Poczta Dedykowana

Chcesz docierać do jak największej możliwej liczby adresatów, ponieważ każdy mail jest ważny.

Obawiasz się, że Twoja wiadomość mogła by zostać sklasyfikowana jako niepożądana lub wręcz jako spam.

Nie chcesz aby mailing Jana Kowlaskiego do użytkowników jego forum, czy też codzienne mailowe życzenia lub oferty firmy Taniej Nie Będzie S.A. miały wpływ na niską pozycję Twojej wiadomości w skrzynce odbiorczej twojego klienta lub kontrahenta.

Poczta Dedykowana

Innowacyjna usługa dedykowanego serwera poczty w pełni zarządzana przez administratorów hostit.plWłasny adres IP

Dedykowany adres IP to brak szkodliwego wpływu innych użytkowników na reputacje Twojej poczty.Zaufany nadawca

Miej wpływ na to czy Twoje maile skutecznie docierają do adresata i buduj reputację swojej poczty email.Brak limitów wysyłki

Wszystkie limity ilości wysyłki maili, które do tej pory cię ograniczały od teraz przestają istnieć.

Co zyskam uruchamiając pocztę dedykowaną

Pozycja naszej wiadomości w skrzynce odbiorcy uzależniona jest od reputacji serwera poczty. Życzenia świąteczne, oferty i zapytania handlowe to setki maili, które wychodzą z Twojego serwera współdzielonego. Każdy z nadawców dokłada cegiełkę, która obniża rating Twoich maili.

Dedykowana poczta gwarantuje, że nikt po za Tobą nie ma wpływu na reputację Twojej poczty. Dzięki temu, możesz bez obaw wysyłać wiadomości do swoich klientów bez obawy, że zostanisze sklasyfikowany jako spamer.

Poczta Dedykowana
Funkcjonalność Standard Infrastruktura
Super wydajne dyski NVMe
Błyskawiczna obsługa skrzynek nawet setkami tysięcy wiadomości
Indywidualny Adres IP
Nikt po za Tobą, nie wpływa na reputację poczty
Pojemność
Przestrzeń dla poczty przychodzącej
Uzależnione od wybranego hostingu od 50 GB
Pełna indywidualna konfiguracja
Możliwość konfiguracji usługi SMTP pod klucz (wymagania specjalistyczne)
Własna infrastruktura
Pełna własna infrastruktura techniczna
Nielimitowana liczba skrzynek
Możesz utworzyć dowolną liczbę skrzynek email w ramach swojego dedykowanego serwera poczty
Nielimitowana liczba domen
Brak ograniczeń co do ilości obsługiwanych domen
Brak limitów wysyłki
Stworzone do wysyłki newsletterów, oferty handlowych czy też dużego innego woluminu poczty
Bezpieczna aktywacja
Możesz przejść na pocztę dedykowaną w dowolnej chwili - Twojej maile nie zostaną utracone.
123 zł/mc
Zamów
1217.70 zł/rok
Zamów
184.50 zł/mc
Zamów
Zobacz kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat Poczty Dedykowanej
Dlaczego warto uruchomić dla swojego konta Serwer Poczty Dedykowanej?
Świadomość działania i funkcjonowania poczty mailowej daje nam możliwość bezpośredniego wpływu na jej skuteczność. Poprawa jest możliwa jeśli zdajesz sobie sprawę z czynników wpływających na poszczególne etapy przepływu wiadomości pomiędzy nadawcą a, a odbiorcą. Dostarczamy ci nowe rozwiązanie, którego nie znajdziesz u innych. Możliwość zniesienia limitów wysyłek wiadomości oraz własny adres IP. Sprawdź jak wpłynie to na skuteczność dostarczania korespondencji do Twoich Klientów.
Co się zmieni w funkcjonowaniu mojej poczty?
Zamówiona i uruchomiona usługa nie ma wpływu na korzystanie z poczty. Zarówno logowanie jak i sama obsługa odbywa się na dotychczasowych warunkach. Login i hasło pozostaje bez zmian. Zarządzanie mailami jak i hasłami również się nie zmienia.
Czy w ogóle warto zawracać sobie tym głowę?
Jeśli zdarzyło ci się, że któreś z wysłanych przez Ciebie wiadomości nie dotarła do odbiorcy końcowego warto zainteresować się tematem i zapoznać z przyczynami. Korzystanie z Hostingu www to korzystanie z infrastruktury serwera wraz z innymi użytkownikami. Nie mamy wpływu na swoich sąsiadów i na to co robią. Usługa Serwera Dedykowanego poczty umożliwia nam odcięcie się od złych zachowań naszego sąsiedztwa.
Po co tyle szumu o ten adres IP?
Indywidualny adres IP można porównać do linii papilarnych. Gdyby było możliwe posiadanie takich samych lini papilarnych przez kilka różnych osób to działanie jednego można by było przypisać niesłusznie drugiemu. A skoro nie do końca wiadomo kto to zrobił należy ukarać wszystkich. Podobnie jest z działaniem poczty. Jeśli z jednego adresu IP korzysta wiele osób to za złe zachowanie jednej osoby konsekwencje ponoszą wszyscy. Jeśli posiadam indywidualny adres IP to nikt inny nie będzie miał możliwości zaszkodzić mojej poczcie poprzez swoje złe zachowanie. Automatycznie wzrośnie wskaźnik podczas weryfikacji przez serwery pocztowe wysyłanej korespondencji.
Co oznacza brak limitów?
W każdej opcji usługi Hostingu www są określone parametry bezpieczeństwa dla poczty. Jest tam mowa o limicie zarówno na całe wykupione konto jak i na poszczególne skrzynki mailowe utworzone w ramach tego konta. Limity są przewidziane dla wysyłki ilości maili na minutę, na kwadrans, na godzinę i na dobę. W każdym planie są różne limity. Ich przekroczenie system wychwyci automatycznie i uniemożliwi nam dalszą wysyłkę. W przypadku usługi Serwera Dedykowanego Poczty limity te nie obowiązują. Oznacza to, że możemy zlecić wysyłkę każdej ilości wiadomości.

Zastanawiasz się nad funkcjonalnością poczty dedykowanej, potrzebujesz więcej informacji?