Certyfikaty SSL

Certyfikaty oferowane przez hostit.pl to prosty i niedrogi sposób na zwiększenie sprzedaży na swoich stronach poprzez zagwarantowania najwyższego bezpieczeństwa dla Twoich klientów. Za pomocą certyfikatu ochronisz przesyłanie login, haseł, kart kredytowych czy też dane typu GIODO. Zagwarantuj najwyższe bezpieczeństwo dla swoich klientów.

Poufność danych

Certyfikat gwarantuje bezpieczeństwo Twoim klientom oraz buduje zaufanie do Ciebie jako profesjonalnego dostawcy usług i produktów.

Obsługa pojedynczej domeny
147,60 86,10zł / rejestracja na rok
 • Gwarancja $10 000
 • Ekspresowe wystawienie
 • Najtańszy certyfikat
 • Działa z www i bez www
Rapid SSL
147,60zł / rejestracja na rok
 • Gwarancja $10 000
 • Ekspresowe wystawienie
 • Obsługa WWW i bez wymaga 2 certyfikatów
Positive SSL Wildcard
546,12zł / rejestracja na rok
 • Zabezpiecza subdomeny i domenę
 • Gwarancja $10 000
 • Ekspresowe wystawienie
 • Obsługa wielu IP
Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat certyfikatów SSL
Czym jest certyfikat SSL?
Certyfikat SSL jest to narzędzie zapewniające ochronę Twojej witryny lub oprogramowania, które jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo przesyłanych danych pomiędzy klientem a serwerem. Dzięki zastosowaniu połączeń SSL wysyłane dane z i do serwera są szyfrowane, co gwarantuje, poufność przesyłanych danych. W przypadku naruszenia poufności z winy wystawcy certyfikatu jego wystawca gwarantuje zadość uczynienie finansowe, którego wysokość często przekłada się na cenę samego certyfikatu.
Co zyskam, pozyskując własny certyfikat?
Rejestracja certyfikatu jest nie mniej nie więcej, otrzymanie dokumentu stwierdzającego zgodność zdeklarowanych danych podanych przez nabywcę certyfikatu. Dokument taki jest wydawany w formie elektronicznej i nie jest on raczej czytelny dla człowieka. Pozyskany certyfikat przekazujemy firmie hostingowej (w przypadku certyfikatu dla strony www), która to zainstaluje go dla wybranej przez nas usługi (np. www, ftp, poczty itd.). Poprawnie zainstalowany certyfikat, po wejściu na stronę www (przy wykorzystaniu protokoły https) sygnalizuje odwiedzającemu ikoną kłódki fakt, iż połączenie jest szyfrowane, a nabywca certyfikatu został zweryfikowany przez jego wystawcę. Posiadanie certyfikatu może znacząco wpłynąć na zaufanie do firmy przez odwiedzających daną stronę.
Który typ wybrać dla mojej działalności?
Jeżeli jesteś osobą prywatną lub przechowywane dane na serwerze mają znikomą wartość, proponujemy certyfikaty z grupy Domain Validation (DV), takie jak RapidSSL, Comodo EssentialSSL czy GeoTrust QuickSSL Premium. Dla sklepów i stron przechowujących dane poufne (np. podlegające pod GIODO) proponujemy certyfikaty z grupy Organization Validation (OV) lub Extended Validation (EV), takie jak Comodo InstantSSL, GeoTrust True BusinessID czy Symantec Safe Site. Jeżeli zależy nam na prestiżu lub wysokich gwarancjach finansowych powinniśmy położyć główny nacisk na certyfikaty z grupy Extended Validation (EV).
Na czym polega proces zamówienia certyfikatu?
Zamówienie certyfikatu wymaga posiadania domeny internetowej, którą to chcemy zabezpieczyć, aktywnej skrzynki email w tej domenie oraz w przypadku certyfikatów z grupy Organization Validation (OV) i Extended Validation (EV) kopii dokumentów firmowych. Po podaniu niezbędnych danych, zostanie wystawione zamówienie, którego nieopłacenie w wyznaczonym terminie powoduje jego anulowanie. Po zaksięgowaniu płatności zgłoszenie jest przesyłane do wystawcy certyfikatu. Czas wygenerowania certyfikatu jest uzależniony od danego produktu, może to trwać zarówno 5-10 minut, 7 dni, a nawet dłużej.
Czym sugerować się podczas wyboru certyfikatu?
Zdecydowanie rodzajem, czyli czy chcemy, aby certyfikat zabezpieczał pojedynczą domenę, wszystkie sub domeny w danej domeny, kilka domen jednocześnie czy też taki, który zweryfikuje nas jako wydawcę oprogramowania. Kolejnym krokiem, będzie wybór grupy certyfikatu, który określa formę weryfikacji naszej firmy/osoby. Największym zaufaniem darzone są certyfikaty z grupy Extended Validation (EV), jednak ich czas wydania jest zdecydowanie najdłuższy (bardzo rzetelna weryfikacja przez wystawcę) co ma wpływ na ostateczną cenę.
Który certyfikat lub firma jest najlepsza?
Nie ma takiego produktu i firmy. Wszystkie produkty różnią się od siebie wysokością gwarantowanego bezpieczeństwa, możliwościami oraz ceną. Dlatego jedynie nasze oczekiwania powinny być głównym kryterium wyboru odpowiedniego certyfikatu.

