Szanowni Państwo,

Dla wszystkich Abonentów, którzy zarejestrują domenę .eu pomiędzy 27.11.2014 r. a 23.12.2014 r. , rejestr domen europejskich przygotował konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne dwuosobowe wakacje. Jak wziąć udział w konkursie?

Na stronie : http://christmas2014.eurid.eu/ należy nacisnąć "Check the prizes" a następnie "I want to participate", a następnie udzielić odpowiedzi na dwa pytania konkursowe.

Zwycięzcy zostaną wybrani 24 grudnia o 09:00 rano ( CET ). Pierwsze dwie osoby, które prawidłowo odpowiedzą na obydwa konkursowe pytania będą nagrodzone w porządku odpowiadającym kolejności składanych odpowiedzi (główną nagrodę dostaje osoba, która najwcześniej dała prawidłową odpowiedź). W przypadku braku prawidłowych odpowiedzi nagroda zostanie przekazana osobom, które dały odpowiedź najbliższą poprawnej.

Nagrody:

  1. Tygodniowy pakiet ,natural reset' dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem, noclegami i transportem w obie strony do Saturnia SPA, Toskania (Włochy) w kwietniu 2015.

  2. Czterodniowy pakiet dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem, noclegami i transportem w obie strony do znanego i luksusowego ośrodka w Castel Monastero, Toskania (Włochy) w kwietniu 2015.

Pełen regulamin konkursu znajduje się pod adresem http://christmas2014.eurid.eu/static/competition-rules.pdf