Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 147,60 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 147,80 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 45,48 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 37,90 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 153,10 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 62,91 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 233,06 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 93,98 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższ cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 147,60 zł 147,60 zł
.co 147,80 zł 147,80 zł
.org 147,60 zł 147,60 zł
.net 147,60 zł 147,60 zł
.eu 24,48 zł 147,60 zł
.info 147,60 zł 147,60 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.co.gl 1205,10 zł 1129,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.alto-adige.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gg 1034,95 zł 1040,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.av.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.udine.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qpon Dla każdego 102,70 zł 102,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 666,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gunma.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tel Strony infromacyjne 81,86 zł 81,86 zł 0,00 zł 81,86 zł
.fj.cn 344,10 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.pics Fotografia i grafika 183,80 zł 183,80 zł 0,00 zł 183,80 zł
.energy 527,14 zł 525,62 zł 0,00 zł 527,14 zł
.co.fk 591,18 zł 587,39 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cremona.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.click 64,42 zł 64,42 zł 0,00 zł 64,42 zł
.mar.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.crotone.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wine 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.co.im 711,31 zł 711,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 151,59 zł 151,59 zł 0,00 zł 151,59 zł
.kagoshima.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.il 648,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 618,09 zł
.hosting Dla każdego 2493,58 zł 2493,58 zł 0,00 zł 2493,58 zł
.co.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ceo CEO 582,47 zł 582,47 zł 0,00 zł 582,47 zł
.piedmont.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gold 522,97 zł 522,97 zł 0,00 zł 522,97 zł
.golf 288,39 zł 288,39 zł 0,00 zł 288,39 zł
.co.je 1447,64 zł 522,97 zł 0,00 zł 1447,64 zł
.trento.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cfd 130363,27 zł 130363,27 zł 0,00 zł 130363,27 zł
.net.za 492,65 zł 371,38 zł 0,00 zł 371,38 zł
.int.vn 1928,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 1803,86 zł
.co.hu 1356,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ts.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vgs.no 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spreadbetting 173565,05 zł 173565,05 zł 0,00 zł 173565,05 zł
.sale 184,93 zł 194,79 zł 0,00 zł 184,93 zł
.pv.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 125,21 zł 107,78 zł 0,00 zł 125,21 zł
.co.id 1159,63 zł 932,25 zł 0,00 zł 932,25 zł
.surgery Dla każdego 306,58 zł 306,58 zł 0,00 zł 286,87 zł
.co.cg 3365,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.uk 154,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 58,74 zł
.taipei 121,27 zł 121,27 zł 0,00 zł 121,27 zł
.co.cm 250,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 250,12 zł
.mi.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ci 3175,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.miami 159,16 zł 159,16 zł 0,00 zł 159,16 zł
.xn--1qqw23a 113,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cr 695,02 zł 696,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 298,24 zł 302,41 zł 0,00 zł 283,09 zł
.oslo.no 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.bb 1167,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.como.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 305,82 zł 306,20 zł 0,00 zł 286,87 zł
.co.bi 378,96 zł 378,96 zł 0,00 zł 378,96 zł
.co.bw 606,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 606,34 zł
.toscana.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.claims Dla każdego 299,38 zł 299,38 zł 0,00 zł 299,38 zł
.co.bz 890,18 zł 890,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sicilia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 522,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 522,97 zł
.nagano.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.za 492,65 zł 371,38 zł 0,00 zł 371,38 zł
.venice.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ancona.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 137,56 zł 137,56 zł 0,00 zł 137,56 zł
.radio.am 265,27 zł 189,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realty 2209,35 zł 2209,35 zł 0,00 zł 2209,35 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 333,49 zł 333,49 zł 0,00 zł 333,49 zł
.friulivegiulia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mt.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggiocalabria.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.dm 1658,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 1582,93 zł
.coffee Miłośnicy kawy 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.enna.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kochi.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.brescia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 746,94 zł 696,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ve 1012,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vc 265,27 zł 265,27 zł 0,00 zł 265,27 zł
.net.ua 381,24 zł 598,76 zł 0,00 zł 381,24 zł
.com.uz 1453,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.oristano.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1437,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.net.tr 1053,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tc 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 295,59 zł
.trentino-a-adige.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pet 125,21 zł 125,21 zł 0,00 zł 125,21 zł
.com.ug 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 341,07 zł
.africa 119,37 zł 119,37 zł 0,00 zł 119,37 zł
.po.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ua 106,11 zł 106,11 zł 0,00 zł 381,24 zł
.pharmacien.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law.pro 1364,27 zł 1364,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 526,00 zł 548,74 zł 0,00 zł 510,08 zł
.tw.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.sydney 301,28 zł 301,28 zł 0,00 zł 301,28 zł
.net.sl 1201,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cal.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 515,39 zł 515,39 zł 0,00 zł 515,39 zł
.com.tr 1053,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1519,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1053,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.net.sg 576,02 zł 522,97 zł 0,00 zł 500,23 zł
.pd.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coach 286,87 zł 286,87 zł 0,00 zł 286,87 zł
.sarl 195,17 zł 195,17 zł 0,00 zł 186,83 zł
.com.tj 1134,62 zł 801,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1423,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 125,21 zł 107,78 zł 0,00 zł 125,21 zł
.protection 17432,30 zł 17432,30 zł 0,00 zł 17432,30 zł
.aero Przemysł lotniczy 951,96 zł 1014,86 zł 0,00 zł 982,27 zł
.gs.cn 344,10 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.net.ru 254,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1363,13 zł 1082,70 zł 0,00 zł 1363,13 zł
.co.at 432,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 106,11 zł 106,11 zł 0,00 zł 106,11 zł
.co.ao 3046,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.az 1811,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.haus Nieruchomości 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 173,94 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 192,51 zł 194,79 zł 0,00 zł 192,51 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.kaufen Dla każdego 198,20 zł 198,20 zł 0,00 zł 173,94 zł
.gorizia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 198,20 zł 198,20 zł 0,00 zł 186,83 zł
.xxx Branża porno 633,63 zł 633,63 zł 0,00 zł 633,63 zł
.okayama.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokushima.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vn 1551,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 1526,46 zł
.com.vi 2391,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.ac.vn 1928,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 1803,86 zł
.capital Biznes 306,58 zł 306,58 zł 0,00 zł 306,58 zł
.ar.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ye 1523,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.xn--fiq228c5hs Dla każdego 629,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.charity 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 184,93 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 122,41 zł 122,41 zł 0,00 zł 122,41 zł
.xyz Dla każdego 73,52 zł 73,52 zł 0,00 zł 73,52 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.lat 180,01 zł 180,01 zł 0,00 zł 180,01 zł
.law 602,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 602,55 zł
.yamaguchi.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.int.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.veneto.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1909,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wales 104,97 zł 104,97 zł 0,00 zł 104,97 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 414,96 zł 414,96 zł 0,00 zł 414,96 zł
.org.za 492,65 zł 371,38 zł 0,00 zł 371,38 zł
.army 193,27 zł 193,27 zł 0,00 zł 193,27 zł
.pordenone.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.markets 363,80 zł 363,80 zł 0,00 zł 363,80 zł
.roma.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bingo 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 299,76 zł
.radio.fm 265,27 zł 189,48 zł 0,00 zł 262,09 zł
.university Dla każdego 306,58 zł 306,58 zł 0,00 zł 286,87 zł
.sch.uk 144,01 zł 144,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1549,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 1526,46 zł
.fukuoka.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 265,27 zł 281,57 zł 0,00 zł 281,57 zł
.land Nieruchomości 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.net.vi 2236,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1922,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 1526,46 zł
.se.net 596,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 521,07 zł
.va.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vc 265,27 zł 265,27 zł 0,00 zł 265,27 zł
.frosinone.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.uy 1371,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pz.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 522,97 zł 522,97 zł 0,00 zł 522,97 zł
.abruzzo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.immo 193,27 zł 193,27 zł 0,00 zł 186,83 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.brindisi.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sport 2463,26 zł 2463,26 zł 0,00 zł 2463,26 zł
.net.uk 151,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 151,21 zł
.org.ug 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 341,07 zł
.com.mx 319,47 zł 343,72 zł 0,00 zł 319,47 zł
.com.my 678,72 zł 750,73 zł 0,00 zł 652,20 zł
.org.ua 381,24 zł 598,76 zł 0,00 zł 381,24 zł
.com.mt 924,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1077,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.com.ms 1129,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2561,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 447,18 zł 371,38 zł 0,00 zł 416,86 zł
.com.mm 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 272,85 zł 272,85 zł 0,00 zł 280,43 zł
.com.mk 674,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 522,97 zł
.org.tr 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1856,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 407,76 zł 407,76 zł 0,00 zł 407,76 zł
.miyagi.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tl 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.events Wydarzenia 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,58 zł
.sx.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.org.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.org.vi 2213,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 947,41 zł 947,41 zł 0,00 zł 947,41 zł
.com.ly 742,01 zł 742,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 785,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 265,27 zł 265,27 zł 0,00 zł 265,27 zł
.com.lv 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3372,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 666,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 67,08 zł 67,08 zł 0,00 zł 67,08 zł
.fc.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lc 583,60 zł 599,14 zł 0,00 zł 583,60 zł
.valle-aosta.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lb Liban 1667,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.uk 58,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 58,74 zł
.org.sg 576,02 zł 318,33 zł 0,00 zł 576,02 zł
.bj.cn 351,68 zł 311,89 zł 0,00 zł 298,62 zł
.org.sc 1241,10 zł 1165,31 zł 0,00 zł 558,97 zł
.biz.fj 1665,16 zł 1030,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1053,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 492,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.juegos Dla każdego 2493,58 zł 2493,58 zł 0,00 zł 2493,58 zł
.org.ru 622,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zm 1496,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 972,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 871,61 zł
.com.om 1828,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1424,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 1076,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kumamoto.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.gives 193,27 zł 193,27 zł 0,00 zł 193,27 zł
.consulting Dla każdego 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 190,24 zł
.org.tc 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 295,59 zł
.tottori.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.team 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 184,93 zł
.services Usługi 195,17 zł 195,17 zł 0,00 zł 183,04 zł
.com.nr 1090,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.com.np Nepal 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sld.do 924,67 zł 924,67 zł 0,00 zł 924,67 zł
.ln.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.watch Zegarki 196,30 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.napoli.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ni 1900,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 822,35 zł 845,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 515,39 zł 515,39 zł 0,00 zł 515,39 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 5191,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1201,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5343,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 3501,62 zł
.fashion 192,51 zł 174,32 zł 0,00 zł 192,51 zł
.pescara.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.gp 1356,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 6480,27 zł 6480,27 zł 0,00 zł 6480,27 zł
.sondrio.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 735,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 591,18 zł
.org.pt 447,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ps 681,38 zł 681,38 zł 0,00 zł 598,76 zł
.org.pr 1589,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.school 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 184,93 zł
.homes 917,09 zł 917,09 zł 0,00 zł 917,09 zł
.org.ph 963,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 963,32 zł
.co.tj 946,65 zł 802,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 278,54 zł 278,54 zł 0,00 zł 278,54 zł
.co.rw 3706,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.kanagawa.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.qa 699,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1523,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro Specjaliści 317,80 zł 317,80 zł 0,00 zł 317,80 zł
.com.ps 681,38 zł 681,38 zł 0,00 zł 634,76 zł
.com.pt 447,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 78,45 zł 78,45 zł 0,00 zł 78,45 zł
.com.pr 1589,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.page 89,06 zł 89,06 zł 0,00 zł 89,06 zł
.com.ph 1020,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 1023,96 zł
.com.pe 644,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 917,09 zł
.xn--czr694b 2539,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uz 1453,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cs.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 295,59 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,58 zł
.voto 416,86 zł 416,86 zł 0,00 zł 416,86 zł
.pr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nz 629,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 538,13 zł
.video 137,56 zł 137,56 zł 0,00 zł 137,56 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.bbs.tr 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1494,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 1349,11 zł
.experts-comptables.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.co.vi 2391,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padova.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sn 1508,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 515,39 zł 515,39 zł 0,00 zł 515,39 zł
.co.ve 1012,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sl 1201,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1819,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pg.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ng Dla każdego 257,69 zł 257,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 416,86 zł 416,86 zł 0,00 zł 416,86 zł
.com.sg 576,02 zł 318,33 zł 0,00 zł 500,23 zł
.org.pe 144,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 144,01 zł
.com.se 83,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 83,37 zł
.llc 194,48 zł 194,48 zł 0,00 zł 194,48 zł
.com.sb 1053,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1428,69 zł 1318,41 zł 0,00 zł 1339,63 zł
.perugia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 131,50 zł
.engineer 193,27 zł 193,27 zł 0,00 zł 193,27 zł
.co.tz 649,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 80,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.co.ug 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 2090,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 1053,52 zł
.fund Dla każdego 299,38 zł 299,38 zł 0,00 zł 299,38 zł
.cuneo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.ke 1166,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 186,83 zł 186,83 zł 0,00 zł 173,94 zł
.buzz Marketing i social media 223,97 zł 223,97 zł 0,00 zł 223,97 zł
.co.uk 58,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 58,36 zł
.finance Dla każdego 303,17 zł 303,17 zł 0,00 zł 303,17 zł
.studio 137,56 zł 137,56 zł 0,00 zł 137,56 zł
.com.es 204,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 204,64 zł
.co.om 1866,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 750,35 zł 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 674,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.org.ls 1511,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.potenza.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2854,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 2467,43 zł
.com.ee 545,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 560,87 zł
.saitama.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1498,04 zł 454,76 zł 0,00 zł 1036,46 zł
.org.lk 666,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.terni.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.prato.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bozen.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lc.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dz 3965,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 131,50 zł
.org.lb 1667,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 856,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5343,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 3501,62 zł
.flowers 894,35 zł 894,35 zł 0,00 zł 894,35 zł
.gouv.ht 1406,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.no 629,08 zł 629,08 zł 0,00 zł 629,08 zł
.co.nl 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.do 924,67 zł 924,67 zł 0,00 zł 924,67 zł
.co.nz 629,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 568,44 zł
.org.my 674,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 319,47 zł 343,72 zł 0,00 zł 319,47 zł
.org.mw 2190,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 742,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1235,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1129,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 447,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentino-s-tirol.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massacarrara.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 187,97 zł 187,97 zł 0,00 zł 153,48 zł
.org.mm 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sardegna.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cx 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 697,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yn.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.com.gy 666,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gt 764,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1105,44 zł
.com.gu 2266,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 2266,20 zł
.lol 180,01 zł 180,01 zł 0,00 zł 180,01 zł
.com.gp 1053,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solar Energia słoneczna 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.com.gn 2084,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 1015,62 zł 1129,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 1044,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1603,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.sassari.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yachts 917,09 zł 917,09 zł 0,00 zł 917,09 zł
.corsica 263,38 zł 263,38 zł 0,00 zł 263,38 zł
.blackfriday Dla każdego 894,35 zł 894,35 zł 0,00 zł 894,35 zł
.com.ge 803,78 zł 817,42 zł 0,00 zł 773,08 zł
.co.ro 636,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1447,64 zł 522,97 zł 0,00 zł 1447,64 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 302,03 zł 302,41 zł 0,00 zł 283,09 zł
.me.ke 1166,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 263,38 zł 263,38 zł 0,00 zł 263,38 zł
.trentinoaadige.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ao.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1589,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1485,53 zł
.org.kz 659,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 299,76 zł
.com.fj 1665,16 zł 1030,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kn 1589,37 zł 871,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 585,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 509,71 zł
.chat 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 194,79 zł
.org.ki 2296,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 742,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 192,51 zł 174,32 zł 0,00 zł 192,51 zł
.travel Turystyka 1266,87 zł 1266,87 zł 0,00 zł 1266,87 zł
.bari.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kn 871,61 zł 871,61 zł 0,00 zł 871,61 zł
.uk.com 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 522,97 zł
.org.hu 1356,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.iq 2871,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1765,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hn 894,73 zł 894,73 zł 0,00 zł 750,35 zł
.co.kr 1385,87 zł 1229,36 zł 0,00 zł 1239,59 zł
.org.hk 659,40 zł 522,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1356,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1356,69 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 306,20 zł 306,20 zł 0,00 zł 286,87 zł
.zone Dla każdego 196,30 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.group 85,65 zł 85,65 zł 0,00 zł 85,65 zł
.co.lc 599,14 zł 598,76 zł 0,00 zł 608,61 zł
.jewelry 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 299,76 zł
.rugby 324,01 zł 324,01 zł 0,00 zł 324,01 zł
.com.ht 1406,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamagata.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 954,99 zł 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł
.varese.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wakayama.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 894,73 zł 894,73 zł 0,00 zł 750,35 zł
.com.hk 659,40 zł 659,40 zł 0,00 zł 583,60 zł
.co.jp 1349,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.in 151,59 zł 151,59 zł 0,00 zł 151,59 zł
.org.im 711,31 zł 696,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vallee-aoste.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 648,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pesaro-urbino.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 302,41 zł 302,41 zł 0,00 zł 302,41 zł
.co.ke 1166,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.biz.bb 1167,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 774,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 583,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mz 1271,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 833,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 202,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 202,75 zł
.com.kn 1606,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1795,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1129,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.org.fj 1665,16 zł 1030,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1356,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1053,52 zł
.com.kh 1078,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2296,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 332,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shizuoka.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agrigento.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.co.ni 1919,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florence.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hospital 292,94 zł 292,94 zł 0,00 zł 292,94 zł
.ltd 124,30 zł 124,30 zł 0,00 zł 124,30 zł
.vercelli.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.fr 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.to.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jo 1603,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 988,71 zł
.org.gn 2084,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jm 765,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1511,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1548,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 378,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 421,03 zł 421,03 zł 0,00 zł 421,03 zł
.org.gg 1659,86 zł 447,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 947,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art.do 924,67 zł 924,67 zł 0,00 zł 924,67 zł
.co.me 985,30 zł 985,30 zł 0,00 zł 0,00 zł
.akita.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aostavalley.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.lazio.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--3ds443g Dla każdego 1690,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dev 126,95 zł 126,95 zł 0,00 zł 126,95 zł
.dental Medycyna 306,58 zł 306,58 zł 0,00 zł 306,58 zł
.coupons 279,67 zł 279,67 zł 0,00 zł 279,67 zł
.beer Dla każdego 186,83 zł 186,83 zł 0,00 zł 186,83 zł
.us.com 436,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.cn.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 333,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.deals Biznes 197,44 zł 197,44 zł 0,00 zł 197,44 zł
.hb.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.adult 603,69 zł 603,69 zł 0,00 zł 603,69 zł
.compare 219,80 zł 219,80 zł 0,00 zł 219,80 zł
.ms.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 539,64 zł 506,67 zł 0,00 zł 506,67 zł
.how 178,49 zł 178,49 zł 0,00 zł 178,49 zł
.wedding 192,51 zł 174,32 zł 0,00 zł 192,51 zł
.catania.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fvg.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massa-carrara.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.torino.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yokohama Dla każdego 64,42 zł 68,21 zł 0,00 zł 64,42 zł
.business 125,06 zł 125,06 zł 0,00 zł 125,06 zł
.rn.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shoes Obuwie 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.viterbo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.inc.hk 85,27 zł 85,27 zł 0,00 zł 85,27 zł
.rc.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1170,24 zł 1114,15 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 909,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascolipiceno.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 255,04 zł 255,04 zł 0,00 zł 255,04 zł
.accountant 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.com.am 1478,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 43,58 zł 43,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.af 660,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 665,08 zł
.com.ag 783,32 zł 783,32 zł 0,00 zł 783,32 zł
.abogado 210,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 210,32 zł
.okinawa.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.club Polecane dla klubów 111,57 zł 111,19 zł 0,00 zł 108,16 zł
.legal 286,87 zł 286,87 zł 0,00 zł 286,87 zł
.info Dla każdego 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.reggio-calabria.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 186,83 zł
.com.cu 3638,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 3569,83 zł
.loan 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.campania.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 284,98 zł 306,58 zł 0,00 zł 292,56 zł
.com.co 342,96 zł 341,07 zł 0,00 zł 342,96 zł
.treviso.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 250,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 250,12 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.com.ci 3175,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3365,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sp.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lom.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.abr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 131,50 zł
.bl.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.company Biznes i organizacje 127,71 zł 128,47 zł 0,00 zł 128,47 zł
.com.by 714,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 890,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 492,65 zł 492,65 zł 0,00 zł 492,65 zł
.com.bs 2814,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bt 1665,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 954,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1877,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 1831,91 zł
.com.bm 1162,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 93,98 zł 93,98 zł 0,00 zł 93,98 zł
.com.bn 1665,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5620,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cyou 56,84 zł 53,05 zł 0,00 zł 53,05 zł
.com.bb 1167,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uno Hiszpańska strona www 207,67 zł 207,67 zł 0,00 zł 207,67 zł
.baby 403,60 zł 403,60 zł 0,00 zł 403,60 zł
.com.az 1601,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.at 439,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.aw 901,93 zł 901,93 zł 0,00 zł 901,93 zł
.com.au 337,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 337,28 zł
.rehab 193,65 zł 193,27 zł 0,00 zł 173,94 zł
.discount Dla każdego 197,06 zł 197,06 zł 0,00 zł 197,06 zł
.supplies Biznes 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.umb.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milan.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 196,30 zł 198,58 zł 0,00 zł 196,30 zł
.aca.pro 1280,89 zł 1280,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taranto.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 894,35 zł 894,35 zł 0,00 zł 894,35 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 306,20 zł 306,20 zł 0,00 zł 286,87 zł
.reggio-emilia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dog 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.trading 409,28 zł 409,28 zł 0,00 zł 409,28 zł
.si.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pn.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.en.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bolzano.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.stream 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.pc.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health 414,96 zł 414,96 zł 0,00 zł 414,96 zł
.chiba.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 172,43 zł 172,43 zł 0,00 zł 172,43 zł
.menu Restauracje 226,62 zł 226,24 zł 0,00 zł 226,62 zł
.mba 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 184,93 zł
.nara.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fe.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostirol.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 302,03 zł 306,20 zł 0,00 zł 302,03 zł
.casino 761,72 zł 761,72 zł 0,00 zł 761,72 zł
.hi.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.reviews Opinie 148,17 zł 148,17 zł 0,00 zł 129,61 zł
.lu.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.host Hosting 549,50 zł 549,50 zł 0,00 zł 549,50 zł
.grosseto.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.credit Dla każdego 539,64 zł 539,64 zł 0,00 zł 539,64 zł
.molise.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 909,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1261,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 131,50 zł 131,50 zł 0,00 zł 131,50 zł
.arts.nf 5517,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.film 475,60 zł 475,60 zł 0,00 zł 475,60 zł
.vv.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 295,21 zł 295,21 zł 0,00 zł 295,21 zł
.tv.bb 1167,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 254,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tos.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.best Dla każdego 583,60 zł 583,60 zł 0,00 zł 583,60 zł
.laspezia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.genova.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.matera.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rg.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.online 216,01 zł 216,01 zł 0,00 zł 216,01 zł
.properties Nieruchomości 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.mo.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.theatre 4547,56 zł 4547,56 zł 0,00 zł 4547,56 zł
.observer 90,95 zł 90,95 zł 0,00 zł 90,95 zł
.ac.rw 3706,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 139,84 zł 139,84 zł 0,00 zł 139,84 zł
.name.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.melbourne 301,28 zł 301,28 zł 0,00 zł 301,28 zł
.taxi 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.campobasso.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.siracusa.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.go.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verbania.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.xn--90ae 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 422,54 zł 422,54 zł 0,00 zł 422,54 zł
.sa.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ehime.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tz 649,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 594,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 485,07 zł
.name.vn 1927,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 1803,86 zł
.ac.ug 144,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 318,33 zł
.name.tr 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 198,96 zł
.cn.com 87,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 366,84 zł
.alsace 263,38 zł 263,38 zł 0,00 zł 263,38 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 198,96 zł
.k12.tr 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifu.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ltd.hk 85,27 zł 85,27 zł 0,00 zł 85,27 zł
.xn--9dbq2a 227,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vda.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.icu 68,21 zł 68,21 zł 0,00 zł 68,21 zł
.ac.nz 629,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 568,44 zł
.vc.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.solutions Usługi 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.cr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ruhr Turystyka i biznes 187,59 zł 187,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marche.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 344,10 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.ven.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.id.lv 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.livorno.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 97,39 zł 62,53 zł 0,00 zł 97,39 zł
.auction 193,27 zł 193,27 zł 0,00 zł 193,27 zł
.koeln Dla każdego 96,64 zł 96,64 zł 0,00 zł 96,64 zł
.organic 418,00 zł 341,07 zł 0,00 zł 418,00 zł
.name.pr 13018,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rentals Nieruchomości 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.money 186,83 zł 186,83 zł 0,00 zł 186,83 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,58 zł
.moe Dla każdego 119,37 zł 119,37 zł 0,00 zł 119,37 zł
.ravenna.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.an.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jx.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.mom 216,01 zł 216,01 zł 0,00 zł 216,01 zł
.minsk.by 1197,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm.br 257,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 257,69 zł
.games 122,78 zł 122,78 zł 0,00 zł 122,78 zł
.umbria.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.ke 1166,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.work 56,84 zł 56,84 zł 0,00 zł 56,84 zł
.ishikawa.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 87,16 zł 87,16 zł 0,00 zł 87,16 zł
.forsale 187,21 zł 187,21 zł 0,00 zł 187,21 zł
.fail Dla każdego 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 198,96 zł
.tattoo Tatuaże 257,69 zł 257,69 zł 0,00 zł 257,69 zł
.ltd.uk 111,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 111,42 zł
.rome.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 277,02 zł 277,02 zł 0,00 zł 277,02 zł
.love 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.osaka 222,45 zł 222,45 zł 0,00 zł 222,45 zł
.lucania.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.republican Dla partii republikańskich 197,44 zł 197,44 zł 0,00 zł 173,94 zł
.church Wyznanie 197,44 zł 197,44 zł 0,00 zł 197,44 zł
.foundation Dla każdego 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,58 zł
.pictures Fotografia 70,87 zł 70,87 zł 0,00 zł 66,70 zł
.mortgage 272,47 zł 272,47 zł 0,00 zł 258,07 zł
.bologna.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vicenza.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.hockey 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 129,98 zł
.kiev.ua 981,89 zł 981,89 zł 0,00 zł 981,89 zł
.guitars Dla każdego 894,35 zł 894,35 zł 0,00 zł 894,35 zł
.ac.mu 833,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pmn.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guru Dla każdego 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.saga.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tn.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dyn.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.tours 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.space Kosmos 126,95 zł 119,37 zł 0,00 zł 126,95 zł
.eco 414,96 zł 414,96 zł 0,00 zł 414,96 zł
.basketball 324,01 zł 324,01 zł 0,00 zł 324,01 zł
.theater 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.gmbh 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 184,93 zł
.vet 193,65 zł 193,27 zł 0,00 zł 173,94 zł
.sardinia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lotto 10610,96 zł 10610,96 zł 0,00 zł 10610,96 zł
.edu 1008,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tuscany.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.tickets 3107,50 zł 3107,50 zł 0,00 zł 3107,50 zł
.paris.notaires.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.insure Dla każdego 303,17 zł 303,17 zł 0,00 zł 286,87 zł
.modena.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.laz.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.network 128,09 zł 128,09 zł 0,00 zł 123,92 zł
.pu.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp.net 757,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 750,35 zł
.catanzaro.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sic.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.inc 17432,30 zł 17432,30 zł 0,00 zł 17432,30 zł
.ink Dla kreatywnych 170,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 170,91 zł
.fans 83,37 zł 83,37 zł 0,00 zł 83,37 zł
.trade Biznes 187,97 zł 187,97 zł 0,00 zł 153,48 zł
.fi.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.scot 248,60 zł 244,43 zł 0,00 zł 248,60 zł
.pro.vn 1927,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 1803,86 zł
.saarland Dla każdego 140,22 zł 140,22 zł 0,00 zł 140,22 zł
.cruises Biznes i Turystyka 302,41 zł 302,41 zł 0,00 zł 302,41 zł
.or.th 735,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 339,17 zł 223,59 zł 0,00 zł 223,59 zł
.farm Rolnictwo 196,30 zł 198,58 zł 0,00 zł 196,30 zł
.vin 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.pisa.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vip 187,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 187,59 zł
.sh.cn 333,49 zł 295,59 zł 0,00 zł 280,43 zł
.or.tz 647,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 647,65 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1519,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1743,23 zł 1743,23 zł 0,00 zł 1743,23 zł
.lighting Oświetlenie 131,50 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.community Społeczność 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,58 zł
.ltda 235,71 zł 235,71 zł 0,00 zł 235,71 zł
.latina.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.science 176,22 zł 176,22 zł 0,00 zł 153,48 zł
.institute Instytuty 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.altoadige.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boston 100,43 zł 100,43 zł 0,00 zł 100,43 zł
.sa.com 740,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 666,97 zł
.cq.cn 272,85 zł 295,59 zł 0,00 zł 280,43 zł
.porn 604,07 zł 604,07 zł 0,00 zł 604,07 zł
.asti.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 129,23 zł 140,22 zł 0,00 zł 140,22 zł
.ha.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.photo Fotografia 176,22 zł 176,22 zł 0,00 zł 176,22 zł
.tj.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.schule Dla każdego 130,36 zł 130,36 zł 0,00 zł 130,36 zł
.lease Dla każdego 302,79 zł 302,79 zł 0,00 zł 283,09 zł
.hl.cn 344,10 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.ferrara.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ist 176,22 zł 176,22 zł 0,00 zł 176,22 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 125,21 zł 107,78 zł 0,00 zł 125,21 zł
.fitness Dla każdego 197,06 zł 197,06 zł 0,00 zł 197,06 zł
.florist Kwiaty 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.ren 530,55 zł 530,55 zł 0,00 zł 530,55 zł
.gifts 195,17 zł 195,17 zł 0,00 zł 195,17 zł
.ninja Dla każdego 122,78 zł 122,78 zł 0,00 zł 109,14 zł
.exchange Dla każdego 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 198,96 zł
.cb.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nm.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.pro.tc 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 295,59 zł
.nom.co 371,38 zł 219,80 zł 0,00 zł 371,38 zł
.directory Katalogi 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 131,50 zł
.pro.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.alessandria.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dating Randki 306,20 zł 306,20 zł 0,00 zł 306,20 zł
.am.br 257,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 257,69 zł
.name.az 1795,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.turin.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rich Dobra luksusowe 14535,13 zł 14535,13 zł 0,00 zł 14535,13 zł
.chieti.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.avellino.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.airforce 193,27 zł 193,27 zł 0,00 zł 193,27 zł
.family 137,56 zł 137,56 zł 0,00 zł 137,56 zł
.ind.in 151,59 zł 151,59 zł 0,00 zł 151,59 zł
.siena.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.college 348,65 zł 369,11 zł 0,00 zł 369,11 zł
.gift Prezenty, fundacje 119,75 zł 119,75 zł 0,00 zł 119,75 zł
.career 606,34 zł 606,34 zł 0,00 zł 606,34 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 131,50 zł
.movie 1584,07 zł 1584,07 zł 0,00 zł 1584,07 zł
.sicily.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 144,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 144,01 zł
.valleeaoste.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 894,35 zł 894,35 zł 0,00 zł 894,35 zł
.rip 117,48 zł 117,48 zł 0,00 zł 109,14 zł
.rio 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.genoa.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 742,77 zł 742,77 zł 0,00 zł 742,77 zł
.balsan.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pavia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--j6w193g Dla każdego 651,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae.org 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.messina.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.venezia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibo-valentia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.city 130,74 zł 130,74 zł 0,00 zł 130,74 zł
.at.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nx.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.rimini.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 305,82 zł 306,20 zł 0,00 zł 286,87 zł
.healthcare 303,93 zł 303,93 zł 0,00 zł 286,87 zł
.bergamo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 157,42 zł 157,42 zł 0,00 zł 163,11 zł
.ibaraki.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 259,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aichi.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 85,27 zł 85,27 zł 0,00 zł 85,27 zł
.shimane.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fin.ec 295,59 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.lt.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.pr 12866,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bas.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.org 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.net 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.jur.pro 1129,31 zł 1129,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.new 3600,15 zł 3600,15 zł 0,00 zł 3600,15 zł
.name.fj 1665,16 zł 1030,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggioemilia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.domains Domeny internetowe 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.moda Dla każdego 198,20 zł 198,20 zł 0,00 zł 173,94 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 305,82 zł 306,20 zł 0,00 zł 305,82 zł
.parma.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.versicherung 848,88 zł 848,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 184,93 zł
.villas Nieruchomości 306,20 zł 306,20 zł 0,00 zł 286,87 zł
.emp.br 976,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 422,54 zł 422,54 zł 0,00 zł 422,54 zł
.financial Dla każdego 306,58 zł 306,58 zł 0,00 zł 306,58 zł
.msk.ru 254,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qh.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 125,36 zł 107,93 zł 0,00 zł 125,36 zł
.media Dla każdego 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 198,96 zł
.vodka Dla każdego 188,34 zł 153,48 zł 0,00 zł 188,34 zł
.ngo 244,43 zł 258,07 zł 0,00 zł 258,07 zł
.today Dla każdego 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.construction Przemysł budowlany 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.firenze.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sucks 1819,02 zł 1819,02 zł 0,00 zł 1819,02 zł
.kiwi.nz 629,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 568,44 zł
.ss.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 194,41 zł 194,79 zł 0,00 zł 183,04 zł
.kagawa.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.cr 695,02 zł 696,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.ua 2197,99 zł 2197,99 zł 0,00 zł 2197,99 zł
.chambagri.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.shiga.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 146,66 zł 146,66 zł 0,00 zł 146,66 zł
.shopping 181,14 zł 181,14 zł 0,00 zł 181,14 zł
.app 111,79 zł 111,79 zł 0,00 zł 111,79 zł
.aq.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 735,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pug.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.xn--90ais 22730,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 1921,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 1803,86 zł
.ri.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.lecco.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.niigata.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 439,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1280,89 zł 1280,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--nqv7f 75,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1385,87 zł 1229,36 zł 0,00 zł 1239,59 zł
.or.bi 1148,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art 77,69 zł 77,69 zł 0,00 zł 77,69 zł
.black Dla każdego 336,06 zł 323,18 zł 0,00 zł 336,06 zł
.broker 5873,93 zł 5873,93 zł 0,00 zł 5873,93 zł
.bs.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ud.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aomori.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.partners Dla każdego 306,20 zł 306,20 zł 0,00 zł 286,87 zł
.run 124,30 zł 124,30 zł 0,00 zł 124,30 zł
.jl.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.cymru 104,97 zł 104,97 zł 0,00 zł 104,97 zł
.furniture Dla każdego 303,17 zł 303,17 zł 0,00 zł 303,17 zł
.kyoto.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 255,80 zł 255,80 zł 0,00 zł 255,80 zł
.lombardia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 198,96 zł
.physio 519,18 zł 519,18 zł 0,00 zł 519,18 zł
.mn.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.my.id 416,86 zł 416,86 zł 0,00 zł 416,86 zł
.engineering Dla każdego 306,58 zł 306,58 zł 0,00 zł 306,58 zł
.boats 864,04 zł 864,04 zł 0,00 zł 864,04 zł
.reit 8481,19 zł 8481,19 zł 0,00 zł 8481,19 zł
.pp.ru 424,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mc.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camp Turystyka i kampingi 286,50 zł 286,50 zł 0,00 zł 286,50 zł
.taa.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 198,96 zł
.name Dla każdego 61,77 zł 61,77 zł 0,00 zł 121,27 zł
.clothing Odzież 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.novara.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sar.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.kr 1385,87 zł 1235,42 zł 0,00 zł 1239,59 zł
.belluno.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shop 208,43 zł 208,43 zł 0,00 zł 208,43 zł
.show 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 184,93 zł
.savona.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1166,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 300,52 zł 300,52 zł 0,00 zł 289,91 zł
.hyogo.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 286,87 zł 286,87 zł 0,00 zł 286,87 zł
.news 137,56 zł 137,56 zł 0,00 zł 137,56 zł
.delivery 287,63 zł 287,63 zł 0,00 zł 287,63 zł
.green 409,28 zł 409,28 zł 0,00 zł 409,28 zł
.toys Dla każdego 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.bond 833,72 zł 833,72 zł 0,00 zł 833,72 zł
.tokyo Dla każdego 75,79 zł 79,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.imperia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 172,43 zł 172,43 zł 0,00 zł 175,08 zł
.or.kr 1385,49 zł 1229,36 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pt.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 360,01 zł 360,01 zł 0,00 zł 360,01 zł
.fan 226,62 zł 226,62 zł 0,00 zł 226,62 zł
.he.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.gent 164,85 zł 164,85 zł 0,00 zł 164,85 zł
.or.ke 1166,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pi.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 197,06 zł 197,06 zł 0,00 zł 197,06 zł
.durban Dla każdego 132,64 zł 132,64 zł 0,00 zł 132,64 zł
.cars 17432,30 zł 17432,30 zł 0,00 zł 17432,30 zł
.nrw 244,43 zł 244,43 zł 0,00 zł 244,43 zł
.style 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 194,79 zł
.care Dla każdego 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 198,96 zł
.apartments 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.study 219,80 zł 219,80 zł 0,00 zł 219,80 zł
.or.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 197,44 zł 197,44 zł 0,00 zł 197,44 zł
.irish 253,91 zł 253,91 zł 0,00 zł 253,91 zł
.or.id 378,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 378,96 zł
.cooking Kulinaria 188,34 zł 153,48 zł 0,00 zł 188,34 zł
.berlin Dla każdego 263,38 zł 263,38 zł 0,00 zł 263,38 zł
.oita.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 342,58 zł 342,58 zł 0,00 zł 342,58 zł
.other.nf 5517,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 192,51 zł 194,79 zł 0,00 zł 192,51 zł
.xn--kpry57d Dla każdego 533,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trapani.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 305,82 zł 306,20 zł 0,00 zł 305,82 zł
.navy 193,65 zł 193,27 zł 0,00 zł 173,94 zł
.cloud 134,53 zł 134,53 zł 0,00 zł 134,53 zł
.ryukyu Dla każdego 87,16 zł 87,16 zł 0,00 zł 87,16 zł
.miyazaki.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.za.com 742,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 729,50 zł
.amsterdam 225,48 zł 225,48 zł 0,00 zł 225,48 zł
.sd.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.calabria.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lodi.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voyage Turystyka 305,82 zł 306,20 zł 0,00 zł 286,87 zł
.market 189,86 zł 189,48 zł 0,00 zł 170,15 zł
.tm.mc 1424,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2728,53 zł 2728,53 zł 0,00 zł 2728,53 zł
.salerno.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rm.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.my.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.rocks Dla każdego 78,07 zł 78,07 zł 0,00 zł 74,28 zł
.lviv.ua 981,89 zł 981,89 zł 0,00 zł 981,89 zł
.macerata.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 894,35 zł 894,35 zł 0,00 zł 894,35 zł
.win 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 177,35 zł
.lawyer 300,52 zł 300,14 zł 0,00 zł 270,96 zł
.le.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.soccer 124,30 zł 124,30 zł 0,00 zł 124,30 zł
.xn--55qx5d.hk 659,40 zł 522,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 226,62 zł 183,80 zł 0,00 zł 226,62 zł
.uk.net 603,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 634,76 zł
.palermo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostyrol.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 188,34 zł 188,34 zł 0,00 zł 188,34 zł
.clinic Dla każdego 306,58 zł 306,58 zł 0,00 zł 306,58 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 306,20 zł 306,20 zł 0,00 zł 306,20 zł
.biz.tr 325,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.net 219,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 219,80 zł
.per.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.rovigo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascoli-piceno.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.hk.org 85,27 zł 85,27 zł 0,00 zł 85,27 zł
.info.vn 1928,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 1927,41 zł
.fit 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 192,51 zł
.bar Bary i puby 419,13 zł 419,13 zł 0,00 zł 419,13 zł
.aoste.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verona.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padua.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pa.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.surf Dla każdego 186,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 186,83 zł
.recipes Kulinaria 302,03 zł 302,41 zł 0,00 zł 283,09 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 1040,25 zł 1040,25 zł 0,00 zł 1040,25 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 826,14 zł 469,91 zł 0,00 zł 750,35 zł
.af Afganistan 2205,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1392,69 zł 1197,52 zł 0,00 zł 1392,69 zł
.org.es 144,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 144,01 zł
.per.sg 576,02 zł 462,33 zł 0,00 zł 439,60 zł
.nuoro.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.hk 659,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 636,66 zł
.al Albania 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.am Armenia 1500,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 1349,11 zł
.aero.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.xn--e1a4c 81,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar 833,72 zł 833,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 75,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aw Aruba 901,93 zł 901,93 zł 0,00 zł 901,93 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.ax Åland 659,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamanashi.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1730,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1053,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1167,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1665,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 37,90 zł 37,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 2357,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2814,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1261,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.emiliaromagna.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 785,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 634,38 zł
.bh Bahrain 5620,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.al.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1148,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1877,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 1831,91 zł
.bj Benin 3024,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1551,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 1526,46 zł
.org.bm 1162,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1162,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tr 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo Dla każdego 2824,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 2673,21 zł
.reisen Dla każdego 130,74 zł 131,88 zł 0,00 zł 123,92 zł
.org.bh 6071,75 zł 560,11 zł 0,00 zł 4289,86 zł
.bt Bhutan 1665,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.bw Botswana 606,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bb 1167,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 690,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 535,47 zł 565,79 zł 0,00 zł 535,47 zł
.gen.tr 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1795,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 318,33 zł 318,33 zł 0,00 zł 242,54 zł
.naples.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cc Wyspy Kokoswe 525,62 zł 525,62 zł 0,00 zł 525,62 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 644,24 zł 416,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cg Kongo 3365,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 80,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3175,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fhbed7t1n.xn--mgbbh1a71e 144,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1435,89 zł 1435,89 zł 0,00 zł 1435,89 zł
.sex 586,63 zł 586,63 zł 0,00 zł 586,63 zł
.cl Chile 530,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 492,65 zł
.org.cn 286,87 zł 369,49 zł 0,00 zł 294,45 zł
.cm Kamerun 1326,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1326,37 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 233,06 zł 233,06 zł 0,00 zł 233,06 zł
.co Kolumbia 147,80 zł 147,80 zł 0,00 zł 147,80 zł
.forli-cesena.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cr Kostaryka 1527,60 zł 1504,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 237,23 zł 237,23 zł 0,00 zł 237,23 zł
.sc.ug 144,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 318,33 zł
.cu Kuba 5297,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1364,27 zł 1364,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 697,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.cd 927,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 927,32 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1478,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 1059,20 zł
.cz Republika Czeska 68,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 68,21 zł
.org.bz 890,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 37,90 zł 37,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 168,64 zł 168,64 zł 0,00 zł 166,74 zł
.dj Dżibuti 1038,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 66,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1665,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 1589,37 zł
.graphics Grafika 131,50 zł 131,50 zł 0,00 zł 131,50 zł
.do Republika Dominikany 870,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ro 1424,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 288,92 zł 288,92 zł 0,00 zł 288,92 zł
.dz Algieria 3901,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contact 66,32 zł 66,32 zł 0,00 zł 66,32 zł
.ec Ekwador 1498,04 zł 1119,84 zł 0,00 zł 1036,46 zł
.tires 560,11 zł 560,11 zł 0,00 zł 560,11 zł
.ee Estonia 560,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 560,87 zł
.eg Egipt 2035,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 2035,03 zł
.org.ar 1273,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 568,44 zł 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 60,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 60,63 zł
.gen.nz 629,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 568,44 zł
.org.ag 991,75 zł 875,40 zł 0,00 zł 991,75 zł
.eu 24,48 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.org.af 660,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.pr 13018,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fg.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 659,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 198,20 zł 198,20 zł 0,00 zł 186,83 zł
.bc.ca 318,33 zł 318,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1795,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 176,22 zł 176,22 zł 0,00 zł 176,22 zł
.salon 286,50 zł 286,50 zł 0,00 zł 286,50 zł
.accountants Księgowość 522,97 zł 522,97 zł 0,00 zł 522,97 zł
.fi Finlandia 121,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,27 zł
.laquila.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm Mikronezja 1064,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 1064,13 zł
.edu.mm 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.isernia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fo Wyspy Owcze 3069,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.nf 5517,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 72,00 zł 72,00 zł 0,00 zł 72,00 zł
.fukui.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lv 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--5tzm5g 104,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.toyama.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ga Gabon 238,75 zł 568,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 333,49 zł 219,80 zł 0,00 zł 333,49 zł
.gd Grenada 569,20 zł 569,20 zł 0,00 zł 546,46 zł
.ge Gruzja 1123,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 1076,25 zł
.gf Gujana Francuska 1606,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gg Guernsey 1415,05 zł 265,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 197,06 zł 197,06 zł 0,00 zł 197,06 zł
.gl Grenlandia 1015,62 zł 1015,62 zł 0,00 zł 864,04 zł
.gm Gambia 548,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1356,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 132,64 zł 132,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 124,30 zł 124,30 zł 0,00 zł 124,30 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 369,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.puglia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gt Gwatemala 1013,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 1145,23 zł
.gu Guam 2266,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 2266,20 zł
.vt.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 666,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.bid Aukcje online 187,97 zł 187,97 zł 0,00 zł 187,59 zł
.mie.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.zj.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.expert Dla każdego 302,03 zł 306,20 zł 0,00 zł 302,03 zł
.hk Hongkong 651,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 674,55 zł
.select 219,80 zł 219,80 zł 0,00 zł 219,80 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 988,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 1036,46 zł 1036,46 zł 0,00 zł 970,15 zł
.gen.in 151,59 zł 151,59 zł 0,00 zł 151,59 zł
.bio Biotechnologie 376,77 zł 376,77 zł 0,00 zł 376,77 zł
.hr Chorwacja 1144,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5517,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1468,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1392,69 zł
.hu Węgry 1349,11 zł 644,24 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trieste.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ski 278,77 zł 278,77 zł 0,00 zł 278,77 zł
.biz Dla firm 98,23 zł 98,23 zł 0,00 zł 98,23 zł
.id Indonezja 416,86 zł 416,86 zł 0,00 zł 416,86 zł
.ie Irlandia 1129,31 zł 447,18 zł 0,00 zł 1053,52 zł
.frl 225,48 zł 225,48 zł 0,00 zł 225,48 zł
.biz.ki 2296,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 711,31 zł 696,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 90,95 zł 90,95 zł 0,00 zł 189,48 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1055,41 zł 1055,41 zł 0,00 zł 1061,48 zł
.wtf Dla każdego 198,96 zł 198,96 zł 0,00 zł 186,83 zł
.iq Irak 2871,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1477,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4358,07 zł 4358,07 zł 0,00 zł 4358,07 zł
.is Islandia 1735,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 45,48 zł 45,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.pt 447,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.id 378,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 378,96 zł
.js.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.je Jersey 2252,94 zł 1366,16 zł 0,00 zł 1366,16 zł
.works Dla każdego 196,30 zł 198,58 zł 0,00 zł 186,83 zł
.trentino-s-tyrol.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jo Jordania 2542,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1462,42 zł
.jp Japonia 856,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lig.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 184,18 zł 184,18 zł 0,00 zł 183,04 zł
.rieti.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ke Kenia 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 750,35 zł
.kg Kirgistan 1084,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camera Biznes filmowy 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.ki Kiribati 8034,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1589,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.restaurant 300,14 zł 300,14 zł 0,00 zł 286,87 zł
.kr Korea Południowa 1380,94 zł 1233,90 zł 0,00 zł 1229,36 zł
.xn--d1alf 674,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1166,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fukushima.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ki 2296,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 454,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 767,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cl.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 675,31 zł 599,52 zł 0,00 zł 599,52 zł
.lc Saint Lucia 544,19 zł 544,19 zł 0,00 zł 551,01 zł
.report Biznes 130,74 zł 131,88 zł 0,00 zł 123,92 zł
.na.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li Liechtenstein 80,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fun 134,53 zł 134,53 zł 0,00 zł 134,53 zł
.forlicesena.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 666,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.auto 17432,30 zł 17432,30 zł 0,00 zł 17432,30 zł
.biz.pr 9496,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 522,97 zł 522,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lv Łotwa 674,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 131,12 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.ly Libia 1491,22 zł 1567,01 zł 0,00 zł 1491,22 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.teramo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.download 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 177,35 zł
.sr.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ma Maroko 1462,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 1462,80 zł
.mc Monako 1424,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2387,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 106,11 zł 106,11 zł 0,00 zł 219,80 zł
.mg Madagaskar 2266,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.navarra.museum 1205,10 zł 977,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 447,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 447,18 zł
.soy 153,86 zł 153,86 zł 0,00 zł 153,86 zł
.mk Macedonia 674,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 644,24 zł 295,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 890,18 zł 890,18 zł 0,00 zł 848,88 zł
.mo Makao 2561,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 441,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 441,11 zł
.mp Mariany Północne 636,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1606,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 666,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 331,44 zł 331,44 zł 0,00 zł 331,44 zł
.mt Malta 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mu Mauritius 1103,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1894,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 658,26 zł 646,89 zł 0,00 zł 658,26 zł
.my Malezja 706,01 zł 706,01 zł 0,00 zł 735,19 zł
.tirol 217,90 zł 217,90 zł 0,00 zł 217,90 zł
.plus 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 184,93 zł
.na Namibia 28232,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 22957,58 zł
.nf Terytorium Norfolk 8746,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1568,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5404,01 zł 4918,94 zł 0,00 zł 4918,94 zł
.nl Holandia 50,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1356,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.no Norwegia 98,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5347,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.nu Niue 253,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 253,22 zł
.storage 3933,64 zł 3933,64 zł 0,00 zł 3933,64 zł
.hiroshima.jp 856,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 641,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 580,57 zł
.benevento.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1691,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1866,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 1349,11 zł
.edu.vn 1927,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 1803,86 zł
.ge.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.social Dla każdego 198,58 zł 198,58 zł 0,00 zł 173,94 zł
.srl 221,69 zł 221,69 zł 0,00 zł 221,69 zł
.piemonte.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.basilicata.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contractors Dla każdego 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.ebiz.tw 507,81 zł 447,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 962,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 917,09 zł
.pf Polinezja Francuska 947,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1665,16 zł 1030,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.earth 134,53 zł 134,53 zł 0,00 zł 134,53 zł
.fyi 124,30 zł 124,30 zł 0,00 zł 124,30 zł
.ph Filipiny 1028,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 963,32 zł
.luxury Dla każdego 478,25 zł 478,25 zł 0,00 zł 478,25 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 72,00 zł 295,59 zł 0,00 zł 72,00 zł
.pn Pitcairn 1650,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 1455,22 zł
.friuli-ve-giulia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pr Puerto Rico 9148,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 685,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 973,56 zł 948,17 zł 0,00 zł 932,25 zł
.luxe 130,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 130,74 zł
.pt Portugalia 447,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.net.ly 826,14 zł 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 289,15 zł 282,33 zł 0,00 zł 282,33 zł
.lecce.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5517,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 187,59 zł 187,59 zł 0,00 zł 187,59 zł
.br.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qa Katar 765,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 598,76 zł
.net.kz 659,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ragusa.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.ni 1743,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.caserta.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 545,33 zł 545,33 zł 0,00 zł 545,33 zł
.net.kn 1589,37 zł 871,61 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ec 295,59 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.horse Dla każdego 188,34 zł 153,48 zł 0,00 zł 188,34 zł
.cagliari.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.store.bb 1167,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ki 2296,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 300,14 zł 300,14 zł 0,00 zł 300,14 zł
.net.kh 742,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.madrid 227,38 zł 227,38 zł 0,00 zł 227,38 zł
.ro Rumunia 1243,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.pro.fj 1665,16 zł 1030,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 130,74 zł 130,36 zł 0,00 zł 130,36 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.rs Serbia 674,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 45,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 4173,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 176,60 zł 153,48 zł 0,00 zł 176,60 zł
.sc.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.trentino.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1603,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sb Wyspy Salomona 416,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1428,69 zł 1428,69 zł 0,00 zł 1339,63 zł
.se Szwecja 121,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,57 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 196,30 zł 196,30 zł 0,00 zł 196,30 zł
.sg Singapur 265,27 zł 265,27 zł 0,00 zł 576,02 zł
.net.je 2576,95 zł 522,97 zł 0,00 zł 1447,64 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 1019,79 zł 1019,79 zł 0,00 zł 987,20 zł
.si Słowenia 583,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 522,97 zł
.sk Słowacja 720,03 zł 674,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1201,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.sm San Marino 1379,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn Senegal 1508,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 894,35 zł 894,35 zł 0,00 zł 894,35 zł
.so Somalia 515,39 zł 515,39 zł 0,00 zł 515,39 zł
.ostfold.no 409,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 131,50 zł
.sr Surinam 1428,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5517,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milano.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ct.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realestate 553,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 553,29 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 636,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 636,66 zł
.su ZSSR 690,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1892,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sx Sint Maarten 394,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 58,74 zł 58,74 zł 0,00 zł 62,15 zł
.ve.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ong 244,43 zł 244,43 zł 0,00 zł 244,43 zł
.store 324,01 zł 324,01 zł 0,00 zł 324,01 zł
.la-spezia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 711,31 zł 696,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 131,12 zł 113,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 151,59 zł 151,59 zł 0,00 zł 151,59 zł
.monster 92,85 zł 92,85 zł 0,00 zł 92,85 zł
.tc Turks i Caicos 1391,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 447,18 zł 447,18 zł 0,00 zł 447,18 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 72,00 zł 295,59 zł 0,00 zł 72,00 zł
.tg Togo 1409,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1167,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 397,53 zł 397,53 zł 0,00 zł 397,53 zł
.aosta-valley.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj Tadżykistan 1134,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.tk Tokelau 416,86 zł 416,86 zł 0,00 zł 416,86 zł
.tl Timor Wschodni 1356,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 644,24 zł
.dealer 16666,79 zł 16666,79 zł 0,00 zł 16666,79 zł
.tn Tunezja 1519,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 64423,71 zł 41685,93 zł 0,00 zł 1743,23 zł
.country Dla każdego 188,34 zł 188,34 zł 0,00 zł 188,34 zł
.tv Tuvalu 201,61 zł 201,61 zł 0,00 zł 201,61 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.pro.az 1795,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 526,00 zł 548,74 zł 0,00 zł 526,00 zł
.express 184,93 zł 184,93 zł 0,00 zł 184,93 zł
.info.az 1740,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 381,24 zł 598,76 zł 0,00 zł 381,24 zł
.net.ps 681,38 zł 634,76 zł 0,00 zł 598,76 zł
.ooo 177,35 zł 177,35 zł 0,00 zł 177,35 zł
.net.ph 1021,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 963,32 zł
.ug Uganda 736,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 736,33 zł
.uk Wielka Brytania 153,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 153,10 zł
.us USA 62,91 zł 62,91 zł 0,00 zł 62,91 zł
.net.pe 144,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 144,01 zł
.pesarourbino.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uy Urugwaj 1449,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1453,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.istanbul 176,22 zł 176,22 zł 0,00 zł 176,22 zł
.museum.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.iwate.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.degree 257,69 zł 272,47 zł 0,00 zł 257,69 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 590,42 zł 590,42 zł 0,00 zł 560,87 zł
.tochigi.jp 341,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 575,27 zł 545,71 zł 0,00 zł 552,53 zł
.tube 178,11 zł 178,11 zł 0,00 zł 178,11 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2266,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 2041,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 1928,54 zł
.desi Dla każdego 116,34 zł 116,34 zł 0,00 zł 116,34 zł
.support Pomoc 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 123,92 zł
.vu Vanuatu 780,66 zł 780,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ap.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mol.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ta.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nz 629,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 568,44 zł
.caltanissetta.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nr 1090,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 210,32 zł 210,32 zł 0,00 zł 210,32 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 125,21 zł 107,78 zł 0,00 zł 125,21 zł
.life Dla każdego 193,65 zł 193,65 zł 0,00 zł 183,04 zł
.wf Wallis i Futuna 72,00 zł 295,59 zł 0,00 zł 72,00 zł
.net.nf 5517,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vao.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 422,54 zł 422,54 zł 0,00 zł 422,54 zł
.net.ni 1819,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 290,66 zł 366,08 zł 0,00 zł 290,66 zł
.gay 219,80 zł 219,80 zł 0,00 zł 219,80 zł
.de.com 428,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 371,38 zł
.bg.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mu 792,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 644,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 147,60 zł 147,60 zł 0,00 zł 147,60 zł
.net.mx 318,71 zł 343,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.ec 295,59 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.net.mm 598,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 130,74 zł 131,50 zł 0,00 zł 131,50 zł
.jpn.com 596,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 560,87 zł
.forex 11747,85 zł 11747,85 zł 0,00 zł 11747,85 zł
.net.me 219,80 zł 219,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.lk 666,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.notaires.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.geometre-expert.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.software 193,65 zł 193,27 zł 0,00 zł 173,94 zł
.ye Jemen 1953,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 6055,83 zł 6055,83 zł 0,00 zł 6055,83 zł
.bzh 301,28 zł 301,28 zł 0,00 zł 301,28 zł
.review 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.yt Majotta 72,00 zł 295,59 zł 0,00 zł 72,00 zł
.biella.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lombardy.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reise Dla każdego 562,76 zł 562,76 zł 0,00 zł 562,76 zł
.guide Dla każdego 197,44 zł 197,44 zł 0,00 zł 197,44 zł
.nagoya Dla każdego 75,79 zł 75,79 zł 0,00 zł 75,79 zł
.net.cm 197,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 197,06 zł
.net.co 342,96 zł 342,96 zł 0,00 zł 342,96 zł
.net.cn 284,98 zł 369,49 zł 0,00 zł 316,43 zł
.liguria.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 3175,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gdn 1424,90 zł 462,33 zł 0,00 zł 462,33 zł
.net.bz 890,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.by 1197,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gb.net 530,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 530,93 zł
.avocat.fr 371,38 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.net.br 954,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ra.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bt 1665,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2814,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.racing 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.mantova.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pistoia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bo 1877,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 1831,91 zł
.net.bb 1167,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cosenza.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tp.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tools Narzędzia 198,20 zł 198,20 zł 0,00 zł 186,83 zł
.promo 155,15 zł 155,15 zł 0,00 zł 155,15 zł
.net.az 1795,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.te.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ar 1170,24 zł 1114,15 zł 0,00 zł 797,34 zł
.place Dla każdego 122,41 zł 122,41 zł 0,00 zł 111,79 zł
.archi Architektura 447,93 zł 447,93 zł 0,00 zł 447,93 zł
.edu.az 1525,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1280,89 zł 1280,89 zł 0,00 zł 1280,89 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 196,30 zł 198,58 zł 0,00 zł 196,30 zł
.gx.cn 349,40 zł 349,40 zł 0,00 zł 349,40 zł
.net.ag 783,32 zł 783,32 zł 0,00 zł 783,32 zł
.net.af 660,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 183,80 zł 183,80 zł 0,00 zł 183,80 zł
.site 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.date 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.net.ht 1330,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibovalentia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 168,64 zł 167,50 zł 0,00 zł 138,32 zł
.blog 174,32 zł 174,32 zł 0,00 zł 174,32 zł
.net.hk 522,97 zł 1318,79 zł 0,00 zł 583,60 zł
.piacenza.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emilia-romagna.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rec.nf 5517,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 750,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aosta.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1659,86 zł 1659,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ce.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 96,64 zł 96,64 zł 0,00 zł 96,64 zł
.net.gy 1205,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bn.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tj 1134,62 zł 341,07 zł 0,00 zł 1058,82 zł
.joburg Dla każdego 132,64 zł 132,64 zł 0,00 zł 132,64 zł
.net.gn 2084,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1053,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loans Dla każdego 541,16 zł 506,67 zł 0,00 zł 506,67 zł
.net.gg 1659,86 zł 447,18 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 303,17 zł 303,17 zł 0,00 zł 286,87 zł
.brussels 187,59 zł 187,59 zł 0,00 zł 187,59 zł
.net.gl 1205,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 151,59 zł 151,59 zł 0,00 zł 227,38 zł
.suedtirol.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foggia.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5517,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.ec 295,59 zł 295,59 zł 0,00 zł 295,59 zł
.arezzo.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 198,20 zł 198,58 zł 0,00 zł 198,20 zł
.lucca.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.link Dla wszystkich 64,42 zł 64,42 zł 0,00 zł 64,42 zł
.net.fj 1665,16 zł 1030,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 185,69 zł 185,69 zł 0,00 zł 185,69 zł
.capetown Dla każdego 132,64 zł 132,64 zł 0,00 zł 132,64 zł
.security 17432,30 zł 17432,30 zł 0,00 zł 17432,30 zł
.edu.do 924,67 zł 924,67 zł 0,00 zł 924,67 zł
.paris 255,80 zł 255,80 zł 0,00 zł 255,80 zł
.car 17432,30 zł 17432,30 zł 0,00 zł 17432,30 zł
.cat Dla każdego 416,86 zł 416,86 zł 0,00 zł 416,86 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 196,30 zł 196,30 zł 0,00 zł 173,94 zł
.co.com 221,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 295,59 zł
.gr.com 435,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 435,81 zł
.valleaosta.it 371,38 zł 371,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 283,46 zł 283,46 zł 0,00 zł 283,46 zł
.limited Dla każdego 233,06 zł 233,06 zł 0,00 zł 233,06 zł
.fishing Dla każdego 188,34 zł 153,48 zł 0,00 zł 188,34 zł
.int.az 1795,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.creditcard Dla każdego 794,31 zł 794,31 zł 0,00 zł 794,31 zł
.limo Limuzyny i transport 308,85 zł 309,23 zł 0,00 zł 289,91 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,60 zł
.net.ec 1402,16 zł 1119,84 zł 0,00 zł 757,93 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł147,60 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.