Sposoby weryfikacji


Poszczególne typy certyfikatów SSL posiadają szereg funkcji i możliwości, które znacząco wpływają na bezpieczeństwo Twojej strony, aplikacji lub ich użytkowników. Informacje zawarte na tej stronie pozwolą Ci zrozumieć, dlaczego cena nie zawsze jest najlepszym kryterium wyboru certyfikatu. Dowiedz się więcej i wybierz najlepiej dopasowany certyfikat do Twoich potrzeb.

Grupa certyfikatów SSL: DV (Domain Validation) OV (Organization Validation) EV (Extendend Valiation)
Weryfikacja właściciela domeny poprzez e-mail
Dostępny dla firm/organizacji
Wymagane dostarczenie dokumentów firmy
Dołączony zielony pasek
Przybliżony czas weryfikacji 5 minut 3 dni 4-7 dni
Poziom zaufania wśród klientów

Pojedyncza domena


Certyfikaty z tej grupy zabezpieczają pojedynczy adres, np. hostit.pl lub subdomena.hostit.pl. Proszę pamiętać, że z punktu widzenia technicznego adres www.hostit.pl i hostit.pl to dwie osobne domeny. Część wystawców SSL dołącza bezpłatnie adres z przedrostkiem www. do zamówionego certyfikatu; oznaczenie +WWW, informuje, że podczas zakupiony certyfikat będzie pasował zarówno dla domeny z www, jak i bez niego.

Certyfikat Stopień Ochrony +WWW Czas wydania Cena Info
Comodo EssentialSSL
Idealny dla małych stron

$ 10,000
2-3 minuty 232,47 zł więcej
Comodo PositiveSSL
Idealny do zastosowań niekomercyjnych

$ 10,000
2-3 minuty 86,10 zł więcej
Comodo SSL Certificate
Idealny dla małych projektów e-commerce

$ 250,000
2-3 minuty 450,18 zł więcej
Comodo InstantSSL
Serwisy i markety internetowe

$ 50,000
1 - 2 dni 279,21 zł więcej
Comodo InstantSSL Premium
Serwisy i markety internetowe

$ 250,000
1 - 2 dni 396,06 zł więcej
Comodo InstantSSL Pro
Serwisy i markety internetowe

$ 100,000
1 - 2 dni 353,01 zł więcej
Comodo EV Certificate
Sklepy i instytucje finansowe

$ 250,000
1 - 7 dni 845,01 zł więcej
Comodo EV SGC Certificate
Sklepy i instytucje finansowe

$ 250,000
1 - 7 dni 920,04 zł więcej
GeoTrust QuickSSL Premium
Ochrona transakcji

$ 100,000
5 minut 396,06 zł więcej
GeoTrust TrueBusinessID EV
Ochrona transakcji

$ 150,000
2 - 10 dni 1102,08 zł więcej
Symantec Secure Site
Strony, sieci intra i extranet

