 zł 1498,30 zł
.com.uz 1375,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1359,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.nom.es 136,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,21 zł
.net.tr 996,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 166,68 zł
.rip 104,67 zł 104,67 zł 0,00 zł 96,78 zł
.rio 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.net.tc 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 279,59 zł
.pet 97,14 zł 97,14 zł 0,00 zł 97,14 zł
.com.ug 322,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 322,60 zł
.com.ua 100,36 zł 100,36 zł 0,00 zł 360,60 zł
.pharmacien.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 702,55 zł 702,55 zł 0,00 zł 702,55 zł
.law.pro 1290,40 zł 1290,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 497,52 zł 519,03 zł 0,00 zł 482,47 zł
.tw.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.sydney 284,96 zł 284,96 zł 0,00 zł 284,96 zł
.ae.org 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.net.sl 1136,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 225,82 zł 207,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 996,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1437,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 996,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.net.sg 544,84 zł 494,65 zł 0,00 zł 473,15 zł
.coach 254,14 zł 254,14 zł 0,00 zł 254,14 zł
.sarl 174,56 zł 174,56 zł 0,00 zł 166,68 zł
.com.tj 1073,18 zł 757,75 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.co.ae 1346,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 97,14 zł 80,65 zł 0,00 zł 97,14 zł
.city 117,21 zł 117,21 zł 0,00 zł 110,76 zł
.club.tw 422,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16488,47 zł 16488,47 zł 0,00 zł 16488,47 zł
.nx.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.aero Przemysł lotniczy 900,41 zł 959,92 zł 0,00 zł 929,09 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 272,06 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.net.ru 240,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 325,47 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.co.ag 1289,33 zł 1024,08 zł 0,00 zł 1289,33 zł
.healthcare 270,27 zł 270,27 zł 0,00 zł 254,14 zł
.net.rw 3505,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 408,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 100,36 zł 100,36 zł 0,00 zł 100,36 zł
.co.ao 2881,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 97,14 zł 97,14 zł 0,00 zł 102,52 zł
.co.az 1713,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 245,89 zł 207,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 80,65 zł 80,65 zł 0,00 zł 80,65 zł
.haus Nieruchomości 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 154,49 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 175,64 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 177,43 zł 177,43 zł 0,00 zł 154,49 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 177,43 zł 177,43 zł 0,00 zł 166,68 zł
.xxx Branża porno 439,45 zł 506,84 zł 0,00 zł 506,84 zł
.com.vn 1467,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 1443,82 zł
.pro.pr 12170,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2262,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.ac.vn 1824,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 1706,20 zł
.capital Biznes 272,78 zł 272,78 zł 0,00 zł 254,14 zł
.net.ye 1441,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.us.org 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 93,20 zł 93,20 zł 0,00 zł 93,20 zł
.xyz Dla każdego 69,54 zł 69,54 zł 0,00 zł 69,54 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.net 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.lat 170,26 zł 170,26 zł 0,00 zł 170,26 zł
.jur.pro 1068,17 zł 1068,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 519,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 519,75 zł
.int.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.name.fj 1575,01 zł 974,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1806,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.domains Domeny internetowe 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.wales 99,29 zł 99,29 zł 0,00 zł 99,29 zł
.moda Dla każdego 177,43 zł 177,43 zł 0,00 zł 154,49 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 166,68 zł
.org.za 465,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.army 172,77 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 272,06 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.markets 344,11 zł 344,11 zł 0,00 zł 344,11 zł
.versicherung 802,92 zł 802,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.villas Nieruchomości 272,42 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.bingo 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 266,32 zł
.radio.fm 250,91 zł 179,22 zł 0,00 zł 247,90 zł
.emp.br 924,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 399,67 zł 399,67 zł 0,00 zł 399,67 zł
.financial Dla każdego 272,78 zł 272,78 zł 0,00 zł 272,78 zł
.university Dla każdego 272,78 zł 272,78 zł 0,00 zł 254,14 zł
.qh.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.msk.ru 240,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 178,15 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 97,14 zł 80,65 zł 0,00 zł 97,14 zł
.sch.uk 136,21 zł 136,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1466,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1443,82 zł
.vodka Dla każdego 178,15 zł 145,17 zł 0,00 zł 178,15 zł
.design 250,91 zł 266,32 zł 0,00 zł 266,32 zł
.today Dla każdego 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.ngo 231,20 zł 244,10 zł 0,00 zł 244,10 zł
.land Nieruchomości 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.construction Przemysł budowlany 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 896,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1818,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 1443,82 zł
.net.vi 2115,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 564,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 492,86 zł
.sucks 1720,54 zł 1720,54 zł 0,00 zł 1720,54 zł
.whoswho 562,76 zł 562,76 zł 0,00 zł 498,24 zł
.net.vc 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.net.uy 1297,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 595,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 476,73 zł 476,73 zł 0,00 zł 476,73 zł
.singles Randki online 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.immo 172,77 zł 172,77 zł 0,00 zł 166,68 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.net.uk 141,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 141,59 zł
.org.ug 322,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 322,60 zł
.com.mx 302,17 zł 325,11 zł 0,00 zł 302,17 zł
.com.my 641,98 zł 710,08 zł 0,00 zł 616,88 zł
.com.mv 1792,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 360,60 zł 566,34 zł 0,00 zł 360,60 zł
.com.mt 874,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1019,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.com.ms 1068,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.com.mo 2423,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 422,97 zł 351,28 zł 0,00 zł 394,29 zł
.com.mm 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 258,08 zł 258,08 zł 0,00 zł 265,25 zł
.com.mk 638,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 494,65 zł
