Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 141,40 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 43,51 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 36,26 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 145,03 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 60,19 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 222,98 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 89,92 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji. Cenny dot. domen utrzymywanych bezpośrednio w hostit.pl rejestrowanych lub transferowanych po 2016-03-30 roku

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 141,40 zł 141,40 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 237,85 zł 233,86 zł 0,00 zł 237,85 zł
.co.gl 1152,98 zł 1080,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1844,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1725,85 zł
.co.gg 990,19 zł 995,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 134,15 zł 134,15 zł 0,00 zł 134,15 zł
.qpon Dla każdego 98,26 zł 98,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 275,56 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.or.th 703,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 637,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 324,50 zł 213,92 zł 0,00 zł 213,92 zł
.farm Rolnictwo 177,66 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.tel Strony infromacyjne 78,32 zł 78,32 zł 0,00 zł 78,32 zł
.vin 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.fj.cn 329,22 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.vip 172,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 172,22 zł
.pics Fotografia i grafika 114,57 zł 114,57 zł 0,00 zł 114,57 zł
.energy 486,21 zł 484,76 zł 0,00 zł 484,76 zł
.sh.cn 319,06 zł 282,81 zł 0,00 zł 268,30 zł
.co.fk 565,61 zł 561,99 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 619,64 zł 587,37 zł 0,00 zł 619,64 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1453,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1667,84 zł 1667,84 zł 0,00 zł 1667,84 zł
.lighting Oświetlenie 119,29 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.community Społeczność 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.click 43,51 zł 43,51 zł 0,00 zł 43,51 zł
.ltda 225,52 zł 225,52 zł 0,00 zł 225,52 zł
.science 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 146,84 zł
.institute Instytuty 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.wine 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.co.im 680,55 zł 680,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 145,03 zł 145,03 zł 0,00 zł 145,03 zł
.co.il 620,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 168,60 zł
.co.it 500,35 zł 500,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 571,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 500,35 zł
.ceo CEO 557,28 zł 557,28 zł 0,00 zł 557,28 zł
.cq.cn 261,05 zł 282,81 zł 0,00 zł 268,30 zł
.porn 484,40 zł 484,40 zł 0,00 zł 484,40 zł
.gold 482,22 zł 482,22 zł 0,00 zł 482,22 zł
.golf 258,51 zł 258,51 zł 0,00 zł 258,51 zł
.co.je 1385,03 zł 500,35 zł 0,00 zł 1385,03 zł
.cfd 124725,20 zł 124725,20 zł 0,00 zł 124725,20 zł
.net.za 471,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.website Dla każdego 123,64 zł 110,58 zł 0,00 zł 134,15 zł
.ha.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.int.vn 1845,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 1725,85 zł
.photo Fotografia 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 168,60 zł
.co.hu 1298,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.vgs.no 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 166,78 zł 176,21 zł 0,00 zł 166,78 zł
.spreadbetting 166058,55 zł 166058,55 zł 0,00 zł 166058,55 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 98,26 zł 81,58 zł 0,00 zł 98,26 zł
.schule Dla każdego 118,20 zł 118,20 zł 0,00 zł 118,20 zł
.co.id 1109,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 891,93 zł
.lease Dla każdego 275,92 zł 275,92 zł 0,00 zł 257,06 zł
.hl.cn 329,22 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.surgery Dla każdego 275,92 zł 275,92 zł 0,00 zł 257,06 zł
.co.cg 3219,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 105,15 zł 105,15 zł 0,00 zł 105,15 zł
.me.uk 146,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,75 zł
.gop Dla każdego 121,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 149,74 zł
.co.cm 239,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 239,30 zł
.ist 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 168,60 zł
.co.ci 3038,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 98,26 zł 81,58 zł 0,00 zł 98,26 zł
.miami 152,28 zł 152,28 zł 0,00 zł 152,28 zł
.fitness Dla każdego 178,39 zł 178,39 zł 0,00 zł 168,60 zł
.co.cr 664,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 271,57 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.oslo.no 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 168,60 zł
.co.bb 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 275,19 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.co.bw 575,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 1010,13 zł
.ninja Dla każdego 110,95 zł 110,95 zł 0,00 zł 97,89 zł
.claims Dla każdego 272,66 zł 272,66 zł 0,00 zł 257,06 zł
.exchange Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 180,20 zł
.nm.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.co.bz 851,68 zł 851,68 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 500,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 500,35 zł
.pro.tc 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,81 zł
.web.za 471,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.nom.co 355,32 zł 210,29 zł 0,00 zł 355,32 zł
.directory Katalogi 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.pro.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.dating Randki 275,56 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.name.az 1717,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 253,80 zł 181,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 125,09 zł 125,09 zł 0,00 zł 125,09 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 114,57 zł 114,57 zł 0,00 zł 114,57 zł
.rich Dobra luksusowe 13906,50 zł 13906,50 zł 0,00 zł 13906,50 zł
.co.dm 1586,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.airforce 174,76 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.family 125,09 zł 125,09 zł 0,00 zł 125,09 zł
.ind.in 145,03 zł 145,03 zł 0,00 zł 145,03 zł
.gift Prezenty, fundacje 114,57 zł 114,57 zł 0,00 zł 114,57 zł
.college 333,57 zł 353,15 zł 0,00 zł 353,15 zł
.career 580,12 zł 580,12 zł 0,00 zł 580,12 zł
.com.ve 968,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 714,63 zł 666,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.net.ua 364,75 zł 572,87 zł 0,00 zł 364,75 zł
.com.vc 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.movie 1515,56 zł 1515,56 zł 0,00 zł 1515,56 zł
.com.uz 1390,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1374,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.nom.es 137,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,78 zł
.net.tr 1007,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 168,60 zł
.rip 105,87 zł 105,87 zł 0,00 zł 97,89 zł
.rio 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.net.tc 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,81 zł
.pet 98,26 zł 98,26 zł 0,00 zł 98,26 zł
.com.ug 326,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 326,32 zł
.com.ua 101,52 zł 101,52 zł 0,00 zł 364,75 zł
.pharmacien.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 710,64 zł 710,64 zł 0,00 zł 710,64 zł
.law.pro 1305,26 zł 1305,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 503,25 zł 525,01 zł 0,00 zł 488,02 zł
.tw.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.sydney 288,25 zł 288,25 zł 0,00 zł 288,25 zł
.ae.org 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.net.sl 1149,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 228,42 zł 210,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 1007,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1453,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 1007,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.net.sg 551,11 zł 500,35 zł 0,00 zł 478,60 zł