$ 1 000,000
2 - 3 dni 2177,10 zł więcej
Thawte SSL123
Ochrona transakcji

$ 250,000
10 minut 309,96 zł więcej
Thawte SSL Webserver
Ochrona transakcji

$ 250,000
2 - 3 dni 567,03 zł więcej
RapidSSL
Ochrona transakcji

$ 10,000
5 minut 147,60 zł więcej

Wildcard SSL


Certyfikat Wildcard zabezpiecza wszystkie adres subdomeny pierwszego rzędu dla wskazanej domeny, oznacza to, że kupując certyfikat dla np. hostit.pl, obejmie on wszystkie adresu pasujące do wzorca *.hostit.pl, np. hostit.pl. adres1.hostit.pl czy aplikacja.hostit.pl – bez limitu ilości. Certyfikat Wildcard nie zabezpiecza domeny *.*.hostit.pl, czyli np. sudomena.adres.hostit.pl

Wildcard SSL jest świetnym rozwiązaniem, które pozwoli zaoszczędzić znaczące środki pieniężne, także tym, którzy potrzebują 2 czy 3 dodatkowych adresów w jednej domenie zabezpieczonych certyfikatem. Jak wiesz, certyfikat wymaga, aby zabezpieczona domena była przypisana do dedykowanego – unikalnego adresu IP. W przypadku Wildcard SSL korzystasz z jednego adresu IP dla wszystkich domen. Dzięki temu zarządzanie usługą jest prostsze i dużo tańsze niż w przypadku kilku certyfikatów dla pojedynczego adresu.

Większość wystawców WildcardSSL oferuje nielimitowaną liczbę obsługiwanych serwerów, oznacza to, że możesz zainstalować jeden certyfikat na wielu maszynach z różnymi adresami IP. W praktyce pozwala to na zabezpieczenie wielu subdomen na różnych serwerach, jak i domeny główne.

Certyfikat Stopień Ochrony +WWW Czas wydania Cena Info
Comodo EssentialSSL Wildcard
Idealny dla małych projektów webowych

$ 10,000
2-3 minuty 649,44 zł więcej
Comodo PositiveSSL Wildcard
Idealny do zastosowań niekomercyjnych

$ 10,000
2-3 minuty 546,12 zł więcej
RapidSSL Wildcard
Ochrona subdomen

$ 5,000
5 minut 781,05 zł więcej

Multidomeny SSL (SAN/UCC)


Certyfikaty Unified Communications Certificate lub multidomenowe certyfikaty SSL, zabezpieczają wszystkie twoje domeny/subdomeny pojedynczym certyfikatem. SAN SSL są kompatybilne z Microsoft Office Communications Server oraz z produktami rodziny Microsoft Exchange. Certyfikaty te zabezpieczają zarówno adresy ethernetowe (wewnątrz Twojej sieci), jak i internetowe. SAN SSL zabezpieczają do 210 domen/rekordów.

Pole dostępne informuje o liczbie dołączonych domen w cenie, Max to liczba maksymalnie obsługiwanych domen (można dokupić dodatkowe domen, które nie przekroczą wartości Max-Dostepne).

Certyfikat Stopień Ochrony Dostępne/MAX +WWW Czas wydania Cena Info
Comodo PositiveSSL UCC/SAN
Idealny dla małych projektów e-commerce

$ 10,000
3 / 210}
<2-3 minuty 382,53 zł więcej
Comodo DV UCC/SAN
Serwisy i markety internetowe

$ 50,000
3 / 210}
<5 minut 738,00 zł więcej
Comodo OV UCC/SAN
Serwisy i markety internetowe

$ 100,000
3 / 210}
<5 minut 738,00 zł więcej
Comodo EV Multi-Domain Certificate
Sklepy i instytucje finansowe

$ 250,000
3 / 210}
<1 - 7 dni 1594,08 zł więcej
GeoTrust True BusinessID
Ochrona transakcji

$ 100,000
3 / 210}
<2 - 3 dni 648,21 zł więcej
GeoTrust TrueBusinessID EV SAN
Ochrona transakcji

$ 150,000
5 / 20}
<2 - 10 dni 2081,16 zł więcej

SSL dla oprogramowania


Produkty z rodziny Code Signing SSL są przeznaczone dla developerów oprogramowania czy dystrybutorów plików online. Certyfikaty CodeSigning wykorzystują technologię podpisu cyfrowego, który pozwala na zagwarantowanie bezpiecznego transferu plików pomiędzy udostępniającym a klientem. Certyfikaty tego typu gwarantują pobierającemu, że plik, który został przez niego pobrany, nie został zmodyfikowany podczas pobierania go z sieci internet.