.org.tr 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1756,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 385,69 zł 310,05 zł 0,00 zł 385,69 zł
.dance Dla każdego 132,27 zł 132,27 zł 0,00 zł 116,14 zł
.org.tl 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.events Wydarzenia 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.shopping 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 111,12 zł
.org.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.sx.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.org.vi 2093,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 896,11 zł 896,11 zł 0,00 zł 896,11 zł
.com.ly 701,84 zł 701,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 743,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 695,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.com.lv 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3190,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.com.lr 1426,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 630,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 63,44 zł 63,44 zł 0,00 zł 63,44 zł
.health.vn 1817,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 1706,20 zł
.com.lc 552,01 zł 566,70 zł 0,00 zł 552,01 zł
.com.lb Liban 1577,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.org.uk 54,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,13 zł
.org.sg 544,84 zł 301,09 zł 0,00 zł 544,84 zł
.bj.cn 332,64 zł 295,00 zł 0,00 zł 282,45 zł
.org.sc 1139,86 zł 1068,17 zł 0,00 zł 494,65 zł
.biz.fj 1575,01 zł 974,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 996,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 415,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 465,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.juegos Dla każdego 74,92 zł 74,92 zł 0,00 zł 74,92 zł
.org.ru 588,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 919,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 824,42 zł
.com.om 1729,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1211,54 zł 1211,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1347,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1310,83 zł 1162,80 zł 0,00 zł 1172,47 zł
.co.zw 1017,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.gives 172,77 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.art 73,48 zł 73,48 zł 0,00 zł 73,48 zł
.consulting Dla każdego 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 151,98 zł
.org.tc 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 279,59 zł
.black Dla każdego 248,76 zł 202,52 zł 0,00 zł 202,52 zł
.team 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.services Usługi 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 166,68 zł
.broker 5555,90 zł 5555,90 zł 0,00 zł 5555,90 zł
.com.nr 1031,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.com.np Nepal 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.watch Zegarki 175,64 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.partners Dla każdego 272,42 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.com.ni 1797,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 777,83 zł 799,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 225,82 zł 207,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4910,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1136,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5054,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 3312,03 zł
.fashion 182,09 zł 164,88 zł 0,00 zł 182,09 zł
.mobi.gp 1283,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 301,09 zł 301,09 zł 0,00 zł 301,09 zł
.run 111,12 zł 111,12 zł 0,00 zł 111,12 zł
.co.th 695,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.cymru 99,29 zł 99,29 zł 0,00 zł 99,29 zł
.org.ps 644,48 zł 644,48 zł 0,00 zł 566,34 zł
.furniture Dla każdego 269,55 zł 269,55 zł 0,00 zł 254,14 zł
.school 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.homes 867,44 zł 867,44 zł 0,00 zł 867,44 zł
.org.ph 860,99 zł 207,90 zł 0,00 zł 860,99 zł
.co.tj 895,40 zł 759,19 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 263,46 zł 263,46 zł 0,00 zł 263,46 zł
.co.rw 3505,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 241,95 zł 241,95 zł 0,00 zł 241,95 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.com.qa 662,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 178,15 zł
.co.rs 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1441,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 491,07 zł 491,07 zł 0,00 zł 491,07 zł
.engineering Dla każdego 272,78 zł 272,78 zł 0,00 zł 254,14 zł
.boats 817,25 zł 817,25 zł 0,00 zł 817,25 zł
.pro Specjaliści 279,59 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.pp.ru 401,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 644,48 zł 644,48 zł 0,00 zł 600,40 zł
.com.pt 422,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 70,61 zł 70,61 zł 0,00 zł 60,94 zł
.camp Turystyka i kampingi 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.com.pr 1503,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 166,68 zł
.name Dla każdego 58,43 zł 58,43 zł 0,00 zł 114,70 zł
.clothing Odzież 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.com.ph 915,47 zł 915,47 zł 0,00 zł 918,34 zł
.com.pe 609,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 867,44 zł
.co.uz 1375,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 279,59 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.voto 394,29 zł 394,29 zł 0,00 zł 394,29 zł
.shop 197,14 zł 197,14 zł 0,00 zł 197,14 zł
.show 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.org.nz 595,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 123,66 zł 123,66 zł 0,00 zł 123,66 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.bbs.tr 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1102,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1413,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 1276,06 zł
.experts-comptables.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.org.nr 2530,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2262,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 264,17 zł 264,17 zł 0,00 zł 254,14 zł
.com.sn 1426,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 957,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 225,82 zł 207,90 zł 0,00 zł 221,88 zł
.com.sl 1136,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1720,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 254,14 zł 254,14 zł 0,00 zł 254,14 zł
.org.ng Dla każdego 243,74 zł 243,74 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 394,29 zł 394,29 zł 0,00 zł 394,29 zł
.com.sg 544,84 zł 301,09 zł 0,00 zł 473,15 zł
.news 123,66 zł 123,66 zł 0,00 zł 123,66 zł
.org.pe 136,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,21 zł
.com.se 78,86 zł 78,86 zł 0,00 zł 78,86 zł
.delivery 254,85 zł 254,85 zł 0,00 zł 254,14 zł
.com.sb 996,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 387,12 zł 344,11 zł 0,00 zł 344,11 zł
.toys Dla każdego 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.com.sc 1317,29 zł 1212,98 zł 0,00 zł 1233,05 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.engineer 172,77 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.co.tz 614,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 76,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 60,94 zł 64,52 zł 0,00 zł 60,94 zł