.coach 257,06 zł 257,06 zł 0,00 zł 257,06 zł
.sarl 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 168,60 zł
.com.tj 1085,54 zł 766,48 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.co.ae 1361,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 98,26 zł 81,58 zł 0,00 zł 98,26 zł
.city 118,56 zł 118,56 zł 0,00 zł 112,04 zł
.club.tw 427,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16678,37 zł 16678,37 zł 0,00 zł 16678,37 zł
.nx.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.aero Przemysł lotniczy 910,78 zł 970,97 zł 0,00 zł 939,79 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 275,19 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.net.ru 243,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 329,22 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.co.ag 1304,18 zł 1035,87 zł 0,00 zł 1304,18 zł
.healthcare 273,38 zł 273,38 zł 0,00 zł 257,06 zł
.net.rw 3545,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 413,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 101,52 zł 101,52 zł 0,00 zł 101,52 zł
.co.ao 2915,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 98,26 zł 98,26 zł 0,00 zł 103,70 zł
.co.az 1733,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 248,73 zł 210,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 81,58 zł 81,58 zł 0,00 zł 81,58 zł
.haus Nieruchomości 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 156,27 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 177,66 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 179,47 zł 179,47 zł 0,00 zł 156,27 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 179,47 zł 179,47 zł 0,00 zł 168,60 zł
.xxx Branża porno 444,51 zł 512,68 zł 0,00 zł 512,68 zł
.com.vn 1484,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1460,45 zł
.pro.pr 12310,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2288,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1845,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 1725,85 zł
.capital Biznes 275,92 zł 275,92 zł 0,00 zł 257,06 zł
.net.ye 1457,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.us.org 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 94,27 zł 94,27 zł 0,00 zł 94,27 zł
.xyz Dla każdego 70,34 zł 70,34 zł 0,00 zł 70,34 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 172,22 zł 172,22 zł 0,00 zł 172,22 zł
.jur.pro 1080,47 zł 1080,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 525,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 525,73 zł
.int.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.name.fj 1593,15 zł 986,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1827,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.domains Domeny internetowe 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.wales 100,43 zł 100,43 zł 0,00 zł 100,43 zł
.moda Dla każdego 179,47 zł 179,47 zł 0,00 zł 156,27 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 168,60 zł
.org.za 471,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.army 174,76 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 275,19 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.markets 348,07 zł 348,07 zł 0,00 zł 348,07 zł
.versicherung 812,16 zł 812,16 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.villas Nieruchomości 275,56 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.bingo 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 269,39 zł
.radio.fm 253,80 zł 181,29 zł 0,00 zł 250,76 zł
.emp.br 934,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 404,27 zł 404,27 zł 0,00 zł 404,27 zł
.financial Dla każdego 275,92 zł 275,92 zł 0,00 zł 275,92 zł
.university Dla każdego 275,92 zł 275,92 zł 0,00 zł 257,06 zł
.qh.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.msk.ru 243,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 180,20 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 98,26 zł 81,58 zł 0,00 zł 98,26 zł
.sch.uk 137,78 zł 137,78 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1482,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 1460,45 zł
.vodka Dla każdego 180,20 zł 146,84 zł 0,00 zł 180,20 zł
.design 253,80 zł 269,39 zł 0,00 zł 269,39 zł
.today Dla każdego 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.ngo 233,86 zł 246,91 zł 0,00 zł 246,91 zł
.land Nieruchomości 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.construction Przemysł budowlany 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 906,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1839,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 1460,45 zł
.net.vi 2139,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 571,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 498,54 zł
.sucks 1740,35 zł 1740,35 zł 0,00 zł 1740,35 zł
.whoswho 569,24 zł 569,24 zł 0,00 zł 503,98 zł
.net.vc 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.net.uy 1312,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 601,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 482,22 zł 482,22 zł 0,00 zł 482,22 zł
.singles Randki online 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.immo 174,76 zł 174,76 zł 0,00 zł 168,60 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.net.uk 143,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 143,22 zł
.org.ug 326,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 326,32 zł
.com.mx 305,65 zł 328,85 zł 0,00 zł 305,65 zł
.com.my 649,37 zł 718,26 zł 0,00 zł 623,99 zł
.com.mv 1812,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 364,75 zł 572,87 zł 0,00 zł 364,75 zł
.com.mt 884,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1031,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.com.ms 1080,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.com.mo 2451,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 427,84 zł 355,32 zł 0,00 zł 398,83 zł
.com.mm 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 261,05 zł 261,05 zł 0,00 zł 268,30 zł
.com.mk 645,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 500,35 zł
.org.tr 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1776,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 390,13 zł 313,63 zł 0,00 zł 390,13 zł
.dance Dla każdego 133,79 zł 133,79 zł 0,00 zł 117,47 zł
.org.tl 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.events Wydarzenia 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.shopping 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 112,40 zł
.org.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.sx.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.org.vi 2117,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 906,43 zł 906,43 zł 0,00 zł 906,43 zł
.com.ly 709,92 zł 709,92 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 751,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 703,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.com.lv 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3226,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.com.lr 1443,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 638,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 64,18 zł 64,18 zł 0,00 zł 64,18 zł
.health.vn 1838,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 1725,85 zł
.com.lc 558,36 zł 573,23 zł 0,00 zł 558,36 zł
.com.lb Liban 1595,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.org.uk 54,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,75 zł
.org.sg 551,11 zł 304,56 zł 0,00 zł 551,11 zł
.bj.cn 336,47 zł 298,40 zł 0,00 zł 285,71 zł
.org.sc 1152,98 zł 1080,47 zł 0,00 zł 500,35 zł
.biz.fj 1593,15 zł 986,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 1007,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 420,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 471,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.juegos Dla każdego 75,78 zł 75,78 zł 0,00 zł 75,78 zł
.org.ru 595,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 930,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 833,92 zł
.com.om 1749,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1225,50 zł 1225,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1363,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1325,93 zł 1176,19 zł 0,00 zł 1185,98 zł
.co.zw 1029,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.gives 174,76 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.art 74,33 zł 74,33 zł 0,00 zł 74,33 zł
.consulting Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 153,73 zł
.org.tc 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,81 zł
.black Dla każdego 251,63 zł 204,85 zł 0,00 zł 204,85 zł
.team 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.services Usługi 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 168,60 zł
.broker 5619,89 zł 5619,89 zł 0,00 zł 5619,89 zł
.com.nr 1043,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.com.np Nepal 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.watch Zegarki 177,66 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.partners Dla każdego 275,56 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.com.ni 1818,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 786,78 zł 808,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 228,42 zł 210,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4967,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1149,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5112,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 3350,18 zł
.fashion 184,19 zł 166,78 zł 0,00 zł 184,19 zł
.mobi.gp 1298,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 304,56 zł 304,56 zł 0,00 zł 304,56 zł
.run 112,40 zł 112,40 zł 0,00 zł 112,40 zł
.co.th 703,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.cymru 100,43 zł 100,43 zł 0,00 zł 100,43 zł
.org.ps 651,91 zł 651,91 zł 0,00 zł 572,87 zł
.furniture Dla każdego 272,66 zł 272,66 zł 0,00 zł 257,06 zł
.school 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.homes 877,43 zł 877,43 zł 0,00 zł 877,43 zł
.org.ph 870,90 zł 210,29 zł 0,00 zł 870,90 zł
.co.tj 905,71 zł 767,93 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 266,49 zł 266,49 zł 0,00 zł 266,49 zł
.co.rw 3545,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 244,74 zł 244,74 zł 0,00 zł 244,74 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.com.qa 669,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 180,20 zł
.co.rs 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1457,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 496,73 zł 496,73 zł 0,00 zł 496,73 zł
.engineering Dla każdego 275,92 zł 275,92 zł 0,00 zł 257,06 zł
.boats 826,67 zł 826,67 zł 0,00 zł 826,67 zł
.pro Specjaliści 282,81 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.pp.ru 406,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 651,91 zł 651,91 zł 0,00 zł 607,31 zł
.com.pt 427,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 71,43 zł 71,43 zł 0,00 zł 61,64 zł
.camp Turystyka i kampingi 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.com.pr 1520,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 168,60 zł
.name Dla każdego 59,10 zł 59,10 zł 0,00 zł 116,02 zł
.clothing Odzież 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.com.ph 926,01 zł 926,01 zł 0,00 zł 928,91 zł
.com.pe 616,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 877,43 zł
.co.uz 1390,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,81 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.voto 398,83 zł 398,83 zł 0,00 zł 398,83 zł
.shop 199,42 zł 199,42 zł 0,00 zł 199,42 zł
.show 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.org.nz 601,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 125,09 zł 125,09 zł 0,00 zł 125,09 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.bbs.tr 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1115,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1429,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 1290,76 zł
.experts-comptables.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.org.nr 2559,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2288,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 267,22 zł 267,22 zł 0,00 zł 257,06 zł
.com.sn 1443,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 968,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 228,42 zł 210,29 zł 0,00 zł 224,43 zł
.com.sl 1149,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1740,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 257,06 zł 257,06 zł 0,00 zł 257,06 zł
.org.ng Dla każdego 246,55 zł 246,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 398,83 zł 398,83 zł 0,00 zł 398,83 zł
.com.sg 551,11 zł 304,56 zł 0,00 zł 478,60 zł
.news 125,09 zł 125,09 zł 0,00 zł 125,09 zł
.org.pe 137,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,78 zł
.com.se 79,77 zł 79,77 zł 0,00 zł 79,77 zł
.delivery 257,79 zł 257,79 zł 0,00 zł 257,06 zł
.com.sb 1007,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 391,58 zł 348,07 zł 0,00 zł 348,07 zł
.toys Dla każdego 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.com.sc 1332,46 zł 1226,95 zł 0,00 zł 1247,25 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.engineer 174,76 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.co.tz 621,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 77,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 61,64 zł 65,26 zł 0,00 zł 61,64 zł
.medecin.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.co.ug 326,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 2000,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 272,66 zł 272,66 zł 0,00 zł 257,06 zł
.mobi.ke 1115,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 156,27 zł
.buzz Marketing i social media 214,28 zł 214,28 zł 0,00 zł 214,28 zł
.co.uk 54,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 54,75 zł
.finance Dla każdego 272,66 zł 272,66 zł 0,00 zł 257,06 zł
.studio 125,09 zł 125,09 zł 0,00 zł 125,09 zł
.or.kr 1325,57 zł 1176,19 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 26,11 zł 146,84 zł 0,00 zł 149,38 zł
.com.es 195,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 195,79 zł
.co.om 1785,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 717,90 zł 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 645,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 344,44 zł 344,44 zł 0,00 zł 344,44 zł
.tips Dla stron z poradami 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.org.ls 1445,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2730,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 2360,71 zł
.com.ee 522,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 536,61 zł
.gent 157,72 zł 157,72 zł 0,00 zł 157,72 zł
.he.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.or.ke 1115,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1433,25 zł 435,09 zł 0,00 zł 991,64 zł
.org.lk 638,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 178,39 zł 178,39 zł 0,00 zł 168,60 zł
.com.dz 3793,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.org.lb 1595,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 819,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5112,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 3350,18 zł
.flowers 147,93 zł 147,93 zł 0,00 zł 147,93 zł
.gouv.ht 1345,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 126,90 zł 126,90 zł 0,00 zł 126,90 zł
.co.no 601,87 zł 601,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1479,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 601,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 391,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 645,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 305,65 zł 328,85 zł 0,00 zł 305,65 zł
.org.mw 2095,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 710,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1181,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1080,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 427,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16678,37 zł 16678,37 zł 0,00 zł 16678,37 zł
.nrw 215,73 zł 215,73 zł 0,00 zł 215,73 zł
.webcam Kamery internetowe 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 146,84 zł
.org.mm 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 176,21 zł
.com.cx 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 667,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 180,20 zł