Technologia Microsoft Authenticode zabezpiecza nie tylko interes klientów, ale także Twoją opinię jako bezpiecznego dystrybutora produktów cyfrowych.

Certyfikat Stopień Ochrony Gwarancja Cena Info
Comodo Code Signing Certificate
Dla developerów i wydawców oprogramowania
n/d 736,77 zł więcej

SGC SSL


SGC SSL, czyli Server Gated Cryptography pozwalają na bezpieczne korzystanie ze stron przy użyciu protokołu HTTPS, także użytkownikom starszych przeglądarek Internet Explorer i systemów Windows. Certyfikaty te mocno rekomendujemy jednostkom budżetowym, instytucją finansowym oraz stronom z dużą ilością odwiedzających.

Certyfikat Stopień Ochrony +WWW Gwarancja Cena Info
Comodo EV SGC Certificate
Sklepy i instytucje finansowe
$ 250,000 920,04 zł więcej
Symantec Secure Site Pro EV SAN
Instytucje finansowe, sieci intra i extranet
$ 1 500,000 7030,68 zł więcej

Niska cena

Certyfikaty SSL z grupy DV, należą do najbardziej atrakcyjnych pod względem cenowym. Krótko: taniej nie będzie.

Ekspresowa rejestracja

Rejestracja certyfikatów DV jest najszybsza, ze względu na fakt, iż jest dokonywana automatycznie, a formalności są ograniczone do minimum.

Dla osób prywatnych i firm

Jedyne certyfikaty dostępne dla osób prywatnych. Certyfikat może zarejestrować zarówno osoba prywatna, firma, jak i dowolna organizacja.

Prawo do rejestracji certyfikatów SSL grupy DV (Domain Validation) posiadają zarówno osoby prywatne, firmy, jak i organizacje. Rejestracja certyfikatów DV odbywa się na podstawie weryfikacji prawa do posługiwania się domeną, dla której chcemy taki certyfikat nabyć. Jest to najprostsza forma walidacji i ogranicza się do wysłania wiadomości e-mail z linkiem aktywującym na skrzyknę weryfikowanej domeny.

Cały proces jest całkowicie automatyczny i odbywa się bez udziału pracowników firmy wystawiającej certyfikat.

Certyfikaty SSL z grupy DV nadają się idealnie dla małych stron WWW oraz tam gdzie stopień zaufania nie posiada najwyższego priorytetu.

Wśród grupy DV najwyższym progiem zaufania darzone są certyfikaty Thawte SSL 123, które są uwiarygodnione dynamiczną pieczęcią SiteSeal Logo. W celu zwiększenia zaufania odwiedzających do naszej witryny otrzymaną pieczęć można umieścić w widocznym miejscu na swojej stronie WWW.

Jaki certyfikat DV wybrać?

Certyfikat Stopień Ochrony Czas wydania Cena Info
Comodo EssentialSSL
Idealny dla małych stron
2-3 minuty 232,47 zł więcej
Comodo EssentialSSL Wildcard
Idealny dla małych projektów webowych
2-3 minuty 649,44 zł więcej
Comodo PositiveSSL
Idealny do zastosowań niekomercyjnych
2-3 minuty 86,10 zł więcej
Comodo PositiveSSL UCC/SAN
Idealny dla małych projektów e-commerce
2-3 minuty 382,53 zł więcej
Comodo SSL Certificate
Idealny dla małych projektów e-commerce
2-3 minuty 450,18 zł więcej
Comodo DV UCC/SAN
Serwisy i markety internetowe
5 minut 738,00 zł więcej
GeoTrust QuickSSL Premium
Ochrona transakcji
5 minut 396,06 zł więcej
Thawte SSL123
Ochrona transakcji
10 minut 309,96 zł więcej
RapidSSL
Ochrona transakcji
5 minut 147,60 zł więcej
RapidSSL Wildcard
Ochrona subdomen
5 minut 781,05 zł więcej
Porównaj grupę Domain Validation względem innych grup SSL

Grupy certyfikatów różnią się między sobą sposobem walidacji zgłaszającego, potrzebą dostarczenia niezbędnych dokumentów, czasem weryfikacji wniosku, stopniem zaufania klientów oraz opcją tzw. zielonego paska. Poniższa tabela pozwoli Ci zrozumieć, różnice wynikające pomiędzy grupami certyfikatów. Wybierz dla siebie najlepszą opcję

Porównianie grup certyfikatów SSL
Grupa certyfikatów SSL: DV (Domain Validation) OV (Organization Validation) EV (Extendend Valiation)
Weryfikacja właściciela domeny poprzez e-mail
Dostępny dla firm/orgianizacji
Wymagane dostarczenie dokumentów firmy
Dołączony zielony pasek
Przybliżony czas weryfikacji 5 minut 3 dni 4-7 dni
Poziom zaufania wśrod klientów
Szukasz innego rozwiązania?
Zobacz pełną ofertę certyfikatów

Tylko dla firm i organizacji

Grupa certyfikatów rekomendowana dla e-Commerce oraz stron firmowych, dla których zaufanie klientów jest ważnym czynnikiem.

Wysokie zaufanie

Wystawcy certyfikatów dołączają do certyfikatu informację o jego nabywcy, co umożliwia znacząco zwiększyć zaufanie klienta do strony www.

Zielony pasek

Prestiżowe certyfikaty z grupy Extended Validation jako jedyne oferują tzw. zielony pasek, zazwyczaj wyświetlany w adresie okna przeglądarki.

Certyfikaty grupy OV (Organization Validation) są zarezerwowane dla firm i organizacji. Osoby prywatne takich certyfikatów nie mogą zarejestrować. Weryfikacji organizacji nie można dokonać automatycznie, dlatego w procesie walidacji uczestniczy pracownik firmy wystawiającej certyfikat.

Charakterystyką grupy OV (jak i wyższej; EV) jest fakt, iż certyfikat jest dostarczany wraz z informacją na temat podmiotu prowadzącego witrynę. Dzięki temu, po kliknięciu w kłódkę certyfikatu SSL, odwiedzający może zweryfikować dane zamieszczone na stronie, wraz z tymi opublikowanymi przez wystawcę certyfikatu!

Grupa OV obdarza Twoją stronę znacznie wyższym stopniem zaufania, niżeli ma to miejsce w przypadku certyfikatów z grupy DV (Organization Validation). Certyfikaty Organization Validation są rekomendowane dla e-Commerce oraz stron firmowych.

W celu otrzymania certyfikatu OV, niezbędne będzie dostarczenie specyficznej dokumentacji dot. Twojej firmy.

Jaki certyfikat OV wybrać?

Certyfikat Stopień Ochrony Czas wydania Cena Info
Comodo Code Signing Certificate
Dla developerów i wydawców oprogramowania
1-2 dni 736,77 zł więcej
Comodo PositiveSSL Wildcard
Idealny do zastosowań niekomercyjnych
2-3 minuty 546,12 zł więcej
Comodo OV UCC/SAN
Serwisy i markety internetowe
5 minut 738,00 zł więcej
Comodo InstantSSL
Serwisy i markety internetowe
1 - 2 dni 279,21 zł więcej
Comodo InstantSSL Premium
Serwisy i markety internetowe
1 - 2 dni 396,06 zł więcej
Comodo InstantSSL Pro
Serwisy i markety internetowe
1 - 2 dni 353,01 zł więcej
GeoTrust True BusinessID
Ochrona transakcji
2 - 3 dni 648,21 zł więcej
Symantec Secure Site
Strony, sieci intra i extranet
2 - 3 dni 2177,10 zł więcej
Symantec Secure Site Pro SAN
Idealny dla instytucji finansowych
2 - 3 dni 5258,25 zł więcej
Thawte SSL Webserver
Ochrona transakcji
2 - 3 dni 567,03 zł więcej
Porównaj grupę Organization Validation względem innych grup SSL
Grupy certyfikatów różnią się między sobą sposobem walidacji zgłaszającego, potrzebą dostarczenia niezbędnych dokumentów, czasem weryfikacji wniosku, stopniem zaufania klientów oraz opcją tzw. zielonego paska. Poniższa tabela pozwoli Ci zrozumieć, różnice wynikające pomiędzy grupami certyfikatów. Wybierz dla siebie najlepszą opcję
Porównianie grup certyfikatów SSL
Grupa certyfikatów SSL: DV (Domain Validation) OV (Organization Validation) EV (Extendend Valiation)
Weryfikacja właściciela domeny poprzez e-mail
Dostępny dla firm/orgianizacji
Wymagane dostarczenie dokumentów firmy
Dołączony zielony pasek
Przybliżony czas weryfikacji 5 minut 3 dni 4-7 dni
Poziom zaufania wśrod klientów
Szukasz innego rozwiązania?
Zobacz pełną ofertę certyfikatów

Zielony pasek

Prestiżowe certyfikaty z grupy Extended Validation jako jedyne oferują tzw. zielony pasek, zazwyczaj wyświetlany w adresie okna przeglądarki.

Najwyższe bezpieczeństwo

Gruntowna weryfikacja wnioskodawcy, upewnia Twoich klientów o bezpieczeństwie powierzenia danych lub dokonanych transakcji.

Wysoka gwarancja

Wystawcy są na tyle pewni przeprowadzonej walidacji, iż gwarantują nawet powyżej $ 1,5 mln gwarancji dla transakcji przeprowadzanych na witrynach stosujących ich certyfikaty.

Certyfikaty grupy EV (Extended Validation) są zaawansowaną wersją certyfikatów OV i jednocześnie gwarantującymi najwyższe bezpieczeństwo oraz prestiż.

Posługiwanie się tymi certyfikatami mogą pochwalić się tylko firmy i organizacje, które przeszły bardzo dokładny i czasochłonny proces weryfikacji. Witryny podmiotów, które przeszły gruntowną weryfikację EV należą do najbardziej zaufanych w sieci internet oraz charakteryzują się najwyższą gwarancją poziomu bezpieczeństwa przeprowadzonych transakcji, która może przekroczyć nawet 1,500,000 USD.

Gwarantowane, najwyższe bezpieczeństwo certyfikatu, pozwoli poczuć się klientowi na Twojej stronie wyjątkowo bezpiecznie, bez względu na to czy wprowadza wrażliwe dane czy też dokonuje na niej transakcji pieniężnej. Większość certyfikatów z grupy EV jest kompatybilna z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi (Mozilla 3+, Google Chrome, IE 7.0+. Safari 3.2+ and Opera 9.5+). Certyfikaty EV są także poprawnie rozpoznawane przez urządzenia mobilne i ich przeglądarki (Netfront 3.0+, Safari for iOS (IPhone 3GS i późniejsze), Microsoft Pocket Internet Explorer, Blackberry oraz Palm / Handspring Blazer 2.0+).

Jaki certyfikat EV wybrać?

Certyfikat Stopień Ochrony Czas wydania Cena Info
Comodo EV Certificate
Sklepy i instytucje finansowe
1 - 7 dni 845,01 zł więcej
Comodo EV SGC Certificate
Sklepy i instytucje finansowe
1 - 7 dni 920,04 zł więcej
Comodo EV Multi-Domain Certificate
Sklepy i instytucje finansowe
1 - 7 dni 1594,08 zł więcej
GeoTrust TrueBusinessID EV SAN
Ochrona transakcji
2 - 10 dni 2081,16 zł więcej
GeoTrust TrueBusinessID EV
Ochrona transakcji
2 - 10 dni 1102,08 zł więcej
Symantec Secure Site EV SAN
Strony, sieci intra i extranet
5 dni 5199,21 zł więcej
Symantec Secure Site Pro EV SAN
Instytucje finansowe, sieci intra i extranet
5 dni 7030,68 zł więcej
Thawte SSL Webserver EV SAN
Ochrona transakcji
2 - 3 dni 1154,97 zł więcej
Porównaj grupę Extended Validation względem innych grup SSL
Grupy certyfikatów różnią się między sobą sposobem walidacji zgłaszającego, potrzebą dostarczenia niezbędnych dokumentów, czasem weryfikacji wniosku, stopniem zaufania klientów oraz opcją tzw. zielonego paska. Poniższa tabela pozwoli Ci zrozumieć, różnice wynikające pomiędzy grupami certyfikatów. Wybierz dla siebie najlepszą opcję
Porównianie grup certyfikatów SSL
Grupa certyfikatów SSL: DV (Domain Validation) OV (Organization Validation) EV (Extendend Valiation)
Weryfikacja właściciela domeny poprzez e-mail
Dostępny dla firm/orgianizacji
Wymagane dostarczenie dokumentów firmy
Dołączony zielony pasek
Przybliżony czas weryfikacji 5 minut 3 dni 4-7 dni
Poziom zaufania wśrod klientów
Szukasz innego rozwiązania?
Zobacz pełną ofertę certyfikatów

