Szanowni Państwo,

Przypominamy, że termin płatności wskazany na fakturze proforma/zamówieniu to ostateczny termin, w którym płatność za usługę powinna zostać zaksięgowana na naszym koncie bankowym. W przypadku dokonywania przelewu w ostatnim dniu terminu płatności pozostaje duża szansa, że wpłata, nie dotrze do nas w wyznaczonym terminie - co szczególnie jest ważne gdy przedłużamy/rejestrujemy domeny. Rejestratorzy domen internetowych nakładają dodatkowe opłaty za ew. możliwość przedłużenia domeny po terminie, z tego względu wiele osób zasypuje nas potwierdzeniami wpłat na dzień czy w dniu wskazanym w terminie płatności, co w efekcie przekłada się na zmuszenie nas do dokonania przedpłaty z własnych środków za usługę klienta na rzecz rejestratora. W związku z tym od dnia 1.10.2013, domeny internetowe będą rejestrowane/przedłużane w momencie faktycznego zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.

Od 1.10.2013 istnieje możliwość przedłużenia domeny na podstawie bankowego potwierdzenia przelewu lub ksero/skanu poczty polskiej za dodatkową opłatą:

  • gdy domena nie znajduje się w kwarantannie: 30,75 zł brutto + aktualna cena przedłużenia domeny zgodnie z cennikiem,
  • gdy domena znajduje się w kwarantannie: dla domen .pl 36,90 zł brutto + aktualna cena przedłużenia domeny + opłata za przywrócenie domeny zgodnie z cennikiem.