.apartments 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.yn.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.com.gy 637,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 210,29 zł 210,29 zł 0,00 zł 210,29 zł
.com.gu 2168,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 178,75 zł 178,75 zł 0,00 zł 168,60 zł
.com.gp 1007,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 239,30 zł 239,30 zł 0,00 zł 239,30 zł
.lol 172,22 zł 172,22 zł 0,00 zł 172,22 zł
.solar Energia słoneczna 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.com.gn 1994,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 971,70 zł 1080,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 999,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1534,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.yachts 877,43 zł 877,43 zł 0,00 zł 877,43 zł
.blackfriday Dla każdego 215,73 zł 215,73 zł 0,00 zł 215,73 zł
.com.ge 769,02 zł 782,07 zł 0,00 zł 739,65 zł
.corsica 251,99 zł 251,99 zł 0,00 zł 251,99 zł
.or.id 362,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 362,57 zł
.co.ro 609,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1385,03 zł 500,35 zł 0,00 zł 1385,03 zł
.cooking Kulinaria 180,20 zł 146,84 zł 0,00 zł 180,20 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 275,19 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.berlin Dla każdego 251,99 zł 251,99 zł 0,00 zł 251,99 zł
.me.ke 1115,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 251,99 zł 251,99 zł 0,00 zł 251,99 zł
.vegas Hazard 327,77 zł 327,77 zł 0,00 zł 327,77 zł
.co.pn 1520,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 1421,29 zł
.org.kz 630,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5279,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 269,39 zł
.com.fj 1593,15 zł 986,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 177,66 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.org.kn 1520,63 zł 500,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 560,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 487,66 zł
.chat 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 176,21 zł
.org.ki 2197,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 710,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 184,19 zł 166,78 zł 0,00 zł 184,19 zł
.travel Turystyka 1212,08 zł 1212,08 zł 0,00 zł 1212,08 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 275,19 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.navy 175,12 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.uk.com 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 500,35 zł
.org.hu 1298,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1688,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1325,93 zł 1176,19 zł 0,00 zł 1185,98 zł
.org.hn 856,04 zł 856,04 zł 0,00 zł 717,90 zł
.cloud 128,71 zł 128,71 zł 0,00 zł 128,71 zł
.ryukyu Dla każdego 61,64 zł 65,26 zł 0,00 zł 61,64 zł
.org.hk 630,88 zł 500,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1298,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 1298,01 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 275,56 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.zone Dla każdego 177,66 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.xn--rhqv96g 177,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 573,23 zł 572,87 zł 0,00 zł 582,29 zł
.group 112,40 zł 112,40 zł 0,00 zł 112,40 zł
.jewelry 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 269,39 zł
.za.com 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 560,18 zł
.amsterdam 215,73 zł 215,73 zł 0,00 zł 215,73 zł
.com.ht 1345,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 913,68 zł 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.com.hn 856,04 zł 856,04 zł 0,00 zł 717,90 zł
.co.jp 1290,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 1218,25 zł
.com.hk 630,88 zł 630,88 zł 0,00 zł 558,36 zł
.voyage Turystyka 275,19 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.org.in 145,03 zł 145,03 zł 0,00 zł 145,03 zł
.market 175,12 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.org.im 680,55 zł 666,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 620,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1370,53 zł 1370,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 275,56 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.co.ke 1115,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.biz.bb 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 741,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2610,53 zł 2610,53 zł 0,00 zł 2610,53 zł
.com.ky 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.co.mz 1216,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 797,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 179,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 179,47 zł
.biz.az 1717,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1537,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1080,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.my.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.org.fj 1593,15 zł 986,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1298,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 1007,95 zł
.rocks Dla każdego 71,06 zł 71,06 zł 0,00 zł 61,64 zł
.com.kh 1031,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2197,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 318,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.diet 114,57 zł 114,57 zł 0,00 zł 114,57 zł
.co.ni 1836,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.ltd 112,40 zł 112,40 zł 0,00 zł 112,40 zł
.lawyer 215,73 zł 215,37 zł 0,00 zł 187,45 zł
.xn--55qx5d.hk 630,88 zł 500,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 216,82 zł 175,85 zł 0,00 zł 175,85 zł
.soccer 112,40 zł 112,40 zł 0,00 zł 112,40 zł
.gouv.fr 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 577,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 607,31 zł
.com.jo 1534,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 945,95 zł
.com.jm 732,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1994,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1445,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1481,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 362,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 402,82 zł 402,82 zł 0,00 zł 402,82 zł
.org.gg 1588,07 zł 427,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 906,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 180,20 zł
.clinic Dla każdego 275,92 zł 275,92 zł 0,00 zł 275,92 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 275,56 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.co.me 942,69 zł 942,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 311,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.per.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.hk.org 81,58 zł 81,58 zł 0,00 zł 81,58 zł
.info.vn 1845,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 1844,05 zł
.biz.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.fit 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 184,19 zł
.bar Bary i puby 401,01 zł 319,06 zł 0,00 zł 401,01 zł
.dental Medycyna 275,92 zł 275,92 zł 0,00 zł 257,06 zł
.coupons 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.beer Dla każdego 178,75 zł 178,75 zł 0,00 zł 178,75 zł
.us.com 418,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.surf Dla każdego 178,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 178,75 zł
.recipes Kulinaria 275,19 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 995,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 790,41 zł 449,59 zł 0,00 zł 717,90 zł
.af Afganistan 2110,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1332,46 zł 1145,73 zł 0,00 zł 1332,46 zł
.org.es 137,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,78 zł
.per.sg 551,11 zł 442,34 zł 0,00 zł 420,58 zł
.am Armenia 1435,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.ac.cn 319,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 72,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.deals Biznes 178,75 zł 178,75 zł 0,00 zł 168,60 zł
.ax Åland 630,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1655,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.adult 455,03 zł 455,03 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 1007,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 36,26 zł 36,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1593,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1443,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2693,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 751,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1206,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.bh Bahrain 5377,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1098,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2893,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1795,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 1752,68 zł
.biz.vn 1484,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 1460,45 zł
.org.bn 1593,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1112,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1112,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 470,62 zł 484,76 zł 0,00 zł 484,76 zł
.bo Dla każdego 2702,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 2557,59 zł
.info.tr 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 118,56 zł 119,65 zł 0,00 zł 112,04 zł
.org.bh 5809,15 zł 535,88 zł 0,00 zł 4104,33 zł
.how 170,77 zł 170,77 zł 0,00 zł 170,77 zł
.bt Bhutan 1593,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.org.bb 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 660,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 512,32 zł 541,32 zł 0,00 zł 512,32 zł
.gen.tr 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 184,19 zł 166,78 zł 0,00 zł 184,19 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 602,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1717,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 304,56 zł 304,56 zł 0,00 zł 232,05 zł
.cc Wyspy Kokoswe 502,89 zł 502,89 zł 0,00 zł 502,89 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 889,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 833,92 zł
.yokohama Dla każdego 61,64 zł 65,26 zł 0,00 zł 61,64 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 616,37 zł 398,83 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 116,02 zł 116,02 zł 0,00 zł 112,04 zł
.cg Kongo 3219,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 74,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 3038,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1373,79 zł 1373,79 zł 0,00 zł 1373,79 zł
.sex 467,72 zł 467,72 zł 0,00 zł 467,72 zł
.org.cn 274,47 zł 353,51 zł 0,00 zł 281,72 zł
.cm Kamerun 1269,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 1269,01 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 222,98 zł 222,98 zł 0,00 zł 222,98 zł
.co Kolumbia 141,40 zł 141,40 zł 0,00 zł 141,40 zł
.shoes Obuwie 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.cr Kostaryka 1461,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 216,82 zł 216,82 zł 0,00 zł 187,45 zł
.cu Kuba 5068,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 667,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1305,26 zł 1305,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 204,85 zł 204,85 zł 0,00 zł 204,85 zł
.org.cd 887,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 887,22 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1414,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.cz Republika Czeska 65,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 65,26 zł
.inc.hk 81,58 zł 81,58 zł 0,00 zł 81,58 zł
.org.bz 851,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 638,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 869,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1119,63 zł 1065,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 36,26 zł 36,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 161,35 zł 161,35 zł 0,00 zł 159,53 zł
.london Dla każdego 244,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 244,01 zł
.accountant 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.dj Dżibuti 993,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 59,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1414,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 41,70 zł 41,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1593,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 119,29 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.com.af 631,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 636,32 zł
.info.ro 1363,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 98,26 zł 98,26 zł 0,00 zł 98,26 zł
.abogado 201,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 201,23 zł
.dz Algieria 3733,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 257,06 zł 257,06 zł 0,00 zł 257,06 zł
.club Polecane dla klubów 97,17 zł 96,81 zł 0,00 zł 93,91 zł
.ec Ekwador 1433,25 zł 1071,40 zł 0,00 zł 991,64 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 470,62 zł 470,62 zł 0,00 zł 470,62 zł
.ee Estonia 536,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 536,61 zł
.eg Egipt 1947,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 1947,02 zł
.org.ar 1218,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 543,86 zł 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 58,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 58,01 zł
.org.ag 948,85 zł 837,54 zł 0,00 zł 948,85 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 631,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 168,60 zł
.info.pr 12455,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 630,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 179,47 zł 179,47 zł 0,00 zł 168,60 zł
.bc.ca 304,56 zł 304,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1717,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 168,60 zł
.accountants Księgowość 482,22 zł 482,22 zł 0,00 zł 482,22 zł
.salon 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.com.cu 3480,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 3415,44 zł
.loan 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.fi Finlandia 116,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 116,02 zł
.com.cn 272,66 zł 293,32 zł 0,00 zł 279,91 zł
.com.co 328,13 zł 326,32 zł 0,00 zł 328,13 zł
.fm Mikronezja 1018,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 1018,11 zł
.edu.mm 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 239,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 239,30 zł
.fo Wyspy Owcze 2936,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.per.nf 5279,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 68,89 zł 68,89 zł 0,00 zł 68,89 zł
.com.ci 3038,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3219,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 887,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 887,22 zł
.gb.com 464,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 464,09 zł
.edu.lv 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.company Biznes i organizacje 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.ga Gabon 228,42 zł 543,86 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 683,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 851,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 319,06 zł 210,29 zł 0,00 zł 319,06 zł
.gd Grenada 544,59 zł 544,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1075,03 zł 1029,71 zł 0,00 zł 1029,71 zł
.gf Gujana Francuska 1537,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 178,39 zł 178,39 zł 0,00 zł 168,60 zł
.gg Guernsey 1353,85 zł 253,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2693,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 471,35 zł 471,35 zł 0,00 zł 471,35 zł
.com.br 913,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1795,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 1752,68 zł
.gl Grenlandia 971,70 zł 971,70 zł 0,00 zł 826,67 zł
.gm Gambia 524,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1112,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 89,92 zł 89,92 zł 0,00 zł 89,92 zł
.com.bn 1593,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1298,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 355,32 zł 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 126,90 zł 126,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 112,40 zł 112,40 zł 0,00 zł 112,40 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 353,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5377,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2168,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 2168,19 zł
.gy Gujana 637,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.uno Hiszpańska strona www 162,43 zł 162,43 zł 0,00 zł 155,54 zł
.com.az 1532,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 386,14 zł 386,14 zł 0,00 zł 386,14 zł
.ac.at 420,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 146,84 zł
.zj.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.expert Dla każdego 271,57 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.rehab 175,12 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.hk Hongkong 623,63 zł 659,88 zł 0,00 zł 645,38 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 945,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 991,64 zł 991,64 zł 0,00 zł 928,19 zł
.gen.in 145,03 zł 145,03 zł 0,00 zł 145,03 zł
.discount Dla każdego 178,39 zł 178,39 zł 0,00 zł 168,60 zł
.bio Biotechnologie 295,50 zł 295,50 zł 0,00 zł 295,50 zł
.hr Chorwacja 1094,97 zł 1269,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5279,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1404,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1290,76 zł 616,37 zł 0,00 zł 1123,98 zł
.ski 215,73 zł 215,73 zł 0,00 zł 215,73 zł
.biz Dla firm 72,51 zł 72,51 zł 0,00 zł 72,51 zł
.supplies Biznes 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.id Indonezja 398,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1080,47 zł 427,84 zł 0,00 zł 1007,95 zł
.frl 215,73 zł 215,73 zł 0,00 zł 215,73 zł
.biz.ki 2197,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 680,55 zł 666,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 87,02 zł 87,02 zł 0,00 zł 181,29 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 177,66 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 1009,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 1015,57 zł
.aca.pro 1225,50 zł 1225,50 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 168,60 zł
.iq Irak 2747,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1414,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4169,59 zł 4169,59 zł 0,00 zł 4169,59 zł
.is Islandia 1660,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 43,51 zł 43,51 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 114,57 zł 114,57 zł 0,00 zł 114,57 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 275,56 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.web.id 362,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 362,57 zł
.js.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.je Jersey 2155,50 zł 1307,08 zł 0,00 zł 1307,08 zł
.dog 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.trading 391,58 zł 391,58 zł 0,00 zł 391,58 zł
.works Dla każdego 177,66 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.jo Jordania 2432,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 1399,17 zł
.biz.nr 5714,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 819,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 169,68 zł 169,68 zł 0,00 zł 168,60 zł
.stream 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.camera Biznes filmowy 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.kg Kirgistan 1037,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7686,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1520,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1321,22 zł 1180,54 zł 0,00 zł 1176,19 zł
.restaurant 269,75 zł 269,75 zł 0,00 zł 257,06 zł
.xn--d1alf 645,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1115,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 164,97 zł 164,97 zł 0,00 zł 164,97 zł
.menu Restauracje 216,82 zł 216,46 zł 0,00 zł 216,82 zł
.mba 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 112,40 zł
.info.ki 2197,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 734,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 646,11 zł 210,29 zł 0,00 zł 551,11 zł
.lc Saint Lucia 520,66 zł 520,66 zł 0,00 zł 527,18 zł
.report Biznes 118,56 zł 119,65 zł 0,00 zł 112,04 zł
.li Liechtenstein 74,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 638,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 271,57 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.auto 16678,37 zł 16678,37 zł 0,00 zł 16678,37 zł
.biz.pr 9086,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 500,35 zł 500,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 708,83 zł 708,83 zł 0,00 zł 708,83 zł
.lv Łotwa 645,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 118,92 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.ly Libia 1426,73 zł 1499,24 zł 0,00 zł 1426,73 zł
.download 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.hi.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.ma Maroko 1481,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 135,24 zł 135,24 zł 0,00 zł 117,47 zł
.mc Monako 1363,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2283,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 101,52 zł 101,52 zł 0,00 zł 210,29 zł
.host Hosting 525,73 zł 424,21 zł 0,00 zł 525,73 zł
.mg Madagaskar 2168,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.soy 147,20 zł 126,90 zł 0,00 zł 147,20 zł
.credit Dla każdego 470,62 zł 516,30 zł 0,00 zł 484,76 zł
.navarra.museum 1152,98 zł 935,44 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 427,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 427,84 zł
.mk Macedonia 645,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 616,37 zł 282,81 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 851,68 zł 851,68 zł 0,00 zł 812,16 zł
.mo Makao 2451,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 422,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 422,04 zł
.mp Mariany Północne 609,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1537,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 869,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1206,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 406,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 637,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 248,36 zł 248,36 zł 0,00 zł 248,36 zł
.mu Mauritius 1055,81 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 119,29 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.game.tw 427,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1812,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5279,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 629,79 zł 618,91 zł 0,00 zł 629,79 zł
.film 455,03 zł 455,03 zł 0,00 zł 455,03 zł
.my Malezja 675,47 zł 675,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 210,66 zł 210,66 zł 0,00 zł 187,45 zł
.tirol 164,97 zł 164,97 zł 0,00 zł 164,97 zł
.plus 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.na Namibia 27011,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 21964,69 zł
.tv.bb 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1051,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8368,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 243,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1500,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5170,29 zł 4706,20 zł 0,00 zł 4706,20 zł
.nl Holandia 47,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1298,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.no Norwegia 94,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5115,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.nu Niue 232,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 232,05 zł
.best Dla każdego 558,36 zł 442,34 zł 0,00 zł 558,36 zł
.storage 375,26 zł 375,26 zł 0,00 zł 375,26 zł
.hiroshima.jp 819,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 819,42 zł
.nz Nowa Zelandia 601,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.tur.br 1618,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1785,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 1290,76 zł
.edu.vn 1844,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1725,85 zł
.social Dla każdego 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 156,27 zł
.srl 212,11 zł 212,11 zł 0,00 zł 212,11 zł
.contractors Dla każdego 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.ebiz.tw 485,85 zł 427,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 920,94 zł 0,00 zł 0,00 zł 877,43 zł
.pf Polinezja Francuska 906,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1593,15 zł 986,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 112,40 zł 112,40 zł 0,00 zł 112,40 zł
.earth 128,71 zł 128,71 zł 0,00 zł 128,71 zł
.ph Filipiny 933,63 zł 875,61 zł 0,00 zł 879,24 zł
.luxury Dla każdego 3213,12 zł 3213,12 zł 0,00 zł 3213,12 zł
.online 206,67 zł 206,67 zł 0,00 zł 206,67 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 68,89 zł 282,81 zł 0,00 zł 68,89 zł
.properties Nieruchomości 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.pn Pitcairn 1578,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 1392,28 zł
.pr Puerto Rico 8752,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 655,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 931,45 zł 907,16 zł 0,00 zł 891,93 zł
.pt Portugalia 427,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.se.com 536,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 464,09 zł
.net.ly 790,41 zł 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 216,82 zł 210,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5279,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 179,47 zł 179,47 zł 0,00 zł 179,47 zł
.qa Katar 732,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4350,88 zł 4350,88 zł 0,00 zł 4350,88 zł
.ac.rw 3545,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 630,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 127,26 zł 127,26 zł 0,00 zł 117,47 zł
.name.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.melbourne 288,25 zł 288,25 zł 0,00 zł 288,25 zł
.nom.ni 1667,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 521,74 zł 521,74 zł 0,00 zł 521,74 zł
.taxi 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.net.kn 1520,63 zł 500,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 180,20 zł 146,84 zł 0,00 zł 180,20 zł
.re Reunion 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.no.com 406,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 406,08 zł
.store.bb 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 215,37 zł 215,37 zł 0,00 zł 187,45 zł
.net.ki 2197,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 710,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1189,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1593,15 zł 986,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 118,56 zł 118,20 zł 0,00 zł 112,04 zł
.rs Serbia 645,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.ru Rosja 43,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3992,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.yoga 168,96 zł 146,84 zł 0,00 zł 168,96 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 404,27 zł 404,27 zł 0,00 zł 404,27 zł
.sc.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.sa Arabia Saudyjska 355,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1534,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1332,46 zł 1332,46 zł 0,00 zł 1247,25 zł
.se Szwecja 101,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 101,52 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 177,66 zł 177,66 zł 0,00 zł 156,27 zł
.sg Singapur 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 551,11 zł
.net.je 2465,50 zł 500,35 zł 0,00 zł 1385,03 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 975,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 558,36 zł 253,80 zł 0,00 zł 500,35 zł
.ac.tz 621,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 688,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1149,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 568,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 464,09 zł
.name.vn 1844,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 1725,85 zł
.sn.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.sm San Marino 1319,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 75,78 zł 75,78 zł 0,00 zł 75,78 zł
.sn Senegal 1443,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 250,54 zł 250,54 zł 0,00 zł 1196,49 zł
.ostfold.no 391,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.sr Surinam 1366,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5279,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 609,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 609,12 zł
.su ZSSR 660,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1810,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 168,60 zł
.sx Sint Maarten 376,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 56,20 zł 56,20 zł 0,00 zł 56,20 zł
.ong 233,86 zł 233,86 zł 0,00 zł 233,86 zł
.cn.com 83,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 350,97 zł
.store 310,00 zł 310,00 zł 0,00 zł 310,00 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 125,45 zł 108,77 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 680,55 zł 666,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 145,03 zł 145,03 zł 0,00 zł 145,03 zł
.tc Turks i Caicos 1331,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 427,84 zł 427,84 zł 0,00 zł 427,84 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 68,89 zł 282,81 zł 0,00 zł 68,89 zł
.tg Togo 1348,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 380,34 zł 380,34 zł 0,00 zł 380,34 zł
.alsace 251,99 zł 251,99 zł 0,00 zł 251,99 zł
.tj Tadżykistan 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 168,60 zł
.tl Timor Wschodni 1298,01 zł 0,00 zł 0,00 zł 616,37 zł
.tn Tunezja 1453,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1667,84 zł 1667,84 zł 0,00 zł 1667,84 zł
.k12.tr 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 180,20 zł 146,84 zł 0,00 zł 180,20 zł
.tv Tuvalu 175,85 zł 175,85 zł 0,00 zł 413,70 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.pro.az 1717,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 503,25 zł 525,01 zł 0,00 zł 503,25 zł
.ltd.hk 81,58 zł 81,58 zł 0,00 zł 81,58 zł
.express 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.info.az 1665,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 364,75 zł 572,87 zł 0,00 zł 364,75 zł
.net.ps 651,91 zł 607,31 zł 0,00 zł 572,87 zł
.ooo 169,68 zł 169,68 zł 0,00 zł 169,68 zł
.net.ph 926,37 zł 210,29 zł 0,00 zł 870,90 zł
.ug Uganda 704,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 704,48 zł
.uk Wielka Brytania 145,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 145,03 zł
.ac.nz 601,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 60,19 zł 60,19 zł 0,00 zł 60,19 zł
.net.pe 137,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 137,78 zł
.uy Urugwaj 1386,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1390,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.solutions Usługi 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.istanbul 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 168,60 zł
.museum.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.degree 232,77 zł 246,91 zł 0,00 zł 214,28 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 564,89 zł 564,89 zł 0,00 zł 536,61 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 550,39 zł 522,11 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 170,41 zł 170,41 zł 0,00 zł 170,41 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2168,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1953,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 1845,14 zł
.ruhr Turystyka i biznes 179,47 zł 179,47 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 111,31 zł 111,31 zł 0,00 zł 111,31 zł
.support Pomoc 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.net.nz 601,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 329,22 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.id.lv 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 180,20 zł 146,84 zł 0,00 zł 180,20 zł
.wien Dla każdego 164,97 zł 164,97 zł 0,00 zł 164,97 zł
.net.nr 1043,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 98,26 zł 81,58 zł 0,00 zł 98,26 zł
.life Dla każdego 178,75 zł 178,75 zł 0,00 zł 168,60 zł
.wf Wallis i Futuna 68,89 zł 282,81 zł 0,00 zł 68,89 zł
.auction 174,76 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.net.nf 5279,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 404,27 zł 404,27 zł 0,00 zł 404,27 zł
.koeln Dla każdego 52,57 zł 52,57 zł 0,00 zł 52,57 zł
.net.ni 1740,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 278,09 zł 350,25 zł 0,00 zł 278,09 zł
.de.com 410,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 355,32 zł
.organic 399,92 zł 326,32 zł 0,00 zł 399,92 zł
.hu.com 464,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 500,35 zł
.net.mu 758,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 616,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 304,92 zł 328,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12455,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 572,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.rentals Nieruchomości 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.jpn.com 571,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 536,61 zł
.forex 11239,77 zł 11239,77 zł 0,00 zł 11239,77 zł
.net.me 210,29 zł 210,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 168,60 zł
.sch.lk 638,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.notaires.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.geometre-expert.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.moe Dla każdego 114,21 zł 114,21 zł 0,00 zł 114,21 zł
.software 175,12 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.jx.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.mom 206,67 zł 206,67 zł 0,00 zł 206,67 zł
.ye Jemen 1868,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5793,92 zł 5793,92 zł 0,00 zł 5793,92 zł
.bzh 288,25 zł 288,25 zł 0,00 zł 288,25 zł
.minsk.by 1145,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.games 110,95 zł 110,95 zł 0,00 zł 110,95 zł
.yt Majotta 68,89 zł 282,81 zł 0,00 zł 68,89 zł
.reise Dla każdego 538,42 zł 538,42 zł 0,00 zł 538,42 zł
.guide Dla każdego 178,75 zł 178,75 zł 0,00 zł 168,60 zł
.nagoya Dla każdego 61,64 zł 65,26 zł 0,00 zł 61,64 zł
.net.cm 188,54 zł 0,00 zł 0,00 zł 188,54 zł
.ac.ke 1115,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 328,13 zł 328,13 zł 0,00 zł 328,13 zł
.net.cn 272,66 zł 353,51 zł 0,00 zł 302,75 zł
.work 47,13 zł 47,13 zł 0,00 zł 47,13 zł
.net.ci 3038,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 61,64 zł 65,26 zł 0,00 zł 61,64 zł
.gdn 1363,28 zł 442,34 zł 0,00 zł 442,34 zł
.net.bz 851,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 168,96 zł 168,96 zł 0,00 zł 156,27 zł
.fail Dla każdego 180,20 zł 180,20 zł 0,00 zł 168,60 zł
.net.by 1145,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 179,47 zł 179,47 zł 0,00 zł 168,60 zł
.gb.net 507,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 507,97 zł
.avocat.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.net.br 913,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2693,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 244,01 zł 244,01 zł 0,00 zł 244,01 zł
.love 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.osaka 212,83 zł 212,83 zł 0,00 zł 212,83 zł
.racing 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.republican Dla partii republikańskich 178,75 zł 178,75 zł 0,00 zł 156,27 zł
.church Wyznanie 178,75 zł 178,75 zł 0,00 zł 168,60 zł
.net.bo 1795,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 1752,68 zł
.net.bb 1116,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.tools Narzędzia 179,47 zł 179,47 zł 0,00 zł 168,60 zł
.pictures Fotografia 64,18 zł 64,18 zł 0,00 zł 60,19 zł
.promo 126,90 zł 126,90 zł 0,00 zł 126,90 zł
.mortgage 246,91 zł 246,91 zł 0,00 zł 218,99 zł
.net.az 1717,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 178,75 zł 178,75 zł 0,00 zł 168,60 zł
.net.ar 1119,63 zł 1065,97 zł 0,00 zł 762,85 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.archi Architektura 360,76 zł 360,76 zł 0,00 zł 360,76 zł
.hockey 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.edu.az 1459,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1225,50 zł 1225,50 zł 0,00 zł 1225,50 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 118,56 zł 119,29 zł 0,00 zł 112,04 zł
.kiev.ua 939,43 zł 939,43 zł 0,00 zł 939,43 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 177,66 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.gx.cn 334,29 zł 334,29 zł 0,00 zł 334,29 zł
.mil.az 1733,46 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 168,60 zł 168,60 zł 0,00 zł 168,60 zł
.net.af 631,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 797,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 114,57 zł 114,57 zł 0,00 zł 114,57 zł
.site 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.date 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.guru Dla każdego 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.net.ht 1272,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 161,35 zł 160,26 zł 0,00 zł 132,34 zł
.dyn.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.blog 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 166,78 zł
.tours 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.net.hk 500,35 zł 1261,75 zł 0,00 zł 558,36 zł
.space Kosmos 52,57 zł 45,32 zł 0,00 zł 52,57 zł
.rec.nf 5279,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 717,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1588,07 zł 1588,07 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.cologne Dla każdego 52,57 zł 52,57 zł 0,00 zł 52,57 zł
.net.gy 1152,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 166,78 zł 166,78 zł 0,00 zł 112,40 zł
.web.tj 1085,54 zł 326,32 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.joburg Dla każdego 126,90 zł 126,90 zł 0,00 zł 126,90 zł
.net.gn 1994,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 1007,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 175,12 zł 174,76 zł 0,00 zł 156,27 zł
.loans Dla każdego 470,62 zł 484,76 zł 0,00 zł 484,76 zł
.net.gg 1588,07 zł 427,84 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 272,66 zł 272,66 zł 0,00 zł 257,06 zł
.lotto 10152,05 zł 10152,05 zł 0,00 zł 10152,05 zł
.brussels 179,47 zł 179,47 zł 0,00 zł 179,47 zł
.net.gl 1152,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 145,03 zł 145,03 zł 0,00 zł 217,54 zł
.edu 763,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5279,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.tickets 2973,10 zł 2973,10 zł 0,00 zł 2973,10 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 179,47 zł 179,84 zł 0,00 zł 168,60 zł
.paris.notaires.fr 355,32 zł 282,81 zł 0,00 zł 282,81 zł
.link Dla wszystkich 58,37 zł 58,37 zł 0,00 zł 58,37 zł
.insure Dla każdego 272,66 zł 272,66 zł 0,00 zł 257,06 zł
.net.fj 1593,15 zł 986,20 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 177,66 zł 177,66 zł 0,00 zł 177,66 zł
.network 116,02 zł 116,02 zł 0,00 zł 112,04 zł
.capetown Dla każdego 126,90 zł 126,90 zł 0,00 zł 126,90 zł
.security 16678,37 zł 16678,37 zł 0,00 zł 16678,37 zł
.paris 244,74 zł 244,74 zł 0,00 zł 244,74 zł
.car 16678,37 zł 16678,37 zł 0,00 zł 16678,37 zł
.cat Dla każdego 398,83 zł 398,83 zł 0,00 zł 398,83 zł
.jp.net 725,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 717,90 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 177,66 zł 177,66 zł 0,00 zł 156,27 zł
.co.com 211,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 282,81 zł
.gr.com 416,96 zł 0,00 zł 0,00 zł 416,96 zł
.cleaning Usługi porządkowe 253,80 zł 253,80 zł 0,00 zł 253,80 zł
.limited Dla każdego 212,83 zł 212,83 zł 0,00 zł 212,83 zł
.fishing Dla każdego 180,20 zł 146,84 zł 0,00 zł 180,20 zł
.ink Dla kreatywnych 163,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 163,52 zł
.int.az 1717,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 275,19 zł 275,56 zł 0,00 zł 257,06 zł
.creditcard Dla każdego 759,95 zł 759,95 zł 0,00 zł 716,08 zł
.fans 386,14 zł 386,14 zł 0,00 zł 386,14 zł
.trade Biznes 179,84 zł 179,84 zł 0,00 zł 146,84 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1341,52 zł 1071,40 zł 0,00 zł 725,15 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.