Symantec

Certyfikat Stopień Ochrony Walidacja Czas wydania Cena Info
Symantec Secure Site
Strony, sieci intra i extranet
Organizacja 2 - 3 dni 2177,10 zł więcej
Symantec Secure Site Pro SAN
Idealny dla instytucji finansowych
Organizacja 2 - 3 dni 5258,25 zł więcej
Symantec Secure Site EV SAN
Strony, sieci intra i extranet
Rozszerzona 5 dni 5199,21 zł więcej
Symantec Secure Site Pro EV SAN
Instytucje finansowe, sieci intra i extranet
Rozszerzona 5 dni 7030,68 zł więcej

RapidSSL

Certyfikat Stopień Ochrony Walidacja Czas wydania Cena Info
RapidSSL
Ochrona transakcji
Domena 5 minut 147,60 zł więcej
RapidSSL Wildcard
Ochrona subdomen
Domena 5 minut 781,05 zł więcej

Thawte

Certyfikat Stopień Ochrony Walidacja Czas wydania Cena Info
Thawte SSL123
Ochrona transakcji
Domena 10 minut 309,96 zł więcej
Thawte SSL Webserver
Ochrona transakcji
Organizacja 2 - 3 dni 567,03 zł więcej
Thawte SSL Webserver EV SAN
Ochrona transakcji
Rozszerzona 2 - 3 dni 1154,97 zł więcej

Comodo

Certyfikat Stopień Ochrony Walidacja Czas wydania Cena Info
Comodo EssentialSSL
Idealny dla małych stron
Domena 2-3 minuty 232,47 zł więcej
Comodo Code Signing Certificate
Dla developerów i wydawców oprogramowania
Organizacja 1-2 dni 736,77 zł więcej
Comodo EssentialSSL Wildcard
Idealny dla małych projektów webowych
Domena 2-3 minuty 649,44 zł więcej
Comodo PositiveSSL
Idealny do zastosowań niekomercyjnych
Domena 2-3 minuty 86,10 zł więcej
Comodo PositiveSSL Wildcard
Idealny do zastosowań niekomercyjnych
Organizacja 2-3 minuty 546,12 zł więcej
Comodo PositiveSSL UCC/SAN
Idealny dla małych projektów e-commerce
Domena 2-3 minuty 382,53 zł więcej
Comodo SSL Certificate
Idealny dla małych projektów e-commerce
Domena 2-3 minuty 450,18 zł więcej
Comodo DV UCC/SAN
Serwisy i markety internetowe
Domena 5 minut 738,00 zł więcej
Comodo OV UCC/SAN
Serwisy i markety internetowe
Organizacja 5 minut 738,00 zł więcej
Comodo InstantSSL
Serwisy i markety internetowe
Organizacja 1 - 2 dni 279,21 zł więcej
Comodo InstantSSL Premium
Serwisy i markety internetowe
Organizacja 1 - 2 dni 396,06 zł więcej
Comodo InstantSSL Pro
Serwisy i markety internetowe
Organizacja 1 - 2 dni 353,01 zł więcej
Comodo EV Certificate
Sklepy i instytucje finansowe
Rozszerzona 1 - 7 dni 845,01 zł więcej
Comodo EV SGC Certificate
Sklepy i instytucje finansowe
Rozszerzona 1 - 7 dni 920,04 zł więcej
Comodo EV Multi-Domain Certificate
Sklepy i instytucje finansowe
Rozszerzona 1 - 7 dni 1594,08 zł więcej

GeoTrust

Certyfikat Stopień Ochrony Walidacja Czas wydania Cena Info
GeoTrust QuickSSL Premium
Ochrona transakcji
Domena 5 minut 396,06 zł więcej
GeoTrust True BusinessID
Ochrona transakcji
Organizacja 2 - 3 dni 648,21 zł więcej
GeoTrust TrueBusinessID EV SAN
Ochrona transakcji
Rozszerzona 2 - 10 dni 2081,16 zł więcej
GeoTrust TrueBusinessID EV
Ochrona transakcji
Rozszerzona 2 - 10 dni 1102,08 zł więcej

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru certyfikatu SSL, skontaktuj się z naszym ekspertem, który pomoże wybrać odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb.