WebEdytor - Profesjonalna strona WWW

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Strona internetowa jest Twoją wizytówką, a atrakcyjna, przykuwająca uwagę oraz wzbudzająca zaufanie strona WWW to połowa Twojego sukcesu. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Poznaj WebEdytor'a

WebEdytor to rewolucyjne narzędzie umożliwiające prowadzenie nawet najbardziej zaawansowanych portali internetowych w niezwykle prosty i intuicyjny sposób!Prostota obsługi

Tworzenie i edycja strony przypomina malowanie pędzlem. Cała obsługą wymaga przeciągnięcia wybranego elementu za pomocą myszki na wybraną pozycję.Profesjonalny projekt

Nasi graficy przygotują dla Ciebie projefesjonalny projekt strony oraz wdrożą wszelkie materiały tekstowe i graficzne, które możesz zmieniać wg własnego uznania.Zwiększenie sprzedaży

Odpowiednio dobrana grafika i wyczerpujący opis usług lub produktów na stronie WWW sprawią, że Twoja oferta będzie częściej wybierana od oferty Twojej konkurencji.

Dlaczego warto uruchomić swoją stronę na WebEdytorze?

Po za samą aplikacją do edycji strony WWW (tzw. kreator stron), WebEdytor to platforma do obsługi i utrzymania Twojej strony w sieci. Wraz kreatorem otrzymasz wpełni zarządzalny serwer wirtualny, który umożliwi Ci obsługę wielu skrzynek emial czy też uruchomienie serwerów FTP.

Platforma WebEdytor została oparta na platformie Hostingu Dedykowanego, co sprawia, że wydajność i niezawodność Twojej usługi jest na najwyższym poziomie. Przeczytaj o tym.

Nie stracisz żadnego klienta

Zgodny z urządzeniami mobilnymi

  • Strona przystosowana do urządzeń z ekranem dotykowym.
  • Poruszanie się po stronie jest intuicyjne i proste, nawet na najmniejszych ekranach.
  • Bezpieczne oprogramowanie oraz przemyślany projekt umożliwi nieograniczony rozwój strony.
  • Sposób prezentacji treści zachęci odwiedzającego do wejścia w interakcję ze stroną.
Wolna od wirusów
11 letnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować, że Twoja strona będzie wolna od wirusów i zagrożeń z jakimi borykają osoby, które powierzyły stworzenie strony firmie bez doświadczenia Dzięki wdrożonym mechanizmom bezpieczeństwa - nigdy nie spotkasz się z problemem zablokowania strony przez Google czy przeglądarkę.
Urządzenia mobilne
Podczas całego procesu edycji masz podgląd na efekt końcowy dla urządzeń z różnymi rozmiarami ekranów. Dzięki temu Twoja strona będzie zgodna z najnowszymi trendami.
Obsługa płatności online
Możesz uruchomić sklep WWW na którym będziesz sprzedawać swoje usługi bądź produkty. Zaimplementowaliśmy dla Ciebie obsługę płatności OnLine - dzięki czemu, Twoi klienci będą mogli zapłacić za towar bezpośrednio z Twojej strony.
Zgodność z facebookiem
Jeśli tylko zechcesz, Twoja strona może być zintegrowana z fanpagem Twojej firmy. Dzięki temu, odwiedzający będą polecać twoje produkty swoim znajomym za pomocą przycisku Lubię to
Kreator formularzy
Za pomocą jednego kliknięcia wstawisz na swoją stronę formularz kontaktowy lub zamówień, którego treść zostanie przesłana na wskazanych przez Ciebie adres e-mail.
Wersje językowe
Chciałbyś zawalczyć o klientów z innych krajów? Webedytor Premium umożliwi Ci zarządzanie stroną wielojęzyczną i dobranie treści do indywidualnych predyspozycji odwiedzających z innych krajów.
Generator galerii
Zamieszczanie fotorelacji przedstawiających tabor Twoich aut firmowych, przeprowadzane szkolenia lub zdjęć oferowanych potraw nie było jeszcze tak proste.
Mapa dojazdu i wiele innych
Zintegorowaliśmy Twoją stronę z wieloma produktami Google, między innymi mapą dojazdu, Youtube czy Ad sense. Dzięki temu zamieszczenie mapy dojazdu, filmu z Twojego sklepu, czy też możliwości sprzedaży powierzchni reklamowej ogranicza się do kilku kilknięć myszką.

Twoja nowa strona zostanie zrealizowana w terminie do 14 dni od zawarcia umowy

Który, WebEdytor będzie odpowiedni dla Ciebie?
Funkcjonalność Podstawowa Rozszerzona
Liczba podstron
W ramach realizacji wdrożymy przedstawioną liczbę podstron bezpłatnie
Do 20 Do 20
Projekt graficzny
Profesjonalny projekt graficzny
Elementy wizualne
Podstawowe elementów, które za pomocą myszki
możesz wstawić na dowolnej podstronie i dzieki nim sprawić aby twoja strona była unikalna
20 od 50
Elementy wizualne extra
Wdrożenie elementów, które za pomocą myszki
możesz wstawić na dowolnej podstronie i zintegrować ją z zewnętrznymi aplikacjami
Mapa dojazdu, Formularz kontaktowy, Facebook, Galerie, YouTube Mapa dojazdu, Formularz kontaktowy, Facebook, Galerie, YouTube oraz Indywidualne zaprojektowane specjalnie dla Ciebie
Wizualny edytor
Prosta i łatwa rozbudowa lub edycja strony, którą edytujesz w pełnym podglądzie
Gwarancję bezpieczeństwa
Utrzymującym aplikację w hostit.pl zapewniamy całkowitą gwarancję bezpieczeństwa oraz poprawność jej działania wraz z bezpłatnie usunięciem wszelkich błędów przez cały okres współpracy - które wynikły z naszej winy
Strona RWD
Responsywna strona: dopasowana do komputerów, tabletów i smarfonów
Wersje językowe
Obsługa wersji językowych
Intergracje
Integracja z zew. aplikacją (np. Booking)
Cena Oferta indywidualna Oferta indywidualna
Ustalmy szczegóły Ustalmy szczegóły


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego