Od dłuższego czasu obserwujemy znaczący wzrost infekcji stron opartych na systemach Wordpress i Joomla. Proces ten w większości przypadków wynika z korzystania ze starych, rzadko aktualizowanych aplikacji lub też instalowania wtyczek i szablonów nieznanego pochodzenia. Ułańska fantazja oraz beztroska twórców stron dot. bezpieczeństwa, powoduje bardzo dużą liczbę zgłoszeń dot. zablokowania strony przez Google i popularne przeglądarki.

Wycofanie z oferty Kreatora Stron

W odpowiedzi na powyższe problemy, wprowadziliśmy we wrześniu 2015 roku narzędzie oparte na rozwiązaniach firmy trzeciej, które jak się okazało świetnie sprawdza się w rękach osoby, która ma pojęcie na temat projektowania stron WWW, jednak w pozostałych przypadkach produkt przysparzał wielu osobom problemy w zbudowaniu upragnionej strony. Budowanie strony responsywnej, która dopasowuje się do urządzeń mobilnych w cale nie jest takie proste i wymaga przynajmniej podstawowej wiedzy na temat tej techniki. Dlatego nasi klienci nie byli do końca zadowoleni z efektów samodzielnie wykonanej strony internetowej oraz faktu, iż całość bazuje na szablonach, który każdy zamawiający może wykorzystać na własnej stronie - przez co, strona traciła na unikalności.

Słabe zainteresowanie rynku gotowymi rozwiązaniami dla tzw. majsterkowiczów oraz rosnąca wręcz presja w celu obniżenia ceny produktu do absolutnego minimum nawet kosztem jakości, uniemożliwiła nam świadczenia dla naszych klientów usługi na zadowalającym nas poziomie. W związku z tym podjęliśmy decyzję o całkowitym wycofaniu tzw. stron zrób to sam oraz skupieniu się na tym co robimy z pasją od początku istnienia firmy (od 2005 roku) czyli na dedykowanych rozwiązaniach.

Indywidualne web aplikacje

Brak możliwości rozbudowy aplikacji o konkretne rozwiązania, o które prosili nas klienci powodowało, że byliśmy zmuszeni za każdym razem posiłkować się własnymi rozwiązaniami. W efekcie tych prac stworzyliśmy narzędzie, które w 100% zastąpiło funkcjonalnie oferowane do tej pory narzędzie oraz pozwoliło edytować stronę internetową przez kompletnego laika z pełnym zachowaniem designu RWD (rzeczona technologia responsywna: dopasowująca stronę do rozmiarów urządzenia na którym odwiedzający ją przegląda). Własne rozwiązanie umożliwiają nam implementację oraz integrację z dowolną wybraną przez Ciebie aplikacją zewnętrzną (mówimy w wielu językach).

W związku z powyższym wszystkie zamówione instancje kreatora stron do dnia 8 stycznia br, które nie zostały opłacone do dnia 2016-12-07, zostaną dezaktywowane po okresie testowym, zaś w przypadku wpłynięcia opłaty - nastąpi zwrot środków na konto z którego dokonano wpłaty.

Usługi opłacone i aktywne przed 2016-12-08 pozostaną aktywne zgodnie z terminem na jaki zostały wykupione, jednak bez możliwości opłacenia usługi na okres kolejny.


Edycja tak prosta jak w kreatorze stron?