Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 121,77 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 151,23 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 46,53 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 38,78 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 156,65 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 64,37 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 238,47 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 96,16 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższ cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 121,77 zł 121,77 zł
.co 151,23 zł 151,23 zł
.org 121,77 zł 121,77 zł
.net 121,77 zł 121,77 zł
.eu 24,48 zł 84,87 zł
.info 121,77 zł 121,77 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.co.gl 1233,07 zł 1155,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.alto-adige.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gg 1058,97 zł 1064,39 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.av.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.udine.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qpon Dla każdego 105,08 zł 105,08 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 681,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gunma.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tel Strony infromacyjne 83,76 zł 83,76 zł 0,00 zł 83,76 zł
.fj.cn 352,08 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.pics Fotografia i grafika 188,06 zł 188,06 zł 0,00 zł 188,06 zł
.energy 539,37 zł 537,82 zł 0,00 zł 539,37 zł
.co.fk 604,90 zł 601,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cremona.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.click 65,92 zł 65,92 zł 0,00 zł 65,92 zł
.mar.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.crotone.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wine 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.co.im 727,82 zł 727,82 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 155,10 zł 155,10 zł 0,00 zł 155,10 zł
.kagoshima.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.il 663,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 632,43 zł
.hosting Dla każdego 2551,44 zł 2551,44 zł 0,00 zł 2551,44 zł
.co.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ceo CEO 595,98 zł 595,98 zł 0,00 zł 595,98 zł
.piedmont.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gold 535,11 zł 535,11 zł 0,00 zł 535,11 zł
.golf 295,08 zł 295,08 zł 0,00 zł 295,08 zł
.co.je 1481,23 zł 535,11 zł 0,00 zł 1481,23 zł
.trento.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cfd 133388,58 zł 133388,58 zł 0,00 zł 133388,58 zł
.net.za 504,08 zł 380,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.int.vn 1973,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 1845,73 zł
.co.hu 1388,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ts.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vgs.no 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spreadbetting 177592,94 zł 177592,94 zł 0,00 zł 177592,94 zł
.sale 189,23 zł 199,31 zł 0,00 zł 189,23 zł
.pv.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 128,12 zł 110,28 zł 0,00 zł 128,12 zł
.co.id 1186,54 zł 953,88 zł 0,00 zł 953,88 zł
.surgery Dla każdego 313,70 zł 313,70 zł 0,00 zł 293,53 zł
.co.cg 3443,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.uk 158,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 60,10 zł
.taipei 124,08 zł 124,08 zł 0,00 zł 124,08 zł
.co.cm 255,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 255,92 zł
.mi.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ci 3249,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.miami 162,86 zł 162,86 zł 0,00 zł 162,86 zł
.xn--1qqw23a 116,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.cr 711,15 zł 712,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 305,17 zł 309,43 zł 0,00 zł 289,65 zł
.oslo.no 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.bb 1194,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.como.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 312,92 zł 313,31 zł 0,00 zł 293,53 zł
.co.bi 387,76 zł 387,76 zł 0,00 zł 387,76 zł
.co.bw 620,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 620,41 zł
.toscana.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.claims Dla każdego 306,33 zł 306,33 zł 0,00 zł 306,33 zł
.co.bz 910,84 zł 910,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sicilia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 535,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 535,11 zł
.nagano.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.za 504,08 zł 380,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.venice.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ancona.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 140,76 zł 140,76 zł 0,00 zł 140,76 zł
.radio.am 271,43 zł 193,88 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realty 2260,63 zł 2260,63 zł 0,00 zł 2260,63 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 341,23 zł 341,23 zł 0,00 zł 341,23 zł
.friulivegiulia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mt.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggiocalabria.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.dm 1697,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 1619,66 zł
.coffee Miłośnicy kawy 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.enna.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kochi.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.brescia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 764,27 zł 712,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ve 1036,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vc 271,43 zł 271,43 zł 0,00 zł 271,43 zł
.net.ua 390,08 zł 612,66 zł 0,00 zł 390,08 zł
.com.uz 1487,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.oristano.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1470,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.net.tr 1077,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tc 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 302,45 zł
.trentino-a-adige.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pet 128,12 zł 128,12 zł 0,00 zł 128,12 zł
.com.ug 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,98 zł
.africa 122,14 zł 122,14 zł 0,00 zł 122,14 zł
.po.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ua 108,57 zł 108,57 zł 0,00 zł 390,08 zł
.pharmacien.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law.pro 1395,93 zł 1395,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 538,21 zł 561,47 zł 0,00 zł 521,92 zł
.tw.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.sydney 308,27 zł 308,27 zł 0,00 zł 308,27 zł
.net.sl 1229,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cal.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 527,35 zł 527,35 zł 0,00 zł 527,35 zł
.com.tr 1077,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1554,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1077,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.net.sg 589,39 zł 535,11 zł 0,00 zł 511,84 zł
.pd.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coach 293,53 zł 293,53 zł 0,00 zł 293,53 zł
.sarl 199,70 zł 199,70 zł 0,00 zł 191,16 zł
.com.tj 1160,95 zł 819,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ae 1456,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 128,12 zł 110,28 zł 0,00 zł 128,12 zł
.protection 17836,85 zł 17836,85 zł 0,00 zł 17836,85 zł
.aero Przemysł lotniczy 974,05 zł 1038,41 zł 0,00 zł 1005,07 zł
.gs.cn 352,08 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.net.ru 260,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ag 1394,76 zł 1107,82 zł 0,00 zł 1394,76 zł
.co.at 442,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 108,57 zł 108,57 zł 0,00 zł 108,57 zł
.co.ao 3117,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.az 1853,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.haus Nieruchomości 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 177,98 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 196,98 zł 199,31 zł 0,00 zł 196,98 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
.kaufen Dla każdego 202,80 zł 202,80 zł 0,00 zł 177,98 zł
.gorizia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 202,80 zł 202,80 zł 0,00 zł 191,16 zł
.xxx Branża porno 648,33 zł 648,33 zł 0,00 zł 648,33 zł
.okayama.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokushima.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vn 1587,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1561,89 zł
.com.vi 2447,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.ac.vn 1973,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 1845,73 zł
.capital Biznes 313,70 zł 313,70 zł 0,00 zł 313,70 zł
.ar.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ye 1559,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.xn--fiq228c5hs Dla każdego 643,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.is.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.charity 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 189,23 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 125,25 zł 125,25 zł 0,00 zł 125,25 zł
.xyz Dla każdego 75,22 zł 75,22 zł 0,00 zł 75,22 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.lat 184,18 zł 184,18 zł 0,00 zł 184,18 zł
.law 616,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 616,53 zł
.yamaguchi.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.int.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.veneto.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1953,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wales 107,41 zł 107,41 zł 0,00 zł 107,41 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 424,59 zł 424,59 zł 0,00 zł 424,59 zł
.org.za 504,08 zł 380,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.army 197,76 zł 197,76 zł 0,00 zł 197,76 zł
.pordenone.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.markets 372,25 zł 372,25 zł 0,00 zł 372,25 zł
.roma.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bingo 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 306,72 zł
.radio.fm 271,43 zł 193,88 zł 0,00 zł 268,17 zł
.university Dla każdego 313,70 zł 313,70 zł 0,00 zł 293,53 zł
.sch.uk 147,35 zł 147,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1585,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 1561,89 zł
.fukuoka.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.design 271,43 zł 288,10 zł 0,00 zł 288,10 zł
.land Nieruchomości 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.net.vi 2288,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1967,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1561,89 zł
.se.net 610,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 533,17 zł
.va.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vc 271,43 zł 271,43 zł 0,00 zł 271,43 zł
.frosinone.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.uy 1403,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pz.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 535,11 zł 535,11 zł 0,00 zł 535,11 zł
.abruzzo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.immo 197,76 zł 197,76 zł 0,00 zł 191,16 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.brindisi.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sport 2520,42 zł 2520,42 zł 0,00 zł 2520,42 zł
.net.uk 154,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 154,72 zł
.org.ug 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 348,98 zł
.com.mx 326,88 zł 351,70 zł 0,00 zł 326,88 zł
.com.my 694,47 zł 768,15 zł 0,00 zł 667,33 zł
.org.ua 390,08 zł 612,66 zł 0,00 zł 390,08 zł
.com.mt 946,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1102,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.com.ms 1155,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mo 2621,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 457,55 zł 380,00 zł 0,00 zł 426,53 zł
.com.mm 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 279,19 zł 279,19 zł 0,00 zł 286,94 zł
.com.mk 690,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 535,11 zł
.org.tr 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1900,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 417,23 zł 417,23 zł 0,00 zł 417,23 zł
.miyagi.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tl 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.events Wydarzenia 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 203,18 zł
.sx.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.org.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.org.vi 2264,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 969,39 zł 969,39 zł 0,00 zł 969,39 zł
.com.ly 759,23 zł 759,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 803,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 271,43 zł 271,43 zł 0,00 zł 271,43 zł
.com.lv 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3451,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 682,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 68,63 zł 68,63 zł 0,00 zł 68,63 zł
.fc.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lc 597,15 zł 613,04 zł 0,00 zł 597,15 zł
.valle-aosta.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lb Liban 1706,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.uk 60,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 60,10 zł
.org.sg 589,39 zł 325,72 zł 0,00 zł 589,39 zł
.bj.cn 359,84 zł 319,12 zł 0,00 zł 305,55 zł
.org.sc 1269,91 zł 1192,35 zł 0,00 zł 571,94 zł
.biz.fj 1703,81 zł 1054,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1077,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 504,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.juegos Dla każdego 2551,44 zł 2551,44 zł 0,00 zł 2551,44 zł
.org.ru 636,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zm 1531,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 994,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 891,84 zł
.com.om 1870,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1457,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.zw 1101,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kumamoto.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.gives 197,76 zł 197,76 zł 0,00 zł 197,76 zł
.consulting Dla każdego 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 194,65 zł
.org.tc 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 302,45 zł
.tottori.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.team 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 189,23 zł
.services Usługi 199,70 zł 199,70 zł 0,00 zł 187,29 zł
.com.nr 1115,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.com.np Nepal 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sld.do 946,13 zł 946,13 zł 0,00 zł 946,13 zł
.ln.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.watch Zegarki 200,86 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.napoli.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ni 1944,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 841,43 zł 865,09 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 527,35 zł 527,35 zł 0,00 zł 527,35 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 5312,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1229,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5467,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 3582,88 zł
.fashion 196,98 zł 178,37 zł 0,00 zł 196,98 zł
.pescara.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.gp 1388,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 6630,65 zł 6630,65 zł 0,00 zł 6630,65 zł
.sondrio.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.th 752,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 604,90 zł
.org.pt 457,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ps 697,19 zł 697,19 zł 0,00 zł 612,66 zł
.org.pr 1626,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.school 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 189,23 zł
.homes 938,37 zł 938,37 zł 0,00 zł 938,37 zł
.org.ph 985,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 985,68 zł
.co.tj 968,62 zł 821,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 285,00 zł 285,00 zł 0,00 zł 285,00 zł
.co.rw 3792,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.kanagawa.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.qa 716,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.rs 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1559,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro Specjaliści 325,17 zł 325,17 zł 0,00 zł 325,17 zł
.com.ps 697,19 zł 697,19 zł 0,00 zł 649,49 zł
.com.pt 457,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 80,27 zł 80,27 zł 0,00 zł 80,27 zł
.com.pr 1626,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.page 91,12 zł 91,12 zł 0,00 zł 91,12 zł
.com.ph 1044,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 1047,72 zł
.com.pe 659,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 938,37 zł
.xn--czr694b 2597,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.uz 1487,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cs.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 302,45 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 203,18 zł
.voto 426,53 zł 426,53 zł 0,00 zł 426,53 zł
.pr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.nz 643,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 550,62 zł
.video 140,76 zł 140,76 zł 0,00 zł 140,76 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.bbs.tr 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1529,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 1380,42 zł
.experts-comptables.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.co.vi 2447,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padova.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sn 1543,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 527,35 zł 527,35 zł 0,00 zł 527,35 zł
.co.ve 1036,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sl 1229,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1861,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pg.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ng Dla każdego 263,68 zł 263,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 426,53 zł 426,53 zł 0,00 zł 426,53 zł
.com.sg 589,39 zł 325,72 zł 0,00 zł 511,84 zł
.org.pe 147,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,35 zł
.com.se 85,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 85,31 zł
.llc 199,00 zł 199,00 zł 0,00 zł 199,00 zł
.com.sb 1077,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sc 1461,85 zł 1349,01 zł 0,00 zł 1370,72 zł
.perugia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 134,55 zł
.engineer 197,76 zł 197,76 zł 0,00 zł 197,76 zł
.co.tz 664,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 82,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.medecin.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.co.ug 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 2139,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 1077,97 zł
.fund Dla każdego 306,33 zł 306,33 zł 0,00 zł 306,33 zł
.cuneo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi.ke 1193,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 191,16 zł 191,16 zł 0,00 zł 177,98 zł
.buzz Marketing i social media 229,16 zł 229,16 zł 0,00 zł 229,16 zł
.co.uk 60,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 59,71 zł
.finance Dla każdego 310,21 zł 310,21 zł 0,00 zł 310,21 zł
.studio 140,76 zł 140,76 zł 0,00 zł 140,76 zł
.com.es 209,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 209,39 zł
.co.om 1909,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 767,76 zł 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 690,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tips Dla stron z poradami 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.org.ls 1546,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.potenza.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2920,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 2524,69 zł
.com.ee 558,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 573,88 zł
.saitama.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1532,81 zł 465,31 zł 0,00 zł 1060,52 zł
.org.lk 682,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.terni.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.prato.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bozen.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lc.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dz 4057,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 134,55 zł
.org.lb 1706,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 876,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5467,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 3582,88 zł
.flowers 915,11 zł 915,11 zł 0,00 zł 915,11 zł
.gouv.ht 1438,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.no 643,68 zł 643,68 zł 0,00 zł 643,68 zł
.co.nl 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.do 946,13 zł 946,13 zł 0,00 zł 946,13 zł
.co.nz 643,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 581,64 zł
.org.my 690,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 326,88 zł 351,70 zł 0,00 zł 326,88 zł
.org.mw 2241,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 760,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1264,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1155,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 457,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentino-s-tirol.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massacarrara.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.webcam Kamery internetowe 192,33 zł 192,33 zł 0,00 zł 157,04 zł
.org.mm 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sardegna.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cx 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 713,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yn.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.com.gy 681,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gt 782,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1131,09 zł
.com.gu 2318,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 2318,79 zł
.lol 184,18 zł 184,18 zł 0,00 zł 184,18 zł
.com.gp 1077,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.solar Energia słoneczna 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.com.gn 2132,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 1039,19 zł 1155,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 1069,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1640,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.sassari.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yachts 938,37 zł 938,37 zł 0,00 zł 938,37 zł
.corsica 269,49 zł 269,49 zł 0,00 zł 269,49 zł
.blackfriday Dla każdego 915,11 zł 915,11 zł 0,00 zł 915,11 zł
.com.ge 822,43 zł 836,39 zł 0,00 zł 791,03 zł
.co.ro 651,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1481,23 zł 535,11 zł 0,00 zł 1481,23 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 309,04 zł 309,43 zł 0,00 zł 289,65 zł
.me.ke 1193,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 269,49 zł 269,49 zł 0,00 zł 269,49 zł
.trentinoaadige.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ao.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.pn 1626,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 1520,01 zł
.org.kz 674,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 306,72 zł
.com.fj 1703,81 zł 1054,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kn 1626,25 zł 891,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 599,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 521,53 zł
.chat 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 199,31 zł
.org.ki 2349,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 760,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 196,98 zł 178,37 zł 0,00 zł 196,98 zł
.travel Turystyka 1296,27 zł 1296,27 zł 0,00 zł 1296,27 zł
.bari.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kn 891,84 zł 891,84 zł 0,00 zł 891,84 zł
.uk.com 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 535,11 zł
.org.hu 1388,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.iq 2938,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1806,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.hn 915,50 zł 915,50 zł 0,00 zł 767,76 zł
.co.kr 1418,03 zł 1257,89 zł 0,00 zł 1268,35 zł
.org.hk 674,70 zł 535,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1388,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 1388,17 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 313,31 zł 313,31 zł 0,00 zł 293,53 zł
.zone Dla każdego 200,86 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.group 87,63 zł 87,63 zł 0,00 zł 87,63 zł
.co.lc 613,04 zł 612,66 zł 0,00 zł 622,74 zł
.jewelry 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 306,72 zł
.rugby 331,53 zł 331,53 zł 0,00 zł 331,53 zł
.com.ht 1438,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamagata.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 977,15 zł 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.varese.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cz.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wakayama.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hn 915,50 zł 915,50 zł 0,00 zł 767,76 zł
.com.hk 674,70 zł 674,70 zł 0,00 zł 597,15 zł
.co.jp 1380,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.in 155,10 zł 155,10 zł 0,00 zł 155,10 zł
.org.im 727,82 zł 712,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vallee-aoste.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 663,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pesaro-urbino.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 309,43 zł 309,43 zł 0,00 zł 309,43 zł
.co.ke 1193,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.biz.bb 1194,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 792,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ky 597,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mz 1300,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 853,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 207,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 207,45 zł
.com.kn 1644,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.az 1836,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1155,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.org.fj 1703,81 zł 1054,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1388,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 1077,97 zł
.com.kh 1103,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2349,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 340,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shizuoka.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.agrigento.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.co.ni 1963,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florence.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hospital 299,74 zł 299,74 zł 0,00 zł 299,74 zł
.ltd 127,18 zł 127,18 zł 0,00 zł 127,18 zł
.vercelli.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.fr 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.to.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jo 1640,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 1011,66 zł
.org.gn 2132,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.jm 783,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1546,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1584,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 387,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 430,80 zł 430,80 zł 0,00 zł 430,80 zł
.org.gg 1698,38 zł 457,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 969,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art.do 946,13 zł 946,13 zł 0,00 zł 946,13 zł
.co.me 1008,17 zł 1008,17 zł 0,00 zł 0,00 zł
.akita.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aostavalley.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.lazio.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--3ds443g Dla każdego 1729,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dev 129,90 zł 129,90 zł 0,00 zł 129,90 zł
.dental Medycyna 313,70 zł 313,70 zł 0,00 zł 313,70 zł
.coupons 286,17 zł 286,17 zł 0,00 zł 286,17 zł
.beer Dla każdego 191,16 zł 191,16 zł 0,00 zł 191,16 zł
.us.com 447,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.cn.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.cn 341,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.deals Biznes 202,02 zł 202,02 zł 0,00 zł 202,02 zł
.hb.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.adult 617,70 zł 617,70 zł 0,00 zł 617,70 zł
.compare 224,90 zł 224,90 zł 0,00 zł 224,90 zł
.ms.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 552,17 zł 518,43 zł 0,00 zł 518,43 zł
.how 182,63 zł 182,63 zł 0,00 zł 182,63 zł
.wedding 196,98 zł 178,37 zł 0,00 zł 196,98 zł
.catania.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fvg.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.massa-carrara.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.torino.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yokohama Dla każdego 65,92 zł 69,80 zł 0,00 zł 65,92 zł
.business 127,96 zł 127,96 zł 0,00 zł 127,96 zł
.rn.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shoes Obuwie 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.viterbo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.inc.hk 87,25 zł 87,25 zł 0,00 zł 87,25 zł
.rc.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1197,40 zł 1140,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 930,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascolipiceno.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.london Dla każdego 260,96 zł 260,96 zł 0,00 zł 260,96 zł
.accountant 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.com.am 1513,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 44,59 zł 44,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.af 675,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 680,51 zł
.com.ag 801,49 zł 801,49 zł 0,00 zł 801,49 zł
.abogado 215,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 215,21 zł
.okinawa.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.club Polecane dla klubów 114,16 zł 113,77 zł 0,00 zł 110,67 zł
.legal 293,53 zł 293,53 zł 0,00 zł 293,53 zł
.info Dla każdego 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.reggio-calabria.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 191,16 zł
.com.cu 3722,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 3652,68 zł
.loan 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.campania.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cn 291,59 zł 313,70 zł 0,00 zł 299,35 zł
.com.co 350,92 zł 348,98 zł 0,00 zł 350,92 zł
.treviso.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 255,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 255,92 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.com.ci 3249,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3443,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sp.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lom.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.abr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 134,55 zł
.bl.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.company Biznes i organizacje 130,67 zł 131,45 zł 0,00 zł 131,45 zł
.com.by 731,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 910,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 504,08 zł 504,08 zł 0,00 zł 504,08 zł
.com.bs 2880,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bt 1703,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.br 977,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1920,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 1874,42 zł
.com.bm 1189,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 96,16 zł 96,16 zł 0,00 zł 96,16 zł
.com.bn 1703,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5751,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cyou 58,16 zł 54,29 zł 0,00 zł 54,29 zł
.com.bb 1194,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nu.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uno Hiszpańska strona www 212,49 zł 212,49 zł 0,00 zł 212,49 zł
.baby 412,96 zł 412,96 zł 0,00 zł 412,96 zł
.com.az 1638,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.at 449,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.aw 922,86 zł 922,86 zł 0,00 zł 922,86 zł
.com.au 345,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,10 zł
.rehab 198,14 zł 197,76 zł 0,00 zł 177,98 zł
.discount Dla każdego 201,63 zł 201,63 zł 0,00 zł 201,63 zł
.supplies Biznes 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.umb.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milan.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 200,86 zł 203,18 zł 0,00 zł 200,86 zł
.aca.pro 1310,62 zł 1310,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taranto.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 915,11 zł 915,11 zł 0,00 zł 915,11 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 313,31 zł 313,31 zł 0,00 zł 293,53 zł
.reggio-emilia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dog 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.trading 418,78 zł 418,78 zł 0,00 zł 418,78 zł