.medecin.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.co.ug 322,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1977,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 269,55 zł 269,55 zł 0,00 zł 254,14 zł
.mobi.ke 1102,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 154,49 zł
.buzz Marketing i social media 211,84 zł 211,84 zł 0,00 zł 211,84 zł
.co.uk 54,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,13 zł
.finance Dla każdego 269,55 zł 269,55 zł 0,00 zł 254,14 zł
.studio 123,66 zł 123,66 zł 0,00 zł 123,66 zł
.or.kr 1310,48 zł 1162,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 25,81 zł 145,17 zł 0,00 zł 147,68 zł
.com.es 193,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 193,56 zł
.co.om 1765,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 709,72 zł 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 638,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 340,52 zł 340,52 zł 0,00 zł 340,52 zł
.tips Dla stron z poradami 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.org.ls 1429,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2699,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 2333,84 zł
.com.ee 516,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 530,50 zł
.gent 155,92 zł 155,92 zł 0,00 zł 155,92 zł
.he.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.or.ke 1102,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1416,93 zł 430,13 zł 0,00 zł 980,35 zł
.org.lk 630,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 176,35 zł 176,35 zł 0,00 zł 166,68 zł
.com.dz 3750,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.org.lb 1577,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 810,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5054,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 3312,03 zł
.flowers 146,25 zł 146,25 zł 0,00 zł 146,25 zł
.gouv.ht 1330,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 125,46 zł 125,46 zł 0,00 zł 125,46 zł
.co.no 595,02 zł 595,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1462,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 595,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 387,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 638,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 302,17 zł 325,11 zł 0,00 zł 302,17 zł
.org.mw 2071,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 702,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1168,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1068,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 422,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16488,47 zł 16488,47 zł 0,00 zł 16488,47 zł
.nrw 213,27 zł 213,27 zł 0,00 zł 213,27 zł
.webcam Kamery internetowe 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 145,17 zł
.org.mm 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 174,20 zł
.com.cx 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 659,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 178,15 zł
.apartments 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.yn.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.com.gy 630,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 207,90 zł 207,90 zł 0,00 zł 207,90 zł
.com.gu 2143,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 176,71 zł 176,71 zł 0,00 zł 166,68 zł
.com.gp 996,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 236,57 zł 236,57 zł 0,00 zł 236,57 zł
.lol 170,26 zł 170,26 zł 0,00 zł 170,26 zł
.solar Energia słoneczna 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.com.gn 1971,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 960,63 zł 1068,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 988,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1516,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.yachts 867,44 zł 867,44 zł 0,00 zł 867,44 zł
.blackfriday Dla każdego 213,27 zł 213,27 zł 0,00 zł 213,27 zł
.com.ge 760,26 zł 773,17 zł 0,00 zł 731,23 zł
.corsica 249,12 zł 249,12 zł 0,00 zł 249,12 zł
.or.id 358,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 358,45 zł
.co.ro 602,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1369,26 zł 494,65 zł 0,00 zł 1369,26 zł
.cooking Kulinaria 178,15 zł 145,17 zł 0,00 zł 178,15 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 272,06 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.berlin Dla każdego 249,12 zł 249,12 zł 0,00 zł 249,12 zł
.me.ke 1102,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 249,12 zł 249,12 zł 0,00 zł 249,12 zł
.vegas Hazard 324,03 zł 324,03 zł 0,00 zł 324,03 zł
.co.pn 1503,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 1405,10 zł
.org.kz 623,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5218,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 266,32 zł
.com.fj 1575,01 zł 974,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 175,64 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.org.kn 1503,32 zł 494,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 553,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 482,11 zł
.chat 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 174,20 zł
.org.ki 2172,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 702,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 182,09 zł 164,88 zł 0,00 zł 182,09 zł
.travel Turystyka 1198,28 zł 1198,28 zł 0,00 zł 1198,28 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 272,06 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.navy 173,13 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.uk.com 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 494,65 zł
.org.hu 1283,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1669,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1310,83 zł 1162,80 zł 0,00 zł 1172,47 zł
.org.hn 846,29 zł 846,29 zł 0,00 zł 709,72 zł
.cloud 127,25 zł 127,25 zł 0,00 zł 127,25 zł
.ryukyu Dla każdego 60,94 zł 64,52 zł 0,00 zł 60,94 zł
.org.hk 623,69 zł 494,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1283,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 1283,23 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 272,42 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.zone Dla każdego 175,64 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.xn--rhqv96g 175,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 566,70 zł 566,34 zł 0,00 zł 575,66 zł
.group 111,12 zł 111,12 zł 0,00 zł 111,12 zł
.jewelry 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 266,32 zł
.za.com 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 553,80 zł
.amsterdam 213,27 zł 213,27 zł 0,00 zł 213,27 zł
.com.ht 1330,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 903,28 zł 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.com.hn 846,29 zł 846,29 zł 0,00 zł 709,72 zł
.co.jp 1276,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 1204,38 zł
.com.hk 623,69 zł 623,69 zł 0,00 zł 552,01 zł
.voyage Turystyka 272,06 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.org.in 143,38 zł 143,38 zł 0,00 zł 143,38 zł
.market 173,13 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.org.im 672,80 zł 658,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 613,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1354,92 zł 1354,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 272,42 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.co.ke 1102,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.biz.bb 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 732,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2580,80 zł 2580,80 zł 0,00 zł 2580,80 zł
.com.ky 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.co.mz 1202,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 788,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 177,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 177,43 zł
.biz.az 1697,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1519,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1068,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.my.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.org.fj 1575,01 zł 974,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1283,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 996,48 zł
.rocks Dla każdego 70,26 zł 70,26 zł 0,00 zł 60,94 zł
.com.kh 1020,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2172,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 314,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.diet 113,27 zł 113,27 zł 0,00 zł 113,27 zł
.co.ni 1815,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.ltd 111,12 zł 111,12 zł 0,00 zł 111,12 zł
.lawyer 213,27 zł 212,92 zł 0,00 zł 185,32 zł
.xn--55qx5d.hk 623,69 zł 494,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 214,35 zł 173,85 zł 0,00 zł 173,85 zł
.soccer 111,12 zł 111,12 zł 0,00 zł 111,12 zł
.gouv.fr 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 570,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 600,40 zł
.com.jo 1516,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 935,18 zł
.com.jm 724,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1971,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1429,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1464,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 358,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 398,23 zł 398,23 zł 0,00 zł 398,23 zł
.org.gg 1569,99 zł 422,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 896,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 178,15 zł
.clinic Dla każdego 272,78 zł 272,78 zł 0,00 zł 272,78 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 272,42 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.co.me 931,96 zł 931,96 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 308,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.per.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.hk.org 80,65 zł 80,65 zł 0,00 zł 80,65 zł
.info.vn 1824,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 1823,05 zł
.biz.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.fit 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 182,09 zł
.bar Bary i puby 396,44 zł 315,43 zł 0,00 zł 396,44 zł
.dental Medycyna 272,78 zł 272,78 zł 0,00 zł 254,14 zł
.coupons 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.beer Dla każdego 176,71 zł 176,71 zł 0,00 zł 176,71 zł
.us.com 413,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.surf Dla każdego 176,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 176,71 zł
.recipes Kulinaria 272,06 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 983,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 781,41 zł 444,47 zł 0,00 zł 709,72 zł
.af Afganistan 2086,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1317,29 zł 1132,69 zł 0,00 zł 1317,29 zł
.org.es 136,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,21 zł
.per.sg 544,84 zł 437,30 zł 0,00 zł 415,80 zł
.am Armenia 1419,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.ac.cn 315,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 71,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.deals Biznes 176,71 zł 176,71 zł 0,00 zł 166,68 zł
.ax Åland 623,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1637,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.adult 449,85 zł 449,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 996,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 35,84 zł 35,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1575,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1426,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2662,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 743,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1192,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.bh Bahrain 5316,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1086,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2860,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1775,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1732,72 zł
.biz.vn 1467,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 1443,82 zł
.org.bn 1575,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1099,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1099,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 465,26 zł 479,24 zł 0,00 zł 479,24 zł
.bo Dla każdego 2671,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 2528,47 zł
.info.tr 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 117,21 zł 118,29 zł 0,00 zł 110,76 zł
.org.bh 5743,01 zł 529,78 zł 0,00 zł 4057,60 zł
.how 168,83 zł 168,83 zł 0,00 zł 168,83 zł
.bt Bhutan 1575,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.org.bb 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 652,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 506,48 zł 535,16 zł 0,00 zł 506,48 zł
.gen.tr 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 182,09 zł 164,88 zł 0,00 zł 182,09 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 595,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1697,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 301,09 zł 301,09 zł 0,00 zł 229,40 zł
.cc Wyspy Kokoswe 497,16 zł 497,16 zł 0,00 zł 497,16 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 879,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 824,42 zł
.yokohama Dla każdego 60,94 zł 64,52 zł 0,00 zł 60,94 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 609,36 zł 394,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 114,70 zł 114,70 zł 0,00 zł 110,76 zł
.cg Kongo 3182,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 73,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3003,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1358,15 zł 1358,15 zł 0,00 zł 1358,15 zł
.sex 462,39 zł 462,39 zł 0,00 zł 462,39 zł
.org.cn 271,34 zł 349,48 zł 0,00 zł 278,51 zł
.cm Kamerun 1254,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 1254,56 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 220,44 zł 220,44 zł 0,00 zł 220,44 zł
.co Kolumbia 139,79 zł 139,79 zł 0,00 zł 139,79 zł
.shoes Obuwie 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.cr Kostaryka 1444,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 214,35 zł 214,35 zł 0,00 zł 185,32 zł
.cu Kuba 5011,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 659,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1290,40 zł 1290,40 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 202,52 zł 202,52 zł 0,00 zł 202,52 zł
.org.cd 877,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 877,12 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1398,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.cz Republika Czeska 64,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 64,52 zł
