Znajdź swoją domenę i zarezerwuj ją

Wskazówka: nazwa Twojej domeny powinna być dźwięczna, możliwie dokładnie oddawać to, co znajdzie się pod tym adresem. Ponad miarę nie powinieneś mieć żadnych problemów z przekazaniem adresu swojej strony lub poczty innym. W przypadku źle dobranego adresu możesz tracić ruch na rzecz stron Twojej konkurencji.

Promocje: Domena .pl 13,53 zł, .eu 24,48 zł, .com/net/org od 67,65 zł

Dlaczego warto rejestrować domeny w hostit


Bezpieczeństwo

Wszystkie domeny są rejestrowana zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych register.


893 typów domen

W stałej ofercie mamy ponad 890 końcówek domen — brakuje Twojej? Napisz do nas.


Atrakcyjne Ceny

Podpisane umowy partnerskie dają nam możliwość zagwarantowania najniższych cen rejestracji domen.


Wygoda

Bezpłatnie i na zawsze otrzymasz od nas prosty i intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania domenami.

Polecane domeny Firmy / Os. Prywatne Przeznaczenie
.pl 13,53 zł Gdy działasz na ternie Polski
.com.pl (funkcjonalne) 9,84 zł Nazwa branżowa, podkreślająca charakter Twojej działalności (komercyjna: com.pl, edukacyjna: edu.pl czy też organizacja: org.pl), często rejestrowana w parze z domeną .pl.
.wroclaw.pl (regionalne) 4,92 zł Podkreśl regionalny charakter swojej działalności
.eu 24,48 zł Idealna, jeśli działasz na terenie EU lub jeśli chcesz wprowadzić swoją stronę z adresem .pl na rynek ogólnoeuropejski.
.com 24,48 zł Podkreśla charakter działalności, która nie ogranicza się do konkretnych granic. Często wybierana w przypadku gdy ma stanowić dopełnienie dla adresów .eu i .pl.
.co 139,11 zł Bardzo modna końcówka dla działalności komercyjnych, które chcą podkreślić swój prestiż lub szeroką działalność terytorialną. Najlepsza alternatywa, gdy domeny .pl, .eu i globalne są zarejestrowane.
Popularne domeny narodowe Rejestracja Przeznaczenie
.ru 42,80 zł Jeżeli chcesz działać w Rosji
.de 35,67 zł Jeżeli chcesz działać w Niemczech
.uk 142,68 zł Jeżeli chcesz działać w Wielkiej Brytanii
.us 59,21 zł Jeżeli chcesz działać w Stanach Zjednoczonych
.cn 219,37 zł Jeżeli chcesz działać w Chinach
.asia 88,46 zł Jeżeli chcesz działać w Azji

Brakuje Twojej domeny na liście?

To tylko część najbardziej poszukiwanych domen, pełną listę oferowanych domen znajdziesz zakładce Cennik Domen


Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat domen
Co to jest domena?
Domena to adres internetowy służący do nazywania urządzeń w sieci internet. Domeną naszego serwisu jest hostit.pl. Posiadanie własnej domeny, umożliwia spersonalizowanie swojej skrzynki e-mail, np.: biuro@nazwamojejfirmy.pl lub posiadanie unikalnego adresu strony internetowej.
Czy domena będzie moją własnością na całe życie?
Rejestracja domeny jest równoznaczne z jej wykupieniem na określony czas (w większości przypadków jest to jeden rok), jeśli po tym okresie nie uiścimy opłaty na kolejny okres – domena zostanie automatycznie zwolniona i wróci do puli wolnych nazw – w tym przypadku, każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować domenę dla siebie i wykorzystywać ją do swoich celów.
Który typ domeny wybrać dla mojej działalności?
Najczęstszym kryterium jest kraj lub język, który określa naszą działalność. Dlatego dla polskojęzycznych użytkowników, mieszkańców Polski czy też produktów skierowanych na rynek polski najczęstszym kierunkiem jest domena narodowa .pl. Analogicznie postępujemy z innymi rynkami. Dla zabezpieczenia interesów lub gdy chcemy podkreślić obszar naszej działalności, możemy wybrać dodatkowo końcówki globalne np. .com, .org lub też terytorialne .eu, czy też .asia.
Na czym polega proces rejestracji domeny?
Rejestracja domeny to proces, w którym nabywasz prawo do dysponowania nią przez określony czas. Należy pamiętać, że wybrana domena (np. nazwafirmy.pl), którą chcemy zarejestrować musi być unikalna — nie mogą istnieć dwie identyczne domeny.
Czy domena i strona WWW jest tym samym?
Nie. Domena internetowa, a strona WWW to dwie odrębne usługi. Najłatwiej te dwie sprawy porównać do nr telefonu (domena internetowa) oraz aparatu telefonicznego (strona www). Sam fakt posiadania nr telefonu w jakieś sieci komórkowej, nie umożliwi wykonywania czy też odbieranie połączeń. W tym celu potrzebujesz jeszcze aparatu telefonicznego, aby móc dzwonić lub odbierać połączenia. Sam nr telefonu (domena internetowa) gwarantuje Ci unikalny identyfikator, który możesz przekazać znajomym lub swoim klientom.
Czy potrzebuję do domeny dodatkowej usługi?
Wszystko jest uzależnione od Twoich potrzeb i celów, dla których rejestrujesz domenę. Domenę można zarejestrować np. w celu zastrzeżenia pewnej nazwy, aby uniknąć nadużyć; tak, aby ktoś nie mógł np. posługiwać się naszym nazwiskiem lub inną nazwą własną. Dlatego rejestrując domenę w celach zabezpieczenia nazwy — nie musisz posiadać dodatkowych usług. Drugim powodem może być chęć uruchomienia konkretnej strony www pod rejestrowanym adresem — w tej sytuacji możesz potrzebować hostingu www lub kreatora stron.

Zarządzaj obciążeniem swojej strony

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje strony zawsze będą działać błyskawicznie – zastosuj konfigurację RoundRobin. Polega ona na podaniu kilku adresów IP twojej strony, dzięki temu odwiedzający otrzyma losowy numer IP z puli przypisanych do rekordów A lub AAAA. W ten sposób ruch rozłoży się miarowo na poszczególne serwery.

Pełna kontrola nad pocztą Email

Przykładowa sytuacja, domena jest zarejestrowana lub przetransferowana do hostit.pl, hosting posiadasz w firmie B, a pocztę chcesz utrzymywać w firmie C. Teraz jest to możliwe dzięki kontroli rekordów MX w hostit.pl. W każdej chwili możesz żąglować tymi ustawieniami i przenosić swoje usługi pomiędzy firmami.

Przenoszenie hostingu bez utraty poczty

W każdej chwili możesz zmienić swój hosting na inny i nie musisz się martwić o pocztę. Wystarczy zmienić rekord A i przekierować ruch www na inny hosting nawet ten zakupiony w innej firmie. W tym celu wystarczy w polu rekordu A podać nowy adres IP, na który ma być przekierowywany ruch WWW.

Parking domen - wizytówka www

Dla każdej domeny otrzymasz bezpłatną stronę WWW z wizytówką, dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu. A każdy odwiedzający będzie mógł skontaktować się z tobą za pomocą formularza kontaktowego i numeru telefonu przedstawionego na stronie www.

Przenieś swoją domenę do nas

Zyskaj większe możliwości zarządzania swoją domeną oraz oszczędzaj na jej przedłużeniach.


Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi technicznej do hostit.pl, dzięki temu uzyskasz szereg dodatkowych korzyści.

Gwarancja niskiej ceny za utrzymanie domeny

Gwarancja niskiej ceny

Stosujemy cennik malejący, innymi słowy — ceny przedłużeń Twoich domen, maleją wraz z liczbą przetransferowanych domen.

Bezpłatne usługi dla domen internetowych

Bezpłatne usługi

Ochrona przed kradzieżą, panel administracyjny, serwer DNS, edytor stref DNS, przekierowanie WWW to tylko niektóre z usług dodatkowych, które otrzymasz wraz z domeną.

Bezpieczny transfer domen internetowych

Profesjonalna obsługa

Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.

Podstawowe zasady dot. transferu domen
Procedura transferu domeny jest bezpiecznym procesem i wymaga minimum formalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do transferu, możesz poprosić o pomoc konsultanta. Pamiętaj, że procedura transferu uzależniona jest od typu domeny – dlatego zapoznaj się z zasadami transferu Twojej domeny.
Ile kosztuje transfer domeny?
Transfer domen polskich
Transfer domen polskich jest całkowicie bezpłatny, po transferze data ważności pozostaje bez zmian.
Transfer domen polskich z odnowieniem
W przypadku transferowania domen polskich, których proces transferu został rozpoczęty w momencie wygaśnięcia domeny, domena zostanie odnowiona na kolejny rok zgodnie z cennikiem odnowień publikowanym na stronie hostit.pl
Transfer domen polskich z NASK
Transfer domen z NASK jest bezpłatny, data ważności transferowanej domeny nie ulega zmianie.
Transfer domen globalnych, eu i narodowych
Transfer tych domen automatycznie przedłuża ważność domeny na kolejny okres, w związku z tym jest on płatny zgodnie z cennikiem przedłużeń domen publikowanym na stronie hostit.pl. Procedury transferu domen narodowych mogą znacząco różnić się między sobą.
Cennik standardowy Poniższe cennik nie zawiera ofert promocyjnych i informuje tylko o cenach standardowych bez uwzględnienia rabatów i aktualnych promocji.

Cennik domen polskich

Domeny Polskie Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.pl 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
funkcjonalne .pl 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
regionalne .pl 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi: ą, ć, dź, ę, ł, ó, ś, ź, ż.) 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł

Cennik popularnych domen globalnych

Domena Rejestracja Przedłużenie
.com 67,65 zł 72,57 zł
.co 139,11 zł 139,11 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł
.info 67,65 zł 72,57 zł

Cennik domen globalnych

Kolumna przeznaczenie informuje, jakie były intencje organizacji, która powołała do życia dane rozszerzenie.

Domeny narodowe Przeznaczenie Rejestracja bez promocji Transfer Cesja Przedłużenie
.scot 234,00 zł 230,07 zł 0,00 zł 234,00 zł
.co.gl 1134,31 zł 1062,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.vn 1814,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1697,89 zł
.co.gg 974,15 zł 979,14 zł 0,00 zł 0,00 zł
.saarland Dla każdego 131,98 zł 131,98 zł 0,00 zł 131,98 zł
.qpon Dla każdego 96,67 zł 96,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cruises Biznes i Turystyka 271,09 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.or.th 692,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.gy 627,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.barcelona 319,25 zł 210,45 zł 0,00 zł 210,45 zł
.farm Rolnictwo 174,78 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.tel Strony infromacyjne 77,05 zł 77,05 zł 0,00 zł 77,05 zł
.vin 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.fj.cn 323,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.vip 169,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 169,43 zł
.pics Fotografia i grafika 112,72 zł 112,72 zł 0,00 zł 112,72 zł
.energy 478,33 zł 476,91 zł 0,00 zł 476,91 zł
.sh.cn 313,90 zł 278,23 zł 0,00 zł 263,96 zł
.co.fk 556,45 zł 552,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.tz 609,60 zł 577,85 zł 0,00 zł 609,60 zł
.xn--pgbs0dh Dla każdego 1430,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.conf.lv 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.motorcycles 1640,82 zł 1640,82 zł 0,00 zł 1640,82 zł
.lighting Oświetlenie 117,35 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.community Społeczność 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.click 42,80 zł 42,80 zł 0,00 zł 42,80 zł
.ltda 221,87 zł 221,87 zł 0,00 zł 221,87 zł
.science 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 144,46 zł
.institute Instytuty 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.wine 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.co.im 669,53 zł 669,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.in 142,68 zł 142,68 zł 0,00 zł 142,68 zł
.co.il 610,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hosting Dla każdego 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 165,87 zł
.co.it 492,25 zł 492,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sa.com 561,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 492,25 zł
.ceo CEO 548,25 zł 548,25 zł 0,00 zł 548,25 zł
.cq.cn 256,82 zł 278,23 zł 0,00 zł 263,96 zł
.porn 476,55 zł 476,55 zł 0,00 zł 476,55 zł
.gold 474,41 zł 474,41 zł 0,00 zł 474,41 zł
.golf 254,33 zł 254,33 zł 0,00 zł 254,33 zł
.co.je 1362,59 zł 492,25 zł 0,00 zł 1362,59 zł
.cfd 122704,80 zł 122704,80 zł 0,00 zł 122704,80 zł
.net.za 463,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.website Dla każdego 121,63 zł 108,79 zł 0,00 zł 131,98 zł
.ha.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.int.vn 1815,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 1697,89 zł
.photo Fotografia 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 165,87 zł
.co.hu 1276,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tj.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.vgs.no 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sale 164,08 zł 173,36 zł 0,00 zł 164,08 zł
.spreadbetting 163368,60 zł 163368,60 zł 0,00 zł 163368,60 zł
.blue Jak twierdzi rejestr: Dla lubiących kolor niebieski 96,67 zł 80,26 zł 0,00 zł 96,67 zł
.schule Dla każdego 116,28 zł 116,28 zł 0,00 zł 116,28 zł
.co.id 1091,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 877,48 zł
.lease Dla każdego 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 252,90 zł
.hl.cn 323,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.surgery Dla każdego 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 252,90 zł
.co.cg 3167,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.taipei 103,44 zł 103,44 zł 0,00 zł 103,44 zł
.me.uk 144,11 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,86 zł
.gop Dla każdego 119,49 zł 0,00 zł 0,00 zł 147,32 zł
.co.cm 235,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 235,42 zł
.ist 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 165,87 zł
.co.ci 2989,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.red Dla miłośników koloru czerownego 96,67 zł 80,26 zł 0,00 zł 96,67 zł
.miami 149,81 zł 149,81 zł 0,00 zł 149,81 zł
.fitness Dla każdego 175,50 zł 175,50 zł 0,00 zł 165,87 zł
.co.cr 654,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.florist Kwiaty 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.viajes Po hiszpańsku określenie turystyki 267,17 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.oslo.no 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gifts 173,71 zł 173,71 zł 0,00 zł 165,87 zł
.co.bb 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ventures Fundusze dla startupów 270,74 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.co.bw 565,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 993,77 zł
.ninja Dla każdego 109,15 zł 109,15 zł 0,00 zł 96,31 zł
.claims Dla każdego 268,24 zł 268,24 zł 0,00 zł 252,90 zł
.exchange Dla każdego 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 177,28 zł
.nm.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.co.bz 837,89 zł 837,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ee 492,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 492,25 zł
.pro.tc 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,23 zł
.web.za 463,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.nom.co 349,57 zł 206,89 zł 0,00 zł 349,57 zł
.directory Katalogi 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.pro.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.dating Randki 271,09 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.name.az 1689,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.radio.am 249,69 zł 178,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.live 123,06 zł 123,06 zł 0,00 zł 123,06 zł
.sexy Rozrywka dla dorosłych 112,72 zł 112,72 zł 0,00 zł 112,72 zł
.rich Dobra luksusowe 13681,23 zł 13681,23 zł 0,00 zł 13681,23 zł
.co.dm 1561,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coffee Miłośnicy kawy 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.airforce 171,93 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.family 123,06 zł 123,06 zł 0,00 zł 123,06 zł
.ind.in 142,68 zł 142,68 zł 0,00 zł 142,68 zł
.gift Prezenty, fundacje 112,72 zł 112,72 zł 0,00 zł 112,72 zł
.college 328,16 zł 347,43 zł 0,00 zł 347,43 zł
.career 570,72 zł 570,72 zł 0,00 zł 570,72 zł
.com.ve 953,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.plc.co.im 703,06 zł 655,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.education Edukacja i Szkolnictwo 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.net.ua 358,84 zł 563,59 zł 0,00 zł 358,84 zł
.com.vc 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.movie 1491,01 zł 1491,01 zł 0,00 zł 1491,01 zł
.com.uz 1368,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.uy 1352,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.tl 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.nom.es 135,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,55 zł
.net.tr 991,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.property Dla każdego 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 165,87 zł
.rip 104,16 zł 104,16 zł 0,00 zł 96,31 zł
.rio 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.net.tc 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,23 zł
.pet 96,67 zł 96,67 zł 0,00 zł 96,67 zł
.com.ug 321,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 321,03 zł
.com.ua 99,88 zł 99,88 zł 0,00 zł 358,84 zł
.pharmacien.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.swiss 699,13 zł 699,13 zł 0,00 zł 699,13 zł
.law.pro 1284,12 zł 1284,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tw 495,10 zł 516,50 zł 0,00 zł 480,12 zł
.tw.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.sydney 283,58 zł 283,58 zł 0,00 zł 283,58 zł
.ae.org 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.net.sl 1130,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.so 224,72 zł 206,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tr 991,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tn 1430,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.sb 991,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tl 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.net.sg 542,18 zł 492,25 zł 0,00 zł 470,84 zł
.coach 252,90 zł 252,90 zł 0,00 zł 252,90 zł
.sarl 173,71 zł 173,71 zł 0,00 zł 165,87 zł
.com.tj 1067,96 zł 754,06 zł 0,00 zł 0,00 zł
.loire-atlantique.notaires.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.co.ae 1339,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pink Dla lubiących kolor różowy 96,67 zł 80,26 zł 0,00 zł 96,67 zł
.city 116,64 zł 116,64 zł 0,00 zł 110,22 zł
.club.tw 420,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.protection 16408,20 zł 16408,20 zł 0,00 zł 16408,20 zł
.nx.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.aero Przemysł lotniczy 896,03 zł 955,24 zł 0,00 zł 924,57 zł
.holiday Turystyka i wypoczynek 270,74 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.net.ru 239,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gs.cn 323,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.co.ag 1283,05 zł 1019,09 zł 0,00 zł 1283,05 zł
.healthcare 268,95 zł 268,95 zł 0,00 zł 252,90 zł
.net.rw 3488,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.at 406,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.top 99,88 zł 99,88 zł 0,00 zł 99,88 zł
.co.ao 2867,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mobi Urządzenia mobilne 96,67 zł 96,67 zł 0,00 zł 102,02 zł
.co.az 1705,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mex.com 244,70 zł 206,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.com 80,26 zł 80,26 zł 0,00 zł 80,26 zł
.haus Nieruchomości 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 153,74 zł
.cheap Dla firm oferujących tanie produkty lub działających w branży reseller 174,78 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.regionalna 4,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 35,67 zł
.kaufen Dla każdego 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 153,74 zł
.industries Przemysł i duże przedsiębiorstwa 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 165,87 zł
.xxx Branża porno 437,31 zł 504,37 zł 0,00 zł 504,37 zł
.com.vn 1460,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1436,79 zł
.pro.pr 12111,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.vi 2251,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.ac.vn 1815,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 1697,89 zł
.capital Biznes 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 252,90 zł
.net.ye 1434,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aeroport.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.us.org 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.jetzt W języku Niemieckim oznacza TERAZ 92,74 zł 92,74 zł 0,00 zł 92,74 zł
.xyz Dla każdego 69,20 zł 69,20 zł 0,00 zł 69,20 zł
.hauts-de-seine.notaires.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.net 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.lat 169,43 zł 169,43 zł 0,00 zł 169,43 zł
.jur.pro 1062,97 zł 1062,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.law 517,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 517,22 zł
.int.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.name.fj 1567,34 zł 970,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ye 1797,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.estate Nieruchomości 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.domains Domeny internetowe 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.wales 98,81 zł 98,81 zł 0,00 zł 98,81 zł
.moda Dla każdego 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 153,74 zł
.christmas Wszystko związane ze świetami 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 165,87 zł
.org.za 463,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.army 171,93 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.careers Dla firm i osób działających w branży HR, np. tablica ogłoszeń z pracą 270,74 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.markets 342,43 zł 342,43 zł 0,00 zł 342,43 zł
.versicherung 799,01 zł 799,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cafe 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.villas Nieruchomości 271,09 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.bingo 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 265,03 zł
.radio.fm 249,69 zł 178,35 zł 0,00 zł 246,69 zł
.emp.br 919,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eus Tłumaczenia, Język Baskijski, Turystyka 397,72 zł 397,72 zł 0,00 zł 397,72 zł
.financial Dla każdego 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 271,45 zł
.university Dla każdego 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 252,90 zł
.qh.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.msk.ru 239,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.media Dla każdego 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 177,28 zł
.shiksha W Hindi słowo „Shiksha” oznacza edukację 96,67 zł 80,26 zł 0,00 zł 96,67 zł
.sch.uk 135,55 zł 135,55 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.vn 1458,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 1436,79 zł
.vodka Dla każdego 177,28 zł 144,46 zł 0,00 zł 177,28 zł
.design 249,69 zł 265,03 zł 0,00 zł 265,03 zł
.today Dla każdego 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.ngo 230,07 zł 242,91 zł 0,00 zł 242,91 zł
.land Nieruchomości 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.construction Przemysł budowlany 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.xn--01ac.xn--90a3ac 891,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vn 1809,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 1436,79 zł
.net.vi 2104,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.se.net 561,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 490,46 zł
.sucks 1712,16 zł 1712,16 zł 0,00 zł 1712,16 zł
.whoswho 560,02 zł 560,02 zł 0,00 zł 495,81 zł
.net.vc 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.net.uy 1291,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi.nz 592,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.doctor 474,41 zł 474,41 zł 0,00 zł 474,41 zł
.singles Randki online 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.immo 171,93 zł 171,93 zł 0,00 zł 165,87 zł
.productions Dla firm związanych z produkcją filmową, muzyczną i sztuką 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.net.uk 140,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 140,90 zł
.org.ug 321,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 321,03 zł
.com.mx 300,70 zł 323,53 zł 0,00 zł 300,70 zł
.com.my 638,85 zł 706,62 zł 0,00 zł 613,88 zł
.com.mv 1783,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ua 358,84 zł 563,59 zł 0,00 zł 358,84 zł
.com.mt 870,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mu 1014,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.supply Biznes 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.com.ms 1062,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chambagri.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.com.mo 2411,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.tw 420,91 zł 349,57 zł 0,00 zł 392,37 zł
.com.mm 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ah.cn 256,82 zł 256,82 zł 0,00 zł 263,96 zł
.com.mk 634,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 492,25 zł
.org.tr 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.mg 1747,83 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.press Dla każdego 383,81 zł 308,55 zł 0,00 zł 383,81 zł
.dance Dla każdego 131,62 zł 131,62 zł 0,00 zł 115,57 zł
.org.tl 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.events Wydarzenia 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.shopping 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 110,58 zł
.org.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.sx.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.org.vi 2083,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bible 891,75 zł 891,75 zł 0,00 zł 891,75 zł
.com.ly 698,42 zł 698,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ve 739,44 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in.th 692,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.vc 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.com.lv 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it.ao 3174,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xj.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.com.lr 1419,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asn.lv 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.lk 627,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wang 63,14 zł 63,14 zł 0,00 zł 63,14 zł
.health.vn 1808,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 1697,89 zł
.com.lc 549,32 zł 563,94 zł 0,00 zł 549,32 zł
.com.lb Liban 1569,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photography Fotografia 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.org.uk 53,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,86 zł
.org.sg 542,18 zł 299,63 zł 0,00 zł 542,18 zł
.bj.cn 331,02 zł 293,56 zł 0,00 zł 281,08 zł
.org.sc 1134,31 zł 1062,97 zł 0,00 zł 492,25 zł
.biz.fj 1567,34 zł 970,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sb 991,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.or.at 413,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.za 463,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.juegos Dla każdego 74,55 zł 74,55 zł 0,00 zł 74,55 zł
.org.ru 585,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gouv.cd 915,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 820,41 zł
.com.om 1721,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bar.pro 1205,65 zł 1205,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ro 1341,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe.kr 1304,45 zł 1157,13 zł 0,00 zł 1166,77 zł
.co.zw 1013,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kitchen Przemysł spożywczy 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.gives 171,93 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.art 73,12 zł 73,12 zł 0,00 zł 73,12 zł
.consulting Dla każdego 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 151,24 zł
.org.tc 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,23 zł
.black Dla każdego 247,55 zł 201,54 zł 0,00 zł 201,54 zł
.team 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.services Usługi 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 165,87 zł
.broker 5528,85 zł 5528,85 zł 0,00 zł 5528,85 zł
.com.nr 1026,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.marketing Marketing i Reklama 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.com.np Nepal 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ln.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.watch Zegarki 174,78 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.partners Dla każdego 271,09 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.com.ni 1789,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ng Dla każdego 774,04 zł 795,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.so 224,72 zł 206,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.nf Terytorium Norfolk 4886,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.sl 1130,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.na 5029,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 3295,91 zł
.fashion 181,20 zł 164,08 zł 0,00 zł 181,20 zł
.mobi.gp 1276,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.voting Dla każdego 299,63 zł 299,63 zł 0,00 zł 299,63 zł
.run 110,58 zł 110,58 zł 0,00 zł 110,58 zł
.co.th 692,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jl.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.cymru 98,81 zł 98,81 zł 0,00 zł 98,81 zł
.org.ps 641,35 zł 641,35 zł 0,00 zł 563,59 zł
.furniture Dla każdego 268,24 zł 268,24 zł 0,00 zł 252,90 zł
.school 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.homes 863,21 zł 863,21 zł 0,00 zł 863,21 zł
.org.ph 856,79 zł 206,89 zł 0,00 zł 856,79 zł
.co.tj 891,04 zł 755,49 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tech 262,17 zł 262,17 zł 0,00 zł 262,17 zł
.co.rw 3488,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.courses 240,77 zł 240,77 zł 0,00 zł 240,77 zł
.glass Szkło w szerokim rozumieniu tego słowa 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.com.qa 658,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.veterinaire.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.town Dla każdego 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 177,28 zł
.co.rs 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.py 1434,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.physio 488,68 zł 488,68 zł 0,00 zł 488,68 zł
.engineering Dla każdego 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 252,90 zł
.boats 813,28 zł 813,28 zł 0,00 zł 813,28 zł
.pro Specjaliści 278,23 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.pp.ru 399,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ps 641,35 zł 641,35 zł 0,00 zł 597,47 zł
.com.pt 420,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.futbol Piłka, Sport 70,27 zł 70,27 zł 0,00 zł 60,64 zł
.camp Turystyka i kampingi 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.com.pr 1496,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gripe Dla każdego 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 165,87 zł
.name Dla każdego 58,14 zł 58,14 zł 0,00 zł 114,14 zł
.clothing Odzież 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.com.ph 911,01 zł 911,01 zł 0,00 zł 913,87 zł
.com.pe 606,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 863,21 zł
.co.uz 1368,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.tc 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,23 zł
.cards Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.voto 392,37 zł 392,37 zł 0,00 zł 392,37 zł
.shop 196,19 zł 196,19 zł 0,00 zł 196,19 zł
.show 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.org.nz 592,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.video 123,06 zł 123,06 zł 0,00 zł 123,06 zł
.house Nieruchomości oraz przemysł budowlany 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.bbs.tr 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne.ke 1097,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.sv 1406,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 1269,85 zł
.experts-comptables.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.org.nr 2518,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.vi 2251,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pizza 262,89 zł 262,89 zł 0,00 zł 252,90 zł
.com.sn 1419,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ve 953,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.so 224,72 zł 206,89 zł 0,00 zł 220,80 zł
.com.sl 1130,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ni 1712,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.memorial 252,90 zł 252,90 zł 0,00 zł 252,90 zł
.org.ng Dla każdego 242,56 zł 242,56 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vote 392,37 zł 392,37 zł 0,00 zł 392,37 zł
.com.sg 542,18 zł 299,63 zł 0,00 zł 470,84 zł
.news 123,06 zł 123,06 zł 0,00 zł 123,06 zł
.org.pe 135,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,55 zł
.com.se 78,47 zł 78,47 zł 0,00 zł 78,47 zł
.delivery 253,61 zł 253,61 zł 0,00 zł 252,90 zł
.com.sb 991,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.green 385,24 zł 342,43 zł 0,00 zł 342,43 zł
.toys Dla każdego 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.com.sc 1310,87 zł 1207,07 zł 0,00 zł 1227,05 zł
.com.sa Arabia Saudyjska 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.center Globalne zastosowanie bez wyraźnego określenia branży czy też zainteresowań 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.engineer 171,93 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.co.tz 611,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ru 75,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo Dla każdego 60,64 zł 64,21 zł 0,00 zł 60,64 zł
.medecin.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.co.ug 321,03 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ro 1967,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fund Dla każdego 268,24 zł 268,24 zł 0,00 zł 252,90 zł
.mobi.ke 1097,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pub Bary i puby 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 153,74 zł
.buzz Marketing i social media 210,81 zł 210,81 zł 0,00 zł 210,81 zł
.co.uk 53,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 53,86 zł
.finance Dla każdego 268,24 zł 268,24 zł 0,00 zł 252,90 zł
.studio 123,06 zł 123,06 zł 0,00 zł 123,06 zł
.or.kr 1304,10 zł 1157,13 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casa 25,68 zł 144,46 zł 0,00 zł 146,96 zł
.com.es 192,62 zł 0,00 zł 0,00 zł 192,62 zł
.co.om 1756,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ly 706,27 zł 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.lv 634,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rent 338,87 zł 338,87 zł 0,00 zł 338,87 zł
.tips Dla stron z poradami 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.org.ls 1422,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.eg 2686,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 2322,47 zł
.com.ee 513,65 zł 0,00 zł 0,00 zł 527,92 zł
.gent 155,16 zł 155,16 zł 0,00 zł 155,16 zł
.he.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.or.ke 1097,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ec 1410,04 zł 428,04 zł 0,00 zł 975,57 zł
.org.lk 627,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cash Dla każdego 175,50 zł 175,50 zł 0,00 zł 165,87 zł
.com.dz 3732,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gallery Fotografia, sztuka 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.org.lb 1569,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nagasaki.jp 806,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.na 5029,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 3295,91 zł
.flowers 145,53 zł 145,53 zł 0,00 zł 145,53 zł
.gouv.ht 1323,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.durban Dla każdego 124,85 zł 124,85 zł 0,00 zł 124,85 zł
.co.no 592,12 zł 592,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nl 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.dm 1455,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.nz 592,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kragero.no 385,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.my 635,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mx 300,70 zł 323,53 zł 0,00 zł 300,70 zł
.org.mw 2061,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.per.kh 699,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.mt 1162,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ms 1062,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.de 420,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cars 16408,20 zł 16408,20 zł 0,00 zł 16408,20 zł
.nrw 212,24 zł 212,24 zł 0,00 zł 212,24 zł
.webcam Kamery internetowe 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 144,46 zł
.org.mm 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.style 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 173,36 zł
.com.cx 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cv 656,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.care Dla każdego 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 177,28 zł
.apartments 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.yn.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.com.gy 627,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.study 206,89 zł 206,89 zł 0,00 zł 206,89 zł
.com.gu 2133,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.direct Dla każdego 175,85 zł 175,85 zł 0,00 zł 165,87 zł
.com.gp 991,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.irish 235,42 zł 235,42 zł 0,00 zł 235,42 zł
.lol 169,43 zł 169,43 zł 0,00 zł 169,43 zł
.solar Energia słoneczna 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.com.gn 1961,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gl 955,96 zł 1062,97 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.gh 983,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.jo 1509,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.computer Wszystko związane z nowymi technologiami, komputerami i informatyką 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.yachts 863,21 zł 863,21 zł 0,00 zł 863,21 zł
.blackfriday Dla każdego 212,24 zł 212,24 zł 0,00 zł 212,24 zł
.com.ge 756,56 zł 769,40 zł 0,00 zł 727,67 zł
.corsica 247,91 zł 247,91 zł 0,00 zł 247,91 zł
.or.id 356,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 356,70 zł
.co.ro 599,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.je 1362,59 zł 492,25 zł 0,00 zł 1362,59 zł
.cooking Kulinaria 177,28 zł 144,46 zł 0,00 zł 177,28 zł
.holdings Nieruchomości oraz finanse 270,74 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.berlin Dla każdego 247,91 zł 247,91 zł 0,00 zł 247,91 zł
.me.ke 1097,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hamburg Dla każdego 247,91 zł 247,91 zł 0,00 zł 247,91 zł
.vegas Hazard 322,46 zł 322,46 zł 0,00 zł 322,46 zł
.co.pn 1496,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 1398,26 zł
.org.kz 620,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.other.nf 5193,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tennis 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 265,03 zł
.com.fj 1567,34 zł 970,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bargains Sprzedawcy online, kupony rabatowe 174,78 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.org.kn 1496,00 zł 492,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.br.com 551,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 479,76 zł
.chat 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 173,36 zł
.org.ki 2161,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.kh 699,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.garden 181,20 zł 164,08 zł 0,00 zł 181,20 zł
.travel Turystyka 1192,45 zł 1192,45 zł 0,00 zł 1192,45 zł
.diamonds Przemysł jubilerski 270,74 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.navy 172,29 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.uk.com 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 492,25 zł
.org.hu 1276,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.az 1661,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.kr 1304,45 zł 1157,13 zł 0,00 zł 1166,77 zł
.org.hn 842,17 zł 842,17 zł 0,00 zł 706,27 zł
.cloud 126,63 zł 126,63 zł 0,00 zł 126,63 zł
.ryukyu Dla każdego 60,64 zł 64,21 zł 0,00 zł 60,64 zł
.org.hk 620,66 zł 492,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiv 1276,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 1276,99 zł
.maison W języku Francuskim oznacza „Dom” 271,09 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.zone Dla każdego 174,78 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.xn--rhqv96g 174,78 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.lc 563,94 zł 563,59 zł 0,00 zł 572,86 zł
.group 110,58 zł 110,58 zł 0,00 zł 110,58 zł
.jewelry 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 265,03 zł
.za.com 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 551,10 zł
.amsterdam 212,24 zł 212,24 zł 0,00 zł 212,24 zł
.com.ht 1323,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.hr 898,88 zł 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sd.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.com.hn 842,17 zł 842,17 zł 0,00 zł 706,27 zł
.co.jp 1269,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 1198,51 zł
.com.hk 620,66 zł 620,66 zł 0,00 zł 549,32 zł
.voyage Turystyka 270,74 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.org.in 142,68 zł 142,68 zł 0,00 zł 142,68 zł
.market 172,29 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.org.im 669,53 zł 655,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.il 610,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cnkeyword Dla każdego 1348,33 zł 1348,33 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gov.bb 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.condos Nieruchomości 271,09 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.co.ke 1097,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tm.mc 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.biz.bb 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kz 729,09 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.game 2568,24 zł 2568,24 zł 0,00 zł 2568,24 zł
.com.ky 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.faith 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.co.mz 1196,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.mu 784,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bayern Dla każdego 176,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 176,57 zł
.biz.az 1689,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kn 1512,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ms 1062,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bike Rowery i turystyka 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.my.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.org.fj 1567,34 zł 970,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.na 1276,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 991,63 zł
.rocks Dla każdego 69,91 zł 69,91 zł 0,00 zł 60,64 zł
.com.kh 1015,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ki 2161,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.kg 313,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ille-et-vilaine.notaires.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.diet 112,72 zł 112,72 zł 0,00 zł 112,72 zł
.co.ni 1806,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.win 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.ltd 110,58 zł 110,58 zł 0,00 zł 110,58 zł
.lawyer 212,24 zł 211,88 zł 0,00 zł 184,41 zł
.xn--55qx5d.hk 620,66 zł 492,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rest Dla każdego 213,31 zł 173,00 zł 0,00 zł 173,00 zł
.soccer 110,58 zł 110,58 zł 0,00 zł 110,58 zł
.gouv.fr 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uk.net 567,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 597,47 zł
.com.jo 1509,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 930,63 zł
.com.jm 720,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gn 1961,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ls 1422,52 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.co.ma 1457,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.tr 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.gh 356,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.build Przemysł budowlany 396,29 zł 396,29 zł 0,00 zł 396,29 zł
.org.gg 1562,35 zł 420,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.ge 891,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nyc Nowy York 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 177,28 zł
.clinic Dla każdego 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 271,45 zł
.flights Przemysł lotniczy i podróże 271,09 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.co.me 927,42 zł 927,42 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.tr 306,76 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xz.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.per.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.hk.org 80,26 zł 80,26 zł 0,00 zł 80,26 zł
.info.vn 1815,25 zł 0,00 zł 0,00 zł 1814,18 zł
.biz.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.fit 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 181,20 zł
.bar Bary i puby 394,51 zł 313,90 zł 0,00 zł 394,51 zł
.dental Medycyna 271,45 zł 271,45 zł 0,00 zł 252,90 zł
.coupons 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.beer Dla każdego 175,85 zł 175,85 zł 0,00 zł 175,85 zł
.us.com 411,28 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.surf Dla każdego 175,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 175,85 zł
.recipes Kulinaria 270,74 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.ac Wyspa Wniebowstąpienia 979,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ae Zjednoczone Emiraty Arabskie 777,61 zł 442,31 zł 0,00 zł 706,27 zł
.af Afganistan 2075,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ag Antigua i Barbuda 1310,87 zł 1127,17 zł 0,00 zł 1310,87 zł
.org.es 135,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,55 zł
.per.sg 542,18 zł 435,17 zł 0,00 zł 413,77 zł
.am Armenia 1412,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.aero.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.ac.cn 313,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.at Austria 71,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vacations Turystyka i wypoczynek 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.deals Biznes 175,85 zł 175,85 zł 0,00 zł 165,87 zł
.ax Åland 620,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.az Azerbejdżan 1629,05 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hb.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.adult 447,66 zł 447,66 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ba Bośnia i Hercegowina 991,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bb Barbados 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.be Belgia 35,67 zł 35,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bt 1567,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bf Burkina Faso 1419,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bs 2649,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bg Bułgaria 739,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.br 1187,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.bh Bahrain 5290,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bi Burundi 1080,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bj Benin 2846,47 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bo 1766,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 1724,29 zł
.biz.vn 1460,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 1436,79 zł
.org.bn 1567,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.bm 1094,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bm Bermudy 1094,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.investments Dla każdego 463,00 zł 476,91 zł 0,00 zł 476,91 zł
.bo Dla każdego 2658,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 2516,16 zł
.info.tr 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reisen Dla każdego 116,64 zł 117,71 zł 0,00 zł 110,22 zł
.org.bh 5715,05 zł 527,20 zł 0,00 zł 4037,84 zł
.how 168,01 zł 168,01 zł 0,00 zł 168,01 zł
.bt Bhutan 1567,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.systems Technologie 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.org.bb 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.by Białoruś 649,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bz Belize 504,02 zł 532,55 zł 0,00 zł 504,02 zł
.gen.tr 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wedding 181,20 zł 164,08 zł 0,00 zł 181,20 zł
.xn--fiqs8s Dla każdego 592,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org.az 1689,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ca Kanada 299,63 zł 299,63 zł 0,00 zł 228,29 zł
.cc Wyspy Kokoswe 494,74 zł 494,74 zł 0,00 zł 494,74 zł
.cd Demokratyczna Republika Kongo 875,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 820,41 zł
.yokohama Dla każdego 60,64 zł 64,21 zł 0,00 zł 60,64 zł
.cf Republika Środkowoafrykańska 606,39 zł 392,37 zł 0,00 zł 0,00 zł
.business 114,14 zł 114,14 zł 0,00 zł 110,22 zł
.cg Kongo 3167,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ch Szwajcaria 73,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ci Wybrzeże Kości Słoniowej 2989,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jobs Firmy 1351,54 zł 1351,54 zł 0,00 zł 1351,54 zł
.sex 460,14 zł 460,14 zł 0,00 zł 460,14 zł
.org.cn 270,02 zł 347,78 zł 0,00 zł 277,16 zł
.cm Kamerun 1248,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 1248,45 zł
.cn Chińska Republika Ludowa 219,37 zł 219,37 zł 0,00 zł 219,37 zł
.co Kolumbia 139,11 zł 139,11 zł 0,00 zł 139,11 zł
.shoes Obuwie 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.cr Kostaryka 1437,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.actor Dla każdego 213,31 zł 213,31 zł 0,00 zł 184,41 zł
.cu Kuba 4986,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cv Republika Zielonego Przylądka 656,33 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.med.pro 1284,12 zł 1284,12 zł 0,00 zł 0,00 zł
.meet Dla każdego 201,54 zł 201,54 zł 0,00 zł 201,54 zł
.org.cd 872,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 872,84 zł
.cx Wyspa Bożego Narodzenia 1391,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.cz Republika Czeska 64,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 64,21 zł
.inc.hk 80,26 zł 80,26 zł 0,00 zł 80,26 zł
.org.bz 837,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.xn--fzc2c9e2c 627,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tokyo.jp 855,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.ar 1101,49 zł 1048,70 zł 0,00 zł 0,00 zł
.de Niemcy 35,67 zł 35,67 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kiwi Dla każdego 158,73 zł 158,73 zł 0,00 zł 156,95 zł
.london Dla każdego 240,06 zł 0,00 zł 0,00 zł 240,06 zł
.accountant 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.dj Dżibuti 977,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dk Dania 58,86 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.am 1391,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.moscow Dla każdego 41,02 zł 41,02 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dm Dominikana 1567,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.graphics Grafika 117,35 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.com.af 621,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 626,01 zł
.info.ro 1341,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bet 96,67 zł 96,67 zł 0,00 zł 96,67 zł
.abogado 197,97 zł 0,00 zł 0,00 zł 197,97 zł
.dz Algieria 3672,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.legal 252,90 zł 252,90 zł 0,00 zł 252,90 zł
.club Polecane dla klubów 95,60 zł 95,24 zł 0,00 zł 92,39 zł
.ec Ekwador 1410,04 zł 1054,05 zł 0,00 zł 975,57 zł
.info Dla każdego 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.tires 463,00 zł 463,00 zł 0,00 zł 463,00 zł
.ee Estonia 527,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 527,92 zł
.eg Egipt 1915,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 1915,48 zł
.org.ar 1198,51 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.lk 535,05 zł 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.es Hiszpania 57,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 57,07 zł
.org.ag 933,48 zł 823,98 zł 0,00 zł 933,48 zł
.eu 24,48 zł 47,97 zł 0,00 zł 47,97 zł
.org.af 621,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vision Optycy 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 165,87 zł
.info.pr 12253,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.kz 620,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.parts Fabryki i przemysł 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 165,87 zł
.bc.ca 299,63 zł 299,63 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pp.az 1689,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.party 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 165,87 zł
.accountants Księgowość 474,41 zł 474,41 zł 0,00 zł 474,41 zł
.salon 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.com.cu 3424,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 3360,11 zł
.loan 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.fi Finlandia 114,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 114,14 zł
.com.cn 268,24 zł 288,57 zł 0,00 zł 275,37 zł
.com.co 322,81 zł 321,03 zł 0,00 zł 322,81 zł
.fm Mikronezja 1001,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 1001,61 zł
.edu.mm 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cm 235,42 zł 0,00 zł 0,00 zł 235,42 zł
.fo Wyspy Owcze 2889,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.training Trenerzy oraz poradniki 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.per.nf 5193,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fr Francja 67,77 zł 67,77 zł 0,00 zł 67,77 zł
.com.ci 2989,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cg 3167,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.cd 872,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 872,84 zł
.gb.com 456,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 456,58 zł
.edu.lv 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.exposed Dla każdego 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.company Biznes i organizacje 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.ga Gabon 224,72 zł 535,05 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.by 672,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bz 837,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hk.cn 313,90 zł 206,89 zł 0,00 zł 313,90 zł
.gd Grenada 535,76 zł 535,76 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ge Gruzja 1057,62 zł 1013,03 zł 0,00 zł 1013,03 zł
.gf Gujana Francuska 1512,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.digital Dla każdego 175,50 zł 175,50 zł 0,00 zł 165,87 zł
.gg Guernsey 1331,92 zł 249,69 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bs 2649,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kyoto 463,71 zł 463,71 zł 0,00 zł 463,71 zł
.com.br 898,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bo Dla każdego 1766,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 1724,29 zł
.gl Grenlandia 955,96 zł 955,96 zł 0,00 zł 813,28 zł
.gm Gambia 516,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bm 1094,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.asia Dla każdego 88,46 zł 88,46 zł 0,00 zł 88,46 zł
.com.bn 1567,34 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gp Gwadelupa 1276,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vi.it 349,57 zł 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gq Gwinea Równikowa 124,85 zł 124,85 zł 0,00 zł 0,00 zł
.football 110,58 zł 110,58 zł 0,00 zł 110,58 zł
.gs Georgia Południowa i Sandwich Południowy 347,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bh 5290,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gu Guam 2133,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 2133,07 zł
.gy Gujana 627,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.com.bb 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.management Dla każdego 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.uno Hiszpańska strona www 159,80 zł 159,80 zł 0,00 zł 153,02 zł
.com.az 1507,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.baby 379,89 zł 379,89 zł 0,00 zł 379,89 zł
.ac.at 413,77 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.bid Aukcje online 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 144,46 zł
.zj.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.expert Dla każdego 267,17 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.rehab 172,29 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.hk Hongkong 613,52 zł 649,19 zł 0,00 zł 634,93 zł
.hm Wyspy Heard i McDonalda 930,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hn Honduras 975,57 zł 975,57 zł 0,00 zł 913,15 zł
.gen.in 142,68 zł 142,68 zł 0,00 zł 142,68 zł
.discount Dla każdego 175,50 zł 175,50 zł 0,00 zł 165,87 zł
.bio Biotechnologie 290,71 zł 290,71 zł 0,00 zł 290,71 zł
.hr Chorwacja 1077,23 zł 1248,45 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.nf 5193,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ht Haiti 1382,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hu Węgry 1269,85 zł 606,39 zł 0,00 zł 1105,77 zł
.ski 212,24 zł 212,24 zł 0,00 zł 212,24 zł
.biz Dla firm 71,34 zł 71,34 zł 0,00 zł 71,34 zł
.supplies Biznes 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.id Indonezja 392,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ie Irlandia 1062,97 zł 420,91 zł 0,00 zł 991,63 zł
.frl 212,24 zł 212,24 zł 0,00 zł 212,24 zł
.biz.ki 2161,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.im Wyspa Man 669,53 zł 655,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.in Indie 85,61 zł 85,61 zł 0,00 zł 178,35 zł
.boutique Stworzona z myślą o biznesie 174,78 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.io Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego 993,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 999,12 zł
.aca.pro 1205,65 zł 1205,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wtf Dla każdego 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 165,87 zł
.iq Irak 2702,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ir Iran 1391,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.autos 4102,05 zł 4102,05 zł 0,00 zł 4102,05 zł
.is Islandia 1633,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.it Włochy 42,80 zł 42,80 zł 0,00 zł 0,00 zł
.hiphop Dla każdego 112,72 zł 112,72 zł 0,00 zł 112,72 zł
.tienda Hiszpański sklep lub magazyn 271,09 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.web.id 356,70 zł 0,00 zł 0,00 zł 356,70 zł
.js.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.je Jersey 2120,58 zł 1285,90 zł 0,00 zł 1285,90 zł
.dog 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.trading 385,24 zł 385,24 zł 0,00 zł 385,24 zł
.works Dla każdego 174,78 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.jo Jordania 2392,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 1376,51 zł
.biz.nr 5621,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.jp Japonia 806,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.world 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 165,87 zł
.stream 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.camera Biznes filmowy 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.kg Kirgistan 1020,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ki Kiribati 7562,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.biz.mm 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kn Saint Kitts i Nevis 1496,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kr Korea Południowa 1299,81 zł 1161,42 zł 0,00 zł 1157,13 zł
.restaurant 265,38 zł 265,38 zł 0,00 zł 252,90 zł
.xn--d1alf 634,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.ke 1097,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.quebec 162,30 zł 162,30 zł 0,00 zł 162,30 zł
.menu Restauracje 213,31 zł 212,95 zł 0,00 zł 213,31 zł
.mba 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 110,58 zł
.info.ki 2161,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ky Kajmany 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kz Kazachstan 722,32 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.la Laos 635,64 zł 206,89 zł 0,00 zł 542,18 zł
.lc Saint Lucia 512,22 zł 512,22 zł 0,00 zł 518,64 zł
.report Biznes 116,64 zł 117,71 zł 0,00 zł 110,22 zł
.li Liechtenstein 73,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lk Sri Lanka 627,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.codes Branża komputerowa, programiści 267,17 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.auto 16408,20 zł 16408,20 zł 0,00 zł 16408,20 zł
.biz.pr 8938,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lt Litwa 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lu Luksemburg 492,25 zł 492,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.casino 697,35 zł 697,35 zł 0,00 zł 697,35 zł
.lv Łotwa 634,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.photos Fotografia 117,00 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.enterprises Przedsiębiorstwa 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.ly Libia 1403,61 zł 1474,95 zł 0,00 zł 1403,61 zł
.download 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.hi.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.ma Maroko 1457,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.reviews Opinie 133,05 zł 133,05 zł 0,00 zł 115,57 zł
.mc Monako 1341,19 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.md Mołdawia 2246,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.me Czarnogóra 99,88 zł 99,88 zł 0,00 zł 206,89 zł
.host Hosting 517,22 zł 417,34 zł 0,00 zł 517,22 zł
.mg Madagaskar 2133,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.international Zagadnienia międzynarodowe, biznes i organizacje 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.soy 144,82 zł 124,85 zł 0,00 zł 144,82 zł
.credit Dla każdego 463,00 zł 507,94 zł 0,00 zł 476,91 zł
.navarra.museum 1134,31 zł 920,29 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.sg 420,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 420,91 zł
.mk Macedonia 634,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ml Mali 606,39 zł 278,23 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mn Mongolia 837,89 zł 837,89 zł 0,00 zł 799,01 zł
.mo Makao 2411,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.eu.com 415,20 zł 0,00 zł 0,00 zł 415,20 zł
.mp Mariany Północne 599,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mq Martynika 1512,41 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.osaka.jp 855,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tv.br 1187,10 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ar.com 399,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ms Montserrat 627,08 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.poker 244,34 zł 244,34 zł 0,00 zł 244,34 zł
.mu Mauritius 1038,71 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.equipment Przemysł zaopatrzeniowy 117,35 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.game.tw 420,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mv Malediwy 1783,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.arts.nf 5193,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mx Meksyk 619,59 zł 608,89 zł 0,00 zł 619,59 zł
.film 447,66 zł 447,66 zł 0,00 zł 447,66 zł
.my Malezja 664,53 zł 664,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.dentist 207,24 zł 207,24 zł 0,00 zł 184,41 zł
.tirol 162,30 zł 162,30 zł 0,00 zł 162,30 zł
.plus 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.na Namibia 26574,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 21608,89 zł
.tv.bb 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ne Nigeria 1034,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nf Terytorium Norfolk 8232,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.spb.ru 239,35 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ng Nigeria 1476,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ni Nikaragua 5086,54 zł 4629,97 zł 0,00 zł 4629,97 zł
.nl Holandia 46,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.hu 1276,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.edu.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.no Norwegia 92,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.nr Nauru 5033,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.port.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.nu Niue 228,29 zł 0,00 zł 0,00 zł 228,29 zł
.best Dla każdego 549,32 zł 435,17 zł 0,00 zł 549,32 zł
.storage 369,18 zł 369,18 zł 0,00 zł 369,18 zł
.hiroshima.jp 806,14 zł 0,00 zł 0,00 zł 806,14 zł
.nz Nowa Zelandia 592,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.men 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.tur.br 1591,95 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.om Oman 1756,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 1269,85 zł
.edu.vn 1814,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1697,89 zł
.social Dla każdego 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 153,74 zł
.srl 208,67 zł 208,67 zł 0,00 zł 208,67 zł
.contractors Dla każdego 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.ebiz.tw 477,98 zł 420,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pe Peru 906,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 863,21 zł
.pf Polinezja Francuska 891,75 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.fj 1567,34 zł 970,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.fyi 110,58 zł 110,58 zł 0,00 zł 110,58 zł
.earth 126,63 zł 126,63 zł 0,00 zł 126,63 zł
.ph Filipiny 918,50 zł 861,43 zł 0,00 zł 865,00 zł
.luxury Dla każdego 3161,08 zł 3161,08 zł 0,00 zł 3161,08 zł
.online 203,32 zł 203,32 zł 0,00 zł 203,32 zł
.pl Dla każdego 13,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 84,87 zł
.pm Saint-Pierre i Miquelon 67,77 zł 278,23 zł 0,00 zł 67,77 zł
.properties Nieruchomości 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.pn Pitcairn 1553,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 1369,73 zł
.pr Puerto Rico 8610,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.lv 645,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ps Palestyna 916,36 zł 892,46 zł 0,00 zł 877,48 zł
.pt Portugalia 420,91 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.mo.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.se.com 527,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 456,58 zł
.net.ly 777,61 zł 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pw Palau 213,31 zł 206,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.nf 5193,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vlaanderen 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 176,57 zł
.qa Katar 720,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theatre 4280,40 zł 4280,40 zł 0,00 zł 4280,40 zł
.ac.rw 3488,53 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kz 620,66 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.band 125,20 zł 125,20 zł 0,00 zł 115,57 zł
.name.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.melbourne 283,58 zł 283,58 zł 0,00 zł 283,58 zł
.nom.ni 1640,82 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.africa.com 513,29 zł 513,29 zł 0,00 zł 513,29 zł
.taxi 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.net.kn 1496,00 zł 492,25 zł 0,00 zł 0,00 zł
.horse Dla każdego 177,28 zł 144,46 zł 0,00 zł 177,28 zł
.re Reunion 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.no.com 399,50 zł 0,00 zł 0,00 zł 399,50 zł
.store.bb 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.attorney 211,88 zł 211,88 zł 0,00 zł 184,41 zł
.net.ki 2161,60 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.kh 699,13 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ro Rumunia 1169,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.pro.fj 1567,34 zł 970,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gratis Dla każdego 116,64 zł 116,28 zł 0,00 zł 110,22 zł
.rs Serbia 634,93 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.chirurgiens-dentistes.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.ru Rosja 42,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.folkebibl.no 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rw Ruanda 3927,98 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.yoga 166,22 zł 144,46 zł 0,00 zł 166,22 zł
.global Alternatywa dla domen .com i .co 397,72 zł 397,72 zł 0,00 zł 397,72 zł
.sc.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.sa Arabia Saudyjska 349,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.jo 1509,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sc Seszele 1310,87 zł 1310,87 zł 0,00 zł 1227,05 zł
.se Szwecja 99,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 99,88 zł
.democrat Dla partii demokratycznych 174,78 zł 174,78 zł 0,00 zł 153,74 zł
.sg Singapur 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 542,18 zł
.net.je 2425,56 zł 492,25 zł 0,00 zł 1362,59 zł
.sh Wyspa Świętej Heleny 959,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.si Słowenia 549,32 zł 249,69 zł 0,00 zł 492,25 zł
.ac.tz 611,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sk Słowacja 677,73 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sl Sierra Leone 1130,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ru.com 559,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 456,58 zł
.name.vn 1814,18 zł 0,00 zł 0,00 zł 1697,89 zł
.sn.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.sm San Marino 1298,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.audio Dla każdego 74,55 zł 74,55 zł 0,00 zł 74,55 zł
.sn Senegal 1419,67 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.so Somalia 246,48 zł 246,48 zł 0,00 zł 1177,11 zł
.ostfold.no 385,24 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.email Poczta e-mail 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.sr Surinam 1344,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.nf 5193,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.st Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 599,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 599,26 zł
.su ZSSR 650,26 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sv Salwador 1781,36 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.tr 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.associates Dla każdego 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 165,87 zł
.sx Sint Maarten 370,61 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.one 55,29 zł 55,29 zł 0,00 zł 55,29 zł
.ong 230,07 zł 230,07 zł 0,00 zł 230,07 zł
.cn.com 82,04 zł 0,00 zł 0,00 zł 345,29 zł
.store 304,98 zł 304,98 zł 0,00 zł 304,98 zł
.onl Skrót od online – dla każdego 123,42 zł 107,01 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.im 669,53 zł 655,26 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.in 142,68 zł 142,68 zł 0,00 zł 142,68 zł
.tc Turks i Caicos 1309,45 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.idv.tw 420,91 zł 420,91 zł 0,00 zł 420,91 zł
.tf Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne 67,77 zł 278,23 zł 0,00 zł 67,77 zł
.tg Togo 1326,92 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.info.bb 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cricket 374,18 zł 374,18 zł 0,00 zł 374,18 zł
.alsace 247,91 zł 247,91 zł 0,00 zł 247,91 zł
.tj Tadżykistan 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.fish Przemysł rybny, sport i zainteresowania 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 165,87 zł
.tl Timor Wschodni 1276,99 zł 0,00 zł 0,00 zł 606,39 zł
.tn Tunezja 1430,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.makeup 1640,82 zł 1640,82 zł 0,00 zł 1640,82 zł
.k12.tr 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.country Dla każdego 177,28 zł 144,46 zł 0,00 zł 177,28 zł
.tv Tuvalu 173,00 zł 173,00 zł 0,00 zł 406,99 zł
.builders Stworzony z myślą o pracownikach budowlanych i małych firmach działających w tej branży 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.pro.az 1689,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tw Taiwan 495,10 zł 516,50 zł 0,00 zł 495,10 zł
.ltd.hk 80,26 zł 80,26 zł 0,00 zł 80,26 zł
.express 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.info.az 1638,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ua Ukraina 358,84 zł 563,59 zł 0,00 zł 358,84 zł
.net.ps 641,35 zł 597,47 zł 0,00 zł 563,59 zł
.ooo 166,94 zł 166,94 zł 0,00 zł 166,94 zł
.net.ph 911,37 zł 206,89 zł 0,00 zł 856,79 zł
.ug Uganda 693,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 693,07 zł
.uk Wielka Brytania 142,68 zł 0,00 zł 0,00 zł 142,68 zł
.ac.nz 592,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.us USA 59,21 zł 59,21 zł 0,00 zł 59,21 zł
.net.pe 135,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 135,55 zł
.uy Urugwaj 1364,02 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.uz Uzbekistan 1368,30 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gz.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.solutions Usługi 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.istanbul 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 165,87 zł
.museum.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.degree 229,00 zł 242,91 zł 0,00 zł 210,81 zł
.plumbing Hydraulik, instalacje wodno kanalizacyjne 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.vc Saint Vincent i Grenadyny 555,74 zł 555,74 zł 0,00 zł 527,92 zł
.vg Brytyjskie Wyspy Dziewicze 541,47 zł 513,65 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tube 167,65 zł 167,65 zł 0,00 zł 167,65 zł
.vi Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 2133,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vn Wietnam 1921,90 zł 0,00 zł 0,00 zł 1815,25 zł
.ruhr Turystyka i biznes 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 0,00 zł
.desi Dla każdego 109,51 zł 109,51 zł 0,00 zł 109,51 zł
.support Pomoc 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.net.nz 592,12 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gd.cn 323,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.id.lv 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.rodeo Dla każdego 177,28 zł 144,46 zł 0,00 zł 177,28 zł
.wien Dla każdego 162,30 zł 162,30 zł 0,00 zł 162,30 zł
.net.nr 1026,23 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.kim Dla osób o imieniu Kim 96,67 zł 80,26 zł 0,00 zł 96,67 zł
.life Dla każdego 175,85 zł 175,85 zł 0,00 zł 165,87 zł
.wf Wallis i Futuna 67,77 zł 278,23 zł 0,00 zł 67,77 zł
.auction 171,93 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.net.nf 5193,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gal 397,72 zł 397,72 zł 0,00 zł 397,72 zł
.koeln Dla każdego 51,72 zł 51,72 zł 0,00 zł 51,72 zł
.net.ni 1712,16 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ws Samoa 273,59 zł 344,57 zł 0,00 zł 273,59 zł
.de.com 403,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 349,57 zł
.organic 393,44 zł 321,03 zł 0,00 zł 393,44 zł
.hu.com 456,58 zł 0,00 zł 0,00 zł 492,25 zł
.net.mu 746,22 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.my 606,39 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.org 67,65 zł 72,57 zł 0,00 zł 72,57 zł
.net.mx 299,98 zł 323,53 zł 0,00 zł 0,00 zł
.name.pr 12253,72 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.mm 563,59 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.technology Technologie 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.rentals Nieruchomości 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.jpn.com 561,80 zł 0,00 zł 0,00 zł 527,92 zł
.forex 11057,70 zł 11057,70 zł 0,00 zł 11057,70 zł
.net.me 206,89 zł 206,89 zł 0,00 zł 0,00 zł
.money 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 165,87 zł
.sch.lk 627,79 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.catering Dla firm i osób działających w branżach powiązanych z cateringiem 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.notaires.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.geometre-expert.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.moe Dla każdego 112,36 zł 112,36 zł 0,00 zł 112,36 zł
.software 172,29 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.jx.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.mom 203,32 zł 203,32 zł 0,00 zł 203,32 zł
.ye Jemen 1838,43 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.feedback 5700,07 zł 5700,07 zł 0,00 zł 5700,07 zł
.bzh 283,58 zł 283,58 zł 0,00 zł 283,58 zł
.minsk.by 1127,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.review 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.games 109,15 zł 109,15 zł 0,00 zł 109,15 zł
.yt Majotta 67,77 zł 278,23 zł 0,00 zł 67,77 zł
.reise Dla każdego 529,70 zł 529,70 zł 0,00 zł 529,70 zł
.guide Dla każdego 175,85 zł 175,85 zł 0,00 zł 165,87 zł
.nagoya Dla każdego 60,64 zł 64,21 zł 0,00 zł 60,64 zł
.net.cm 185,48 zł 0,00 zł 0,00 zł 185,48 zł
.ac.ke 1097,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.co 322,81 zł 322,81 zł 0,00 zł 322,81 zł
.net.cn 268,24 zł 347,78 zł 0,00 zł 297,84 zł
.work 46,37 zł 46,37 zł 0,00 zł 46,37 zł
.net.ci 2989,15 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.okinawa Dla każdego 60,64 zł 64,21 zł 0,00 zł 60,64 zł
.gdn 1341,19 zł 435,17 zł 0,00 zł 435,17 zł
.net.bz 837,89 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.forsale 166,22 zł 166,22 zł 0,00 zł 153,74 zł
.fail Dla każdego 177,28 zł 177,28 zł 0,00 zł 165,87 zł
.net.by 1127,17 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tattoo Tatuaże 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 165,87 zł
.gb.net 499,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 499,74 zł
.avocat.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.net.br 898,88 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.bs 2649,57 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.lgbt 240,06 zł 240,06 zł 0,00 zł 240,06 zł
.love 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.osaka 209,38 zł 209,38 zł 0,00 zł 209,38 zł
.racing 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.republican Dla partii republikańskich 175,85 zł 175,85 zł 0,00 zł 153,74 zł
.church Wyznanie 175,85 zł 175,85 zł 0,00 zł 165,87 zł
.net.bo 1766,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 1724,29 zł
.net.bb 1098,64 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.foundation Dla każdego 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.tools Narzędzia 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 165,87 zł
.pictures Fotografia 63,14 zł 63,14 zł 0,00 zł 59,21 zł
.promo 124,85 zł 124,85 zł 0,00 zł 124,85 zł
.mortgage 242,91 zł 242,91 zł 0,00 zł 215,45 zł
.net.az 1689,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.place Dla każdego 175,85 zł 175,85 zł 0,00 zł 165,87 zł
.net.ar 1101,49 zł 1048,70 zł 0,00 zł 750,50 zł
.academy Nakierowanie dla uczelni prywatnych 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.archi Architektura 354,92 zł 354,92 zł 0,00 zł 354,92 zł
.hockey 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.edu.az 1436,07 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.coop Współpraca, firmy, organizacje czy fundacje 1205,65 zł 1205,65 zł 0,00 zł 1205,65 zł
.agency Głównym przeznaczeniem są agencje w szerokim tego słowa znaczeniu 116,64 zł 117,35 zł 0,00 zł 110,22 zł
.kiev.ua 924,21 zł 924,21 zł 0,00 zł 924,21 zł
.cool Ogólnie dot. zainteresowań 174,78 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.gx.cn 328,88 zł 328,88 zł 0,00 zł 328,88 zł
.mil.az 1705,38 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.guitars Dla każdego 165,87 zł 165,87 zł 0,00 zł 165,87 zł
.net.af 621,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.ac.mu 784,74 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.help 112,72 zł 112,72 zł 0,00 zł 112,72 zł
.site 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.date 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.guru Dla każdego 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.net.ht 1252,37 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.wiki Dla każdego 158,73 zł 157,66 zł 0,00 zł 130,20 zł
.dyn.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.blog 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 164,08 zł
.tours 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.net.hk 492,25 zł 1241,32 zł 0,00 zł 549,32 zł
.space Kosmos 51,72 zł 44,59 zł 0,00 zł 51,72 zł
.rec.nf 5193,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.web.tr 706,27 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.sch.gg 1562,35 zł 1562,35 zł 0,00 zł 0,00 zł
.theater 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.cologne Dla każdego 51,72 zł 51,72 zł 0,00 zł 51,72 zł
.net.gy 1134,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.gmbh 164,08 zł 164,08 zł 0,00 zł 110,58 zł
.web.tj 1067,96 zł 321,03 zł 0,00 zł 996,62 zł
.joburg Dla każdego 124,85 zł 124,85 zł 0,00 zł 124,85 zł
.net.gn 1961,85 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.net.gp 991,63 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.vet 172,29 zł 171,93 zł 0,00 zł 153,74 zł
.loans Dla każdego 463,00 zł 476,91 zł 0,00 zł 476,91 zł
.net.gg 1562,35 zł 420,91 zł 0,00 zł 0,00 zł
.tax Dla każdego 268,24 zł 268,24 zł 0,00 zł 252,90 zł
.lotto 9987,60 zł 9987,60 zł 0,00 zł 9987,60 zł
.brussels 176,57 zł 176,57 zł 0,00 zł 176,57 zł
.net.gl 1134,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.firm.in 142,68 zł 142,68 zł 0,00 zł 214,02 zł
.edu 751,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.store.nf 5193,55 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.repair Naprawy i usługi 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.tickets 2924,94 zł 2924,94 zł 0,00 zł 2924,94 zł
.cab Dla firm transportowych, przewoźników osób i taksówek 176,57 zł 176,92 zł 0,00 zł 165,87 zł
.paris.notaires.fr 349,57 zł 278,23 zł 0,00 zł 278,23 zł
.link Dla wszystkich 57,43 zł 57,43 zł 0,00 zł 57,43 zł
.insure Dla każdego 268,24 zł 268,24 zł 0,00 zł 252,90 zł
.net.fj 1567,34 zł 970,22 zł 0,00 zł 0,00 zł
.cam 174,78 zł 174,78 zł 0,00 zł 174,78 zł
.network 114,14 zł 114,14 zł 0,00 zł 110,22 zł
.capetown Dla każdego 124,85 zł 124,85 zł 0,00 zł 124,85 zł
.security 16408,20 zł 16408,20 zł 0,00 zł 16408,20 zł
.paris 240,77 zł 240,77 zł 0,00 zł 240,77 zł
.car 16408,20 zł 16408,20 zł 0,00 zł 16408,20 zł
.cat Dla każdego 392,37 zł 392,37 zł 0,00 zł 392,37 zł
.jp.net 713,40 zł 0,00 zł 0,00 zł 706,27 zł
.immobilien Branża nieruchomości skierowana na rynek niemiecki 174,78 zł 174,78 zł 0,00 zł 153,74 zł
.co.com 208,31 zł 0,00 zł 0,00 zł 278,23 zł
.gr.com 410,21 zł 0,00 zł 0,00 zł 410,21 zł
.cleaning Usługi porządkowe 249,69 zł 249,69 zł 0,00 zł 249,69 zł
.limited Dla każdego 209,38 zł 209,38 zł 0,00 zł 209,38 zł
.fishing Dla każdego 177,28 zł 144,46 zł 0,00 zł 177,28 zł
.ink Dla kreatywnych 160,87 zł 0,00 zł 0,00 zł 160,87 zł
.int.az 1689,69 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
.limo Limuzyny i transport 270,74 zł 271,09 zł 0,00 zł 252,90 zł
.creditcard Dla każdego 747,64 zł 747,64 zł 0,00 zł 704,48 zł
.fans 379,89 zł 379,89 zł 0,00 zł 379,89 zł
.trade Biznes 176,92 zł 176,92 zł 0,00 zł 144,46 zł
.funkcjonalna 9,84 zł 0,00 zł 0,00 zł 67,65 zł
.net.ec 1319,79 zł 1054,05 zł 0,00 zł 713,40 zł

Cennik domen funkcjonalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.aid.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.agro.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.atm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.auto.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.biz.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.com.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.edu.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gmina.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.gsm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.info.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mail.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.miasta.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.media.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.mil.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.net.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nieruchomosci.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.nom.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.org.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.pc.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.powiat.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.priv.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.realestate.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.rel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sex.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.shop.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sklep.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.sos.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.szkola.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.targi.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tm.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.tourism.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.travel.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł
.turystyka.pl9,84 zł0,00 zł0,00 zł67,65 zł

Cennik domen regionalnych

Type Rejestracja Transfer Cesja Przedłużenie
.augustow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.babia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bedzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.beskidy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialowieza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bialystok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bielawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bieszczady.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.boleslawiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bydgoszcz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.bytom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.cieszyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czeladz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.czest.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.dlugoleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elblag.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.elk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.glogow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gniezno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.gorlice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.grajewo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ilawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jaworzno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jelenia-gora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.jgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kalisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kazimierz-dolny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.karpacz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kartuzy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kaszuby.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.katowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kepno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ketrzyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.klodzko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kobierzyce.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kolobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.konskowola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.kutno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lapy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lebork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.legnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lezajsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.limanowa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lomza.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lowicz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lubin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.lukow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malbork.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.malopolska.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazowsze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mazury.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mielno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.mragowo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.naklo.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nowaruda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.nysa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olecko.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olkusz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.olsztyn.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opoczno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.opole.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroda.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostroleka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ostrowwlkp.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pila.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pisz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podhale.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.podlasie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.polkowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorze.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pomorskie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.prochowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pruszkow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.przeworsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.pulawy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.radom.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rawa-maz.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rybnik.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.rzeszow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sanok.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sejny.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slask.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.slupsk.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.sosnowiec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stalowa-wola.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.skoczow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.starachowice.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.stargard.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.suwalki.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swidnica.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swiebodzin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.swinoujscie.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczecin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.szczytno.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tarnobrzeg.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tgory.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.turek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.tychy.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.ustka.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.walbrzych.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warmia.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.warszawa.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.waw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wegrow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wielun.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wlocl.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wloclawek.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wodzislaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wolomin.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.wroclaw.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zachpomor.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zagan.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zarow.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgora.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł
.zgorzelec.pl4,92 zł0,00 zł0,00 zł35,67 zł

Usługi dodatkowe


Łatwe przeniesienie danych

Przekierowanie strony WWW

Kontrola nad pocztą e-mail

Darmowy parking domen

Cennik odnowień (przedłużeń na kolejny rok) obowiązuje w przypadku dokonania terminowej płatności za przedłużenie domeny. W przypadku chęci odnowienia domeny po terminie płatności, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.