.si.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pn.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.en.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bolzano.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.stream 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.pc.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health 424,59 zł 424,59 zł 0,00 zł 424,59 zł
.chiba.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 176,43 zł 176,43 zł 0,00 zł 176,43 zł
.menu Restauracje 231,88 zł 231,49 zł 0,00 zł 231,88 zł
.mba 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 189,23 zł
.nara.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fe.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostirol.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 309,04 zł 313,31 zł 0,00 zł 309,04 zł
.casino 779,39 zł 779,39 zł 0,00 zł 779,39 zł
.hi.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.reviews Opinie 151,61 zł 151,61 zł 0,00 zł 132,61 zł
.lu.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.host Hosting 562,25 zł 562,25 zł 0,00 zł 562,25 zł
.grosseto.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.credit Dla każdego 552,17 zł 552,17 zł 0,00 zł 552,17 zł
.molise.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 930,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1290,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 134,55 zł 134,55 zł 0,00 zł 134,55 zł
.arts.nf 5645,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.film 486,64 zł 486,64 zł 0,00 zł 486,64 zł
.vv.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 302,06 zł 302,06 zł 0,00 zł 302,06 zł
.tv.bb 1194,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 260,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tos.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.best Dla każdego 597,15 zł 597,15 zł 0,00 zł 597,15 zł
.laspezia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.genova.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.matera.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rg.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.online 221,02 zł 221,02 zł 0,00 zł 221,02 zł
.properties Nieruchomości 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.mo.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.theatre 4653,09 zł 4653,09 zł 0,00 zł 4653,09 zł
.observer 93,06 zł 93,06 zł 0,00 zł 93,06 zł
.ac.rw 3792,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 143,08 zł 143,08 zł 0,00 zł 143,08 zł
.name.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.melbourne 308,27 zł 308,27 zł 0,00 zł 308,27 zł
.taxi 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.campobasso.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.siracusa.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.go.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verbania.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.xn--90ae 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 432,35 zł 432,35 zł 0,00 zł 432,35 zł
.sa.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ehime.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tz 664,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 608,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 496,33 zł
.name.vn 1972,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 1845,73 zł
.ac.ug 147,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 325,72 zł
.name.tr 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 203,57 zł
.cn.com 89,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 375,35 zł
.alsace 269,49 zł 269,49 zł 0,00 zł 269,49 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 203,57 zł
.k12.tr 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifu.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ltd.hk 87,25 zł 87,25 zł 0,00 zł 87,25 zł
.xn--9dbq2a 232,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vda.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.icu 69,80 zł 69,80 zł 0,00 zł 69,80 zł
.ac.nz 643,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 581,64 zł
.vc.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.solutions Usługi 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.cr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ruhr Turystyka i biznes 191,94 zł 191,94 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marche.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 352,08 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.ven.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.id.lv 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.livorno.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 99,65 zł 63,98 zł 0,00 zł 99,65 zł
.auction 197,76 zł 197,76 zł 0,00 zł 197,76 zł
.koeln Dla każdego 98,88 zł 98,88 zł 0,00 zł 98,88 zł
.organic 427,70 zł 348,98 zł 0,00 zł 427,70 zł
.name.pr 13320,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rentals Nieruchomości 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.money 191,16 zł 191,16 zł 0,00 zł 191,16 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 203,18 zł
.moe Dla każdego 122,14 zł 122,14 zł 0,00 zł 122,14 zł
.ravenna.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.an.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jx.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.mom 221,02 zł 221,02 zł 0,00 zł 221,02 zł
.minsk.by 1225,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm.br 263,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 263,68 zł
.games 125,63 zł 125,63 zł 0,00 zł 125,63 zł
.umbria.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.ke 1193,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.work 58,16 zł 58,16 zł 0,00 zł 58,16 zł
.ishikawa.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 89,18 zł 89,18 zł 0,00 zł 89,18 zł
.forsale 191,55 zł 191,55 zł 0,00 zł 191,55 zł
.fail Dla każdego 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 203,57 zł
.tattoo Tatuaże 263,68 zł 263,68 zł 0,00 zł 263,68 zł
.ltd.uk 114,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 114,00 zł
.rome.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 283,45 zł 283,45 zł 0,00 zł 283,45 zł
.love 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.osaka 227,61 zł 227,61 zł 0,00 zł 227,61 zł
.lucania.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.republican Dla partii republikańskich 202,02 zł 202,02 zł 0,00 zł 177,98 zł
.church Wyznanie 202,02 zł 202,02 zł 0,00 zł 202,02 zł
.foundation Dla każdego 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 203,18 zł
.pictures Fotografia 72,51 zł 72,51 zł 0,00 zł 68,25 zł
.mortgage 278,80 zł 278,80 zł 0,00 zł 264,06 zł
.bologna.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vicenza.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.hockey 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 133,00 zł
.kiev.ua 1004,68 zł 1004,68 zł 0,00 zł 1004,68 zł
.guitars Dla każdego 915,11 zł 915,11 zł 0,00 zł 915,11 zł
.ac.mu 853,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pmn.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guru Dla każdego 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.saga.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tn.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dyn.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.tours 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.space Kosmos 129,90 zł 122,14 zł 0,00 zł 129,90 zł
.eco 424,59 zł 424,59 zł 0,00 zł 424,59 zł
.basketball 331,53 zł 331,53 zł 0,00 zł 331,53 zł
.theater 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.gmbh 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 189,23 zł
.vet 198,14 zł 197,76 zł 0,00 zł 177,98 zł
.sardinia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lotto 10857,21 zł 10857,21 zł 0,00 zł 10857,21 zł
.edu 1031,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tuscany.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.tickets 3179,61 zł 3179,61 zł 0,00 zł 3179,61 zł
.paris.notaires.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.insure Dla każdego 310,21 zł 310,21 zł 0,00 zł 293,53 zł
.modena.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.laz.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.network 131,06 zł 131,06 zł 0,00 zł 126,80 zł
.pu.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp.net 775,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 767,76 zł
.catanzaro.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sic.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.inc 17836,85 zł 17836,85 zł 0,00 zł 17836,85 zł
.ink Dla kreatywnych 174,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 174,88 zł
.fans 85,31 zł 85,31 zł 0,00 zł 85,31 zł
.trade Biznes 192,33 zł 192,33 zł 0,00 zł 157,04 zł
.fi.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.scot 254,37 zł 250,10 zł 0,00 zł 254,37 zł
.pro.vn 1972,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 1845,73 zł
.saarland Dla każdego 143,47 zł 143,47 zł 0,00 zł 143,47 zł
.cruises Biznes i Turystyka 309,43 zł 309,43 zł 0,00 zł 309,43 zł
.or.th 752,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 347,04 zł 228,78 zł 0,00 zł 228,78 zł
.farm Rolnictwo 200,86 zł 203,18 zł 0,00 zł 200,86 zł
.vin 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.pisa.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vip 191,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 191,94 zł
.sh.cn 341,23 zł 302,45 zł 0,00 zł 286,94 zł
.or.tz 662,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 662,68 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1554,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1783,68 zł 1783,68 zł 0,00 zł 1783,68 zł
.lighting Oświetlenie 134,55 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.community Społeczność 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 203,18 zł
.ltda 241,19 zł 241,19 zł 0,00 zł 241,19 zł
.latina.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.science 180,31 zł 180,31 zł 0,00 zł 157,04 zł
.institute Instytuty 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.altoadige.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.boston 102,76 zł 102,76 zł 0,00 zł 102,76 zł
.sa.com 758,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 682,45 zł
.cq.cn 279,19 zł 302,45 zł 0,00 zł 286,94 zł
.porn 618,09 zł 618,09 zł 0,00 zł 618,09 zł
.asti.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.website Dla każdego 132,23 zł 143,47 zł 0,00 zł 143,47 zł
.ha.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.photo Fotografia 180,31 zł 180,31 zł 0,00 zł 180,31 zł
.tj.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.schule Dla każdego 133,39 zł 133,39 zł 0,00 zł 133,39 zł
.lease Dla każdego 309,82 zł 309,82 zł 0,00 zł 289,65 zł
.hl.cn 352,08 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.ferrara.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ist 180,31 zł 180,31 zł 0,00 zł 180,31 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 128,12 zł 110,28 zł 0,00 zł 128,12 zł
.fitness Dla każdego 201,63 zł 201,63 zł 0,00 zł 201,63 zł
.florist Kwiaty 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.ren 542,86 zł 542,86 zł 0,00 zł 542,86 zł
.gifts 199,70 zł 199,70 zł 0,00 zł 199,70 zł
.ninja Dla każdego 125,63 zł 125,63 zł 0,00 zł 111,67 zł
.exchange Dla każdego 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 203,57 zł
.cb.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nm.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.pro.tc 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 302,45 zł
.nom.co 380,00 zł 224,90 zł 0,00 zł 380,00 zł
.directory Katalogi 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 134,55 zł
.pro.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.alessandria.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dating Randki 313,31 zł 313,31 zł 0,00 zł 313,31 zł
.am.br 263,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 263,68 zł
.name.az 1836,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.turin.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rich Dobra luksusowe 14872,44 zł 14872,44 zł 0,00 zł 14872,44 zł
.chieti.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.avellino.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.airforce 197,76 zł 197,76 zł 0,00 zł 197,76 zł
.family 140,76 zł 140,76 zł 0,00 zł 140,76 zł
.ind.in 155,10 zł 155,10 zł 0,00 zł 155,10 zł
.siena.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.college 356,74 zł 377,68 zł 0,00 zł 377,68 zł
.gift Prezenty, fundacje 122,53 zł 122,53 zł 0,00 zł 122,53 zł
.career 620,41 zł 620,41 zł 0,00 zł 620,41 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 134,55 zł
.movie 1620,83 zł 1620,83 zł 0,00 zł 1620,83 zł
.sicily.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.es 147,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,35 zł
.valleeaoste.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 915,11 zł 915,11 zł 0,00 zł 915,11 zł
.rip 120,20 zł 120,20 zł 0,00 zł 111,67 zł
.rio 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.genoa.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 760,00 zł 760,00 zł 0,00 zł 760,00 zł
.balsan.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pavia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--j6w193g Dla każdego 666,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae.org 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.messina.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.venezia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibo-valentia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.city 133,78 zł 133,78 zł 0,00 zł 133,78 zł
.at.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nx.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.rimini.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 312,92 zł 313,31 zł 0,00 zł 293,53 zł
.healthcare 310,98 zł 310,98 zł 0,00 zł 293,53 zł
.bergamo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 161,07 zł 161,07 zł 0,00 zł 166,89 zł
.ibaraki.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 266,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aichi.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 87,25 zł 87,25 zł 0,00 zł 87,25 zł
.shimane.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fin.ec 302,45 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.lt.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.pr 13165,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bas.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us.org 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.net 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.jur.pro 1155,52 zł 1155,52 zł 0,00 zł 0,00 zł
.new 3683,70 zł 3683,70 zł 0,00 zł 3683,70 zł
.name.fj 1703,81 zł 1054,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reggioemilia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.domains Domeny internetowe 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.moda Dla każdego 202,80 zł 202,80 zł 0,00 zł 177,98 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 312,92 zł 313,31 zł 0,00 zł 312,92 zł
.parma.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.versicherung 868,58 zł 868,58 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 189,23 zł
.villas Nieruchomości 313,31 zł 313,31 zł 0,00 zł 293,53 zł
.emp.br 999,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 432,35 zł 432,35 zł 0,00 zł 432,35 zł
.financial Dla każdego 313,70 zł 313,70 zł 0,00 zł 313,70 zł
.msk.ru 260,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qh.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 128,27 zł 110,43 zł 0,00 zł 128,27 zł
.media Dla każdego 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 203,57 zł
.vodka Dla każdego 192,72 zł 157,04 zł 0,00 zł 192,72 zł
.ngo 250,10 zł 264,06 zł 0,00 zł 264,06 zł
.today Dla każdego 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.construction Przemysł budowlany 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.firenze.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sucks 1861,24 zł 1861,24 zł 0,00 zł 1861,24 zł
.kiwi.nz 643,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 581,64 zł
.ss.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.singles Randki online 198,92 zł 199,31 zł 0,00 zł 187,29 zł
.kagawa.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.cr 711,15 zł 712,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.ua 2248,99 zł 2248,99 zł 0,00 zł 2248,99 zł
.chambagri.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.shiga.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dance Dla każdego 150,06 zł 150,06 zł 0,00 zł 150,06 zł
.shopping 185,35 zł 185,35 zł 0,00 zł 185,35 zł
.app 114,39 zł 114,39 zł 0,00 zł 114,39 zł
.aq.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 752,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pug.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.xn--90ais 23257,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.health.vn 1965,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 1845,73 zł
.ri.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.lecco.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.niigata.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 449,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1310,62 zł 1310,62 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--nqv7f 77,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1418,03 zł 1257,89 zł 0,00 zł 1268,35 zł
.or.bi 1174,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.art 79,49 zł 79,49 zł 0,00 zł 79,49 zł
.black Dla każdego 343,86 zł 330,68 zł 0,00 zł 343,86 zł
.broker 6010,24 zł 6010,24 zł 0,00 zł 6010,24 zł
.bs.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ud.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aomori.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.partners Dla każdego 313,31 zł 313,31 zł 0,00 zł 293,53 zł
.run 127,18 zł 127,18 zł 0,00 zł 127,18 zł
.jl.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.cymru 107,41 zł 107,41 zł 0,00 zł 107,41 zł
.furniture Dla każdego 310,21 zł 310,21 zł 0,00 zł 310,21 zł
.kyoto.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 261,74 zł 261,74 zł 0,00 zł 261,74 zł
.lombardia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 203,57 zł
.physio 531,23 zł 531,23 zł 0,00 zł 531,23 zł
.mn.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.my.id 426,53 zł 426,53 zł 0,00 zł 426,53 zł
.engineering Dla każdego 313,70 zł 313,70 zł 0,00 zł 313,70 zł
.boats 884,09 zł 884,09 zł 0,00 zł 884,09 zł
.reit 8678,01 zł 8678,01 zł 0,00 zł 8678,01 zł
.pp.ru 434,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mc.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camp Turystyka i kampingi 293,14 zł 293,14 zł 0,00 zł 293,14 zł
.taa.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 203,57 zł
.name Dla każdego 63,20 zł 63,20 zł 0,00 zł 124,08 zł
.clothing Odzież 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.novara.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sar.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.kr 1418,03 zł 1264,09 zł 0,00 zł 1268,35 zł
.belluno.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.shop 213,27 zł 213,27 zł 0,00 zł 213,27 zł
.show 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 189,23 zł
.savona.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1193,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 307,49 zł 307,49 zł 0,00 zł 296,63 zł
.hyogo.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 293,53 zł 293,53 zł 0,00 zł 293,53 zł
.news 140,76 zł 140,76 zł 0,00 zł 140,76 zł
.delivery 294,31 zł 294,31 zł 0,00 zł 294,31 zł
.green 418,78 zł 418,78 zł 0,00 zł 418,78 zł
.toys Dla każdego 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.bond 853,07 zł 853,07 zł 0,00 zł 853,07 zł
.tokyo Dla każdego 77,55 zł 81,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.imperia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 176,43 zł 176,43 zł 0,00 zł 179,14 zł
.or.kr 1417,64 zł 1257,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pt.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 368,37 zł 368,37 zł 0,00 zł 368,37 zł
.fan 231,88 zł 231,88 zł 0,00 zł 231,88 zł
.he.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.gent 168,67 zł 168,67 zł 0,00 zł 168,67 zł
.or.ke 1193,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pi.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 201,63 zł 201,63 zł 0,00 zł 201,63 zł
.durban Dla każdego 135,72 zł 135,72 zł 0,00 zł 135,72 zł
.cars 17836,85 zł 17836,85 zł 0,00 zł 17836,85 zł
.nrw 250,10 zł 250,10 zł 0,00 zł 250,10 zł
.style 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 199,31 zł
.care Dla każdego 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 203,57 zł
.apartments 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.study 224,90 zł 224,90 zł 0,00 zł 224,90 zł
.or.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 202,02 zł 202,02 zł 0,00 zł 202,02 zł
.irish 259,80 zł 259,80 zł 0,00 zł 259,80 zł
.or.id 387,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 387,76 zł
.cooking Kulinaria 192,72 zł 157,04 zł 0,00 zł 192,72 zł
.berlin Dla każdego 269,49 zł 269,49 zł 0,00 zł 269,49 zł
.oita.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vegas Hazard 350,53 zł 350,53 zł 0,00 zł 350,53 zł
.other.nf 5645,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 196,98 zł 199,31 zł 0,00 zł 196,98 zł
.xn--kpry57d Dla każdego 546,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trapani.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 312,92 zł 313,31 zł 0,00 zł 312,92 zł
.navy 198,14 zł 197,76 zł 0,00 zł 177,98 zł
.cloud 137,65 zł 137,65 zł 0,00 zł 137,65 zł
.ryukyu Dla każdego 89,18 zł 89,18 zł 0,00 zł 89,18 zł
.miyazaki.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.za.com 760,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 746,43 zł
.amsterdam 230,72 zł 230,72 zł 0,00 zł 230,72 zł
.sd.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.calabria.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lodi.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voyage Turystyka 312,92 zł 313,31 zł 0,00 zł 293,53 zł
.market 194,27 zł 193,88 zł 0,00 zł 174,10 zł
.tm.mc 1457,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2791,85 zł 2791,85 zł 0,00 zł 2791,85 zł
.salerno.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rm.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.my.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.rocks Dla każdego 79,88 zł 79,88 zł 0,00 zł 76,00 zł
.lviv.ua 1004,68 zł 1004,68 zł 0,00 zł 1004,68 zł
.macerata.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.diet 915,11 zł 915,11 zł 0,00 zł 915,11 zł
.win 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 181,47 zł
.lawyer 307,49 zł 307,10 zł 0,00 zł 277,25 zł
.le.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.soccer 127,18 zł 127,18 zł 0,00 zł 127,18 zł
.xn--55qx5d.hk 674,70 zł 535,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 231,88 zł 188,06 zł 0,00 zł 231,88 zł
.uk.net 617,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 649,49 zł
.palermo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trentinostyrol.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 192,72 zł 192,72 zł 0,00 zł 192,72 zł
.clinic Dla każdego 313,70 zł 313,70 zł 0,00 zł 313,70 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 313,31 zł 313,31 zł 0,00 zł 313,31 zł
.biz.tr 333,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.net 224,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 224,90 zł
.per.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.rovigo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ascoli-piceno.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.hk.org 87,25 zł 87,25 zł 0,00 zł 87,25 zł
.info.vn 1973,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 1972,13 zł
.fit 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 196,98 zł
.bar Bary i puby 428,86 zł 428,86 zł 0,00 zł 428,86 zł
.aoste.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.verona.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.padua.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pa.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.surf Dla każdego 191,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 191,16 zł
.recipes Kulinaria 309,04 zł 309,43 zł 0,00 zł 289,65 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 1064,39 zł 1064,39 zł 0,00 zł 1064,39 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 845,31 zł 480,82 zł 0,00 zł 767,76 zł
.af Afganistan 2256,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1425,01 zł 1225,31 zł 0,00 zł 1425,01 zł
.org.es 147,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,35 zł
.per.sg 589,39 zł 473,06 zł 0,00 zł 449,80 zł
.nuoro.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.hk 674,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 651,43 zł
.al Albania 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.am Armenia 1535,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 1380,42 zł
.aero.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.xn--e1a4c 83,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar 853,07 zł 853,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 77,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aw Aruba 922,86 zł 922,86 zł 0,00 zł 922,86 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.ax Åland 674,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yamanashi.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1770,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1077,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1194,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1703,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 38,78 zł 38,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 2411,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2880,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1290,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.emiliaromagna.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 804,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 649,11 zł
.bh Bahrain 5751,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.al.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1174,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1920,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 1874,42 zł
.bj Benin 3094,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.vn 1587,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1561,89 zł
.org.bm 1189,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1189,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tr 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bo Dla każdego 2890,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 2735,24 zł
.reisen Dla każdego 133,78 zł 134,94 zł 0,00 zł 126,80 zł
.org.bh 6212,65 zł 573,11 zł 0,00 zł 4389,41 zł
.bt Bhutan 1703,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.bw Botswana 620,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bb 1194,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 706,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 547,90 zł 578,92 zł 0,00 zł 547,90 zł
.gen.tr 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1836,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 325,72 zł 325,72 zł 0,00 zł 248,16 zł
.naples.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cc Wyspy Kokoswe 537,82 zł 537,82 zł 0,00 zł 537,82 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 659,19 zł 426,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cg Kongo 3443,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 82,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3249,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fhbed7t1n.xn--mgbbh1a71e 147,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1469,21 zł 1469,21 zł 0,00 zł 1469,21 zł
.sex 600,25 zł 600,25 zł 0,00 zł 600,25 zł
.cl Chile 542,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 504,08 zł
.org.cn 293,53 zł 378,06 zł 0,00 zł 301,29 zł
.cm Kamerun 1357,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 1357,15 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 238,47 zł 238,47 zł 0,00 zł 238,47 zł
.co Kolumbia 151,23 zł 151,23 zł 0,00 zł 151,23 zł
.forli-cesena.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cr Kostaryka 1563,05 zł 1539,79 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 242,74 zł 242,74 zł 0,00 zł 242,74 zł
.sc.ug 147,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 325,72 zł
.cu Kuba 5420,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1395,93 zł 1395,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 713,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.cd 948,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 948,84 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1513,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 1083,78 zł
.cz Republika Czeska 69,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 69,80 zł
.org.bz 910,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 38,78 zł 38,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 172,55 zł 172,55 zł 0,00 zł 170,61 zł
.dj Dżibuti 1062,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 68,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1703,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 1626,25 zł
.graphics Grafika 134,55 zł 134,55 zł 0,00 zł 134,55 zł
.do Republika Dominikany 890,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ro 1457,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 295,63 zł 295,63 zł 0,00 zł 295,63 zł
.dz Algieria 3992,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contact 67,86 zł 67,86 zł 0,00 zł 67,86 zł
.ec Ekwador 1532,81 zł 1145,82 zł 0,00 zł 1060,52 zł
.tires 573,11 zł 573,11 zł 0,00 zł 573,11 zł
.ee Estonia 573,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 573,88 zł
.eg Egipt 2082,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 2082,26 zł
.org.ar 1302,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 581,64 zł 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 62,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 62,04 zł
.gen.nz 643,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 581,64 zł
.org.ag 1014,76 zł 895,72 zł 0,00 zł 1014,76 zł
.eu 24,48 zł 84,87 zł 0,00 zł 84,87 zł
.org.af 675,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.pr 13320,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fg.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 674,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 202,80 zł 202,80 zł 0,00 zł 191,16 zł
.bc.ca 325,72 zł 325,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1836,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 180,31 zł 180,31 zł 0,00 zł 180,31 zł
.salon 293,14 zł 293,14 zł 0,00 zł 293,14 zł
.accountants Księgowość 535,11 zł 535,11 zł 0,00 zł 535,11 zł
.fi Finlandia 124,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 124,08 zł
.laquila.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fm Mikronezja 1088,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 1088,82 zł
.edu.mm 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.isernia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fo Wyspy Owcze 3140,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.nf 5645,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 73,67 zł 73,67 zł 0,00 zł 73,67 zł
.fukui.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lv 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--5tzm5g 106,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.toyama.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ga Gabon 244,29 zł 581,64 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 341,23 zł 224,90 zł 0,00 zł 341,23 zł
.gd Grenada 582,41 zł 582,41 zł 0,00 zł 559,15 zł
.ge Gruzja 1149,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 1101,23 zł
.gf Gujana Francuska 1644,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gg Guernsey 1447,89 zł 271,43 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 201,63 zł 201,63 zł 0,00 zł 201,63 zł
.gl Grenlandia 1039,19 zł 1039,19 zł 0,00 zł 884,09 zł
.gm Gambia 561,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1388,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 135,72 zł 135,72 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 127,18 zł 127,18 zł 0,00 zł 127,18 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 377,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.puglia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gt Gwatemala 1037,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1171,80 zł
.gu Guam 2318,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 2318,79 zł
.vt.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gy Gujana 681,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.bid Aukcje online 192,33 zł 192,33 zł 0,00 zł 191,94 zł
.mie.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.zj.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.expert Dla każdego 309,04 zł 313,31 zł 0,00 zł 309,04 zł
.hk Hongkong 666,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 690,21 zł
.select 224,90 zł 224,90 zł 0,00 zł 224,90 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 1011,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 1060,52 zł 1060,52 zł 0,00 zł 992,66 zł
.gen.in 155,10 zł 155,10 zł 0,00 zł 155,10 zł
.bio Biotechnologie 385,51 zł 385,51 zł 0,00 zł 385,51 zł
.hr Chorwacja 1171,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5645,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1502,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 1425,01 zł
.hu Węgry 1380,42 zł 659,19 zł 0,00 zł 0,00 zł
.trieste.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ski 285,23 zł 285,23 zł 0,00 zł 285,23 zł
.biz Dla firm 100,51 zł 100,51 zł 0,00 zł 100,51 zł
.id Indonezja 426,53 zł 426,53 zł 0,00 zł 426,53 zł
.ie Irlandia 1155,52 zł 457,55 zł 0,00 zł 1077,97 zł
.frl 230,72 zł 230,72 zł 0,00 zł 230,72 zł
.biz.ki 2349,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 727,82 zł 712,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 93,06 zł 93,06 zł 0,00 zł 193,88 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1079,90 zł 1079,90 zł 0,00 zł 1086,11 zł
.wtf Dla każdego 203,57 zł 203,57 zł 0,00 zł 191,16 zł
.iq Irak 2938,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1512,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4459,21 zł 4459,21 zł 0,00 zł 4459,21 zł
.is Islandia 1775,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 46,53 zł 46,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.pt 457,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.id 387,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 387,76 zł
.js.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.je Jersey 2305,22 zł 1397,87 zł 0,00 zł 1397,87 zł
.works Dla każdego 200,86 zł 203,18 zł 0,00 zł 191,16 zł
.trentino-s-tyrol.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jo Jordania 2601,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 1496,36 zł
.jp Japonia 876,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lig.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 188,45 zł 188,45 zł 0,00 zł 187,29 zł
.rieti.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ke Kenia 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 767,76 zł
.kg Kirgistan 1109,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.camera Biznes filmowy 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.ki Kiribati 8220,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1626,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.restaurant 307,10 zł 307,10 zł 0,00 zł 293,53 zł
.kr Korea Południowa 1412,99 zł 1262,54 zł 0,00 zł 1257,89 zł
.xn--d1alf 690,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1193,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fukushima.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ki 2349,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 465,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 785,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cl.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 690,98 zł 613,43 zł 0,00 zł 613,43 zł
.lc Saint Lucia 556,82 zł 556,82 zł 0,00 zł 563,80 zł
.report Biznes 133,78 zł 134,94 zł 0,00 zł 126,80 zł
.na.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.li Liechtenstein 82,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fun 137,65 zł 137,65 zł 0,00 zł 137,65 zł
.forlicesena.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 682,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.auto 17836,85 zł 17836,85 zł 0,00 zł 17836,85 zł
.biz.pr 9717,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 535,11 zł 535,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lv Łotwa 690,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 134,16 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.ly Libia 1525,83 zł 1603,38 zł 0,00 zł 1525,83 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.teramo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.download 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 181,47 zł
.sr.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ma Maroko 1496,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 1496,74 zł
.mc Monako 1457,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2442,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 108,57 zł 108,57 zł 0,00 zł 224,90 zł
.mg Madagaskar 2318,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.navarra.museum 1233,07 zł 1000,41 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 457,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 457,55 zł
.soy 157,43 zł 157,43 zł 0,00 zł 157,43 zł
.mk Macedonia 690,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 659,19 zł 302,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 910,84 zł 910,84 zł 0,00 zł 868,58 zł
.mo Makao 2621,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 451,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 451,35 zł
.mp Mariany Północne 651,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1644,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 681,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 339,13 zł 339,13 zł 0,00 zł 339,13 zł
.mt Malta 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mu Mauritius 1129,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1938,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 673,53 zł 661,90 zł 0,00 zł 673,53 zł
.my Malezja 722,39 zł 722,39 zł 0,00 zł 752,25 zł
.tirol 222,96 zł 222,96 zł 0,00 zł 222,96 zł
.plus 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 189,23 zł
.na Namibia 28887,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 23490,35 zł
.nf Terytorium Norfolk 8949,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1604,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5529,42 zł 5033,09 zł 0,00 zł 5033,09 zł
.nl Holandia 51,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1388,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.no Norwegia 100,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5471,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.nu Niue 259,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 259,10 zł
.storage 4024,92 zł 4024,92 zł 0,00 zł 4024,92 zł
.hiroshima.jp 876,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nz Nowa Zelandia 656,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 594,04 zł
.benevento.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tur.br 1730,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1909,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 1380,42 zł
.edu.vn 1972,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 1845,73 zł
.ge.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.social Dla każdego 203,18 zł 203,18 zł 0,00 zł 177,98 zł
.srl 226,84 zł 226,84 zł 0,00 zł 226,84 zł
.piemonte.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.basilicata.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.contractors Dla każdego 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.ebiz.tw 519,60 zł 457,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 984,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 938,37 zł
.pf Polinezja Francuska 969,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1703,81 zł 1054,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.earth 137,65 zł 137,65 zł 0,00 zł 137,65 zł
.fyi 127,18 zł 127,18 zł 0,00 zł 127,18 zł
.ph Filipiny 1052,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 985,68 zł
.luxury Dla każdego 489,35 zł 489,35 zł 0,00 zł 489,35 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 73,67 zł 302,45 zł 0,00 zł 73,67 zł
.pn Pitcairn 1688,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 1488,99 zł
.friuli-ve-giulia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pr Puerto Rico 9360,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 701,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 996,15 zł 970,17 zł 0,00 zł 953,88 zł
.luxe 133,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 133,78 zł
.pt Portugalia 457,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.net.ly 845,31 zł 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 295,86 zł 288,88 zł 0,00 zł 288,88 zł
.lecce.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5645,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 191,94 zł 191,94 zł 0,00 zł 191,94 zł
.br.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.qa Katar 783,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 612,66 zł
.net.kz 674,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ragusa.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nom.ni 1783,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.caserta.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 557,98 zł 557,98 zł 0,00 zł 557,98 zł
.net.kn 1626,25 zł 891,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ec 302,45 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.horse Dla każdego 192,72 zł 157,04 zł 0,00 zł 192,72 zł
.cagliari.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.re Reunion 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.store.bb 1194,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ki 2349,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 307,10 zł 307,10 zł 0,00 zł 307,10 zł
.net.kh 760,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.no.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.madrid 232,65 zł 232,65 zł 0,00 zł 232,65 zł
.ro Rumunia 1271,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.pro.fj 1703,81 zł 1054,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 133,78 zł 133,39 zł 0,00 zł 133,39 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.rs Serbia 690,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru Rosja 46,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 4269,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.yoga 180,69 zł 157,04 zł 0,00 zł 180,69 zł
.sc.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.trentino.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa Arabia Saudyjska 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1640,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sb Wyspy Salomona 426,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1461,85 zł 1461,85 zł 0,00 zł 1370,72 zł
.se Szwecja 124,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 124,39 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 200,86 zł 200,86 zł 0,00 zł 200,86 zł
.sg Singapur 271,43 zł 271,43 zł 0,00 zł 589,39 zł
.net.je 2636,75 zł 535,11 zł 0,00 zł 1481,23 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 1043,46 zł 1043,46 zł 0,00 zł 1010,11 zł
.si Słowenia 597,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 535,11 zł
.sk Słowacja 736,74 zł 690,21 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1229,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.sm San Marino 1411,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sn Senegal 1543,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 915,11 zł 915,11 zł 0,00 zł 915,11 zł
.so Somalia 527,35 zł 527,35 zł 0,00 zł 527,35 zł
.ostfold.no 418,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 134,55 zł
.sr Surinam 1461,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5645,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.milano.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ct.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.realestate 566,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 566,13 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 651,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 651,43 zł
.su ZSSR 706,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1936,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sx Sint Maarten 403,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 60,10 zł 60,10 zł 0,00 zł 63,59 zł
.ve.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ong 250,10 zł 250,10 zł 0,00 zł 250,10 zł
.store 331,53 zł 331,53 zł 0,00 zł 331,53 zł
.la-spezia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 727,82 zł 712,31 zł 0,00 zł 0,00 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 134,16 zł 116,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 155,10 zł 155,10 zł 0,00 zł 155,10 zł
.monster 95,00 zł 95,00 zł 0,00 zł 95,00 zł
.tc Turks i Caicos 1423,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 457,55 zł 457,55 zł 0,00 zł 457,55 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 73,67 zł 302,45 zł 0,00 zł 73,67 zł
.tg Togo 1442,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1194,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 406,76 zł 406,76 zł 0,00 zł 406,76 zł
.aosta-valley.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj Tadżykistan 1160,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.tk Tokelau 426,53 zł 426,53 zł 0,00 zł 426,53 zł
.tl Timor Wschodni 1388,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 659,19 zł
.dealer 17053,57 zł 17053,57 zł 0,00 zł 17053,57 zł
.tn Tunezja 1554,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 65918,78 zł 42653,33 zł 0,00 zł 1783,68 zł
.country Dla każdego 192,72 zł 192,72 zł 0,00 zł 192,72 zł
.tv Tuvalu 206,29 zł 206,29 zł 0,00 zł 206,29 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.pro.az 1836,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 538,21 zł 561,47 zł 0,00 zł 538,21 zł
.express 189,23 zł 189,23 zł 0,00 zł 189,23 zł
.info.az 1781,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 390,08 zł 612,66 zł 0,00 zł 390,08 zł
.net.ps 697,19 zł 649,49 zł 0,00 zł 612,66 zł
.ooo 181,47 zł 181,47 zł 0,00 zł 181,47 zł
.net.ph 1045,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 985,68 zł
.ug Uganda 753,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 753,41 zł
.uk Wielka Brytania 156,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 156,65 zł
.us USA 64,37 zł 64,37 zł 0,00 zł 64,37 zł
.net.pe 147,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,35 zł
.pesarourbino.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uy Urugwaj 1482,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1487,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.istanbul 180,31 zł 180,31 zł 0,00 zł 180,31 zł
.museum.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.iwate.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.degree 263,68 zł 278,80 zł 0,00 zł 263,68 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 604,13 zł 604,13 zł 0,00 zł 573,88 zł
.tochigi.jp 348,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 588,62 zł 558,37 zł 0,00 zł 565,35 zł
.tube 182,25 zł 182,25 zł 0,00 zł 182,25 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2318,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 2089,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 1973,30 zł
.desi Dla każdego 119,04 zł 119,04 zł 0,00 zł 119,04 zł
.support Pomoc 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 126,80 zł
.vu Vanuatu 798,78 zł 798,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ap.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mol.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ta.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nz 643,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 581,64 zł
.caltanissetta.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.nr 1115,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wien Dla każdego 215,21 zł 215,21 zł 0,00 zł 215,21 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 128,12 zł 110,28 zł 0,00 zł 128,12 zł
.life Dla każdego 198,14 zł 198,14 zł 0,00 zł 187,29 zł
.wf Wallis i Futuna 73,67 zł 302,45 zł 0,00 zł 73,67 zł
.net.nf 5645,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vao.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 432,35 zł 432,35 zł 0,00 zł 432,35 zł
.net.ni 1861,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 297,41 zł 374,57 zł 0,00 zł 297,41 zł
.gay 224,90 zł 224,90 zł 0,00 zł 224,90 zł
.de.com 438,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 380,00 zł
.bg.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mu 811,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 659,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 121,77 zł 121,77 zł 0,00 zł 121,77 zł
.net.mx 326,10 zł 351,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.ec 302,45 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.net.mm 612,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 133,78 zł 134,55 zł 0,00 zł 134,55 zł
.jpn.com 610,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 573,88 zł
.forex 12020,48 zł 12020,48 zł 0,00 zł 12020,48 zł
.net.me 224,90 zł 224,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.lk 682,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.notaires.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.geometre-expert.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.software 198,14 zł 197,76 zł 0,00 zł 177,98 zł
.ye Jemen 1998,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 6196,36 zł 6196,36 zł 0,00 zł 6196,36 zł
.bzh 308,27 zł 308,27 zł 0,00 zł 308,27 zł
.review 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.yt Majotta 73,67 zł 302,45 zł 0,00 zł 73,67 zł
.biella.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lombardy.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reise Dla każdego 575,82 zł 575,82 zł 0,00 zł 575,82 zł
.guide Dla każdego 202,02 zł 202,02 zł 0,00 zł 202,02 zł
.nagoya Dla każdego 77,55 zł 77,55 zł 0,00 zł 77,55 zł
.net.cm 201,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 201,63 zł
.net.co 350,92 zł 350,92 zł 0,00 zł 350,92 zł
.net.cn 291,59 zł 378,06 zł 0,00 zł 323,78 zł
.liguria.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ci 3249,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gdn 1457,97 zł 473,06 zł 0,00 zł 473,06 zł
.net.bz 910,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.by 1225,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gb.net 543,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 543,25 zł
.avocat.fr 380,00 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.net.br 977,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ra.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bt 1703,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2880,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.racing 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.mantova.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pistoia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bo 1920,56 zł 0,00 zł 0,00 zł 1874,42 zł
.net.bb 1194,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cosenza.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tp.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tools Narzędzia 202,80 zł 202,80 zł 0,00 zł 191,16 zł
.promo 158,75 zł 158,75 zł 0,00 zł 158,75 zł
.net.az 1836,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.te.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.ar 1197,40 zł 1140,01 zł 0,00 zł 815,84 zł
.place Dla każdego 125,25 zł 125,25 zł 0,00 zł 114,39 zł
.archi Architektura 458,33 zł 458,33 zł 0,00 zł 458,33 zł
.edu.az 1561,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1310,62 zł 1310,62 zł 0,00 zł 1310,62 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 200,86 zł 203,18 zł 0,00 zł 200,86 zł
.gx.cn 357,51 zł 357,51 zł 0,00 zł 357,51 zł
.net.ag 801,49 zł 801,49 zł 0,00 zł 801,49 zł
.net.af 675,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 188,06 zł 188,06 zł 0,00 zł 188,06 zł
.site 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.date 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.net.ht 1361,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vibovalentia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 172,55 zł 171,39 zł 0,00 zł 141,53 zł
.blog 178,37 zł 178,37 zł 0,00 zł 178,37 zł
.net.hk 535,11 zł 1349,40 zł 0,00 zł 597,15 zł
.piacenza.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.emilia-romagna.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rec.nf 5645,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 767,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aosta.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1698,38 zł 1698,38 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ce.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cologne Dla każdego 98,88 zł 98,88 zł 0,00 zł 98,88 zł
.net.gy 1233,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bn.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tj 1160,95 zł 348,98 zł 0,00 zł 1083,39 zł
.joburg Dla każdego 135,72 zł 135,72 zł 0,00 zł 135,72 zł
.net.gn 2132,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1077,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loans Dla każdego 553,72 zł 518,43 zł 0,00 zł 518,43 zł
.net.gg 1698,38 zł 457,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 310,21 zł 310,21 zł 0,00 zł 293,53 zł
.brussels 191,94 zł 191,94 zł 0,00 zł 191,94 zł
.net.gl 1233,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 155,10 zł 155,10 zł 0,00 zł 232,65 zł
.suedtirol.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foggia.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5645,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.ec 302,45 zł 302,45 zł 0,00 zł 302,45 zł
.arezzo.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 202,80 zł 203,18 zł 0,00 zł 202,80 zł
.lucca.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.link Dla wszystkich 65,92 zł 65,92 zł 0,00 zł 65,92 zł
.net.fj 1703,81 zł 1054,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 190,00 zł 190,00 zł 0,00 zł 190,00 zł
.capetown Dla każdego 135,72 zł 135,72 zł 0,00 zł 135,72 zł
.security 17836,85 zł 17836,85 zł 0,00 zł 17836,85 zł
.edu.do 946,13 zł 946,13 zł 0,00 zł 946,13 zł
.paris 261,74 zł 261,74 zł 0,00 zł 261,74 zł
.car 17836,85 zł 17836,85 zł 0,00 zł 17836,85 zł
.cat Dla każdego 426,53 zł 426,53 zł 0,00 zł 426,53 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 200,86 zł 200,86 zł 0,00 zł 177,98 zł
.co.com 226,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 302,45 zł
.gr.com 445,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 445,92 zł
.valleaosta.it 380,00 zł 380,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cleaning Usługi porządkowe 290,04 zł 290,04 zł 0,00 zł 290,04 zł
.limited Dla każdego 238,47 zł 238,47 zł 0,00 zł 238,47 zł
.fishing Dla każdego 192,72 zł 157,04 zł 0,00 zł 192,72 zł
.int.az 1836,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.creditcard Dla każdego 812,74 zł 812,74 zł 0,00 zł 812,74 zł
.limo Limuzyny i transport 316,02 zł 316,41 zł 0,00 zł 296,63 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 121,77 zł
.net.ec 1434,70 zł 1145,82 zł 0,00 zł 775,52 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł121,77 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.