.inc.hk 80,65 zł 80,65 zł 0,00 zł 80,65 zł
.org.bz 841,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 630,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 859,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1106,88 zł 1053,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 35,84 zł 35,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 159,51 zł 159,51 zł 0,00 zł 157,72 zł
.london Dla każdego 241,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 241,23 zł
.accountant 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.dj Dżibuti 982,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 59,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1398,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 41,22 zł 41,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1575,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 117,93 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.com.af 624,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 629,07 zł
.info.ro 1347,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 97,14 zł 97,14 zł 0,00 zł 97,14 zł
.abogado 198,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 198,94 zł
.dz Algieria 3690,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 254,14 zł 254,14 zł 0,00 zł 254,14 zł
.club Polecane dla klubów 96,06 zł 95,70 zł 0,00 zł 92,84 zł
.ec Ekwador 1416,93 zł 1059,21 zł 0,00 zł 980,35 zł
.info Dla każdego 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.tires 465,26 zł 465,26 zł 0,00 zł 465,26 zł
.ee Estonia 530,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 530,50 zł
.eg Egipt 1924,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 1924,85 zł
.org.ar 1204,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 537,67 zł 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 57,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 57,35 zł
.org.ag 938,05 zł 828,01 zł 0,00 zł 938,05 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 624,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 166,68 zł
.info.pr 12313,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 623,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 177,43 zł 177,43 zł 0,00 zł 166,68 zł
.bc.ca 301,09 zł 301,09 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1697,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 166,68 zł
.accountants Księgowość 476,73 zł 476,73 zł 0,00 zł 476,73 zł
.salon 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.com.cu 3441,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 3376,55 zł
.loan 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.fi Finlandia 114,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 114,70 zł
.com.cn 269,55 zł 289,98 zł 0,00 zł 276,72 zł
.com.co 324,39 zł 322,60 zł 0,00 zł 324,39 zł
.fm Mikronezja 1006,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 1006,51 zł
.edu.mm 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 236,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 236,57 zł
.fo Wyspy Owcze 2903,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.per.nf 5218,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 68,10 zł 68,10 zł 0,00 zł 68,10 zł
.com.ci 3003,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3182,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 877,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 877,12 zł
.gb.com 458,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 458,81 zł
.edu.lv 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.company Biznes i organizacje 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.ga Gabon 225,82 zł 537,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 676,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 841,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 315,43 zł 207,90 zł 0,00 zł 315,43 zł
.gd Grenada 538,38 zł 538,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1062,79 zł 1017,98 zł 0,00 zł 1017,98 zł
.gf Gujana Francuska 1519,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 176,35 zł 176,35 zł 0,00 zł 166,68 zł
.gg Guernsey 1338,43 zł 250,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2662,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 465,98 zł 465,98 zł 0,00 zł 465,98 zł
.com.br 903,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1775,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1732,72 zł
.gl Grenlandia 960,63 zł 960,63 zł 0,00 zł 817,25 zł
.gm Gambia 518,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1099,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 88,89 zł 88,89 zł 0,00 zł 88,89 zł
.com.bn 1575,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1283,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 351,28 zł 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 125,46 zł 125,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 111,12 zł 111,12 zł 0,00 zł 111,12 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 349,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5316,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2143,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 2143,50 zł
.gy Gujana 630,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.uno Hiszpańska strona www 160,58 zł 160,58 zł 0,00 zł 153,77 zł
.com.az 1514,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 381,74 zł 381,74 zł 0,00 zł 381,74 zł
.ac.at 415,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 145,17 zł
.zj.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.expert Dla każdego 268,48 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.rehab 173,13 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.hk Hongkong 616,53 zł 652,37 zł 0,00 zł 638,03 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 935,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 980,35 zł 980,35 zł 0,00 zł 917,62 zł
.gen.in 143,38 zł 143,38 zł 0,00 zł 143,38 zł
.discount Dla każdego 176,35 zł 176,35 zł 0,00 zł 166,68 zł
.bio Biotechnologie 292,13 zł 292,13 zł 0,00 zł 292,13 zł
.hr Chorwacja 1082,50 zł 1254,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5218,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1388,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1276,06 zł 609,36 zł 0,00 zł 1111,18 zł
.ski 213,27 zł 213,27 zł 0,00 zł 213,27 zł
.biz Dla firm 71,69 zł 71,69 zł 0,00 zł 71,69 zł
.supplies Biznes 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.id Indonezja 394,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1068,17 zł 422,97 zł 0,00 zł 996,48 zł
.frl 213,27 zł 213,27 zł 0,00 zł 213,27 zł
.biz.ki 2172,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 672,80 zł 658,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 86,03 zł 86,03 zł 0,00 zł 179,22 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 175,64 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 998,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 1004,00 zł
.aca.pro 1211,54 zł 1211,54 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 166,68 zł
.iq Irak 2715,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1397,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4122,12 zł 4122,12 zł 0,00 zł 4122,12 zł
.is Islandia 1641,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 43,01 zł 43,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 113,27 zł 113,27 zł 0,00 zł 113,27 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 272,42 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.web.id 358,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 358,45 zł
.js.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.je Jersey 2130,96 zł 1292,19 zł 0,00 zł 1292,19 zł
.dog 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.trading 387,12 zł 387,12 zł 0,00 zł 387,12 zł
.works Dla każdego 175,64 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.jo Jordania 2404,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1383,24 zł
.biz.nr 5649,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 810,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 167,75 zł 167,75 zł 0,00 zł 166,68 zł
.stream 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.camera Biznes filmowy 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.kg Kirgistan 1025,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7599,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1503,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1306,17 zł 1167,10 zł 0,00 zł 1162,80 zł
.restaurant 266,68 zł 266,68 zł 0,00 zł 254,14 zł
.xn--d1alf 638,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1102,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 163,09 zł 163,09 zł 0,00 zł 163,09 zł
.menu Restauracje 214,35 zł 213,99 zł 0,00 zł 214,35 zł
.mba 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 111,12 zł
.info.ki 2172,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 725,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 638,75 zł 207,90 zł 0,00 zł 544,84 zł
.lc Saint Lucia 514,73 zł 514,73 zł 0,00 zł 521,18 zł
.report Biznes 117,21 zł 118,29 zł 0,00 zł 110,76 zł
.li Liechtenstein 73,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 630,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 268,48 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.auto 16488,47 zł 16488,47 zł 0,00 zł 16488,47 zł
.biz.pr 8982,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 494,65 zł 494,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 700,76 zł 700,76 zł 0,00 zł 700,76 zł
.lv Łotwa 638,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 117,57 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.ly Libia 1410,48 zł 1482,17 zł 0,00 zł 1410,48 zł
.download 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.hi.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.ma Maroko 1464,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 133,70 zł 133,70 zł 0,00 zł 116,14 zł
.mc Monako 1347,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2257,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 100,36 zł 100,36 zł 0,00 zł 207,90 zł
.host Hosting 519,75 zł 419,38 zł 0,00 zł 519,75 zł
.mg Madagaskar 2143,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.soy 145,53 zł 125,46 zł 0,00 zł 145,53 zł
.credit Dla każdego 465,26 zł 510,43 zł 0,00 zł 479,24 zł
.navarra.museum 1139,86 zł 924,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 422,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 422,97 zł
.mk Macedonia 638,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 609,36 zł 279,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 841,99 zł 841,99 zł 0,00 zł 802,92 zł
.mo Makao 2423,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 417,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 417,23 zł
.mp Mariany Północne 602,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1519,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 859,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1192,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 401,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 630,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 245,53 zł 245,53 zł 0,00 zł 245,53 zł
.mu Mauritius 1043,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 117,93 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.game.tw 422,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1792,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5218,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 622,62 zł 611,87 zł 0,00 zł 622,62 zł
.film 449,85 zł 449,85 zł 0,00 zł 449,85 zł
.my Malezja 667,78 zł 667,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 208,26 zł 208,26 zł 0,00 zł 185,32 zł
.tirol 163,09 zł 163,09 zł 0,00 zł 163,09 zł
.plus 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.na Namibia 26704,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 21714,60 zł
.tv.bb 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1039,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8272,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 240,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1483,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5111,43 zł 4652,62 zł 0,00 zł 4652,62 zł
.nl Holandia 46,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1283,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.no Norwegia 93,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5057,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.nu Niue 229,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 229,40 zł
.best Dla każdego 552,01 zł 437,30 zł 0,00 zł 552,01 zł
.storage 370,99 zł 370,99 zł 0,00 zł 370,99 zł
.hiroshima.jp 810,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 810,09 zł
.nz Nowa Zelandia 595,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.tur.br 1599,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1765,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 1276,06 zł
.edu.vn 1823,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1706,20 zł
.social Dla każdego 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 154,49 zł
.srl 209,69 zł 209,69 zł 0,00 zł 209,69 zł
.contractors Dla każdego 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.ebiz.tw 480,32 zł 422,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 910,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 867,44 zł
.pf Polinezja Francuska 896,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1575,01 zł 974,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 111,12 zł 111,12 zł 0,00 zł 111,12 zł
.earth 127,25 zł 127,25 zł 0,00 zł 127,25 zł
.ph Filipiny 923,00 zł 865,64 zł 0,00 zł 869,23 zł
.luxury Dla każdego 3176,54 zł 3176,54 zł 0,00 zł 3176,54 zł
.online 204,31 zł 204,31 zł 0,00 zł 204,31 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 68,10 zł 279,59 zł 0,00 zł 68,10 zł
.properties Nieruchomości 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.pn Pitcairn 1560,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1376,43 zł
.pr Puerto Rico 8652,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 648,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 920,85 zł 896,83 zł 0,00 zł 881,77 zł
.pt Portugalia 422,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.se.com 530,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 458,81 zł
.net.ly 781,41 zł 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 214,35 zł 207,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5218,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 177,43 zł 177,43 zł 0,00 zł 177,43 zł
.qa Katar 724,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4301,34 zł 4301,34 zł 0,00 zł 4301,34 zł
.ac.rw 3505,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 623,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 125,81 zł 125,81 zł 0,00 zł 116,14 zł
.name.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.melbourne 284,96 zł 284,96 zł 0,00 zł 284,96 zł
.nom.ni 1648,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 515,80 zł 515,80 zł 0,00 zł 515,80 zł
.taxi 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.net.kn 1503,32 zł 494,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 178,15 zł 145,17 zł 0,00 zł 178,15 zł
.re Reunion 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.no.com 401,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 401,46 zł
.store.bb 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 212,92 zł 212,92 zł 0,00 zł 185,32 zł
.net.ki 2172,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 702,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1175,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1575,01 zł 974,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 117,21 zł 116,85 zł 0,00 zł 110,76 zł
.rs Serbia 638,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.ru Rosja 43,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3947,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.yoga 167,04 zł 145,17 zł 0,00 zł 167,04 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 399,67 zł 399,67 zł 0,00 zł 399,67 zł
.sc.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.sa Arabia Saudyjska 351,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1516,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1317,29 zł 1317,29 zł 0,00 zł 1233,05 zł
.se Szwecja 100,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 100,36 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 175,64 zł 175,64 zł 0,00 zł 154,49 zł
.sg Singapur 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 544,84 zł
.net.je 2437,43 zł 494,65 zł 0,00 zł 1369,26 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 964,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 552,01 zł 250,91 zł 0,00 zł 494,65 zł
.ac.tz 614,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 681,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1136,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 562,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 458,81 zł
.name.vn 1823,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1706,20 zł
.sn.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.sm San Marino 1304,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 74,92 zł 74,92 zł 0,00 zł 74,92 zł
.sn Senegal 1426,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 247,69 zł 247,69 zł 0,00 zł 1182,87 zł
.ostfold.no 387,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.sr Surinam 1350,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5218,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 602,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 602,19 zł
.su ZSSR 653,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1790,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 166,68 zł
.sx Sint Maarten 372,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 55,56 zł 55,56 zł 0,00 zł 55,56 zł
.ong 231,20 zł 231,20 zł 0,00 zł 231,20 zł
.cn.com 82,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 346,97 zł
.store 306,47 zł 306,47 zł 0,00 zł 306,47 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 124,02 zł 107,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 672,80 zł 658,46 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 143,38 zł 143,38 zł 0,00 zł 143,38 zł
.tc Turks i Caicos 1315,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 422,97 zł 422,97 zł 0,00 zł 422,97 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 68,10 zł 279,59 zł 0,00 zł 68,10 zł
.tg Togo 1333,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 376,01 zł 376,01 zł 0,00 zł 376,01 zł
.alsace 249,12 zł 249,12 zł 0,00 zł 249,12 zł
.tj Tadżykistan 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 166,68 zł
.tl Timor Wschodni 1283,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 609,36 zł
.tn Tunezja 1437,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1648,85 zł 1648,85 zł 0,00 zł 1648,85 zł
.k12.tr 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 178,15 zł 145,17 zł 0,00 zł 178,15 zł
.tv Tuvalu 173,85 zł 173,85 zł 0,00 zł 408,99 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.pro.az 1697,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 497,52 zł 519,03 zł 0,00 zł 497,52 zł
.ltd.hk 80,65 zł 80,65 zł 0,00 zł 80,65 zł
.express 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.info.az 1646,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 360,60 zł 566,34 zł 0,00 zł 360,60 zł
.net.ps 644,48 zł 600,40 zł 0,00 zł 566,34 zł
.ooo 167,75 zł 167,75 zł 0,00 zł 167,75 zł
.net.ph 915,83 zł 207,90 zł 0,00 zł 860,99 zł
.ug Uganda 696,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 696,46 zł
.uk Wielka Brytania 143,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 143,38 zł
.ac.nz 595,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 59,50 zł 59,50 zł 0,00 zł 59,50 zł
.net.pe 136,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 136,21 zł
.uy Urugwaj 1370,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1375,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.solutions Usługi 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.istanbul 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 166,68 zł
.museum.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.degree 230,12 zł 244,10 zł 0,00 zł 211,84 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 558,46 zł 558,46 zł 0,00 zł 530,50 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 544,12 zł 516,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 168,47 zł 168,47 zł 0,00 zł 168,47 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2143,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1931,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 1824,13 zł
.ruhr Turystyka i biznes 177,43 zł 177,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 110,04 zł 110,04 zł 0,00 zł 110,04 zł
.support Pomoc 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.net.nz 595,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 325,47 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.id.lv 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 178,15 zł 145,17 zł 0,00 zł 178,15 zł
.wien Dla każdego 163,09 zł 163,09 zł 0,00 zł 163,09 zł
.net.nr 1031,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 97,14 zł 80,65 zł 0,00 zł 97,14 zł
.life Dla każdego 176,71 zł 176,71 zł 0,00 zł 166,68 zł
.wf Wallis i Futuna 68,10 zł 279,59 zł 0,00 zł 68,10 zł
.auction 172,77 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.net.nf 5218,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 399,67 zł 399,67 zł 0,00 zł 399,67 zł
.koeln Dla każdego 51,97 zł 51,97 zł 0,00 zł 51,97 zł
.net.ni 1720,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 274,93 zł 346,26 zł 0,00 zł 274,93 zł
.de.com 405,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 351,28 zł
.organic 395,36 zł 322,60 zł 0,00 zł 395,36 zł
.hu.com 458,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 494,65 zł
.net.mu 749,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 609,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 55,35 zł 60,27 zł 0,00 zł 60,27 zł
.net.mx 301,45 zł 325,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12313,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 566,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.rentals Nieruchomości 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.jpn.com 564,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 530,50 zł
.forex 11111,80 zł 11111,80 zł 0,00 zł 11111,80 zł
.net.me 207,90 zł 207,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 166,68 zł
.sch.lk 630,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.notaires.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.geometre-expert.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.moe Dla każdego 112,91 zł 112,91 zł 0,00 zł 112,91 zł
.software 173,13 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.jx.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.mom 204,31 zł 204,31 zł 0,00 zł 204,31 zł
.ye Jemen 1847,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5727,95 zł 5727,95 zł 0,00 zł 5727,95 zł
.bzh 284,96 zł 284,96 zł 0,00 zł 284,96 zł
.minsk.by 1132,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.games 109,68 zł 109,68 zł 0,00 zł 109,68 zł
.yt Majotta 68,10 zł 279,59 zł 0,00 zł 68,10 zł
.reise Dla każdego 532,29 zł 532,29 zł 0,00 zł 532,29 zł
.guide Dla każdego 176,71 zł 176,71 zł 0,00 zł 166,68 zł
.nagoya Dla każdego 60,94 zł 64,52 zł 0,00 zł 60,94 zł
.net.cm 186,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 186,39 zł
.ac.ke 1102,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 324,39 zł 324,39 zł 0,00 zł 324,39 zł
.net.cn 269,55 zł 349,48 zł 0,00 zł 299,30 zł
.work 46,60 zł 46,60 zł 0,00 zł 46,60 zł
.net.ci 3003,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 60,94 zł 64,52 zł 0,00 zł 60,94 zł
.gdn 1347,75 zł 437,30 zł 0,00 zł 437,30 zł
.net.bz 841,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 167,04 zł 167,04 zł 0,00 zł 154,49 zł
.fail Dla każdego 178,15 zł 178,15 zł 0,00 zł 166,68 zł
.net.by 1132,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 177,43 zł 177,43 zł 0,00 zł 166,68 zł
.gb.net 502,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 502,18 zł
.avocat.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.net.br 903,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2662,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 241,23 zł 241,23 zł 0,00 zł 241,23 zł
.love 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.osaka 210,41 zł 210,41 zł 0,00 zł 210,41 zł
.racing 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.republican Dla partii republikańskich 176,71 zł 176,71 zł 0,00 zł 154,49 zł
.church Wyznanie 176,71 zł 176,71 zł 0,00 zł 166,68 zł
.net.bo 1775,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 1732,72 zł
.net.bb 1104,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.tools Narzędzia 177,43 zł 177,43 zł 0,00 zł 166,68 zł
.pictures Fotografia 63,44 zł 63,44 zł 0,00 zł 59,50 zł
.promo 125,46 zł 125,46 zł 0,00 zł 125,46 zł
.mortgage 244,10 zł 244,10 zł 0,00 zł 216,50 zł
.net.az 1697,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 176,71 zł 176,71 zł 0,00 zł 166,68 zł
.net.ar 1106,88 zł 1053,83 zł 0,00 zł 754,17 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.archi Architektura 356,65 zł 356,65 zł 0,00 zł 356,65 zł
.hockey 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.edu.az 1443,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1211,54 zł 1211,54 zł 0,00 zł 1211,54 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 117,21 zł 117,93 zł 0,00 zł 110,76 zł
.kiev.ua 928,73 zł 928,73 zł 0,00 zł 928,73 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 175,64 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.gx.cn 330,49 zł 330,49 zł 0,00 zł 330,49 zł
.mil.az 1713,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 166,68 zł 166,68 zł 0,00 zł 166,68 zł
.net.af 624,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 788,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 113,27 zł 113,27 zł 0,00 zł 113,27 zł
.site 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.date 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.guru Dla każdego 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.net.ht 1258,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 159,51 zł 158,43 zł 0,00 zł 130,83 zł
.dyn.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.blog 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 164,88 zł
.tours 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.net.hk 494,65 zł 1247,39 zł 0,00 zł 552,01 zł
.space Kosmos 51,97 zł 44,81 zł 0,00 zł 51,97 zł
.rec.nf 5218,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 709,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1569,99 zł 1569,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.cologne Dla każdego 51,97 zł 51,97 zł 0,00 zł 51,97 zł
.net.gy 1139,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 164,88 zł 164,88 zł 0,00 zł 111,12 zł
.web.tj 1073,18 zł 322,60 zł 0,00 zł 1001,50 zł
.joburg Dla każdego 125,46 zł 125,46 zł 0,00 zł 125,46 zł
.net.gn 1971,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 996,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 173,13 zł 172,77 zł 0,00 zł 154,49 zł
.loans Dla każdego 465,26 zł 479,24 zł 0,00 zł 479,24 zł
.net.gg 1569,99 zł 422,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 269,55 zł 269,55 zł 0,00 zł 254,14 zł
.lotto 10036,46 zł 10036,46 zł 0,00 zł 10036,46 zł
.brussels 177,43 zł 177,43 zł 0,00 zł 177,43 zł
.net.gl 1139,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 143,38 zł 143,38 zł 0,00 zł 215,07 zł
.edu 754,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5218,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.tickets 2939,25 zł 2939,25 zł 0,00 zł 2939,25 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 177,43 zł 177,79 zł 0,00 zł 166,68 zł
.paris.notaires.fr 351,28 zł 279,59 zł 0,00 zł 279,59 zł
.link Dla wszystkich 57,71 zł 57,71 zł 0,00 zł 57,71 zł
.insure Dla każdego 269,55 zł 269,55 zł 0,00 zł 254,14 zł
.net.fj 1575,01 zł 974,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 175,64 zł 175,64 zł 0,00 zł 175,64 zł
.network 114,70 zł 114,70 zł 0,00 zł 110,76 zł
.capetown Dla każdego 125,46 zł 125,46 zł 0,00 zł 125,46 zł
.security 16488,47 zł 16488,47 zł 0,00 zł 16488,47 zł
.paris 241,95 zł 241,95 zł 0,00 zł 241,95 zł
.car 16488,47 zł 16488,47 zł 0,00 zł 16488,47 zł
.cat Dla każdego 394,29 zł 394,29 zł 0,00 zł 394,29 zł
.jp.net 716,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 709,72 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 175,64 zł 175,64 zł 0,00 zł 154,49 zł
.co.com 209,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 279,59 zł
.gr.com 412,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 412,21 zł
.cleaning Usługi porządkowe 250,91 zł 250,91 zł 0,00 zł 250,91 zł
.limited Dla każdego 210,41 zł 210,41 zł 0,00 zł 210,41 zł
.fishing Dla każdego 178,15 zł 145,17 zł 0,00 zł 178,15 zł
.ink Dla kreatywnych 161,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 161,66 zł
.int.az 1697,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 272,06 zł 272,42 zł 0,00 zł 254,14 zł
.creditcard Dla każdego 751,30 zł 751,30 zł 0,00 zł 707,93 zł
.fans 381,74 zł 381,74 zł 0,00 zł 381,74 zł
.trade Biznes 177,79 zł 177,79 zł 0,00 zł 145,17 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1326,25 zł 1059,21 zł 0,00 zł 716,89 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.